Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

πανεμορφες καλημερες! :D:D:D:D

ο γιωργος δεν ανεβασε καθολου πυρετο εχθες!αρα ενα 24ωρο κρατησε η..ιωση;;;;;;;;;; :roll::roll::?::?::?::?: !

παει κ αυτο!να δουμε απο εβδομαδα,αν τελικα ανοιξει ποτε ο παιδικος! :evil::evil::evil:

λενακι ναι ρε..αφου το βραδυ παραμιλαω κ λεω"φωτηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη..μιλα μας...οι αντρες μας ειναι γαιδουρια..δεν το εννοουσαν αυτο που σου ειπαν.........πες μας μια καληνυχταααααααααααααααααααααααααααα!"κ μετα κλαιω με αναφιλητα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ εγω χαιρομαι που σας ξερω κ που εχουμε αυτο το παρεακι..αληθεια,τα πρωινα δε νιωθω μοναξια..αισθανομαι τοση χαρα που υπαρχετε..σα να εχουμε ραντεβου για καφε! :D:D

εχθες οι απεναντι μας ειχαν γαμο κ ξερετε που εκαναν το γλεντι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

δτο δρομο!! :shock::shock::shock: πηραν catering κ ορχηστρα,εκλεισαν το δημοτικο παρκιγκ,παρανομα υποθετω,κ γλεντουσαν ως το πρωι! :evil::evil::evil:

μας πηραν τα αυτια,ο χ. ηθελε να κανουμε καταγγελια στην αστυνομια,αλλα ντραπηκα..χαρά ειχαν οι ανθρωποι..μα στο δρομο ομως;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock:

αυτο δε το εχω ματαξαναδει!ουτε καν στην αυλη τους!

ηθελα να ξερα αν πηγαινε κανεις να παρκαρει εκει,τί θα εκαναν;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

θπυ ηθελα να σου πω!ο γιωργος ειδε τη φωτο στο προφιλ σου κ λεει "μαμα σουλη πηγαμε!αεβηκα πανω κουνια παεακου και πηουσα!α παμε σουλης παλι!" :o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τη μεταφραση καντην μονη σου!αλλα καταλαβες τί σχεδια εχει ο γιος μου για την κουνια του παντελακου! :lol::lol::lol::lol::lol:

επισης λενα γελαω πολυ γιατι ολο μου λεει οτι τον λενε γκογκι,επειδη ετσι τον ελεγε ο αναστασης! :lol::lol::lol::lol::lol: παει το γιωργος..γκογκι for ever!εμ τί!μονο εμενα θα λενε ιολη! ;):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μωρε δεν ψαχνουμε κ ενα χειμερινο καμπιγκ;;;;;;;;;;;;;;;;;;τελεια ηταν! :(:(:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

καλα ως το δεκεμβρη του 2013,θα κανονισουμε να πιουμε κ μαζι σου καφε!περα απο την πλακα,δεν παμε δευτερα-τριτη κ οι 3;;;;;;;;;;;;; :idea::idea::idea:

σημερα λογικα πληρωνομαι..λετε να δω περικοπες;;;;;;;;;;;;;;;

η επιστροφη παντως μας ηρθε αυτη την εβδομαδα..

σας φιλω προς το παρον,κ εδω θα ειμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επιτέλους αύριο θα φέρουν τα κρεβάτια μας :D:D:D:D οπότε από Δευτέρα ξεκινάει η εκπαίδευση για να δούμε πως θα πάει..............

Παναγιώτα είναι πραγματικά πολύ ωραίος ο παιδικός έχει πολύ μεγάλες αίθουσες όλο τζαμαρίες γύρω-γύρω πολύ φωτεινός και όλα λάμπουν μέσα. Να δούμε πως θα είναι και οι δασκάλες τώρα........

Μαρία στον παιδικό που πηγαίνει τώρα τι ώρες είναι?

Στα ΤΕΙ ειναι δωρεάν ο παιδικός?

Καλημέρα Ιουλία :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

το πόδι του Λ. καλύτερα, ξαναπήγε στον γιατρό, δεν ξέρω ακόμη τι είπε!! :!:

Μαρία :lol::lol::lol::lol: με την Φ. πολύ γλυκιά, περαστικά της :x

εμείς από τότε που αγοράσαμε καινούργιο καναπέ κανείς δεν τρώει στο σαλόνι, ακόμη και ένα μπισκότο τα παιδιά θα το φάνε στην καρέκλα στην τραπεζαρία :roll::roll::roll: ..... το μπουμπούκι τελευταία άρχισα να την ταϊζω πάλι :o:o:o:o και μάλιστα στον πάγκο της κουζίνας!!! :oops::oops::oops: .....δεν τρώει αλλιώς και βλέπω ότι αν δεν φάει, δεν θα ζητήσει τίποτα.....είδα ότι έχασε και λίγο την γοητευτική κοιλίτσα της!!!! οπότε.... ;) ....αλλά όταν τρώνε κάτω από τον χώρο που τρώνε γίνεται χαμός, ειδικά όταν είναι ρυζάκι!!!! :evil: τα παίρνω πολύ άσχημα!!!! :evil::evil:

Παναγιώτα όταν είδε τον μπαμπά της να πλησιάζει, είπε πάπα και του αγκάλιασε το πόδι!!!!

πριν τον δει, την είδε ο άντρας μου και οι κυρίες-υπάλληλοι (3) είχαν σκύψει και την ρωτούσαν πώς την λένε (για να κάνουν ανακοίνωση μέσω μικροφώνου) και εκείνη είχε μια θλιμμένη φατσούλα ξέρετε με το στόμα κάτω!!! :(:( το πουλάκι μου......χίλιες φορές της το είπα να μην απομακρύνεται από μας!!!! :!::!:

μου λέει ο άντρας μου σήμερα "νομίζω ότι οι γονείς μου θα έρθουν αύριο"!!!! :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o ...... καλά λέω είναι δυνατόν να μην ξέρεις πότε θα έρθουν? έχω να ετοιμάσω το δωμ. + ότι πρέπει να ψωνίσουμε και κάποια πράγματα!!!! :evil::evil::evil: έλεος δλδ :evil::evil::evil: .....είμαι σίγουρη ότι εκοίνη θα είπαν αλλά ο δικός μου δεν έδωσε την πρέπουσα σημασία!!!! :evil::evil::evil::evil: .....βέβαια αν επρόκειτο για τους δικούς μου γονείς δεν θα με ένοιαζε αλλά τώρα......

Νατασούλα πολύ ωραίος ο παιδικός και φαίνεται καθαρός!!! :D

Τόνια καλές προετοιμασίες!!!! :roll::roll::D:D

α βρήκα ένα πολύ ωραίο γραφείο από το ΙΚΕΑ και ραφάκια από πάνω!!!

τώρα το είδα καλώς να τα δεχθήτε Νατασούλα τα κρεβατάκια σας, και καλή προσαρμογή!!!.....δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα, θα τους αρέσει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα νατασα!

αντε να ερθουν επιτελους τα κρεβατακια σας!

1 σεπτεμβρη ξεκινατε;με το καλοοο! :D:D:D

με λεωφορειο θα πηγαινει ή θα την πηγαινετε εσεις;

κοριτσια κ εγω ταιζω τον γιωργο!δεν μπορω να λερωνει παντου κ κυριως αν τον αφησω μονο,θα φαει πολυ λιγοτερο..οποτε λεω,οσο ακομη το δεχεται,να τον ταιζω εγω...ετσι κ αλλιως απο τη στιγμη που θα παει παιδικο,δε θα τον ταιζει κανεις εκει,σιγα μη μετρανε τις μπουκιες του,οποτε θα αρχισει να τρωει..ή να μην τρωει καθολου..μονος του!

βικυ δε μας ειπες!πώς νιωθεις με την εγκυμοσυνη;;!με γεια το τικερακι!σουπερ ειναι! :):):)

παναγιωτα ειμαι γαιδουρα! :oops::oops::oops:

χρονια σα ςπολλα για εχθες!παντα ευτυχισμενοι κ αγαπημενοι! :):):)

αργυρω καλημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν σου πω αργυρω μου οτι δεν ξερω;;;;;;;;;;;;; :oops::oops:

1 σεπτεμβρη παρουσιαζομαστε ολοι στα σχολεια μας κ πηγαινουμε καθημερινα,νομιζω αγιασμος θα γινει ή στις 8ή στις 12 που ειναι δευτερα..

παει κ το πανεπιστημιακο ασυλο;;;;;;;;;;;;; :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν σου πω αργυρω μου οτι δεν ξερω;;;;;;;;;;;;; :oops::oops:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: καλό!!!!

εδώ φέτος ανοίγουν στις 7 και για τα πρωτάκια στις 8!!!

σήμερα γιορτάζει και η κόρη της Αθηνάς, η Ναταλία......

Αθηνά χρόνια Πολλά να την χαίρεσαι....δεν θα το δεις αλλά δεν πειράζει!!!! :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δεν εχει βγει ακομη επισημη ανακοινωση για το ανοιγμα των σχολειων εδω!!νωρις ειναι εξαλλου ακομη! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-):evil::evil::evil::evil::evil:

χρονια πολλα ναταλια!!αθηνα να τη χαιρεστε κ να ειναι παντα υγιής κ ευτυχισμενη!

αληθεια,η Αθηνα πού χαθηκε;; :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία δεν ξέρω ακόμα πότε θα ξεκινήσει, Τρίτη θα πάω να κάνω την εγγραφή και θα μάθω λεπτομέρειες, πρέπει νά πάω να βγάλω και φωτογραφίες την Έλενα (3 θέλουν). Με λεωφορείο θα πηγαινοέρχεται.

Στον παιδικό εννοείται ότι δεν τα ταϊζουν, θυμάμαι τον Μιχάλη την 1η χρονιά που πήγε παιδικό κάθε μέρα τα μανίκια από τις μπλούζες του ήταν μέσα στο λάδι :o:o:o

Αργυρώ ξέρετε τί τον τσίμπησε τον Λουκά?

Κρίμα για το πανεπιστημιακό άσυλο :(:(:(:( το άκουσα το πρωϊ στο ράδιο..

Ιουλία στο ίδιο σχολείο θα είσαι και φέτος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά στην Ναταλία λοιπόν!!!!!!!!!!!!!

Ιουλία 12 νομίζω είναι ο αγιασμός ;)

Στο σχολείο του Μιχάλη φέτος θα λειτουργεί και 2η βάρδια ολοήμερου μέχρι τις 19:00

Η 1η είναι μέχρι 15:45 νομίζω

Πρώτη φορά το ακούω :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δεν εχει βγει ακομη επισημη ανακοινωση για το ανοιγμα των σχολειων εδω!!νωρις ειναι εξαλλου ακομη! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-):evil::evil::evil::evil::evil:

ναι ναι μάλλον τέλος του μήνα θα βγει η ανακοίνωση!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα δεν ξέρω ρε τι τον τσίπισε, έπεζε στην άμμο χωρίς παπούτσια.....όλο ζωήφια έχουμε....καλή και η πρασινάδα, αλλά δεν μπορώ τα ζωήφια!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

και τα ζωάκια!!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!νατασα εδω γελαμε!! :lol::lol::lol: για το φετινο μου σχολειο λεμε! :lol::lol::lol::lol:

μα ειναι τοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο νωρις για να ξερω ακομη!

απλα,θα παρουσιαστω εκει που ημου περσι κ καποια στιγμη,πριν τον αγιασμο ελπιζω,αλλα..ποτε δεν ξερεις..θα βγουν τα κενα ,θα δηλωσω κ θα μου πουν πού θα ειμαι...απο λαγκαδα μεχρι ασπροβαλτα...αλλα φεεεεεεεεετα!ειναι νωρις ακομη! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα ευχαριστω...

Θα τον δω τον παιδικο αλλα πολλα λευτα ρε συ...

με τοσα τον δινω και στο Μικρο Μαεστρο και στο Δελασα.

την δευτερα θα δω αυτους

http://www.tomikrotzini.gr/ αυτος ειναι σχεδων απεναντη απο τη μαμα μου, αλλα δενε χει λεοφωρειο, ειναι μεχρι τις 4...και ο δρομος εκεινη η διασταυρωση ειναι αρκουντως επικυνδινη γιατι γινονται πολλα τροχαια ατυχηματα στο συγκεκριμενο σημειο και ψιλοφοβαμαι

Μετα ειναι αυτοι οι δυο http://www.karamelenia.gr/index.php?opt ... &Itemid=58

και http://carousel.edu.gr/ekgatastasis.html

Αχ δεν ξερω..ειναι πολλα τα λευτα..

Εαν δεν βρω κατι θα τον ξαναστειλω στο Ουρανιο Τοξο..δεν εμεινα ομως και πολυ ευχαριστημενη με αυτο...τεσπα...ειδομεν

Σημερα ειμαι πολυ καλυτερα απο αποψη δοντιου...τουλαχιστων δε πονανε τα υπολοιπα δοντια και το κεφαλι μου και εφαγα προινο..αλλιως χτες ημουν μονο με το κομματακι το ρολο και 2 τοστακι..

Αχ παιδια μακαρη...να ξυπνισω λιγακι γιατι ειλικρινα κουραστηκα.

Ειμαι και λιγο νευριασμενη με το θεμα της βαφτησης του μωρου της φιλης μου ..

ρε παιδια..μου τη δινουν οι ανθρωπου που εχουν μαθει μονο να παιρνουν..ο νονος δεν ειναι για να τον ξεζουμιζεις οικονομικα να σου οργανωσει τη βαφτιση και να σου πληρωσει τα παντα και να εχεις απαιτησεις...χωρις να εισαι διατεθημενος να εκπληρσεις και τη δικη σου υποχρεωση( δωρο νονου)...

και στην τελικη εγω ηξερα οτι το τραπεζι το κανει ςγια τον νονο οχι για τους καλεσμενους σου..

γεννικα ειμαικαπως..πολυ χαλαστηκα..και δε μου αρεσει γιατι εαν θα γινομουν εγω νονα θα ειχαμεμαλωσει στανταρ...η μαμαμου ειναι πιο δηπλοματης..

Ρε κοριτσια 2 παιδια βαφτησα...και μου βαφτησαν το δικο μου..δεν ειχα ποτε προβλημα συνεννοησης με καμια κομπαρα μου..

αμα εγω ημουν ψωνιο και γουσταρα ασημενια ροδια για μπομπονιερα η αν εγω ηθελα να καλεσω 200 ατομα στη βαφτηση μου, δενειχα την απαιτηση να τα πληρωσει η νονα...πηγα και τα πηρα μονη μου..

τεσπα..μη το συζηταω αλλο..

επισης...ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΟΝΟΣ...ναι οπως καταλαβατεχτες σφαχτηκαμε με τον Ο στο θεμα νονος γιατι μου την εδωσε στα νευρα..

Θα παω να παρω μονη μου ολα τα βαφτηστικα και τα παντα,ο νονος θα παρει μονο τον σταυρο..θελλω μονο να ειναι συνεννοησημος ανθρωπος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα για την Καραμελένια να είσαι λίγο επιφυλακτική..... πήγαινε η κουμπάρα μου τον γιό της για κάποιους μήνες και εμένα κάποια πράγματα που μου έλεγε δν μου άρεσαν. Όχι από θέμα φαγητού και καθαριότητας αλλά όσον αφορά την συμπεριφορά ήταν αρκετά αυστηρά τα πράγματα. Θέλαν τα παιδιά λίγο στρατιωτάκια........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης για τον Εύοσμο έχω ακούσει καλά λόφια και για την "Καραμέλα" είναι στην 25ης Μαρτίου αλλά περισσότερες λεπτομέρειες δεν ξέρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο ΤΕΙ ο παιδικός είναι δωρεάν για τα παιδιά υπαλλήλων, καθηγητών και φοιτητριών.

Φέτος λέω να τη στέλνω 8:30-9 μέχρι 2 έτσι λέω θα δω

Βένι δεν πειράζει μια ζωή σχολείο θα πάνε. Αν υπάρχει η δυνατότητα καλό είναι και το σπίτι και τα παιχνίδια με

τη γιαγιά και τον παππού...

Όσο για το άσυλο... :roll: στα 5 χρόνια που δουλεύω απέναντι από το γραφείο του Προέδρου (εκτελούσα και χρέη γραμματέα κάποτε) ξέρετε πόοοοοσες φορές μας έπαιρναν τηλ από αστυνομία να μας ενημερώσουν ότι μπήκε στο χώρο του ΤΕΙ κλέφτης κλπ κλπ και αν δίνουμε την άδεια να μπούνε? Και κάλεσε τώρα τα μέλη του Συμβ. να αποφασίσουν και αν θέλουμε να έρθει αστυνομία για έλεγχο κλπ κλπ και ζήσε Μαη μου να φας πατάτα και εμείς μέσα να λέμε κατα που να πήγε ο τύπος? :?:?:?

Επίσης έξω τα κομματόσκυλα από τα πανεπιστήμια! :D Επιτέλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όσον αφορά την συμπεριφορά ήταν αρκετά αυστηρά τα πράγματα. Θέλαν τα παιδιά λίγο στρατιωτάκια........

Έτσι είναι κι εδώ :evil::evil::evil:

Τώρα έχω αρχίσει και καταλαβαίνω γιατί είναι έτσι οι Νορβηγοί... Πειθαρχημένοι, υπάκουοι, φοβισμένοι, μονόχνωτοι.... Ξεκινάει από νωρίς η πλύση εγκεφάλου :evil:

Καλημέρα σας!

Να σας πρήξω λίγο? :oops:

Έχω αρχίσει και εκνευρίζομαι με το σταθμό... Προχθές έμεινε πρώτη φορά μόνη της. Τη χαιρέτησε ο μπαμπάς της, έφυγε και όλα καλά. Ούτε κλάμματα, ούτε δράματα όλα οκ. Είχε ανέβει σε ένα ποδήλατο και δεν του έδωσε σημασία. Όμως μας είπαν ότι έκλαψε την ώρα που έτρωγαν. Κι όταν ρώτησα γιατί, μου είπαν ότι δεν ξέρουν κι ότι μάλλον ήταν κουρασμένη - στις 11.30....... αποκλείεται.

Εγώ πιστέυω ότι δε θα ήθελε να καθίσει στην καρέκλα και θα την πίεσαν :twisted::twisted::twisted: Και μάλιστα πρέπει να έκλαψε πάρα πολύ γιατί μετά κοιμήθηκε στο καρότσι στις 12.00 :shock: Κι όταν πήγε ο μπαμπάς της να την πάρει μου είπε ότι του φάνηκε κλαμμένη :(

Χθες δεν πήγαμε γιατί είχε λίγο πυρετό και συνάχι...αρπάξαμε και την πρώτη μας ίωση :evil:

Σήμερα πήγαμε μαζί, θα καθόταν λίγο ο άντρας μου και θα έφευγε. Του έχω πει να τους πει πρώτον αν κλάψει να ξας πάρουν τηλ αμέσως και δεύτερον να μην την πιέζουν να κάθεται στο τραπέζι. Δε γουστάρουμε ρε παιδί μου :twisted: Κανόνες βάζουμε στο απίτι μας άμα θέλουμε! Δική τους δουλειά είναι να την προσέχουν όσο δουλεύουμε και να φροντίζουν να περνάει ευχάριστα και δημιουργικά το χρόνο της! Μα είναι δυνατόν να περιμένει να τελειώσουν το φαγητο τους 30 παιδιά :!::!::!: για να σηκωθεί???????? Αααααααααααααααααααέχω άδικο? :?

Τεσπα...αποφάσισα να δουλεύω σπαστά... 8 με 2 το πρωί και κανα 2ωρο το απόγευμα στο σπίτι. Κι ο άντρας μου 10 με 6. Έτσι θα την πηγαίνει αυτός στις 10 και θα την παίρνω εγώ στις 2... 4 ώρες....

Αυτά :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα σοβαρα;;;..να μη το δω τοτε..δε λεει ο φοφος να ειναι στρατιωτακη..

Το Καραμελα ειναι ακριβως απεναντη απο τη μαμαμου..μεσολαβει μονο ενα παρκο..το εχω και αυτο στα υποψην απλα ενω εχει λεοφορειο, δενε χει πρασηνο, μονο αυλη με ταρταν καιμερικες τσουλιθρες...θα το δω ομως.

Μαγδα σοβαρα...τοσο δραματικα τα πραγματα..πωπωρε συ....

Βενη δεν πειραζει μωρε....θα παει του χρονου..εσυ να εισαι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη μου αρεσουν πολυ τα χωνακια σας!!!θα σε πμ_αρω αφου σκεφτω ολα τα ενδεχομενα για να συννενοηθουμε..θα μου κανετε ομως σουπερ τιμη εεε;;;; :!::!::!:

Ολα αυτα εφοσον στελνετε Αθηνα :oops::oops::oops:

μη χαλιεσαι με τον παιδικο..για το καλο του ειναι!!!!

Παιδια για το ασυλο το ψηφισαν σχεδον ολοι οι βουλευτες... :o:o Καθαρματα με μασκα ειναι ολοι τους...ναι το ασυλο τους πειραξε..στα γηπεδα που δεν εχει ασυλο γιατι δεν κανουν κατι;;;

στις πορειες;;εχει και εκει ασυλο;;;Αντεεεεεε :evil::evil::evil::evil:

Χρυσα ..απορια...παιδι μου γιατι στην αιτηση του εσπα δεν εβαλες τους ιδιωτικους που λες??? :?::?::?::?:

Ιουλιαααα :lol::lol::lol::lol::lol: επειδη ειμαι του συναφιου γελαω με την τοποθετηση...τι να σου πω;;;Αμεση θα ειναι.... :lol::lol::lol:

εγω να δω τι θα κανω φετος :?:?:?:?

Η αννυ ποτε εχει γενεθλια;;Αυριο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακυρωσα τον παιδικο..η γιατρος ειναι κατηγοριματικη ακομα και γιατο 2ωρο για τις ιωσεις.. :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Βένη καλύτερα ρε συ.... Εμείς 3 μέρες πήγαμε και αρρώστησε... Φαντάσου το χειμώνα τι έχει να γίνει....

Σόρυ ρε κορίτσια που δε σχολιάζω άλλο....δεν είμαι σε φάση

Μισό λίτρο παγωτό έφαγα χτες μπας και συνέλθω αλλά δεν :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα..μμμ ..να σου πω....

Λοιπον...δε ξερω τι ακριβως παιχτηκε εκει και τι ειπαν στο παιδι αλλα νομιζω οτι οταν ειναι η ωρα του φαγητου δε θα πρεπει να παει και αυτη να φαει μαζι με τα αλλα παιδακια;;;; δηλαδη να μαθει οτι τωρα τρωμε και δεν παιζουμε;;;

ξερω εγω ρε συ..καποιους μικρους κανονες για την ευρυθμη λειτουργια του σταθμου δεν πρεπει να τους μαθουνε...

και ξερεις εγω ..καμια σχεση με την Μερκελ..ασχετα αν εχουμε γενεθλια την ιδια μερα :lol::lol::lol: (χιουμορακι για να σπασω τον παγο :oops::oops::oops::oops::oops: )

τωρα..για το πως το ειπανε στο παιδι ..και αν το εσυραν με το ζορι :evil::evil::evil::evil: εννοειται οτι υπαρχουν ενστασεις....

και το αλλο ..να περιμενουν να φανε ολα ειναι λιγο ατοπο..ειδικα να προκειται για παιδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...