Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

Αφροδιτάκι μου και εμένα ρε μου έχετε λείψει πάρα πολύ, θα ήθελα να μπορώ να σας δω, να δω τον Μανωλάκη και τον Πανούλη! Σκέφτομαι πολύ συχνά ότι μόλις βρήκα καλή παρέα έφυγα απο την Ελλάδα... μαλακία.. :(:(:(:(

Να περάσετε τέλεια στις διακοπές και κοιτα μην τον εχεις τον Κώστα πολύ σούζα ως συννήθως.. ΧΑΛΑΡΩΣΕ!

I LOVE YOU! :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ο Μανωλης ...

"μανωλη πως σε λενε?"

"Τοι"

"σε λενε μανωλη "

"οτι Τοι" και κανει και τον χερι στο στηθος να μου δειξει

"οχι μανωλη σε λενε"

"οτι Τοι" χερι στο στηθος

"μανωλη"

"τοι" χερι παλυ στο στηθος

"μανωλη"

"Τοι !!!" φωναχτα και χερι στο στηθος

μανωλης μιλαει στο μωρο "νινι παω " μεταφραση "νινι σε αγαπαω " :D

το νινι λεει "αγκου" και του δεινει μια μπουφλα στο ματι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο Τοξότης είναι! :?

συμπεθέρα τέλειο ακούγεται το μέρος που θα πάτε! :D ....να περάσετε πολύ όμορφα και η φωτό στο προφίλ φαίνεται σαν ζωγραφιά!!! :x:x

Χρύσα τι ωραίο ξενοδοχείο αυτό βρε που έβαλες.....1500 την ημέρα για όλους μας!!! πάμφθηνο!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α Αφρο φιλιά στον Τοί σου!!! :lol::lol::x:x

θέλει να πάει κάπου οδικώς....ψάχνω για βορειο ανατολική θάλασσα....μακρυά είναι λέει 800χλμ....βόερια θάλασσα έχει πετρέλαιο ύστερα από το ατύχημα.....άρα πάμε στα πιο νότια....η Νίκαια ακριβή :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xXAXAXAXXA..Αργη ειπαμε εχω ακριβα γουστα!!!!

Κοιτα και εδω για νικαια...τυχαια τωρα εβαλα 10 μερες, διελεξε εσυ οτι θες

http://www.booking.com/searchresults.en ... 73;srpos=1

Μιας και μιλαμε για μπουφλες σημερα ο φοφος πεταξε ενα τουβλακι λεγκο πανω στο κεφαλι του μικρου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε διαβασα τιποτα...

δε μπορω αλλο κλαμα..αληθεια..7

ο μεγαλος δε κατουρησε παλι 2 φορες πανω του..ε το μαλωσα..δε γινετε..ερω δε κανει αλλα εχουμε ξεφυγει απο τη φαση εκπαιδευσης..

καθε μερα τα κανει πανω του..μισο μηνα δε ειχε ουτε ενα ατυχημα σχεδον..κ ολο το αυγουστο το εχεσε..

σε 2 βδ παει παιδικο :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε θου ηρεμησε οκ και να τα κανει καμια φορα στον παιδικο τι θα γινει θα τον διωξουν!! μωρο ειναι ατυχηματα θα εχει που και που ....εδω μεγαλος εισαι και ωρες ωρες τρεχεις στο μπανιο μην σου φυγουν :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

κοιμήθηκε η Έλενα, ο Μιχάλης με τον Ηλία πήγαν σ'έναν γάμο (αύριο δηλαδή είναι ο γάμος και σήμερα πήγαν το νυφικό) κι εγώ χαλαρώνω και σκέφτομαι τι να φάω :roll::roll::roll::roll::roll: το έχω παραχέσει τις τελευταίες βδομάδες, να δώ πότε θα το ράψω :oops::oops::oops::oops:

Γωγώ να τους χαίρεσαι, η Έλενα είναι μια χαρά τελευταία φορά που έκανε πυρετό ήταν Τετάρτη πρωϊ

Θου χαλάρωσε, θα δείς ότι στον παιδικό δεν θα έχει τόσο συχνά ατυχήματα, τον Μιχάλη θυμάμαι ότι τους πηγαίναν συγκεκριμένες ώρες για τσισάκια 1 φορά μετά το πρωϊνό, πριν το μεσημερινανό και μετά τον ύπνο, έτσι ελαχιστοποιούνται το ατυχήματα. Και φυσικά το ξέρουν ότι στα 2,5 που μόλις έχουν κόψει την πάνα θα υπάρχουν και ατυχήματα.

Αφρο πόσο θα μείνετε τελικά?

Αναστασία Κυριακή πρωϊ ή απόγευμα θα κάνετε τα γενέθλια της Άννυς?

Ερη πολύ χαίρομαι που είστε καλύτερα :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα, τι κανετε;;

Στα πεταχτα σας διαβασα και σκορπια... Μου εμεινε που ειπατε κατι για ατυχημα , τι εγινε , δεν καταλαβα , ολα καλα;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω νατασουλα ...οσο μας παει ,εχει 15 μερες αδεια απο δευτερα δεν ειπαμε ποσες μερες ...ετσι και αλλιως δεν πληρωνουμε διαμονη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια για τα λογάκια σας για την φωτό.

Λοιπον ειναι ενα site το http://www.picnik.com/ και μέσα σε αυτο μπορεις να κάνεις παπάδες με τις φωτογραφίες. Το ξεκίνησα για να βάζω υπογραφή στις φωτογραφίες του blog και τωρα έχω κολλήσει. Εκει την έκανα την φωτό σαν ζωγραφιά που λες συμπεθέρα...

Εφτιαξα και ενα banner για το blog, δειτε το και πειτε, δεν ειναι ωραίο?? Ειναι αυτο επάνω επάνω κάτω απο τον τίτλο του blog....

http://eri-captaincook.blogspot.com/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρε ερη τι μου θυμησες ...η γιαγια μου εκανε το πιο νοστιμο κοτοπουλο με ριζι στο φουρνο ....αχ ποτε δεν εχω ξαναφαει πιο νοστιμο ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κι εγώ τρελένομαι για το συγκεκριμένο, από τα αγαπημένα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Προς το παρόν έκοψα καρπούζι να φάω..........

Άφρο ελπίζω να σε δούμε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Τρωω τα τοστακια μου κ σας διαβαζω!!!

Τονακι μου αγαπημενο προφανως κ σας πετυχα σε καλη φαση αφου εσυ εξυνες το πιπι σου κ ο Μ εκαιγε τον πωπο του πισω απο τον Αλεξ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Για τον Α...Να σχολιασω?Να μη σχολιασω?Μαλλον εννοεις πως εχει πολλες...Τυψεις?Γτ ειναι καπως κενο το ποστ σου!Αν ναι τοτε...θα σχολιασω κ θα πω:τσου-ρε-Λακη!!! :lol: Αν ειχε τυψεις θα εκανε κατι για να το διορθωσει!πχ να μεναμε θεσ/νικη!Να κερδιζε χρονο απο τα δρομολογια,να πεταγοταν το μεσημερι να τρωμε,να μπορουσαμε κ εμεις να παμε καμια βολτιτσα χωρις να χρειαζεται να λιωσουμε στο αυτοκινητο 40λ πανε κ αλλα τοσα το ελα! ;););) Αυτα...Ας τα λεει σε αυτους που δεν τον ξερουν(πχ Μακης!)..Αντε γτ αρπαξα παλι!οοοοομ!!!!!! :oops::P

Αφροδιτη μου δε με εκνευριζεις με το καλο χειμωνα γιατι...Δεν τελειωσε ακομη το καλοκαιρι μου!!! :D:D:D:D Θα παω ενα 2ημερο ακομα με την Αννυ κ την κολλητη μου! :D:D:D Μετα τις 28 που ειναι τα γενεθλια μας!

ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ-ΚΛΕΙΣΤΕ ΘΕΣΗ κουκλες!!!!!!!! :lol: ΔΕΝ προλαβαινετε! :P

Αργυρω φανταζομαι πως οι ρυθμοι κ οι "συμφωνιες" καθε ζευγαριου ειναι διαφορετικοι ομως...Γιατι δεν πηρες τα παιδια να πατε μονοι σας διακοπες καπου?εστω κ για 3-4 μερες... :?:

Νομιζω πως αν εχεις διαθεση βρισκεις με οσα λεφτα θελεις να διαθεσεις να πας καπου!

Ερακι μου τι ωραιο γλυκακι που φαινεται!!!μμμμ!Κατι εχασα εε?κατι εκανες στο μπλογκ?συνεχιζω διαβασμα κ θα καταλαβω!

Χρυσα το κοκους δεν το λες κ απ'τα ησυχα μπιτσομπαρα!τουλαχιστον περσυ-παραπροπερσυ που πηγαινα εγω!Αλλα εχει 2 "μεριες" Στη μια πανε πολλες οικογενεις κ η μουσικη δεν ακουγεται κ τοοοοσο δυνατα!

Α!Ειμαι κ εγω μεσα για του χρονου για ολινκλουσιβ ξενοδοχειο οπου κ αν κλεισετε!!! :lol::lol: Και η Μαγδα!!!!Εκτος κ αν προλαβει να μεινει εγκυος κ να γεννησει κιολα! :lol::lol: (Μαγδουλι που εισαι?αρχισα να μιλαω για παρτη σου παλι! :P )

Νατασουλα απογευμα τα γενεθλια μας!Γυρω στις 6.30-7! :)

Παω να δω το μπλογκ της Ερης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρω στις 6:30-7 νομίζω ότι θα καταφέρουμε να σας τιμήσουμε με την παρουσία μας :D:D:D

Θα είμαστε Καβάλα οπότε θα έρθουμε κατευθείαν εκεί, σπίτι σας θα είναι?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου! :D

Σήμερα τα μαζευω και φεύγουμε αυριο πρωί για Γιάννενα. Στο χωριό τελικά τα περάσαμε συμπαθητικά, ειδικά από την Τεταρτη και μετά. Το παιδί το καταευχαριστήθηκε! :D

Θέλω πάρα πολύ να πάμε μια εκδρομη σε κανα κοντινο παραθαλασσιο μέρος, αλλά μάλλον δε θα κάτσει... προβλέπω οι κουμπάροι μας να μας κατεβάζουν μουρη αν φύγουμε.... :?

Αναστασί καλως ήρθες! Κάτι διάβασα από τα νέα σας, αλλά δεν καλύφθηκα... ;)

Παναγιώτα περιμένουμε λεπτομέρειες για τη βάπτιση. :D

Τόνια αν έβλεπα το σκατό πασαλειμενο θα πάθαινα εγκεφαλικό το λιγότερο.

Αργυρούλα πάρε τα παιδιά και έλα Ελλάδα! :D

Νιώθω οτι τελιεώνουν οι διακοπές μου και ξενερώνω... Είμαι τρελή ε...; :mrgreen:

Σας φιλώ όλες κορίτσια! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρω στις 6:30-7 νομίζω ότι θα καταφέρουμε να σας τιμήσουμε με την παρουσία μας :D:D:D

Θα είμαστε Καβάλα οπότε θα έρθουμε κατευθείαν εκεί, σπίτι σας θα είναι?????????

Αληθεια?Θα μας κανετε τετοια μεγαλη τιμη?Δλδ μετα απο ταξιδι απο Καβαλα θα ερθετε κατευθειαν στο -πως να το χαρακτηρισω-χωριο μας? :x:x:x ΤΕΛΕΙΑ!

Στο σπιτι στην πισω αυλη!!!

Κοριτσια λετε να χρειαζεται να αγορασουμε ομπρελες για σκια?εννοω στις 7 χρειαζεσαι σκια?ο ηλιος σε ζαβλακωνει?Επισης τι ωρα νυχτωνει?Πως στο καλο θα φωτισουμε τον χωρο?γμτ ειναι πολλα που πρεπει να σκεφτω...Ο Α παλι βγαζει την ουρα του απ'εξω..γμτ!Λες κ εγω ηθελα να το κανουμε στην αυλη! :evil:

Σισσιω μου εισαι οκ?Κατι διαβασα για τσιρλιπιπι?! :lol: Ποιος δεν ξενερωνει οταν τελειωνουν οι διακοπες?μονο ενας...ξενερωτος!(βλ.εμενα :lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια η λεναρα κ η ιουλια ειναι μαζι στο καμπιγκ?Ο Γιωργακης ειναι οκ τελικα?

Επισης τι να κανω που η Αννυ σκαλιζει τη μυτη της?μαλιστα την νανουριζει κιολας αυτο! :lol::lol::lol: Αλλα παιδια πιπιλανε το δαχτυλο κ αυτη ψαχνει για...θησαυρο! :lol::lol::lol:

Και τραβουσε τα μαλλια της σημερα...Τα ξεριζωνε κ μου τα εδινε... :shock::shock: Απλα να την αγνοω?

Αν δεν εμφανιστειτε συντομα 1ον θα φαω ολο το ψυγειο κ 2ον θα κοιμηθω πανω μου!!...και 3ον θα συνεχισω να ρωταω! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω κι εγω για την ζωη μου.

Εστειλα τα μηνυματακια στις πρωτοπορες του τρενου.

Χρονια πολλα στις εορταζουσες να ζησουν τα νεογεννητα του τρενου

(το τρενο αυτο ποτε δεν κοιμαται)...

εκανα την αρχη για τα δευτερα να κανω και για τα τριτα? :shock:

Κοριτσαρες χαθηκα γιατι ο Στελακης (ναι βαφτισαμε 19 ιουνιου)

με εχει πηδ.... :oops: Ενα σας λεω εχω χασει ολα τα κιλα και απο τις δυο γεννες.

ελπιζω να ειστε ολες καλα παλια και νεα μελη του τρενου..

φιλακια σε ολες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερακι θεικη φωτο!!!ειστε τοσο κουκλακια και τα 2!!!!! :x:x

Και το μπλογκ ειναι τελειο!!! ;) εμενα η γιαγια μου εκανε φανταστικο κοτοπουλο στο ξυλοφουρνο με κοκκινη σαλτσα!!! =p~=p~

Αναστασι χιλια τα δικια σου!!! εμ σιγα μη ξεκολλησει απο το βρακι της μαμας να μεινει αλλου! :twisted:

Εχετε μεγαλη αυλη;;; θα ειναι πολυ ομορφα..7 δεν ειναι πολυ ζεστη και δε νομιζω να χρειαστειτε κατι για τον ηλιο,αλλα το θεμα του φωτισμου πρεπει να το κοιταξεις αν δεν επαρκουν τα ηδη υπαρχοντα φωτα... :roll:

Δεν εχει να φερει ο Ανεστης τιποτα απο τη καφετερια;;;;

Θουλακι μου γλυκο πως ταλαιπωρεισαι ετσι βρε πουλακι μου... :(:( τι επαθε και ο θοδωρης;;;; μην ανησυχεις στο παιδικο θα κρατιεται πιο πολυ..τωρα στο σπιτι νομιζω οτι ειαι και λιγο αντιδραση για αν ασχοληθεις μαζι του επειδη ολη τη μερα με το κλαμα του Παντελακου σε απασχολει.. ειναι και λιγο η ζηλεια..ξερω κι εγω... :roll::roll:

Αφρο τελειος ο Μανωλακης!!!! :x:x:x το αγαπαει το νινι ε;;;

Α Ερη στο σημειο που ελεγες οτι αχ και να σουν στους αμμολοφους στη Κρητη ξεχασες να προσθεσεις " μαζι με το Τονακι να πινουμε μπυρες"!!!!! :twisted::twisted::lol::lol::lol:

Σισσακι ε εστω και απο τη Τεταρτη και μετα εφτιαξαν λιγο τα πραγματα ε;;; τουλαχιστον ασχολιοταν η πεθερα με τη μικρη να χαλαρωσεις λιγο;;;

Αναστασι αγνοησε το εντελως!!! κι εγω τρωω μια γαβαθα ποπ κορν τωρα!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...