Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι Αργυρώ είδες?? και περιμένω να πάει και 2 το χειμώνα

καλά ε που να δειτε το δικό μου αυτοκίνητο

μέσα παρατάω αθλητικά, γόβες, πάνες, ζακετούλες και ότι άλλο φαντάζεστε

δεν το έχω πλύνει ποτέ 8-)8-)8-)

Αργυρώ δεν έχει ποδηλατόδρομο...αλλά κλείνουμε τους δρόμους...

με 500 ποδήλατα δεν μπορεί να κυκλοφορήσει αυτοκίνητο..

Οι περισσότεροι οδηγοί το γνωρίζουν κάθε βράδυ...

Α σας είπα κέρδισα και μια μπλούζα από τους Ποδηλάτες και την σίνιαρα

ήταν t-shirt έκοψα λαιμόκοψη και μανίκια και έγινε πολύ σούπερ :D:D:D:D

Τελικά φριτέζα λέω να μην πάρω μωρέ.. Είχε η μαμά μου αλλά σπάνια την χρησιμοποιούσαμε :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια.παιζει υποψια εγκυμοσυνης!!!!! :D επειδη,η αναστασια μου τραβαει το πληκτρολογιο δεν μπορω να σας γραψω λεπτομερειες....εχω ανοιξει θεματακι να δειτε!!!

φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακη το ειδα το θεμα σου και ετοιμαζομουν να σου γραψω..μακαρη με το καλο!!!!

Παιδια εγω περιμενω να επιστρεψω στη δουλεια για να ξαναμπει ταξη στο φαη του φοφο...

πωπω παντως θα μαγειρευω 3 διαφορετικα φαγητα...ε ρε γλεντιαααααα

Αργη αληθεια τι ψαρια τρωτε εκει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα,ευχαριστω κι απο δω!!!!!!!!!!!αυριο θα εχω νεοτερα!!!!!! ;) να σου ζησει ο παιδαρος!!!!!!!!!!! :D:D:D:D στα ειχα γραψει παλι αλλα δεν ξερω αν προλαβες να διαβασεις ευχες!!!!! :roll: αληθεια,πως γεννησες τελικα?????εχεις γραψει την εμπειρια σου σε ποστ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

ρε χρυσα πανε σε εναν γαστρεντερολογο να σε δει, μπορει να ειναι ραγαδα, δεν περναει μονη της. πρεπει οι κενωσεις σου να ειναι μαλακες για να μην ερεθιζεται περισσοτερο το σημειο

νενι καφεδακι ε? καμια μπυριτσα??

παναγιωτα σιγα μην κανει επαναγαλακτισμο.. καλα λεει η αφρο, εδω αμεσωςπ ηρε το χαπι, σιγα μην μπει στη διαδικασια αυτη

αργυρουλα ασε, εχω δει κ μεσα στη θεσσαλονικη με 1.85!!!

αμαρακι φριτεζα δεν εχω ουτε εγω, γενικα δεν τηγανιζω, σιχαινομαι να καθαριζω το λαδι που πιτσιλιεται κδεν τρωμε τηγανητα

τονιααααααααα τι κανετε??

ο μικρος ειναι μια χαρα, δευτερα φευγουμεεεεεεεεεεεεεεε για καμπινγκ!!!!!!!!!!!!!!!!!11

καλο ραδυ σε ολες, φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! :D

Αργυ εκδρομουλα κι εσεις σημερα;;; να περασετε τελεια στο Βελγιο! :D

Κι εμεις λεμε να παμε στο Μπαλι(οχι το εξωτικο δυστυχως! :P )..θα ειμαστε μεγαλη παρεα,και ολες απο το μαμμυ!!!! :P

Μπορει να ερθει και η ΑΝαστασι!!!! Καλα τη γνωρισα χθες και ΕΜΕΙΝΑ!!!! Ειναι ΚΟΥΚΛΑΡΑ!!!!!! Πανυψηλη,τελειο σωμα και φινετσα!!!! Και πολυ καληηηηηη!!!!!! :YMHUG::x

Και το τσαχπινικο ΤΙ ΚΑΛΟΟΟΟΟ!!!!!!! :x:x:x:x:x

Λενακι ενταξει ο μικρος ε;;;ευτυχως δεν ηταν τιποτα! φευγετε για καμπινγκ;;;τι καλα!!!! :D

αχ μονο εγω δε πηγα φετος πουθενα!!! :roll:

Ευακι εχεις σπορακι;;;;; :D:D:D αντε βρε μακαρι!!!! δεν ειδα το θεματακι που ανοιξες,θα παω σε λιγο να δω! :P

Ρε παιδια ο Αλεξ εδω και λιγες μερες θελει καθε βραδυ 150-200μλ δικο μου γαλα..απο βδομαδα που θα μειωσω πολυ τις αντλησεις ομως δε νομιζω να φτανει και εχω αρχισει να στεναχωριεμαι να το κοψω πιο πολυ για τον Αλεξ που δε τρωει τιποτα παρα για τη μπεμπα... :?

Μαρια καθε φορα που βλεπω ποδηλατη μου ρχεσαι στο μυαλο!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακη εγραψα κατι λιγα στην ομαδα, μπες να διαβασεις απο εκει..τελικα καναμε καισαρικη.

Λενα αυτη τη στιγμη δεν μπορω να παω γιατρο. Δεν ξερω ποση ωρα θα περιμενω και ο μικρος ακομα δεν εχει μαθει να πινει απο μπιμπερο, μετα που θα σαρανταρησει θα δοκιμασω σιγα σιγα να αντλω και να του δινω..και εννωειτε πως δεν παιζει να τον παρω μαζι μου σε κανεναν γιατρο.

Ειμαι ομως πολυ καλυτερα!!!

Τονια ουτε εγω φετος πηγα πουθενα..εσυ τουλαχιστων εκανες και κανενα μπανιο..εγω ειμαι ασπρη σαν το χιονι.

Σημερα ειμαι παλη καπως..εβλεπα και κατι εντελως ηλιθια ονειρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεεεεεεεεεερα

χρυσα πολυυυ χαιρομαι που εισαι καλυτερα κοριτσακι!! πολυ!

αφρο δικαιολογημενη η απουσια! :D

τονια ειδες ρε τι κοριτσι εχουμε εδω πανω???? τακαπληκτικο!!!

εχω κααααααααατι νευρα δε σας λεω τιποτα

χτες ηρθε η κουμπαρα μου, περασαμε πολυ ωραια, εφυγαν κατα τις 2

πηγαμε να ξαπλωσουμε με τον τολη κατα τις 3, ηρθε ο μικρος μαζι μας

ετρωγα μεχρι τις 4.30 κλωτσιες κ μου ειχε τσουρωμαδησει τα μαλλια

ξυπνησε 6.30 με γκρινια

ε απο τοτε δεν εχει σταματησει1!

κ εχει αυτη τη γκρινια γκρινιαζω-απο-χομπυ-για-να-σου-σπαω-τα-νευρα κ ΤΡΕ-ΛΑΙ-ΝΟ-ΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια Μπαλί!!!! Τι ωραίο μέρος!!!

Τι μου θύμισες :ymdaydream:

Μόλις γυρίσαμε από εκκλησία, πήγαμε να μεταλάβουν τα κορίτσια

και ετοιμαζόμαστε για καμιά θάλασσα!

Λενάκι είχες ωραίο βράδυ ε?? Εμένα χτες με πήρε ο ύπνος ανάμεσα στα κορίτσια

αλλά μια χαρά κοιμήθηκα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα!!!!!

Αφρο καλως τα δεχτηκες!!!! :D:D:D Πως του φανηκε ο Πανουλης μετα απο τοσο καιρό;;;

Λενααα :o:o απο τις 6μιση το πρωί;;;δηλαδη κοιμηθηκες μονο 4μιση ωρες και αυτες με κλωτσιες;;;; :?:?:? Στο καμπινγκ που πηγε η Ιουλια θα πάτε;;;

τονια ..στα χουμε πει ολες ρε..εσυ εισαι ηρωας με ολα αυτα με τις αντλησεις...καλα να περασετε στο μπαλί!!!!ειδες σωμα η ψηλη...τωρα εσυ πιστευεις οτι τρωει νουτελες;;; :-?:-?:-?:-?

Αργυρουλα καλα να περασετε!!!Με το νεο αυτοκινητο θα πατε να υποθεσω ε;;;

Μαρια τελικα τι θα μαγειρεψεις αυριο;;Εγω φριτεζα εχω την τεφαλ ακτιφραι που μαγειρευει με μια κουταλια λαδι.σιχαινομαι εντελως τη λαδιλα και για αυτο το λογο την αγορασαμε να τρωμε καμια πατατα τηγανιτη.ειμαι αρκετα ικανοποιημενη παντως.

Χρυσα ..και εγω ειχα παει σε γαστρεντερολογο..τπτ δεν μου εκανε..επειδη θηλαζα δε μπορουσε να μου δωσει φαρμακα!!!Α και μου εκανε και την ηλιθια εξεταση απο πισω... :evil::evil::evil::evil:

Ρε κοριτσια..αυγουστιατικα εχω συναχι...γκρρρρρρρρρρ.....

αυριο αν με παιρνετε και δεν το σηκωνω θα ειναι επειδη δεν εχω σημα...οκ;;; :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!! :)

Μονη με τον μικρο και κοιμαται! Τι ωραια ησυχια!! :D

Πηγαμε την Ε. οφθαλμιατρο παλι την Παρασκευη και ειναι μια χαρα τα ματακια της τελικα. Απλα μου ειπε πως καμια στιγμη θα ανεβασει μυωπια και να κανουμε επανελεγχο καθε 6 μηνες. Της εβαλε 2 σταγονες με χιλια ζορια για να ανοιξει η κορη και να της δει το ματι πιο καλα και μετα η καιμενουλα μου δεν εβλεπε καλα για λιγες ωρες! Κοιτουσε τα χερια της και ελεγε: Μπαμπα που ειναι τα χερακια μου :lol: Μετα περπατουσαμε και ελεγε στον μπαμπα της: μπαμπα γιατι πηγαινεις πισω πισω? Μπροστα προχωρα :lol: Πλακα ειχε απο την μια αλλα απο την αλλη την λυπομουν.

Αργυ ημερισια εκδρομουλα!! Τελεια! Περνουσαμε εξω απο την Λιεγη οταν γυρνουσαμε απο Παρισι. Εμεις σκεφτομασταν να σταματησουμε στις Βρυξελες αλλα μειναμε στην σκεψη μονο :D Καλα να περασετε σημερα!!!

Συμπεθερα ωραια συναντησουλα θα εχετε σημερα!! Θα ειναι και η Ανθη? Κοιτα να δεις διλλημα(το γαμησα?) :lol: που σου βαζει ο Αλεξ τωρα με το γαλα! Το κατεψυγμενο δοκιμασες αν το πινει? Αν ναι θα ειναι σουπερ! Τι καλα που συναντηθηκατε με την Αναστασια!!

Η Θου που ειναι παλι?

Μαρια και εγω εχω φριτεζα αλλα δεν την χρησιμοποιω καθολου. Στην αρχη ειχα εθιστει και τηγανιζα συνεχεια πατατες μιας και τρελενομαι αλλα μετα ηθελε συχνα αλλαγμα το λαδι και ηταν μεγαλη διαδικασια οποτε την σηκωσα. Τηγανιτα γενικα και εμεις δεν τρωμε.

Χρυσα τι καλα που εισαι καλυτερα!! Μακαρι να συνεχισεις ετσι!

Αφρο καλως τον δεχτηκες τον Κ.!!!

Λενα πολυ χαιρομαι που συνηλθε ο μικρος και θα πατε διακοπουλες!! Καλα να περασετε!!

Παναγιωτα που τη αρπαξες μωρε? Περαστικα!

Καλη Κυριακη να εχουμε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Λενακι!!

Μπραβο για τα ματακια της Ειρηνης!!! τη μυωπια πως την καταλαβε καλε;;;

τες πα...

α δε ξερω που την αρπαξα.παντως ειμαι με χαρτομαντηλα.

Βαλε Αφρο!!!και εγω θελω να σας βαλω αλλα φεταααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα

τι κανετε?

ευαααααααααααααααααα :D:D:D:D:D:D μωρε λες???????με το καλοοοοοοοο!!!!!!!!!!

παναγιωτα αν κανει επαναγαλακτισμο θα στηθω :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χρυσα κατι με ρωτησες...α ναι για μασιες..θα σε παρω απο βδομαδα να με πεις τι ακριβως θες..

τονια σιγα το μπαλι 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

η αναστασια μενει στο ξενοδοχειο που δουλευει ο γαμπρος μου..ποσο μικρος ο κομσος

σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε θουλαραααααααααααααααα που εισαι ρε ψυχη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολυ καλα για τη μυωπια της ειρηνης!! πως εισαι εσυ?

παναγιωτα με την ιουλια μαζι θα παμε καμπινγκ!! 8-)8-)8-)

περαστικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδίτσες μου γλυκές...Τι κάνετε;;;;;;Σας έλειψα καθόλου;;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Εμένα πολύ.....Γυρισαμε Πέμπτη Αθήνα, ξεπατώθηκα στις δουλειές, λάπτοπ δεν έχω πια και γράφω από ένα μινι λαπτοπάκι που έχω...

Τι μου κάνετε;;;Τι νέα;;;;

Έγινε τίποτα συγκλονιστικό όσο έλειπα;;;;;;;; :D:D:D:D:D:D

Εμείς καλά....Η Ιω ευχαριστηθηκε διακοπές και αλώνισμα, εγώ δεν ξεκουραστηκα ιδιαίτερα, αλλά πέρασα καλά σχετικά, με το νινί συνεχίζουμε θηλασμούς....Έφτασε ήδη τα 6 κιλά... :D:D:D:D:D Σε 2,5 μήνες κανονικά θα έπρεπε να αποθηλάσω που γυρίζω δουλειά, αλλά δε θέλω... :oops::oops::oops::oops::oops: Σκέφτομαι τι θα κάνω....

Α και κάτι δυσάρεστο...'Αρχισα το κάπνισμα πάλι... :oops::oops::oops::oops: Όχι κανονικά, αλλά κάνω 3-5 τσιγάρα την ημέρα... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε συμπεθερα!

πως περασατε?? γυρισατε μαυροτσουκαλα?? απλωσες την κορμαρα σου, λαστηκες??

γιατι δεν εχεις λαπτοπ, τι το κανες??

μπορεις να παρεις θηλαστρο οπως κανουν τα αλλα κοριτσια κ βλεπεις, εχεις καιρο μεχρι τοτε να δεις τι θα κανεις

τι κανει η νυφουλα μου?? ο συμπεθερος? το αγγελακι το μικρο??

αχ κοριτσια τα νευρα μου δεν ειναι καλα.. ειναι η τριτη μερα σημερα που ο μικρος δεν τρωει ΤΙΠΟΤΑ οταν λεω τιποτα τιποτα ομως, με ματιασατε κακουργες!!!!

σημερα ειναι απο το πρωι με 200 μλ γαλα κ μια μπουκια ρυζι

επιπλεον αυτες τις 3 μερες ξυπναει πολυ νωρις το πρωι, εγω ειμαι κομμαται ολη μερα, σερνομαι κ αυτος ΟΛΗ ΜΕΡΑ γκρινιαζει. ενταξει τον καταλααινω κιολας, βαριεται μεσα αλλα γαινουμε τα απογευματα.

ε σημερα δεν ηθελε να παει να κοιμηθει, ουρλιαζε κ με χτυπησε 2 φορες στην κοιλια

εκει που αρχισα να βραζω απο τα νευρα μου μου εδωσε κ μια κουτουλια στο ματι

ε εκει θολωσα κ εφυγα απο το δωματιο κ τον εκλεισα μεσα. αχ το καημενο τσιριζε ουρλιαζε εκλαιγε με αναφλητα κ ο τολης μου ελεγε αστον μην πας. προσπαθουσε να ανοιξει την πορτα κ μαλλον την κοπανησα δυνατα κ δε μπορουσε να την ανοιξει. κ παει ο τολης μεσα του εβαλε κατι φωνες οτι δε χτυπαμε οτι ειναι μεσημερι κ κοιμομαστε ειμαστε κουρασμενοι κλπ κ αυτος ουρλιαζε ολο κ περισσοτερο

στο τελος ηρθε μεσα κ κοιμηθηκε κρατωντας μου το χερι. μετα παιζει να εκλαιγα για καμια ωρα!

αχ τι να κανω, δεν εχω πολλα αποθεματα.. νιωθω τοσο απαισια..

ελπιζω αυριο που θα φυγουμε να ηρεμησει λιγο κ κυριως να μην ξυπναει απο τοσο νωρις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι εμενα μου κανουν προεορτια ζηλιας!!! :?

Μιλαμε οτι η γκρινια του απο πριν γεννησω σπαει κοκαλα!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: δε μπορω ομως να σας περιγραψω το βαθμο...ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Για το φαγητο μη τον πιεσεις αφου μεχρι τωρα ετρωγε καλα..αστον γιατι μπορει να δει οτι παραασχολησε και το κανει συστημα μετα!!! :?

Η ψηλεγκω τρωει νουτελες;;;;;;;;;;πως;;;;;;;με τα ματια;;;;;;;;;;; :shock::lol::lol::lol::lol::lol:

Γωγω μωρη μας ελειψες πολυ με τα ωραια σου!!!! :YMHUG::x

Σημερα πρπει να φτιαρμιζοσουν...σε θαβαμε με τη Χρυσα!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ρε συ οταν ειναι να πας στη δουλεια,αρχισε να αντλεις κι αν δεις οτι δε τη παλευεις,βλεπεις τι κανεις..αλλα μη το προδικαζεις απο τωρα..ισως σου φανει πιο ευκολο απο οτι νομιζεις! ;)

Αλλωστε τοτε αρχιζουν και οι στερεες και μεχρι το τελος του μηνα θα θελεις μονο 2 βασικα γευματα με γαλα! ;)

Για το καπνισμα τι να πω κι εγω που κανω σχεδον απο την αρχη...

Συμπεθερα πως καταλαβε ρε οτι θα κανει μυωπια;;; ε κι αν κανει δε τρεχει τιποτα..εγω εχω και μια χαρουλα με του φακους! ;)

Ναι ηταν και η Ανθη σημερα τη ξερεις;;;;; ειναι καταπληκτικη κοπελα!!!την αγαπω πολυ!!! :x:x:x

Αφρο καλως τη δεχτηκες τη κολωνα σου!!!!! :D ενταξει χαλαρωσες λιγακι;;;;;

Μαρακι εχεις ερθει Μπαλι;;; ωραια ε;;;; αλλα οχι αυτη την εποχη ρε γαμωτο..πολυ κοσμος!!! :roll: αρχες καλοκαιριου ειναι τελεια! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!! ;)

θου,μαλλον ναι!!!!!! ;););););) θετικο ηταν το τεστ αλλα αν δεν το δω στον υπερηχο δεν λεω τιποτα..... ;)

τονιαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ελατε ρε αμοργο να με βοηθησσετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μπεμπουλα μου,καλως ηρθατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!! Τι κανετε;;

Γωγω καλως ηρθες , μεγαλωσε το νινι;;

Τονια, βολταρετε με την Αναστασια;;

Λενα , ελπιζω να ηρεμισε ομικρος και να μη σε ταλαιπωρησει στο καμπινκ..

Εσεις που ξεκινησατε το καπνισμα μετα την εγκυμοσυνη , πως τα βολευετε με τη μυρωδια πανω σας και τα μωρα αγκαλια;;Ειναι ολογος που αποφευγω να το ξαναρχισω..Στη μικρη ξεκινησα παλι το καλοκαιρι που ηταν 1,5 χρ , αλλα μετα απο καθε τσιγαρο επεφτε το πλυσιμο της αρκουδας ,ταλαιπωρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια!  που λετε για το βάρος εγώ θα ήθελα πάλι ένα μωρό Μέχρι 3κιλα το πολύ για να το βγάλω πάλι εύκολα 😜! Είχα πάει εγώ υπέρηχο κ το έβγαλε 2700 κ γέννησα την επόμενη ήμερα 2500! Ήταν μια σταλιά αλλά πραγματικά βγήκε μονος του 🤪🤪 αλλά οπως λέει κ το @ditakiκανενα δεν έμεινε μέσα στην κοιλια! Κ εννοείται εμένα η γιατρος μ είπε δεν είναι μόνο το βάρος είναι όλα π πρέπει να βλέπονται αναλογικά δλδ το μηριαίο οστό η κεφάλι του όλα να αναπτύσσονται φυσιολογικά να συμβαδίζουν μεταξύ τους… @Apostolia88κοριτσι μου καλά έκανες να παρεις μια δεύτερη γνώμη! Αν δεν εμπιστεύεσαι τον γιατρο σου είναι το καλυτερο π μπορείς να κανεις!!  
    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...