Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

Αναστασια διαρροια εε?? τουλαχιστον σταματησε τον εμετο...Δεν θα συμφωνησω με τον Α...τωρα χρειαζεται υγρα το καημενουλι περισσοτερο απο το φαι..τουλαχιστον ας πινει λιγο γαλα κ αν μπορεις δωσε της κ νερακι αν θελει, κ αν φαει λιγο ρυζακι καλο θα της κανει..θα στρωσει σιγα σιγα...νομιζω περασε...Εμενα να εβλεπες χτες τι εκανε..αφου μου λερωσε τα ρουχα που τον ειχα αγκαλια αλλα ευτυχως μονο χτες εκανε διαροια κ τιποτα αλλο...και σημερα μου ειπε η αδερφη μου εφαγε πολυ και καλα..Αααα και δεν με ζητησε...μου ζωγραφισε (μουτζουρες) ενα αεροπλανο (ετσι λεει) και θα μου το δωσει οταν ερθω...

Θουλη εμεις στη βαφτιση καλεσαμε 50 ατομα..50 ειχαμε κ στο τραπεζι..Το καναμε σε εστιατοριο με κηπο και μας ειχε κοστισει 27 ευρω το ατομο...

Κατι αλλο ηθελα να σχολιασω και δεν θυμαμαι...απο την πολυ χαρα τον εκαψα τον εγκεφαλο...εχω χωθει στο κρεββατακι μου τωρα...ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩΩΩΩΩΩΩΩ...και θα αφησω την αδερφη μου να βασανιζεται με το σεμπινι :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχα!Κοιμισου εσυ κ η τυχη σου δουλευει!30 αεροπλανα θα σου ζωγραφισει το αγορι σου!!!!Το γλυκουλι μου!!!

Για την Αννυ αυτο πιστευω κ εγω!Χρειαζεται υγρα το παιδι...Ρυζακι δεν ηθελε αλλα δεν θα την πιεσω...Την καταλαβαινω!

Ρε συ χθες που την εβλεπε εξασθενημενη,με ρωτουσε αν ηπιε γαλα κ αν δεν το εβγαλε!Κ αν του ελεγα πως οκ ηπιε χαιροταν!Σημερα που ειναι πιο ζωντανη αρχισε το ιδιο τροπαριο!Μου τη δινει!Οκ..κ εγω θα ηθελα να αποθηλασουμε σιγα-σιγα...Ομως αφου ειναι ασχετος με το θεμα κ αφου δεν ασχολειται...δε θα επρεπε να επιμενει να μιλαει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο δικος μου κανει δανεζικα (μπρρρρ παγωσαμε) αστεια κατα καιρους με το θηλασμο...το αγαπημενο του ειναι να μου λεει πως οταν ο Σεμπ θα παει 16 χρονων θα καλει τους φιλους του σε γαλα παρτυ :ymsick::ymsick: αχ τι αστειο!! και το λεει κ γελαει κιολας καθε φορα....μιλαμε σκαει στα γελια με το αστειο του...και να ηταν και αστειο ρε παιδι μου....δανεζικο χιουμορ...

Και εγω θελω να αποθηλασει ο σεμπ αλλα δεν μπορω να τον ακουω να σπαραζει στο κλαμμα οταν του λεω οχι και ετσι υποκυπτω...πιστευω ομως πως καποια στιγμη θα το κοψουν μονα τους...

Σοβαρα τωρα, μαλλον την ειδε καλυτερα και βιαζεται..αλλα δωσε της καλυτερα γαλατακι μη της πεσει και βαρυ τιποτα αλλο..το γαλα την κραταει απο την αφυδατωση και τα μωρουλινια αφυδατωνονται γρηγορα...Εμενα οταν εκανε τους εμετους στην Ουγκαντα αφυδατωθηκε γιατι δεν επινε ουτε γαλα..τοσο χαλια...και του εδινα ηλεκτρολυτες...αχ παω για υπνο...10.15 ειναι εδω αλλα θα τεντωθω στο κρεββατακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρανιτα ΕΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

κ γω θελω σουηδιααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

τι κανετε?

το θεμα βαφτισης μαλλον εκλεισε..

θα καλεσω οσους υπολογιζα κ σας ειπα..μετα θα τραπεζωσω μονο κουμπαρους κ η πεθερα μου εδω τη γειτονια κ καποιους απο καβαλα θα τους κανει τραπεζι σπιτι της...οποτε ολα οκ

το μονο μου θεμα ειναι μη παρεξηγηθουν οι γονεις των κουμπαρων..

επειδη θα λειπουν οι γονεις του αντ

αλλα θα τους το πω απο τωρα...

μπορει απο μονη τους να πουν πατε με τα παιδια μονο νεολαια ;););)

οι δικοι μου συγγενεις που θα ερθουν απο αθηνα κ σερρες θα τους πω απ το τηλ οτι δε θα εχω τραπεζι κ τελος..

αν κ χλωμο να ερθουν αλλα θα καταλαβουν ;)

χρυσα καλε ολοι εχουμε ραγαδες..τι σκας..

αναστασια εγω συμφωνω με το Α

ε ναι γλυκεια μου..δωσε να φαει παιδι..εσυ τι ξες..

ΒΡΕ ΧΡΕΩΣΤΟΝ ΤΟΝ ΣΟΥ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

καλε καθομουν το ζωον κ εγραφα ολο το μεσημερι για το πως περασαμε κ τωρα ειδα οτι δε δημοσιευσε τιποτα!!!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

θουλαρα σε εχω πεθυμησει πολυ ρε! θελω να ερθω να σε δω!!

γιατο τραπεζι που λες μια χαρα το αποφασισες.. κ πολυ εσκασες κιολας!

μωρη γωγω οχι απο τωρα στη στρατα!!εγω νομιζα πλακα εκανες!! :lol:

ρε βενετια αμαν ρε χαλαρωσε με τα κιλα σου πια! εισαι μια κουκλα, πολυ γλυκια κ πανεξυπνη με τρομερο χιουμορ!! ε εχεις 2-3 κιλα παραπανω, μην κανεις ετσι καλε, μη σου γινεται εμμονη πια! αντε μην ερθω εκει με κανενα ταψι γλυκο! :lol::lol:

εκσταση εμεις παρολο που εχουμε επετειο εκεινη τη μερα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι θα σας τιμησουμε!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

τι χαζομαρες λεει ο δικος σου καλε, τωρα που ειναι ετσι ειναι οτι καλυτερο να θηλαζει περισσοτερο!

χρυσα ηρεμησε κ εσυ, αντε, εχασες ολα τα κιλα, ειμαι σιγουρη οτι θα ιεσαι μια κουκλαρα

φρανιτα τετοιες κρυαδες λεει ο δικος σου??

αχ ηρθε κ η τζουλαι! αφου δε μας παρατησαν τις 2 πρωτες μερες που ο αναστασης ουρλιαζε ολη μερα τυχεροι ημασταν!!! μα τι γκρινια ηταν αυτη ρε παιδι μου, α πα πα πα! αλλα ηταν τεεεεεεεεεεελεια!!!!!!

μονο να σας πω οτι ο γκογκι ηταν η μασκοτ του καμπινγκ!! ημασταν η πιο κοινωνικη σκηνη :lol::lol::lol:

κριμα που χαθηκε το μηνυμα μου, τα ελεγα τοσο ωραια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααα επισης να σας πω οτι διοργανωναμε κ βραδιες με διαφορα events!!

μα τι γελιο που ριξαμε, πραγματικα!!! ειχα χρονια να περασω τοσο ωραια!!!

παναγιωτα να σε ρωτησω

τωρα που εκανες τον μικρο, οταν ζητησες την αδεια κυησης ποσο ηταν? ηταν 3 μηνες επειδη ηταν το δευτερο παιδι?

σημερα πηγαμε τον ανασταση στο γιατρο κ μας ειπε οτι το βρογχικο ασθμα του ειναι πολυ πιθανο να οφειλεται σε αλλεργια. οταν πηγαμε στο καμπινγκ εβηχε συνεχεια το καημενο, ειδικα το βραδυ.. τι να σας λεω, πολυ βηχας! κ πρεπει να κανουμε κατι εξετασεις για αλλεργιες, για να δουμε..

επισης πηρα πιεσομετρο! η πιεση μου ειναι πολυ χαμηλη, κατα μεσο ορο 10 η μεγαλη κ 5.5 η μικρη

για να δουμε πως θα τα παμε οσο περναει ο καιρος..

σας φιλω κοριτσια1!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία και Φρανίτα οι άντρες δεν μπορούν να καταλάβουν τι σημαίνει θηλασμός για το παιδί αλλά και για την μητέρα....κυρίως για το παιδί....εγώ έλεγα ότι θα ολοκληρώσω τους 6 μήνες στην αρχή (το είχα άχτι (έτσι γράφεται? :? ) από τον Λουκάκο που τον θήλασα μόνο 5,5 μήνες!)....έφτασαν οι 6 μήνες και με ρωτάει ο άντρας μου μέχρι πότε θα θηλάσω, λέω μέχρι τον χρόνο......ε με το που έρχεται η 31η Αυγ μου λέει τώρα θα σταματήσεις ε? λέω και τι είναι ραδιόφωνο που έχει on και off? :o:o:o:o:o:o ....τελικά αποθηλάσαμε στους 19 μήνες και κατά διαστήματα μου έλεγε ότι είναι πολύ και τα όμοια!!!! :evil::evil: ....όμως ήμουν χαρούμενη επειδή αποθήλασε μόνη της!!! :D

Αναστασία εμάς ο παιδίατρος μας είχε πει, όταν ο Λ. έκανε εμετό για 3,4 μέρες, να του δίνουμε ό,τι μα ό,τι εκείνος ήθελε.....αυτά τα ότι ο χυμός απαγορεύεται δεν ισχύουν....πρέπει να δίνουμε ό,τι το παιδί θέλει......ακόμη και αν θέλει χάμπουργκερς από τα γκούντις!!!! :D .......μπορείς να δώσεις και ηλεκτρολύτες για την αφυδάτωση και την ενδυνάμωση!!! :? .... περαστικά :x

Λένα ένας ξάδελφός μου που ήταν γιατρός, αλλά το έχω διαβάσει κιόλας, μου είχε πει ότι σημασία στην πίεση έχει η διαφορά της μικρής με της μεγάλης πίεσης......και όταν είναι μέχρι 5 (μονάδες, έτσι δεν λέγεται? :? ) είναι οκ.......δλδ αν είχε 14 μεγ. και 6 μικρή, πάλι καλά δεν είναι!!!....τώρα εσύ με 5 και 10 πάλι καλά είναι!!!! :!:

Φρανίτα Ha kul i Sverige = καλή διασκέδαση στην Σουηδία!!!! :D και god avkastning = καλή επιστροφή!!! :D

δεν του είπες του Δανού: γελάσαμε και σήμερα!!! :mrgreen::mrgreen:

από Δευτέρα έρχονται και τα πεθερικά χορεύω από την χαρά μου!!!! :(:(:mrgreen::mrgreen:

γενικώς δεν με πειράζουν, απλά είναι λίγο δύσκολοι επισκέπτες, δεν τους αρέσουν όλα τα φαγητά, τα απλά.....και πρέπει να κάνω κάθε πρωί το ίδιο πρωινό :ymsick::ymsick::ymsick: ....και δεν έχω την ψυχολογική διάθεση να τα κάνω όλα αυτά.....ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ!!!! :(:(:( ....θέλω την ησυχία μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΩΤΗΣΗ όποια γνωρίζει:

έχω μαιλ στο yahoo. com και μου έκανε ερώτηση τις προάλλες αν θέλω να γυρίσω στο αμερικάνικο γιαχού ή στο γερμανικό και πάτησα γερμανικό κατά λάθος και μετά έκανα undo και γύρισε στο αγγλικό και τώρα όποτε κάνω σύνδεση μου ΄βγαίνει στο γερμανικό.....τι να κάνω για να μου γυρίσει πάλι στο αγγλικό? ξέρετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!! :D

Παναγιωτα μου εσυ ειπες περι πλαταμωνα και βραχυκυκλωματος;;;;;; Τη πατησες γιατι εκει ΕΧΩ ΠΑΕΙ!!!!!!! [smilie=thefinger.gif] [smilie=headbang.gif] \M/ :lol::lol::lol:

5ημερη πηγαμε Κατερινη και καναμε και μια βολτα απο κει αν θυμαμαι καλα!!! :P

Φρανι αεροπλανο σου ζωγραφισε ο Σεμπ;;;;;;εεεμ τι αλλο θα σου ζωγραφιζε αφου αυτο το μωρο εχει μπει πιο πολλες φορες σε αεροπλανο παρα σε αυτοκινητο!!! :lol::lol::lol:

Καλα αυτο σου το ταξιδι στη Σουηδια το ζηλευω πιο πολυ απο οποιοδηποτε αλλο...ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΟΟΝΗΗΗ!!!! :lol::lol::lol:

Ποτε εχεις τη συνεντευξη;;;να μας ενημερωσεις εεε;;; ;)

Αναστασι τωρα που ειναι αρρωστη η Αννυ του ηρθε να κοψει το θηλασμο;;;; :-w:-w Παντως ισως συμφωνησω λιιιγοοο (εκτος ασθενιας) οτι μπορει να φταιει που χορταινει με το γαλα και δε θελει να φαει τιποτα αλλο... :oops::roll: το λεω επειδη ειναι τσουπωτη οποτε πρεπει να τρωει καλα απο το βυζακι και δε γουσταρει να δοκιμασει κατι αλλο...

Α και κατι αλλο που ηθελα να σε ρωτησω απο οταν ησουν εδω...ο Ανεστης τη φωναζει Αννα κι οχι Αννυ ε;;; :?

Ρε σεις μη λετε την ιουλια μας Τζουλια γιατι με παραπεμπει το γνωστο ξανθο κι αληθωρο πορνηδιο!!! :twisted::P

Ιουλιακι και Λενακι ονειρο τα περασατε παρεακι ε;;;;τι καλα!!!! :D:D

Θουλακι να κανεις οτι γουσταρεις στη βαφτιση!!!! ;) Ο Αντωνης τι λεει;;; εμενα αν δεν ηταν ο Μακης που θελει να καλεσουμε τη Σαρα και τη Μαρα νομιζεις οτι ειχα καμια ορεξη να τραπεζωνω 150 ατομα;;;;; :twisted::twisted::twisted:

Αν με αφηνε θα ειχα μαξ 60 ατομα!

Μωρη Γωγω κατι ηθελα να σου πω αλλα το ξεχασα γιατι τα χα διαβασει απο χθες και τα ξεχασα!!!! :roll:

Σας αφηνω γιατι περιμενει η ξαδερφη μου τοση ωρα!!!! :P

Α Λενακι εγω πιεση ειχα 8 η μεγαλη και 4-5 η μικρη σε ολη την εγκυμοσυνη κι ακομη δηλαδη! αφου ο ντοκτορ τη πρωτη φορα που μου τη πηρε με κοιταζει λοξα και μου λεει "ζεις;;;εισαι σιγουρη;;" :lol::lol::lol:

Αργυ μου δεν εχω ιδεα...ειμαι ασχετη εντελως! :roll:

Το Ερακι μας που χαθηκε παλι;;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α τώρα που το ανέφερε η Τόνια, θυμήθηκα τι ήθελα να πω:!!!!

Γωγώ εμένα αυτή η εξάρτηση που έχτε με τον άντρα σου δεν μου αρέσει ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!.....είναι πολύ κουραστική.....τέτοια έχει και ο άνρας μου και όλα πρέπει να τα κάνουμε μαζί!!!!.....και προ γάμου, όλα τα κάναμε μαζί και όταν χρειάστηκε, μετά γάμου, να μείνουμε χώρια για ένα χρόνο, τα είδε όλα.....τον έριξε πολύ ψυχολογικά και απέκτησε πρόβλημα υγείας, ψυχοσωματικό!!!! :!::!: .....ίσως στην αρχή να είναι ωραίο, αλλά μετά από χρόνια γίνεται πολύ κουραστικό......εμείς ακόμη και στο ΣΜ πηγαίνουμε όλοι μαζί και οι 4 ή καμμιά φορά οι 3......λίγη ανεξαρτησία μέσα στον γάμο, πάντα μέσα στα όρια, χρειάζεται!!!

πόσα χρόνια είστε παντρεμένοι?.....μην μου πεις μόνο 2!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες τα παιδιά παίζαν έξω με τις μπάλες και κατά λάθος οι μπάλες έπεσαν στον κήπο του γείτονα, ο οποίος δεν έχει δώσει το οκ να πηγαίνουν τα παιδια και να παίρνουν την μπάλα, ενώ ο άλλος από την άλλη μεριά μας είχε πει κάθε φορά που πέφτουν οι μπάλες, δεν χρειάζεται να χτυπάμε το κουδούνι, να πηδάνε το τοιχάκι τα παιδιά και να τις παίρνουν!!!!!.......πάει ο Λ. χτυπάει το κουδούνι αλλά κανείς στο σπίτι.....έρχεται πάλι στον κήπο μας, παίζουν με τις άλλες μπάλες, ξανά πέφτει η μπάλα στον γείτονα, παέι χτυπάει το κουδούνι, τίποτα......του είπαμε, δεν πειράζει αύριο πάλι και ότι δεν μπορούμε να πηδήσουμε στον κήπο τους, δεν επιτρέπεται.....οπότε ο Λ. λέει στην Ρ. να πάει πηδήσει εκείνη στον κήπο και να πάρει τις μπάλες!!!! :o ....πάει και Η Ρ. και σκαρφαλώνει στα λουλούδια, πηδάει και τσουπ τις πήρε!!!! :o:o:o:o:o:o .....έρχεται ο Λ. και μας λέει: "αφού δεν επιτρέπεται σε μένα να πηδήσω στον κήπο, έστειλα την Ρ."!!!! :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

και η Ρ. κάνει ό,τι της πει ο Λ.!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

τονια ηθελα να σε ρωτησω ρε συ..τι εγινε με τις εξετασεις? θυροειδη αμυγδαλες ολα καλα?

ρε συ λενα το ξερω ειμαι οοοοοολα αυτα αλλα θα ηθελα και κορμι :lol::lol::lol::lol::lol:

τι θεματικα βραδια κανατε βρε σουργελα??? :lol::lol:

αναστασια ωραιο ταιμιγκ εχει ο αντρας σου..τωρα που ειναι αρρωστη το θυμηθηκε? περαστικα σας!

αλλα εσυ δεν σκεφτεσαι σιγα σιγα να αποθηλασεις?

φραντιτα να σου πω πως και εγω γελασα με το αστειο του δανου??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα να περασεις!!!! :D:D

ρε σεις βοηθηστε με....

πηρα στον παιδικο και του ειπα τι και πως και μου ειπε μην την αφησεις την θεση φερνε τον εστω για 2 ωρες να παιζει..

και εχω τις εξης σκεψεις...

α) θα φαω την θεση απο μια μανουλα που θελει να δουλεψει γιαν ατον πηγαινω να παιζει?

β) αυτο πιου λενε πως αρρωσταινουνε(το επιβεβαιωσε και η ιδια) δεν θα ισχυει ακομα και για 2 ωρες να παει? και αν αρρωσταινει και δεν τρωει την πατησαμε ασχημα!!!!! :(:(

γ) θα χωσωτην μανα μου να τον πηγαινει και να τον φερνει με ταξι?? γιατι εκεινη την ωρα δουθλευουμε...

τι θα κανατε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας παρεακι!!!!

Πως ειναι τα κεφια σημερα?

Αναστασι τωρα που ειναι αρρωστη η Αννυ του ηρθε να κοψει το θηλασμο;;;; :-w:-w Παντως ισως συμφωνησω λιιιγοοο (εκτος ασθενιας) οτι μπορει να φταιει που χορταινει με το γαλα και δε θελει να φαει τιποτα αλλο... :oops::roll: το λεω επειδη ειναι τσουπωτη οποτε πρεπει να τρωει καλα απο το βυζακι και δε γουσταρει να δοκιμασει κατι αλλο...

Α και κατι αλλο που ηθελα να σε ρωτησω απο οταν ησουν εδω...ο Ανεστης τη φωναζει Αννα κι οχι Αννυ ε;;; :?

Ε καλα λεω οτι κατι εχεις πιει!!!!!!!! :P Απο εσενα δεν το περιμενα αυτο!Οχι τιποτα αλλο αλλα εχεις ενα σουπερ αφαγο παιδακι μαρη!!!!Και μου λες αυτο?!μαλλον επειδη την βλεπεις τσουπωτη οπως λες,πιστευεις οτι εχω ενα σουπερ θρεπτικο γαλα το οποιο μπορει να αντικαταστησει ολα τα αλλα????Αχ σ'ευχαριστω που ανεβαζεις τοοοσο ψηλα το γαλα μου! :P:shock::lol:

Ο Αλεξ σου τι ζορι τραβαει τοτε κ δεν τρωει κ σε εχει κανει φριτεζα?(απο αυτες που βγαζουν το λαδι στο πλαι! :lol: )...Μηπως το "κλεμμενο" απο τη μπεμπα γαλατακι που του δινεις???Ααααααααα φιλεναδα...πρεπει να το κοψεις!!!!! :lol::lol::lol::lol::P:P:P:P

Μη με τρελαινεις πατριωτακι!!! :D:D

Και ναι!Ο Α κ ολο του το σοι την φωναζουν Αννα!Ειναι πολυ ωριμο εκ μερους τους αυτο!Στην εγκυμοσυνη μου λεγανε οτι θα την λεμε Αννυ κ οοοοτι θελω εγω κ αλλες τετοιες μπουρδες,μεχρι 7-8 μην την λεγανε μπεμπα κ μετα Ανν-Α! L-):ymsick: δε βαριεσαι?

Ας τη φωναζουν κ Νωντα!(ετσι βαφτισα τον σκυλακο μας =))=)) )Χε...πλεον για οτι κανουν...

Παλι πολυλογω αλλα θα με συγχωρεσετε,ειμαι σιγουρη!

Λενακι μου τα ειπε χθες η Ιουλια κ χαρηκα πολυ που ξεσκιστηκατε να γελατε! :lol::lol::lol: Κ που μετρουσατε την πιεση ακομα κ των περαστικων! =))=))=)):ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Τζουλια(ξανθο αλληθωρο πορνιδιο =))=))=))=))=))=))=))=))=)) ????-μα καμια σχεση γμτ!!!!!) που εισαι????

Αργυρω καλο κουραγιο κοπελα μου!Τι θα'λεγες να αλλαξεις λιγακι χαρακτηρα?Δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να ζοριζεσαι?Οι γονεις του αντρα σου θα ερθουν...κανονικα θα επρεπε να βαλεις τα ποδια ψηλα κ να σε ξεκουρασουν....και δε με νοιαζει που εχουν αλλη νοοτροπια.Η νυφη ειναι Ελληνιδα κ θα επρεπε κ εκεινοι να σκεφτουν πως ΚΑΙ ΕΣΥ εχεις "δικαιωμα" να εχεις αλλη νοοτροπια! ;)

Για το mail σου δεν εχω ιδεα!Για την Αννυ συμφωνω ομως οταν το παιδι ξερναει αμεσα οτι του δωσεις καλο ειναι να περιμενεις λιγακι να ηρεμισει ο οισοφαγος κ μετα σιγα σιγα υγρα κ οτι θελει... :?

Θουλιτσα μου μπραβο που πηρες αποφαση για τη βαφτιση!Παμε σουηδια?Εχουμε κ οι 2 κουμπαρες εκει εε?!!!!Σε ποια πολη η δικια σου?

Η Αφρο εφτασε?Ολα οκ??

Σισσιω(καλλιο αργα) πανταξια!!!!περιμενω νεα σου οταν επιστρεψεις!!!!

Μητσακι που εισαι καλο μου???Που ειναι κοριτσια?Πηγε διακοπες?

Ερακι δε μαζευεσε σιγα σιγα προς τα εδω μην τα παρω???? :lol::P Πλιζ ελα να κανουμε σχεδια!

Το παραχεσα παλι?Οχι εε??? ;;);;):DΓραψατε κατι-επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. εδώ γελάμε, αυτοί κάνουν την ζωή τους, εδώ μια φορά τους είπα να κρατήσουν την Ρ. για να πάρω το δώρο γενεθλίων του Λ. και άργησα μόνι μία ώρα και πήραν τηλ. τον άντρα μου να τον ρωτ΄'ησουν πού είαμι κα να μου πει ότι θέλουν να φύγουν!!!! :evil::evil::evil::evil: ....έλεος δλδ και η Ρ. κοιμόταν!!!! μία ώρα ακριβώς!!!! και με το που ανοίγω την πόρτα να μπω μέσα έφυγαν!!!!

Βένι εγώ θα σου έλεγα να τον πας για να συνηθίζει κιόλας....αυτό το αρρωσταίνει δεν ισχύει για όλα τα παιδάκι, εξαρτάται το ανοσοποιητικό του καθενός.....π.χ ο Λ. δεν αρρώστησε!!!

τώρα αν θα πάρεις την θέση κάποιας άλλης: αφού επέλεξαν εσένα, σημαίνει ότι το επόμενο παιδάκι που θα καλύψει το κενό δεν έχει και τόοοοοσο ανάγκη, αλλιώς θα διάλεγαν εκείνο και όχι τον Φίλλιπακο σου!!!!

για την μεταφορά του στον παιδικό, δεν ξέρω να σου πω....εσύ θα το κανονίσεις που ξέρεις καλύτερα τι σας βολεύει!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης να συπμληρώσω και το τελευταίο: σαν την μάνα σου κανείς, δεν σε νοιάζεται....το βλέπεις και από τον εαυτό σου με την Άννυ!!!

Βένι και εσύ δεν δουλεύεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω ρε συ αργυρω :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ναι και εγω δουλευω αλλα στην ουσια αυτο δεν διευκολυνει κανεναν παρα μονο θα απασχολειται ο μικρος δημιουργικα..κατι που θα εκανα ουτως η αλλως το απογευμα(με πληρωμη ομως.. :? )

και την μανα μου θα εχω παλι να τον κοιταει και την πεθερα μου... :?

αχχχχ δε νξερω γμτ και πρεπει να απαντησω.. :(:(:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi μ'αρεσει πολυ το σκεπτικο του Λουκα!!! :lol::lol::lol::lol: Βρε τον μπαγασακο μυαλο!!!!!

Για τα πεθερικα σου το ξερω,θυμαμαι αυτα που γραφεις ανα καιρους!ομως κ εσυ το αφηνεις να γινεται ετσι.Ή μαλλον ο αντρας σου...δεν καταλαβαινω γτ πρεπει μια ζωη να πιεζομαστε εμεις?Και ποτε να μην πιεζουμε εκεινους!....Οκ δεκτο το να μη σε βοηθησουν καθολου αλλα οχι να εχουν κ εξτρα απαιτησεις!Στην τελικη ειναι κανονας φιλοξενιας!Δεν μπορεις να απαιτησεις οτι σου καπνισει(πχ φαγητο) οταν εισαι φιλοξενουμενος εκτος κ αν μενεις σε...ξενοδοχειο...!Με πνιγει που σε πνιγει ολο αυτο...και που δεν εχεις χαλαρωσει στιγμη ολο το καλοκαιρι... :(

βενετια μου φυσικα κ θελω να αποθηλασω αλλα αυτο ειναι καθαρα δικη μου αποφαση!Δεν ανεχομαι απο κανεναν να μου βαλει ΠΡΕΠΕΙ σε αυτο...Ειδικα αφου δεν με εχει βοηθησει πχ με τη διατροφη της ή τον υπνο της(αυτα τα 2 συνδεονται θεωρω αμεσα με το θηλασμο)...Και φυσικα αυτο θα γινει σταδιακα.Εδω κ πολλους μηνες μειωνουμε σιγααααα σιγααααα θηλασμους κ δυστυχως αυτο δε γινεται φυσικα!Δλδ η Αννυ θελει,δεν ειναι ετοιμ,η ακομα ομως εγω αρνουμαι κ ξανα αρνουμαι κ εχει κλαψει κ με κυνηγαει κλπ...Μια κατασταση επωδυνη αρκετα...ομως τα καταφερνουμε...Εχουμε φτασει να θηλαζει για να κοιμηθει (μεσημερι βραδυ),1 φορα κατα τη διαρκεια της νυχτας κ 1-2 φορε ακομη(πχ 1 οταν ξυπναει κ ιιιιισως μια ακομη).Συνολο δλδ 3-5 φορες...Θεωρω πως ειμαστε σε καλο δρομο...Ομως η αποφαση ειναι δικια μου!

Για το παιδικο...εγω δεν θα τον πηγαινα...!Τα λεφτα που θα δινει η μανα σου στο ταξι θα ειναι μαλλον αυτα που θα πληρωνεις κ τα απογευματα.Στις 2 ωρες πιστευω πως χαλαρα θα κολλαει αρρωστιες.

Και στην Ελλαδα νομιζω πως πολλες εχουν αναγκη να στειλουν τα παιδια τους αλλα δεν το καταφερνουν για πολλους λογους(μεσα σε αυτους κ τα βισματα των αλλων) οποτε γτ να παρεις μια θεση που δε θα χρησιμοποιησεις...? :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικιο εχεις για τον θηλασμο..μα καθολου βοηθεια ρε συ?αμα δεν βοηθαει και ο μπαμπας καποιες ωρες να ταιζει ή να κοιμιζει πως να ξεμαθει ομαλα απο το μεμε? αχχχχχχχ

για τον παιδικο αυτο σκεφτομαι και εγω...κριμα θα ειναι και για εμενα που δεν θα τον χρησιμοποιθησω πληρως τον παιδικο παραμ ονο 2 ωρες...απλα η παιδαγωγος μου ειπε πως αμα συνηθισει με τα 2ωρα θα ειναι μετα ευκολο να φαει π.χ. κατα τον ιανουαριο να αρχισει κανονικα εαν ολα πανε καλα..

μα ειδες μπερδεμα?????? :(:(

αααααα δεν σας ειπα!!!! μαθιανουμε τραγουδακια..ξερουμε το φεγγαρακι μου λαμπρο, στου μανωλη την ταβερνα, κουνια μπελα σε μαμα version(σε δικους μου στιχους που το ατιμο αποστιθησε..)

ητανε ενας γαιδαρος με μεγαλα αυτιααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραφα Εγραφα...και με πεταξε εξω...δε τη παλευω αλλο..ουτε τα δοντια μου να πλυνω δεν μπορω χωρις πονο...πρεπει να ειναι εκτεθημενο καποιο νευρο και να γινει απονευρωση ΑΜΕΣΑ...αλλα πως για...οταν δοκιμασα να βγαλω γαλα σημερα εβγαλα μονο 30 μλ..και φυσικα ο γιος μου ουτε να το φτυσει το μπιμερο

Κοριτσια σας διαβασα αλλα ειλικρινα το κεφαλι μου ειναι καζανι και δεν λειτουργω..σας φιλαω ολες μια προς μια...παω να χαπακοθω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πολυλογουδες....

Θελω ενα τεταρτο για να σας διαβασω :evil: Δεν προλαβαινω και δεν θυμαμαι τιποτα.

Ο μικρος παιρνει τον πρωινο υπνακο.Φυσαει πολυ και η θαλασσα ειναι χαλια :evil:

Χρυσα σε εχουν φτυσει κοριτσακι μου.Περαστικα!

Μαγδα χαρηκα. Μαρια.

Λενακι και Ιουλια μπραβο που περασατε καλα.συντομα και καλυτερα>

Παναγιωτα που πηγατε διακοπες?

Θουλη μου ποτε με το καλο η βαφτιση?

Φρανιτακη πως πηγε η συνεντευξη?Γεμιζεις μπαταριες μοναχουλα ε?

Αναστασια περιμενεις κατανοηση απο τους αντρες?

οσο θηλαζα αμα εκλαιγαν μου ελεγε<Μαρια μηπως πειναει το παιδι?> :twisted:

Αργη μοου εισαι καλυτερα?

Ποιες ξεχασα να φαω ξυλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααα...

Φρανιτάκι ελπίζω να πάνε όλα καλά με τη συνέντευξη... :D:D:D Όμως αν τελικά σε πάρουν εκεί τι θα κάνετε;;;;Θα φύγετε από Ουγκάντα;;; :roll::roll::roll::roll:

Επίσης, δε θέλω να σε νευριάσω, αλλά κι εγώ γέλασα πολύ με το κρύο αστειάκι του Δανού... :lol::lol::lol::lol::lol: Πάρα πολύ όμως.... =))=))=))=))=))

Αρτζι μου με το Γιώργο στις 30/8 κλείνουμε 3 χρόνια παντρεμένοι και είμαστε μαζί 5,5 χρόνια...Όμως θα διαφωνήσω μαζί σου... :?:?:?:? Πάντα ήμασταν ένα ζευγάρι που δούλευαν και οι δυο πολλές ώρες, ήμασταν μαζί λίγες ώρες το βράδυ, δυο ΣΚ το μήνα ο Γ. δουλεύει και γι'αυτόν ακριβώς το λόγο κάνω κι εγώ τα περισσότερα πράγματα μόνη μου...Όπως ψώνια, σούπερ μάρκετ, καφέδες κλπ...Σκέψου ότι με το Γιώργο μένουμε μόνοι μας οι δυο μας μετά τις 10.30 το βραδυ που θα κοιμηθούν οι μικρές.. :shock::shock::shock: Αλλά είναι τέτοια η φύση της δουλειάς μας και τα ωράρια που δυστυχώς δεν προλαβαίνουμε να περάσουμε ώρες μαζί και να κάνουμε πράγματα που θα θέλαμε..Γι'αυτό και όταν κάνουμε τέτοια πράγματα μαζί, το πιο απλό, ψώνια, χαιρόμαστε πολύ... :roll::roll::roll::roll::roll:

Πλέον βγαίνουμε μόνοι μας από ελάχιστα έως καθόλου...Έτσι, αυτές τις ελ'αχιστες φορές που θα βγούμε σιγά μη βγούμε χωριστά...

Κι επειδή έχουμε από ένα φιλικό περιβάλλον ένα τόσο "ελεύθερο" ζευγάρι, πολύ καλός φίλος του Γ. με τη γυναίκα του σπάνια τους βλέπεις μαζί, θα σου πω το εξής...Έλεγα πάντα στο Γ. ότι κάτι δεν πάει καλά, δεν μπορεί η γυναίκα του να αφήνει το φίλο του να γυρνάει συνέχεια μόνος του με ελεύθερους φίλους του κλπ και να μην έχει πρόβλημα.... :?:?:? Ο Γ μου έλεγε ότι πάντα έτσι ήταν και ότι είναι σούπερ κοπέλα..Αυτός της τα φόραγε που και που... :o:o:o Αυτή δεν το ήξερε...Με εξωσωματική κάνουν δίδυμα και ένα μηνα μετά τη γέννηση των διδύμων της και ενώ αυτά ήταν ακόμα στη θερμοκοιτίδα, έσκασε η βόμβα ότι η κυρία είχε γκόμενο.... :o:o:o:o:o:o:o:o Και για μενα πολύ καλά έκανε...Με έναν αδφιαφορο αντρα που γυρναγε συνέχεια μόνος του....Φαίνεται όμως ότι και την κυρία τη βόλευε η κατάσταση....

Του Γ. οι φίλοι είναι ως επί των πλείστων στη δουλειά οπότε τους βλέπει εκεί και εγώ βλέπω τις φίλες μου όταν ο Γ. δουλεύει... ;);););)

Αναστασία η Άνν-Α (:lol::lol::lol: ) γιατί θηλάζει ακόμα τη νύχτα;;;;;; :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops: Συμφωνώ μαζί σου σχετικά με τις υποδείξεις του Α. :evil::evil::evil::evil: Διαφωνώ που δεν έχεις αποθηλάσει ακόμα... :lol::lol::lol::lol: Αλλά με βλέπω και μενα σε λίγο καιρό σαν εσένα..Γιατί αν και αρχικά έλεγα να θηλάσω ένα 6μηνο τώρα θέλω χρόνο... :roll::roll::oops::oops::oops: Λες μετά να θέλω να το τραβ'ηξω μεχρι τον 1,5 χρόνο κοκ;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πλάκα πλάκα σε καταλαβαίνω....Εδώ εγώ την μπέμπα τη βάζω στο στήθος για να κοιμηθεί και ο Γ. νευριάζει γιατί λέει "δεν είναι τρόπος αυτός να κοιμάται το παιδί..."Και πολλές φορές του έχω πει έλα παρτην να την κοιμίσεις εσύ...Την παίρνει, προσπαθεί-προσπαθεί, βλέπει ότι δεν και τελικά επιστρατεύονται τα μαγικά μου βυζιά... :lol::lol::lol::lol::lol:

Τόνιααα πότε βαφτίζεις μωρή;;;;;;;; :D:D:D:D:D

Χρύσα αντε να περάσει το δόντι..Μπράβο για τα κιλά ρε...Κορμάρα σε βλέπω...Όσο για ραγάδες, μόνο να μη δεις την κοιλιά μου.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry: Σαν σιδηροδρομικές γραμμές είναι..Και χαλαρή.... :cry::cry::cry::cry::cry: Σεπτέμβρη ξεκινάω γυμναστήριο... :?:?:?:?

Βένι αναφορικά με το σταθμό και με την Αρτζι συμφωνώ και με την Αναστασία.... :lol::lol::lol: Οπότε δεν μπορώ να σε βοηθησω... :?:?

Ποντικάκι κι εμένα η Ιω πρώτη φορά θα πάει παιδικό... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβαλα να πλυνω τα παιχνιδια του καροτσιου που ηταν στο αμαξι

και επλυνα και τα κλειδια του αυτοκινητου :oops:

Επλυνα τις σχαρες του φουρνου και εσπασα την μια βιδα :oops:

Τι την θελω την καθαριοητα? :shock:

κοριτσια εχασα επεισοδια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα :D

Είμαι πανεπιστήμιο.... Έχω ξεκινήσει προσαρμογή στην καρέκλα μου :P:lol:

Κάπως άβολη μου φαίνεται...σα να 'εχει καρφάκια ένα πράμα :lol:

Ρε Χρύσα :oops::oops::oops: είμαι τελείως γαϊδούρα.....δε σου έχω ευχηθεί ακόμα για το μπεμπάκο :oops:

Να σου ζήσει! Γερός κι ευτυχισμένος να είναι!

Ξέρεις είχα στο μυαλό μου ότι θα γεννήσεις το καλοκαίρι και δε μου έκανε εντύπωση που τελικά...ναι, γέννησες :mrgreen:

Καλός είναι ο μικρούλης? Ήσυχος, υπναράς, φαγανός?

Αργυρούλα τι έχεις καλή μου? Γιατί τόσο πεσμένη? :roll:

Ωραίος ο Λουκάκος 8-)

Αναστασία καλύτερα η Άννυ?

Δεν το ήξερα ότι είστε σε φάση αποθηλασμού... Από πότε?

Εγώ προσπαθώ τελευταία να κοιμηθούμε χωρίς πιπίλισμα. Αφού θηλάσει και καταλαβαίνω ότι έχει χαλαρώσει και χαζοπιπιλάει τη βγάζω και της λέω "όχι άλλο μπουτά, νάνι τώρα". Συνεχίσω να είμαι ξαπλωμένη μαζί της αλλά βάζω τα χέρια μου μπροστά στο στήθος μου για να μη μπορεί να το φτάσει. Συνήθως γκρινιάζει λίγο, μου ρίχνει και λίγα κλωτσομπουνίδια, αλλά εγώ κάνω ότι κοιμάμαι και δεν της δίνω σημασία. Έτσι στριφογυρίζει κι αυτή λίγο και μετά κοιμάται. Δεν πιάνει πάντα όμως... χτες ας πούμε άρχισε να κλαίει πολύ και την άφησα να κοιμηθεί στο στήθος. Μπορεί να έκανα και μαλακία :roll:

Η Μαρκέλλα τα πήγε μια χαρά χτες στο σταθμό. Έπαιξε με τα άλλα παιδάκια και με τη δασκάλα της, και έκατσε να φάει μαζί τους. Ήταν βέβαια όλη την ώρα κοντά και ο μπαμπάς της.

Υποτίθεται ότι σήμερα θα την άφηνε λίγη ώρα μόνη της αλλά εγώ του είπα να μείνει και σήμερα μαζί της ότι και να του πούνε.

Ολόκληρη πλύση εγκεφάλου του έκανα... λέτε να με παρακούσει? :twisted:[smilie=whip2.gif] Ας τολμήσει... [smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif]:P

Θέλω να την πάμε σιγά σιγά την προσαρμογή για να μην έχουμε δράματα... Να εξοικειωθεί πρώτα με το χώρο και με το πρoσωπικό και μετά να την αφήσουμε μόνη της :roll:

Βένη τι θα έκανες δηλαδή τα απογεύματα? Θα έφερνες κοπέλα ή θα τπον πήγαινες κάπου?

Τις αρρώστιες πάντως δε θα τις γλυτώσετε... Τι 8 ώρες, τι 2... 'αμα είναι να κολλήσει κάτι μια χαρά το κολλάει και στις 2...

Τόνια :lol: άντε ρε που ξέρεις που είναι κι ο Πλαταμώνας :P:lol::x

Θέλω να έρθω μια βόλτα Ηράκλειο ρε συ... να δω πότε. Μπορεί του χρόνου. Δεν έχω πάρει ακόμα και το χαρτί από το μεταπτυχιακό μου...

Άντε σας φιλώ και πάω μια βόλτα στο διάδρομο να τεντωθώ / με πόνεσε ο κω μου τόση ωρα στην καρέκλα :mrgreen:

Ααααα Γωγω και ποντικάκι θα σας διαβάσω μετά το τέντωμα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...