Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λενακι το ιδιο ειναι , απλως δε βγαινει πια σε αυτο το υφασμα, που ουτως η αλλως ειναι πολυ ζεστο για εδω..Κι η αδερφη μου το 1ο σε μικροφιμπρα το εχει , τωρα βγαζουν για την Ελλαδα τουλαχιστον , τυπου αλκανταρα..

Αυτα λογικα στη γερμανια δεν ειναι φθηνοτερα;;

Παναγιωτα καλημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

22 φευγετε μαναρι μου ε;;;

Το θεμα ειναι να περασετε ωραια και ας μην βρεθουμε!!!Εχουμε ολο το Χειμωνα μπροστα μας!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ρε συ να σε ρωτησω ,και τις υπολοιπες δεηλαδη...

μετα απο το κωλοχαπι για τη διακοπη θηλασμου μπορεις να θηλασεις παλι;;;μετα απο ποσο καιρο;;;

καλημερα Ελενη!!!!κερνας καφε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

22 περνει αδεια δεν ξερω ποτε θα παμε .

εχουμε και παιδιατρο ....

δεν ξερω μετα απο ποτε ....ειχε πει η αγλαια αλλα τωρα βριεμαι να ψαξω :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι πες μου οτι δεν σε φροντιζω :D:D:D:D

Ω ναι!!!! :-*:-*:-*

Ελενη φετος ειπα να μην ερθω Αγρινιο ρε συ λογω ζεστης.Καθε καλοκαιρι ερχομουνα για 10 μερες!!!!

Γιατι ρωταω για το χαπι...

βγηκαν οι κυταρολογικες εξετασεις της νυφης μου και ωωωωωωωωωωω του θαυματος το γαλα της ειναι οκ!!!!

Αλλα ο γυν. ειχε προλαβει και της ειχε δωσει χαπι μην τυχον λεει και κανει κυστες στο στηθος... :shock::shock::shock:

και τωρα σκεφτεται για επαναγαλακτισμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα..στη σκεψη ειναι...μη νομιζετε οτι θα το κανει..

χθες ηταν η 4η νυχτα σπιτι τους και ξενυχτισε ο μπραδερ με τα μπουκαλια.... :lol::lol::lol:

Α δε θα φυγετε 22 ρε;;ε τοτε θα τα πουμε!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα , φετος ηταν απο τα δροσερα για τα δεδομενα μας καλοκαιρια :lol::lol:

Καλα , τι περιμεναν να χει το γαλα :shock::shock:

Χτεσινη ιστορια..Περιμενω τη σειρα μου στο φαρμακειο, μπροστα ενας μπαμπας παιρνει κατι για τη γυναικα του που μολις εχει γεννησει και βρισκετε στην κλινικη, η φιλη του φαρμακοποιος παιρνει μια σακουλα, βαζει μεσα 2 κουτια s26 και του λεει αυτα ειναι δωρο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη τα ειπα στον αδερφο μου... :?:?:? "σαν να μεγαλωνεις δυδυμα χωρις βοηθεια", οπως ειπε η Αγλαϊα!!!!

Ελενη,η χωρα της μαλακιας ειμαστε... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα καλα κρασια...μα καλα ηληθιος ειναι ο γιατρος...θα μπορουσε να προτεινει να κανει αντλησεις μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα..

τεσπα..δες εδω http://www.mitrikosthilasmos.com/2009/1 ... st_07.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Αγλαϊα σε μια κοπελα που πηρε μονο ενα χαπι απαντα

γραφει...

---------------------------------

To φάρμακο που πήρατε (δραστική ουσία cabergoline) έχει χρόνο ημίσιας ζωής 80 ώρες. Αυτό σημαίνει ότι για να μειωθεί η ουσία στο 1/8, θα πρέπει να περιμένετε 10 ημέρες. Με δεδομένη την ηλικία του μωρού σας, οι 10 μέρες θεωρούνται ασφαλής περίοδος αποχής από την τελευταία ημέρα λήψης του φαρμάκου.

Αυτές τις ημέρες καλό θα ήταν να επαναφέρετε τη γαλουχία κάνοντας 8 αντλήσεις το 24ωρο με νοσοκομειακό θήλαστρο με διπλό σύστημα άντλησης. Οι αντλήσεις θα πρέπει να διαρκούν 15 λεπτά (για κάθε στήθος, ή 15 λεπτά συνολικά αν χρησιμοποιείτε το διπλό σύστημα άντλησης), ανεξάρτητα από το αν υπάρχει ροή ή όχι.

Μετά τις 10 ημέρες μπορείτε να ξαναβάλετε το μωρό στο στήθος.

---------------------------------------

Προκειται για ενα μωρο 7 μηνων.Η νυφη μου πηρε νομιζω 2 με 3 και ειναι νεογεννητο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Χρυσα..της ειχα πει και εγω για αντλησεις..τες πα...

δεν προκειται τωρα να κανει κατι ..αλλα το θεατρο του παραλογου ειμαστε ρε συ!!!!

εσυ πως εισαι στο γνωστο θεμα;;;

εγω εβαζα και ξυλοκαϊνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε αυτην εφερε τον πανικο απο την πρωτη μερα θα κανει επαναγαλακτισμο μονη της ...σορι αλλα θα πεσω στα πλακακια απο τα γελια ...εδω εγω στο δευτερο αν γινοταν πχ κατι και επρεπε να βαλω πρωτα θηλαστρο στο στηθος για να κανω παραγωγη και μετα το μωρο ειμαι 40% σιγουρη οτι δεν θα τα καταφερνα ας μην μιλησω για το πρωτο που ειμαι σιγουρη οτι δεν θα τα καταφερνα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως να ειμαι...καλυτερα δε λεω αλλα καθε φορα που παω τουαλετα μετα ποναω..αλλα πρεπει να πηγαινω καθε μερα...ασε πολυ κουραστηκο το ολο θεμα...βαρεθηκα να ποναω...να γινω καλα νε ησυχασω.

θελλω διακοπες!!!!!!!

Αχ σημερα ειδα ενα ονειρο...σκετο ονειρο...ειδα πτι πηρα το μωρο και πηγα καροτσαδα στην παραλια..μετα πηγαμε σε καφε...βολτες στα μαγαζια...μετα ανακαλυψα οτι ειναι παντρεμενη και σφοδρα ερτευμενη με την παιδικη μου αγαπη!...αχ...ξενιαστα χρονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ειναι η κριση των προτων αντα νομιζω...

ωρες ωρες σκεφτομαι οτι ειμαι μια ελευθερη τριανταρα ανευ υποχρεοσεων που εχει ολητη ζωη μπροστα της...μετα καποιο απο τα δυο ζιζανια θα κλαψουρισει και θα με προσγειωσει στην πραγματηκοτητα.

Εγω δεν ειδα τον σιχαμερο...ειδα τον παιδικο...ηταν βεβεια λιγο μαλακας ο συγκεκριμενος..αλλα περασαμε πολυ ωραια..

ασε που τωρα πρεπει αν εχει γινει υπερβολικα ασχημος!!!

ΩΩΩΩΩ Ωραιο χρομα στα νυχια...και εγω χρειαζομαι πεντικιουρ..και απολεπιση...και μασκα για βαθυ καθαρισμο και ενηδατωση...και λιγο φλερτ απο καποιον κουκλο να μου ανεβασει το ηθικο- ο Ο ξεχασε ποτε ηταν η τελεταια φορα που με φλερταρε...

αλλα ποιος θα γυρισει να κοιταζει μια μανα 2 παιδιων με σωμα ζελε γεμματο ραγαδες;;;;;;.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μη λες βλακείες :evil:

πετάγομαι σαν τη τσουτσου

άντρες ΝΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τηγάνισα καλαμάρια και πατάτες

έχετε φριτέζα?? αν ναι είστε ευχαριστημένες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μνιαμμμ...μουυ τρεχουν τα σαλια...

οχι δεν εχω φριτεζα γιατι τιγανιζω σπανια εως ποτε, εχει η μανα μου και αν εξαιρεσεις οτι ξοδευει πολυ λαδι ενταξη ειναι ευχαροστημενη...τιγανιζει εκει μεσα πατατες κεφτεδακια κροκετες διαφορες και φυσικα ...καλαμαρακια...

Καλε δεν θελλω αντρες νααα..αμα ειναι για σεξ το κανω και με τοναντρα μου..να με φλερταρει καποιος θελλω..κατα προτιμιση θα θυμηθει ο Ο τις εποχες εκεινες...που μου εφερνε λουλουδια και διαφορα αλλα χαζα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε σεις κι εγω ειδα τον προην μου προχθες στον υπνο μου!!!! :o πονεμενη ιστορια...

Παναγιωτα μου τιποτα δε μπορει να κανει τωρα η νυφη σου...μονο αν μετα το πρωτο χαπι προσπαθουσε..τωρα μετα απο 3 χαπια και τοσες μερες;;;; με τιποτα!!!

Μα να εχει εσενα διπλα της και να κανει τετοια μαλακια;;;; :roll:

Σα να μεγαλωνεις διδυμα χωρις βοηθεια;;;; εγω δηλαδη που εχω και τον Αλεξ ειναι σα να μεγαλωνω τριδυμα;;;; :lol::lol::lol:

Μαρακι αν τηγανιζεις συχνα καλη ειναι η φριτεζα.αλλα μπελαλιδικη..θελει πολυ λαδι και στο καθαρισμα ειναι δυσκολη... :?

Νενη πολυ ωραιο το ρεκαρο!!! θα το ψαξω!!! ;)

Αφρο ειναι κι εσενα ο Κ με το αυτοκινητο ε;;;; σιγα μην εκανα και μπανιο πριν μπω μεσα!!!!με 2 αυτοκινητα θα πηγαιναμε στη θαλασσα!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Κατι ηθελα να σας πω αλλα το ξεχασα...ρε γαμωτο πολλες διαλειψεις ο εγκεφαλος!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά στα μωράκια και καλές διακοπές επίσης :)

Λενάκι έχει κουφόβραση εδώ, λίγη συνεφιά αλλά ζέστη, από Τρίτη ο πολύς ο ήλιος!!!! :D

να σας πω και εγώ περίπου έτσι είμαι με το αυτοκ., δεν άφηνα κανέναν να τρώει μέσα (στο αυτοκίνητό ΜΟΥ), ούτε να πίνει κάτι, εκτός νερού από μπουκάλι και αν επρόκειτο για μεγάλη διαφρομή.....όταν πηγαίναμε θάλασσα, εννοείται ότι όλοι καθάριζαν τα πόδια-παπούτσια τους και αν υπήρχε η παραμικρή υποψία για λίγο βρεγμένο μαγιό-σορτσάκι έστρωνα πετσέτα ;) ......δεν μου άρεσε να έχω βρόμικο αμάξι!!! :!::!: ......

αύριο πάμε Βέλγιο στην Λιέγη με κάτι φίλους.......

ήθελα να πω και άλλα αλλά δεν θυμάμαι τώρα :?

α να και μια αλλαξιέρα-τσάντα....τέτοια είχα εγώ!!!

http://www.babyartikel.de/produkt/wicke ... C24142AD27

Μαρία έχει ποδηλατόδρομο για την Γιάννουλη? :? όχι ε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θυμήθηκα: και εγώ είχα πρόγραμμα φαγητού στον Λ. μέχρι και την ηλικία των 3 ετών, μετά πήγε παιδικό και έχασα το παιχνίδι!!!! :?

2 φορές την εβδ. ψάρι

2 φορές κοτ.

2 φορές μοσχ.

1 όσπρια ή λαχανικά

τα παραπάνω συνοδεύονταν από λαχανικά!

στο μπουμπούκι δεν μπόρεσα να το εφαρμόσω διότι είναι δύσκολη στο φαγητό αφού δεν της αρέσουν τα όσπρια, κάποια λαχανικά π.χ. πιπεριά, μπρόκολο....και έχω γίνει πολύ βαρετή με το φαγητό, όλο τα ίδια κάνω......πάντα ήμουν υπέρ ενός εβδομαδιαίου προγράμματος, έτσι δεν σκέφτεσαι τι θα μαγειρέψεις!!!! ;)

από Σεπ θα το εφαρμόσω, θα φτιάξω ένα.....

αλλά τηρώ το 2 φορές την εβδ. ψάρι, 2 κόκκινο κρέας (μοσχ. κιμάς), 2 κοτ.,

για την πάνα μας μην ρωτάτε.....είμαστε σαν το γεφύρι της ΄Άρτας "ολημερής το χτίζανε το βράδυ γκρεμιζόταν"....ο ένας φτιάχνει, ο άλλος χαλάει..... :?:evil::evil::evil:

τι να κάνει και το κοριτσάκι?!!!!......και ήταν πολύ θετική.....

Σας αφήνω :-h:-h:-h:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...