Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ


Recommended Posts

Eri3e ena klama allo pragma wspou na parei to sti8os mou k na meinei, sinexws to eftine tin dokimasa k sta 2 sti8oi k pali tipota meta tin pira agkalia na tin iremisw k 3ana dokimasame k telika tin katafera k emeine sto ena ws twra pou koimi8ike k tin evala sto relax tis..Afro mou se euxaristw gia tin simparastasi sou k pou me ekanes na iremisw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 955
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας και παλι!!!!αντρια, τραβας ζορι κοριτσι μου, αλλα μην απελπιζεσαι, θα συνηθισει και το στηθος σου και το μωρο....παντως με το θηλαστρο δεν βγαζεις τοσο, οσο θα ετρωγε το μωρο απευθειας, αλλα η αφρο εχει δικιο, οσο συνεχιζεις θα αυξηθει η ποσοτητα... ;)

γιωργο καλως μας ηρθες και καλη δουλεια!!!δυσκολος ο αποχωρισμος, εγω ουτε στη μαμα μου δεν πολυθελω να την αφηνω, ποσο μαλλον δε καποια αγνωστη...υπομονη....

ξυυυυυυυπνησεεεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια μου δεν εκανα τιποτα αυτο το εκανε γιατι ειχες αντλησει πριν κ ενω ΠΑΝΤΑ εχεις γαλα ερεε πιο αργα το απογευμα βραδυ για να μην εκνευριζεται δινε πρωτα λγο στηθος....εν τω μεταξυ προσεξε μην παθεις υπερπαραγωγη απ το πολυ θηλαστρο γιατι τοτε δε φτανουν στο λιπαρο γαλα κ δεν παιρνουν βαρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και παλι!!!!αντρια, τραβας ζορι κοριτσι μου, αλλα μην απελπιζεσαι, θα συνηθισει και το στηθος σου και το μωρο....παντως με το θηλαστρο δεν βγαζεις τοσο, οσο θα ετρωγε το μωρο απευθειας, αλλα η αφρο εχει δικιο, οσο συνεχιζεις θα αυξηθει η ποσοτητα... ;)

γιωργο καλως μας ηρθες και καλη δουλεια!!!δυσκολος ο αποχωρισμος, εγω ουτε στη μαμα μου δεν πολυθελω να την αφηνω, ποσο μαλλον δε καποια αγνωστη...υπομονη....

ξυυυυυυυπνησεεεε!!!

Afrodite mou den exw provlima pianei to sti8os mou alla simera eftase k idiotropiase para poli k gi'auto pistevw mou k ekane gkrinia na to piasei alles fores eimaste ok..Megali talaipwria auto to 8ilastro paw sinexmena wspou na maze4w ligo gala erxete i wra tou allou 8ilasmou, eimai kommatia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy k daddy...εμείς βάλαμε την κούνια της στην κρεββατοκάμαρα,κολλητά με το κρεββάτι...

καμιά φορά οταν είμαι μόνη μου η πρωι-πρωί την βάζω στο κρεββάτι μας,αν κ μας τσακίζει στις κλωτσιες.... :D

Αφήστε τι έχω πάθει,στρυφο-γυρίζει όλη νύχτα,δεν κάνει ύσηχο ύπνο,360 μοίρες την κούνια της...τι πράγμα είναι αυτο???Το κάνουν κ τα δικά σας?

Εν τω μεταξυ,είχε γυρισει μπρουμητα στο πάρκο κ φώναζε μαμααααα να την γυρίσω. :-p

Το ακουσε κ ο μπαμπας της κ στις 6 που της εφτιαχνα γαλα!

Βρε δεν μπορεί να είναι τυχαίο!!!!!!Θα τρελαθώ! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια με την πρωτη ευκαιρια να σας βαλω και εγω μαι φωτογραφια απο το προσκλητηριο που εκανε η γυναικα μου απο μονη της .θεμα ο πριγκιπας!!! ;);) την διακοσμηση του χωρου την ανελαβε η γυναικα μου της εχω εμπιστοσυνη θα τα φτιαξει ολα μονη της εχειι υπεροχες ιδεες!!! με το καλο πρωτα ο Θεος 16 Οκτ.2011 θα κανουμε την βαπτιση !!!!!! :):):):):)

Axxx τι ωραία!!!!Και γω τρελαίνομαι που θα τα κάνω όλα μόνη μου!!!

να βλεπουμε κ δικες σας ιδεες!!!

Τις μπομπονιερες μου τις ειδες????

Εμενα θα εχει ρομαντικο υφος η βαπτιση,με πεταλουδιτσες κ sara kay προσκλητηριο...αν τα καταφερω οπως θελω....

περιμενω φωτο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Μυρτώ κοιμάται από την αρχή στο κρεβάτι της στο δωμάτιό μας όπου κ θα μείνει μέχρι τέλη Σεπτέμβρη, μετά θα πάει στο δωμάτιό της. Η μαία μας είπε ότι μετά το 5ο μήνα μειώνεται ο κίνδυνος του συνδρόμου αιφνίδιου βρεφικού θανατου οπότε είναι ασφαλές να κοιμούνται μόνα τους.Θα βάλουμε κ την ενδοεπικοινωνία.

Geov,η Μυρτώ στριφογυρνάει εδώ και καμιά 20αριά μέρες σαν ρολόι ενώ κοιμάται, το πρωί ξυπνάει με το κεφάλι εκεί όπου είχε τα πόδια κ γυρνάει κ μπρούμυτα ευτυχώς μόνο στον ύπνο της. Της έβαλα μπάντα περιμετρικά σε όλο το κρεβάτι κ θα ρωτήσω την παιδίατρο πότε θα πρέπει να βγάλω την κουνουπιέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"κ γυρνάει κ μπρούμυτα ευτυχώς μόνο στον ύπνο της".

εννοούσα μόνο οταν είναι ξύπνια.

Εμβόλιο για γαστρεντερίτιδα δεν έκανε.

Andria, μου είπανε ότι με το θήλαστρο βγάζεις μόνο το 1/3 του γάλακτος που κανονικά θα έτρωγε το μωρό απευθείας από το στήθος.Κουράγιο!!!!Και ζήτα βοήθεια στις δουλειές του σπιτιού, νομίζω στο έχω ξαναγράψει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

ο Διονυσης μου εκανε κατι ωραιο σημερα!!! Γυρισε απο ανασκελα μπρουμητα οχι μονο μια φορα αλλα 3 φορες και μετα συκωνε το κεφαλι ψιλα!!!! Πολυ χαρηκα!!!

Κοιματε ακομη στην καλαθουνα στο δωματιο μας. Ειναι μεγαλη καλαθουνα και χοραει για κανενα μηνα ακομη. Μετα θα δουμε. Πρωτα να φυγει η μανα μου και μετα.

Παω να συνεχισω τις δουλειες και θα τα πουμε μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Μυρτώ κοιμάται από την αρχή στο κρεβάτι της στο δωμάτιό μας όπου κ θα μείνει μέχρι τέλη Σεπτέμβρη, μετά θα πάει στο δωμάτιό της. Η μαία μας είπε ότι μετά το 5ο μήνα μειώνεται ο κίνδυνος του συνδρόμου αιφνίδιου βρεφικού θανατου οπότε είναι ασφαλές να κοιμούνται μόνα τους.Θα βάλουμε κ την ενδοεπικοινωνία.

Geov,η Μυρτώ στριφογυρνάει εδώ και καμιά 20αριά μέρες σαν ρολόι ενώ κοιμάται, το πρωί ξυπνάει με το κεφάλι εκεί όπου είχε τα πόδια κ γυρνάει κ μπρούμυτα ευτυχώς μόνο στον ύπνο της. Της έβαλα μπάντα περιμετρικά σε όλο το κρεβάτι κ θα ρωτήσω την παιδίατρο πότε θα πρέπει να βγάλω την κουνουπιέρα.

Μαλιστα,οπότε ειναι γενικό το θέμα.

Να μην ανυσηχώ.Σε ευχαριστώ Δανάη μου.

Εμένα πέρασε το ποδαράκι της κάτω απο την πάντα κ μπήκε μέσα στο κάγκελο!!!Ημαρτον δλδ.

Την κουνουπιέρα τι εννοείς,γτ πρεπει να την βγαλεις.

Εγω την αγορασα για ντεκορ λογω του οτι εχουμε σιτες κ φυσικα δεν θα την βγάλω,δεν την κλεινω απο πανω της ομως........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"κ γυρνάει κ μπρούμυτα ευτυχώς μόνο στον ύπνο της".

εννοούσα μόνο οταν είναι ξύπνια.

Εμβόλιο για γαστρεντερίτιδα δεν έκανε.

Andria, μου είπανε ότι με το θήλαστρο βγάζεις μόνο το 1/3 του γάλακτος που κανονικά θα έτρωγε το μωρό απευθείας από το στήθος.Κουράγιο!!!!Και ζήτα βοήθεια στις δουλειές του σπιτιού, νομίζω στο έχω ξαναγράψει.

Me auto pou mou egra4es gia to 8ilastro me ekanes na xarw apisteuta :))..Oso gia tis douleies kanw oti prolavenw ap'ekei k pera opoiou den aresei as men 3ana er8ei spiti mou hehe :)..

Arxisa na vgazw gala 2,5 wres meta to proigoumeno 8ilasmo k vgenei poli eukola to gala skefteite evgala mesa se 20 lepta 90 ml k akomi vgazw enw prin arxiza na vgazw apo tin li3i mexri k tin enar3i tou epomenou 8ilasmou k evgaza mono 50ml (mallon apo tin kourasi mou)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη πολυ ωραια και τα δυο, αλλα μηπως να βαλει 3 κουφετα μονο;

Φαινετε πολυ γεματη τωρα. Σε παρακαλω καν'το με τρια και βαλτο μου φωτο να την ξαναδω.

Κοριτσια χανομαι γτ εχω πολλα να κανω ακομη και δεν με βοηθαει και κανεις.

Την Δευτερα ξαναφευγω για Κεφαλλονια με την μαμα μου αλλα εκει θα εχω ιντερνετ και χρονο να σας ζαλισωωωωωωω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει πυρετουλη παλι.....

38 ... τα κωλοεμβολια εμεις καναμε πνευμονιοκοκκο και το ποσιμο της γαστρεντεριτιδας την καημενουλα μου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ομορφες οι μπομπονιερες δαναη!!

εμας μας επεσε αντε να δουμε σημερα ... βεβαια ηθελε αγκαλιτσα να κοιμηθουμε το καλο μου και κουρνιασε πλαι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Afro24, περαστικά του!!!!Ευτυχώς η Μυρτώ μέχρι τώρα δεν ανέβασε πυρετό...για να δούμε,5/9 έχουμε το 3 εμβόλιο!χθες είδα στον ύπνο μου ότι η μικρή στεκόταν όρθια στο κρεβάτι της κ ότι ηθελε να βγει μόνη της από το καρότσι!!!υπερφυσικό bebe!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Δανάη,καταπληκτικές οι μπομπονιέρες σου,συγχαρητήρια στην αδερφή σου!!!

Εχετε σκεφτεί που θα τα τις κρεμασετε?

Και που θα τις αποθηκευσετε μεχρι τα βαπτισια,εγω λεω να παω Τζαμπο για κανενα κουτι,αλλα επειδη ειναι κρεμαστες φοβάμαι κιολας. ;)

Εχετε σκεφτεί κ για στολισμό κολυμπήθρας?Αρχιζω κ ψάχνω υλικά κ ιδέες.

Εχω κάτι υπόψην μου όμως.

daddy στην σελιδα 29 ειναι τα δείγματα,οχι εντελως ολοκληρωμένα.

Πολυ ωραία ιδεα το μπιμπερο!Φοβερο προσκλητηριο.

Μ'αρεσει πολυ κ εμένα να ασχολούμαι :D Το καταλάβατε πιστεύω,σας έχω ζαλίσει :-p

Οσο για την κουνουπιέρα Δανάη,εγω πισω την έχω μαζεμένη,πώς να την φτάσει το παιδί?

Τι άλλα...νυστάζω.Παρακαλαγα να κοιμηθει το πρωι η μικρη, να κλείσω κανένα βλεφαρο,αλλα τωρα που κοιμάται δεν μπορω εγω...κλασσικα....κομμάτια πάλι.

Εχτες πήγα κ στο ΙΚΑ κ μου γράψανε το 4ο εμβόλιο για αρχες Σεπτέμβρη,ευτυχως πλέον μου το κάνει ο γιατρός σπίτι κ εχω υσηχάσει απο τους ασχετους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Εμεις ειχαμε κανει πνευμονιοκκοκου και μινηγιττιδας πριν 1 μηνα αλλα δεν ειχαμε καμια περενεργεια.

Μολις γυρισω απο την Κεφαλονια θα κανουμε το τριτο επαναλειπτικο εξαπλο.

Γιωργο πολυ ωραιο το προσλητηριο. Ποσο θα σας κοστισει;

Αφρο περαστικα σας!

Γωγω απο τωρα θα κανεις τις μπομπονιρες; Θα μετρησω το γυρο γυρο απο την κολυμπυθρα και θα σου πω. Εαν προλαβω θα σου βαλω φωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα υπεροχες οι μπομπο!!!!!!τα φυλλα αλουμινιου απο που τα παιρνει???υπαρχει καποια εταιρια????

γιωργο καλα φοβερη ιδεα το μπιμπερο προσκλητηριο!!!!!!αν σου κλεψω την ιδεα οταν βαφτισω σε πειραζει???

ειχα δει στα τζαμπο παππουτσακια ροζ για μπομπονιερα σκεφτομουν να εβαζα μεσα τα κουφετα κ να εδενα με μια κορδελα το ριζοχαρτο-προσκλητηριο κ να ηταν κατι σαν δυο σε ενα....

δαναη το εμβολιο της γαστρεντεριτιδας δεν θελεις να το κανετε η θα το αφησεις για αργοτερα????

εμεις καναμε εμβολιο σημερα κ την δευτερη δοση της γαστρεντεριτιδας δεν εβγαλε κιχ το νινακι μου :x:x:x:x:x:x απο κιλα ειμαστε στα 6700 κ υψος 66,5!!!

ουτε κ εμεις ειχαμε καμμια παρενεργεια μονο στο πρωτο της εμβολιο ειχε ανεβασει δεκατα απο κει κ περα τιποτα!!!

κατα τα αλλα ολη μερα τραγουδαει :lol::lol::lol::lol: πω πω γλωσσα δεν βαζει μεσα αυτο το παιδι!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εχω λιγα ακομη και τελειωσα με το σπιτι και το μαγειρεμα.

Εφτιαξα παστιτσιο για αυριο για τους καλεσμενους και ενα εκμεκ για το μας!!!

Εκανα και ενα μπανακι στο μωρο και τωρα ξεκουραζομαι.

Σουλα ωραια ιδεα αλλα πως θα δωσεις προσκλητηριο και μπομπονιερα; δεν καταλαβα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...