Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Geia σας κοριτσαρες!

Η Αννυ εκανε 2 φορες εμετο πολυ... :( Εβγαλε ολα τα μακαρονια της...μετα ηπιε γαλα,κοιμηθηκε κ μετα ξυπνησε κ εβγαλε κ ολο το γαλα της.. :( Τελικα εχω πολυ γαλα! :P να κανω κατι?Να της δωσω να φαει ή να πιει κατι συγκεκριμενο?Λεω να κανω σαν να μην τρεχει τιποτα...Θα της δωσω νερακι κ λιγο ψωμακι αν θελει.. :?:?:?

Καλα δεν το συζητω οτι ειναι καταπληκτικη ιδεα να παμε μαμαδες-παιδακια διακοπες!Πεταω τη σκουφια μου,τα βρακια μου(γεια σου τονακι :lol: ) κ οτι αλλο εχω για κατι τετοιο!Οι διακοπες μου φετος με τη Μαγδα ηταν χωρις υπερβολη τελειες!!!Το μονο που θα αλλαζα ηταν η διαρκεια!θα το εκανα 2 βδ! :P

Αργυρω μου αληθεια τον θεωρεις 2προσωπο τον αντρα σου? :? Εγω τον δικο μου θα τον ελεγα...Λογά!Δλδ λεει-λεει,βαζει σαλτσες,μπερδευει...Θα ηταν αριστος πολιτικος!Ομως εγω τον ξερω τοοοσο καλα που σκονταφτει!Γι'αυτο ειμαστε σκοτωμενοι μονιμως...

Μαρθα πολυ ωραια τα παπουτσια σου!Μεγεια σου κουκλα!(ειχα καιρο να σε πω Μαρθα!)

Παναγιωτα δε χορτασες βρεεεε??? :lol::lol::lol: Ελα Θεσ/νικη για διακοπες ;) ή πηγαινε Κρητη! :P:lol::lol::lol::lol:

Αφρο θεα!!!!Πολυ το χαρηκα το σκηνικο με τη βαλιτσα!

Ψωνισα πιατακια-ποτηρακια-διακοσμητικα κλπ για το παρτυ!Και καλα πηγα να δω μονο! :P

Μισκα μουσκα κ ξερο ψωμι το θεμα του παρτυ! ;) Δεν θα μπορουσε να ηταν αλλο!!!!!!!!Πρεπει να υπολογισω κ τα ατομα να ψωνισω υλικα,να αποφασισω κ τις λειτουργικες λεπτομερειες!

Σημερα ειναι κ τα γενεθλια του σπορακου...Της Μαριμαρι!2 χρ...!!!!Πριν λιγες μερες ηταν κ του γιωργη της αλλης μου εγκυοφιλης Εφης...Σημερα ειδα το βιντεακι που σβηνει τα κερακια του...Στο ενδιαμεσο ηταν της Σοφιας της Λινας....Τι σας τα λεω...?Απλα με πιασαν τα κλαμματα κ η συγκινηση!Πολλες σκεψεις για την εγκυμοσυνη,τη γεννα,την παρεα που ειχαμε,στιγμες-στιγμες στιγμες...και αλλαγες μετα...Ουφ σας τα επρηξα!!!! :P:oops::oops:

Μαλλον πρεπει να γραφω σε κανενα μπλογκ ή σε κανενα ημερολογιο για να γλιτωσετε!!!!

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε;;;..εγω δεν ειμαι καλα...ο φοφος καταπιε το κουκουτσι απο μια βανηλια και ειμαι στεναχωρημενη...

Παναγιωτα ναι Αυριο θα δω την Αφρο και τον Μανωλακη και τον Πανουλη...χαιρομαι πολυ!!!!

Καλα ε η φωτο ολα τα λευτα!!!

Θου τελεια τα παπουτσια!!!

Αργη και Αναστασι οι αντρες ειναι ετσι...δεν το θελουν, του βγαινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! τι κανετε??

Αναστ περαστικα καλε! τι εχει η Αννυ?? Παντως ο Σεμπ απο τη στιγμη που πατησαμε το ποδι σε ελληνικο εδαφος ολο αρρωσταινει..πρωτα λαρυγγιτιδα κ ετρεχα στο νοσοκομειο της Σητειας, μετα εδω ψηνοταν στον πυρετο 3 μερες κ ετρεχα στο παιδων...Απο την Ουγκαντα το φοβομουν, εδω μου ηρθε..Τωρα ειναι καλα...Την Δευτερα φευγω για Σουηδια κ θα μεινει 2 μερες με την αδερφη μου...να δουμε! Παντως θα κοιταξω να χαλαρωσω λιγο στη Στοκχολμη κ να κανω τουρισμο μετα την συνεντευξη...

Την Πεμπτη βραδυ πεταμε για Ουγκαντα...και κατω θα πρεπει παλι να τον αφησω με τον πατερα του 3 μερες μολις φτασουμε γιατι θα παω τον ανιψιο μου να δει τα ζωα και μετα παλι 3 μερες γιατι θα παω με στρατιωτικη συνοδεια στην ΒΑ Ουγκαντα...ουφ...

Τι αλλα νεα? ειδα η Γωγω με αναζητησε ματσ μουτσ!! στις αλλες δεν ελειψα! (πλακιτσα!!)

Θου ωραιες γοβες, καλοφορετες! Αν προλαβω την πεμπτη το πρωι θα ψωνισω και εγω!

Αργυ τελικα δεν καταλαβα, δεν θα πατε διακοπες πουθενα?? Γιατι ετσι? τουλαχιστον κανετε βολτουλες τωρα στην αδεια του αντρα σου ε?? αγχωνεται μαλλον να ταξιδευει με τα παιδια...Μηπως να νοικιαζατε η να αγοραζατε ενα εξοχικο καπου (λεω τωρα)??

Εμεις θα παμε διακοπες τον Οκτωβριο οικογενειακως..ειμαστε μεταξυ Νοτιου Αφρικης και Ζανζιβαρης...Προτιμω Ζανζιβαρη απλα την ειχα αποκλεισει για να μην εχω το αγχος της ελονοσιας αλλα ειναι τροπικος παραδεισος και τωρα το ξανασκεφτομαι...

Αυτα...σας ζαλισα!!

Χρυσα μην αγχεσαι για το κουκουτσι ΚΑΘΟΛΟΥ! Εγω μικρη ειχα καταπιει βιδα (τεραστια), δαχτυλιδι κ πολλα αλλα..τα εβγαλα ολα δια της φυσικης οδου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες ξαναμπαινω για να μην χανομαστε!

Βρε παλαβες ειστε πλακα σας εκανα.

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.......

Αφρο καλο ταξιδι και καλα να περασετε με την Χρυσα..

Παναγιωτα και αφρο εστειλα πμ.

Τα all inclusive κρατανε παιδια πανω απο τριων χρονων.

αν ειναι να πλερωσω τοσα να κραταω και παιδια?

Φιλακια σε ολες τις υπολοιπες που δεν προλαβα να διαβασω1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες ξαναμπαινω για να μην χανομαστε!

Βρε παλαβες ειστε πλακα σας εκανα.

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.......

Αφρο καλο ταξιδι και καλα να περασετε με την Χρυσα..

Παναγιωτα και αφρο εστειλα πμ.

Τα all inclusive κρατανε παιδια πανω απο τριων χρονων.

αν ειναι να πλερωσω τοσα να κραταω και παιδια?

Φιλακια σε ολες τις υπολοιπες που δεν προλαβα να διαβασω1

Παωνα φτιαξω τα τικερακια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου!!!!!

Δεν ξερω αν σου ηρθε η απαντυση του πμ..υποτιθετε οτι εφυγε αλλα εχω ενα θεματακι με τα πμ'

Φιλακια πολλα..τα αγορια σου ειναι κουκλια ζωγραφηστα!!!!

Καλε τα all inclusive πανε οτι ηλικια να ναι..απλα τα περισσοτερα εχουν δραστηριοτητες για παιδια μιας καποιας ηλικιας. Εμενα δε με νοιαζει..πχ το Chrusso που ειπε η νατασα ειναι πολυ ωραιο και φιλικο προς τα παιδια, εχει και παιδικη χαρα ειναι μεσα σε πρασινο κλπ κλπ...το μοναδικο του ελλατωμα απο οσο μου ειπαν οι φιλοι μου ειναι οτι για να πας στην παραλια θελει περπατημα γυρω στα 500 μετρα αλλα μεσα απο τους κηπους του ξενοδοχειου αυτο και τιποτα αλλο...

εγω το εκεφτομαι για του χρονου, θα πηγαιναμε και φετος αλλα φετος διακοπες γιοκ.

Εγω θα ελεγα για οποια θελει φυσικα να καναμε και καμια φθηνοπωρινη η χειμερινη εξορμηση καπου με τα παιδια μας..εστω μια ημερισια εκδρομη...ε τι λετε;;;;..καμια Λημνη Πλαστηρα, Κανενα Περτουλι, η 3-5 Πηγαδια.

Φρανη το οτι θα το βγαλει θα το βγαλει..αλλα με ανισυχει μη κανει καμια ζημια ειτε στο εντερο ειτε στον προκτο..οντας καμμενη απο δισκοιλιοτητα ανισυχω...με εννωειτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως καταλαβατε δεν καταφερα να φτιαξω τα τικερακια1

Αφροδιτη σε καταλαβαινω εισαι και καποιας ηλικιας :lol:

Αρης και Στελιος...ο σαυρας :shock:

Χρυσα μου νομιζω οτι δεν το ελαβα το δικο σου πμ.Τι καταπιε ο Χριστοφορος?

Εννοω δεν τα κρατανε κατω απο 3 στον παιδοτοπο χωρος συνοδεια να κανεις κι ενα μπανιο :evil:

(συγχρονως ακου sfera...τσακιρ κεφια και τα πιτσιρικια τα σπανε...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!

Μαλλον γαστρεντεριτιδα η Αννυ μου... :( Εκανε 4 φορες εμετο μεχρι το απογευματακι...μετα ηρεμισε λιγο κ επειτα απο τις 8 οτι επινε(να φαει ουτε λογος) το εβγαζε αμεσα :(:(:(

Φοβηθηκα να πω την αληθεια για αφυδατωση...Μιλησα με γιατρο...οκ λεει ηλεκτρολυτες ΑΝ μπορω να δωσω γτ τα βγαζει ολα..λιγο-λιγο...θηλασμος παλι γουλια-γουλια!Ευκολο το'χει????

Προσπαθησα αλλα δεν γινεται...Ηπιε οσο ηθελε στην αγκαλια μου ομως για να εχει κλιση...μετα ηθελε να ξαπλωσει...ε και μετα ξαναεβγαλε...ευτυχως οχι ολο(νομιζω :? )...τεσπα!Σας επρηξα!Τωρα κοιμαται και...ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ!!!!Οου μαι γκαντ δε θα γλιτωσω ποτε απο το σοι του Τομας(του τρενου) που εμπλεξα!!!!!!! :lol::P

Φραν τωρα ειναι οκ ο Σεμπ?περαστικα αν οχι...

Σας χαιρετω...κομματια ειμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι τελεια τα γοβακια σου!!!! :D:D:D το φορεμα ειπες ειναι μαυρο;;;σκετο μαυρο;;;; αν ναι κοιτα να δωσεις και λιγο χρωματακι με κανενα αξεσουαρ...ειμαι του χρωματος εγω ξερεις!! :P

Αναστασι ποιο μπλογκ μωρε και ημερολογιο;;;εδω να μας λες τις σκεψεις σου που μας αρεσει να σε διαβαζουμε! ;):YMHUG:

Τρελα με τοι μικυ και η Αννυ ε;;;;και ο ΑΛεξ!!!!μεγαλη πορωση!!!!! :D

Α για τη γαστρεντεριτιδα μη της δινεις υγρα για καμια ωρα μετα τον εμετο..τιποτα δε μπορεις να κανεις..θα κανει το κυκλο του και θα περασει..που την αρπαξε ομως ρε γαμωτο;;;..

Φρανιτακι μας λειπεις βρε αλλα ξερουμε οτι εισαι οπου φυσαει ο ανεμος κι ολο φευγεις!!!! :lol::lol::lol:

Που ειναι καλε αυτο το Ζανζιβαρη;;;;;; :shock::shock: πρωτη φορα το ακουω... :?

Πραγματικα δε πρεπει να υπαρχει πιο πολυταξιδεμενο μρο απο τον Σεμπ σε ολοκληρο το κοσμο!!!! :D

Σε ειχα ξαναρωτησει αλλα μαλλον δε το ειδες..τι δουλεια ειναι αυτη στη Σουηδια;;;

Ποντικομαρακι πλακα μας εκανες;;;; εγω παντως τρομαξα με την ιδεα ενος μωρου 11 μηνων , ενος 2,5χρονων και μια εγκυμοσυνη!!!!! :shock::P

Αργυ αληθεια ρε γιατι δε παιρνεις τα μικρα να ερθεις ελλαδα για λιγες μερες να δεις και τους δικους σου;;; κι αν δε θελει ας μην ερθει ο αντρας σου...

Χρυσακι ρε συ στρογγυλο δεν ειναι το κουκουτσι της βανιλιας;;;τιποτα δε θα του κανει! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Χρυσα ευχομαι να βγει ανωδυνα το κουκουτσακι!Ευτυχως ειναι μικρα σχετικα της βανιλιας!Ψυχουλα μου... :(

Αφρο ευχαριστω!!!Καλα να περασεις κοπελια!Κ μην ξεχνας!!!!Τουαλετα συχνα κ καλα για τσιρλιπιπι!Το μονο μερος που εχεις την ησυχια σου κ κανενας(εκτος του αντρα μου που ακομα κ εκει θελει να κανω γρηγορα :evil: ) δε σε ενοχλει!!!!! :lol:

Τονακι μου αγαπημενο νομιζω ειναι Η ζανζιβαρη!

Ρε συ ειναι δυσκολο με το νερο κ περισσοτερο με το θηλασμο...πως να δωσω λιγο λιγο το βυζι???Ειδικα οταν θελει να κοιμηθει?Και δεν εχω ιδεα που την κολλησε...δεν ειδαμε παιδακια χθες...Ισως στο αεροπλανο?τι να πω? :?

Τι λεει ο Αλεξ?πως παει με τουαλετα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ αληθεια ρε γιατι δε παιρνεις τα μικρα να ερθεις ελλαδα για λιγες μερες να δεις και τους δικους σου;;; κι αν δε θελει ας μην ερθει ο αντρας σου...

Νομιζω πως αυτη την ερωτηση της την εχουμε κανει 4785379 φορες!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Δε θα μας ξαναμιλησει!!!!!! :P:P:P Νομιζω πως δεν ειναι του στυλ της οικογενειας της Αργυρως το "Α! δε θελεις να παμε διακοπες οικογενιακως?Ωραια!Σκασε μου 3 χιλιαρικακια να παω μ τα παιδια στους δικους μου!" :?:P

Εφαγα κεικ με νουτελα,ξανα ειδα το μικρο τρενακι-Αννυ πως ειναι οκ γι'αυτο πηρα τα πανω μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μη σκας ρελ,,μικρο ειναι το κουκουτσι :?:?:?

αφρο καλο ταξιδι αυριο :D:D:D:D:D:D

τονια μου ποσο θελω να ερθω κατω..σας επρηξα ε? :oops::oops::oops::oops::oops:

αναστασια μου :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

περαστικουλια..παλι καλα εχει μια βδ περιθωριο μεχρι το παρτυ..

εμεις πριν κανα ωρες γυρισαμε απο αλλο παρτυ

καλα ο μικυ μαους τρελενει τους παντες ε?

τρωει η αννυ γενικως?

φρα μα τι ταξιδια ρε παιδι μου κανεις..αππαπα

φιλια σε σενα κ αδερφη

αναστασια :lol::lol::lol::lol: αργυ για τι δε μας ερχεσαι?ελλαδα? :lol::lol::lol::oops::oops:

4785380 :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Θου τελεια!!!Τωρα στανταρ δε θα μας ξαναμιλησει η Αργυ...!

Τουλαχιστον να ερχοταν να δει τους δικους της με τα παιδια,τωρα που δε θα εχει την παρεα μας! :P:P:P:P:lol::lol::lol::lol:

Η Αννυ συνεχιζει με απαλους ρυθμους φαγητο...δεν τρελαινεται αλλα με λιγη προσπαθεια απο εμενα κατι ΨΙΛΟτρωει.Σ'ευχαριστω ρε κοριτσακι που νοιαζεσαι! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αχ θουθου μου τι ωραια φωτο!Ο Θοδωρης σαν να γελαει που τον τσακωσε κ ετοιμαζεται να τον μπουφλισει! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι μουυυυυυ όμορφο και γλυκό στενοχωρηθηκα πολύ για την Άννυ.... :(:(:(:(:( Μια φορα έχει πάθει η Ιω γαστρεντερίτιδα και έκανε 5 φορές εμετό και είχα πάθει σοκ..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Απιστευτη ταλαιπωρία για τα μικράκια μας μωρέ...Ασε που έτρεμα μην κάνει εμετό στον ύπνο της και πνιγεί.. :?:?:?:?:?:cry::cry::cry::cry::cry: Να της δώσεις 2 μεγάλα φιλιά από μενα... :x:x:x:x

Αφροοο να περάσετε τέλεια στις διακοπούλες σας και να ξεκουραστείς όσο μπορείς... :x:x

Αρτζι καλά σου λένε ρε τα κορίτσια...Έλα στην Ελλάδα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α,Αναστασία ούτε εγώ μπορώ να πάω πουθενά χωρίς το Γιώργο.... :oops::oops: Είμαστε τόοοοσο εξαρτημένοι ο ένας από τον άλλον.... :?:?:? Να φανταστείς ότι όταν ήμασταν στο χωριό μου, ο Γιώργος έφυγε Δευτέρα απόγευμα να έρθει Αθήνα γιατί Τρίτη δούλευε και εγώ θα επέστρεφα με τα κορίτσια Αθήνα την Πέμπτη...Απόσταση 45 λεπτών τώρα...Τίποτα δηλαδή..Και εγώ έκλαιγα όταν χαιρετηθηκαμε για να φύγει... :oops::oops::shock::shock::lol::lol: Κι αυτός δεν ξεκόλλαγε από πάνω μου... :x:x:x:x Τρίτη βράδυ μας έκανε έκπληξη και όταν τελείωσε από τη δουλειά ήρθε πάλι στο χωριό μου, έφυγε Τετάρτη πρωί και Πέμπτη γυρίσαμε εμείς.... 8-)8-)8-)

Θου με 'γεια το παπουτσακι..Ωραιότατο είναι... ;);););)

Α, δε σας είπα...Το μωρό 9.30 η ώρα το βράδυ άρχισε μια απίστετυη γκρίνια, 10 παρά την παίρνω, την πάω την κάνω μπανάκι, ηρέμησε λίγο..Τη φτιάχνω, πάω να τη βάλω στο βυζί να τη θηλασω και να κοιμηθεί και να κλαίει με μαύρο δάκρυ.... :cry::cry::cry::cry: Δεν μπορούσα να την ηρεμήσω τίποτα...Αγκαλιά,< γκρίνιαζε, ξαναέκλαιγε, ξαναπροσπάθησα 2-3 φορές να τη βάλω στο στηθος να την ταίσω και εκεί...Σπάραζε στο κλάμα το ψυχάκι μου... :?:?:?:? Την ακουμπάω στην κουνια της να αλλάξω μπλούζα και με το που την άφησα κάτω, έκλεισε τα ματάκια της και κοιμήθηκε... :shock::shock::shock::shock::shock::?:?:? Πολύ στενοχωρήθηκα... :(:( Πρώτη φορά έκλαιγε έτσι το πουλάκι μου...Και να σας πω την αλήθεια μου κακοφάνηκε που δεν ήθελε ούτε το βυζάκι μου... :oops::oops::oops::oops: Τι να πω;;;;Βέβαια την είχα θηλάσει στις 8,30...Να δω τώρα τι ώρα θα ξυπνήσει να φάει... :?:?:?:?

Αυτά..Καληνύχτα..Πάω να χουχουλιάσω με το Γιωργάκη μου.. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ειμαι ετοιμη και αυριο πρωι πρωι με την αυγουλα φευγω :D

κοριτσια θεσσαλονικιοτικα τωρα θα παω να δω την χρυσα μας που γεννησε και μετα στην επιστροφη θα προσπαθησω να πιουμε καφεδακι οποιες θελετε και μπορειτε ...θα μιλησω με θουλη οταν ερθει η ωρα .

νατασουλα θα δω ποτε θα φυγω και θα κανονισουμε αν μπορουμε να βρεθουμε καβαλα ...ναι ναι παλυ μεσο θουλης :lol::lol::lol::lol: αν θες παρε το τηλ μου απο αυτην ...οποτε καθομαι στον υπολογιστη ειναι μακρια το κινητο και βαριεμαι να παω να το βρω ...γιατι δεν θυμαμαι τον νουμερο μου :lol::lol::lol::lol:

το μονο που σκευτομαι τωρα ειναι τι να παρω στον Μ για να παιζει στο αυτοκινητο ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω πως αυτη την ερωτηση της την εχουμε κανει 4785379 φορες!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Δε θα μας ξαναμιλησει!!!!!! :P:P:P Νομιζω πως δεν ειναι του στυλ της οικογενειας της Αργυρως το "Α! δε θελεις να παμε διακοπες οικογενιακως?Ωραια!Σκασε μου 3 χιλιαρικακια να παω μ τα παιδια στους δικους μου!" :?:P

Εφαγα κεικ με νουτελα,ξανα ειδα το μικρο τρενακι-Αννυ πως ειναι οκ γι'αυτο πηρα τα πανω μου!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αληθεια;;;;; δε το θυμαμαι ρε!!!!! :roll::lol::lol::lol::lol:

Ε δε πειραζει να της το πουμε πολλες φορες μπας και το παρει αποφαση!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Γωγουλα σου ευχομαι παντα ετσι εξαρτημενοι να ειστε με το Γιωργο!!! :x:x

Τι επαθε μωρε η μπεμπουλα;;;; :( μαλλον νυσταζε και της ειχε βγει σε γκρινια...τι ωρα ξυπνησε τελικα;;;

Θουλακι δε μας πρηζεις καθολου!!!! κι εμεις εδω θελουμε τοοοσοοοο πολυ να ερθεις!!!!! :(:( και να μη ξαναφυγεις ομως!!!! :P

Αναστασι οντως Η Ζανζιβαρη ειναι! Τι μαργαριταρια πεταω κι εγω ωρες ωρες;;;!!!!! :shock:

Καλα πατιστε στο γκουγκλ να δειτε εικονες απο Ζανζιβαρη θα παθετε σοκ με το μερος!!!!!!!!! :o:o:o:o

Φρανι εκει να πατε!!!!!!! :D

Αναστασι πως ειναι η Αννυ σημερα;;;

Αφρο καλο δρομο,να προσεχετε!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε κοριτσια επειδη εχω πνιγει στο σκατο,εσας που ειναι πανω κατω στην ιδια ηλικια τα μωρα σας,ποσες φορες τη μερα χεζουν;;;;; γιατι η μπουμπου τουλαχιστον 6!!!!!!

Τωρα μολις ΞΑΝΑχεστηκε και τα πηρα γιατι ειναι ηδη η 2η φορα και τα πηρα!!!!! :twisted::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!Αχ Παναγιωτα μου τι ωραια φωτο!

αχ μου λειπει η μωρουλιδα του νεογεννητου....

Αφρο καλο ταξιδι και καλα να περασετε με τις τρελοθεσσαλονικιες!

Παω να διαβασω και τα χθεσινα να σχολιασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα...Τι κάνετε;;;;; :D:D:D:D:D

Τόνιαααα τελικά την ξύπνησα εγω στις 7 το πρωί.... :shock::shock::shock::shock::shock::D:D:D:D:D Όλη την ώρα σηκωνόμουν να δω αν είναι καλά.... :?:?:?:?:?:?:?:?

Τη θήλασα, σηκωθήκαμε κατά τις 7.30 και έβγαλα γάλα....Σε 5 λεπτά έβγαλα 180μλ.... :shock::shock::shock: Και σταμάτησα να βγάζω γιατί είχε γεμίσει το μπουκαλάκι... :D:D:D:D:D:D Θα πάμε στη νονά της Ιως το βραδάκι, οπότε θα πρέπει να αφήσω γάλα στη μάνα μου.. ;););)

Αφρο καλά να περάσετε.....Να προσέχετε!!!! :x:x:x:x:x:x:x

Αναστασάκι μου πως είναι η Αννυ σήμερα;;;;; :roll::roll::roll:

Παναγιώτα μου κι εγώ θέλω να χειμωνιάει...Ωραία φωτο.... :x :

Ποντικάκι καλημέρα.... :D:D:D

Ρε κορίτσια η Μαρία τι κάνει;;;Που ειναι;;;Γιατί δε γραφει στο τρενάκι μας;;;;;; :roll::roll::roll::roll: Μαρίααααααααααα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...