Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

Χρύσα στο chrousso village hotel στο Παλιούρι έχεις πάει?

Φλέρταρα πολύ με την ιδέα να πάμε φέτος αλλά δεν μας έκατσε με την άδεια του Ηλία

Μάρθα χέσε τον καναπέ μην το σκέφτεσαι, είπαμε ατυχήματα είναι λογικό να υπάρχουν, και στο παιδικό το ξέρουν γιαυτό και ζητάνε πάντα δεύτερη αλλαξιά μέσα στην τσαντούλα. Μην αγχώνεσαι και γιαυτό......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

νατασουλα μου ελειψες ρε..περα απο τη πλακα :oops::oops:

αφρο οσο για το καναπε :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

εβγαλα τα καλυμματα..πλενονται τωρα..

χρυσα θα πλατσουρισουμε?να φερω κ για μενα/> :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερωτηση..

το βιταμ ειναι αυτο που ειναι στο πλαστικο ταπερακι..ε?

το βουτηρο ειναι σε διαφορα σχεδια κ γραφει απ εξω βουτηρο..

το χαρτινο βιταμ τι σκατα ειναι?

βιταμ ε/.?δε ειναι βουτυρο...

σας μπερδεψα ε? :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το βιταμ με το χαρτινο περιτυλιγμα ...ειναι σαν τουβλακι .

ειναι το ιδιο βιταμ απλα ειναι ετσι για να το κοβεις πιο ευκολα ακριβος στα γραμμαρια που θελεις

αφου δεν περασε μεσα μια χαρα εισαι ...και εγω τα βγαζω και τα πλενω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγα μη δε περασε μεσα..μια χαρα θα περασε...ε τι να κανω..

λενε οτι το βουτυρο κανει πολυ καλο..θα παρω..εγω περνω βιταμ κ απλωνω στο ψωμι κ μετα μαρμαλαδα μελι κλτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα κι εμένα μου έλειψες :x:x:x:x:x:x:x

Όλες μου λείψατε να δώ πότε θα πιούμε καφεδάκι.....

Το βιτάμ είτε στο χάρτινο είτε στο πλαστικό κυπελάκι είναι μαργαρίνη (φυτική) απλά το ένα είναι μαλακό για να αλείφεται στο ψωμί και το άλλο το χρησιμοποιούμε στα γλυκά

Το βούτυρο είναι αγελάδος (ζωϊκό)

Σε τί σου είπαν ότι κάνει καλό το βούτυρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι κι εγω η μονη φορα που του φωναξα ηταν οταν κατουρησε το καναπε!!! ε μα του ελεγα παμε να κανεις τσισα και μου ελεγε οτι δε θελει και την επομενη στιγμη τα κανει στο καναπε!!!! ε γυρισε το ματι μου!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Χρυσα αυτο ειναι το ξενοδοχειο;;;;;;; :o:o:o:o:o:o καλε ποσο κανει η βραδια;;;;;;;;; :o:o:o

Γαματο!!!!!!!! :D:D:D

Αφρο καλη ιδεα της Νατασουλας να πατε μαζι να ψωνισετε βρακακια!!! ;) αλλα ρε συ αφου δε τον πας παιδικο μην αγχωνεσαι..σιγα ας τα κοψει στα 3 και τι εγινε;;; ;)

Αργυ ξεχασα να σου πω για τη Ρεα που ασχολειται με το πιπι της...ασε καλε το κοριτσι να ανακαλυψει τη χαρα της ζωης!!!!! :lol::lol::lol: ειναι η ηλικα του αυνανισμου,το ξερεις αλλωστε και ειδικα τα κοριτσια το κανουν πιο εντονα!!! :roll:

Μολις εφαγα οτι εμεινε απο το φαι της μπεμπας!!!τι τελεια που ειναι στον ατμο τα λαχανικα!!! θα κανω μεγαλυτερη ποσοτητα να τρωω κι εγω!!!! :lol::lol::lol::lol:

Θουλακι θα παμε σημερα στο αγαπημενο σου.....το κινεζικο στο ξενοδοχειο του Λευτερη!!!!!! :lol::lol::lol:

Α το βιταμ ειναι πιο υγιεινο ρε συ απο το βουτυρο...το βουτυρο ειναι με γαλα ενω το βιταμ ειναι φυτικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια ειχαμε πληρωσει 160 το δικλινο σε ultra all inclusive τελη αυγουστου που ειχαμε παει με θεα Θαλασσα. Ενταξη σαν ξενοδοχειο ειναι πολυ ωραιο καινουριο με καλες παροχες καθαρο κλπ..αλλα απο φαγητο το κλασσικο ξενοδοχειακο..διλαδη για την αξια του, το φαγητο κυριως θα μπορουσε να ηταν καλτερο.

Βεβεια οταν πας σε μπουφε ξεχνας την αριστη ποιοτητα..αλλα σε γεννικες γραμμες ηταν καλο και με μεγαλη ποικιλια...ειχε δηλαδη απ'ολα, και κρεας και φρουτα και λαχανικα και τα παντα σε ικανοποιητικες ποσοτητες..και παγωτο..

Αλλα τα ποτα - οχι ολα- ηταν δωρεαν, χυμοι και παγωτο στο μπιτσ μπαρ δωρεαν, πισινα και θαλασσα στα ποδια σου με ξαπλωστρες και ομπρελες.

Το μονο που πληρωνες και αυτο υπο μορφη deposit που επιστρεφετε ηταν οι πετσετες θαλασσης του ξενοδοχειου.

Αλλα περασαμε τελεια..ηταν κυριολεκτηκα χαλαρα...ειχε και wifi αλλα στην πισινα ηταν τοσο αργο που δεν προλαβαινα ουτε στο μαμυ να μπαινω.

νατασουλα στο χρουσο πηγαν κατι φιλοι μας και σε γεννικες γραμμες τους αρεσε, απλα μου ειπαν οτι δεν ειναι ακριβως στην παραλια..αλλα θελει λιγο περπατημα. Αλλα ειναι στα υποψην μου για του χρονου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

160 ε;;;;; :-ss:-ss:-ss κοιτα βεβαια αν ειναι ολα μεσα, φαγητα,ποτα κτλ δεν ειναι και τοσα πολλα...

Σε λιγα θα παμε με την Αναστασι για κινεζικο!!! :D αυριο φευγουν ρε γαμωτο και δε προλαβαμε να ξαναβρεθουμε!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Γυρισα...και ειμαι καπως... :(:(:(

βεβαια ..με τοσες μερες διακοπες δε θα πρεπε να παραπονιεμαι... :oops::oops:

εσεις ολοα καλα;;;

Α τονια για τσεκαρε ρε αν θα φαει η ψηλη τπτ;;;μα σε κινεζικο στην Κρητη;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια στα πεταχτα σας διαβασα...

Θου,νατασα ,τονια ,λενακι στα ποσα γευματα ειστε ρε;;;εγω στα 2.Αυριο γινεται 8 μηνων και λεω να βαλω και τριτο.Θελω αβοηθεια απο τη ΧΡΥΣΑ!!!για συμβουλες φαγοπυρου-κινοας!!!!

επισης ποτε τρωνε γιαουρι;;;;

Αφρο..τι μωρο ειναι αυτο ρε;;; :x:x:x:x πω πω ελιωσααααααααα!!!θα επανελθω να γραψω σχολια...

την Κυριακη φευγετε κοπελαρα μου;;;θα πατε απο τη Χρυσα;;;Αχχχχχχχ πολλα πολλα φιλια σε ολα τα τρελοκοριτσα....

ΑΘΗΝΑΙΕΣ οταν μαζευτουμε ολες κερναω καφε(κτλ) για τη γιορτη μου αν καταφερω να αφησω τα μωρα..αλλιως δεν ερχομαι.... :oops::oops::oops::oops: στειλτε μου το λογαριασμο σπιτι... :lol::lol::lol::lol::lol:

θουλαραααααααα..καλα μωρη δε ξερεις το κλασσικο βιταμ;;;αααα τελικα το ζωικο βουτυρι ειναι καλυτερο;;; :roll::roll::roll:

σας αφηνω..παμε να ανεβασουμε πραγματα..το χειροτερο μου!!!!! :|:|:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα καλώς ήρθες και καλό χειμώνα!!! :)

εγώ ξέρω ότι η μαργαρίνη δεν είναι υγιεινή, δλδ κάπου πρόσφατα το διάβασα, δεν θυμάμαι πού!!! :?

Τόνια όταν είχα έρθει Κρήτη, παλιά, ψάχναμε για παραδοσιακό ταβερνάκι, που να μην πηγαίνουν τουρίστες....μετά από πολύ ψάξιμο βρήκαμε (δεν θυμάμαι πού)....επίσης ψάχναμε για απραδοσιακό κρητικό να βγάλουμε φωτό!!!! :lol::lol::lol: και βρήκαμε στο Ρέθυμνο, ο οποίος ντύνεται κρητικά για τις φωτό με τους τουρίστες!!!! :roll::roll::roll::roll:

εν τω μεταξύ, ήθελα να πω ότι δεν θα έμενα στην Χερσόνησο διότι είναι πολύ τουριστική και δεν μου αρέσει να βλέπω τόοοοοσους Άγγλους.....είχα μείνει ένα φεγγάρι, αλλά τότε ήμουν πιτσιρίκα και έψαχνα για τζερτζελέ!!!......για τζερτζελέ και τώρα ψάχνω δλδ!!! :roll::roll::roll:

θα προτιμούσα Χανιά, είναι πανέμορφα ή Αγ. Νικόλαο!!!!

αυτά....... πολύ βαρεμάρα, κάθε μέρα τα ίδια......!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα! :)

Δεν περνάω καθόλου καλά! Είμαι 2 μέρες με διάρροιες και εχω εξαντληθεί. Δεν ξέρω τι παθαίνω κάθε φορά που έρχομαι εδώ. Μετράω μέρες για να φυγω.

Πάλι καλα που πηγαίνουμε και θάλασσα γιατί διαφορετικά δε θα την πάλευα! :twisted::twisted::twisted:

Σας διαβασα αλλά δε σχολιάζω, διακοπεύω που λέει και η Θου! :D Θου ψυχραιμία κοριτσάρα μου!

Θα προσπαθήσω να ξαναμπώ! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο το μεσηεμερη ειχαμε ψυχρανθει με τον Κ ...τωρα φτιαχνουμε ....

πηγα για ψωνια ....πηρα μπλουζακια για μενα ,μαγιο για τον Μ ,παπουτσακια για θαλασσα ,μπρατσακια ,σοσιβιο ,κουβαδακια .

καλε τα τζαμπο γιατι τα μαζεψαν απο τωρα τα καλοκαιρινα !!! :o

του πηρα απο τα Η&Μ μαγιο

του πηρα και βρακακια 3 με τον κεραυνο μακουιν που του αρεσει ...εχω αλλα 7 απο περιση που τα πηρα με εκπτωση ;)

τωρα βλεπει τα κλασικα στρουμφακια τα παλια της εποχης μας (τον πρωτο κυκλο !!) και μετα θα παμε για νανι ,αχ ποσο μου ειχανε λυψει τα κλασικα στρουμφακια ,ειχα τσατιστει απο την τορινη μεταφραση .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ξερω το βιταμ..απλως δεηξερα οτι μαργαρινη κ βιταμ ειναι το ιδιο..αλλα ξερω οτι το βιταμ ειναι χειροτερο απο βουτυρο

παναγιωτα μου δε αρχισα τροφες..αυριο 6 μηνων,,αυριο θα του δωσω νερο..

η παιδιατρος με ειπε βρασμενο παντα..δε παιζει τετοιο σεναριο..απ τη βρυση θα δωσω..

σισσιω περαστικα ρε..ωμμμμμμμμμμμμμμμμμ πολλα ωμμμμμ δηλ

εκανα ψωμι..μα τελειοοοοοοοοοοοοο

κ για πρωτη φορα δε εχει γευση μαγιλας(ΜΑΓΙΑ) :P

ΕΡΗ ΤΗ ΘΕς??????????????????

μα τελειοοοοοοο

πηγα σημερα στη θεια να πλυνω τα χαλια μιας κ εχει αυλαρα....

κ βουτηξε κανα 2-3 φορες τη πιπιλα στο ζουμι απο καρπουζι κ τη εδωσε στο μπεμπη..εμεινα καπως ετσι :shock: αλλα το ατιμο να δειτεπως τη ρουφουσε..κ μολις τελειωνε η γευση φτυσιμο :lol::lol::lol:

αργι αγ νικολαο λατρευω απο κρητη

τονια φαγατε σουσι????/μπλιαχ ομως

ποτε θα τα πουμε? :cry:

αφρο αχ τα πλαι στρουμφακια..τα τωρινα τοοοοοοοοοοοοοοοσο απαισια...

γτ μαλωσατε με κ?

νατασα συμπεθερα καλε που εισια??????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες τι κάνετε;;;;Εμείς το πρωί είχαμε πάει με το Γιώργο στα lapin outlet για να πάρουμε ένα δωρακι για το ανιψάκι μας, το μωράκι της ξαδέρφης του Γ. που μένει Δανία να το στείλουμε με τη μαμά της...Πήρα ένα πάαααρα πολύ ωραίο φορμάκι χοντρό γιατί εκεί έχει κρύο..Ξέρετε πόσο;;;;;;;;;;Ντρέπομαι και να το πω.... :oops::oops:

Από 52 ευρώ που είχε αρχική το πήρα 9 ευρώ.... :shock::shock::shock::shock::shock::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Ξεφτίλα που πήρα τοσο φτηνό;;;;;; :roll::roll::oops::oops:

Τόνια κι εγώ έτσι κάνω..Μισά τα περισσότερα...Σήμερα έκανα 5...Προσπαθώ να το κοντρολάρω..και εννοείται ότι δεν παίρνω πακέτο..Έχω ταράξει τη μάνα μου στην τράκα.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Αρτζι ρε δεν πάει πάνω μας ο καπνός.. :?:? Εγώ μετά από κάθε τσιγάρο, πλένω χέρια και πρόσωπο και πλένω δόντια.... :roll::roll::roll::roll: Α, ήθελα να σου πω για τη Ρεα και το πιπί της...Και η Ιω το πιάνει συχνά..και το πιπί και το κωλαράκι... :oops::oops: Και μια μέρα ξέρεις τι έκανε;;Έχει το μαστοράκο και τα εργαλεία του και μια μέρα ενώ ήταν ξεβράκωτη πήρε το κατσαβιδάκι και πήγε να το βάλει στο πιπί της... :o:o:o:o:o:o:o Ευτυχώς την πρόλαβε η μάνα μου... :?:?:?:?

Θου εγώ παίρνω μπεσέλ και τρώω...Καλά ο Ντόντος τον καναπέ βρήκε να κατουρήσει;;;;; :twisted::twisted::twisted:

όσο για τον γαμπρό μου και το καρπούζι κι εγώ βάζω στο στόμα της μπέμπας καρπούζι και το γλείφει... :D:D:D Της αρέσει της καρδούλας μου.... :x:x:x

Εγώ πάντως 5,5 μηνών θα της αρχίσω φρούτα και 6 φαγητό...Μακάρι μέχρι να γυρίσω δουλειά να έχω αντικαταστήσει 2 γευματα... :roll::roll:

Παναγιώτααααα καλωσήρθες...Αντε να κανονίσουμε για καφέ, αλλά τώρα φεύγει και η Αφρο.... :(:(

Σισσάκιιι χεστρού πότε γυρνάς μωρή;;;; :lol::lol:

Νατασούλα ευχαριστώ ρε για τα καλά σου λόγια για την μπεμπούλα.... :x:x Όχι επειδή είναι δικιά μου, αλλά νομίζω είναι κουκλίτσα...Αν και μοιάζει λίγο με αγοράκι... :?:?:lol::lol::lol: Ασε που τώρα πίσω έχει καραφλα..Της πέφτουν τα μαλλιά της κοιλιάς και βγάζει καινούρια..όπως η Ιω... :roll::roll:

Χρύσα συμφωνώ μαζί σου για τις διακοπές..Για εμάς πλέον κατάλληλα είναι μόνο τα all inclusive... ;););)

Αφρο με 'γεια τα ψώνια... :D:D:D:D:D

Α, το απόγευμα πήγαμε και Μουστάκα και πήραμε μια τέλεια τσάντα για το σχολείο hello kitty... :D:D:D

Επίσης, τώρα το βράδυ δεν της έβαλα πάνα.. :?:? Την άφησα με το βρακί..Της είπα να με φωνάξει αν θέλει τσίσα...Στανταρ θα κατουρηθεί... :?:? Αλλά ελπίζω να μάθει σύντομα...Αν όχι, δεν πειράζει... :roll::roll:

Τι άλλα ήθελα να πω;;;Δε θυμάμαι..Πάω για ύπνο με το γιωργάκη μου... :D:D

Καλέ δε σας είπα..Παρασκευή έχει γενέθλια ο αντρούλης μου..κλείνει τα 32.... :D:D Και θα έρθει και ο πεθερούλης μου... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα δεν ειδα ρε τι εφαγε η ψηλη γιατι ειχα πεσαιε με τα μουτρα στο δικο μου πιατο!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Κατι ομως πρεπει να εφαγε...ΑΑΑΑΑ ναι ρε εφαγε μετα ολο το τηγανιτο παγωτο!!!!!! :P

Αργυ τα Χανια ειναι οντως ο πιο ομορφος νομος!! ;)

Η Χερσονησσος δεν ειναι ωραια γιατι ειναι πραγματικα πολυ τουριστικη,αλλα το ξενοδοχειο που μενει η ψηλεγκω ειναι απλα Γ-Α-Μ-Α-Τ-Ο!!!!!!!! $-)

Παναγιωτα εγω δινω ηδη 3 γευματα στη μπουμπου λογω οτι ηθελα να μειωσω αντλησεις! εσυ 8 μηνων γιατι δε του εχεις βαλει 3ο;;; τωρα θα μου πεις ειναι ευκολια το βυζι βεβαια,απο το να ετοιμαζει φαγητα! :P

Μαρη θουλη θα ερθω και θα ταισω εγω το Παντελακο!!!! μα να ξερογλυφεται το καημενο κι εσυ να μη του δινεις;;;;;θα του πεσει το πουλι ρε!!!!!! :lol::lol::lol:

Θα σε παρω αυριο τηλ καποια στιγμη! ;)

Σισσακι λογω διαρροιας δε περνας καλα;;;; ποτε γυριζετε;;; μονοι σας πηγατε;;; :roll:

Αφρο αρπαχτηκατε με τον Κ;;; :?

Γωγω τσαχπινογαργαλιαρα σα τη μανα της θα γινει και η Ιωαννα!!!!! :lol::lol::lol:

Να τον χαιρεσαι το Γιωργακη σου που πρεπει να ειναι και χρυσο παιδι για να παλευει εσενα τη τρελογκα!!!!!! :lol::lol::lol:

Κι εμεις πρεπει να παρουμε τσαντα για το σχολειο τωρα που το λες,αν και θε τον παω κατα το τελος Σεπτεμβρη που θα εχουν γινει οι προσαρμογες για να μη τρομαξει τις πρωτες μερες που θα κλαινε ολα μαζι! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

η Έλενα από χθες το πρωϊ δεν ξαναανέβασε πυρετό οπότε νομίζω την πηδήξαμε, δίκιο είχες Τόνια σήμερα είναι περδίκι. Απλά της κόπηκε η όρεξη για φαγητό.Χθες όλη μέρα έφαγε 4 κουταλάκια φακές και ήπιε 5 μπουκάλια γάλα :o:o:o

Πήγα και στα τζάμπο το απόγευμα και πήρα διάφορα πραγματάκια για να κάνω μια τούρτα για την ξαδέρφη μου. Μπήκε στον μήνα της 16/8 και περιμένουμε :D:D:D:D

Γωγώ να χαίρεσαι τον αντρούλη σου :D:D:D

Παναγιώτα καλώς ήρθες :D:D:D

Γιαούρτι η δικιά μου παιδίατρος μου είχε πεί μετά τον 8ο

Σισσιώ περαστικά, η μικρή πως περνάει?????????

Μάρθα δώσε καλέ στο παιδί να φάει αφού θέλει, στις 1-2 μέρες κολλάς κι εσύ.......

Έρη χάθηκες τελευταία δεν σε πολυβλέπω :?:?

Τόνια ο Άλεξ πως τα πάει με το φαγητό? καμιά βελτίωση?

Αργυρώ θα πάτε τελικά διακοπές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

' τι κανετε;;;..δυσκολη νυχτα η σημερινη...

ρε παιδια ο μικρος τα βραδια δεν μπορει να αποβαλει αερια..σφγγετε ζωριζετε γκρινιαζει και τον λοιπαται η ψυχη μου. Σηκονομαι του κανω μασαζακι στην κοιλιτσα, γυμναστικη στα ποδαρακια και κανει λιγα προυτσ, αλλα δεν μπορει να ηρεμισει το καημενο...σε τι λετε να οφειλετε αυτο;;;;...την ημερα ειναι μια χαρα και προυτσ και κακα και τα παντα.

Παναγιωτα καλοσηρθες!!! τι ακριβως θες να μαθεις για φαγοπυρο και κινοα;;;...παντως αμα θες καλυτερα βραστα μεσα σε ζουμακι απο λαχανικα η/και κρεασ, γινονται πολυ πιο νοστημα ετσι, γινονται παρα πολυ μαλακα και δεν χρειαζονται αλεσμα.

νατασουλα μπραβο στην Ελενα με τον πηρετο!!!...

Σημερα ο πισινος μου δεν ποναει πολυ και μολις ξυπνισει ο μικρος θα τον βαλω στον μαρσηπο να παω μια βολτα μεχρι τον φουρνο δεν αντεχω αλλο τοση κλεισουρα.

Ερακη μου που εισαι;;;..χαθηκες;;;;..πως τα περνας!!!

Σισσιω μου φιλακια πολλα..αμαν ρε παιδι μο...δε σε χωραει ο τοπος!!

Γωγω με τα ομορφα μωρα ξεπερασες το ατυχημα;;;;;..

Αφρο γιατι μουτρωσατε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Σισσιώ περαστικά :x ....κοίτα μην έχεις κανένα ατύχημα εκεί στην θάλασσα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: αστειάκι!!! :roll::roll::roll:

Χρύσα μήπως τρως λαχανικά, φακές, φασόλια και τα όμοια για αυτό δεν μπορεί να κάνει τις πορδούλες του? :?:

Νατασούλα ωραία η Έλενα, σιγά σιγά θα της έρθει και η όρεξη!!! ;)

Γωγώ μ'ονο 32 είναι ο άντρας σου? :?:

κάτι άλλο ήθελα να πω αλλά ούτε που θυμάμαι!!!! :shock::shock::shock:

Γωγώ αν η ποιότητα του ρούχου είναι καλή, δεν πειράζει που είναι φθηνό, ποιός λέει ότι και το ακριβό είναι και το καλύτερο? :?:

Αφρο έτσι είναι τόσο καιρό έλειπε και σου έλειπε και τώρα γύρισε και ψυχρανθήκατε!!! :?

Χρύσα 160 ευρώ το άτομο την μέρα? ή 160 ευρώ όλα τα άτομα την μέρα? :!:

τσάντα θέλουμε να πάρουμε και εμείς για τον Λ., αλλά και το μπουμπούκι, είδα μία πολύ ωραία με πριγκίπισσες για την Ρ. ..... για τον Λ. ακόμη δεν ξέρω, αλλά αν δεν πάω εγώ το παιδί θα είναι χωρίς τσάντα την 1η μέρα!!!! :evil::evil:

καλέ καμιά δεν είναι ονλάιν :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: ..... πού πήγατε όλες? και δεν μυρίζουν και τα πόδια μου!!!! :?:roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Ρωτάει η δασκάλα...

- Που βρίσκεται ο Θεός;

- Στην τουαλέτα του σπιτιού μου, πετάγεται ο Τοτός.

- Καλά πως σου ήρθε αυτό;

- Να, κάθε πρωί ο πατέρας στέκεται έξω από την τουαλέτα και φωνάζει:

Θεέ μου!!! Ακόμα μέσα είσαι;

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα το βράδυ κάνετε μόνο ξαπλωτό θηλασμό? παίζει να τον ενοχλεί αυτό ή λέω βλακείες? :?:?:?:?:?

Άφρο με γεία τα νέα σας πραγματάκια, τί είπε ο Μανώλης για τα βρακάκια του τα έδειξες?

Χθες που πήγα τσάμπο κοιτούσα κι εγώ τις τσάντες, οι κοριτσίστικες είναι όλες πανέμορφες και δεν ξέρεις ποια να διαλέξεις, οι αγορίστικες πάλι ας μην σχολιάσω καλύτερα. Εντωμεταξύ είναι τεράστιες, έβαλα 1 στους ωμους του Μιχάλη και ήταν πιο μεγάλη απ'αυτόν :o:o

Ο Μιχάλης θέλει να πάρει από αυτές που είναι με ροδάκια και τις σέρνεις......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...