Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

Μιτσάκη καλές διακοπές, για πού με το καλό?

και εγώ εσένα σκέφτηκα, αλλά είπα να μην ανακατευτώ!!!! :lol::lol::lol::lol:

λέω για τα υπναρούδικα μωρά και τις παραπονιάρες μάνες!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αααα το καημενο το Φοφουλη.... :(:(:( εντακξει αφου παρηγορηθηκε με το καλαμποκι μικρο το κακο!!! ;)

Αργυ δε τη προλαβα τη φωτο του μπομπιρα... βρε το ερμο το μωρο καταπιεση!!!! :?

Θουλακι κι εγω θελω να ερθεις Κρητη!!!!πολυ ομως!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Νατασουλα μη της δωσεις ντεπον να δεις που θα πεσει μονος του εφοσον εχει τοσο καλη διαθεση!! ;)

Ωχ πρπει να φυγω τα λεμε πιο μετα!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη καλη διαδρομη!!!!

Ντισου, στολισου..και ορμα του!!!!...μη ξεχασεις να φορεσεις βελουδινα γαντια!!!! :lol::lol::lol:

Αφρο το υποχονδριος δεν το θεορω μεγαλο ελλατωμα...ωρες ωρες αναρωτιεμαι πως και ο Ο δε μου εχει βγαλει χειροτερα κουσουρια...η μανα του οταν ηταν μικρος τον παραταγε στο παρκοο η στο κρεβατι και ετρεχε να κανει δουλιες..στα χωραφια στα μαγαζια κλπ κλπ...αφου εχει και φωτο που ειναι ο καημενος μεσα στο παρκο με μια απογοητευμενη φατσα που δεν τοπν πηραν αγκαλια...

μα το παραδεχετε και η ιδια που τον αφινε μονο του στο σπιτι...τι να πεις...λετε να μου βγαλει κανενα κουσουρι μετα τα 40;;;;...

Μιτσακι μου γλυκο!!!! Σου ευχομαι ειλικρινα να αρχισει να κοιμαται η νυφουλα μου...και να μην αρρωσταινει η κουμπαρουλα μας...

σε εχουν ξετυναξει οι κουκλες σου!!!!

Φιλακια πολλα και καλα να περασετε, ευχομαι ειλικρινα να ξεκουραστεις εστω και λιγο.

Η Σισσω ξεκουραζετε στο δελφικο τοπιο..η Βικυ ειναι στην Καλυμνο....η Μπεμπου στην Κερκυρα..ε ρε γλεντια....μονο εγω ειμαι στην εδρα μου...και ποναωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....μονο εγω ειμαι στην εδρα μου...και ποναωωωωωω

και εγώ :(

ο Λ. ήρθε και είναι λες και δεν ταξίδεψε, λες και δεν σηκώθηκε τόσο πρωί!!! :o:o:o απίστευτη ενέργεια, μάλλον η υπερένταση :?

περιμέναμε στο αυτοκ. για να έρθουν, ήρθαν και ο άντρας μου άρχισε τα τρελά του "γιατί το πίσω φως είναι αναμένο, άλλαξες και τις περσίδες του αιρ κοντίσιον,...." κοίταξε δεξιά, κοίταξε αριστερά...... ε αποφάσισα, δεν θα το οδηγήσω ποτέ, εκνευρίστηκα :evil::evil::evil::evil:

το έφερε εκείνος πίσω :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!!!! ;)

τωρα που σταματησα απο το μαγαζι μπορω να μπαινω συχνοτερα!!!!!!!!!! ;) μονο στην ομαδα δεν εχω προλαβει να μπω να δω φωτο..... :oops:

τα πονακια που σας λεω δεν ειναι σαν περιοδου αλλα σαν σουβλιες χαμηλα αριστερα.ειχα και λιγα ροζ σημερα αφου κουραστηκα πολυ και σηκωσα τη μικρη..... :?

λενακι,εχεις απολυτο δικιο!!!!!!!!!!!!! ;) αν ειναι να μεινει θα μεινει!!!!!!!!!!!!!!!! ;) απλα εγω ψιλοαγχωνομαι αν και το ξερω αυτο που λες..... ;)

τονια,επειδη εχω χασει επεισοδια....6 μηνες αντλεις γαλα αποκλειστικα?????μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ;)

θου,εδω σε διαβαλλουν ρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P οτι μωρο λες εσυ το αντιθετο κανουμε!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και παλι σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!!!!!!!!!!!!μιλησα με γυναικολγο.μετα τις 25 ειπε να παω για υπερηχο.πως θα περιμενω μεχρι τοτε????????? :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ να ειναι να σου το βγαζει ξινο αστο...παρε ενα δικο νσου αυτοκινητο! ;)

Ευακι ναι καλα καταλαβες αντλω γαλα εδω και 5 μηνες(τον 1 θηλαζε απο το στηθος) και ειμαι καπως ετσι :crazy: οπως καταλαβαινεις! :lol:

Σημερα της εδωσα και λαχανικα...ε δε τρελαθηκε κιολας αλλα τα εφαγε...καλα ο μπεαμπα ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!!!! :-bd:-bd \M/ \M/ Τσακ μπαμ μαγειρεψα,εφαγε και ουτε πολλα τσιμπραγαλα στη μεση ουτε τιποτα!!!!! :D

Α ρε θουλακι για τη κοπελα που λες με το τσιγαρο...κι εγω καπνιζω ρε γαμωτο,αλλα τα παιδια δε μου φταινε σε τιποτα να αναπνεουν το καπνο μου...δηλαδη αμαρτια...δεν ειναι δυσκολο να πλυνεις χερια και να μασησεις μια τσιχλα μετα!!! καλα για μεσα στο σπιτι δε το συζητω!!!! εχω βγαλει εξω απο το σπιτι της μανας μου ατομο που καπνιζε ενω ειχα εκει τον Αλεξ!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαςςςςςς...Τι κάνετε;;;;; :D:D:D Εγώ καθόμαι στο μπαλκόνι με τον αντρούλη μου, πίνουμε τζιν λεμόνι και κάνω και τσιγαράκι.... :oops::oops: Το έχω γαμήσει...Τα 3-5 τσιγάρα που έκανα έγιναν 7-8... :oops::oops::oops::oops::oops::twisted::twisted::twisted::twisted:

Τόνια εμένα δε θες να με γνωρίσεις μωρή;;;;; :twisted::twisted::twisted: Τι γεύμΤ δίνεις στη μικρή;;;Αντικαταστήσατε ήδη τους θηλασμούς;;;; :o:o:o:o

Μιτσάκι μου καλές διακοπές ρε.... :D:D:D Λευκάδα τελικά;;;;Να πάτε πόρτο κατσίκι.....Το μωρό πως θα το ανεβοκατεβάσετε σε τόσα σκαλιά...107 για την ακρίβεια..Τα μέτρησα.... :lol::lol::lol::lol: Όσο για τον ύπνο, ακόμα έχεις θέμα ρε;;;Δεν κοιμάται το μικρόβιο;;;; :roll::roll::?:?:?

Αρτζιιιιιι μην του κάνεις τη χάρη να μην ξαναπάρεις το αυτοκίνητο.... :twisted::twisted::twisted: Εγώ στη θέση σου θα το έπαιρνα και θα τα πείραζα όλα..... :twisted::twisted::lol::lol::lol: Πλέον λόγω του ότι τα καθίσματα του αυτοκινήτου είναι στο μεγάλο, κυκλοφορώ πάντα με τη Μερσεντες... 8-)8-)8-) Και ο Γιωργάκης με το λανσιάκι.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλέ δε σας είπα τι έπαθα προχθες...τράκαρα... :o:o:o:o:o Με τις μικρές μέσα.... :o:o:o:o:o Πήγαινα κανονικά στην πορεία μου και ξαφνικά σταματάει ο μπροστινός μου (είχα μια απόσταση 5-6 μέτρα) και παρόλα αυτά η σύγκρουση εγινε..Παθαίνω σοκ.... :shock::shock::shock: Κατεβαίνω κάτω, κατεβαίνει κι αυτός, έβριζε μια γυναίκα και έρχεται μου ζητάει συγγνώμη, με ρωτάει αν χτύπησα, εγώ να ουρλιάζω και να λέω "έχω δυο μωρά μέσα", άνοιγα τις πόρτες ν δω τα κορίτσια...Το ατύχημα έγινε έξω από ένα σούπερ μάρκετ...Μπροστά από τον μπροστινό μου σταματάει ξαφνικά ένας μαλάκας χωρίς να ανάψει αλάρμ, ξαφνικά, απότομα για να αφήσει την κοκότα του στο σούπερ μάρκετ, του έπεσε από πίσω ο μπροστινός μου και πίσω από τον μπροστινό μου εγώ.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Και η καριόλα η γυναίκα του δε ζήτησε συγγνώμη..μπήκε στο σούπερ μάρκετ...μην της πέσει ο κώλος και περπατήσει... :evil::evil::evil::evil::evil: Ευτυχώς τα κορίτσια ήταν καλά παρά το ότι το χτύπημα μου φάνηκε δυνατό..και ούτε το αμάξι έπαθε τίποτα... :shock::shock::shock: Μόνο το πλαστικό που είναι μέσα η πινακίδα έσπασε... :?:?:? και έρχεται μια άλλη μαλακισμένη από πίσω και μου λέει "Ξεκινήστε γιατί είναι τόσα αυτοκίνητα πίσω..." :evil::evil::evil::evil::evil::evil: τα παίρνω κρανίο και της λέω "Κυρία μου έχω 2 μωρά μέσα...Κι εσείς μου λέτε για το μποτιλιάρισμα;;;;;" :evil::evil::evil::evil: Και σηκώθηκε και έφυγε....

Αφροοο καλά μπάνια...Να τον βάλεις τον Πανούλη στη θάλασσα αν είναι ζεστή...Η μπεμπούλα σαν ψαράκι κούναγε τα ποδαράκια της.. :D:D:D

Θου μωρή τι φωτο είναι αυτή;;;Εγώ όταν κλείσω τα 30, θα βάλω ερωτηματικό..Κι εσύ την καμαρώνεις κιόλας;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε το Ντόντο με τη μυτούλα του... :(:(

Α για πες τώρα και για τους παιδικούς...Πρέπει να κάνουμε κάτι;;;; :roll::roll: Εμείς θα πάμε στις 26/8 να δούμε πάλι τη διευθύντρια αλλά δε μας είπε τίποτα να έχουμε μαζί... :roll::roll:

Νατασούλα καλωσόρισες....Μας έλειψες.... :x:x:x:x:x Καλή προσαρμογή... :?:? Καλά ρε της έκοψες και τη νυχτερινή πάνα;;;;; :o:o:o:o:o Εγώ στην Ιω όχι ακόμα..μόνο μεσημεριανή... :roll::roll:

Ευάκι χαλάρωσε και όλα θα πάνε καλά..Τα πονάκια φυσιολογικά είναι ρε... :x:x:x Εγώ από την αρχή μέχρι το τέλος σήκωνα την Ιω όταν ήμουν έγκυος και είχα και σκάλες στο σπίτι και τίποτα δεν έπαθα ποτέ..δόξα το Θεό...

Χρύσαααααα υπομονή...Του χρόνου θα πάς διακοπές με τους 3 αντρες σου και θα σε έχουν βασίλισσα... :lol::lol::lol::lol::lol:

Λενάκι μου πως περάσατε παρίσι;;;τέλεια;;;;; :D:D:D Ξανακοιμάμαι καμια φορά αλλά μέχρι να κοιμηθεί η μικρή ξυπνάει η Ιω.... :twisted::twisted::twisted: Τα ίδια μου κάνει και το μεσημέρι..Κοιμάται όλο το πρωί και το μεσημέρι κάνει πάρτυ.. :evil::evil: Και μετά ξανακοιμάται απόγευμα.... :twisted::twisted:

Να σου δώσω να καταλάβεις...Κοιμήθηκε χθες 10.30, ξύπνησε το πρωί 6.30, τη θήλαζ ξαπλωμένη, κοιμόμασταν και οι δύο, τη βγάζω από το βυζί 7.20, δεν ξύπνησε, κοιμήθηκε μέχρι τις 8...την κατέβασα στη μαμά μου γιατί ήμουν κομματια..9.15 ξύπνησε η Ιω, την πήρε ο γιώργος, ξύπνησα κι εγώ, τη θήλασα, στις 10 ξανακοιμήθηκε...Μέχρι τις 12..1.15 ξανακοιμήθηκε, ξύπνησε 2, κάθισε μέχρι τις 4 ξύπνια, 4-6 το απόγευμα ξανακοιμήθηκε, 8-8.30 ξανακοιμήθηκε και οριστικά αν και την έβαλα 10.20, την πήρε ο ύπνος 11 παρά... :twisted::twisted:

Α, η μικρή εκεί που έκανε 6 γεύματα την ημέρα, τώρα κάνει αμέτρητα... :?:? Ευτυχώς όχι τη νύχτα..και πίνει και γκρινιάζει κιόλας..Λέτε να είναι άλμα;;;;; :roll::roll::roll:

Σεντόοοοοονι...

Θούλη..... :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol: Σφυριές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

η Έλενα έκανε πάλι πυρετό το βράδυ και 1 φορά διάρροια, τι κωλοίωση είναι πάλι αυτή?????????????

Αφρο να μην ξεκινήσει τώρα την εκπαίδευση, όταν γυρίσετε σπίτι σας καλύτερα. Εγώ στην αρχή της έλεγα ότι δεν θα φοράμε άλλο πάνα γιατί είσαι μεγάλο κορίτσι και θα κάνεις τσίσα και κακά στο γιογιό ή στην τουαλέτα. Ένα πρωϊ που ξύπνησε τις έβγαλα την πάνα και βάλαμε βρακάκι (έχουμε αγοράσει γύρω στα 20 βρακάκια με την Μινι, για την οποία τρελένεται κι έτσι ήθελε να τα φοράει). Κάθε 1 ώρα την πήγαινα στην τουαλέτα και καθόμασταν γύρω στα 10 λεπτά, φυσικά δε έκανε ποτέ εκεί τσίσα αλλά οπουδήποτε αλλού :o:o:o Αυτό συνεχίστηκε για 2 εβδομάδες και δεν έβλεπα καμιά βελτίωση. Πάνω που έλεγα ότι θα τα παρατήσω άρχισε να κρατιέται και σιγά σιγά να κάνει τσίσα στην τουαλέτα. Τα κακά όμως τα έκανε πάνω της για άλλες 2 εβδομάδες. Μετά άρχισε να τα λέει όλα, ξεχνιέται μόνο αν είναι με πολλά παιδάκια και παίζει. Το βράδυ η πάνα της ήταν σχεδόν πάντα στεγνή και έχει σχεδόν 1 μήνα που δεν φοράμε ούτε το βράδυ. Σε αυτόν τον μήνα είχαμε 2 ατυχήματα την νύχτα (το οποίο το θεωρώ πολύ ενθαρρυντικό, ο Μιχάλης έκοψε την νυχτερινή πάνα στα 4 και μέχρι τα 5 κατουριόταν τουλάχιστον 1 φορά την εβδομάδα).

Γωγώ ευτυχώς που δεν χτυπήσατε, για το τσιγάρο δεν μπορώ να πώ τίποτα γιατί και εγώ κάνω απλά το άρχισα αργότερα όταν η Έλενα χρόνισε :oops::oops::oops::oops::oops: .

Μάρθα περιμένω πως και πως να πάω στον παιδικό να δώ τι θα μου πεί για τα 50€ :evil::evil::evil:

Μιτσάκι καλές διακοπές, καλά να περάσετε :D:D:D:D:D

Χρύσα πολύ χάρηκα που είναι όλα καλά και ο υπέρηχος δεν εδειξε κάτι :D:D:D:D:D:D:D κρίμα στον Φόφο :(:( οξυζενε γιατί του έβαλες?

Τόνια λαχανικά έδωσες για 3ο γεύμα? τα άλλα 2 τι είναι? αντικατέστησε πλήρως τα γεύματα?

Ευα μακάρι να πάνε όλα καλά και να ακούσετε και καρδούλα στον υπέρηχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

ειμαι πουα απο τα κουνουπια :(

νατασουλα ευχαριστω πολυ ....το μονο που με αγχωνει ειναι οτι τωρα δεν θελει να κατσει στην τουαλετα ουτε για παιχνιδι ....εχω και γιογιο και καθετε εκει αλλα θα ηθελα στην τουαλετα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! τι κανετε;;;;

εμεις καλα..

Αφρο δεν βαζεις κρεμα για τα κουνουπια;;;..

περαστηκα ρε..βαλε φενιστιλ.

Γωγω τι να σου πω..του χρονου με τρεις αντρες..οπως ακριβως τα ειπες...θα ειμαι βασιλισσα....της κουζινας....θα πρεπει να βρω ενα ultra all inclusive ξενοδοχειο..αλλιως σηγα μη ξεκουραστω.

νατασουλα με ειχες ρωτησει τι κανει ο φοφος σχετικα με τον μικρο...δε θυμαμαινα σου απαντησα..

λοιπον, ειναι καλος..ζηλευει βεβαια...προς το παρον σε λογικα πλαισια γιατι δεν καταλαβαινει ακομα τη ειναι αυτο που νιωθει. ΠΧ οταν καποιος ασχολειτε μαζι του δεν δινει σημασια..αλλα οταν ολοι ειναι πανω απο το μωρο απαιτει προσοχη. Επισης ζηταει καποια παιχνιδια..πχ θελερι τωρα να μαδισει το κρεμαστο μομπιλ πανω απο την κουνια..καθηστερω να ανεβασω το ριλαξ γιατι σηγουρα θα θελει να κατσει μεσα, γεννικα ομως ειναι καλος, δεν πειραζει το μωρο και δεν ζηταει να θηλασει, μονο λεει το νινι τοει τσιτσι η πινει γαλιιιτσααα...

Αργυρω :evil::evil::evil::evil: ..ο αντρας σου θελει ξηλο...για σενα δεν το πηρε το αμαξι;;;;...τι θελει τωρα;;;..αντρες παιδι μου...απαπαπα με τα παλιοαμαξα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα εγω του επιτρεπω να παιζει και με τα παιχνιδια και να καθετε στο ριλαχ και ακομα και μεσα στην κουνια εχει μπει .Αλλα δεν του επιτρεπω να παρει τα παιχνιδια οταν παιζει το μικρο γιατι ειναι δικα του και του επιτρεπει να παειζει και αυτος ....και αν θελει τοσο πολυ να παρει κατι δινω στον μικρο ενα δικο του αγαπημενο παιχνιδι ....συνηθος το επιστρεφει πισω το μωρουδιακο παιχνιδι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρη Γωγω σου ρουφηξε και το μυαλο μαζι με το βυζι η μπεμπα;;;;;;προχθες δε σου ελεγα οτι σε κουτσομπολευαμε με τη Χρυσα και λεγαμε ποσο θελουμε να σε γνωρισουμε;;;;;;!!!!!! :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

Με τα τσιγαρακια πατα φρενο γιατι το κακο ειναι οτι μπορεις να ξεφυγεις πολυ ευκολα! :? εγω ξερεις τι κανω;;; τις περισσοτερες φορες τα κανω μισα! ετσι αναβω πιο πολλα μεν αλλα κανω πιο λιγα στην ουσια! ;)

Ευτυχως που δε χτυπησαν τα κοριτσια με το τρακαρισμα!!!! :twisted::twisted::twisted: φανταζομαι τα νευρα σου!!!!! θα αφριζα κι εγω και θα ριχνα πολλα μπινελικια!!!! :twisted::twisted::twisted:

Λοιπον με τα γευματα της μπουμπους..αρχισα 5 μηνων με φρουτοκρεμα,5,5 μηνων ελεγα να αρχισω λαχανικα αλλα θυμαστε που ειχα παρει 2 βιολογικες κρεμες και δε τις ετρωγε;;; ε λυπηθηκα να τις πεταξω και πηρα μια νουνου βανιλια,βαζω λιγη μαζι με τη βιολογικη και τις τρωει μια χαρα! :P ελεγα να μη φαει καθολου κρεμες αυτο το μωρο,αλλα τωρα χεστηκα!! ας φαει 2 μηνες μεχρι να μπουν κι αλλες τροφες,δε παθαινει τιποτα!!

απο χθες τις εβαλα και πατατα-καροτο-κολοκυθι κι ετσι εχουμε αντικαταστησει 3 γευματα!!! :D

Στη φρουτοκρεμα το πηγα πολυ χαλαρα κι εκανα 5-6 μερες μεχρι να αντικαταστησει πληρως γευμα,αλλα στα υπολοιπα της τα εδωσα μονοκοπανια!!!!! :P

Νατασουλα μου θυμιζει την ιωση που περασε ο Αλεξ πριν λιγο καιρο..αυριο δε θα εχει τιποτα θα δεις!

Χρυσα κι εγω θελω ενα τετοιο ξενοδοχειο!!!!! θελω διακοπες και ξεκουραση επειγοντως!!!! :roll:

Αχ παιδια χθες γελασα με τα μικρα γιατι βλεπω καποια στιγμη τη μπεμπα που την ειχα ξαπλα στο παρκο,να ειναι με τη πιπιλα,αλλα λιγο περιεργα..σα μπουκωμενη να κανει λιγο περιεργο πιπιλισμα...της βγαζω τη πιπιλα και τι να δω;;; ειχε τη πιπιλα του Αλεξ τη τεραστια!!!!!! :lol::lol::lol: και μου λεει ο μικρος με καμαρι "της εδωσα τη πιπιλα μου της μπεμπας μας"!!!! :lol::lol::lol:

Και μετα ετρωγε σταφυλι και πηγε να τη ταισει!!!! :shock::o:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια δεν είναι μόνο τα χέρια και η τσίχλα, τα ρούχα σου μυρίζουν και τα μαλλιά σου, έτσι παίρνοντας ένα παιδί στην αγκαιλιά αυτό θα ακουμπήσει στα ρούχα αλλά και θα μυρίσει τα μαλλιά.....κοινώς ποιά η απόλαυση αν είναι να κάνεις ολόκληρη μπάνιο κάθε φορά που καπνίζεις ένα τσιγάρο?!!! :?::!::!:

Νατασούλα περαστικά :x

για 2-3 μέρες θα έχουμε καλοκαιρινές μέρες....ακούς Λενάκι? :roll::roll:

Γωγώ τι έγινε τελικά? αυτός που προκάλεσε το ατύχημα θα πληρώσει όλους τους απο πίσω, έτσι πάει!!! :? καλέσατε αστυνομία?

εγώ κάθε φορά που οδηγώ προσαρμόζω το κάθισμα στα δικά μου δεδομένα, το σηκώνω δλδ, για να βλέπω και το μπροστινό μέρος του αυτοκ., καμμιά φορά βλέπω αυτοκ. και ένα μικρό κεφαλάκι ξεπροβάλει στην θέση του οδηγού!!!! :o:lol::lol::lol: ....δεν μου αρέσει αυτό!!!!......καλέ μέχρι που σήμερα σκέφτηκα να μην ξανα ανέβω στο αμάξι ούτε σαν συνοδηγός......σχόλια του τύπου "μην κλείνεις τόσο δυνατά την πόρτα" με εξοργίζουν....θα παίρνω το λεωφορείο!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια περισυ ειμασταν σε ενα τετοιο ξενοδοχειο στη Χανιωτη....δεν ειχα να σκεφτομαι τιποτα!!!!!

Μεχρι και καρεκλακια φαγητου και ειδικα γευματα για παιδια τα οποια αμα ηθελες σου τα αλεθαν κιόλας ειχαν...αχ..ξεκουραση...ολη μερα ετρωγα, επινα κοκτειλσ..ναι ναι ειχα ξετιναξει τα μοχιτο..και απλωνα την αριδα μου ειτε στην πισινα ειτε στην παραλια η οποια ηταν 5 βηματα.

ο φοφος επαιζε ειτε μονος του, ειτε με αλλα παιδακια, ειτε ξαπλωνε μαζι μας...ειλικρινα χαλαρα παω εκει και του χρονου...ηταν κομματακι αλμυρη η τιμη βεβεια..αλλα μονο που δεν χρειαζομουν να σκεφτομαι ΤΙΠΟΤΑ...αξιζε..ειλικρινα βγηκαμε ολο και ολο ενα βραδυ για βολτα.

Γωγω η τυπος..και κριως η μανταμιτσα...ηταν απαραδεκτοι!!!!..διλαδη μεσα στη μεση του δρομου;;;..μα ακομακαι με αλαρμ...δεν μπορουσε να σταματισει καπου πιο εκει!!!!!

Αχ αυτα τα αμαξια..ειχα εναν προην- Πειρεωτη- που ειχα τετοια κολληματα..μη μου απτου η μπεμπα του...αφου οτα αποφασησα να τον χορισω, του εκανα σπασιμο νευρων...επαιρνα αναψυκτικα μαζι μου στο αμαξι...ανοιγα το πακετο με τα πατατακια, και επιτιδες πασαλειβα τα χερια μου στα χερουλια κοπαναγα τις πορτες..ελεγα πουτ θα παει θα με χωρησει....χαχαχαχ, απλα μια μερα - κατα λαθος ταχα μου- γρατζουνισα το πισω φτερο με την ομπρελα θαλασσης...ε εκει αρχησε ο μεγαλος καυγας που τον ξεφορτωθηκα..

καλο παιδι ηταν αλλα λιγο μαλακας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ αν καπνιζεις εξω και λιγα τσιγαρα δε μυριζουν τα ρουχα σου γιατι δε παει ο καπνος πανω σου.. αυτο το προβλημα το εχει στους εσωτερικους χωρους...εγω καθομαι και στην αντιθετη φορα του αερα για να πηγαινει εντελως αλλου!!! :P

Για μενα ειναι η μονη απολαυση(μαζι με το φαγητο βεβαιως βεβαιως) που μου χει μεινει και προτιμω να κανω εστω και μισο και μετα ας πλενομαι 10 ωρες!

Χρυσα και ειδικα φαγητα για τα παιδια;;;;!!!!!του χρονου κλεισε και για μενα σε αυτο το ξενοδοχειο!!!!! :-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! :)

Εχω κατι νευρα τρελα δεν λεγεται! :twisted:

Συμπεθερα θα τα συνηθησει μωρε τα λαχανικα και θα της αρεσουνε! Σουπερ ο μπεαμπα ε? Τον εχω λιωσει! Την κρεμα ποτε της την δινεις? Απογευμα? Ο γαμπρος σου ειναι παμφαγος! Τα τρωει ολα :lol: Δεν μου εχει φτυσει ακομα τιποτα στην μουρη! :lol:

Αργυ ποσο τσατιστικα με τον αντρα σου :twisted: Στην θεση σου και εγω θα εκανα αυτο που λες. Δεν θα εμπαινα μεσα ουτε σαν συνοδηγος! Και στο προηγουμενο αμαξι τα ιδια σου εκανε? Καλα εγω θα μαλωνα συνεχεια μαζι του! Αλλα τωρα που το σκεφτομαι και αυτο που προτεινει η Γωγω δεν ειναι ασχημη ιδεα! Να μπαινεις μεσα και να τα πειραζεις ολα ;):D Οσο για την εκπαιδευση της Ρ. τι να πω...αν δεν υπαρχει συννενοηση και απο τις δυο μεριες δουλεια δεν γινεται.

Γωγουλα ευτυχως δεν παθατε τιποτα ρε. Δυσκολα ωραρια εχει η μικρη οντως. Σιγα σιγα ομως μπορει να φτιαξουν ποτε δεν ξερεις.

Δεν θυμαμαι τιποτα αλλο..επικρατει ενας πανικος εδω..παω να βαλω τον μικρο για υπνο αν με αφησει η Ε. :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κι εγώ θέλω τέτοιες διακοπές, του χρόνου είπαμε ότι θα πάμε έστω και γαι 3 μέρες, γιατί αυτό που κάναμε φέτος μόνο διακοπές δεν ήταν. Εντάξει περάσαμε πολύ ωραία αλλά πολύ κούραση, πιο πολύ απότι κουράζομαι εδώ.

Χρύσα καλά το έχει πάρει δηλαδή το θέμα νινί το Φόφος ;) μπράβο :D

Αργυρώ εγώ στην θέση σου θα αγόραζα άλλο αυτοκίνητο μόνο για μένα και δεν θα τον άφηνα ούτε να το πλησιάσει :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Άφρο μορεί να μην είναι έτοιμος ακόμα, δύσκολο πάντως με τόσο μικρά μωρά να κάνετε και εκπαίδευση, δεν νομίζω να το τολμούσα :?:?:?:?:?

Αν βγείτε για ψώνια δείξτου βρακάκια με ήρωες που του αρέσουν και ρώτησέ τον αν θέλει να πάρετε για να βγάλει την πάνα και να φοράει εκείνα, να δείς αντίδραση

Τόνια τα τρώει όλα η μικρή ε? Μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!

Γωγώ είδα χθες την φώτο που έβαλες της μικρής, πραγματικά είναι πανέμορφη τόσο καθαρό πρόσωπο σπάνια βλέπεις σε τόσο μικρό μωρό και το μάτι απίστευτο, κουκλίτσα πραγματικά :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ε μααααααααααααααααααααααα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κλαμα κλαμα κ τ ΔΥΟ..

το κεφαλι μου καζανι...

με κατουρησε κ ο θοδωρης τον καναπε :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κ το μαλωσα μια χαρα...ε μα...μετα απο 3.5 μηνες σκεφτηκε να κατουρησει το καναπε..

σε 2 βδομαδες θα παει σχολειο κ αυτος ακομα πανω του θα τα κανει..

τον φωναξα..δε αντεξα.εμαααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλιιιιιι...εισπνοη...εκπνοη....εισπνοη..εκπνοη...

τι να πω....ξεχνα τον καναπε...

δυσκολο οταν ουρλιαζουν και τα δυο..δεν ξερεις ποιον να πρωτοπαρηγορησεις!!!..ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΡΑ..εισαι ηρωας!!!!!!

Αμα φερεις και τα δυο μικρα την Κυριακη θα φουσκωσουμε την πισινα..οποτε φερτε και μαγιο.

Νατασουλα ναι δεν μπορω να πω σχετικα καλα το πηρε..βεβεια κανα δυο φορες το κοπανησε..τη μια τυχαια ενταξη...αλλα καλος ειναι..του χαιδευει τα ποδαρακια και τα χερακια..αλλα θελει να του τραβηξει και λιγο το ποδι καμια φορα οποτε θελει προσοχη ακομα. Αμα μεγαλωσουν δεν ξερω τι θα κανουν...ειδομεν.

Παιδια εγω πλεων για μενα, και για αρκετα χρονια απο δω και περα, δεν μνπορω να σκεφτω αλλου ειδους διακοπες, παρα διακοπες στιλ Club Med..που ηταν και τα πρωτα που εισιγηγην τετοιου ειδους παροχες στην Ελλαδα.

Παλια δε με ενοιαζει..αρκει να ηταν καθαρο και οικονομικο το καταλυμα και απο φαη εβρισκα..το προτιμουσα γιατι μου δινοταν η ευκαιρια να γευματιζω σε ωραιες ταβερνουλες κυριως για φρεσκο ψαρι..

αλλα τωρα με δυο παιδια και μεχρι να μεγαλωσουν αρκετα για να μην εχω ιστεριες σε τοσο κοσμο αυτα τα ξενοδοχεια αποτελουν μονοδρομο...για να ξεκουραστω ΚΑΙ εγω . Αργοτερα που θα μεγαλωσουν, θα αλλαξουν και τα στανταρ μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη κοριτσάκι μου. Ξέρω ότι τώρα ότι κ να σου πούμε δε θα βοηθήσει αλλά ο καιρός είναι γιατρός!! Δυστυχώς οι περισσότερες το έχουμε περάσει τουλάχιστον μια φορά. Προσωπικά θεωρώ πως δεν υπάρχει λόγος για εξετάσεις από τώρα. Οι γιατροί το θεωρούν τυχαίο γεγονός. Κρατα το σημαντικό ότι σύλληψη έγινε άρα είστε γόνιμοι κ πολύ απ ότι κατάλαβα αφού πιάσατε κατευθείαν κ όταν είσαι έτοιμη θα προσπαθήσετε ξανά κ θα έρθει το ουράνιο τόξο σας!!🙏🏻🙏🏻🌈🌈❤️❤️
    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...