Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

Αυριο στις 5 εχω οδοντιατρο :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ναι ναι χαιρομαι!!!! που καταντησαμε...

εμ μα ειναι εκτεθημενο το νευρο....που να αντεξω η γυναικα..ουτε τα παιδια μου μπορω να φροντισω ουτε να φαω ουτε να πιω..ειναι κατασταση αυτη;;;;....

αυριο δε θα τον βρισω τον Αριστειδη..θα του πω εγω σου τα ελεγα..εσυ ηθελες ντε και καλα να το σωσεις..τι καταλαβες..ενα χρονο μετα παλη εδω ειμαι...γκρρρρρρ :evil::evil::evil:

Μαρι Γωγω να σε δω να θηλαζεις παιδι 1.5 χρονων και τι στον κοσμο!!!!!

μαρακι και ο Χριστοφορος θα παει πρτη φορα παιδικο..δευτερη διλαδη γιατι πηγε και περισυ αλλα η περισυνη μας χρονια ηταν χαλια και ελπιζω φετος να μην εχουμε τα ιδια..κατα τα αλλα η Μαγδα ηταν αυτη που ανοιξε το θεμα

Τον μικρο μαλλων θα τον παρω μαζι μου...θα θηλασει στην καρεκλα του πονου...τι να γινει

Μαγδα μου μια χαρα ειναι ο μικροςυ..κοιμαται..θηλαζει..κλπ κλπ...ειναι ισυχολης και βολικος..η τουλαχιστων εμενα ετσι μου φαινετε γιατι εχω καει απο τον φοφο...αντε καλη προσαρμογη...και στα δικα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πω Χρύσα.... ο οδοντίατρος είναι ο χειρότερός μου γιατρος.... χειρότερος κι απ 'το γυναικολόγο :?

Να πας όμως να ξεμπερδεύεις. Καλή απονεύρωση :P

Γωγώ τουλαχιστον λόγω εξωσωματικής ξέρουν ποιανού είναι τα παιδιά :lol::lol::lol:

Τελικά χώρισαν? Θα χωρίσουν?

Εντάξει.... άλλο ο γάμος....άλλο τα παιδιά....άλλο το σεξ...άλλο οι γκόμενοι...Αλλά μη σας αρχίσω τώρα με τις σούπερ προοδευτικές μου ιδέες και φρικάρετε τελείως :lol:

Και όοοοοοχι, δεν έχω γκόμενο :P:lol::lol::lol:

Ποντικάκι καλά έκανες και τα έπλυνες και τα κλειδιά 8-)

Εμείς ξεκινάμε σταθμό. Δεύτερη μέρα σήμερα. Δεν έχει μείνει ακόμα μόνη της. Εϊναι με το μπαμπά της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα...

τι πρωτοτυπο...δεν προλαβαινω :evil::evil::evil::evil:

και οχι τπτ αλλο θελω να διαβασω και τις κατεβατουρες της Αναστασιας!!!μιλαμε με φτιαχνει η γκομενα... :lol::lol::lol::lol::lol: και ας μη ξερει γαλλικα και πιανο οπως η Τζουλια!!!!

Μαρακι μετα απο σενα μιλησα με τη θου ..θα σε τηλ παλι αυριο..οχι που νομιζες οτι θα γλιτωνες :P:P:P:-*:-*

Στα γρηγορα τωρα...

Γωγουλα μου φυσιολογικα γεννησε αλλα το θηλασμο τον εκοψε την τριτη μερα με χαπι (θα σου πω απο κοντα το λογο),το χειροτερο ειναι οτι δεν ειδα καθολου την ανηψια μου,συγχιστηκα με τον αδερφο μου...αυτααααααααααα

Λεναααααααα 2 μηνες κυησης,3 μηνες λοχειας και 9 μηνες ανατροφης.Αυτες πηρα.δεν ξερω αν στο 2ο παιδακι αυξανεται η αδεια κυησης. :!::!::!:

Αργυρω εγω χθες εριξα ενα τσακωμο με τον προφ περι αντικομφορμισμου μεσα στο γαμο γιατι οκ..ειπαμε νοικοκυρα και καθηγητρια αλλα οχι και να καταντησουμε χωρις νοημοσυνη!!!! :evil::evil::evil::evil:

Χρυσα μου καλο οδοντιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει.... άλλο ο γάμος....άλλο τα παιδιά....άλλο το σεξ...άλλο οι γκόμενοι...Αλλά μη σας αρχίσω τώρα με τις σούπερ προοδευτικές μου ιδέες και φρικάρετε τελείως :lol:

Και όοοοοοχι, δεν έχω γκόμενο :P:lol::lol::lol:

Ρε Μαγδα και εγω αυτα λεω..Αλλο ο γαμος..αλλο το σεξ... :lol::lol::lol:

Τονιααααααααα...παρτα μωρη αρρωστη με τον Πλαταμωνα... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδουλα μου ενω εμενα τι να σου πω..το καλυτερο μου ειναι...και δη για απονευρωση...η πρωτη μου θα ειναι...αλλα δεν εχω επιλογες...ποναω εδω και ενα μηνα...μια το ενα μια το αλλο ελεος...αυτο το παιδι κοντευει να εθηστει στα παυσηπονα..ασε που εκει που ειχα να παρω εγω αντιβιωση 3 χρονια - δε μετρω τις δυο καισαρικες- πηρα απο χτες να φυγει το πρηξημο στο δοντι μην εχω αλλα..ασε...ασε..

Παναγιωτα μια χαρα αδεια πηρες...μη το συζητας..εγω Νοεμβρη στη δουλεια..αλλα δεν γινετε αλλιως, Καλε τις προαλες που καθομουν στον μπιντε- για την γνωστη αιτια του πλυσηαμτος- θυμηθηκα τον γιατρο σου..ουτε εγω που εχω τοσο βολικο μωρο και βοηθεια με τον μεγαλο δεν προλαβαινω να καθομαι 20 λεπτα..καλα ελεγε η Αργη..ουτε εχει παιδια ουτε θηλασε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Καλε κοιμηθηκα ΤΕΛΕΙΑ....εφαγα πρωινο ΗΣΥΧΑ και πηγα στη συνεντευξη..Δεν ξερω, εγω καλα τα ειπα, μια χαρα και αυτοι με ρωτησαν και ποτε θελω να ξεκινησω αλλα αυτα ρωτανε σε ολους..Θα δουμε, δεν εχω αγχος!

Αν παρω τη δουλεια θα μετακομισουμε οικογενειακως ΣΟυηδια..ο δανος θα πραγματοποιησει το ονειρο του: θα γινει ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ..σοβαρα μιλαω...ονειρευεται να κατσει λιγους μηνες σπιτι με το Σεμπινι κ να δουλευω εγω..κ θα βρει δουλεια λιγο αργοτερα, εχει σχεδια..απλα θα ξεκουραστει πρωτα...

Καλε γελασατε με το αστειο του μπρρρ...οκ, εμενα δεν λεει τιποτα για το θηλασμο απλα κανει τα κρυα αστεια και τα λεει βυζοκανατες...εδω γελατε ακομα?? μπρρρρρ..μονος του τα λεει μονος του γελαει..

Ανσστασια καλυτερα η μικρη?? Παντως εγω δε νομιζω πως φταιει ο θηλασμος που δεν τρωει..οκ πινει γαλα αλλα δεν ειναι μονο το γαλα, ειναι η παρηγορια της, η μαμα της και αυτο δεν εχει σχεση με τροφη,..

Αργυρω πρωτον με νευριαζουν τα πεθερικα σου...Νομιζω ειναι ψυχοαναγκαστικοι και εχουν αφησει κουσουρια στον αντρα σου...Τι να κανουμε βεβαια, υπομονη...

Μαγδα καλη αρχη..τι καιρο εχετε?? εδω εχει ηλιο σημερα..τι καλα!!

Τονια μου ΝΑΙ ειναι ξεκουραση η ΣΟυηδια, το καλυτερο ταξιδι!! αχ σαν αδειουχος νιωθω!

Ρε κοριτσια ΔΕΝ θελω να γυρισω! Πηρα το παιδι μου τηλ, ειναι μια χαρα...θα τον δω αυριο!! οκ, δεν μου ελειψε να ειμαι ειλικρινης!Τον σκεφτομαι αλλα ξερω πως ειναι στα καλυτερα χερια!!

Παντως και εγω δεν ειμαι του πολυ κολλητου με το συζηγο (θα το εχετε καταλαβει)...Δεν εχει σχεση καλε με γκομενικα...Εμεις κανουμε πραγματα μαζι αλλα και πολλα χωρια...και απειρες φορες μου λεει να κραταει το Σεμπ να βγω, να παω ταξιδι, να κανω οτι θελω...Προσωπικα δεν το εχω καταλαβει οτι ειμαι παντρεμενη...Δεν ζω σαν παντρεμενη....και δεν εχει σχεση με γκομενικα αυτο ΚΑΘΟΛΟΥ....Ισα που με ανανεωνει και δεν με γερναει...

Αυτα...αχ παω να φαω ΣΟΥΣΙ (παλι) και μετα να ψωνισω, θα παρω πυτζαμουλες για το σεμπινι και αν βρω κατι καλο για μενα..οχι πολλα ομως!

Παναγιωτα, Βενη, Γωγουλα, Χρυσα σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης να συπμληρώσω και το τελευταίο: σαν την μάνα σου κανείς, δεν σε νοιάζεται....το βλέπεις και από τον εαυτό σου με την Άννυ!!?

Ε καλα μη παιρνεις κι ορκο γιαυτο.... :? η δικια μου δεν εχει παρει χαμπαρι τι ζορια ψυχολογικα και γενικα εχω περασει και μενει απο πανω μου...θεωρει οτι εφοσον δε δουλευω δε χρειαζομαι τιποτα..Τη ψυχικη μου ισορροπια με ολο αυτο που περασα τη χρωσταω στην αδερφη της θουλης που μου εκανε παρεα καθημερινα...

Αναστασι ρε συ εμενα ειναι αφαγο αλλα και κοκκαλιαρης..η Αννυ ειναι μια χαρα παιδακι στο βαρος της οποτε ειπα μηπως χορταινει με το γαλα σου και δε πειναει για να θελει να δοκιμασει κατι αλλο..μακαρι να επινε κι εμενα το γαλα μου να ξερω οτι τουλαχιστον δεν ειναι νηστικος! ;)

Οσο για τον Ανεστη και το σοι του...ασχολιαστο!!!! :twisted::twisted::twisted:

Αργυ ρε συ εμενα μου αρεσει αυτη η κατασταση της Γωγως με το Γιωργο...θεωρω οτι ειναι τοσο ομορφο που αγαπιουνται τοσο πολυ!!!! :x:x:x

Βενακι μια χαρα ηταν οι εξετασεις του Αλεξ και ο σιδηρος και ο θυρ. και ολα! αρα δε τρωει απο αποψη οποτε δεν ασχολουμαι πλεον! ας φαει οτι και οποτε θελει!

Κι εγω ειμαι της αποψης να παει ο Φιλιππακος παιδικο κανονικα κι αν δεις οτι δε πανε καλα τα πραγματα να τον σταματησεις! μπορει το παιδι να αρχισει να τρωει κανονικα με τα αλλα παιδακια και να μην εχετε κανενα θεμα! ;)

μεχρι εκει διαβασα...δε ξερω τι εχετε πει παρακατω.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονάκι αγαπιόμαστε πάρα πολύ είναι αλήθεια, αλλά όταν τσακωνόμαστε, γίνεται........ :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Της κακομοίρας....Ο Α Παγκόσμιος Πόλεμος ήταν παιχνιδάκι μπροστά στους δικούς μας καβγάδες... :roll::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol:

Φραννν πόσο σε νιώθω και πόσο σε θαυμάζω...Μπράβο στο δανό που είναι έτοιμος να τα παρατήσει όλα για χαρη σου....

Όσο για το ότι δεν είστε αυτοκόλλητοι με το Δανό, δεν είναι, επειδή είστε αδιάφοροι ή οτιδήποτε άλλο, αλλά έτσι ήταν οι δουλειές σας και οι ζωές σας.... :roll::roll::roll::roll: Οπότε λογικό μου φαίνεται... ;););)

Αντε τώρα θα με βγάλετε σιαμαία με το Γιώργο.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφτιαξα κοτοπουλο με πατατες στον φουρνο.Ο Αρης εφαγε την υποτυποδη(το γραψα λαθος?)

μεριδα του ειπα να αλεσω και λιγο του Στελιου μηπως και κοψω τα ιδιαιτερα φαγητα :?

και το βαλα στον κ.... :evil:

καλε εσεις οι πιο free γιατι δεν εχετε κι εναν γκομενο? ;)

Χρυσα εχω κανει μια φορα απονευρωση κι ετοιμαζομαι και για δευτερη...

Ο Σπυρος παντως δεν μου ειπε συγχαρητηρια για τα κλειδια :twisted:

Παναγιωτα μου περιμενω τηλ. απο Θουλη

Σορρυ αλλα η Μαγδα ειναι η snowgirl?

(που περναει τελεια στην Σουηδια?)

Καλη αρχη στους παιδικους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ολες αγαπατε τους αντρες σας αλιμονο.

Απλα αλλες ειμαστε πιο κολλητοι και αλλοι λιγοτερο....

Αυτο πιστευω εξαρταται και απο τις δουλειες...Εμενα λειπει ολη μερα απο το σπιτι και κανω τα παντα μονη μου και μεσα και εξω απο το σπιτι.

Βασικα βρισκομαστε 10 το βραδυ και ΣΚ.Αλλα φετος ειχε 4 εβδομαδες αδεια και τον ευχαριστηθηκα

και σφαχτηκαμε :evil:

(Τι ειπα παλι η γυναικα!)με θαυμαζω ωρες ωρες.

Λοιπον τωρα που λεμε για αντρες το απογευμα παω για αποτριχωση και αυριο μαλλι

να γινω λιγο ανθρωπος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α μαρακι για την ζαχαρενια που ειχες ρωτησει...δεν πολυμπαινει..εγραφε ενα διαστημα στα καλοκαιρινα μωρακια αλλα μετα και παλη χαθηκε. Γεννησε τελικα ενα αγορακι πολυ προωρο - το αλλο δυστυχως το εχασε, αλλα ολα πηγαν καλα και τωρα ειναι σπιτι ολοι μαζι. Παραπανω λεπτομεριες δεν ξερω, ισως να ξερει η Ερη να μας πει.

Εγω παλη θα ηθελα πολυ να ειμαστε με τον αντρα μου συνεχεια μαζι...μη κοιταται που τον βριζω απο το προι μεχρι το βραδυ..αγαπιομαστε τρελα..αλλα μου λειπει..και ειδικα τον χειμωνα που δουλευε τοσες ρες και τα σαββατοκυριακα μου ελειψε πολ..μαλλων ομως γι'αυτο ημουν ζεν εγγυουλα...χαχαχαχα...κρυο χιομορ..σαν τον Δανο της Φραν...

τωρα χωρις πλακα μου λειπει...και σημερα θα αργησει να ερθει και το Σαββατο παλη δουλευει..τι να κανει ο ερμος...

Φραν τι τελεια..μακαρη να σε παρουν...ειλικρινα!!!θα ειναι οτι καλυτερο

Ρε Μαρακι ποση ωρα κραταει η απονευρωση;;;;

Τονια!!! φιλακια πολλα τρελοκρητικια!!!!!...

Λοιπον..ξαναδοκιμασα να αντλησω...το στηθος εμεινε 4 ωρες αθηλαστο..τζιφος παιδια...50μλ μετα απο μιση ωρα..ελπιζω οταν θα παρω το νοσοκομειακο να αυξηθουν οιποσοτητες γιατι θα χρειαστω ψυχοθεραπεια...μη γελατε..ειμαι πολυ κομπλεξικη στο θεμα γαλα σκονη για το δικο μου το παιδι ετσι....και να αρμεγομαι οπως στον φοφ...δεν θα το αντεξω δεν θα το αντεξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα ρε τίποτα δεν καταλαβαινεις στην απονεύρωση.... ;);););) Εμένα μου την έκανε σε 2 επισκέψεις που κράτησαν ούτε μισή ώρα η καθεμία.... :roll::roll::roll: Δε θυμάσαι;;;;;Το δόντι που έκανα απονεύρωση και μετά δεν πήγα να το σφραγ'ίσω και τελικά μου έφυγε;;;;; :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Κι εγώ περιμένω να δω πότε θα έχει ο Γ. ρεπό για να κλείσω ραντεβού με έναν συμβεβλημένο εμφυτευματολόγο του ταμείου μου για να πάω να βάλω εμφύτευμα.... :roll::roll::roll: Πρέπει να το κάνω άμεσα, πριν γυρίσω δουλειά... :?:?:?

Ποντικομαράκι κι εμείς έτσι είμαστε....Όταν είμαστε πολύ μαζί δεν παιζει να μην σκοτωθούμε... :lol::lol::lol::lol: Μάλλον από την πολλή αγάπη.... 8-)8-)8-)8-)8-)

Αλήθεια που μένεις;;;;; :roll::roll::oops::oops::oops:

Παναγιώτα ευτυχώς τουλάχιστον που γλίτωσε την καισαρική.... :?:?:?:?:? Πλάκα μου κάνεις ότι δεν είδες την ανηψιά... :o:o:o:o:o Πως γίνεται;;;Δεν ήθελε η νύφη σου;;; :evil::evil::evil: Στον αδερφό σου δεν είπες τίποτα;;;;; :evil::evil::evil::(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πφφ!Παλι εδω...βαρεθηκα!!!! :lol::lol::P:P

Πλακα-πλακα κλειστηκαμε στο σπιτι(κ στην αυλη) 3 μερες κ ειμαι ετοιμη να κοψω φλεβες!Γι'αυτο σας επρηξα κ εσας! :oops: Παλι καλα με γουσταρει η Παναγιωτα σαν γκομενα! =))=))=))=)):x:x:x:x

Τονακι δεν ξερω αν φαινεται απο τον γραπτο(μου) λογο ομως δεν παρεξηγω αυτα που λες...Αλλα εχω κανει τοοοοσο πολλες σκεψεις(και φυσικα κ αυτα που μου λες εσυ)...

Εδω στο μαμμυ ευτυχως εχω βρει πολλες θηλαζουσες μανουλες με σχεδον συνομηλικα παιδακια!Και με αφαγα!Και ολα τους ειναι διαφορετικα!Αλλο θηλαζε,ετρωγε τον αμπακα,ξαναθηλαζε κ ομως δεν ειχε τα κυβικα της Α!Αλλο επινε ξενο,ετρωγε ελαχιστα κ ηταν σαμιαμιδι...Ή ξενο+αμπακας=σαμιαμιδι!Ή μητρικο+αφαγο= παλι σαμιαμιδι!κλπκλπ!

Δεν μπορω να συγκρινω την αναπτυξη της Α με των αλλων παιδιων κ τη διατροφη!Σιγουρα ειναι λιγακι περιεργο που ηταν παντα αφρατη αλλα...Ισως ειναι γονιδιακο...

Εχει γνωρισει το φαγητο!Εχει κ πραγματα που της αρεσουν(πχ τηγ.πατατες) αλλα κ παλι δεν τρωει ποσοτητες!Στις διακοπες την αφησα αρκετα λασκα!Εβαζε στοπ μονη της!Ειδες στον παιδοτοπο?Ειχε μπισκοτακια μιραντα!Δεν της ειπα οχι!Κ ομως εφαγε το 1ο,ηρθε πηρε 2ο κ μου επεστρεψε το μισο!Ουτε καν 2 μιραντακια δλδ!Τεσπα...Αντε να αναρωσει γτ σας εχω πρηξει στα κατεβατα!

Αλλα τι να κανω...Φλερταρω Παναγιωτα! :lol::lol::lol::lol:

Παντως αβυσσος η ψυχη της κορης μου!

Την επιασε μια μανια ν α μην φοραει παμπερς! :shock: Εκανε κακακια το πρωι κ απο τοτε δε με αφησε να της βαλω!"Κακα γιογιο μαμα!Οσι πανω μας!Γιογιο!"Οτι να'ναι!Με 1000 ζορια της εβαλα για να κοιμηθει!

Μαγδουλι χαιρομαι που πηγε καλα στον παιδικο!Μην το παραχε..ς κ εσυ!Τι θα παθαινε αν την αφηνε σημερα λιγες ωρες?!Τρελλομανουλα μου γλυκια!

Ρε συ δεν το εχω ονομασει αποθηλασμο αλλα αρνουμαι συνεχεια κ προσπαθω να κανω την παπια αρκετους μηνες...Κ μαζι οταν ειμασταν εννοειται!

Γωγω καλα κανεις που εισαι αγαπουλες κ φιλακια με τον αγαπακο σου!Αλλα μην μας το λες ετσι καταμουτρα!!!!!! :P:P:P

Στην ερωτηση σου "γτ θηλαζει τη νυχτα" δεν εχω απαντηση!Ρωτα την!Εγω απλα καταφερα(με κλαμματακια-γκρινιουλες κλπ) να θηλαζει ΜΟΝΟ 1 απο τις 2-3κλπ που ισως ξυπνησει!και φυσικα μονο εκεινη μετραω σαν ξυπνημα! :?

Κ εγω θα ηθελα να εχω γκομενο αλλα μου φαινεται πολυ δυσκολο! :oops::lol::lol::lol: Δεν μπορω γμτ να λεω ψεματα!Οτι εχω να πω το λεω...Πως θα τα καταφερω? :lol::lol::lol::P:P:P Για καντε μου ενα ιδαιτερο! :P

Φραγκισκα εγω δε γελαω με τα κρυα αστειακια! :P Αληθεια πως εγινε η επαφη με σουηδια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου πιστεψε με με τοσους πονους οσο και να ποναει...πιο πολυ απο καισαρικη αποκλειετε να ποναει..οποτε δε με νοιαζει..ας την κανει να τελειωνουμε...τωρα το τι θα γινει με το υπολοιπο δοντι δεν ξερω..η θα το βγαλει ολο και θα βαλω πορσελανηνο.

Εγω παλη δεν θα ηθελα να εχω γκομενο...να με φλερταρουν ναι..αλλα οχι γκομενο..εδω βαριεμαι τον αντρα μου θα εχω να ικανοποιω και γκομενο;;;..να λειπει...γιατι νομιζετε τελικα οτι παντρευτηκα.. :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλο κοριτσια!!!

αργυρουλα καλως να τους δεχτεις!! :lol: μη ζοριζεσαι παντως, απο τη στιγμη που δεν εχεις διαθεση δε μπορεις να εισαι κ μεσα στην τρελη χαρα ολη μερα. δεν ειναι αναγκη να κανεις ενα σωρο πραγματα, ξενοδοχειο εισαι?

αα τονια ωστε κ εσυ ησουν ενα παραλιγο πτωμα οπως με λεει κ ο τολης?? :lol::lol:

μαρεσει που πηρα το πιεσομετρο για να προσεχω να μη μανεβει, που μου ειχε πει εκεινη οταν εκανα τον επιπεδου :lol::lol::lol:

μα ξανθο αλλοιθωρο πορνιδιο??? τς τς πως φαινεται το βρωμικο μυαλο! :lol::lol::lol:

βενετια εμενα η αποψη μου ειναι να μην παει καθολου. τι νοημα εχει να παει κ να καθεται για 2 ωρες?

ετσι κ αλλιως αν ειναι να κολλησει θα κολλησει..

πιστευω οτι ειναι καλυτερα να τον πας καπου εξω να κανει μερικες δραστηριοτητες..

ποτε θα πιουμε καφε???

εκσταση πως ειναι σημερα η μικρη?ελπιζω πολυ πολυ καλυτερα!

εχεις δικιο σε ολα αυτα που λες για το θηλασμο.. ετσι ειναι!

ποτε θα πιουμε καφε κ εμεις???

πως μαρεσει να διααζω τα κατεβατα σου [smilie=downtown.gif]

μαγδα μια χρα η μικρη για πρωτη μερα ε? ελπιζω να τα παει ολο κ καλυτερα!

παναγιωτα εμενα στο γραφειο μου ειπαν οτι για το δευτερο παιδι η αδεια κυησης ειναι 3 μηνες.. λες να το αλλαξαν? :?

αυτο που λετε για τους αντρες κ εγω με τον τολη ετσι ειμαι, σαν τη γωγω με το γιωργο. οταν παω για καφε με φιλες πχ νιωθω οτι κατι μου λειπει :lol::lol: απο παντα ημασταν ετσι, κ την κυριακη κλεινουμε 9 χρονια!

ποντικακι απο που εισαι?

θουλαρααααααααααααααααααααα :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη εγώ συνεχίζω να υποστηρίζω να τον πας στον παιδικό, μόνο καλό θα του κάνει.....και είμαι της γνώμης ότι θα πρέπει να δίνουμε προτεραιότητα στα δικά μας παιδιά ;) .....το να τον κρατάει η μαμά ή η πεθερά ή κάποια άλλη δεν είναι το ίδιο με τον παιδικό που λαμβάνει χίλιαδύο ερεθίσματα :!::!: .....στο κάτω κάτω πήγαινέ τον και αν δει ή δεις τα ζόρια σταμάτησέ τον!!!! η ηλικία του είναι πολύ καλή για να αρχίσει!!!! ;):!:

Γωγώ αν βλέπεις τον άντρα σου μόνο 2 ώρες την ημέρα σαφώς θα είσαστε και αυτοκόλλητοι.....όταν είσαι στην ίδια δουλειά με εκείνον για 3 χρόνια, μετά στο σπίτι μαζί, μετά παντρεύεσαι και την μισή μέρα είστε πάλι μαζί....ε τότε λίγο η δική σου έννοια της "εξάρτησης" γίνεται λίγο κουραστική!!! :!:

εσείς δεν είστε σχεδόν καθόλου μαζί!!!

Φρανίτα ωραίος ο δανός, πού τον πέτυχες? πλησιάζει το τέλειο της Μαρίας (Λαρισαίας όχι ποντικιού) !!!!! :roll::roll:

καλέ η Ρ. ξέρετε τι έκανε μια μέρα? ήθελε να ξύσει από μέσα την μύτη της και δεν έβαλε το δικό της το δάχτυλο, αλλά πήρε το δικό μου δάχτυλο να το βάλει στην μύτη της!!!! :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol:

χρύσα καλή απονεύρωση αύριο!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενιω ηθελα να σε ρωτισω..ειχες παει στον Μπυρο..πως ειναι σαν γιατρος;;;;;

Αργυρω θα κατσουν πολυ...;;;;;

Ελα δ εθελλω τετοια..σηγα μη τους περιποιεισαι κι'ολας..πωπω..μου θυμησε ςτη βαφτηστηρα της μαμας μου ..ελεος..αυτη οταν παει επισκεψη εχει την απαιτηση να την υπηρετουν..πολυ χαζη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλη δεν θα ηθελα να εχω γκομενο...να με φλερταρουν ναι..αλλα οχι γκομενο..εδω βαριεμαι τον αντρα μου θα εχω να ικανοποιω και γκομενο;;;..να λειπει...:lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πέρα από το ότι τον αγαπάω πολύ τον Γ. και δεν μπορώ να με φανταστώ πλέον με άλλον άντρα, είναι και αυτός ένας λόγος που δε θα μπορούσα ναέχω γκόμενο... :lol::lol::lol::lol:

Αναστασάκοοοοο κάποτε ήμουν σαν εσένα...τώρα κάνω λίγο πίσω, κάνω λίγο τον μαλακα, αφήνω και καιμια κουβέντα να πέσει κάτω και γι'αυτό είμαστε έτσι με τον αγαπάκο μου..Βασικά είμαστε ετσι επειδή ταιριάζουμε πολύ...Δεν είναι σοβαρός, μονόχνωτος κλπ...Είναι κι αυτός σούργελο σαν εμένα.... :lol::lol::lol::lol: Ρώτα και τη Λένα...Και περνάω καλά μαζί του.... :x:x:x:x Δεν είμαστε από τα ζευγάρια που θα τα δεις να σαλιαριζουν, να φιλιούνται κλπ, αλλά γελάμε πολύ μαζί.....Και αυτό εμένα με αναζωογονει... :roll::roll:;);)

Α, να σου πω...Μήπως το νυχτερινό θηλασμό τον κάνει επειδή διψάει;;;; :roll::roll::roll: Η μαλακίες λέω;;;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα ο μπυρος ειναι ακρετα καλος

σου εξηγει τα παντα ειναι ευγενικος κανει κ χιομορακι για να σε χαλαρωσει

απλα μου ελεγε οτι στην 37η εβδ θα κανουμε προκληση γιαυτο δε συνεχισα

ναι ετσι ακριβως ειναι τα συμπεθερια μου!!

ειναι απο τα πιο τελεια κ ταιριαστα ζευγαρια που εχωγνωρισει! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλι της δινω νερο...και μετα ζηταει κ γαλα!Της λεω πως δεν εχει τωρα η μαμα κ πως το πρωι πινουμε γαλα κλπκλπκλπ αλλα δεν πετυχαινει παντα!Καποια στιγμη ενδιδω...Ομως αν εξαιρεσεις τις διακοπες,τα παμε καλα!Εχει τυχει κ νυχτα να μην πιει γαλα...

Λεναρα φιλια-ξυπνησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι μαλακια σου ειπε ρε συ Λενα..απαπα...

βασικα ψαχνω πλεων καλο γυναικολογο..οχι μαιευτηρα- αφου δεν εχω σκοπο να το ξαναπαθω...ο παπ ειναι απο τους καλυτερους..αλλα ειναι για σοβαρες περιπτωσεις..ευχομαι να μη τον ξαναχρειαστω ποτε.

Θελλω καποιον ν κανω ενα τεστ παπ το χρονο - μαστογραφια ΘΑ κανω σε αλλον ειδικο μαστολογο...και τελος..

Σαν γυναικολογος πως ειναι;;;..διλαδη προσεχει να μη σε πονεσει;;;...ειναι αρκετα αξιοπιστο το ΠΑΠ που κανει;;;...πρεπει να παω σε καποιν μετα..και στον παπανικολαου θα παω μολις σαραντισω και τερμα.

Α εμεις ειμαστε ετσι..διλαδη κρατιομαστε απο το χερακι κλπ..αλλα οχι δεν φιλιομαστε οταν υπαρχουν γνωστοι στο χωρο..ντρεπομαστε...οταν παλη ειμαστε βολτα μονοι μας εννωειτε πς σαλιαριζουμε...ειπα μη κοιταται που τον βριζω...χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι μου ναι ρε...Γι'άυτό δεν προλαβαινουμε να βαρεθούμε ο ένας τον άλλον...Και είμαστε έτσι....Όταν είμαστε πολλές μέρες μαζί, σκοτωνόμαστε... :lol::lol::lol::lol::lol:

Εσείς όντως είστε διαφορετική περιπτωση...Αν και πιστεύω ότι εσύ μπορεί να θέλεις λίγη "ανεξαρτησία" επειδή δεν έχεις και καμια βοήθεια ρε... :(:(:(:( Να πας έστω και στο σούπερ μαρκετ μόνη...Χωρίς παιδιά χωρίς άγχος... :roll::roll::roll::roll:

Καλέ δουλεύατε μαζί με το Γερμανό;;;; :o:o:o Δεν το ήξερα...Για πες... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Αλήθεια που δουλεύει;;;; :roll::roll::roll::oops::oops::oops:

Λενάκιιιι συμπεθερούλα μου κι εγώ έτσι νιώθω όταν πάω κάπου χωρίς τον Γ...Ότι κάτι μου λείπει... :?:?:?:?:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Ο Στασάκος καλά;;;Πότε θα κάνετε εξετάσεις για αλλεργία;;;;Το νινί;;Ο Τόλης τίποτα με δουλειά;;; :roll::roll::roll::roll:

Α, Αναστασία κι εγώ πεθαίνω να σε διαβάζω.... :-B:-B:-B:-B:-B Αφού όταν μπαίνω και βλέπω τα κατεβατά σου σκέφτομαι "Ωραία...Εχει γραψει πάλι η ψηλή...Ενδιαφέρον θα έχει...Θα γελάσω.." :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μάγδα κι εγώ ένα αγχος για τον παιδικό το έχω...Μπράβο που τα πήγε καλά η μικρή... :D:D:D Όσο για το φίλο του Γιώργου, το ανακάλυψε όταν ασαράντιστη ακόμα της είχε στειλει ο γκόμενος μήνυμα στο κινητό και της έλεγε πόσο ωραία πέρασαν όταν βρεθηκαν... :o:o:o Κι ενώ η τσουλάρα είχε ακόμη τα νεογέννητα στη θερμοκοιτίδα.... :shock::shock::evil::evil::evil:

Αυτός, άλλος μαλάκας....Το είπε ότι η γυναίκα του αυτό και αυτό, την έκανε ρόμπα, δήλωσε κερατάς και μετά έκατσε... :o:o:o:o Δεν έφυγε.... :shock::shock::shock::shock::shock:

Βέβαια όλοι οι φίλοι του πάθανε πλάκα με τη γυναίκα του, γιατί δεν το περίμεναν από αυτήν αυτό το πράγμα, πλέον δεν θέλουν ούτε να τη βλέπουν και τελείωσε...Ζουν μαζί...Πως δεν ξέρω... :roll::roll::roll::roll: Αλλά σκέψου τώρα πόσο μαλάκας είναι και αυτός....Αφού ρε φιλε εχεις σκοπό να μείνεις μαζί της, τι το λες;;;Και αυτήν ξεφτιλίζεις και τον ευατό σου... :roll::roll::roll:

Όσο για το ότι τα παιδιά είναι δικά του λόγω εξωσωματικής αυτό είπα κι εγώ.... :lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops:

Εντωμεταξύ όταν είδε το μήνυμα στο κινητό της και της ζήτησε τον λόγο, αυτή του είπε ότι τον έχει καιρό, πριν ακόμα κάνει την εξωσωματική και του δήλωσε ότι την εξωσωματική και τα παιδιά τα 'έκανε επειδή τα ήθελε αυτός.....Και ότι αυτή ήταν ήδη αλλού... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Και μετά από αυτά έμεινε αυτός....

Έεεεεεετι όμως για να μάθει ο Γιωργάκης μου που την είχε αγία....Τι καλό κορίτσι και πόσο έχει σταθεί στον άντρας της κλπ....Εγώ από την πρώτη στιγμή που την είδα, δε μου έκανε..Δεν τη συμπάθησα καθόλου... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλη δεν θα ηθελα να εχω γκομενο...να με φλερταρουν ναι..αλλα οχι γκομενο..εδω βαριεμαι τον αντρα μου θα εχω να ικανοποιω και γκομενο;;;..να λειπει...γιατι νομιζετε τελικα οτι παντρευτηκα.. :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με έκανες και γέλασα!!! :lol::lol::lol::lol:

ε και εμείς κρατιόμαστε χεράκι όταν περπατάμε!!! 8-)

κοίτα τους βλέπω σαν επισκέπτες έτσι και αλλιώς δλδ κάνω αυτά που θά έκανα για όποιον και αν ερχόταν!!!! :!:

έγραφα και άλλα για τα πεθερικά αλλά τα έσβησα......δημόσιο φόρουμ!!!! :lol::lol::lol::lol:

ποντικοΜαράκι ρε συ μην μήνεις πάλι έγκυος και στο 3ο γιατί εσύ είσαι η αιτία που έμειναν όλες!!!! :lol::lol::lol::roll::roll::roll::roll: ....αν θυμάσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε γωγω θυμαμαι που το λεγατε αυτο.. ελεος, μα πως εκατσε αυτος ο ανθρωπος μαζι της μετα απο ολα αυτα??? τι να πω...

το νινι καλα ειναι, κλωτσαει το καλο μου!!!

αλλα φαινεται πιο ολικο απο τον ανασταση

οταν ημουν εγκυος στον ανασταση κ ξαπλωνα σε σταση που δεν τον βολευε δε σταματουσε να με κλωτσαει αν δεν αλλαζα θεση

ενω αυτο το καημενο αλλαζει μονο του θεση :lol::lol: αφου ακομα μπρουμυτα κοιμαμαι!

χρυσα το παπ το στελνει σε καποιο εργαστηριο (τωρα δε θυμαμαι σε ποιο κ δεν το βρηκα να σου πω)

κ στην αναλυση της εξετασεις ειχε αρκετες λεπτομερειες

ναι δε σε ποναει, γενικα σε χαλαρωνει πολυ

εμενα μου ειχε αρεσει, ο λογος που δεν συνεχισα ειναι αυτος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...