Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

thouli sto IKA η σε ιδιωτη παιδιατρο κανεις τα εμβολια?

αληθεια μεσο Ικα πως γινεται?

Παναγιωτα η μαμα μου θα ανοιξουν κανονικα στο παιδικο που δουλευει και ειναι δημοτικος... αλλα θα εχουν υφος γιατι θα δουλευουν 8ωρο...βεβαια ειναι μονιμες!

τους χαλασε το 8ωρο...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σημερα καναμε πνευμονιοκοκου κ μηνιγγιτιδοκοκκου κ μας τσιμπησαν 2 φορες

κ τοτε μας εβαλε αυτο κ της ηπατιτιδας αν βλεπω καλα..

δηλ 3 φορες θα το τσιμπησουν? :o:o:o:o:o

νομιζω κ στο θοδωρη μια φορα 3 το τσιμπησαν :cry::cry::cry::cry:

βικυ η κορη σου εμαθε για το αδερφακι της.?

ναι στο ικα τα κανω..

η μαμα σου σε παιδικο δουλευει?

λενακι ρε ξεχασα..μωρε μπραααααααβο το γιωργη..μας εστειλε το ατιμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τελος η δουλεια..για ποσο δε ξερω..κ μετα δε ξερω που θα δουλεψω..γιατι με αυτη τη δουλεια κ με 2 μωρα ποιος θα με παρει???????

οποτε.. :roll::roll::roll::roll:

καλα δε το συζητω..αν κανω δε κ 3..αν λεω εχω φυγει απο αυτο το σπιτι..θα παω κατω απο τη πεθερα..αλλα με τοσα που ακουω εδω μεσα :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου πηρε 1600 περιπου..αν σκεφτεις οτι 3420 βγηκε απο το μαιευτηριο και τωρα ειναι 5050...

Βικυ στο Ικα παιρνει ςτηλεφωνο καικλεινεις ραντευου στοκεντρο Μανας και παιδιου για εμβολια..αλλα μια ο γιαννης δεν μπορει μια ο κωλος του πονει ειναι αυτοι...μια δεν εχουν τα εμβολια μια εχουν απεργια..μια ογιατρος εχει ζωχαδες και δεν ηρθε..γινετε μια ιστορια αλλα Θουλη...

Εγω οσα γραφονται μεσω ΙΚΑ παω και τα γραφω..τα υπολοιπα τα πληρονω..αλλα μου τι δινει απιστετα στα νευρα...το ολο συστημα εχει γινει ετσι που εξυπηρετει μονο αλλοδαπους και μεταναστες..και δε μου φταινει αυτοι σε τιποτα και ουτε τους κατηγορω αλλα ρε γμτ..εγω πληρονω τα μαλιοκεφαλα μου σε εισφορες..δεν δικαιουμαι καποιες παροχες;;;;;

Υπομονη με τη δουλεια....

Αχ παιδια...σημερα ειδα εναν παιδικο στους Αμπελοκηπους..χαλι μαυρο....250 με πρωινο..οπου πρωινο ψωμι μεμερεντα η μερμελαδα η τυρι...ε μα ελεος...περισσοτερη ποικιλια δεν εχει;;;..αυτες τις μ@λ@κιες θα τρωει το παιδι μου;;;;..ο φοφος εχει συνηθησει σε αλλου ειδους διατροφη..ποτε διλαδη θα φαει αυγο;;;;..φρουτο;;;;

Αφιστε που ηταν τιγκα στα χαλια και τα χνουδωτα ζωακια....αποριπτετε δεν το συζητω... τι θακανω ρε σεις....θα παω να πληροσω 300 ευρω για να παει σε εναν παιδικο "της προκοπης";;;;..δε μου αρεσει αυτο αλλα τι θα κανω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω..

στο θοδωρη οταν αρχισα να δινω φαφητο νομιζω εκανα αρκετη ποσοτητα κ εκανα μεριδουλες σε παγοκυστες κ καθε μερα ξεπαγωνα απο μια

στο μπεμπη δε το χω κανει ακομα κ σκεφτομαι να το κανω..γτ κ λιγη ποσοτητα να κανω το μπλεντερ δε το πιανει οποτε το παταω με πιρουνι εχει κομματακια κ το δινω ετσι..μιαχαρα το τρωει οσο τρωει :roll::roll::roll::roll:

στο κρεας τι να κανω?δηλ..ποσο μεριδα κρεας βαζετε?αχ τα ξεχασα...

με ειπε 4 μοσχαρι κ 2 κοτοπουλο να δινω..εσας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου δεν ξερω τι να σε πω..ο φοφος μοσχαρι εφαγε 10 μηνων...οποτε;;;..

Ρε συ αμα τα τρωει πατημενα αστον να τα φαει..δεν παθαινει τιποτα...οφοφος απο 8 μηνων ετρωγε πατημενα και απο 10 κομματακια..γι'αυτο και ο beaba ηταν ολοκαινουριος :lol::lol::lol::lol::lol:

Νομιζω η μεριδα ειναι 30-40 γραμμαρια

Δεν μπορω τσατιζομαι..θα τον παω στον παλιο παιδικο που στελνω εγω ολο το φαγητο..θελλω να εχει ποικιλια το παιδι ρε σεις..καλα να φαει και μερεντα και μαρμελαδα..δεν εχω αντιρυσση..αλλα καθε μερα;;;;;;

και 250 ευρω για ενα αθλιο χωρο σε παλια πολυκατοικια με ντιβανοστρωματα για κρεβατακια και τουαλετες χαλια..δεν μπορουν να βαλουνενα κεζαπ τα ΣΚ να καθαρισουν...

Το babyland στον Ευοσμο πιοκαλο και πιο φτηνο ειναι...αλλα ειναι μακρια γμτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα Χρόνια Πολλά να είστε πάντα αγαπημένοι κι ευτυχισμένοι.

Για τον παιδικό δεν έχω λόγια :evil::evil::evil::evil::evil: φέτος σχεδόν παντού αυτή η κατάσταση επικρατεί λόγω μείωσης προσωπικού..............

Τα εμβόλια εμείς πάντα ένε ένα τα κάναμε ποτέ 2 ή μαζί......

Χρύσα πήρες τηλ τον οδοντίατρο?

Για το θέμα της αλλεργίας τι σας ειπε η παιδίατρος? τα κιλά σουπερ!!!!!!!!!!!

Σε ποιον παιδικό πήγες?

Στην Νέα Πολιτεία έχει πολλούς αλλά δεν ξέρω αν σε βολεύουν

Κακώς πάντως δεν έκανες τα χαρτιά μέσω ΕΣΠΑ σε δημοτικό λογικά θα τον έπαιρναν

Βίκυ καλή δουλειά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Έλενα σε αυτόν που θα πάει δίνουν πρωϊνό και φρούτο κι εμείς πηγαίνουμε μεσημεριανό, λεπτομέρειες δεν ξέρω θα σας πώ στην πορεία. Το καλό είναι ότι ολοκαίνουργιος και έχει τεράστια αυλή.

Άργυ τι έγινε με το τσίμπημα του Λουκά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα σε ποιον παιδικο σας πηραν;;;;..ποσοπου ειχε πει το μηνα;;;;; χωρις εσπα.

Ρε συ πταν εκανα κανονικα τα χαρτια τον Μαρτιο για τον Δημοτικο και τους ανεφερα μου ειπαν να μη κανω ορεξη και με τετοιο εκκαθαριστικο με τιποτα δε μας παιρνουν δημοτικο...

στα χαρτια το οικογεννειακο μας εισοδημα με ιδιοκατοικηση και οχι ενοικιο ειναι 35 χιλιαρικα..ασχετα αν τα μισα απο αυτα ερχονται σπιτι ενα χρονο μετα...

δηλαδη μου το ειπαν στην ψυχρα..

και οταν βγηκαν τα κανονικα αποτελεσματα τα μη ΕΣΠΑ..και ειδα τα ονοματα..απο τα 68 παιδιακια τα 60 ειχαν ξενο επιθετο...

και σου λεω δεν ειναι το θεμα αυτο,αλοιμονο...φανταζομαι οι ανθρωποι το εχουν περισσοτερο αναγκη απο μενα..το θεμα ειναι πως δεν βρισκω ιδιωτικο με νορμαλ τιμη

Στη Νεα πολητεια ξερω οτι εχει πολλους..μονο γυρω απο τη μαμα μου εχει 3 αλλα κανω μεγαλο κυκλο για να παω στη δουλει αμου..και οι περισσοτεροι ειναι μεχρι τις 4..δυσκολα ετσι...αλλιως τον πηγαινω και σε αυτον που πηγε περισυ και ας μη μου αρεσε ιδιετερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα τσουπρες!

Παλι εδω ετοιμη για το καθημερινο μπιρι μπιρι! :P

Διαβασα πολυ λιγα αλλα ειπα να σας γραψω πρωτα για να..."¨σπασω" το ποστ! :lol:

Με το θηλασμο τα καταφερα παλι κ ΔΕΝ εδωσα γαλα ολη νυχτα!Το πηρε πολυ καλα!Αλλα κανει πολυ πιο ανησυχο υπνο...στριφογυρναει,παραμιλαει... :? ισως της πεσαν μαζεμενες κ μεγαλες αλλαγες :?:?:?

Το πρωι τη θηλασα μονο γτ θα φευγαμε κ δεν προλαβαινα να...αρνηθω! :lol: Με 1000 ζορια της εβαλα παμπερς κ την εστειλα για δουλεια με το μπαμπα της! :D:D:D:D Κ εγω...Πηγα για καφε κ βολτα στο κεντρο με τη φιλεναδα μου!!!!!περασα τοοοοοοοοοοοοοσο ωραια!Τεσπα!Ειδα κ τελειο ονειρο το βραδυ...οποτε ειχα κεφια! :D

Τωρα βεβαια μου εβγαλε την πιστη...Προσπαθουσα σχεδον 1,5 ωρα να κοιμηθει...Ενω κουτουλουσε κ απο τοο αυτοκινητο...Την πιανει η παρλα της!και μετα απο ξεζουμισμα 2 μεμεδακιων κ κουβεντα την εβαλα στο κρεβατακι της κ την χαιρετισα...Γκρινιαξε ελαχιστα κ μετα μιλουσε...Καποια στιγμη ακουω ησυχια...παω κ την βλεπω να εχει βγαλει την πανα κ να ειναι ετοιμη να την πεταξει κατω! :lol:

της την βαζω κ ξανα φευγω...μετα απο λιγο φωναζει "μαμααααα κακα σεεεελωωωωω σε λεω!" :lol::lol::lol::lol: Παω!Παλι εχει βγαλει την πανα...Την παω στο γιογιο και κανει τσισα!"πολλα εκανα μανουλα"! :lol: Παλι πανα+φανελακι κ κρεβατακι!Τωρα κοιμαται! :D:D:D

Σας τα γραφω πιο πολυ για να κερδισω το βραβειο της πρηχτρας αλλα κ να μου πειτε συμβουλη αν νομιζετε πως κανω καποιο λαθος που θα οδηγησει σε αντιθετα αποτελεσματα απο το "κοψιμο πανας" κ τον σταδιακο αποθηλασμο! :?

Επανερχομαι!!!Κανονιστε να φυγετε ολες κ θα το λαβω το μηνυμα! :evil::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβάστε δικό μας σκηνικό:

πάμε στο κέντρο εγώ, ο άντρας μου και η Ρ. για να κάνουμε μια πινακιδούλα με τα ονόματά μας να την βάλουμε πάνω στο ταχυδρομικό κουτί.....ο τύπος μας είπε μετά από 2 ώρες.....ε γυρνούσαμε στα μαγαζιά και σε ένα πολυκατάστημα αποφασίζουμε να καθίσουμε για καφέ και η Ρ. να παίξει με τα παιχνίδια....φεύγοντας λέω στον άντρα μου πάω για λίγο να δω τις κουρτίνες (είμασταν στον 4ο όροφο), η Ρ. τρέχει προς το ασανσέρ, ο άντρας μου είχε οπτική επαφή και η Ρ. πατάει το κουμπί, ανοίγει η πόρτα, μπαίνει στο ασανσέρ μόνη της, κλείνει η πόρτα και πάει κάτω :o:o:o:o:o:o:o .....μου λέει ο άντρας μου "γρήγορα τρέξε, πήγε κάτω με το ασανσέρ" ...... τρελάθηκα ....... του λέω κάτσε εδώ σε περίπτωση που ανέβει πάλι....πάω από τις κυλιόμενες στο υπόγειο και στο πάρκινγκ πουθενά....πάω σε κάθε όροφο, πουθενά, τηλεφωνώ στον άντρα μου, δεν την βρήκε....του λέω να πάει στο γραφείο πληρ. και να κάνει ανακοίνωση ...... πάει και την βρίσκει εκεί με μια υπάλληλο η οποία την βρήκε στο υπόγειο με τα αθλητικά να περιφέρεται και κατάλαβε ότι ήταν μόνη της και την πήγε πάνω στην ρεσεψιόν.....την ρώτησαν πώς την λένε και δεν έλεγε ............ έριξα το φταίξιμο στον άντρα μου διότι ΕΚΕΙΝΟΣ είχε οπτική επαφή με το μπουμπούκι και μπορούσε να την ακολουθήσει ή να της πει να μην πατήσει το κουμπί..... μου λέει "και οι 2 φταίμε, έχω τον πόνο μου στην μέση δεν μπορούσα να τρέξω".....ναι δεν λέω, αλλά βλέπεις ότι είμαι κάπου αλλού, θα μπορούσες να πας από πίσω της και να με περιμένετε!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

συμπέρασμα: κατάλαβα ότι ΜΟΝΟ ΕΓΩ είμαι υπεύθυνη για τα παιδιά, όπου πάμε ΜΟΝΟ ΕΓΩ κοιτάζω δεξιά αριστερά τι κάνουν........ δεν μπορώ να κοιτάξω κάτι που θέλω με ησυχία.....μετά κατά την διαδρομή η Ρ. ήταν πολύ δύσκολη, την πήρα αγκαλιά, φώναζε, την άφηνα κάτω πήγαινε όπου ήθελε κ.λπ., κ.λπ., κ.λπ.,.......

για τον Λ. τώρα: ο γιατρός είπε ότι κάτι τον τσίμπησε και έχει σαν μόλυνση και αν αύριο δεν υποχωρήσει η κόκκινη γραμμή που έχει θα δώσει αντιβίωση, αλλιώς δεν υπάρχει λόγος να δώσουμε από σήμερα και να μωλύνουμε τον οργανισμό του με αντιβίωση.....γενικά είναι κατά των φαρμάκων....έτσι μάρκαρε με μαρκαδόρο το σημείο, του έβαλε κρέμα και του το έδεσε και αύριο θα δούμε....

αυτά τα ωραία....

Παναγιώτα χαρούμενη επέτειο και πάντα ευτυχισμένοι να είστε :x

σόρρυ που δεν σχολιάζω τα υπόλοιπα αλλά δεν είμαι και στα καλύτερά μου τελευταία......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασι τελεια νομιζω τα πατε!!!!!

μπορεις να δοκιμασεις να μην της τη φορας την πανα καποιες ωρες τη μερα να δεις πως θα τα παει!

στην αναγκη σφουγγαριζεις κ πριν τα γενεθλια σας :lol::lol::lol:

αχ απο οταν γυρισαμε απο το καμπινγκ ο μικρος -επιτελους- γυρισε παλι στις καλες του φαγανιες!

τρωει παλι κανονικα κ το φαγητο του κ το πρωινο κ τα φρουτα του-ολα!

κ χτες κοιμηθηκε 10, ξυπνησε-με 11.20 !!!!!!!!!! κ τωρα κοιμαται απο τις 3.30!!

δεν ξερω τι θα κανει το βραδυ βεβαια :lol::lol::lol::lol:

θα κατσουμε στον παιδοτοπο μεχρι το κλεισιμο νομιζω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α για την Αλλεργια μου ειπε πως παιδιπου βαζει 1,5 κιλο το μηνα ειναι ισυχο τρωει και κοιμαται δεν εχει καμια αλλεργια και μη λεω βλακιεσ...ειναι οτι μαλλων τον παραταιζω απο το αραιο γαλκα...κοινως ατο που ελεγα υπερπαραγωγη και απλα να τον αφισω να το ρυθμησει..οσο για τα προυτσ τη νυχτα μου ειπε να φαω κατι να δω αντιδραση..ε σημερα θα φαω ρολο κημα συνταγη της Ερης

Αργυρω..ο αντρας σου ειναι απιστευτος...

τετοια τρομαρα, ουτε στον εχθρο μου

Αναστασια μπραβο ρε συ.,...σουπερ η Αννυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω σε καταλαβαινω..το εχω παθει κ εγω πολλες φορες με τον Α!Κ με αγριοκοιταζει κ απο πανω λες κ μονη μου την εκανα!Να τους αστραψεις μια ξαναστροφη κ να μην χορτσεις~! :twisted::twisted::twisted:

Τρομαξα πολυ με την Ρεα κ το ασανσερ...Παραλιγο να το παθω οταν ημουν στο Μαρμαρα με τη Μαγδα...Ημουν 1 δευτ πισω της,αλλα το ασανσερ ηταν ανοιχτο...ευτυχως που δεν προλαβε να μπει κ εκλεισαν οι πορτες κ ευτυχως που την "επιασε" το φωτοκυτταρο κ δεν την πονεσε....Εβαλα τα κλαμματα κ δεν μπορουσα να ηρεμισω :(:(:( Ηταν απο τις χειροτερες στιγμες της ζωης μου!Πολλες κακες σκεψεις...

Χρυσα περαστικα!αν δεν τα καταφερεις...χρωσταω κερασμα!

Θου εμεις εχουμε κανει καποια εμβολια 2πλα. :?:?

Βρε κοριτσια ακουσα πως καποιοι γιατροι ειναι πια συμβεβλημενοι με το ΙΚΑ κ δε χρειαζεται να πας στα ιατρεια!Γνωριζετε κατι?Καποια λιστα ισως αυτων των γιατρων?

Βενετια νομιζω πως αν δε θελει δεν μπορεις να κανεις κατι...Απλα μια στο τοσο ενθαρυνε τον κ χορευε σαν τρελλη το χορο του γιογιο!!!! :lol:

Νατασα αυτο με το πιπερι/φουμο/λεμονι κλπ στα μεμε ηταν διαδεδομενη μεθοδος στα χρονια των μαμαδων μας! :lol::lol::lol::lol: Εγω αν ποτε εφτανα στο αμην κ τρελαινομουν(κυριολεκτικα :P ) κ ακολουθουσα μια μαμακια μεθοδο θα ηταν αυτη με τις γαζες! :lol: Τυλιγμα σαν πιτογυρο με τη γαζα κ "ααααχ χτυπησε η μαμα!Δεν εχει γαλα!" :lol::lol::lol::lol:

Λενα μου εισαι καλυτερα η ακομα πονας? :(:(

Ασχετο!Της πηρα 9 βρακακια με κιττυ-μινι-νταιζι-μπαμπι!!!Κ απο τη χαρα της ετρεχε κρατωντας τα μεσα στο εργοστασιο για να τα δειξει στον μπαμπα!!!!!! :lol::lol::lol: ευτυχως που 1)υπολειτουργουν ακομη και 2) δεν ηταν δαντελενια στρινγκ!!!!! :lol::lol::lol::P

Παναγιωτα μου να ειστε ευτυχισμενοι!Καθε χρονο καλυτερα!!!!!

Ελενα μπραβο στον Γ!!!Αυτο το παιδι ειναι πολυ μπροστα!

Αργυ περαστικα στο ποδαρακι του Λ! :(

θου εγω λεω να δουλευεις με ραντεβου!Χαζη!20 λεπτα πιστολακι 15 ε!Κ ευελικτο ωραριο!Μεχρι να πανε σχολειο κ μετα βλεπεις! ;) Σε μενα θα κανεις καλυτερες τιμες αν ειμαι μπατιρακι! :P

Α!Χρυσα μπραβο στον φουσκα!!!!! :D Κ η δικια μου φουσκα τοσο ειχε παρει!

Μαρη Λεναρα μου τι εννοεις "καποιες ωρες"???καμμενο το'χεις κ εσυ?! :lol: Αφου σου λεω πως χθες ΔΕΝ φορουσε ΟΛΗ μερα πανα!Μονο το μεσημερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα μωρε!! λιιιιιιιιιγο χαζεψα σχωρα με λιγακι :lol::lol:

τοτε μια χαρα τα πατε μην ανησυχεις!!

κ γιατι δε μπορω να σε πετυχω στο τηλ??? μια παιρνω μια παιρνεις, δε συγχρονιζομαστε πια1

καλοφορετα τα βρακακια!! χαρα ο μπαμπας ε?? :lol::lol::lol::lol:

για τους γιατρους του ικα δε γνωριζω κατι..

α ναι ρε βενι, κ εμεις τις πρωτες μερες χορευαμε κ τραγουδουσαμε οταν κατουρουσε η εχεζε εκει!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: για δοκιμαστε το :mrgreen: αλλα πριν το κανεις θελω να με καλεσεις για καφε να βαλω μια κρυφη καμερα 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γελάω με τα βρακακια της αννυ να τρεχουν σφαιρα στους διαδρομους του εργοστασιου κ τη φατσα του α...οπως τη φανταζομαι δηλ.! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

για χοροτραγουδα στο γιο γιο..γελαω για ασχετο λογο,κ παλι! :lol::lol:

στο καμπιγκ καπνιζα ενα βραδυ κ διπλα μου ηταν το γιο γιο του ανασταση,το τασακι μου επεφτε μακρια κ βαριομουν να σηκωθω..κ σκεφτομαι"κ δε ριχνω τη σταχτη στο γιο γιο;;το πλενω μετα.."τελικα δε το εκανα κ το λεω στον τολη κ μου λεει"ευτυχως που εκλεισα τον ηχο,φανταζεσαι να πετουσες τη σταχτη κ ξαφινικα να ακουγες τραγουδιστα"μπραβο τα καταφερες,προσπαθησε παλι!"!! :lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

επισης λενα να σου θυμισω οτι ο αναστασης μια χαρα ετρωγε οσο ειχαμε εκεινο το θεσπεσιο φαγητο μου που κρατησαμε 5 μερες! :shock::shock::shock::shock::o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

επανηλθε στα ωραρια του,ε;τελεια!με το βηχα πώς ειναι;

ο γιωργος εκανε πυρετο 1 το πρωι,εδωσα ντεπον,με τη συριγγα,δεν επεφτε,τον εκανα ντουζακι,κ τελικα 2 κ μιση κοιμηθηκε..στις 6 ξυπνησε παλι ως τις 7.30,ηταν ζεστος,αλλα οχι πολυ,δεν εδωσα αντιουρετικο κ μετα κοιμηθηκε αλλη μια ωρα..απο τοτε ολα καλα..που κ που ζεσταινεται..αλλα μετα ιδρωνει,μαλλον ανεβοκατεβαινει ο πυρετος..απο διαθεση παντως σουπερ ειναι!

χρυσα γιατι δε σου αρεσε ο περσινος ιδιωτικος που πηγαινατε;

αν αποφασισεις παντως για ιδιωτικο μακρια,εμενα μου αρεσει ο μικρος πριγκηπας στο ρετζικι..γενικα εκει εχει πολλους κ εχει κ σχολικο..απο τιμες δεν ξερω..υποθετω τσιμπημενες βεβαια.. :?:?

λενακι σου ελειψα,ε;;;!!κ εμενα μου ελειψε η φατσουλα σου το πρωι! :D:D:D:D:D κ η εικονα που πυροβολειτε τα μυρμηγκια!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ τα καταπληκτικα μας βραδια!μη σου πω..κ ο φωτης απεναντι! :o:o ο καημενος... :roll::roll::lol::lol::lol:

θουλιτσα τελικα αποφασισες για τη βαφτιση;;

αργυρω σε ολα τα θεματα αισθανεσαι εσυ αποκλειστικα υπευθυνη για τα παιδια;το εχεις συζητησει μαζι του;

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tzουουουλιααααα!!!!!!!!!! :D:D:D Αντε μακαρι να ειναι ο τελευταιος πυρετος του Γ!

Καλα ρε στο γιογιο το βρωμοτσιγαρο σου? :lol::lol::lol: Εκει που πεφτουν σαν δροσοσταλιδες τα τσισακια του Ανασταση κ βουτανε με χαρη τα κουραδακια του? :twisted::lol::lol::lol:

Κοριτσια να σας πω κατι?Εχω βγαλει μια ρυτιδα στο ανω χειλος(μουστακι) :shock::shock::o:o:o Εκει δεν εχει ουτε η μανα μου!Κ δεν ειναι κ σημειο που να δικαιολογει ρυτιδα εκφρασης!

Και επειδη το σκεφτομαι συνεχεια και το φιλοσοφησα......Θα σας δωσω μια συμβουλη :P :

ΟΤΙ φαμε,ΟΤΙ πιουμς κ ΟΤΙ αρπαξει ο κωλος μας!!! :lol::lol::lol: Κ Το γραφω ολοκληρο για να το παρετε στα σοβαρα!!!!ΤΕΛΟΣ οι μιρλες κ οι γκρινιες κ τα πρεπει κ τα δεν πρεπει!Οκ να τα λεμε μεταξυ μας για να γουσταρουμε αλλα δεν πρεπει να τα κραταμε ουτε λιγο μεσα μας!

Εγω θα ζησω!θα κανω οτι λεει η καρδια,το μυαλο κ το σωμα μου!Το παιδι μου να ειναι γερο και ολοι οι αλλοι.....

Δεν γυρνανε πισω οι μερες!Δεν εχω χρονια για πεταμα.Μια ειναι η ζωη!Κ αν για λιγο κολλησα σε μια κατασταση,θα κοιταξω να περασω ΦΙΝΑ μεσα σε αυτη!Οπως το νομιζω εγω βεβαιως! ;):ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα! τι κάνετε ζουζουνάρες μου?

Μου λείπει η Αφροδίτη με τις ατάκες της. :D

Ερη πες μας κ τιποτα για τον Κ πλιζ!Πως ειναι πως περναει????

Καλά ειναι Αναστασάκι, όπως σας έχω πει δεν ειναι έτοιμος για πάνα και δεν θέλω να τον ζορίσω γι αυτο το θέμα, όπως είπε και η Αφροδίτη δεν θα τον στείλω φαντάρο με την πάνα :lol: το θεωρώ ευαίσθητο θεματάκι με πολλές υγρές μυρωδάτες αλλά και ψυχολογικές επιπλοκές :-p , όπως σας έχω πει κάνουμε βόλτες, πηγαινουμε στην παιδική χαρά και δεν τον καταλαβαίνουν τα άλλα παιδάκια γιατι τους μιλάει σε άπταιστα Ελληνικά, όπως σας έχω πει δεν θα πάει παιδικό, ευτυχώς δεν έχει αρρωστήσει φτου φτου, τρώει καλά, κοιμάται καλά και ώρες ώρες μας τεντώνει με τις γκρίνιες του.

Κάτι που δεν έχω πει ειναι ΄ότι πλέον ¨"μιλάει" Αγγλικά, τα βασικά δηλαδή "Γουε αρ γιου μαμυ?" "γκουντναιτ" "Αι λοβ γιου" "Λετς γκο πλεη", μετράει στα αγγλικά και ξέρει σχεδόν όλα τα ζώα.. Τελος πάντων αυτα δεν θέλω να τα λέω... :oops: Και μην με παρεξηγήσετε, γουστάρω να διαβάζω για τα παιδάκια σας, εννοείται, γι αυτο μπαίνω εξάλλου (εντάξει και για την τρέλα σας) απλά δεν ειναι στο δικό μου το στυλάκι.. :oops:

Τέλεια με την μικρή που βλέπει το θέμα της πάνας σαν παιχνίδι. ο δικός μου το βλέπει σαν εφιάλτη. Ειναι ανασφαλής χωρίς την πάνα.

Βρε Χρυσα περαστικά σου.. μα καλά κ αυτος τι έκανε μισή δουλειά? :twisted:

Ρε συ Ιουλία και εγώ όταν διάβασα το σκηνικό με το ποτηράκι σκιάχτηκα κάπως.. Και ο δικός μου παίρνει κάτι γουλιές..! :o

Αχ Συμπεθέρα :o:o:o και εμένα αυτο το σκηνικό ειναι ο φόβος μου, πηγαίνει και πατάει το κουμπί απο ασανσερ και μπαίνει μέσα! Αλλά το έχω στο μυαλό μου και τρέχω συννήθως απο πίσω του με 4 σακούλες στα χέρια! Ηρέμισε μην στεναχωριέσαι φυσικά και δεν εισαι εσυ μονο υπευθυνη για τα παιδιά. Μαλακία άμυνα σου έκανε ο άντρας σου. Ελπίζω να μην ειναι τίποτα ρε συ αυτο το τσίμπημα του Λουκά..! :x

Παναγιωτάκι μου γλυκό να τα χιλιάσετε ρε! Πάντα μαζι και αγαπημένοι να είσατσε πουλάκι μου!

FriskyAnniversary.jpg[/attachment:316y5nny]

Βίκυ μου οι άντρες δεν καταλαβαινουν τον θηλασμό. Τους φαινεται εξωπραγματικός και πιστευω ότι οταν βλέπουν μια μάνα να θηλάζει ενα μωρό πάνω απο ένα χρόνο, απο μέσα τους σκέφτονται οτι αυτο γίνεται μόνο επειδή η γυναίκα έχει κάλο στο κεφάλι.. :oops:

Θουλάκι μου δεν ξέρω και εμείς έχουμε κάνει 2 φορές νομίζω 2 εμβόλια μαζί.. Καλά η Θεία ιουιου χαχαχα

Λενάκι μπράβο στο αγοράκι σου για το μπουσούλισμα! Εχουν πολύ πλάκα τα μωρά με τα καλαμάκια!

Ρε συ Νατασούλα πιπέρι στην θηλή???!!!! ΕΛΕΟΣ!!! Και γιατι δεν το μπουκώνει με μπουκάλι ρε πιο ανθρώπινο είναι!

Φιλάκια :-*:-*:-*:-*:-*:-*

post-4408-13873937554651_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον..το ρολο εγινε μουρλια...αν και το πρασο ηταν κατεψηγμενο...δεν πειραζει...

το χλαπακιασ εο Ο..τρεις φετες εφαγε μαζι με τη σαλτσα και του πουρε..τωρα πλυσημο στο ταψι..

εγω εφαγα μιση φετα..να δω αντιδρασεις του μικρου.

Α ηθελα να πω Θου καποια εμβολια μπορεις να τα κανεις μαζι ενω καποια οχι..θυμαμαι πως ενα η δο καναμε και εμεις μαζι...

Ξυπνησε...παω να αλλαξω- ταισω- και μετα πλυνω ταψι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε αναστασακι!τί ωραια που τα λες! :):):):)

δεν ξερω βεβαια πώς γινεται παντα πραξη..αλλα μπορουμε να το αναλυσουμε απο κοντα οταν θα πιουμε οι δυο μας καφε εξω! :idea::idea:

μωρη τρελη,δε μου ειχες πει οτι μπορεις να αφηνεις την αννυ στον α. τα πρωινα!τωρα που εχει αδεια κ η μαμα μου μπορουσαμε να παμε κ μαζι για καφε!κανονισε!ως την τεταρτη!πεμπτη ξεκιναω δουλεια παλι!κ η μαμα μου δηλαδη..οποτε φροντισε να προλαβουμε!ουυυυ!θα εχουμε παρα πολλα να πουμε!

ερη μου ο κωστακης προσαρμοστηκε μια χαρα,ε;;κ αγγλικα,ε!τσακαλακι! :D:D

θα μπορουσες να τον στειλεις παιδικο εκει απο φετος;

για την πανα..κ εμεις τζιφος!αλλα δε θα αγχωθω..ως το επομενο καλοκαιρι τουλ.!

φιλακια σε ολες!

η αφρο ποτε επιστρεφει;

α!θου εμεις δεν καναμε ποτε 2 μαζι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα χαίρομαι που σας άρεσε το ρολό. Και εγώ τρελαίνομαι.

Ιουλιάκι μου δεν ξέρω αν προσαρμόστηκε ακόμη.. Πιστεύω οτι κάτι νευράκια χωρίς λόγο και κάτι γυμνάσια που μας κάνει οφείλονται στην αλλαγή σε συνάρτηση με την ηλικία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα! Όχι η κύστη δεν επηρέαζε πουθενά το τεστ. Αφού έκανα και χοριακη πριν πάω στο γιατρό κ ήταν 0,2. Ούτε καν υποψία εγκυμοσύνης!! Κάνε μια χοριακη να ξεμπερδευεις! Υπομονή 1-2 μέρες για να δεις τι γίνεται! Εύχομαι κάθε καλό!!
    • Περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου από την Doppler 😊
    • Καλησπερα κοριτσια μου. Καλη εβδομαδα.🩷🤍  θα ηθελα παρακαλω να μου απαντησετε αν καποια απο εσας εχει εμπειρια εξωσωματικης  απο το πανεπιστημιακο νοσοκομειο λαρισας ή εστω αν εχετε επισκεφθει καποιο γυναικολογο εκει! Καθε πληροφορια χρησιμη
    • Σε ευχαριστώ πολύ για τον  χρόνο που αφιέρωσες να μου γράψεις το μήνυμα!!  Αναφορικά με τα πεθερικά ήταν η τελευταία ευκαιρία που τους δώσαμε με τον άντρα μου, καθώς έχουν γίνει τραβηγμένα σκηνικά και στο παρελθόν. Μου το ανέφερε μόνος του ότι οφείλει να προστατεύσει την οικογένεια του (εμένα και τα παιδιά μας) και για το λόγο αυτό ήταν η τελευταία φορά που πήγαμε εκεί.  Για το αίμα, σήμερα είμαι πολύ πιο ψύχραιμη... Θα μπορούσα να πάω στον γιατρό μου το απόγευμα εκτάκτως να με δει, αλλά προσπαθώ να είμαι ήρεμη και αισιόδοξη,  οπότε θα περιμένω μέχρι αύριο που έχουμε την αυχενική. Εξάλλου σήμερα έχω απειροελάχιστη ποσότητα και καθόλου πόνο. Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει, δεν είναι στο χέρι μου δυστυχώς...  Καλημερα κοριτσάκι μου! Θα έρθει η μαμά μου σήμερα και αύριο και θα ξεκουραστώ. Ευτυχώς όταν έρχεται την αναλαμβάνει 100%, μόνο να τη θηλάσω μου την δίνει 😂. Κ γω πιστεύω λόγω κούρασης και βάρους που σηκώνω όλη μέρα έγινε αυτό. Ο γιατρός και εμένα μου είπε να μην σηκώνω πάνω από 5κιλα και η μπέμπα είναι 9.  Προσεύχομαι για όλες μας να πάνε όλα τέλεια, όλες οι γυναίκες είναι στις προσευχές μου, είτε εγκυουλες ή στην προσπάθεια για μωράκι ♥️♥️🙏🙏
    • Κοριτσιααα πάω για το doppler σήμερα ..άντε περιμένω πως και πως..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...