Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

έκανα ποδαρικό στην παρέα...έκανα ποδαρικό στην παρέα.... :D:D:D:D

καλέ καλή χρονιά με υγεία.....

ελπίζω να φέρω πολύ γούρι στην παρέα....

σας φιλώ κόρες...

όχι δέστε σας παρακαλώ φωτο στο φέ"ις που χορεύουν τα αντράκια μου....δεν αξίζει ο κόπος και οι θυσίες μου...και η επιμονή μου για τα αδερφάκια....??????????

σας φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρααααααααα!

Καλή χρονιά!!!!!!!!!

Ωχ!Η Ζαίρα έκανε ποδαρικό στην παρέα?

Καταλάβατε,έτσι?Μες το 2012 προβλέπω να "φουσκώνουμε" ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φανήηηηηηηηηη!Πάρε τα μέτρα σου!!!!!!Μέχρι κι εμείς οι δύο οι πιο αναποφάσιστες θα εγκυμονήσουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧ!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια σε όλες σας!!!!!

Καλά να περάσετε σήμερα ότι κι αν κάνετε!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....καλη χρονια ευτιχισμενο το 2012....ας ελπισουμε οτι θα ειναι μια ομορφη χρονια για ολους... :D

Φανη χρονια πολλα για τον αντρα σου να τον χαιρεσε κοπελα μου.....χρωστας γλυκο οκ.... :P

εμεις σημερα ειμαι εγω με τα παιδακια μου μολις εκλεισα το φαγητο,γεμιστο κοτοπουλο....κ το αντρακι μου μ εκανε πολυ χαρουμενη,πηγε μονο κατω απο το δεντρο κ πηρε τα δωρακια που ειχα βαλει,φυσικα εβγαλα φωτο κ τις ανεβασα να τον καμαρωσετε.... :D

ευχομαι να περασετε ολες πολυ ομορφα σημερα οτι κ αν κανετε.... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονιαααα!!!!

Χρονια πολλα!!!!!

Ελπιζω το 2012 να ειναι τυχερο.. γιατι 2011 μας εβγαλε νοκ αουτ.. :lol:

Οι ευχες οοοοοοοοοοολων "Αντε και με εναν γιο".. :o:o:o:o:o:o:o

Μα οοοολοι.. Γιατι??? :?:?:?:P:P:P:lol::lol::lol::lol:

Οριστε να σας κερασω.. Καρυδοπαστα εχω και τιραμισου απο γλυκα..

Πιτσα-πιτακια με τυρι-λουκανικο, στριφτα σφολιατινια με κασερια, κρουασανακια.. σας κανουν? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D

Χθες περασαμε πολυ καλα στο σπιτι, αλλα με πολυ κουραση..επρεπε να μαζεψω το μπαχαλο.. με βρηκε ξημερωμα με σφουγγαριστρες στο χερι.. :lol: , το πρωι ειχα μες στο σπιτι πανω απο 20 ατομα.. 5 παιδια να τσιριζουν και να πετανε πραγματα..τεντωθηκαν τα νευρικα μου συστηματα.. αλλα μεσημερι φαγαμε στην πεθερα, οποτε μαζεψα και εφυγα..

Τωρα κααααααααθομαι.. η μικρη κοιμαται, ο εορταζουμενος ροχαλιζει.. :lol: και οοολα καλα!!!

Σας φιλω ολες!!!

Καλο απογευμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ!Η Ζαίρα έκανε ποδαρικό στην παρέα?

Καταλάβατε,έτσι?Μες το 2012 προβλέπω να "φουσκώνουμε" ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o :o

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:x:x:x:x:x:x:x:x:x:):):):):):):):););););););):)):)):)):)):)):)):)):)):)):-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα και καλη χρονια με υγεια κοριτσια φανη μου χρονια πολλα για τον αντρα σου..τι μου κανετε?εμεις καλουτσικα εχω τα μικρα αρρωστα ο μεγαλος με εχει ταραξει εδω και 5 μερες ειχε βηχα μετα του γυρισε σε πονοκοιλο ευκοιλια καιτωρα ολο τον ποναει η κοιλιτσα δεν θελει να φαει αφηστε τα αυριο θα τα απω στη γιατρο η μικρη μου μονο βηχαει τι να πω....υπομονη χθες ημουνα κ μονη ολη μερα τελεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ :D

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΟ ΜΑΜΜΥ, ΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ?ΧΑΘΗΚΑΜΕ, ΜΟΝΟ Η ΙΦΙ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΝΕΡΓΑ ;)

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΕΣ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

ΕΜΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ, ΛΙΓΟ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΕΤΑΝ ΦΑΣΑΡΙΑΣ, ΣΤΡΙΓΓΛΙΖΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΑΡΝΗΣΗ :evil: ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ, ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ. (ΕΛΠΙΖΩ :roll: )

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα τι κανετε; εδω ειμαστε καλε....χθες ειχαμε επισκεψεις την κολητη μου απο φλωρινα,κ καταλαβενετε,τραπεζι, κουβεντουλα.....μια χαρα περασε η μερα μας,αλλα κ τα πρωινα μας ακομη καλυτερα,ειναι ο μπαμπας στο σπιτι,κ αναλαμβανει το μεγαλο κ μαμα κ μπουμπου ξυπναμε μετα της 9... ;) απο αυριο που πρεπει να φευγει αναλαμβανω κ την πρωινη βαρδυα.......

Ιφι μου περαστικα σας κυκλοφορουσε μια ασχημη ιωση που εμεις την περασαμε,λες τωρα να πεζει κατι τετοιο με τα παιδια; :|

Στεφανια καλημερα,αχ μακαρι να ηταν μονο η δικια σου ετσι....το χω ξαναγραψει ολη μερα φωναζουμε κ καθε μερα τα ιδια...... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας :D:D:D !!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ κ απο μενα!!!!!Υγεια κ ευτυχια σε εσας κ τις οικογενειες σας!!!!!!!!!

Ευχομαι ενα καλυτερο κ ηρεμο 2012 για οοοολους!!!!!

Καλα μονο εγω δε μπορουσα να μπω στο μαμμυ??Ολες γραφετε βλεπω!Eγω απο τα Χριστουγεννα που προσπαθω δεν εβγαινε η σελιδα οσες φορες προσπαθησα :roll: ...

Τι μου κανετε??Πως τα περασατε???Εμεις πολυ ηρεμα κ οικογενειακα!Εγω δεν εκανα τιποτα,απο σπιτι σε σπιτι ημασταν :P !!!

Στεφανια να βαλουμε την Αννουλα σου με τη δικια μου...δεν υπαρχει η γκρινια που ζω το τελευταιο διαστημα........!!!!!!!!!!!Απλα δεν υπαρχει!!!!

Γkρινια,πεισμα,φωνες,κλαμμα,τσιτωμα....κροσια τα νευρα μου!!

Μεχρι κ στον υπνο εχουμε προβλημα!Απο εκει που με το που επινε γαλα κ πηγαινε αδιαμαρτυρητα στο κρεβατι κ ξερενοταν...εχει 2-3 βδομαδες που ο,τι θυμαται χαιρεται!!Δε θελει να κανει νανι,φωναζει,θα της κατεβουν στο κεφαλι ενα σωρο ιδεες για να με φωναξει στο δωματιο της κ να την βγαλω εξω....φιλακι μπαμπα,κακα,μπλουμ πιπιλα,μπουμ μαξιλαρι,βαβά δαχτυλακι...θα ζητησει ενα σωρο παιχνιδια να της βαλω στην κουνια...κ μετα απο κανα 2ωρο μπορει να κοιμηθει X( !!

Χθες ειδικα μετα απο 50 σουρτα-φερτα στο δωματιο της κ αφου τιποτα δε την εκανε καλα..ηταν τετοια η ενταση μου που με πιασαν τα κλαμματα κ αυτη αρχισε να κλαιει κ να φωναζει πιο δυντατα"Όοοοοοοοονι(=οχι) μαμα κλαιει!!!Πίπι(=Αφροδιτη) κλαιει!!!!" :shock:

Τις προαλλες πηγαμε Λουνα Παρκ με τον αδερφο μου κ τον ξαδερφουλη της και ηταν σκετη ταρζανουλα,ετρεχε,χωναταν στη σειρα να περασει πρωτη,εσκουζε κ δε κατεβαινε απο τα παιχνιδια με τιποτα,δε με ακουγε με ΤΙΠΟΤΑ!!!Παρωπιδες!!!Μεχρι κ οι κοπελες που δουλευαν εκει μου λεγαν "Πωπω πολυ τσαουσα η μικρουλα!!!!Κ δε της φαινεται!Κουραγιο!!!"

Δε ξερω με εχει βγαλει off αυτο το διαστημα,δε την κανω καλα με τιποτα!Παλια μπορει να εκανε τα δικα της αλλα σταματαγε 1 λεπτο να κατσει να ακουσει τι θελω να της πω,τωρα δε καθεται με τιποτα!!Fast forward το παιδι μου :roll: !!!!

Χαχα η πρωτη γκρινια του χρονου :lol::lol::lol: !!!Sorry!!!!

Παω να τη βαλω για υπνο κ θα μπω αργοτερα να σχολιασω κ να πω κ τιποτα καλο :P !!!

Χρυσουλινι μου Χρονια Πολλα κ για τη γιορτουλα σου αν κ πολυ καθυστερημενα :oops::oops:

Φανουλι μου,Ζαιρα,Ιφ,Κατερινακι,Δωρα,Μαρακι...πολλα πολλα φιλακια σε ολες σας :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια κοριτσακια μου κ καθε επιθυμια σας να βγει αληθινη την νεα χρονια!!!!!!!!!!!

Ομορφες οι γιορτες αλλα περασαν,κουραση αρκετη ομολογω....Τωρα ξεκουραζομαστε οι περισσοτερες υποθετω...Δεν προλαβα να διαβασω αναλυτικα τα οσα γραψατε....Αλλα θα το κανω....

Εμας ο Αγιος Βασιλης εκτος απ τα δωρακια που μας εφερε μας πηρε κ την πιπιλα επιτελους... :shock::shock::shock::shock: Κ ελπιζω να μη μας βρει κανενα πισογυρισμα,απο το Σαββατο το μεσημερι δεν την εχουμε.Η αληθεια ειναι οτι τα περιμενα πιο τραγικα τα πραγματα αλλα διαμαρτυρηθηκε ελαχιστα κ στον υπνο δεν εχει προβλημα..

Πολλα φιλια σε ολες παω να σας διαβασω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα κατερινα μου οπως ειπα ξεκινησε με βηχα και λιγο καταρροη του περασε μετα τον πονουσε η κοιλια και για 4 μερες αλλα ανα 2 μερες εκανε ολο ευκοιλια και απο τις 1 μεχρι και χθες ειχαμε κομαρες λιγη ορεξη για φαγητο χθες που πηγα στη παιδιατρο ειχε σχεδον αφυδατωθει ο ργανισμος του και τωρα του δινω νερο με το κουταλι φανταστειτε δεμενο χειροποδαρα που ο δικος μου επινε 1 λιτρο την ημερα χαλαρα...ευτυχως απο χθες το απογευμα ειναι καλα ολο διαθεση και τρωει αλλα μηδεν νερο..ο αντρας μου εχει 2 μερες κρυωμενος και εχω απο χθες πονολαιμο τελεια μας ξεκινησεη χρονια..

επειδη δεν ξερω αν θα μπορεσω να μπω μετα θας σας χαιρετησω θα παω στη μαμα μου ενα μηνα οποτε θα ταπουμε καποια στιγμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηellooooooooooooooooooooooooo............!!!!!!!

Σημερα καταφερα να μπω....

Ενω με εβαζε κανονικα στην αρχικη σελιδα.. μολος πατουσα το φορουμ.. ανοιγε η σελιδα σαν βρακι... :lol::lol::lol::lol: και μετα ΤΙΠΟΤΑ......... :lol::lol::lol::lol:

Μιλησε καμια για γκρινια ή ειναι η ιδεα μου??? :?:?:?:?:?

Δεν θελετε να ξερετε για τον δικο μου "ταρζαν"... :twisted:

Χθες ηρθαν τα ξαδερφια μου για καφε, και επειδη η μια την ειπε "χοντρο μπιζελι",

πηγε στο δωματιο της, πηρε το καστρο που της εφερε ο Αγ. Βασιλης και το πεταξε πανω της λεγοντας της "να φυγεις απο το σπιτι μας βλαμενη", :oops::oops::oops::oops::oops::oops: αυτη αρχισε να γελαει και να της λεει δε φευγω εδω θα κατσω να πιω καφε.. και της λεει "γιατι φολας παπουτσια στα καθαλα μας τα χαλια"? :shock: "η μαμα κανει κοπο να καθαλισει"... :o:o:o:o:o

Αρχισε μετα να κλαιει ασταματητα.. να ερχεται μες στα ποδια μου, να σκαλιζει την κουζινα, πεταξε κατω τα πορτοκαλια.. τραβουσε σακουλες απ' το ντουλαπι.. αφηστε.. πιεση ανεβασα..

Σημερα ειναι παλι "κακο" παιδι..

Νευριαζει που δε της δινω να φαει.. :lol::lol::lol::lol:

Εκανε εμμετο προχθες μετα απο ψωμια-γλυκα-σκ@τα... :evil:

Παλι απλωμενο χαλι εχω εξω.. :evil::evil::evil::evil::evil:

Κοριτσαρες μου ισως μπω το βραδυ να σας "σχολιασω"...

Ειμαι και ΠΑΛΙ στην κουζινα.. Ηρθε και η σειρα της δικης μου γιορτης..

Αντε να τελειωνουμε και εχω παθει κλονισμο, ψησε, φτιαξε, ΠΕΡΑΑΑΑΣΤΕ ΚΟΣΜΕ... :lol::lol:

Ευτυχως θα φαμε στη θεια μου (γιορταζει η πρωτη μου ξαδερφη) και δε θα εχω ΚΑΙ μαγειρεματα..

Αλλα θα εχω παλι φουρνισματα για να την βοηθησω..

24 ατομα μαζευομαστε φετος.. Με 2 καινουργιους γαμπρους...!!! :D:D:D:D

Φιλια πολλα σε ολεςςς!!!!!!

Καλο απογευμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο βραδυ κοριτσια.....καλα Στελλα κ Φανη ειναι να γελας αλλα κ να κλαις μ αυτα που κανουν τα παιδια μας..... :) κ ο δικος μου δεν παει παρα πισω δεν εχει αφησει ηλεκτρικη συσκευη,κ συρταρι που να μην το εχει ανοιξει,εχω κατι βιβλια μαγειρικης κ καθε μερα τα βγαζει εξω κ τα σκορπιζει σε ολο το σπιτι.......επισης Στελλα αυτο με τον υπνο αν δεν ειναι τοσο κουρασμενος κ εγω δεν ξερω ποσες φορες θα μπει κ θα βγει στο κρεβατι του......αφηστε που πρεπει ν'αλαξουμε κρεβατι κ δεν ξερω πως θα γινει........ :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mphka για να πω καλημερα χρονι; πολλα φανη μου και οτι καλυτερο επιθυμεις κ σε σους γιορταζουν αυριο κ μεθαυριο

σες μου με το καλο η βαφτιση του γιαννακη σου μεθαυριο να τον χαιρεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεεεερα!!

Ειδα φως και μπηκα..! ;) Τι κανετε?

Χθες η μικρη κοιμηθηκε 1:30 τα μεσανυχτα.. :evil: Ηθελε παραμυθια, μετα κακα, νερο, ειχε ξεχασει να πλυνει τα δοντια της.. με ειχε στην τουαλετα καμια ωρα.. :evil:

Ξαπλωσαμε στην κρεβατοκαμαρα μαζι και της καρφωθηκε να διαβαζω ξανα και ξανα ενα παραμυθι με μια αλεπου... :evil: Το σιχαθηκα...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ιφιγενεια μου οριστε να σας κερασω αυριο... :D:D:D

Πες μου για την μικρη... Τι κανει με τον υπνο της.. συνεχιζει στους ιδιους ρυθμους?

Ο Κων/νος πως ειναι? Πινει νερακι? Περαστικα και στον αντρα σου και σε σενα και σε ΟΛΟΥΣ!

Θα πας Καστορια????? :roll::roll::roll: Θεεεεεεεεεεεεεεεεελωωωωωωω..............!!!!!!!

Δωρα κοψατε πιπιλα "μπαμ-μπαμ"...... Ουαααααααααου!!! Μπραβο στον Σταυρουλη..!!

Αφου δεν εβγαλε κιχ απο το Σαββατο.. εισαι σε πολυ καλο δρομο!

Στελλοοοοοοοοοοοονι μουυυυυυυυ..

Εχω πεθανει απ' τα γελια με το " οονι" της Αφροδιτης.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Τα ματιαξαμε το κοριτσι σου.. και τι ησυχο που ειναι και τι καλα που κοιμαται.. Αχ! Τιποτα δεν ειναι να ξεστομιζει αυτο το στομα μας.. :lol: Αναποδα βγαινουν μετα... :lol::lol:

Κατερινακι μου.. φτουφτου μη σας ματιασω.. Τολμω να ομολογησω οτι "ψιλοζηλεψα" τον αντρα σου. Ετσι ηταν και τις πρωτες μερες με τον Παναγιωτη, ή τωρα εγινε αυτο με τον ερχομο της μπουμπους?

Ο δικος μου.. αχ! :evil: Την ταισε πρωτη φορα σχεδον 5 μηνων και ειχε ιδρωσει ολοκληρος.. :mrgreen:

Πανα παιζει και να την ειχε αλλαξει 4-5 φορες... :roll::roll::roll: Τελος παντων!!

Στεφανακι-γκαστρουλακι :lol: .. Τι κανετε?

Αρνηση??? Οχι μονο αρνηση.. Και οοοοοολα αντιθετα μ' αυτα που λεμε!

Την ρωτανε ποιον αγαπας πιο πολυ? Και απανταει "ΚΑΝΕΝΑΝ" και φτυνει κι' ολας.. :o:o:o

Θελω να βαλω τα κλαμματα ωρες ωρες ειλικρινα.. ντρεπομαι κι απο πανω για πολλα που κανει..

Πως εισαι εσυ με την εγκυμοσυνη? Εχεις εμμετους-αναγουλες κτλ ομορφα? :D

Φιλια στην Αννιωωωω!!! :D

Χρυσουλα μου.. απο την Ιφι διαβαζω τωρα για την βαφτιση του μικρου!

Με το καλοοοοο!! Καλοφωτισμενος και γερος να ειναι μια ζωη.!

Το Καρολινακι μας τι κανει?

Που εισαι μαρη και σε αναζητω????? :lol:

Sorry αν ξεχναω καποια βρε κοριτσια..

Σας εγραψα στα γρηγορα τωρα που κοιμαται το μπιζελι.. :D:D

Φιλια πολλα σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες ηρθαν τα ξαδερφια μου για καφε, και επειδη η μια την ειπε "χοντρο μπιζελι",

πηγε στο δωματιο της, πηρε το καστρο που της εφερε ο Αγ. Βασιλης και το πεταξε πανω της λεγοντας της "να φυγεις απο το σπιτι μας βλαμενη", :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

=))=))=))=)) ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΒΡΕ ΤΙ ΓΕΛΙΟ ΕΡΙΞΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ! ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΦΑΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ X(X(X(

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΕΚΤΟΣ ΕΑΥΤΟΥ, ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΕΚΛΑΙΓΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΜΕ ΑΝΑΦΙΛΗΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ, ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ :crazy: ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΘΕΙ ΤΑ ΚΑΜΑΡΙΑ ΜΑΣ, ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΝΑ ΝΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες ηρθαν τα ξαδερφια μου για καφε, και επειδη η μια την ειπε "χοντρο μπιζελι",

πηγε στο δωματιο της, πηρε το καστρο που της εφερε ο Αγ. Βασιλης και το πεταξε πανω της λεγοντας της "να φυγεις απο το σπιτι μας βλαμενη", :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

=))=))=))=)) ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΒΡΕ ΤΙ ΓΕΛΙΟ ΕΡΙΞΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ! ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΦΑΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ X(X(X(

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΕΚΤΟΣ ΕΑΥΤΟΥ, ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΕΚΛΑΙΓΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΜΕ ΑΝΑΦΙΛΗΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ, ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ :crazy: ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΘΕΙ ΤΑ ΚΑΜΑΡΙΑ ΜΑΣ, ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΝΑ ΝΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..κ απο εμενα.... :)

Φανη μου στον Παναγιωτη ηταν ακομη πιο καλα τα πραγματα τον ταιζε τη νυχτα για να ξεκουραζομαι εγω,τον αλαζε πολλες φορες,ακομη κ τωρα που πηγα να γεννησω μονος τον ειχε,χωρις προβλημα,τωρα τη μπουμπου δεν την ταισε ακομη,αλλα ο μικρος τον εχει κανει λιωμα δεν καταλαβενει χερια,ποδια,ολη μερα ειναι κρεμασμενος πανω του..... :|

σημερα ο μικρος μου παλαβωσε,ηρθε μια ξαδερφη μου να δει τη μπουμπου,κ αφου εφαγε την τουρτα της,εριξε τον καφε της,κρεμαστηκε πανω της δεν αφησε τη γυναικα λεπτο,εφαγε κ μερικες απο εμενα στο τελος,γιατι δεν αφηνα τη μπουμπου να παρω αυτον την ωρα που την ταιζα...... :cry: κ εν τω μεταξυ κ τα δυο ορθια απο τις 7 το πρωι,κ ενω η μικρη ξανακοιμαται μεχρι τις 10 σημερα ειχα μια γκρινια αλλο πραγμα πριν λιγο την πηρε ο υπνος...... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :-*:-*:-*:-*:-* ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ, ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΑΙ Η ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ, Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΣΟΙ Σ' ΑΓΑΠΟΥΝ!

ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΟ, ΓΙΟΡΤΑΖΕ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ, ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ :oops::oops::oops:

ΑΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ :( ΟΥΤΕ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ :D ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.... :roll:

ΑΥΤΑ, ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεεεεε κορίτσια.......

τι κάνετε?????? καλέ που είστε??????

διαβάζω το τελευτα'ιο ποστ της Κατερίνας.....όλα είναι αντίδραση Κατερινακι και εμείς κάπως έτσι ....χασουκια παίζαμε....αλλά τωρα έχουμε ηρεμήσει όλοι μας κατα πολύ.....έχει κατανοήσει πλέον όσο του επιτρέπει η ηλικία του πολλά πράγματα...

είναι όλο και πιο ώριμη η συμπεριφορά του απέναντι στο μωρό....ΔΕΝ το δαγκώνει όπως έκανε...τον αγκαλιάζει το φιλάει....τον ψαχνει για να κοιμηθεί, τον ψάχνει όταν ξυπνάει....όποιος έρχεται στο σπίτι "να μιλήσεις στο μωρό"

"μαμά να φιλήσω το μωρό" και φυσικά το μωρό Λ Ι Ω Ν Ε Ι για πάρτη του ...ε'ιναι τρέλα στην αρχή αλλαγές για όλους αλλά όταν τα βλέπω να παιζουν τρελαίνομαι.....

καλέ ελάτε να κάνουμε κανα κους κους!!!!!!! που είστε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γγγγγγγγγγγγκκκκκκκκκκκκκκκκκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ X(X(X(X(X(X(X(X( !!!!!!

Ειχα τοσο χρονο,τοση ορεξη..και εγραψα ΤΟΣΑ πολλα .....και χαθηκαν [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Δεν εχω αλλο χρονο :( ....

Να πω μονο κουραγια πολλα κ υπομονη στις δευτερομανουλες ολες!!

Οτι πεθανα στο γελιο με την Ατατινα !!!!!

Κ ολα να πανε τελεια στη Στεφανια για την Τεταρτη!!!

Κ οτι εμεις ειμαστε μια χαρα!

Σας φιλω ολες!!!!Οταν μπορεσω θα ξαναμπω :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΕΙΜΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΚΡΥΩΝΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ, ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΠΑΛΙΟΚΑΙΡΟΣ? :(

ΣΤΕΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΘΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ, ΠΛΕΟΝ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΙΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ ΜΟΥ, ΠΡΩΤΑ ΚΑΝΩ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΚΕΙΜΕΝΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΑΡΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ [smilie=banghead.gif] ΟΠΩΣ ΕΣΥ :lol::lol::lol: ΑΝ ΜΟΥ ΧΑΘΕΙ.

ΛΟΙΠΕΣ ΤΣΟΥΠΡΕΣ, ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δυστηχως πάλι δεν βλέπω κάτι ελπίζω όμως να είναι νωρίς και να σου δείξει αργότερα έτσι και αλλιώς ακόμα δεν είσαι σε καθυστέρηση όποτε περίμενε λιιιγο ακόμα  δεν ξέρω μετά από πόση ώρα βγαίνει η εξατμίσεις μην σου πω ψέμματα απλά ξέρω ότι βγάζουν  εγω 2 φορές τα πήρα αυτά τα τεστ με τον σταυρο αλλά τα έκανα με καθυστέρηση και ήξερα ότι θα βγουν θετικά γιατί είχα κάνει άλλο τεστ πιο μπροστά 
    • Μακάρι να είναι όλα καλά για όλες μας και να φτάσουμε στην γραμμή του τερματισμού με υγιέστατα μπεμπακια ♥️♥️🙏🙏🌈🌈  @Θέτις Κ. Θα το δω κορίτσι μου οπωσδήποτε το βίντεο. Η μικρούλα μου περνάει άγχος αποχωρισμού και δεν κάθεται ούτε ένα λεπτό χωρίς αγκαλιά, συν τα δοντακια που βγάζει και έχει πολύ κλάμα τις νύχτες και ανησυχία τη μερα. Για αυτό αναφέρω ότι έχουμε γονατίσει, θα με ακούσει κανένας άνθρωπος και θα πει καλά αυτή με ένα μωρό κάνει έτσι, μετά με τα δύο τι θα κάνει;; 😂😂  Χτες το βράδυ για αρκετές ώρες με έπιασε έντονη ζαλάδα, λες και μετά το μήνυμα μου εδώ το μωράκι αποφάσισε να με καθησυχάσει 🤗🤗♥️♥️ Και μιας και τα λέμε όλα εδώ, βρε κορίτσια δεν με πειραξε τόσο που τα πεθερικά μου ήταν εντελώς απόμακροι με τη μπέμπα και δεν είχα καμία απολύτως βοήθεια 1 εβδομάδα που ήμασταν σπίτι τους. Πληγώθηκα πολύ όμως γιατί ένιωσα ότι αντί να χαρούν με την εγκυμοσύνη μου, προβληματίστηκαν. Ούτε μια ευχή δεν μου έδωσαν, τίποτα. Σε μια συζήτηση με τον άντρα μου ο πατέρας του του ανέφερε το οικονομικό, και ότι έγινε πολύ σύντομα η δεύτερη εγκυμοσύνη και κάτι τέτοια. Λες και ζητήσαμε λεφτά από εκείνους για να μεγαλώσουμε τα παιδιά μας. Και ο λόγος που στεναχωρήθηκα τόσο είναι γιατί ενώ ξέρουν τι έχω περάσει με τις αποβολές, αντί να πουν Παναγία μου να πάνε όλα καλά και να γεννηθεί αυτό το μωράκι, έκαναν σαν να μην το άκουσαν ποτέ. Και προβληματίστηκαν κιόλας. Νιώθω ότι όλο αυτό είναι κακή ενέργεια προς το μωράκι μου και πονάει η ψυχή μου... 😔😔
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά κι εγώ δεν μπορώ να πω ότι βλέπω κάποια γραμμή. Ίσως μια σκιά, αλλά δε το λέω με σιγουριά. Επανέλαβε την τρίτη αν δε σου έχει έρθει περίοδος γιατί ακόμα βρίσκεσαι στο παράθυρο της εμφύτευσης μετά την οποία θέλει 2 μέρες για να δείξει. Καλή επιτυχία εύχομαι 🙏✨
    • Κι εμένα κανονικά ο γυναικολόγος μου δεν το συστήνει αλλά φέτος λόγω της έξαρσης μου είπε να το κάνω. Σε 4 βδομάδες θα το κάνω. Ξαναρώτα κορίτσι μου καλού κακού... 
    • Απο τις 10βδ περίπου όντως στις περισσότερες κοπέλες αρχίζουν να μειώνονται τα συμπτώματα! Εμενα στις 2 σταμάτησαν τα συμπτώματα περίπου την 17η αλλα στην αλλη, απο την 9η. Και θυμάμαι κι εγω ειχα πανικοβληθεί. Ξύπνησα μια μερα και απο εκει που μεχρι την προηγούμενη εκανα εμετους και με αηδιαζαν τα πάντα, ξυπνησα και ημουν τελείως καλα.   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...