Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας :x

Αναστασία και Φρανίτα περαστικά στα μικράκια σας! :x

Τόνια επίσης στο Καρπενήσι μπορείς να πας με βάρκα!!!! :arrow: πίσω στο αυτοκίνητο στο τρέιλερ θα σέρνεις μια βάρκα και θα είσαι μέσα ;) .....οπότε.....πάλι σε νησί θα πας!!! :P:P:P:P

Μάγδα καλή αρχή στον παιδικό, στην αρχή έχει ώρες προσαρμογής με τον γονέα μαζί? :?:

Λενάκι εδώ και να βρέξει πάλι ζέστη έχει!!!! :!:

Χρύσα περαστικά στο δοντάκι :!:

Φρανίτα καλή επιτυχία στην συνέντευξη :)

Σισσιώ πάντα άξια και καλά να περάσετε στα Σύβοτα....η αδελφή μου είχαν πάει πέρυσι και πέρασαν πολύ ωραία μου είπε!! :)

εμείς καλά είμαστε από σωματική υγεία δλδ εγώ και τα παιδιά.....τον άντρα μου τον "έπιασε" πάλι η μέση του!!!

αυτά.............................. 3 φορές έκανα επεξεργασία!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!

αργυ γιατι εισαι τοσο πεσμενη τον τελευταιο καιρο ρε κοριτσαρα?? δε μπορω να σε διαβαζω ετσι

φρανιτα περαστικα στο σεμπινι

εκσταση περαστικα ρεσυ στη μικρη!!! ελπιζω σημερα να ειναι πολυ πολυ καλυτερα ηδη!

ενα πρωι θα παρω τη τζουλαι κ θα ερθουμε απο εκει!

χρυσα περαστικα ρεσυ!

σισσιω παντα αξια!

θουλαρα τι κανεις? θελω οταν σε δω να εχεις φραπα μαγουλακι απο τον υπνο!

μαγδα καλη αρχη στον παιδικο. πατρα ειχαμε παει καιροοοοοο πριν, δεν ξανακατεβηκαμε παλι..

αλλιως θα βρισκομασταν στανταρ!!

λενακι τι κανουν τα μικρα σου?

τονια ολα καλα? τι κανει η μικρη? με τις αντλησεις ειπες θα τις μειωσεις?

παναγιωτα γυρισατε εσεις ε? πως ειναι η επιστροφη στην αθηνα?

δε διαβασα ολες τις σελ τελικα χτες, με πηρε ο υπνος!

καλημερα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα...τι κανετε;;;.εγω εξακολουθω να υποφερω. Ο οδοντιατρος μου λειπει διακοπες... :evil::evil::evil: τον πηρα τηλεφωνο και μου ειπε να παρω αντιβιωση μη παθω καμια περιτονιτιδα και οταν γυρισει θα το δουμε το δοντι...γμτ..πανω που πηγαιναν να φτιαξουν τα κακα και να ξαναγινονται κιτρινα....θα εχουμε αλλα

Παιδια κουραστηκα να ποναω...

εγω δεν χρειαζετε να κανω διαιτα...δεν τροω τιποτα...δεν μπορω να φαω τιποτα...

Μαγδουλι εννωειτε...κατα τα Πασχα θα αρχισω να κανω την ερευνα μου και θα σας κοινοποιησω τα αποτελεσματα της....οσοι πιστοι προσελθετε!!!!!

Ολο θελω κατι να πω και δεν λειτουργω σημερα...ιου ιου ειμαι.

Συγχορεστε με....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πνίγομαι σήμερα..... ευτυχώς δεν γράψατε πολλά

Χρύσα αμάν βρε πουλάκι μου όλα μαζεμένα σου πέσανε....

Αναστασία πως είναι η Άννυ? ελπίζω καλύτερα.

Για το πάρτυ ομπρέλες δεν θα χρειαστείς σίγουρα αλλά γύρω στις 20:30 αρχίζει και σκοτεινιάζει οπότε σίγουρα θα πρέπει να υπάρχουν φώτα......άντε ευκαιρία να ανακαινίσετε την αυλή σας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λένα καλώς ήρθατε πώς περάσετε? και η Ιουλία γύρισε ή ακόμα διακοπεύει?

Μάγδα σε χάσαμε βρε κούκλα, 2 μήνες διακοπές? ουαου!!!!!!!!!!

Καλή αρχή με τον παιδικό, σε κανα2 βδομάδες ξεκινάμε κι εμείς..... περιμένω αγωνιωδως να ακούσω τα νέα σας

ΠοντικοΜαράκι τι κάνεις κούκλα? σε χάσαμε τελείως. Καλοφώτιστος να είναι ο Στέλιος, κουκλιά πάντως και τα 2 τα παιδάκια σου.

Γωγώ είσαι τρελή κορίτσι μου? ποια στράτα 4 μηνών παιδί???????????????????? Περίμενε πρώτα ν'αρχίσει να κάθεται και να στηρίζει την μεσούλα της και μετά βλέπεις. Αν κι εγώ είμαι γενικά κατά της στράτας, όχι ότι με ρωτήσατε δηλαδή αλλά εγώ σας το λέω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σίσσυ πάντα άξια κορίτσι μου :D:D

Φραν καλή επιτυχία με την συνέντευξη

Λενάκι γιατί μόνο 10 άτομα στην βάπτιση? δεν έχετε καθόλου συγγενείς και φίλους εκεί?

Θου με γειά τα παππούτσια :D:D

Ας μου στείλει όποια μπορεί το κιν της Άφρος

Κάτι ακόμα ήθελα να πώ αλλά θυμάμαι τι :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

εχω ενα κεφαλι..απαππαπ

ειμαι πεθερα..κοιμηθηκα εδω..κ σημερα θα κοιμηθω..θα βαψει ο αντ το σαλονι οποτε εδω θα μεινω..

ο μικρος εχει κατι.μα δοντια?μα ποναει?δε ξερω

απο το πρωι δε μπορω να το κανω καλα..ουρλιαζει..μονο 15 λεπτα εκατσε καλα κ αυτο γτ εχεζε...δηλ να παρακαλω να χεζει ενα πραμα..

το τι δακρυ ριχνει... :cry::cry::cry::cry::cry:

χθες πηγα απ τη χρυυσα..λοιπον...

λες κ ειδα αλλο ατομο//ηταν τοσο αδυνατη..μαγουλα μηδεν.. :o:o:o:o:o:o

μα ποσεσ φορες της το ειπα...

ο μικρος δε ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ..για νεογεννητο πανεμορφο

η γλυκεια μου αφρο δε...

ειναι ψηλη :shock::shock::shock: δε τη ειχα για τοσο..ειναι πολυ γλυκεια... :D:D:D

ο μανωλακης τοσο γλυο παιδακι μιλαμε...μα κ τοσο αφαγο :lol::lol::lol::lol:

ο μικρος δε ιδιος ο μπαμπας του...κ τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο τεραστιο μωρο :o:o:o:o:o:o:o ιδιο μ το δικο μου..λες κ εχουν ιδια ηλικια

ο αντρας της αφρος σουπερ..καλο τυπακι :P:P:P:P

αναστασι καλα εινια η αννυ?ποτε θα σε δω?

νατασουλα να σε στειλω το τηλ αφρος/.?ολα καλα τα παιδακια σου?

χθες ο θοδωρης δε ηθελε με τιποτα τη πανα το βραδυ..δε τη εβαλα..ξυπνησε στεγνος..με τα εξεης λογια

τσισα τσισα τσισα :lol::lol::lol::lol:

σισσιω παντα αξιοι..μαζι τελικα το βαφτισατε?

παναγιωτα ψαρι δε εχω κανει εκει..η νατασα νομιζω εκει το κανει

φρα ελπιζω να μη ταλαιπωρηθηκες

ερη κατερινα βενι ιουλια εμφανιστειτε

μιτσακι?

αργι ναι δε σε εχω συνηθισει ρε ετσι..τι εγινε? :cry:

τονια μουυυυυ

αντε θα εχεις κ παρεα..μεγαλο συν αυτο ;););)

τρωει ο μεγαλος?το αυλωνιτακι μου καλα?

μαγδουλα κ λεναρα καλως μας ηρθατε..

πως πηγε ο σταθμος σημερα?

λενα καλα περασατε ε?εχω κατι μαυρους κυκλους γαμησετα...

ποντικακι καλε κελιενετε σε λγιο χρονο????? :o:o:o:o:o:o

γτ εκοψες το θηλσμο καλε? :roll::roll::roll::oops::oops::oops:

γωγω εγω λεω να τη πας παιδοτοπο τη μικρη..μαρη τι λες????????????????????? :o:o:o:o:o:o:o:o:o μα σε στρατα 4 μηνων?>???????????????????

μαρια πολυ γιωπηλη εισια..παλι δε σχολιαζεις? :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol:

φιλια στα κοριτσια σου

χρυσα μα οντως σε εφτυσε καποιος...τι να πω..ελεοςςςςςς

λενακι μου ο μικρος ηρεμησε καθολου?η ειρηνημε τη ζηλεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω θεμα με τη βαφτιση..οσο ζουσε ο μπαμπακας μου πριν γεννησω ελεγα οτι θελω βαφτιση με 20 ατομα..δε ηθελα πολλα..τωρα που δε ειναι σε ζωη δε θελω ετσι κλειστα..θελω αφου δε το ακουσε το ονομα του αυτος :cry::cry::cry::cry: να το κανω αλλιως..

τα ατομα συγγενεις ειναι 90 ατομα..

φιλοι 15

κουμπαροι 10 συνολο

κ 20+απο το μαμμυ

κ ελεγα..να μη κανω τραπεζι παρα μονο τους κουμπαρους..κ ελεγε ο πεθερος οτι δε γινετε να καλεις καποιον (συγγενη)κ να μη το ακνεις τραπεζι κτλ

κ λεω φυσικα κ συμφωνω αλλα πολλα ατομα..

ετσι σκεφτηκα να κανω μονο τοςυ συγγενεις.. :oops:

αλλα ρε γμτ 90 ατομα σε ταβερνα ειναι 1000 μεσα στο νερο..

κ μου φαινονται πολυ αερα πατερα...καλυτερα να τα βαλω σε λογαριασμο στο παντελη

με τα σκεφτηκα να το κανω κλειστο μονο οικογενεια..αλλα θα μαστε 20 ατομα :roll::roll:

δε ξερω τι σκατα να κανω..ολο αυτο σκεφτομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη δε ξέρω τι θα κάνεις εμείς πάντως θα ρθουμε καλέσεις δε καλέσεις! 8-)8-)8-)8-)

μπουχαχαχαχαχα

καλέ μη σε αγχώνει αυτό. χαρά είναι κάνε όπως νομίζεις...συνενοηθείτε εκεί οικογενειακώς και όπως θέλετε.

Εμείς πάντως να πω την αλήθεια στις βαφτίσεις δεν έχουμε τραπέζια όλο τον κόσμο και τα σχετικά

Πολύ σπάνια έχουμε πάει. Και ούτε και μείς κάναμε τίποτα...

Παλιά δε, δεν νομίζω να υπήρχε καν αυτό..μα γιατί τα ευκολα να τα κάνουμε δύσκολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!! γυρισαμε!!!!!

δεν προλαβα να διαβασω τιποτα σχεδον γιατι σπιτι δεν εχω ιντερνετ και εδω εχω προβλημα :evil:

κολλαει συνεχεια ουτε τα μαιλ δεν μπορεσανα κατεβασω :evil::evil:

εμεις καλα οπως τα ξερετε τιποτα νεο μονο που ο μικρος μιλαει πολυ τωρα τελευταια..

προχθες ανοιγει την πορτα(εξωπορτα) του λεω που πας καλε??

φευγω..θα αργησω... :shock::shock::shock::shock:

που πας καλε και θα αργησεις του λεει ο κωστας.. :lol::lol:

φευγω παω δουλεια!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

προχθες ειμαστε σουρωτη σε μια καφετερια φιλου φανατικου παοκτση..αφου τον ρωταει τι ομαδα εισαι λεει αρης και αρχιζει αυτος τι αρης κτλ παοκ θα λες...κτλ κτλ

ε, αφου οργωσε με την μικρη του κορη ο φιλιππακος το μαγαζι μετα απο καμια ωρα το αρπαζει ο κωστας και λεει πες φιλιππακο τι ομαδα εισαι?????

και λεει το σκατο στον φιλο...τι να πω??????? :shock::shock::shock::shock::lol::lol:

λεει αυτος παοκ βεβαια!!! και λεει και αυτος με μια χαρα παοκ!!!! :shock::shock::lol::lol::lol:

εγινε τιποτα οσο ελειπα??? :)

εχω παλι τα λαιμα..αμυγδαλες γμτ... :(

αναστασια ποτε ειναι το παρτυ?

μαρθα εγω εκανα τραπεζι με 60 ατομα και μου βγηκε 1200ε

καλεσα μονο τους απαραιτητους συγγενενεις αλλα κανα 5-6 φιλους αγαπημενους..δεν μπορουσα να τους βγαλω τους ηθελα.. :? δεν μετανιωσα ουτε νιωθω ασχημα γιατι και την μπομπονιερα ειχα και το γλυκο ειχα...ε δεν μπορουσα 100και ατομα τραπεζι.. :?:oops: να μην εκανα σε κανεναν δε μπορουσα..ιδιως για αιτους που ερχονται απο μακρυα.. :?

χρυσα περαστικα!!

αντε παω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας..Εδώ και σήμερα.... :lol::lol::lol: Έριξα κάτι ύπνους σήμερα.... :D:D:D:D:D:D Τρικούβερτους.... :D:D Χθες πήγαμε στη νονά της Ιως, την είχαμε πάρει και τη μικρή μαζί...Τη μικρή την αφήσαμε με τη μάνα μου...Την τάισε και στις 10.30 κοιμηθηκε... ;););) Η Ιω χάρηκε πολύ που είδε τη νονά και το νονό και κατά τις 12 την πήρε ο ύπνος στον καναπέ... ;);) Γυρίσαμε 1.30, ούτε που ξύπνησε καθόλου....Η μπέμπα τελικά από τις 10.30 το βράδυ που κοιμήθηκε ξύπνησε 8,15 το πρωί...Τη θήλασα ξαπλωμένη και στις 9 την πήρε ο Γ. που ξύπνησε.. :D:D Και την μπέμπα και την Ιω.. :D:D Κι εγώ κοιμήθηκα μέχρι τις 11.30... :D:D[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] Η μπέμπα ξανακοιμήθηκε 9.30-10 και ξύπνησε 12.30 και τώρα ξανακοιμάται.... :D:D:D:D:D

Α χθες το βράδυ που γυρίσαμε από τους κουμπάρους τα βυζιά μου ήταν τούμπανο επειδή δεν είχα θηλάσει κάθισα και έβγαλα γάλα και το έβαλα στην καταψυξη.... :roll::roll::roll: Λέω αύριο να κάνω μια δοκιμή να της το δώσω να δω αν θα το πιει... :?:?:? Πως το ζεσταίνω;;;; :roll::roll::roll: Πως γίνεται η διαδικασία;;;Το βγάζω κατευθείαν από την καταψυξη και το ζεσταίνω;;;Το βγάζω και το βάζω στη συντήρηση;;;;Πως γίνεται;;;; :roll::roll::roll::oops::oops::oops:

Επίσης, θυμάστε που σας έλεγα ότι η κουμπαρούλα μου είναι έγκυος και υπήρχε κίνδυνος για πρόωρο τοκετο;;;; :roll::roll::roll: Τελικά έχει φτάσει ήδη στις 33+ εβδομάδες και της είπε η γιατρός επειδή όλα βαίνουν καλώς μετά τις 20/9 που θα έχει συμπληρώσεις τις 38 εβδομάδες να διαλέξουν μέρα να πάνε για προγραμματισμένο τοκετό με τεχνητούς πόνους... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Εγώ της είπα την άποψη μου, την εμπειρία μου και η ίδια δε θέλει να μπει έτσι να γεννήσει, αλλά την πιέζει ο κουμπάρος και η γιατρός... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τελοσπάντων....Στη στράτα δε θα τη άλω την μπέμπα αφού λυσσάξατε όλες...Την Ιω την είχα βάλει 3,5 μηνών.. :roll::roll::oops::oops::oops: Καθόταν μια χαρά :oops: Φυσικά δεν την έβαζα να πατάει, απλώς να κάθεται...Απλώς τη σκεφόμουν επειδή η μπέμπα όλη μέρα όπου και να τη βάλω να κάτσει προσπαθεί να σηκωθεί... :shock::shock::shock::shock: Της αρέσει να είναι καθιστή... :roll::roll::roll::roll:

Θουυυυυ εμείς στη βάφτιση της Ιως είχαμε τραπέζι σε 70 άτομα στενούς συγγενείς και φίλους και με κρέατα δικά μας και είχαμε πληρώσει 1200 ευρώ... :o:o:o:o:o:o:o:o:o

Τώρα όσοι έρθουν του χρόνου στη Βονιτσα θα τους τραπεζώσουμε λόγω απόστασης... :roll::roll:

Χρύσα αμαν μωρέ με τις αναποδιές... :(:(:( Εντωμεταξύ ακούω ότι έχεις επανέλθει πλήρως ε;;;Μπράβοοο.. :-bd:-bd:ymapplause::ymapplause: Αληθεια τα έχασες όλα τα κιλά;;;Δεν είχες πάρει και πολλά... :D:D

Αναστασάκι μου ελπίζω να πέρασε η ίωση και η Αννυ μας να είναι περδικάκι...

Τόνια είσαι σούργελο μεγάλο...Ακου το Καρπενήσι νησί.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λενάκι και Μαγδούλα welcome back...Μας λείψατε... :x:x:x:x

Παναγιώτα κάτι σε ρώτησα για τη νυφη σου και την ανηψιά σου αλλά με έγραψες... :evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα τι νέααααα;;Πες τίποταα....

Βενάκι τι καλός ο Φιλιππάκος....Μεγάλωσε το μαναράκι... :x:x Να μπαίνεις να μας λες νέα... :D:D

Μαράκιιι πάντα λακωνική...Αντε ντύσου μωρή.. :lol::lol::lol::lol:

Τι άλλα ηθελα να πω;;;Λίγα είπα και σήμερα... 8-}8-}8-}8-}8-}8-}=))=))=))=))=)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ το γάλα θα το αφήσεις συντήρηση να ξεπαγώσει σιγά σιγά και μετά θα το ζεστάνεις σε μπεν μαρί

Ή μπορείς να το βγάλεις από κατάψυξη και να το βάλεις κάτω από τη βρύση (το νερό στο κρύο) και να ξεπαγώσει σιγά σιγά.

Καλά ρε 3,5 μηνών στη στράτα?? :o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol:

καλα σε είπε η Θούλη σε παιδότοπο να την πας :)):)):)):))

Αύριο θα πάω δουλειά με μαγιό και τα σχετικά και θα πάμε με 2 φίλες μου για μπανάκι μόνες μετά τη δουλειά! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Τετάρτη έχω κομμωτήριο. Ανταυγιες λέω να κάνω. Είμαι πολύ σταθερός τύπος όπως καταλάβατε :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!

Sims στο φεισμπουκ???παει με χανετε! :lol::lol::lol: Αφρο που εισαι να παιξουμε?!!!

Παναγιωτα αυτο το σιροπι που λες δεν το ξερω αλλα κ δεμου ειπε ο γιατρος να δωσω κατι :? ..

Δεν εκανε αλλο εμετο...Εκανε ομως διαρροια μια φορα...κ απο τοτε οκ!Δεν εφαγε τπτ εννοειται!Α:μια μπουκια τυρι φετα κ 2 κορν φλεικς! :)

Θουλακι ποιος πληρωνει τα εξοδα?εσεις σωστα???Τοτε τι λογο εχει ο πεθερος σου?Να!Αυτα εμενα μου τη δινουν...Σορρυ κιολα ισως καταλαβα λαθος αλλα...Αν θεωρει λαθος να μην τραπεζωσετε τον κοσμο τοτε ας πληρωσει αυτος κ εσυ να απολαυσεις τη βαφτιση του παιδιου σου!Κ φυσικα αν πληρωσει εκεινος θα ερθω και στο τραπεζι!!! :lol::lol::lol::P

ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/8 ΣΤΙΣ 6.30-7!Εννοειται πως ειστε ολες καλεσμενες κ ας τρωτε κ πολυ!!!!(κλεμμενο απο τη Γωγω που ρωτουσε αν τρωμε πολυ για να μας καλεσει! :lol::lol: )

Λεναρα μου πως περασατε???Να ερθετε οποτε θελετε! :D:D Θουθου μου κ εσυ να ερθεις!

Η Φραν τωρα θα πεταει!Ελπιζω να ειναι οκ το Σεμπινι!

Βενετια ωραιος ο Φ!!!!!Κ τσακαλακι!Ακους εκει "τι να πω?"!!!Φυσικα κ να πει ΠΑΟΚ!!!!! :P

Επεστρεψε κ η Μαγδουλα μου!!! :x:x:x Εχω αγχος μαζι σου για το αυριανο γμτ!Οσο κ αν προσπαθω να στο παιξω χαλαρη!!!!Ειστε κ αυτοκολλητες,οχι αστεια!!!Τεσπα...ειδομεν!Για πες μας για τις διακοπες σου μετα απο τις κοινες???Μαπα εε???Εμ αφου περασε ς τελεια μαζι μου!Ειμαι...αξεπεραστη!!!!! :lol::lol::lol::lol:L-)

Χρυσαουλα περαστικα!!!!

Νατασουλα εχεις απολυτο δικιο!Ελεγξα χθες το φως αλλα κ τη σκια!Θα φερει εναν προβολεα λεει ο Α..δεν προλαβαινουμε να βαλουμε κανονικα φωτα κηπου(ειναι στην πισω αυλη που φτιαξαμε-νε προσφατα με γκαζον)!

Γωγω δε σε διαβασα...στανταρ θα μας λες υπερβολικες κ σπαστικιες που σου λεμε για την περπατουρα κ πως εσυ τα κανεις ολα βαση ενστικτου κ πως εγω συγκεκριμενα ειμαι πολυ βλαμμενη κ σε εχω πρηξει...Ε???κατι τετοιο λες???χαχαχαχαΓια να δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια οποτε θα τα πουμε την κυριακη..λογικα :D

καλε ξερτετε ποσα κιλα ειμαι ΠΑΛΙ??????? 71.5 :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ΜΑ ΤΙ ΒΟΔΙ ΠΑΛΙ ΑΦΕΘΗΚΑ Η ΧΑΖΗ!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

αρχισα δαιατα ΠΑΛΙ σημερα θα κανω και ποδηλατο στο σπιτι..να δουμε... :?:?:oops::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ όπως σου τα είπε η Μαρία,

κι όταν το ζεστάνεις σε μπεν μαρί το νερό να μην είναι καυτό αλλά χλιαρό

Τι νέα να πώ άυριο θα πάω Κοζάνη για δουλειά και βαριέμαι.........

Επίσης ψάχνω να πάω κάπου 3μερο 27-30/10 χωρίς τα παιδιά και δεν αποφασίζω:?:?:?

Βένι διακοπές είσασταν πάλι? πότε θα πιούμε καφεδάκι?

Μαρία καλό μπανάκι

Θου εγώ δεν θα τραπέζωνα κανέναν εκτός από τους κουμπάρους και να μην νιώθεις καθόλου τύψεις για ότι κι αν αποφασίσεις ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία και Νατασούλα αν θέλω ας πουμε να το δώσω αύριο στην μπέμπα το κατέψυγμενο γάλα να το βάλω από σήμερα στην συντήρηση;;;;; :roll::roll::roll::roll: Επίσης μόνο σε μπεν μαρι ζεσταίνεται;;;; :roll: Σε θερμαντήρα όχι;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Νατασούλα να πάτε κάπου...Εγώ δεν ξέρω τι έχω πάθει, αλλά χωρίς τις μικρές δεν θέλω να πάω ταξίδι... :?:?:?:? Βόλτες ναι, αλλά να μην τις δω έστω και για μια μέρα δεν μπορώ....Είναι σοβαρά τα πράγματα γιατρέ μου;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Ψηλέγκω την πάτησες.... \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ Είπα ότι θα σας ακούσω και δε θα τη βάλω στη στράτα.... :-bd:-bd:-bd:-p:-p:-p:-p:)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια 1.61..ποιες φωτο λες να σζου πω ποσα κιλα ημουνα :lol::lol::lol::lol::lol:

γιογιο το παω!!!!!!

γωγω και εγω μπεν μαρι ξερω..και εγω δεν θελω να παω καπου χωρις τον μικρο..εδω μου λεει η μαμα μου να τοω παρει κανενα σ/κ στο χωριο και δεν θελω με τιποτα... :?

εμενα ειναι σοβαρα γενικοτερα τα πραγματα εσενα???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νατασσα να πατε μετσοβο :D:D:D:D:D

ειχαμε παει μετα τον γαμο ενα 4ημερο και ητανε τελεια τετοια εποχη!! υπεροχα θα ελεγα φανταστικα.... :):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα κάτι σε ρώτησα για τη νυφη σου και την ανηψιά σου αλλά με έγραψες... :evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol:

Η Παναγιώτα το είχε αναφέρει και το αναλύσαμε εκτενώς, αλλά εσύ δεν μπήκες για να το διαβάσεις!!!! :roll::roll::roll:

γέννησε με καισαρική και σταμάτησε τον θηλασμό με χάπια από τον πρώτο κιόλας μήνα ή πρώτες μέρες!!!

Θούλη βάφτιση είναι και όχι γάμος, κάνε μόνο τους πολύ κοντινούς σου δλδ αδέλφια και πεθερικά και τέλος!!!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα 90 ατομα ειναι στενοι συγγενεις..δηλ τα μισα ειναι δικα μου κ ειναι αδερφια παιδια απο γονεις μου..οποτε δε μπορω τη αδερφη του μπαμπα ελα στο τραπεζι γτ ηρθες απο αθηνα κ το αδερφο της μαμας μου μη ερχεσαι γτ μενεις σαλονικα...

κ γω νιωθω αβολα γιαυτους που θα ερθουν απο μακρια να μη τους τραπεζωσω αλλα σκεφτομαι οτι αθ το πω απο το τηλ..οτι δε θα εχω τραπεζι λογω οικονομικων..

με το πεθερο ανασταδσια μιλουσαμε..απλως ελεγαν οτι αν δε κανουμε κατι αυτοι τους δικους τους θα τους κανουν τραπεζι στο σπιτι στο λαγκαδα..οπως με το θοδωρη..αλλα τοτοε ηταν καλοκαιρι κ το καναμε στη αυλη κ ειπαμε κ τους δικους μου(σοι)τωρα ειναι νοεμβριο κ μεσα στο σπιτι δε χωραμε ολοι..καταλαβες.?

γωγω μη μιλας μωρη για υπνο :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι το ξέρω ρε ότι στανταρ θα τα είχατε πει, αλλά εγώ έλειπα και δε διάασα... :oops::oops::oops::oops: Καλά η καισαρική ήταν αναμενόμενη... :evil::evil: Το θηλασμό όμως γιατί τον σταμάτησε ρε γαμώτο;;;;; :(:(

Θουυυυ τι να σου πω ρε μανάρι;;;Είναι μπέρδεμα με το τραπέζι...Αντε ρε γιατί δεν έρχεσαι μια βολτα στη θεία στην Αθήνα;;;;; :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζαααααααααααααααααααααααααααααα!! :D:D:D:D

δε διαβασα τιποτα σχεδον!

μπηκα να σας πω οτι επιστρεψαμε κ οτι περασαμε συγκλονιστικα τελεια με λενα ,τολη,ανασταση στο καλαμιτσι!

μιλαμε πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ γελιο!ο,τι κ αν πω..λιγο θα ειναι!θα πρεπει να μιλαω ωρες,κ δε το αντεχετε,το ξερω! :lol::lol::lol:

αφου οταν σκεφτομαι σκηνικα,δακρυζω απο τα γελια!μα ποσο τελεια ηταν!!

τωρα δουλειες κ παλι!βαρεθηκα να αδειαζω κι να γεμιζω βαλιτσες!χαααλια αυτο το καλοκαιρι,συνεχεια διακοπες,πουφ! :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το κατευχαριστηθηκαμε παντως!κ του χρονου με υγεια!

καλο μας χειμωνα!

παω να σας διαβασω κ επανερχομαι!

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε ομορφιες μου;;;;..

εγω υποφερω...

Θου ασε..το δικο μας σοι ειναι τεραστιο....αμα υπολογισω στενους συγγενεις και πολυ κοντινους φιλους ειναι το λιγοτερο 150 ατομα.

Καλα στον φοφο καναμε βαφτηση υπερπαραγωγη...αλλα αυτη τη φορα δεν ξερω...ειμαι της αποψης να κανουμε μια σ επολυ πολυ στενο κυκλο..αλλα δε μου παει καρδια...δεν ξερω ακομα τι θα κανω...και εγω Νοεμβριο με Οκτωβριο θα την κανω..θα δω..ακομα βεβεια δεν εχω κανει τιποτα..ουτε εχω αποφασισει για τον- την νονο-α..

Αναστασια αμα δεν προκυψει κατι μπορει να σου ερθουμε..αμα παλη με ποναει κατι...τι να πω..ελεος..

Ιουλια και Λενιω καλο χειμωνα...αντε αντε τελεια περασατε..φτου φτου.

Γωγω ναι τρομαρα μου ξεφουσκωσα...δεν ειχα παρει και πολλα....10.5 ειχα παρει...εχασα αμεσς 11..και ετσι ομως παμε συνεχιζω γιατι δεν τροω...μια τα κακα του μικρου, μια ο δικος μου πισινος, μια τωρα με το δοντι..με βλεπω να γινομαι μανι μανι σαν την ΠΧ εποχη....και μετα να ξαναγινομαι φαλαινα απο τη στεριση..

το θεμα δεν ειναι τα κιλα..αλλα εχω μια απιστετη χαλαρωση..και τωρα ανακαλυψα οτι ειμαι γεμματη ραγαδες..οσο ημουν εγγυος δεν εβλεπα ουτε μιση για δειγμα...τωρα ακομα και μεσα στα μπουτια εχω καμποσες...γκρρρρρ....

Αχ..αυτα...εξακολουθω να εχω βραχυ μνημονικο και να μη λειτουργω..ελπιζω αυριο να ειμαι καλυτερα γιατι θελλω να παω να δω εναν παιδικο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας απο Στοκχολμη!! Θα το εγραφα και σουηδικα αλλα δεν ξερω!!!

Εφτασα..και δεν εχασα την πτηση!! Αναστασια μου ημουν τυχερη κ εφτασε το αεροπλανο 20 λεπτα νωριτερα και αλλαξαν και την πυλη κ ετσι βγηκαμε πυλη 71 και ηταν η 75..οποτε σε 3 λεπτα ημουν εκει...αλλιως με τετοια ηλιθια ανταποκριση δεν το προλαβαινα με τιποτα...Να δουμε αν θα προλαβω της Αθηνας στο γυρισμο!! :shock:

Αχ ξανανιωσα...Εκανα βολτα, εφαγα σουσι, τοσο που εσκασα...αυριο μετα τη συνεντευξη θα κανω τουρισμο, θα πιω και τις μπυρες μου...εχω κ μια φιλη εδω κ θα τη δω στις 5 το απογευμα που σχολαει!! Εχω κ ενα μαλακο κρεββατι στο ξενοδοχειο..αρε υπνους!

Κοριτσια το λατρευω το Σεμπινι μου αλλα την αμαρτια μου θα την πω...ξανανιωσα που ηρθα εδω μονη μου...ειναι αλλο συναισθημα, ελευθερια, ηρεμια...αχ.αχ...Ξερω οτι ειναι σε καλα χερια (με την αδερφη μου ειναι κ οχι με αγνωστους!) και δεν εχω αγχος!

Οσο για τη συνεντευξη ευχαριστω για τις ευχες, δεν εχω αγωνια...δεν ξερω γιατι...εγω νιωθω τουριστρια...

Η αννυ τι κανει? εμενα τελικα η διαρροια του κρατησε μονο χτες..σημερσ οκ!

Αργυρω μου σε νιωθω πεσμενη?? Μωρε ειναι αυτη η διαφορα νοοτροπιας που ωρες ωρες σου ερχεται να βαρας το κεφαλι σου με αυτα που λενε...κ ο Δανος τις λεει τις βλακειες του συχνα πυκνα..πλεον οταν τις λεει κανω πως δεν ακουω και του περναει..

Ρε κοριτσια τι χαρα που εχω...νιωθω σα να πηρα αδεια απο τη φυλακη...απα πα πα..σε καλο να μου βγει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επεστρεψε η Τζουλια και η Μαγδα! :ymparty::ymparty::ymparty: Καταλαβαινετε τι εχει να συμβει εε?!Μεχρι κ την Αργυ θα ανεβασουν-ουμε!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Φρανιτακι ησουν τυχερη!Μπραβο!!!!Αντε ριξτο εξω να γεμισεις μπαταριες!

Η Αννυ σημερα το "εριξε εξω" απο αλλη εξοδο! :P:P Η σκατού μου!!!!

Εν τω μεταξυ παραλιγο να αρπαχτουμε me τον Α...Ρε κοριτσια..το παιδι εχει βγαλει τα "σωψυχα"του 3 μερες...δεν τρωει τιποτα,θελει να πινει γαλατακι...μην φανταστειτε υπερβολες...εκει που θηλαζε 3 τωρα θηλασε 5!Κ κατα τις 9 μου ζηταει...Λεει ο α "μην της δινεις,πηγαινε μια κ καλη να την κοιμισεις"

Αφου ειναι νωρις του λεω,δε νυσταζει...ε τοτε μην πιει γαλα,λεει!Μα ειναι αρρωστη κ πεινασμενη,λεω εγω.

Αυτος το χαβα του!Ειναι πεινασμενη γτ της δινεις μονο γαλα.αστην κ θα φαει! :evil: [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Και λεει κ το θεικο "Το παιδι ειναι 2 χρ κ πρεπει να σταματησει επιτελους το θηλασμο"!

"ποιος το λεει?" ρωταω κ ειμαι ετοιμη να ορμηξω κ να τον .....

Ελεος ρε γμτ!Δε φτανει που δε βοηθαει λιγακι...να ταισει,να ποτισει,να κοιμισει...εχει κ αποψη περι θηλασμου! :twisted:

Αλλα δεν καταλαβε!Εχω αλλαξει!Δεν θα τρελαθω!Μπαινακης-βγαινακης...

Παλι σας επρηξα!Μπραβο μου!Θα μου δωσετε το 1ο βραβειο πρηχτρας εε?! :D:P

Χρυσα μακαρι να ερθετε!

Θα ηθελα ααααν μπορειτε κ ααααααν ειναι εστω κ λιγο ευκολο να μου πειτε (φυσικα εκτος απροοπτου) αν τελικα θα τα καταφερετε!Μην μαγειρευω για 50 κ τελικα εχω 30...ουτε το αντιστροφο! :oops::oops::oops: Βεβαια κ να μη μου πειτε δεν τρεχει τιποτα!1000 καλοι χωρανε!Πιτσες μπολικες κ ετοιμοπολεμες! :lol:

Θουλακι μπορειτε οικονομικως να τους τραπεζωσετε?Αν ναι...Τοτε να το κανεις!Αν οχι μην το κανεις!Υποθετω πως η θεια σου καπου θα πανε να μεινουν..πχ στο θειο σου!Αρα κατι θα φανε κ εκει!Μην αγχωνεσαι πολυ...δε νομιζω πως θα παρεξηγηθει κανενας!Δυσκολοι καιροι! ;)

σε επαιρνα να ακουσω την μελωδικη φωνουλα σου αλλα...δεν τα καταφεραμε εν τελει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...