Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

..Αυτός της τα φόραγε που και που... :o:o:o Αυτή δεν το ήξερε

καλά αυτό το ξεχάσατε? δλδ αυτός την απατούσε για τα καλά, εκείνη τίποτα και επειδή αποφάσισε να κάνει και αυτή το ίδιο γιατί την κατακρίνετε? :?::?:

εκείνος έφταιγε που φερόταν έτσι....άκου "τας τα φόραγε που και που"!!!! :evil::evil::evil::evil: καλά του έκανε και καλά του τα είπε στην ψύχρα!!!! :!:

τσιμπάει η Ρ. τον Λ. στο μάγουλο και αμέσως τραβιέται και κρύβει τα μάγουλά της!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: .....πάντως τελευταία προσέξαμε ότι έχει εξελιχθεί πολύ η Ρ., κάνει ολοκληρωμένες προτάσεις (εντάξει θα μου πείτε είναι 3ων ετών) αλλά σε εμας λίγο τα πράγματα διαφέρουν από μια νορμάλ οικ. :roll::roll::roll::roll: αφού - ακόμη - είμαστε 3γλωσση!!! :roll::roll::roll: ..... και σε μένα τα λέει στα ελληνικά ακι στον μπαμπά της στα γερμ., καλύτερα από τον Λ. όταν ήταν στην ηλικία της!!!! .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

γυρισαμε!

τελος οι διακοπες μας!

απο αυριο δουλεια!

περασαμε πολυ ωραια!

ευχαριστουμε για τις ευχες ολων σας!

ανταποδιδουμε αν και καθηστεριμενα σε ολους-ες που γιορταζαν η ειχαν γενεθλια!

αχ ποια θα μου γραψει περιληψη οσων εχουν γινει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα πηρα ...δεν προλαβα να σε ευχαριστησω!

οποτε σε ευχαριστω και παλι!

εσυ το ελαβες?

η η αδελφη μου τα εκανε μανταρα με το δεμα?

τι κανετε?

πως ειστε οι 4?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι καλως την ρε!!!! :D:D:D

Πως εισαι;;το νινι;;πηγες στο γυναικολογο σου καθολου;;;

Το Μαρακι ξεσαλωσε στις διακοπες;;;

εδω ολα οπως τα ηξερες..πηγαμε οι περισσοτερες διακοπουλες ,εκτος της συμπεθερουλας σου η οποια φιλοξενει τα φιλτατα πεθερουδια!!!

Α και εκτος και της Χρυσας..για προφανης λογους.

του χρονου ομως, πρωτα ο Θεος, ψηνομαστε να παμε σε κανα χοτελ ολες μαζι!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγω στις 3/08 απεκτησα μια ανηψουλα!!!! :x:x:x

αντε να μαζευτουμε και να κανονισουμε κανα καφε!!!μη ξεχνιομαστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακη τα πηρα ευχαριστω πολυ..ειναι τελεια και φυσικα τα φορεσαμε...

Αυριο- μεθαυριο που θα παμε παιδιατρο θα φορεσουμε και της Παναγιωτας!!!!

Πηγες γιατρο;;;..κανενα νεο;;;..η Μ-Ι...ποτε θα κανεις αυχενικη;;;..πως νιωθεις..αναγουλες κλπ;;;..ελπιζω να ξεκουραστηκες.

Η Αφρο ηταν εδω..τωρα ειναι Καβαλα..ειδα τον Μανωλη και τον Πανουλη..τα κουκλακια μου..η Αφρο δε κορμαρα εγινε...

μονο που λογο απιστετου πονοδοντου δεν μπορεσα να την περιποιηθω οσο ηθελα..να φανταστεις αφου φαγαμε..ξεχασα να προτεινω καφε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα ο προφεσορας στη φωτο εχει απιστευτο υφος!

να σου ζησει και η ανηψια!

φυσικα να κανονισουμε!

αχ η συμπεθερα μου τι τραβα!

Χρυσα περασατε ωραια με την Αφρο?

αυχενικη δεν εκανα ακομα!

2/9...οριακα !

ελπιζω ολα να ειναι καλα!

αλλα δεν ειχα κουραγιο να ερθω απο το χωριο!

αναγουλες συνεχιζουν!

οχι τοσο συχνα αλλα συνεχιζουν!

η Μ-Ι ξεσαλωσε...εκανε μπανιο στο ποταμι και βολτα σε καροτσα αγροτικου....!

εγω κανενα μπανιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο που λογο απιστετου πονοδοντου δεν μπορεσα να την περιποιηθω οσο ηθελα..να φανταστεις αφου φαγαμε..ξεχασα να προτεινω καφε....

έγκλημα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ....ούτε παγωτό δεν έδωσες? :o:o:o:o φτου σου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

συμπεθέρα καλώς ήρθατε :x τι κάνει η νυφούλα μου? δεν πιστεύω να έκανε καμάκι σε κανέναν εκεί στο νησί!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν τη χαρκα την Αφρο οσο θα ηθελα...πραγματικα...

Υποσχομαι την επομενη φορα που θα ερθουν και δεν θα ειμαι ουτε εγγυος ουτε θα ποναω πουθενα να τις περιποιηθω καλυτερα

Επισης χροσταω ενα καλο τραπεζι στις υπολοιπες σαλονικιες..να δω ποτε θα ειμαι σε φαση να το κανω..ελπιζω την ανοιξη μετα το Πασχα να τις μαζεψω και να τις μαγειρεψω νοστιμιες...να τις κερασω ρωσικα γλυκα..καρυδακια μεντοκ, σου με κρεμα κλπ κλπ και να τους μαγειρεψω μαντι, χανουμα η κατι παρομοιο.

Καλε Αργη μη γελας..οταν το συνειδητοποιησα ντραπηκα..αληθεια λεω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον ειμαι ετοιμη.

Καταρχην Βικακη καλωσορισες και συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη(παει κιαυτη)

(αλλος με την βαρκα μααααας... :shock: )

Καταδευτερον μενω στο Μαυρο Λιθαρι(αναμεσα στην Σαρωνιδα και την Αναβυσσο).

Αργυρωωωω μια αποτριχωση πηγα και εκανα δεν γκαστρωθηκα. :shock:

(αν και τοσο ωραιο που το εκανα δεν ξερω τι θα συμβει) :oops:

Επισης αργυρουλα με τρωει η μυτη μου σου περισευει κανα δαχτυλο? :lol:

καλε πολυ μελι και ακαλιτσες και φιλακια και χερακια εχουν πεσει ;)

Χρυσα μου ντροπη σου για την φιλοξενια σου :roll:

για την Ζαχα μου τα ειπε η Παναγιωτα...

Φιλια σε ολο το τρενακι.

(δεν με συμφερει να γκαστρωθω γιατι οπως ειπε και η φιλτατη παναγιωτα

θα μεινω μονη στο τρενο :evil: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χελοου! Τελευταιο μαιλ απο Σουηδια, αυριο επιστρεφω και μετα θα σας γραφω απο Ουγκαντα!!

Ειδα και τη φιλη μου σημερα, φαγαμε κινεζικο και μετα πηγαμε για μπυρα σε ενα πολυ ωραιο μερος με θεα ολη τη Στοκχολμη..

ΠΟντικακι η Μαγδα ειναι Νορβηγια...εγω εχω ερθει ΣΟυηδια για μια συνεντευξη και επιστρεφω Ελλαδα και μετα Ουγκαντα (διοτι εκει μενω τωρα)....

Αναστασια χαιρομαι που δε γελας με τα αστεια του δανου!!! μα ειναι τοσο βλακεια αυτο που λεει που κατανταει εκνευριστικο!!! Τη δουλεια αυτη την ειχα βρει στο σαιτ του πανεπιστημιου και εκανα αιτηση πριν 7 μηνες...βασικα το ειχα ξεχασει κ ξαφνικα με καλεσαν για συνεντευξη..Αλλα δεν ξερω αν θα την παρω, και ειλικρινα δεν με πειραζει οτι και να γινει...δεν ξερω τι θελω..Δεν ειμαι σιγουρη οτι μπορω να ζησω στη Σουηδια...ειλικρινα δεν ξερω τι θελω...οποτε το αφηνω στην τυχη και οτι γινει...

Ααα ηθελα να σχολιασω κατι αλλο..βρε Ποντικακι γιατι λες οι πιο ελευθερες γιατι δεν βρισκουν γκομενο?? Δηλαδη αν μια γυναικα δεν ειναι αυτοκολλητη με τον αντρα της παει να πει οτι ψαχνεται?? Και εγω δεν τον βλεπω πολυ συχνα τον δικο μου και εχουμε ζησει χωριστα μεγαλα διαστηματα αλλα και τωρα που μενουμε μαζι δεν θα πρεπει οπωσδηποτε παντου να παμε μαζι...Και οχι δεν ειμαστε μαζι πολλα χρονια..στην ουσια απο το 2008 και τον γνωρισα το 2007...Τη σχεση ο καθε ανθρωπος τη ζει διαφορετικα...εγω μονο ετσι μπορω να υπαρξω, εαν εχω και το χρονο μου και φυσικα του δινω το δικο του χρονο...

Τεσπα..αργυρω χα χα!! που τον βρηκα εε?? καλος ειναι μωρε...με πηρε τηλεφωνο μονο μια φορα το απογευμα να μου μιλησει κ μετα δεν ξαναπηρε για να με αφησει να απολαυσω την ελευθερια μου στη ΣΤοκχολμη...Μου εκανε καλο το διημερο...

Κοριτσια ΣΟΣ να ρωτησω...λοιπον την πατησα: πρηστηκε το δεξι στηθος και ποναει λογω μη θηλασμου (αχ τι θα κανω...) ...Εβγαλα λιγο με το χερι αλλα δεν μπορω αλλο, ποναω..Τι να κανω??? μπορει να παθω μαστιτιδα μεχρι αυριο το βραδυ που θα θηλασει ο μικρος????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

Τι κανετε τσουπριτσες μου? :D

Μου αρεσει που μπηκα χθες το πρωι και ειπα: ταιζω τα μικρα και επανερχομαι και τωρα καταφερα να ξαναμπω! Οχι δεν τα ταιζω ακομα, απλα ο μικρος με τεντωνει κανονικα, και η Ε. φυσικα με τις ζημιες της. Τοσες πολλες ζημιες δεν νομιζω να κανει αλλο παιδι. Ξεκωλοθηκα να μαζευω :twisted: Σημερα πηγε ο Π. στον παιδικο να ρωτησει τι εγινε με την Ε. και του ειπαν πως μεχρι το τελος της εβδομαδας θα εχουμε απαντηση για το αν την παρουν η οχι. Αν και για ακομα μια φορα του εδωσαν την εντυπωση οτι θα την παρουν. Για να δουμε, μακαρι το θελω τοσο πολυ να παει.

Βεννη φοβερος ο μικρος με τον Παοκ!! Πολυ γελασα! Τι καλα που λυθηκε η γλωσσα του!

Συμπεθερα με πεθανες με το Καρπενησι :lol::lol: Ποτε ειναι η βαφτιση ειπαμε? Καλως την δεχτηκες την ξαδερφη!

Αναστασια και εγω απολαμβανω να σε διαβαζω οποτε συνεχισε να μας πρηζεις αφοβα! Οπως βλεπεις σε ολες αρεσει! Καλα για την Θου δεν παιρνω ορκο :lol: Η ΑννΥ καλυτερα σημερα? Οσο για τον αντρα σου και τα κουλα του δεν θα σχολιασω.. :twisted:

Λενα και Ιουλια καλως ηρθατε!!! Ποσο χαιρομαι που περασατε τελεια! Πειτε μας καλε λεπτομερειες! :D

Γωγουλα και με τον δικο μου αντρα ετσι ειμασταν μεχρι να γεννησω τον Γ. Απο τοτε και μετα κατι αλλαξε απο μεριας του. Να σκεφτεις ειμαστε μαζι 11 χρονια και δεν χωρισαμε ποτε εκτος τις απειρες φορες που μπηκα νοσοκομειο. Καθε μερα ειμασταν μαζι. Μετα την γεννα του Γ. εχει κρυωσει λιγο, δεν βοηθαει σχεδον καθολου με παιδια και σπιτι και τις ωρες που δεν δουλευει φευγει για καφε με οποιον βρει. Εγω βεβαια πηζω! :twisted:

Αυτο το μηνυμα το αρχισα στης 4:30 το απογευμα και εχει παει 10 και ακομα να το τελειωσω! :twisted: Ξενερωσα τωρα..τα υπολοιπα αυριο. Καλο βραδυ σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Φρανιτακι μου με παρεξηγησες.

Ειλικρινα ηταν χιουμορ προφανως κακο.

Ολες εδω μεσα δεν προλαβαινουμε να χιεσ.. ο γκομενος μαε ελειπε.

Απλα καμμια φορα ο γραπτος λογος που δεν φαινομστε παρεξηγειτε!

Οσο για το στηθος χρειαζεσαι επειγοντως αντληση.Εχεις μαζι σου θηλαστρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ να 'μαι παλι!

τί κανετε;

πηγα να παρω τον γιωργο απο τη μαμα μου κ εκλαιγε κ δεν ηθελε να φυγει! :shock::shock::shock:

τον αφησα τελικα εκει..ευκαιρια να σιδερωσω το πρωι με την ησυχια μου κ να κατεβω αγορά για το δωρο της αννυ! ;);)

ξανθο αλληθωρο πορνιδιο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :o:o:o:o

μα πώς με ξεσκεπασατε βρε;;;;;;;;;;;;;;;;!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δεν ξερω τί λεει για τη χαμηλη πιεση η λενα,αλλα στις σφυξεις τους εφαγα ολους!πρωτη κ με διαφορά εβγαινα καθε βραδυ!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λένααααααααααααααααααααα!μαντεψε!!

παω να παρω τον γιωργο,ειμαι κατω απο το πατρικο μου κ ακουω μια φωνη πισω μου"αχ,η κοπελα απο το καλαμιτσι!"!!

γυριζω κ ποιον να δω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

το παλικαρι απο διπλα μας που ειχαν την αιωρα κ κοιμιζα τον γιωργο!! :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

επαθε πλακα κ εγω μαζι του!!μα ειναι δυνατον;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::D:D:D:D:D:D:D

αξεχαστοι μειναμε στους παντες! :D:D:D:D:D:D:D

για γκομενικα θα πω..μεσα στο γαμο ομως..

λοιπον..ΑΝ με κερατωνε ο χ. θα τον πληρωνα με το ιδιο νομισμα σιγουρα κ θα φροντιζα να το μαθει φυσικα.οοοοοοοοχι..δε θα το επαιζα υπερανω κ θα αποχωρουσα πολιτισμενα..μετα ΑΝ ηθελε,το συζητουσαμε για το ΑΝ θα παραμεναμε μαζι κ πώς..

αλλα εγω πρωτη να ειχα γκομενο..πρωτον,δεν προλαβαινω,κ δευτερον δεν μπορω τα ψεμματα..με πνιγουν...

αλλο σεξ κ αλλο γαμος,αλλα για εμενα γαμος χωρις σεξ δε με καλυπτει..μπορει να σκοτωνομαι πολυ συχνα με τον χ.,αλλα το θεμα του σεξ ειναι αλλο,αν μου κοβοταν κ αυτη η διαθεση,μαλλον θα με προβληματιζε πολυ :?:? αντε μη συνεχισω κ ταυτιστω με το ξανθο αλληθωρο πορνιδιο! :lol::lol::lol::lol::lol:

αυτοκολλητοι ουτε εμεις ειμαστε,λογω δουλειας δε βρισκομαστε κ πολυ,ΟΜΩΣ βγαινουμε συχνα χωριστα εκ των πραγματων..κραταει ο χ. τον γιωργο,βγαινω εγω,κραταω εγω τον γιωργο,βγαινει εκεινος,πιο συχνα,να πω την αληθεια..

αλλα το θεωρω φυσιολογικο...ακομη κ μεσα στο γαμο χρειαζεται με μετρο ο καθενας τον προσωπικο του χωρο..

χερακια πιανομαστε εξω,οχι παντα ομως..τί αλλο;;;;;;;;;;;;;;;αυτα προς το παρον!

αναστασια!!στο θεμα που σου ελεγα εχθες..εκανα κινηση ματ! :D:D:D θα σε παρω αυριο να σου πω! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

η αννυ ειναι καλυτερα;

στο γιογιο της κανει κακα αν τη βαλεις;γιατι κ ο γιωργος δε θελει πανα,αλλα στο γιο γιο δεν καθεται να κανει τιποτα!τον εμπνεει η φυση! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μωρη λενα!το κανατε το ποδηλατο;; :lol::lol:

αργυρω σε νιωθω πνιγμενη..κ εχω καταλαβει οτι εχεις τεραστια αποθεματα υπομονης..κατι που λειπει απο εμενα..ευχομαι συντομα να ανταμειφθεις κ να γινει η καθημερινοτητα σου οπως θα σε ικανοποιουσε περισσοτερο..

ας ποσταρω τωρα,κ θα επανελθω με νεο μεγαλο ποστ αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγγνωμη βρε ποντικακι, νομιζα πως το ειπες ειρωνικα...συγγνωμη και παλι :oops::oops:

χε χε παντως για γκομενο εγω θα εβρισκα χρονο!! :lol::lol::lol:

δεν εχω θηλαστρο...σχεδον 2.5 χρονων ειναι ο Σεμπ, εχει μειωσει το θηλασμο οποτε δεν περιμενα να εχω προβλημα και να τωρα...εβγαλα με το χερι αλλα δεν φτανει..αχ τι θα κανω!!!

Λενακι μηπως περναει baby blues?? μηπως δεν θελει να νιωσει οτι αλλαξε η ζωη του??? φαση θα ειναι, θα περασει...

αχ ειμαι για γελια και κλαμματα...εχω ενα τεραστιο δεξι στηθος κ τιποτα αριστερα...και ελεγα κ για γκομενο εεε?? ας με εβλεπε κανεις ετσι κ μετα να εβλεπε και το ζουπηγμα να βγει το γαλα και σιγουρα οι γκομενοι ουρα θα εκαναν!!

παω για υπνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μην ζητας συγγνωμη :oops:

Χαιρομαι που καταλαβες οτι ηταν κακο αστειο.

Εγω συγγνωμη.Εδω μπαινουμε να περναμε καλα αλιμονο

αν ειρωνευομασταν η μια την αλλη.

Τωρα γιατι λενε την Ιουλια οπως την λενε(βλεπεις δεν λεω :? )δεν ξερω.

Παω να κοιμηθω που θες και γκομενο με ενα βυζι πρησμενο :lol:

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρανιτακι χλιαρο ντουζακι κ απαλο μασαζακι..θα τρεξει πιο ευκολα το γαλα κ θα ξελαφρωσεις καπως..

αυτο μα τα στηθη το ενα παμελα κ το αλλο πλακα,το ειχα κ εγω κ μαλιστα για μηνες..μαλλον επειδη ο γιωργος θηλαζε μονο απο το δεξι για πολυ καιρο,οποτε το αριστερο..ατροφησε! :roll::roll:

τελικα,επανηλθαν απο μονα τους..

λενα δωσε λιγο χρονο..εμεις για να επιστρεψουμε στην προ παιδιου εποχη,οσον αφορα τη μεταξυ μας σχεση,καναμε 1,5 χρονο σιγουρα..μη σου πω κ περισσοτερο.. :?:?:roll::roll:

ποντικομαρακι αποτριχωσειςκ συνειρμους με τριτο παιδακι διαβαζω.χμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: πολυ καλη η αισθητικος θα ηταν,ε;;;;;;;;;;;;;;;; ;);):D:D:D:D:D:D

καλα ρε χρυσα! :evil::evil::evil::evil: ουτε εναν καφε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;τσ τσ τσ!!ντροπη! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τί καλο φαγατε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;για πες κ πειναω!

α! δε σας ειπα!εχθες εμεινε ο γιωργος στους δικους μου κ βγηκαμε βολτα με τον χ. παραλια..ηταν πολυ ωραια κ ροματικα..αλλα τί πολυς κοσμος καλε!1 ωρα το βραδυ κ γινοταν χαμος κατω στην παραλια,στο πλακοστρωτο! :shock::shock:

τεσπα!ξαφνικα με πιανει μια λυσσα για καρμποναρα!κ πηγαμε στις εσπεριδες κ φαγαμε!2 η ωρα το πρωι!! :shock::shock::shock: μα ειμαι γουρουνα! :lol::lol::lol::lol:

αραγε σημερα πού θα φαμε;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βικαι καλωσηρθες!γιατι κανενα μπανακι;;ψυχολογικα ανεβηκαμε;;φιλακια πολλα!

κοριτσαρες πανεμορφες σας καληνυχτω!δε θα κοιμηθω καλε..αλλα μαλλον θα κοιμηθειτε εσεις! ;):D

φιλακιααααααααααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες! :D

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) γελαω κυριως με το ξανθο αλληθωρο φιλεναδακι μου αλλα κ με τη φαντασιωση της Φραν να ζουπαει το μεμε της κ το γκομενακι να περιμενει!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ιουλια μου μ'αρεσεις πολυ!Ανωτεροτητα κ π@π@ριες!!!!!!! :P:P:P Και δωστου το κερατο σαν μπαλακι του τεννις!τακα-τουκα-τακα-τουκα!!!!!!!!!Μια σου κ μια μου!Μια δινεις,μια παιρνω...!!!! :P:P:P:P Ας σταματησω!!!!!!!!!!

Μα Φρανιτακι μου δεν καταλαβαινω...Τι να παρεξηγηθεις καλε?!Ειναι κακο να εχεις γκομενο? :? Εγω παντως αν ειχα θα σας εδινα τα...Φωτα μου κ τις συμβουλες μου!!!! :D:D:D:D:D

Για το μεμε...Κανε ζεστο ντουζακι κ ζουπα το ταυτοχρονα...Πιστευω ως δε θα παθεις μαστιτιδα αλλα ισως πονας... :?:?:? Περαστικα στον βυζο! :P:P:P

Λενακι τοσο χαλια εε?Πανικος?ουφ!Υπομονη!

Η Αννυ ειναι οκ...Ακομα δεν ειναι φυσιολογικα τα κακα αλλα ειμαστε σε καλο δρομο!Γιάυτο θα σας δω την Κυριακη κ οχι νωριτερα μην κολλησετε τπτ!

Α!Τζουλια οχι δεν κανει κακα στο γιογιο!Τα αγαπαει πολυ!Τα θελει αιωνιως κρυμμενα στην πανα της! :lol::lol::lol: Στη φυση δεν δοκιμασαμε :-?:-?:-?#-o

Βικυ καλωσόρισες! :)

Εεεεεεερηηηηη! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε λογω συνωνυμιας με την αλεξανδρατου με λενε ετσι! :lol::lol::lol:

τουλ.ετσι ισχυριζονται! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα..η απορια της ημερας!ειναι αλληθωρη η αλεξανδρατου;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε δεν ειναι λιγακι?Ειναι-ειναι!Κ αν δεν ηταν,με τοσα που της "ετυχαν" θα αλληθωρισε η γυναικα!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κατσε λιγο ακομη να πουμε καμια βλακεια!μεχρι τις 00.05! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...