Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

Δεν ειναι για τη δικη μου βαφτιση..ειναι για τη βαφτηση του μωρου της φιλης μου που θα ειναι αυτος ο Νονος αλλα η αδελφη της φιλης μου μου τη δινει ολιγον τι στα νευρα..

πχ καθοταν χτες στη μαμα μου και ρωταγε τοςυ συγενεις της και τις φιλες τις αν τους βολευει να κανουν τη βαφτηση προι η απογευμα η τι ωρα...

επισης η μαμα μου βρικε κατι πολυ ωραιες μπομπονιερες με 2,5 ευρω και τους ελεγε γεννικα οτι βρηκε αυτο και εκεινο για να διαλεξουν και η αδελφη της φιλης μου θελει να τα δει ολα..ακομα και το γλυκο της βαφτησης...προσεξε οχι η φιλη μου..η αδελφη της..η φιλη μου δηλωσε οτι δε θελει τρελα πραγματα γιατι το κοριτσακι ειναι 3 ετων ηδη και στην τελικη την ενδιαφερει να γινει η βαφτηση και τιποτα αλλο...τι να πεις...

Ο αδελφος μου ειναι κωλοπαιδο για αλλα θεματα...αστα..μη τον κανω ρεζιλι στο φορουμ αλλα θελει ξηλο ειλικρινα...και πραγματικα αυτη η κοπελα του πρεπει να εχει απιστετη υπομονη η να τον αγαπαει πολυ γιατι αμα ηταν δικος μου φιλος, ουτε μερα δε θα τον αντεχα με αυτα που κανει...

Δεν μπορεις νακανεις και τιποτα γιατι πες οτι τον πιεζει η μαμα να αραβωνιαστουν..με την συμπεριφορα του αδελφου μου κριμα ειναι η κοπελα να τη χαντακωσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αλλα οτι και καλα κωλοβαραωωωωωωω και δεν του δινω σημασια και ειμαι ολο χα χα χου χα με τις κοπελες απο το μαμμυ που και αυτες κωλοβαρανε!!!! :shock::shock::shock::shock:

θα τον [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif]

εμείς κωλοβαράμε? :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φρανίτα καλά ρε συ ήπιες μπύρα? δεν ξέρεις ότι η μπύρα κατεβάζει γάλα? και ότι θα γίνοταν τούμπανο το βύζο σου? :lol::lol::lol::lol:

Αναστασία το είδε πολύ θετικά το Μπαχάμες!!! 8-)8-) .....μία λεπτομέρεια μόνο: μου είπε ότι χρειαζόμαστε τουλάχιστον 600.000 ευρώ το χρόνο για να ζήσουμε εκεί χωρίς δουλειά και πάλι αρκετά αν έχουμε δουλειά!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για τα λευτα..δεν καταλαβα;;;..δεν πληρωνεσαι;;;;..και να μη πληρωνεσαι αυτον σε τι ακριβως τον χρειαζεσαι;;;;; αμα ειναι να εχεις αγχος για οικονομικα..ειναι ο συζυγος σου,ο συντροφος σου και δουλεια του ειναι να σε στηριζει και να σε υποστιριζει απο ολες τις αποψεις.

ο Ο δεν τολμαει να μου πει τιποτα για λεφτα..και να φανταστεις οτι ο καημενος χαλαει τα ΣΚ του για να δουλειυει και να εξησοροπει καπως το οτι η κανονικη του δουλεια δεν πληρωνει...

Αλλα μου υποσχεθηκε οτι απο Σεπτεμβρη δεν θα δουλευει τις Κυριακες..αντε αν δουμε

Επισης ναι αμε..εμεις κολοβαραμε...δεν το συζητω..νομιζω οτι ακομα και οσες απο μας δεν δουλευουν γεννικα η αυτη τι στιγμη...δεν εχουν χρονο να "αεριστουν" να το πω πιο κομψα οχι να κολοβαρεσουν..και ναι σορυ αλλα που και που χρειαζομαστε ενα μπρεικ..αλλιως θα καψουμε φλαντζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παπαγιωτα σαν να ακουω τον δικο μου..ενας λογος που σταματησα το ιντερνετ σπιτι ειναι το πρηξιμο...μπαινω για 5 λεπτα και μου λεει..παλι στο φορουμ εισαι?????? :evil::evil::evil::evil:

λες και δεν μποορουμε να κατσουμε λιγο πρεπει ή να κανουμε δουελεις ή να βλεπουμε τηλεοραση ή να εισαμστε με το μωρο.. :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

χρυσα μπορει η αδελφη της φιλης να θελει να γινει τελεια η βαπτιση και θελει να τα δει δεν ειναι κακο ρε! αν η μαμα δεν ενδιαφεραται δεν σημαινει πως ειναι κακο να ενδοιαφερεται η θεια ;)

καλα καε 2.5ε μπομπο καλε πολλα ειναι!!!!! ο νονος τις πληρωνει? :roll:

προσκλητηρια κανανε???????? ελατε σε εμας και θα σας κανουμε σουπερ τιμη :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη προσκλητηρια δεν θα κανουνε, θα καλεσουν ελαχιστα ατομα δια τηλεφωνου.

Καλε η φιλη μου δενε ιναι οτι δεν ενδιαφερετε..απλα θελει απλα πραγματα και επειδη το γουστο της ταιριαζειμε της μανας μου το εχει αφισει σε εκεινην.

Εγω παντως προσκλητηρια σε σας θα κανω να ξες απο τρα..αμα καμια μερα σε παρω τηλ να σε πρηξω :lol::lol::lol:

Ακομα δενε χω ασχοληθει με τη δικη μας βαφτηση

Ναι τις μπομπονιερες ο νονος θα τις πληρωσει...ρε συ αυτο λεω και εγω..πολλα ειναι..εμενα ηταν ασημενιο ( πραγματικο ασιμη) μικρο ροδι και βγηκε 1,70 μαζι με τα κουφετα..αλλα και τι να πεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δεν εννουσα δεν ενδιαφερεται λαθοςτο ειπα..εννοουσα δε ντην νοιαζει, δεν καιγεται για αυτα κταλαβαλες τι εννοω???

οποτε θες πρηξε με θα σε αντεξω!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω δει μερικα στο σαιτ σας αλλα επειδη ακομα δεν εχω αποφασισει ουτε για το θεμα ουτε για τιποτα..μεταξυ μας ...δεν εχω διαλεξει καν νονο η νονα και ο Ο θελει να γινει η βαφτιση μεχρι το Νοεμβριο χαχαχαχαχα...να δω ποτε θα προλαβω...θα σου πω εν καιρο

Μου αρεσαν πολυ τα στενομακρα που εχετε και ειδικα ενα με θεμα τον πειρατη...ειδομεν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

KALEEEEEEEEEEE ΗΥ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΤΕ ΝΟΝΟ????????ΑΧΟΥΥΥΥΥ ΜΕ ΑΓΧΩΣΕΣ!!!!

ΤΑ ΣΤΕΝΟΜΑΚΡΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΟΤΙ ΣΧΕΔΙΟ ΘΕΛΕΙΣ..ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ.. ;)

ΑΑΑ ΚΑΛΑ με κεφαλαια εγραψα αλλα δεν τα σβηνω τωρα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααα να ξερεις μπορεις να κανεις και ιδια μπισκοτα με το θεμα, σουπλα για το τραπεζι, χωνακια ζαχαρωτων... :) αχχχχ ποσο μου αρεσουν ποι ετοιμασιες ποσο!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις γνώμες κούκλες, βρήκα άλλα 2 ξενοδοχείς που μου άρεσαν........

Χρύσα ο αδερφός σου γίνεται νονός? εγώ νόμιζα εσύ........

Γιατί βιάζεστε για την βάπτιση? μικρούλης θα είναι τον Νοέμβριο

Τα κακά του στρώσανε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα πώς γινεται καθε μα καθε φορα που κανω σχεδια,κατι να γινεται κ να χαλουν;; :evil::evil::evil:

εχθες βραδυ επεσα αργα για υπνο,αφου θα μπορουσα να κοιμηθω μεχρι αργα σημερα..κ να κανω κ καποιες εσωτερικες κ εξωτερικες δουλειες ανετα..

7 το πρωι χτυπα το τηλ.!βλεπω οτι ειναι η μαμα μου.. :roll::roll::roll:

ο γιωργος ανεβασε πυρετο, :( δεν ειχε αντιπυρετικο σπιτι,τα φαρμακεια ηταν κλειστα,οποτε..βουρ κατευθειαν ντυσιμο κ πεταγμα στην αλλη ακρη της πολης..

ηρθαμε σπιτι το μεσημαρακι,νομιζω οτι ειναι λιγο ζεστος ακομη,αλλα κοιμαται κ δε δινω αντιπυρετικο ακομη..

δεν ανησυχω,καμια χαζοιωση θα ειναι,αυριο μεθαυριο περδικι θα ειναι,αλλα ολα μου τα σχεδια εμειναν πισω!

ουφ!!

βενη εισαι πολυ σαικο! :lol::lol::lol::lol:

βρε μουρλοπαναγιωτα!ποιος σου ειπε οτι κανω πιο πολυ σεξ απο εσενα;;;;;;;;;;;;;;;; :o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σας αφηνω γιατι νομιζω οτι ξυπνησε,θα προσπαθησω να επανελθω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!

καλε δεν σας προλαβαινω!

με απασχολει ο γκομενος.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αν θελετε σας τον δανειζω!

πραγματικα καποιες πως τα προλαβαινουν ολα?

εγω τι δεν κανω σωστα?

Παναγιωτα αν πιστευει οτι ειναι αργοσχολες οι μαμαδες τοτε δεν εχει καταλβει τι περνας!

για ασε του 1 ημερα και τα 2 και αν βρει χρονο να "κλ@σει" να μας το πει!

οσο γι ατο σεξ...ποια κανει πολυ?

και το λετε?

δε μας λυπαστε?

εγω θα λαλησω..,,,δεν μου καθεται με τιποτα!

θα τον βιασω!

σε λιγο φευγω για δουλεια!

τελικα τι εγινε με το ενιαιο μισθολογιο?

δεν προλαβαινω τα πλυντηρια...

το σπιτι μπο..λο!

η αυλη επισης!

η Μ-Ι ολο μιλαει μιλαει μιλαει....μα πως μπορει?

Χρύσα εκει ο νονος πληρωνει τις μπομπο?

αααα ωραια πραγματα!

μικρος θα εινια τον νοεμβριο...μη σε αγχωνει απο τωρα!

ο Φοφος τι κανει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια αμαν ρε πουλακι μου!!! Περαστηκα και αγυρηστα να ειναι!!!

Τα χωνακια τα ειδα...ειναι για τα γλυκα τα χωνακια;;;;..τιαλλο μπορεις να βαλεις μεσα;;;;..μου αρεσαν πολυ.

Νατασουλα ο αδελφος μου θα γινει τελικα νονος γιατι η μικρη Αλεξανδρα αυτο καταλαβε και δεν λεει να τη βγαλουμε απο την πλανη της..τον αγαπησε αμεσως- εμ βεβεια τρομαρα του τετοιος γυναικας που ειναι- και αποφασησε οτι θελει αυτον..οποτε

Τα κακα ειναι σχετικα...ειναι κοτρινα συνηθως αλλα ορισμενες φορες και πρασινοκιτρινα...γαλακτοκομηκα κρεας κλπ δεν τροω καθολου..παντως τα ζωρια τη νυχτα εξαφανηστικαν ..η τουλαχιστων ελλατωθηκαν πολυ

Για τη βαφτηση βιαζοναι η μανα μου και ο Οδυσσεας..εγω θα ηθελα να την κανω στις 7 Ιανουαριου..αλλα εμενα με ακουει κανει;;;..δε με ακουει

Βικυ την ιστορια τοκετου την εβαλα στην ομαδα δες τηνα απο εκει..

ο φοφος ειναι σουπερ..σημερα μονο ακουγα απο κατω βαρεσε μια ιστερια...δεν ξερω γιατι αλλα κατα τα αλλα ειναι σουπερ...

αχ παιδια...κοντευει η ωρα γι ατον οδοντιατρο..ξερω κερω σας εχω πριξει..αλλα αφενος πειναω σαν λυκος...αφετερου ποναω..οσες τα περασατε με καταλαβαινετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω Ιουλια περαστικα!Ποσο πυρετο ειχε/εχει?

Αληθεια δε σταματατε να μιλατε για σεξ ποτε????? :evil::evil::evil::evil::P:P:P:P

Χρυσα μετα την απονευρωση δε θα πονας? :?:?

Η Γωγω αργησε! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπότε Χρύσα μάλλον αλλεργία είναι αφού είδες διαφρορά με την διατροφή, ε?

Άντε μακάρι να ξεμπερδέψεις γρήγορα και όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα με τον οδοντίατρο

Και φυσικά και δεν είχα ρωτήσει τους καλεσμένους πότε τους βολεύει να κάνω την βάπτιση, όποτε βόλευε εμένα την έκανα ;)

Βίκυ θα δουλεύεις κανονικά σε όλη την εγκυμομσύνη?

Ιουλία περαστικά στον Γιώργο η Έλενα την προηγούμενη εβδομάδα έκανε 2 μέρες πυρετό και μετά ήταν σούπερ

Στον παιδικό σας πήρανε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι οσους ρωτησα λενε οτι μετα την απονευρωση δεν πονας..δεν ξερω..θα δουμε...

δεν ξερω ρε συ νατασα αμα ειναι αλλεργια...θα δουμε...δεν ειχε αλλα συμπτωματα, δε νομιζω να ειναι αλλεργια...

θα δειξει συνεχισουμε θηλασμους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα σε πολλα μωρακι παιζει η υποψια για αλλεργια!

αν δινατε ξενο ολα θα ειχαν λυθει με ενα υποαλλεργικο γαλα!

μα τι μανες ειστε εσεις?

και καλα λεει η Anastacia κομμενες η σεξοσυζητησεις!

Νατασουλα ακομα δεν το ειπα στη δουλεια...λεω απο εβδμαδα που γυρισει και η προισταμενη να το πω!

σιγουρα δεν αθ χαρει αλλα δεν θα μπορω να κανω και κατι!

το πιθανοτερο εθναι να αλλαξω τμημα...!

αλλα δεν με νοιαζει!

αν ειμαι καλα θα δουλεψω κανονικα!

αν οχι θα σταματησω!

θα περιορισω τα νυχτερινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανονικα και υπο φυσιολογικες συνθηκες μονο ενα 2% των παιδιων εχει καποιου βαθμου αλλεργια στην πρωτεινη και ενα 10% των παιδιων με ομαδα αιματος 0 εμφανιζει μια μορφης δυσανεξια στη λακτοζη...

ε δεν μπορει και τα δυο μου παιδια να ανοικουν στο 2 % ελεος....

γι'αυτο λεω οτι δε νομιζω να ειναι αλλεργια..θα φταιει ο τροπος που τρωει και θα παιρνει πολυ ελαφρυ γαλα..δεν το εξυγω αλλιως..παρολο που θηλαζω στηθος και γευμα..και αμα πεινασει στο μισαωρο ξαναδινω το ιδιο στηθος..αλλα γεννικα θηλαζει περιπου ανα 1,5 με 2 ωρες απο λιγο εκτος απο τα βραδια που κοιμαται περισσοτερο..μετα θηλαζει λιγη ωρα.....οποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας!Ηρθα και εγω στο κλαμπ του βυζονυχτιου!Εχω μια μπεμπουλα 10 ημερων που θηλαζει αποκλειστικα.Δωστε μου λιγο κουραγιο οτι θα στρωσει η κατασταση μετα τις 40 μερες γιατι κοντευω να καταρρευσω........Ειμαι ετοιμη να τα παρατησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote name="Anastacia".Ειπα λοιπον πως ΤΕΡΜΑ το γαλα τη νυχτα.ΤΕΛΟΣ!Εκλεισε το εργοστασιο! :?:oops: Και χθες ξυπνησε 3 φορες(την 3η εμεινε για πολυ ξυπνια)αλλα δεν της εδωσα...

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΑΥΤΑ..μα με την καμιααααααα

εχεις πυρετο?στανταρ σε κολλησε η αννυ..μα σε λεω μετρησου...

μυγα τσετσε σε τσιμπησεεεε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χρυσα καλε φιλη σου ειναι ο αδερφος θα τη βαφτιση?η το ξερει κ αυτον?

μετα τη απονευρωση εχεις αναισθησια για αρκετη ωρα..απαπα εχω κανει τοοοσες..κ ολα αυτα απο μαλακα οδοντιατρο

βενι τελικα τα προσκλητηρια μονη θα τα κανω..θα σε πω απο κοντα..

να το πας το φιλλιπακο μου παιδικο..γιαβρι μουυυυυυυυ

ιουλια μου περαστικα ρεεεεεε

σημερα 3 μερα που δε το εβαλα πανα βραδυ κ δε κατουρηθηκε,,

ρε παιδια στο μικρο ξεχναω να δινω φαι :oops::oops::oops::oops: δηλ στερεες..σημερα ακομα δε εδωσα..με βολευει βυζι 8-)8-)8-)

του δινω απο μπιμπερο να πιει νερο κδε θελει,,,του εδωσα σκ να πιει απο γυαλινο ποτηρι κανονικα κ επινε γουλιτσες :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ααααααα τονια ετσι για τη ιστορια..ο παντελης κοιμηθηκε χθες 10,40 κ ξυπνησε 7,30 :?

λεναρα γερμανιας δε τρως καλη μου κ εμεινες μιση?

σας φιλω ολεςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας!Ηρθα και εγω στο κλαμπ του βυζονυχτιου!Εχω μια μπεμπουλα 10 ημερων που θηλαζει αποκλειστικα.Δωστε μου λιγο κουραγιο οτι θα στρωσει η κατασταση μετα τις 40 μερες γιατι κοντευω να καταρρευσω........Ειμαι ετοιμη να τα παρατησω...

Να σου ζήσει η μπεμπούλα :D:D:D και καλώς ήρθες

Φυσικά και θα στρώσει η κατάσταση, μέχρι να εδραιωθεί η γαλουχία είναι δύσκολα τα πράγματα, μετά θα το απολαμβάνεται και οι 2. Αυτό θα σκέφτεσαι και θα παίρνεις κουράγιο.

Ότι θέλεις ρώτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου θα στρωσουν τα πραγματα μην ανισυχεις..οσο μεγαλωνει η κουκλιτσα σου τοσο πιο ευκολα θα γινουν. Ειναι πολυ μικρο ακομα για να φτιαξει προγραμμα...

σκεψου ο δικος μου ηδη ξυπναει μονο 2 φορες τη νυχτα..κοιμαται απο τις 12 μεχρι τις 3 και μετα ξαναξυπναει στις 7...και ειναι μολις 1 μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια στον Θοδωρή για την νυχτερινή πάνα :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Αναστασία καλά που μου το θύμισε η Θου,

Είπες εσύ τέτοιο πράγμα στην Άννυ :o:o:o:o:o:o:o:o:o

Δεν το πιστεύω [-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x

Εμείς μάλλον είμαστε οι τελευταίοι που θα κόψουμε τον βραδυνό θηλασμό :roll::roll::roll:

Κι επειδή Γωγώ είμαι σίγουρη ότι θα ρωτήσεις γιατί τις δίνω το βράδυ ακόμα γάλα, απαντάω από τώρα......... γιατί δεν θέλω να να την ακούω να κλαίει και να με ξυπνήσει για τα καλά:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle: αλλά θέλω να συνεχίσω τον ύπνο μου :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Ένα βράδυ έρχεται και μου λέει μαμά μεμέ, ήμουν τόσο κουρασμένη που δεν είχα κουράγιο ούτε την μλούζα να σηκώσω και της λέω πήγαινε στον μπαμπά........οπότε θυμώνει και φωνάζοντας μου απαντάει "μπαμπάς άλλα μεμέ όχι γάλα, μεμέ γάλα μαμά" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ το κρεβάτι δεν έχει έρθει ακόμα, είναι όμως έτοιμο εδώ και κάποιες μέρες επιτέλους.

Απλά δεν βολεύει και εμάς πρωϊ για να έρθουν να το στήσουν γιατί είμαστε στην δουλειά να δούμε αν θα βολέψει για Σάββατο τώρα.

Ο Μιχάλης και η Έλενα έχουν κοινό δωμάτιο οπότε έχει γίνει αλλαγή.

Θα σας βάλω φώτο όταν το τελειώσουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...