Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

ευα με το καλο λοιπον ο γιοςςςςςςςςςςςςς :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τονια δε μας μιλας?????????????????? :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

γωγωκα μουυυυ εμενα μου ελειψες..τα παμε στο τηλ ;);)

νενι σημερα δε κερνας καφε? :lol::lol:

ιουλια κ λενα καλα να περασετε αυριο...

λενα σε τσακισε ο μικρος ε??αχ κρισεις..εισαι κ εγκυος κ σε σκιζει..υπομονη αυριο θα ναι αλλη μερα..για το φαι μη σκας..θα συνελθει,,

βενι που εισαι?????????????

αφρο ποτε θα ανεβετε? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φιλια σε οοοοολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αφρο κ ο αντρας μου λεει οτιειναι απο δοντι, εχει αλλα 2 να βγαλει

δεν ξερω, τι να πω

ελπιζω μονο απο αυριο να ηρεμησει, αλλιως οπως λεει κ η ιουλια θα αρχισουν να αδειαζουν οι θεσεις γυρω μας στο καμπινγκ :lol::lol::lol:

θουλαρα μουυυυυυυυυ αστερι μου μπα για το φαι δεν πολυσκαω, τα νευρα μου εχει σπασει απλα

κ κατι ακομα ηθελα να γραψω. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :lol::lol::lol::lol::lol: ειδες αγχολυτικο;;;!!!! :lol::lol::lol:

Τελεια η φωτο του Πανουλη!!!!!!! :x:x

Μαρη Θουλη γιατι δε σου μιλαω;;;; ειπες κατι και δε το ειδα;;;; :-\ αλλα τι λεω μωρε;;; στο τηλεφωνο καλε δε μιλησαμε το πρωι;;;θα με κουζουλανεις;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Ευακι να ρθουμε να σε βοηθησουμε;;;;;;ευχαριστως πουλακι μου αλλα πρεπει πρωτα να βρουμε ποιος θα βοηθησει εμας!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μονη εισαι εκει;;;μαμα-πεθερα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια,μονη μου ειμαι εδω..... :? λιγες μερες το χρονο ερχεται η μητερα μου και μερικες βδομαδες παμε ναυπλιο στο σπιτακι μας....!!!!!!! ;)

θου,ευχαριστω ρε!!!!!!!!!! ;) γιος λες???????μπα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφροδιτη,ευχαριστω πολυ!!!!!!!να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!!!!!!! ;)

χρυσα,δεν εχω προλαβει να μπω στην ομαδα..... :oops: θα μπω ομως να διαβασω τα νεα σου!!! ;)

και τωρα μια ερωτησουλα απο της θηλαζουσες μανουλες και εγκυουλες....... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D η αναστασια ακομα θηλαζει φυσικα....υπαρχει θεμα??????μπορουμε να θηλαζουμε και μετα 2 παιδακια???ενα μικρο κι ενα μεγαλο???????? :?::?::?::?::?:ελπιζω να πανε ολα καλα!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα εμενα τα εβγαλε ολα πια ...ενα μονο μενει το μισο να βγει ...απο γκρινια χορτασα !!!

αχ τα εβαλα για υπνο και τα δυο και καθομαι χαλαρα ...και θελω να τσακισω την μερεντα !!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τονια σαν μαφιοζος δεν ειναι ο μικρος στην φωτο ? :lol::lol::lol::lol:

για οσες δεν το διαβασαν εβαλα φωτογραφιες στο κρυφο τρενακι

θηλαζε και μην σε νιαζει :lol::lol::lol::lol: εγω ακομα θηλαζω τον Μ και η θουλη τον Θ και η αναστασια την Ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο, :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ωραιες ειναι και οι κορες!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να σου πω την αληθεια δεν υπαρχει περιπτωση να μη θηλαζω....θα με σκοτωσει η αναστασια..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P:P:P:P:P:P κανεις καμια ιδιαιτερη προετοιμασια ή πιανουν και τα δυο παιδακια τις θηλες χωρις θεμα?????εννοω για τη μεταδοση μικροβιων απο το ενα στομα στο αλλο.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν κανω ,απο οτι εχω διαβασει το γαλα μας ειναι και αντισηπτικο .

αντε με το καλο το νεο μπεμπε ,ε να μην μεινει το τρενακι απο μωρακια ,η λενα μετα η βικη και μετα εσυ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α,ωραια γιατι το σκεφτομουν..... ;) τωρα παω στο μαγαζι να βοηθησω γιατι εχουμε πανηγυρι και γινεται χαμος...... :shock: καλο βραδυ!!!!!αυριο θα προσπαθησω να μπω να δω τις φωτο που εβαλες στην ομαδα!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ το ρεσιταλ γκρινιας ελαβε τελος για σημερα...

πω πω τι ηταν αυτο σημερα κοριτσια!!!! αφου τον ειχα στη μανα μου κ δε γκρινιαξε λεπτο, οταν γυρισαμε σπιτι αρχισε τα μιρ μιρ!!!! α πα πα πα!!

γρουσι συγχαρητηρια κ παλι!!

ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

για το θηλασμο που ρωτας, να ειναι εδω ζωντανα παραδειγματα!! μην αγχωνεσαι καθολου!!!

παναγιωτα χρονια πολλα για αυριο κοριτσαρα μου!! μαρια ιωαννα κ σε σενα!

βικυ να χαιρεσαι τη μικρη σου!

οσες αλλες δε θυμαμαι τωρα χρονια σας πολλα κ εσας!!

χρονια πολλα κ στα αγαπημενα σας προσωπα που γιορταζουν!!!!

να περασετε σουπερ αυτες τις μερες που θα λειπουμε, καποια θα μου κανει ρεζουμε οταν γυρισω!!!

καλε αυριο φευγουμεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!

παω για μπανακι, να αρχισω να ετοιμαζω βαλιτσες και βουρ για νανι κ ξεκουραση!!!

σας φιλωωωωωωωωω θα τα ξαναπουμε το σαββατο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Κερναω καφε και γλυκακι για τι γιοκαρινι μου που γιορταζει σημερα την πρωτη του γιορτουλα!!!!!!!!!!!!!!

Παναγιωτα μου , χρονια πολλα !! Να σε χαιροντε οι αντρες σου και να σε προσεχουν σαν τα ματια τους κοριτσακι μου!!!!

Μαρια πολυχρονη , γερη και δυνατη και παντα ευτυχισμενη μαμα!!!!

Βικυ, νομιζω γιορταζει και το κοριτσακι σου, να το χαιρεστε και παντα χαρες να σας δινει!!!

Αφροδιτακι , μπορει να μην ειναι ακομα επισημα Πανουλης ο μικρος μαφιοζος , εγω παντως θα του ευχηθω ολα τα καλα του κοσμου να χει!!!!Και ναι , ειναι κουκλι με τα γυαλακια το μουτρο!!

Εγκυουλες , η Παναγια να σας φυλαει και να υποδεχτειτε με το καλο τα μωρακια σας!!Ευα ευχομαι καλοστεριωτη!!

Τελος να ευχηθω στο μπαμπακα μου, την αδερφουλα μου Μαρια, την κορακλα της και απιθανη ανηψια μου Μαρια -Ελλη να ναι πολυχρονοι κι ευτυχισμενοι και με το καλο να μας ερθει σε ενα μηνα κι η 2η μπουμπου!!!!!!

Φιλακια σε ολες , παμε στο χωριο να γιορτασουμε ολοι μαζι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα !!!

σημερα γιορταζει η μιση Ελλαδα !!

Παναγιωτα μου χρονια σου πολλα κοριτσακι μου ,παντα να εισαι τοσο χαμογελαστη και γλυκια .

Βικη να σου ζησει η ζουζουνα σου .

Μαρακι χρονια σου πολλα και με το καλο να βαλεις μπροστα για τριτο παιδακι .

Ελενη μου παναγιωτης η Μαριος ο γιος σου ?δεν θυμαμαι :oops: ,να σου ζησει να τον δεις να μεγαλωνει και να γινετε ενας υπεροχος ανθρωπος ευτυχισμενος πανω απο ολα .

Να μου ζησει και η Μαρια της κουμπαρας μου .

Εμεις σαν οικογενεια δεν γιορταζαμε τον μπαμπα μου τωρα το καλοκαιρι γιατι ακομα και αυτην την μερα δουλευε μεσα στα χωραφια μας και δεν ηταν καιρος για γιορτες ....παντα καναμε γιορτη την δευτερη μερα των χριστουγεννων που γιορταζει και τοτε η παναγια και ετσι εχω συνδεσει και την γιορτη του μικρου με εκεινη την μερα και δεν μπορω να σκευτω οτι γιορταζει τωρα .Σημερα ομως ειναι σημαντικη μερα για εμενα γιατι εχει γεννεθλια η μαμα μου και αυριο ο κωστας .

Καλε ξεχασα τον νεοφωτιστο ανηψιο μου !!!Να μου ζησει το κοκκινομαλικο μπουμπουκακι μου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα στις εορταζουσες Παναγιωτα,Μαρια,Μαρια-Ιωαννα της Βικυς και στους εορταζοντες Πανουλη(κι ας μη τον εχετε βαφτισει) και Παναγιωτη της Νενης!!!!!! Παντα ευτυχισμενοι να ειστε!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:-*:-*

Αφρο να χαιρεσαι και τη μανουλα σου,το Κωστα και το ανιψακι!!! :D αληθεια γιορταζει και τη 2η μερα των Χριστουγεννων η Παναγια;;;;δε το ξερα...τοτε θα γιορταζεις το Πανουλη;;;

Ευακι για το θηλασμο καλα σου λενε τα κοριτσια! μονο αν εχεις εντονες συσπασεις μπορει να υπερξει προβλημα..

Οσο για το γιο που ειπε η Θουλη.....ΣΤΑΝΤΑΡΑΚΙ δε πεφτει ποτε εξω!!!!! :whistle::lol::lol::lol::lol:

Παιδια κοιταξτε το τικερακι της μπουμπους μου...6 ΜΗΝΩΝ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif]

Τοσοι μηνες με πολυ κουραση,κλαμα,πιεση,αγανακτηση και καθε μερα να λεω οτι δεν αντεχω αλλο κι ομως τα καταφερα κι επιασα το στοχο μου!!!!!!!!!

Ειμαι πολυ περηφανη!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σας ευχαριστω μεσα απο τη καρδια μου ολες για τη παρεα και τη συμπαρασταση!!!!!δε θα τα καταφερνα χωρις εσας!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια μου ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ !!!! πρεπει να νιωθεις πολυ περιφανη και να το γιορταζεις .

απο εδω και περα τα δυσκολα φευγουν και θα ανασανεις .

ετσι λεω να τα γιορταζω μαζι την ιδια μερα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

χρονια πολλα στις Μαριες, στην Μ-Ι της Βικυς, στις Παναγιωτες και οσες εχουν ποιος γιορταζει να τους χαιρεστε!!

Αφρο εγω σου λεω και σημερα χρονια πολλα!!!..και γιορταζε οποτε θες!~!!! ;););)

Τονια τελεια..μπραβο τα καταφερες περιφυμα...

ασε...θυμαμαι την ημερα που σταματησα να αντλω...ηταν η πιο ευτυχησμενη της μεχρι τοτε ζωης μου.

Ευακη περιμενουμε νεα!!!

λενιω καλα να περασετε..

Ο μικρος παιδια κατι εχει παθει...τη νυχτα γρυλιζει, ζωριζετε σφγγετε και κοκκινιζει ..λες και θελει να κανει κακα και δεν μπορει...ενω κανει κανονικα την ημερα...τι λετε να σημαινει αυτο;;;;...σημερα ειδικα το ειχε για ωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!

Χρονια πολλα στις εορταζουσες μας Παναγιωτα, Μαρια, στην Μαρια-Ιωαννα της Βικυς, και ολες οσες γιορταζουν σημερα!!

Αφρο να χαιρεσαι τον Πανουλη σου και τους εορταζοντες σου!! Καλα πολυ μουρι ο μικρος στην φωτο :lol: Ειδα και τις αλλες στο πριβε και ειναι τελειες!!

Νεννη να χαιρεσαι τον γιοκα σου!!

Συμπεθερα ολεεεεε!!!!!!!! [smilie=wav.gif] Σε θαυμαζω απεριοριστα και σου αξιζουν χιλια μπραβο που τα καταφερες!!!! Πολυ χαιρομαι για σενα! :YMHUG::x

Λενα καλα να περασετε στο καμπινγκ!!

Χρυσα μπορει να εχει οντως πονακια οπως λεει και η Αφρο. Και εμενα το εκανε αυτο η Ε. τον πρωτο καιρο και αναρωτιομουν τι την πειραζε αλλα το σταματησε μετα απο λιγο καιρο.

Ξυπνησε ο μικρος :twisted: 3 τεταρτα προσπαθω να τον κοιμησω για να κοιμηθει 15 λεπτα μονο :twisted: Παω..φιλακια σε ολες τα λεμε αργοτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!!!!!!!!!!!

και ιδιαιτερα σε ολους οσους γιορταζουν: Μαρια,Μαρια -Ιωαννα,Γιωτα απο Χίο,Αντρας της Σισσιώς,Πανουλης και μπαμπάς Αφρος,Παναγιώτης της Ελένης!!!!!

κοριτσακια σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!!!! :x:x:x και εσεις να ειστε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Τωρα ειδα πως απο χτες ημουν συνδεδεμενη (μπηκα να δω φωτο στην ομαδα) και ειμαι ακομα... :shock:

Μπηκα να ευχηθω χρονια πολλα! Στην Παναγιωτα, την Μαρια, για τη γιορτη του Πανουλη αν και δεν εχει βαφτιστει ακομα, ετσι? (ειδα και φωτο Αφρο στην ομαδα, τι χαμογελα καλε ειναι αυτα!), στην ΜΙ της Βικυς και σε οσους αλλους γιορταζουν και δεν το ξερω! νενη το γιο σου τον λενε Παναγιωτη? Αν ανι χρονια πολλα!

Σισσιω σου στελνω ευχες και σε σενα για τον συζηγο και σου ευχομαι οτι καλυτερο

Καλα ειμαστε, αναρρωσαμε, φευγω την αλλη Δευτερα για ΣΤοκχολμη και μετα Ουγκαντα, αντε να μπαινουμε σε σειρα!

Σασ φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα...Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες...Παναγιώτα, Μαρία....Αλλά και στα παιδάκια που γιορτάζουν....Μαρία Ιωάννα, Πανούλης της Νένης και της Αφρος....Τι κάνετε κορούες;;;;Είστε καλά;;;;;;;

Ευάκι μου συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη...Να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις σε λίγους μήνες στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο μωράκι.... :x:x:x:x Για κόρη σε κόβω πάλι... :lol::lol::lol:

Τόνιααααααα συγχαρητήρια που άντεξες τόσο καιρό κοριτσάρα μου....Τώρα τι θα κάνεις;;;Θα δώσεις ξένο;;;;;; :roll::roll::roll::roll: Ικανή σε 'έχω να αντλείς μέχρι το χρόνο..... :lol::lol::lol::lol: Τι λέγατε ρε κουτσομπόλες με τη Χρύσα για μένα;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted: Καιρό έχω να της μιλήσω.... :oops::oops::oops:

Λένααααα συμπεθέρα καλά να περάσετε στο κάμπινγκ......Και υπομονή με τον Στάση...

Τόνια βρέθηκες με την ψηλέγκω;;;Εμαθα ότι είναι Κρήτη...

Φρανιτάκι τι κάνεις;;;;σε έχω χάσει τελείως... :(:(:( Ακόμα Ελλάδα είσαι;;;;Τι είχε ο Σεμπούλης;;;;;; :roll::roll::roll:

Χρύσα μήπως έχει κολικούς;Πως πάτε με θηλασμούς;;;Ο Φοφος καλά;;;;

Ρε κορίτσια ίσως με πείτε αχάριστη, αλλά η μπέμπα κοιμάται 10-10.30 το βράδυ και ξυπνάει 7 το πρωί για μεμέ και με τρελαίνει... :oops::oops::oops: Χιλιες φορές να ξυπνούσε νύχτα γιατί μετά ξανακοιμάται αμέσως (ουσιαστικά κοιμισμένη τρώει) παρά να ξυπνάει 7, μετά να κάθεται μαι ώρα ξ'υπνια και να ξανακοιμάται αφού σηκωθ'ω εγώ...Σήμερα ξύπνησε 7, θηλασαμε, πήγε να ξανακοιμηθεί κατά τις 8, αλλά δεν..Κοιμήθηκε τελικά στις 9 και τώρα ακόμα κοιμάται... :twisted::twisted::twisted: Κι εγώ είμαι ξυπνια από τις 7..Δεν αντέχω το πρωινό ξύπνημα....Εντάξει κοιμάμαι όσο θηλάζει,αλλά.... :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω επεστρεψες πουλιμ....τι νκαλα...ειδα χτες ενα ρεπορταζ του καλου σου.

Καλα τα παω με τον θηλασμο...ο μικρος τρωει γρηγορα...μαλλων εχω μεγαλη ροη γαλακτος...και γεννικα φτου φτου ειναι ισυχος...να μολις εφαγε και χεστηκε...να δω πως θα τον αλλαξω

Ο φοφος περναει ζωη και κοτα, ολο βολτες μου ειναι γεννικα ειναι καλα...να δω οταν θα παει παιδικο τι θα κανουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και χαρά σας :x

Εορτάζουσες Μαρία, Παναγιώτα, Γιώτα (Χιώτισσα), Μαρία Ιω (νύφη μου :D), Πανούλης (Αφρος), ξανά Πανούλης (νένης) Χρόνια σας Πολλά, ευτυχισμένα γεμάτα υγεία και ό,τι εσείς πραγματικά επιθυμείτε να το αποκτήσετε! :D .... και όσους άλλους ξεχνώ!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω καλα πραγματα λεγαμε καλε για τη παρτη σου!!!!!! :P οτι εισαι μεγαλο σουργελο,της συνομοταξιας μας(γκεσταπω δηλαδη :lol: ) και οτι θελουμε να σε γνωρισουμε!!! :D

Τι θα κανω τωρα με τις αντλησεις;;;;...κοιτα αυτοι που ειναι γυρω μου μου λενε να σταματησω γιατι βλεπουν πως με εχει καταβαλει ολο αυτο,αλλα εγω λυπαμαι να της το κοψω...μαλλον τωρα που θα της βαλω και τριτο γευμα θα μειωσω απλως πολυ τις αντλησεις κι αν φτανει να καλυβω 2 γευματα θα το τραβηξω οσο παει...νομιζω ομως οτι θα μειωθει πολυ το γαλα και δε θα φτανει...ειδομεν! :roll:

Για το πρωινο ξυπνημα που λες,εγω σε καταλαβαινω!!!! :lol::lol::lol: κι εμενα η μπεμπα ακριβως το ιδιο προγραμμα εκανε και το 7 με σκοτωνε!!! :? μια μερα ομως ξυπνησε 7 και για να μη ξυπνησει τον Αλεξ μεχρι να της ζεστανω το γαλα της εβαλα πιπιλα και ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 8:20!!! ε απο εκεινη τη μερα αν ξυπνησει πριν τις 8 της βαζω πιπιλα και ξανακοιμαται το πουλακι μου μεχρι τις 8+!!! :P

Που ειναι η ψηλεγκω να μας ακουσει να μας παιξει!!!! :lol::lol::lol:

Α ναι βρεθηκαμε με τη Αναστασια!!!το εγραψα πριν 2-3 σελιδες...ειναι μια κουκλα και πολυ πολυ καλη!!!!! :D

Χρυσα κι εγω νομιζω τιποτα πονακια ειναι και θα περασουν...δε θυμαμαι αν η μπεμπα το εκανε αυτο... :roll:

Αφρο ναι ρε συ α μαφιοζακι ειναι με το γυαλι ο Πανουλης!!!!!!πολυ μουρη!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Φρανι τελικα τι εγινε με τη δουλεια στη Σουηδια;;;;σε πηραν;;;;; τι δουλεια ηταν ακριβως;;;;

Μπραβο στο Σεμπινι που αναρρωσε κι ευχομαι να μη τη ξαναπαθετε οσο καιρο ακομη ειστε Ελλαδα!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ο Πανούλης τέλειος στην φωτό με το γυαλί!!! :x:x

Τόνια μπράβο σας που τα καταφέρατε μέχρι τώρα.....η γνώμη μου είναι, όπως το είπες "είδομεν"....βλέποντας και κάνοντας :x

χθες πήγαμε σε κάτι φίλους στο Βέλγιο και έχουν έναν πιτσιρίκο 8 μηνών και ενώ είχαν καρέκλα φαγητού τον τάιζαν αγκαλιά :o:o:o και τους λέω γιατί δεν τον βάζετε στην καρέκλα? η σπονδ. στήλη είναι εντάξει τώρα, πολλά μωράκια κάθονται σε αυτή την ηλικία.....τελικά φέρνει ο άντρας την καρέκλα και τον βάζουμε πάνω.....ο μικρός μέσα στην καλή χαρά, και ο μπαμπάς του ακόμη πιο πολύ χαρούμενος γιατί τον τάιζε άνετα....με ευχαρίστησε κιόλας για την συμβουλή!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

σήμερα πήγαμε όλοι έξω σε καφετέρια για πρωινό, ωραία ήταν.....αν και έχω την κρυφή εντύπωση ότι ο άντρας μου κάνει τα πάντα για να μην ο δηγήσω το αμάξι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::?

τέσπα....

Γωγώ καλόν χειμώνα :D

και κάτι άλλα λέγατε αλλά δεν θυμάμαι τώρα ..... :oops:

μάλλον από Σεπ θα γίνω "ενεργή" ξανά......

τέλη Αυγ ερχονται τα πεθερικά!!!! :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...