Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!!

Ποντικακι μου ποσο χαιρομαι που σε ξαναβλεπω ρε!!! :x:x:x θα σε τηλ αυριο κατα τις 12.καλα ειναι;;;;

τι διαβαζω;;ο Στελλακης βγηκε θηριακη ε;;;Ετσι..να μαθεις γιατι ειχες το αγιο παιδι τον Αρουλη!!!!!

Γωγουλα μου..θελω να τοσο πολυ να σας δω..ρε συ μου κατσε πολυ στραβα η επανοδοα απο τις διακοπες...

μιζεριασα..κανει και αυτη τη ζεστη..α πα πα...

Καλα ρε απο τις 8μιση το βραδυ ξυπνησε 7 μιση το πρωι;;; :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Και η Μαρια χαθηκε..καλα και η Μαγδα που ειναι ρε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ουπς :oops::oops::oops: Αναστασια περατικα στην μικρουλα σου.Ελπιζω να εχει αναρρωσει κιολας .

Χρυσα καλως να τα δεχτεις τα παιδια του Πειραια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σας διαβασα νομιζω :oops:

Γωγουλα καλημερα.Παλι καλα που παιρνει μπουκαλι.

Ο Στελιος μου εβγαζα γαλα στο μπουκαλι και το επινε ο Αρης.Εφτασε 8.5 μηνων για να παρει

μπουκαλι.Με ενα βυζι εξω γιαυτο εχασα ολα τα κιλα :geek:

Αναστασια περαστικα στην Αννυ.Πως ειναι σημερα?

Χρυσα σου ερχεται η Αφρο? :geek: Τελεια!

Τονια νομιζω για εξι μηνων πολυ χιεζει... :lol: Εγω να δεις τι θα παθαινα αν ημουν εγκυος :o

Παναγιωτα μου γιατι θες να χειμωνιασει?

βεβαια κι εμεις απο την Τεταρτη που γυρισαμε απο την Σαμο δεν εχουμε ξαναβγει...

Φρανιτακι παλι ταξιδευετε?Αργη σε πιασαν οι βαρεμαρες και θες ταξιδφακι?

Ασχετο η Αθηνα που ειναι?Αθηναααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::-bd:-bd:-bd για τη μπεμπουλα σου Γωγω!!!!! :P

Καλα μωρη τι δεξαμενοβυζα εχεις;;;;; ακου 180 σε 5'!!!!!!! :shock::shock::lol::lol:

Μαρια η σιωπηλη αναγνωστης!!!! :lol::lol::lol:

Ρε σεις θα τον τσακισω τον Αλεξ!!!!! θελω να το σπασω στο ξυλο!!!!! ειναι πολυ μεγαλο κωλοπαιδο!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Ποντικομαρακι αυτο λεω κι εγω πολυ χεσιμο για 6 μηνων!!!! :P και αυτη τη στιγμη ειναι χεσμενη για 4η φορα σημερα και ειναι μολις 12:15!!!! :o

Η Μαγδα θα πηγαινε κι αλλες διακοπες εδω Ελλαδα αλλα δε ξερω ποτε θα γυρνουσε..Η Αθηνα νομιζω θα εχει επιστρεψει αλλα θα τη τρεχουν τη δολια οι τσουπρες!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tonia :lol::lol: για το χεσιμο εεεε;;; ο Νικολας ακομη χεζει 3 με 4 φορες :?:? οποτε παρε και καταλαβε...

Ποντικομαρακι τι εκανες με τον μικρο;;Αποθηλασε;;

Σαμο ειχατε παει παιδακια μου;;; :D:D:D τεταρτη 17 γυρισαμες και εμεις και τα εχω βαψει μαυρα...

πρωτη φορα κοριτσια μετα απο 3 χρονια που ξυπνησα και ηθελα να ντυθω να παω στη δουλεια... :o:o:o

στον beaba να βαλω ψαρι;;;η θα παρει μυρωδια και μετα θα μυριζουν ολα ψαριλα??? :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! :)

Τα πηρα με τον καιρο πρωι πρωι. :twisted: Ετοιμασα την Ε. να παει στην γιαγια της με καλοκαιρινο φορεματακι και πεδιλακια και μεχρι να φυγουν της εβαλα παντελονι, καλτσες, αθλητικα και μπουφανακι! Ελεος? :twisted: Μονη με τον μικρο που βαλθηκε να πατησει τα κουμπια του λαπτοπ, και βεβαια δεν τον αφηνω και κλαιει παλι :twisted: Τι προτοτυπο! :x

Συμπεθερα τι κανει η χεστρου η νυφη μου? :D Ο Γ. κανει κακακια του μια φορα ανα 2-3 μερες! Μια χαρα. Καλα οσο σκεφτομαι τι σου κανε ο Αλεξ με τα σκατα μου ερχεται να παθω εγκεφαλικο :twisted: Ποσες ωρες τα καθαριζες ρε! Πασαλειψε χαλια και τοιχους?

Αναστασια κριμα μωρε να ταλαιπωρηται ετσι η Αννυ μας :( Πως ειναι σημερα? Α! και Χα τσου που θα πεις την νυφη μου μονοφρυδη!! :lol::lol: Ακους εκει!! Εμεις ετσι την ερωτευθηκαμε ετσι θα την παρουμε! :lol:

Παναγιωτα τι τελεις φωτο! Και ο μικρος αστερι! Πρωτη φορα τον βλεπω!

Αργυ εχω μια ιδεα ρε! Δεν νομιζω να στην προτεινε καμια...Γιατι δεν παιρνεις τα παιδια να πατε Ελλαδα μια βολτα :lol::lol::lol::P:P

Μαρακι τι κουκλια αγορακια εχεις!! Γιατι λες σαυρα τον μικρο?

Καλη Κυριακη να εχουμε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Σαμο πηγαμε.Εχει σπιτι ο πεθερος μου.

εσεις που πηγατε?

ναι επιτελους αποθηλασα πριν 2 μηνες και αδιαθετησα κιολας.

παω να μαγειρεψω....γιατι το υπηρετικι προσωπικο εχει ρεπο :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνιαααα μωρή αφου δεν ειχα θηλάσει όλη νύχτα πως να μη γεμίσω το μπουκάλι σε πέντε λεπτά;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Έρχεται η μάνα μου 2-3 λεπτά αφού είχα αρχίσει να βγάζω γάλα και μου λεει ¨Βγάζεις τίποτα;;"Και της λέω "Κοίταααα."Και είχα γεμίσει ήδη 120μλ...Και μένει έτσι... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Που να 'είχα και νοσοκομειακό θήλαστρο... :lol::lol::lol: Και τι μου απαντάει... :evil::evil::evil::evil: Αρα έχεις γάλα...Τρώει καλά η μπέμπα..." :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Και της λέω "Όχι τόσο καιρό μεγαλώνει με τον αέρα...Δεν έχω γάλα"... :evil::evil:

Παναγιώταααα όχι ρε..Δεν κοιμήθηκε 8.30 το βράδυ...10.30 κοιμήθηκε..Από τις 8.30 απλώς είχε να φάει.... :shock::shock::shock::?:?:?

Αχ και εμενα ρε μου έχετε λείψει όλες...Θέλω να σας δω γιατί μετά όταν γυρίσω δουλειά θα κάνω να σας ξαναδω... :cry::cry::cry::cry::cry:

Α, Τόνια..Μέχρι πριν 2 εβδομάδες και η δικιά μου έτσι έχεζε....Κάθε γεύμα και χέσιμο..Τουλάχιστον 6 φορές την ημέρα.... :?:?:? Ντρέπομαι που θα το πω αλλά νευρίαζα τόοοοσο πολύ....Συνέχεια πάνες άλλαζα...Και κάθε φορά εννοείται ότι τη έπλενα.... :?:?:?:? Τώρσ χέζει 2-3 φορές την ημέρα..Όμως ρε γαμώτο τα κάνει ακόμα κίτρινα και όχι σχηματισμένα... :roll::roll::roll: Τσιρλίτσα...Νεράκι...Είναι φυσιολογικό;;;;;; :?:?:?:?:?:?

Ποντικάκιιιιι εγώ σπάνια βγάζω με θήλαστρο γιατί βαριέμαι..Προτιμώ να είμαι με το βυζί έξω αν και πλέον είναι τόοοοοσο καλόβολη..Και πολύ ησυχουλα... :x:x:x:x:x

Κορίτσια την Ιω όταν ήταν στην ηλικία της μπέμπας την είχα βάλει ήδη σε στράτα.... :?:?:oops::oops: Και θέλω να βάλω και την μπέμπα.. :roll::roll::roll: Τι λέτε εσείς;;;; :roll: Η μανα μου λέει όχι γιατί φοβάται μην τη φέρει τούμπα η Ιω... :?:?:?:?

Μαράκι γράψε μωρή επιτέλους..Τι κάνετε;;;;;; :D:D:D

Α, Παναγιώτα ήθελα να σε ρωτήσω...Τι έγινε τελικά με τη νύφη σου;;;;Πως γέννησε;;Φυσιολογικά ή κατέληξε σε καισαρική;;;;Η μπεμπούλα πόσο γεννήθηκε;;Θηλάζει η νύφη σου;;;; :roll::roll::roll::roll:

Καλέ ναι...Η Μαγδα έχει χαθεί τελείως..Και η Αθηνα... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tzaaaa!!!!

Αχ παιδια ο Πανουλης τι καλο μωρακι ειναι!!!!!!

Και τεραστιος!!! Καλε αυτος θα γινει σαν τονμπαμπα του...να δειτε που θα ειναι πιο μεγαλοσωμος απο τον μανωλη!!

παναγιωτα η Αφρο εφαγε Σασλικ!!!!... :lol::lol::lol: οχι θα την αφινα ετσι!!!!

Τωρα αμα της αρεσε δεν ξερω...αλλα εφαγε..ο Μανωλακης παλη τιποτα....τι παιδι και αυτο.

Ηρθε και η Μαρθα και αυτινης ο Παντελακος καλουλης ειναι....ελαφρος γκρινιαρης αλλα καλουλης...ψυχη μου..τρελαινομαι για αυτο το παιδακι...τι ματαρες ειναι αυτες..και κατι ματοτσινορα..φτου φτου..

ο φοφος ηταν στη γιαγια του...στη μανα μου...με το που ακουσε οτι θα τον παρουν εφυγε με χιλια..ουτε διαπραγμετευτηκε..και που του ειπα θα ερθουν παιδακια να παιξουν...τιποτα..ουτε συγκηνηθηκε.

Ο μικρος παλη οτι γκρινια δεν ειχε ποτε ως τωρα την ειχε σημερα...να μη σας πω για τη νυχτα...

Αλλα ΟΚ οντας συνηθησμενη απο τον Χριστοφορο δε μου εκανε αισθηση για γκρινια

Αναστασια περαστηκα ρε συ...πωπω πολυ δυσκολες καταστασεις..ηταν που ηταν ολιγοφαγη η Αννυ...τωρα και αυτο....

Παναγιωτα τελεια η φωτο σας..πολυ μου αρεσει..καλα ο αντρας σου πρεπει να ειναι πολυ πειραχτηρη!!!

Εντωμεταξη τεταρτη μερα πρασινωπα κακα.....μα ελεος ρε σεις...κανω την αυστιρη διαιτα του φοφο....στον φοφο μετα απο 24 ωρες τα κακα επανηλθαν στο κιτρινο..αυτον τι στο καλο τον πειραζει..

και επισης συμφωνα με το βιβλιο της Πατσουρου...ατο το ζωρι που εχει δεν ειναι κολικοι...και τι στο καλο ειναι τοτε;;;;;...

αχ δεν μπορω..εκει που ελεγα οτι θα χαλαροσω με αυτο το μωρο χωρις αγχος ..ειμαι να σκασω...

Μαρακι στο πμ σου ελεγα οτι εχει δυο παιδια κουκλακια...φτου φτου...

Μαριγω που εισαι καλεεεε...την προταση μου να μαζευτουμε στα μερη σας τη διαβασες;;;;...η να παμε κανενα Καρπενιση....

Εγω παντως του χρονου θα σας μαζεψω ολες..δεν ξερω τι θα κανετε και θα ξετρελανουμε το ξενοδοχειο...θυμαστε Σαλονικιες εκεινη τη συναντηση που καναμε στα σταρμπακσ;;;;;....ακομα τη θυμουνται!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα το φαγες μαρη το νινι που ελεγες οτι ειναι ησυχο και ανησυχεις!!!!!! :P:lol:

Καρπενησι πας ευκολα απο εδω(Κρητη);;; να κανοινισουμε καπου που θα εχουμε ολες ευκολη προσβαση! ;)

Τεραστιος ο Πανουλης;;;;; :lol::lol: ε μα το φανταζομαι,αφου ειναι μολις 2 μηνων και φοραει ηδη 4 νουμερο πανα που η μπεμπα μου φοραει ακομη 3!!!!! :shock::P

Γωγω θεικη η μανα σου!!! ακους εκει 4 μηνες αποκλειστικου θηλασμου το μωρο και ειχε αμφιβολια αν εχεις γαλα!!!!! :lol::lol::lol:

Ρε συ εγω με το μινι ελεκτρικ δεν εβγαζα τιποτα σχεδον!!! αν ειχες νοσοκομειακο δηλαδη κι εκανες 20λεπτη αντληση θα εβγαζες μισο λιτρο!!!!! :shock::lol::lol:

Καλα μη ντρεπεσαι για το χεσιμο,μεταξυ μας :lol: κι εμενα τα νευρα μου παιζουνε να πλενω-αλλαζω ολη μερα!!!! :evil:

Συμπεθερα πες του Γιωργη οτι θα του φαει πολλα λεφτα στα λειζερ η σκλεναρικοβα!!!!!! :lol::lol::lol:

Μα καλα πως αλλαζει ετσι ο καιρος εκει;;; :shock:

Επισης πολυ καλη η ιδεα που προτεινες στην Αργυ!!!! ναι ρε Αργυρουλα πως δε το σκεφτηκαμε;;;μηπως να παρεις τα παιδια να ερθεις μια βολτα ελλαδα;;;;;;; [smilie=dontknow.gif] :crazy::wtf: [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] :lol::lol::lol::lol:

Ποντικομαρακι εχετε σπιτι στη Σαμο;;;;;αχ τι καλα!!!! κοντα στη θαλασσα;;;;; να βρε που θα παμε ολες του χρονου!!!!!! :whistle::whistle::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα το φαγες μαρη το νινι που ελεγες οτι ειναι ησυχο και ανησυχεις!!!!!! :P:lol:

Καρπενησι πας ευκολα απο εδω(Κρητη);;; να κανοινισουμε καπου που θα εχουμε ολες ευκολη προσβαση! ;)

=))=))=))=))=))=))=))=))=)) Να'σαι καλα ρε φιλεναδα!!!Κατι εχεις πιει αυτες τις μερες!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαα Οχι πες!Που ειναι το Καρπενησι?ξερεις μαρη κουζουλη??? :P:P:P

Λοιπον!Ειναι πανευκολο να πας εκει!

Παιρνεις το αεροπλανο για Αθηνα(ή πλοιο για πειραια),μετα το αυτοκινητο ή το λεωφορειο για λαμια(200χμ μονοοοο)!Μετα αν εχεις αυτοκινητο συνεχιζεις κ σκαρφαλωνεις στο βουνο κ σε καμια 80χμ εφτασες στο καρπενησι!!!!Μην παρεις μαγιο γτ σε αυτο το νησι εχουν αποξηρανει τη θαλασσα!!!!!!!!!!!! :P:P:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μπα σε καλο μου γελασα η ταλαιπωρη!!!!!

Γεια σας ωρε μανουλες!

Η Αννυ μου εχει ξερασει ολο τον τοπο...Εχω πλυνει 4 σεντονια μεγαλα κ ενα παιδικο...2 χαλια βγηκαν οφ...Εμενα με εχει "στολισει" πατοκορφα!Με εχει ξερασει παντου!(σιχαθηκατε? :lol: )και ειναι τοσο καθαροκοιλιας η καλη μου(ιδια η μανουλα!Μα σε ολα μου εμοιασε :lol: ) που με το πρωτο γκλουκ λεει "Π(ρ)επει π(λ)υνουμε μαμα!"Αγαπουλα μου...Πρωτη φορα βλεπω την κοιλιτσα της προς τα μεσα... :(:(:( Σαν μαστουρωμενο το παιδακι μου μωρε...Αλλα απο την ωρα που κοιμηθηκε για μεσημερικ μετα ευτυχως δεν ξαναεκανε εμετο! :D Μακαρι να τελειωσε το θεμα...Μεγαλο ζορι με το θηλασμο.1η φορα που δεν επρεπε να της δωσω...Μονο μεσημερι κ τωρα για να κοιμηθει...κ λιγο στο ενδοιαμεσο οπου την εκοψα...Ζητουσε συνεχεια γαλα μαμας,γαλα πθυγειου κ νερο...Παρακαλουσε γμτ το μωρο μου... :(:(:( Ουφ!Τεσπα!να'ναι καλα τα μωρακια μας!Αυτα ειναι "ελαφρια" θεματακια..

Λενακι γελασα κ με το χα-τσου σου!!!! :lol::lol::lol: Καλα εδω οι αλλες την λενε αυλωνιτη τη νυφουλα σου(κ η συμπεθερα σου μαζι) κ εσυ μαστιγωνει ς εμενα? :lol::lol: Αλλωστε κ η Αννυ 1 φρυδι εχει κ καμαρωτο!!!!! :lol: Το μωρο μου! :x:x

Γωγω δε μας χε...κ εσυ κ ο αγαπακος σου!!!!Κατι τετοιοι σαν κ εσας "σαλιαρηδες" χαλανε την πιατσα κ κανουν εμας τους φυσιολογικους( :lol::lol::lol: ) να νιωθουμε περιεργα! :P:P:P

Για την μικρη πιστευω πως1) απλα νυσταζε κ δεν πεινουσε κ 2) πως ειναι βλακεια να βαλεις 4μην μωρο σε περπατουρα...Καθεται στον πωπο της?Ρε συ δεν φοβασαι καθολου?Η λογικη λεει πως η μεση του παιδιου δεν ειναι ετοιμη...τωρα τι λες εσυ...δε με νοιαζει! :P:P:P:P:P Μην τα παρω ομως στο κρανιο κ βγαλω το xl μαστιγιο μου!!!! :P

Χρυσα κανε υπομονη με τη διατροφη κ να παρατηρεις!...Ηθελα να σου πω κ πιο πριν...κατι ελεγες δε θυμαμαι πως ακριβως το εγραψες αλλα μου εκανε εντυπωση που ειπες "αν ηταν κολικοι(ή αλλεργια εγραψες?) θα ΕΠΡΕΠΕ να ειχε το ταδε συμπτωμα..."και διαφωνω πολυ με αυτο!Τιποτα δεν ειναι δεδομενο κ το ξερεις....Επισης μηπως επειδη θηλαζει λιγο χρονο εχει αυτα τα κακακια?ισως κατι εγραψες αλλα δεν τα διαβασα ολα...Θηλαζεις 2η φορα το καθε μεμε για δοκιμη?

Παναγιτσα μου παλι γραφω κατεβατο...τι με εχει πιασει?Μα εγω ποτε δεν ειμαι ετσι! :))8-}8-}

Αργυ πραγματικα δε μας μιλας???? :P Πλιζ μην εισαι τοσο χαλια...Ελα πες οτι θελεις στην ομαδα να σε χαλαρωσουμε...παρεμπιπτοντως εχω να διαβασω κατι εκει αλλα... :?

Μαρια...χρονια πολλα για τη γιορτη σου ρε κοπελια!!! :oops::oops::oops: και σε οσα παιδακια-αντρες κλπ γιορταζαν! :oops::oops::oops::oops: Μα τι ζωον ειμαι!Α και στην Μαρια ποντικακι!

Η Μαγδα στις 16 πηγε Νορβηγια!Ελπιζω να φανει αυτες τις μερες γτ θα τη μαστιγωσω κ αυτην!!! :x

Εγω ειμαι μεσα σε ολα τα σχεδια!Ειτε χειμωνα ειτε καλοκαιρι!Αρκει να μη φερετε αντρες! :oops::oops: Αν ειναι ετσι...thanks but no thanks!!!! :lol::lol::lol: Πεταμενα λεφτα! :lol::lol::lol::lol::lol: Εξαιρουνται οι γιοι σας! :P

Το παραχεσα...! ;;);;);;);;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία περαστικά στην Άννυ!!

Απολαμβάνω να σε διαβάζω ρε..γράψε κι άλλα

μόλις βγήκα από το μπάνιο, είμαι με το βρακί και τρώω καλαμπόκι..

ευχαριστώ όοοολο το τρένο για τα χρόνια πολλά!! ξέχασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως τη Λαρισαια που ειναι κ ωραια! :P:P

Ε αφου εισαι με το βρακι κ τρως καλαμποκι...με δελεαζεις να κατσω να γραψω κανενα σεντονακι ακομη!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τρελλη πανε ντυσου!

Εκτος κ αν....

Μην τολμησεις κακομοιρα μου να πεις κ εσυ τιποτα για αγαπουλες-φιλακια-σεξακια...σε σκοτωσα!!!Αυτα να τα κρατατε μυστικα! :P:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!

γυρισαμε!!!!

κ αποτι λεπω δεν αλλαξαμε τρενακι, πολυ χαιρομαι!!!!

παω να σας διαασω κ θα σας γραψω νεακια!!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια τι κανει η Αννυ? πω π δραμα η γαστρεντεριτιδα...ελπιζω να ηταν κ ο τελευταιος εμετος..Εμενα ο Σεμπ μια φορα περασε περσι, ευτυχως με 2 εμετους κ πολυ διαρροια αλλα δεν παλευεται...Κ φοβαμαι μην εχει τωρα παλι διοτι εδω κ μια ωρα που γυρισαμε μου εχει κανει 2 διαρροιες νερο σκετο...ωχ ωχ...

Αυριο φευγω για Σουηδια κ θα μεινει με την αδελφη μου..εεε να μην αρρωστησει κιολας...Εχω νευρα..πεταω στις 2 για Ζυριχη κ φτανω στις 4..κ η πτηση για Στοκχολμη ειναι 4.30..τους λεω μα θα προλαβω??και μου λενε απο την Σουις μιση ωρα φτανει αντι να τρεξετε...Μα ειναι ηλιθιοι..αυτοι κανονιζουν τις ανταποκρισεις κ αν χασω την πτηση θα θεωρηθει δικο μου λαθος??? αχ....

Ελπιζω ολα να πανε καλα να φτασω κανονικα κ να μην κανει κ αλλη διαρροια το σεμπινι...

Τι αλλα νεα βρε κοριτσια??? ειμαι στα κατω μου κ εγω κ δεν ξερω γιατι...Μαλλον εχω κρυφο αγχος γαι το ταξιδι κ το σεμπινι κ μου βγαινει ετσι

ααα Τονια η δουλεια ειναι ερευνητικη θεση στο Πανεπιστημιο της Στοκχολμης..ειμαστε 4 υποψηφιοι.ολοι οι αλλοι ειναι σουηδοι..οποτε μπορει να ειναι κ λιγο φτιαχτο κ τελικα να παρουν σουηδο...θα δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαααας! Με αναζητήσατε βλεπω? :YMHUG::x:x:x

Είμαι Νορβηγία από την Τρίτη... Πέρασα μια μίνι κατάθλιψη λόγω κλιματικού και πολιτισμικού σοκ και τώρα συνέρχομαι σιγά σιγά 8-)

Αύριο ξεκινάει σταθμό η Μαρκέλλα κι έχω τρελό άγχος - στενοχώρια - τύψεις - απ'ολα τα καλά... Είπαμε να πάει με το μπαμπά της γιατί μάλλον θα της είναι πιο εύκολο να τον αποχωριστεί και γιατί αν την πάω εγώ δεν πρόκειται να την αφήσω και να φύγω ποτέ :P

Λενάκι δε σε καταλαβαίνω με τον καιρό :P Ωραία δεν είναι που αλλάζει έτσι χωρίς προειδοποίση, να έχετε και ποικιλία να μη βαριόσαστε :lol: Έλα κι εδώ να δεις τι ωραία που είναι γκρρρρρ :twisted:

Πήγατε καθόλου Ελλάδα εσείς?

Γωγώ 120 σε 2-3 λεπτά??? :shock: Ουάουουου! :shock:

Για τη στράτα είναι νωρίς ρε συ...

Χρύσα όταν μαζέψεις τις άλλες να μαζέψεις κι εμένα! Δεν πιστεύω να κανονίζετε διακοπές χωρίς εμένα? :twisted: Για πείτε για να μη γυρίζω σελίδες! Έχει πέσει τέτοια ιδέα?

Αναστασία :lol: μου φτιάν'ς το κέφι :lol:

Τους είπες εδώ τι τέλεια που περάσαμε να ζηλέψουν? :x

Περαστικά στο κοριτσάκι μας!

Φρανίτα πού βρίσκεσαι? Παίζει δουλειά στη Σουηδία? Κάτσε παιδί μου σ'ενα μέρος επιτέλους! :P Ο Δανός τι λέει που ετοιμάζεσαι να τον αφήσεις πάλι?

Μαϊμού! Δεν υποτίθεται ότι θα βρισκομασταν στην Πάτρα? Δεν πιστεύω να ήρθες και να έκανες την πάπια? :twisted:

Ιωάννα, Τόνια, ποντικάκι (σε ξέρω? δε σε ξέρω ε? :? Είμαι η Μάγδα :) ) γειαααααα!

Αυτά...μόνο την τελευταία σελίδα διάβασα :oops:

Γεια και στις υπόλοιπες και θα τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!! :D:D:D

Είμαστε στα Γιάννενα από χθες! Σήμερα βαπτίσαμε και γίναμε νονοί! :D

Εδώ πρέπει να έχει και 58 βαθμούς Κελσίου! :o:shock:

Μιλάμε για καύσωνα!

Αύριο θα πάω τη μανούλα μου στο χωριό μας και θα μείνω μαζί της μέχρι την Τρίτη. Την Τετάρτη θα πάμε στα Σύβοτα τελικά και όχι στους Παξούς... :( αλλά δε βαριέσαι καλά είναι και εκεί. Και το πσκ θα είμαστε πάλι στα Γιάννενα για τον γάμο του ξαδερφού μου. Τη Δευτέρα γυρίζουμε στο σπίτι και ξενερώνω!!!

Σήμερα έχω φάει το σκασμό, να δω πως θα μπορέσω να κοιμηθώ.

Μόλις βγουν οι φώτος θα σας βάλω να με δείτε νονά! :D

Σας διαβάζω να ξέρετε, αλλά δεν προλαβαίνω να σχολιαζω... δεν είναι δικό μου το λαπ τοπ.

Αναστασί περαστικά ρε συ στην Α! :x

Θου με γεια το παπούτσι.

Μωρή Χρύσα καναν πιο κοντινό προορισμό και για μας τις Αθηναίες δεν έχει;;

Τόνια στη Ζανζιβάρη ήθελα να πάω για χάνει μουν τρομάρα μου! :lol:

Σας φιλώ! Μη γράψετε πάαααααρα πολλά εντάξει;; Θου σε καθιστώ υπεύθυνη! :lol::lol::lol::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=))=))=))=)) Να'σαι καλα ρε φιλεναδα!!!Κατι εχεις πιει αυτες τις μερες!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαα Οχι πες!Που ειναι το Καρπενησι?ξερεις μαρη κουζουλη??? :P:P:P

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Ειμαι εντελως αγεωγραφητη μιλαμε!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Αλλα κι αυτοι γιατι το λενε ΚαρπεΝΗΣΙ και σε παραπεμπει σε λαθος συνειρμους;;;;; :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

Πω ρε το καημενο το τσαχπινικο... :(:(:( ελπιζω σημερα να ειναι περδικι!!!

Μαγδουλα που εισαι βρε ψυχη;;;; :P ε πως να μη παθεις πολιτισμικο σοκ και καταθλιψη που εφυγες απο Χαλκιδικη και Σκοπελο(εκει δεν ειχες παει;;) και γυρισες στους κρυοκωλους;;;;; :roll::roll:

Λεμε του χρονου το καλοκαιρι να κανονισουμε ομαδικες μαμμυλαντοδιακοπες σε κανενα νησακι(οχι στο Καρπενησι,δεν ειναι νησι ειπαμε!! :lol::lol: ) μεσα εισαι κι εσυ βλεπω ε;;;;; :P

Για το παιδικο καλα κανεις και τη στελνεις με το μπαμπα της γιατι εσενα δε σε κοβω να αφηνεις το παιδι να κανει προσαρμογη!!!!! :P

Στην αρχη κλαινε του σκοτωμου και μετα περνανε τελεια μην αγχωνεσαι!!! ;)

Μαρη Γωγω κι εγω ηθελα να σου το πω...4 μηνων ειναι πολυ νωρις για στρατουλα γιατι δε καθεται ακομη...η σπονδυλικη στηλη ειναι ακομη πολυ ανωριμη...εγω θα τη βαλω μετα τους 7 μηνες... :roll:

Σισσακι παντα αξιοι(για τη βαφτιση)!!! να σας ζησει το νεοφωτιστο!

Που ειναι παλι αυτη η Συβοτα;;;;; :shock: κατσε να δω στο γκουγκλ...

Α καλα ειναι ειναι ρε..ομορφο μερος φαινεται! ;) ενταξει οι Παξοι ειναι πιο ωραιοι αλλα απο ολοτελα καλη και η Παναγιωτενα!!! :lol:

Θα χαθω λιγο αυτες τις μερες μεχρι τη βαφτιση γιατι ηρθε η αγαπημενη μου ξαδερφουλα απο Αθηνα και δε παει ομορφα να τη γραφω...θα τα λεμε τα πρωινα μαλλον που αυτη ως ελευθερο πουλι σαπιζει στον υπνο!!!! :twisted::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Τα Σύβοτα είναι μαρή!! :lol::lol::lol:

Επειδή ζεις δλδ στο ωραιότερο μέρος της Ελλάδας δε ξες κανένα άλλο? :lol::lol:8-)8-)8-)

Είμαι στη δουλειά μπλιαξ :( δε θέλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!!

Μαρη Αναστασια τι εφαγες καλε;;;Γλυστρίδαααααα;;;; :lol::lol::lol:

Περαστικα στο κοριτσακι σου..δεν της δινεις σιροπι για τον εμετο;;;vomex;;;

Χαχα ακου νησι το Καρπενησι... :)):)):)):)):)) να υποθεσω Τονια οτι αν σου πω πως θα παμε στον Πλαταμωνα θα σε βραχυκυκλωσω εεεεεεε;;;; :lol::lol::lol::lol:

Χρυσα ελπιζω να ειχατε καλο βραδυ με το μωρο.

Ωωωωωωω ειχες σασλικ χθες;;; =p~=p~=p~=p~ μη μου πεις οτι ειχες και καρυδακια ;; :-w:-w:lol::lol::lol: ειδες τι κουκλι που ειναι ο Πανουλης!!!!

Σισσακι μια χαρα ειναι και τα Συβοτα..κατα τα αλλα πως εισαι ρε;;;

νατασουλα και μαρια καλημερα και καλη εβδομαδα!!!

Μαγδα καλως ηρθες βρε!!Αντε να μας πεις τα νεα απο τον παιδικο σταθμο!!!!!

Θουλη τα παπουτσια τα ειδα για τη βαπτιση.τι φορεμα θα βαλεις;;;

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ BEABA!!!ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΕΣΑ ΨΑΡΙ :?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λενα!!Πως περασατε με τη Τζουλια;;;

Φρανιτα ευχομαι να πανε ολα καλα ρε συ!!!φιλιά πολλα.ποτε θα ξερεις την απαντηση των Σουηδών;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Καποιος με γλωσσοφαγε...δεν υπαρχει περιπτωση...εκει πουτα πραγματα φτιαξαν με τον πισινο μου...τωρα ποναει το δοντι μου...και του ειπα του βλακα του Οδοντιατρου καντο απονευρωση...με εγραψε..ηθελε σωνε και καλα να σωσει το δοντι...τωρα υποφερω...και πρεπει να ποναει ΚΑΙ το αυτι μου....ρε γμτ τοσος πονος ουτε στην καισαρικη....και το ντεπον το μαξ δεν κανει τιποτα...

ΠΟΑΝΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!

Παναγιωτα να σου πω την αμαρτια μου δεν σδκεφτηκα να παρω καρυδακια..πωπω...εντελως κουρκουτι μυαλο τι τα θες...

Αχ δεν μπορω..ΠΟΝΑΩΩΩΩΩ...ψαρι βαλε καλε σηγα...απλα οταν θα το ξεπλενεις ρηξε λιγο ξυδι θα ξεβρωμιζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...