Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

Καλησπεεεεερα!!!!

Τι κανετε?

Εμεις πηγαμε γιατρο παλι το πρωι.. δεν κλεισαμε ματι ολη νυχτα με την μικρη στην κρεβατοκαμαρα, να εχει εεεεεεεναν γαιδουροβηχα και στο τελος μας εκανε και ενα ωραιοτατο ξερατο...

Μας ειπε οτι ειναι λιγο κοκκινο το αυτακι και παμε για ωτιτιδα.. αλλα αντιβιωση δεν εδωσε.

Μονο σταγονες ζιρτεκ για 3 μερες... :?:?:?:?:? Αντε να δουμε...

Την ζυγισε και ειναι... 14.000 κιλα!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Φανταστειτε να ετρωγε κι' ολας... :lol: Το εχω ξαναγραψει, οτι δεν "πολυασχολουμε" με τον αμα φαει ή οχι.. δεν εχω τετοιο κολλημα.. Θελει 2 βουκιες? Δυο ας φαει.. Θελει καμια? Καμια ας ειναι.. :oops::oops::oops::oops:

Στεφανια μου, το σπορελαιο το χρησιμοποιω μονο για τετοιου ειδους "δουλειες".. κανει τα ζυμαρακια πιο τραγανα.. :? Λαδακι αγνο-παρθενο απο τον δικο μας ελαιωνα σε οοοοοοοοολα τα υπολοιπα.... Βουτυρα ΠΟΥΘΕΝΑ! Φτανει κι ο καιρος για την νεα σοδεια...!!

Τον Νοεμβρη τις μαζευουμε παντα... Θα εχουμε και βοηθο καλο παλι φετος... :D:D:D:D:lol::lol:

Καλεεεεεεε τι πρωτοτυπη συνταγη ειν'αυτη??? Θα την δοκιμασω σιγουρα μες στις γιορτες..!! :D

Κι ο δικος σου "ακουνητος".... Πφφφφφ........ Κι ο δικος μου "βαρυ πεπονι".... :lol::lol::lol::lol:

Για να παμε καπου πρεπει να μουρμουριζω μια εβδομαδα... :lol::lol::lol: και στο τελος μαλωνουμε και δεν παμε... :lol::lol::lol::lol:

Απο εκπληξεις.... ουυυυυυυ..... αλλο τιποτα..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρυσουλα μου καλη αρχη στη δουλεια κοριτσαρα μου..

Να μας πεις εντυπωσεις σε λιγες μερες..

Ο μικρος οντως θρεφταρακι.... Η κατσαριδα μου τοσα κιλα ειχε φτασει ακριβως 7 μηνων... :o

Κι ο φοφος με αντιβιωση...? Παναγιτσα μου....... :(:(

Ολα οι μυξες τα κανουν τελικα... κι αν καθοταν να γινει σωστα το καθαρισμα ... ολα θα τα γλυτωναμε.... :( Τελος παντων... Περαστικα και στους δυο...

Κατερινακι μου...τι επαθε μωρε παλι το αυτοκινητο??? :o

Μα ολα μαζι τυχαινουν παντα? Αμαν....

Να ξερεις πως δεν εισαι η μονη που φτανεις στα ορια σου.... κι εγω ετσι νομιζα... αλλα βλεπω οτι αυτη η ηλικια ειναι πολυ παραξενη... :?:? και πολλες μαμαδες ειναι σα να τις εχει τσιμπισει μυγα... :lol::lol::lol::lol:

Και πρροδο βλεπω με το γιογιο....!!!!!!! Μπραααααααβο!!!!!!!!!!!!! :D

Πολυ καλο σημαδι...Να συνεχισεται ετσι..!! Σας φιλω!!

Χαρουλα μου, τι ωραια νεα μας "εφερες" με την χοριακη σου!!!! Συγχαρητηρια!!!!!!!!

Για το σκηνικο με την αρπα.. ειλικρινα.. δε θα σχολιασω... :|

Δεν αντεχω τα αφαν γκατε.. μου γυρισουν το στομαχι... :oops::oops::oops::oops:

Αχ! Βαστα γερα κι εσυ μανα.... Κι ο δικος σου καλο πουλακι ε? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Θελω κι αλλα να σας γραψω... αλλα εχω ενα σωρο δουλειες που με περιμενουν....

Η Αναστ. τοσες μερες μεσα μου το εχει κανει καλοκαιρινο το σπιτι... :lol:

Εμαθε και τα καλαντα να λεει!!!!!!! Χθες τα ειπε απ' το τηλ. στον παππου, αλλα τα Χριστουγεννα λεει δε θα τα πει σε κανεναν... :lol::lol::lol::lol:

Την τραβηξα και λιγο με την ψηφιακη εχθες να ζωγραφιζει ανθρωπακια...... :lol::lol::lol::lol:

Μονο να τα δειτε... :lol::lol::lol::lol: Θα προσπαθησω να τα ανεβασω στο φ/β...Αν τα καταφερω θα δειτε τον νεο Πικασο........ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλο απογευμα σε ολες!!! Φιλια πολλααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΜΕΤΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΗΚΩ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΕ ΑΛΛΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΠΟΙΟΣ ΜΕΝΕΙ ΠΙΣΩ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ??????Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ, ΔΗΛ ΕΓΩ. ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΔΥΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ, ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΥΣ.

ΚΑΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΕΥΓΑΝ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ, ΠΟΥ ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ(ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ :evil: )

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ.... ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ Ο ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 200 ΕΓΓΡΑΦΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΕΙ ΔΙΚΑΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ, ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΩ ΚΑΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΩΝ ΤΡΙΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ!

Ο ΜΑΛ.... Ο ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΙ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ. ΦΕΞΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΛΙΣΤΡΗΣΑ ΔΗΛ... ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΟΥΝ. ΟΧΙ ΘΑ ΚΑΘΟΤΑΝ ΕΔΩ...

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραουδια απο αλλη μια βασανισμενη μανα τι μου κανετε?βλεπω ολες παλευετε μια απο τα δια συν ακομα να συνεφερω το σσιτι και μην ξεχνατε σαν γυναικα στρατιωτικου εχουμε και τις υπηρεσιες και σημερα ολη μερα ολη νυχτα παλι μονη θα μαι ευτυχως αυριο και μεθαυριο θα καθεται ο αντρας μου συν οτι θα παρει απο βδομαδα αδεια και ετσι θα τελειωσω το σπιτι με τις δουλειες αλλιως μολις θα τελειωνα θα εβγαζα χριστουγεννιατικα φανταστειτε...

αχ τι να σχολιασω μην μου λετε για ντυσιμο κ αλλαγμα πανς και τα δυο με κυνηγητο πολεμο και καμια στο μπουτι εχω 3 παντελονια να του δοκιμασω να δω αν του ειναι μεγαλα και δεν μπορουμε να τα βαλουμε....αντρεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς......ατσαλοι βρωμικοι φωνακλαδες και παει λεγοντας εχω σκασει με τα παιχνιδια που μαζευω συνεχεια λεω να τα μασω σαμπως παιζει μονο με αυτοκινητα τα αλλα σκορπαει θα δουμε ολο το σπιτι πεταμενα ειναι...

αλλο νινινα μου ασε και εγω οταν κοντευα ειχα σκασει πολυ δυσκολα με τη κοιλια τουρλα και να παλευεις ολα τα υπολοιπα γενικα δεν ημουνα απο τις κοπελες που αναπολησα ποτε τη κοιλια μου και τις 2 φορες ισως γιατι μου ηταν πολυ μεγαλες και τουρλωτες κατα εξω κ κουραστικες ενω τωρα κανω τα παντα με ελευθερια ουτε καλτσα δεν μπορουσα ορθια...οσο για την τουαλετα καμια προοδος λεει κακα παμε καθομαστε μια ωρα και τιποτα...

σουσου μου για τη δουλεια υπομονη τι να ο=πω δυσκολα αλλα δοξα το θεο εχεις τη δουλεια σου...\

φανη μου τελεια τ κιλα της μικρης εμεις κολλημενοι στα 12 με 12 και κατι το πολυ βεβαια τρωει ολη μερα αλλα κωλο δεν βαζει...περαστικα και σε εσας οπως και σε εσενα σες μου...

αχ εχω ενα θεματακι εχει εδω και κανα 4-5 μερες ξυπναει μες τη νυχτα ο μεγαλος μου και ερχεται και κοιμαται με εμας..απο την κουραση που εχω βαριενμαι να σηκωθω να τον παω μεσα λεω φαση θα ειναι αλλα δεν νομιζω πρεπει κατι να κανω η μαμα μου λεειισως λογο της μικρης που την εχω μεσα δεν ξερω..σημερα ξενυχτησα παλι κοιμηθηκα 1 και με ξυπνησε η μικρη 5,15 κοιμηθηκαμε ξανα και οι 3 7το πρωι αφου ξυπνησε και ο μεγαλος με τα κλαμματα της αφου ηταν στο κρεββατι μας...

αλλο χαρουλα μου εμενα η εγκυμοσυνη ηταν λιγο διαφοερτικη στην αρχη στον κωνσταντινο δεν ειχα τιποτα μονο για 4 μηνες με ενοχλουσε η μυρωδια απο το τσιγαρο και ειχα πονοκεφαλους και πολλες καουρες...στη μικρη ειχα πολους πονους στη κοιλια(κ γενικα ειχα σε ολη την εγκυμοσυνη) απο πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος απο εκει το ψιλοκαταλαβα με ενοχλουσε η μυρωδια αποα αρωματα και μαλακτικα για 3 μηνες οπως και ειχα εντονες αναγουλες για 2 μηνες οπου σταδικα μειωνονταν. κ καουρες παλι .απο διαισθηση πιστευα οτι θα εχω αγορια και τις 2 φορες αλλο που ηθελα κοριτσι καταβαθος γενικα δεν με πολυενοιαζε...και οι κοιλιες μου κανανε μπαμ οτι εχω αγορια και στα 2 ειδικα στη μικρη ηταν πολυ πεταχτη και μου λεγανε καλα ισως εισαι η μοναδικη που εχει κοριτσι με τετοια κοιλια...απλα στον μεγαλο ειχα πρηστει,δηλ εβαλα βαρος και στη πλατη και στο κωλο και στα μπουτια ενω στη μικρη μονο κοιλια γενικα ημουνα πολυ συμαζεμμενη.αυτα σας αφηνω για την ωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

τι κανετε κοριτσαρες μου;;;

εμεις καλα...

ο μικρος χτες..χλιδα...

χλαπακιασε το γαλα του- ευτυχως γιατι ειχα θεμα με το μπιμπερο..κοιμηθηκε..εκανε τις βολτες του...

ρε κοριτσια..θα τον φαω..ειναι τοσο τελειος...το λατρευω αυτο το παιδι...ολη μερα τον φιλαω τον γαργαλαω ...αχ...

Στεφανια απαραδεκτη..αμαν ρε παιδι μου...

και δεν μπορει να γινει κατι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΑΣΧΗΜΑ ΜΕΤΑ-ΧΘΕΣ ΑΜΕΣΩς ΚΑΙ ΒΡΑΚΙ ΑΜΕΣΩς ΚΑΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΚΑΙ ΜΑΖΕΨΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ

ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΥΠΝΗΛΙΑ-ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΟΠΟΥ ΒΡΩ-ΠΟΛΥ ΝΩΡΙς ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ-ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΗΜΟΑΝ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΙς 6-7 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑΤΡΟ!ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕς ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ-ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ-Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΠΑΛΙ ΑΓΟΡΙ- ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ.

ΣΟΥΣΟΥ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ-ΟΛΟΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ-

ΧΡΥΣΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΙΚΡΟ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ;ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΟΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩς Ο ΓΙΩΡΓΟς ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΛΑΨΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΕ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.............. :(

Εμμετο παντου... στα χαλια.. στον καναπε.. στις πορτες... στο μπανιο.. στην κουζινα.... :(:(:(

Βρωμαει οοοοολο το σπιτι ξινιλα.... Κοντευω να σαλταρω...... :(:(

Δεν εχω κεφια να σχολιασω κοριτσια.. sorry...

Η μικρη βηχει-βηχει-βηχει και γκλουυυυυυκ...... :(:(

Σας φιλω ολες... Φιλια πολλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ Φανουλα περαστηκα

την καημενη...πολυ ταλαιπωριοα...ωχ ωχ ωχ

Χαρουλα ναι στον μικρο...

εινει τελειος..τον λατρευω...

Βεβεια και ο φοφος σημερα ηταν..ενα τελειο μωρο...ξυπνησε χωρις νευρα,..ηρθε στην κουζινα με τις πιζαμουλες του..καθησε, εφαγε...ενα υπεροχο μωρο..αφου λεω τι ευτυχια θεε μου...

μετα βεβεια την βαρεσε την ιστερια του αλλα ΟΚ

Βασικα δε με νοιαζει..ας ουρλιαζει οσο θελει αρκει να ειν αι υγιης..

γιατι με τοσα που βλεπω και ακουω γυρω μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κ περαστικα στα αρωστουλικα μωρακια της παρεας...... :) τι κανετε; εγω μαγειρεψα γεμιστα σημερα κ πριν λιγο ετρωγα βραστα καστανα......μου φαινεται οσα κιλα δεν πηρα ως τωρα θα τα παρω αυτο το μηνα...... ;)

ο μικρος ειναι στο δωματιο του εχω χαρτοκουτες με τα παιχνιδια του,κ μπενει αυτος μεσα ενω εχει πεταξει τα παντα,κ μετα τρεχουμε κ τα μαζευουμε.....θελω να ρωτησω Ιφι κ Χρυσα πως ηταν στην αρχη που τους βαλατε σε μεγαλο κρεβατι; θα παρω προστατευτικα για ενα μονο κρεβατι που εχω ηδη,αλλα μου φαινεται δυσκολο,γιατι ξερει πλεον που κοιμαται κ πολλες φορες μου δινει τα χερια κ τον βαζω στο μικρο κρεβατακι......... :| για το ντυσιμο που λετε αν δεν ειναι ο αντρας μου πολλες φορες να τον στριμωξουμε κ μενα δεν καθεται φευγει χτυπιεται ........με την κοιλια που λες Ιφι οχι οτι εχω ιδιαιτερο προβλημα αλλα να σκυψω δυσκολευομαι,αλιως κανω τα παντα σχεδον μονη μου....

επισης ο μικρος εκοψε παλι το βραδυνο γαλα 2 βραδυες σχεδον καθολου,κ χθες 100 γραμ με το ζορι...βεβαια εχω αρχισει κ του βαζω τ'αγαπημενα του μπισκοτα σε πιατακι στο τραπεζακι κ ολο κ απο κανενα μασουλαει κ μαλον ειναι χορτατος..... ;)

Φανη μου αχ ποσο σε καταλαβενω περυσι μες το καταχειμωνο γεναρη μηνα επλενα χαλια γιατι εκανε εμετο κ οπως λες βρωμουσε το σπιτι....το χειροτερο μου ειναι :? υπομονη κοριτσι μου θα περασει....

η Στελλα τι κανει εχει καμια νεα της; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Καλο μηνα!

Δε σας διαβασα καθολου :oops: ...ειμαι στα down μου...μπηκα μονο να δωσω το παρον κ να σας πω ενα γεια!

Σημερα κλεινουμε 3 χρονια παντρεμενοι με το αγορακι μου αλλα η διαθεση μου δεν ειναι καλη κ δεν εχω ορεξη...χθες τελειωσαμε τη μετακομιση του μαγαζιου..κλεισαμε πια :cry: !Ολη τη βδομαδα ειμαι με ενα τηλ κ ενημερωνω πελατες οτι πρεπει να απευθυνονται στον προμηθευτη μας στην Ελβετια..πονοκεφαλος με εχει πιασει!Μια στεναχωρια αλλο πραγμα,βλεπω κ τη μαμα μου χαλια.....δε ξερω τι να κανω :cry: !22 χρονια μαγαζι,εκει μεγαλωσα...πως θα περναω απο την περιοχη σκεφτομαι?Δε θελω..

Σημερα κλεινει κ 1 μηνας χωρις τη φιλη μου..

Ουφ ποτε θα γινει κατι καλο..?

Κ το αγορι μου τι φταει ?Ολο μεσα στη μαυριλα με βλεπει!Κ σημερα που πρεπει να ειμαι χαρουμενη,κατι να κανω..εγω δε θελω τιποτα,δεν εχω ορεξη!Κ της μικρουλας μου ολο της φωναζω :cry::cry: ...τα νευρα μου δεν ειναι καλα!

Υποσχομαι να επανελθω απο βδομαδα πιο καλα!Σας φιλω ολες κ ελπιζω να ειστε ολες καλακ τα ζουζουνακια σας!Θα μπω να σας διαβασω κανα βραδακι που θα ειμαι καλυτερα,με ησυχια!Μακια! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά νσας κόρες....

περαστικ'ά στα άρρωστα μικρά σας....

κατραχάς να σας πω ότι μίλιξησα με την Αγγελική και πιθανόν να μας επισκεφτεί το βράδυ....

με μια μικρή ματιά που έριξα στα νεα σας μου κανε εντ΄λυπωση το εξής....7250 το μωρο της Χρύσας?????????? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: μήπως έκνανςες λάθος κοριτσάκι μου στα νούμερα....μου φαίνεται πολύ υπερβολικό...στην αρχή ότνα το διάβασα δεν έδωσα σημασία...αλλά ετά ξαναδιαβάζοντας το μου έκανε εντύπωση....πήγα στις καμπύλες και είσαι στην πάνω πάνω...εγώ θυμάμαι ότι ο στρατησ σε αυτή τν ηλικία ήταν 6500 και με ψιλομάλωνε η γιατρόσ μας....και θυμάμαι ότι ήταν πολύ παχύς ...

σήμερα το πρωϊ ξύπνησε το μωρό μαζί με ντο στρατή- ξυπνάνε την ίδια ώρα - και έκλαιγε....τον έβαλα δίπλα στον αδερφό του, όπου συνήθως ηρεμεί αλλά συνέχιε να κλαίει....πήγα να φτιάξω γάλατα και τον άκουγα από μέσα που έλεγε(σας το γραφφω ακριβώς ): " μην κλαις νινί , είν η μαμα εδώ, μη φοβάσαι δε σε πειράξει κανένας." :x:x:x:x:x:x:x:x

όλη την υπόλοιπη μέρα μου τα έκανε θάλασσα βέβαια... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

σας φιλώ γλυκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαιρακι...τι γλυκας!!!!

Ναι ναι...7250 και 63 ποντους

ο Χριστοφορος ηταν 4,5 μηνων τοσος

Οοοχχιιι...δεν εκανα λαθος...η παιδιατρος τον μετραει...

ε αφου γεννηθηκε 3600 τι περιμενες...

αχ αμα σας βαλλω φωτο τα μπουτια του..ειναι σαν το ανθρωπακι της μισελεν...

Για φαγωμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φτου φτου τον μπεμπουλη εμενα ο κωνσταντινος μου ηταν 3μ 5700 και 64 ποντους η μικρη 5850 3μ και γεννηθηκε 3400...χαχαχα...και 7400 ηταν 6μ.

η αγγελικη γιατι χαθηκε?τι κανει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!

Σας διάβαζα αυτές τις μέρες,αλλά δε προλάβαινα να σχολιάσω....

Με την Αγγελική είχα μιλήσει κι εγώ πριν αρκετούς μήνες...Θα χαρώ πολύ να επιστρέψει στην παρέα μας,έστω κι αν μπαίνει σπάνια.....Μου έλειψαν οι διηγήσεις της για τον Ιασονάκο!!!!!!!!!

Χρύσα,ρούφα μου λίγο μπούτι απ το γιο σου!!!!!!!!!!!!

Θέλω κι εγώ μωρόοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(

Ζαιράκι,τι ζουζούνια οι γιοί σου!!!!Θα πέθαινα αν τους έβλεπα δίπλα δίπλα στο κρεβάτι,

πόσο μάλλον να άκουγα να λέει ο "μεγάλος" τρυφερά λογάκια στο μικρό!!!!!!!!!!!!!!!

Στελλίτσα,το μαγαζί το κλείσατε λόγω κρίσης?Συγνώμη,αλλά δε θυμάμαι αν μας είχες πει κάτι....

Δυστυχώς κι εγώ δένομαι πολύ με το παρελθόν...Κακό αυτό....

Οι μέρες που διανύουμε είναι πολύ δύσκολες και γι αυτό καλή μου προσπάθησε να τις χαίρεσαι όσο μπορείς......Σε καταλαβαίνω...δεν είσαι και στα καλύτερά σου,αλλά ρε συ κι εγώ έχω ένα σωρό προβλήματα και ψάχνομαι στους γιατρούς και δε μου βρίσκουν τίποτα....

Υποπτεύομαι οτι είναι απ το άγχος και τη στενοχώρια,γι αυτό προσπάθησε κι εσύ να ηρεμήσεις...Αυτό το διάστημα πρέπει όλοι μας να είμαστε δυνατοί!!!!

Σου εύχομαι να είσαι πάντα ερωτευμένη με τον άντρα σου και τα χρόνια που ακολουθούν,να είναι γεμάτα από χαρές!!!!

Κατερινάκι μου,υπομονή...Τον έφαγες το γαιδαρο...η ουρά σου μένει μόνο........

Όσο για τον Παναγιωτάκο....δωστου ένα φιλάκι από μένα...

Φανούλα,πώς πάτε?Περαστικούλια σας μωρέ!!!!!!Σου έσπασε τη σαλατιέρα σου,ε?

Κι εγώ έχω το καλό μου σερβίτσιο στο μπουφέ,ο οποίος ανοίγει πανεύκολα,αλλά προς το παρόν ο Γιώργος δείχνει ενδιαφέρον μόνο στο να ανοιγοκλείνει την πόρτα!!!!!!! :lol::lol::lol:

Χαρούλα,πώς πας?Οι πρώτοι μήνες είναι εκνευριστικοί όντως....Όλο αναγούλες,αηδία στο στόμα...κλπ.Εγώ κάθε μήνα μέχρι τον 5ο μήνα έχανα και από ένα κιλό.....εξ αιτίας αυτών των συμπτωμάτων!Μοντελάκι είχα γίνει!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σουσού,τέλεια η συνταγή σου....Θα τη δοκιμάσω κάποια στιγμή......

Μπορείς αντί για πορτοκάλι να βάλεις γλυκό υποβρύχιο(μαστίχα Χίου).Δεν το χω δοκιμάσει,αλλά η Μπαρμπαρίγου που το προτείνει,σίγουρα θα είναι ωραίο!!!!!!!!!!! :D

Όσο για αυτό που σου έκαναν στη δουλειά....τι να πω?Μερικές φορές πιστεύω οτι κάποιοι γεννήθηκαν για να είναι ευνοούμενοι για μια ζωή και κάποιοι άλλοι,οτι είναι τα μόνιμα θύματα.Εγώ ανήκω φυσικά στη 2η κατηγορία...Λίγο το πάθος μου για τη δουλειά μου,λίγο η τελειομανία μου,λίγο το φιλότιμό μου...δε θέλει και πολύ για να με καβαλήσουν!!!!!Ευτυχώς όμως τώρα είμαι σε ένα τέλειο περιβάλλον με σούπερ συναδέλφους!!!!

Ιφιγενεια,μου αρέσει πάρα πολύ η φωτογραφία σου!!!Γνώμη μου είναι να του το κόψεις του μικρού το πήγαιν έλα στο κρεβάτι σας,γιατί θα το καθιερώσει!

Καλέ!!!Γράφω τόση ώρα και δεν έχω πει καλό μήνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Εύχομαι να μας βρουν καλύτερες μέρες και να χουμε υγεία εμείς και οι οικογένειές μας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na μαι και εγω τι μου κανετε?εγω μια απο τα ιδια δουλειες βεβαια πιο χαλαρα σημερα μιας και ο αντρας μου ειναι στο σπιτι...πως ειστε>?για πειτε νεα?φανη?πως ειστε?χαρουλα πηγες γιατρο?οι αλλες?σημερα ο μικρος μου δεν μου ηρθε στο κρεββατι μετα απο τοσες μερες εχω τη μικρη στο καναπε και μιλαε εεεεεεεεεεεεεεεεεεεε μππππππππππππππππρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ κανει με τα σαλια της μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ εχει πολυ γελιο πως παιζει μονη της και που ακουει τη φωνη της χαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΤΣΟΥΔΙΑ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ :D

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΣΕ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ :? ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ :roll: ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΚΑΡΕΙ(ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΘΕΣΗ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΕΙΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ :evil: ) ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΗ ΚΛΗΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΜΠΡΙΖ ΑΛΛΑ ΛΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ!Ε, ΚΛΑΑΑΑΜΜΑΑΑΑΑΑ Η ΚΥΡΙΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ!

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ, Ο,ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ, ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ Τ ΑΛΛΑ.....

ΤΙ ΑΛΛΟ? molly ΓΙΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΧΘΕΣ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΜΕΣΑ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ, ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Η ΑΥΘΕΝΤΙΚΗ ΣΥΝΤΑΓΗ [-x ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΣΑΜΠΑ Ο ΚΟΠΟΣ ΜΟΥ, ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ. ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΠΙΚΡΙΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ(ΙΣΩΣ ΕΦΤΑΙΓΕ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ). ΜΑΛΛΟΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ, ΙΣΩΣ ΦΡΑΟΥΛΑ, ΚΕΡΑΣΙ ΚΛΠ.

ΦΑΝΗ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ, ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΕ Η ΙΩΣΗ?

ΙΦΙ ΤΙ ΓΛΥΚΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΤΟΛΟΓΑΚΙΑ ΤΟΥ, Ε?

ΣΤΕΛΛΑ, ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΖΑΙΡΑ(ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ, ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ?) ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΞΕΧΝΑΩ, ΤΙ ΝΕΑ?

ΦΙΛΙΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!ολα καλα:πηγαμε χθες και ειδαμε και την καρδουλα να χτυπαει-ειμαι ακριβως 6 εβδομαδων.27 ιουνίου μου δίνει τελική ημερομηνία αλλά λόγω καισαρικής κατα τα μεσα του μήνα.

αυτα κοριτσια-ελπίζω να πανε ολα καλα.

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ωχ Στεφανια...μανικηηηηη

και τωρα;;;

δε σε βολευει να το παρκαρεις καπου και να παιρνεις μετρο;;;;

εμεις εδω στα νεα γραφερια δεν εχουμε παρκινγκ οποτε το παρκαρω στη Μοναστηριου- κεντρικος δρομος οπου βρισκεις παρκινγ σε ορισμενα σημεια..και μετα παιρνω λεοφορειο

Χαρουλα μου τι καλα...μπραβο..αντε ωραια....

κανωνησες για την αυχενικη;;;;;

τελικα σε ποιον γιατρο θα πας;;;; φοβασαι για VBAC;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μαλλον φοβαμαι-και ο αντρας μου ειναι εντελως αρνητικός.

θα δω-εχω πολυ καλη σχεση με τη γιατρο μου και μαλλον δεν θελω να την αφησω.θα δω /δεν ξερω.

την αυχενικη την κανει η ιδια - εχει ειδικευση και τα καταλληλα μηχανηματα-οποτε δεν πληρωνω κιολας.θα με δει ακομα μια φορα σε 2 εβδομαδες και μετα αυχενικη.συνηθως αυτη την κανει αργα στις αρχες της 13ης εβδομαδας.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα...

καλα θα κανεις..ειν αι πολυ σημαντικη η σχεση με τον/την γιατρο σου

ο Παπ ειναι καλος..αλλα δε με κερδησε..και παρολο που ο απνθρωπος προσπαθησε..δεν υπαρχει χημεια μεταξη μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera κοριτσια μου τι τελεια νεα χαρουλα μου με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοο...ποτε ειχες γεννησει τον μεγαλο?περιπου μεσα και εκεινο ε?

σουσου αμαν βρε κοριτσι μου αφου ξερεις οτι ειναι παρανι=ομα ξερεις πως πανε...και τωρα μαζευουν λεφτα με καθε ευκαιρια...

σες τι λεει στη δουλεια πως τα πας?

εγω εχω να παω στον οαεδ για το εξαμηνο...και εχω ενα σωρο δουλειες αλλα δεν με βλεπω να τις προλαβαινω μιας και η μικρη κατα τις 11 με 11,30 θα θελει να φαει και ετσι θα επιστρεψω και ο οαεδ ειναι εξω απο την πολη κιολας...αχ κοριτσια δεν μπορω να σηκωθω απο το κρεββατι μου γιατι?κουραση?χθες παλι κοιμηθηκα 2 η μικρη ξυπνησε 6 για φαγητο κοιμηθηκα 7 και απο τις 8 ειχα στο κεφαλι μου τον μεγαλο αλλα με αφησε ο αντρας μου να κοιμηθω καμια ωρα ακομη...μιλαμε για νυστα οχι τοσο στη διαρκεια της μερας οσο οτι δεν μπορω να ανοιξω ματι στο κρεββατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφη καλημερα

μια χαρα τα παω...λιγο εκνευριζομαι γιατι ολοι μερα αντι να δουλευουμε συζηταμε τις πολιτικες εξεληξεις..και καπου εχω λαλησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον γιωργο τον γεννησα 19 ιουνιου-αυτό μαλλον λίγο νωριτερα-τελοςπαντων εχει θεος μεχρι τοτε-να πανε καλα και βλεπουμε.

καλο κουραγιο βρε κοριτσια με τα ξενυχτια - εμενα εχει 3 βραδια ο γιωργος ξυπνάει τρεις φορες και τα εχω δει ολα-καλε κοριτσια βλεπει και ονειρα και παραμιλαει-τωρα τελευται εχει φαει κολλημα με την ταινια τομας το τρενο και φωναζει μεσα στο υπνο του "φυγε κακο τενο φυγε-κακο τενο πηλε ταθματη (σταθμαρχη) και εριξε κατω.." και την ταινια την βλεπει το πρωι ποτε το βραδυ.τι ναπω?ελπιζω να περασει και αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλα ειναι της ηλικιας

και ο Χριστοφορος μια απο τα ιδια..

α καλα..ο Τομας..η μπομπ ο μαστορας...σημερα στις 6 το προι μου ζητουσε παστελι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΟΥΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΑΓΚΑΛΙΑ :D

ΙΦΙ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? (ΝΑ ΜΗΝ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΟΜΑΙ ΤΑ 6€ ΤΟΥ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΛΛΑ ΕΛΑ ΠΟΥ Ο ΜΙΣΘΟΣ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΤΟ... :roll: )

ΧΡΥΣΑ ΚΑΙ ΔΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ, ΜΕ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ "¨ΕΥΡΩ Ή ΔΡΑΧΜΗ?" ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ. ΑΥΤΟ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ, ΤΑ ΥΠΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑ, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΕΣΤΡΑΒΩΘΟΥΜΕ. ΤΕΣΠΑ, ΕΚΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΟΝΤΑΙ, ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΛΛΗΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΡΜΠΙ, ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΙΣ :shock: , ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ Σ ΝΤ ΜΕ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΜΕ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια ούτε εγω εχω καλα νεα... Είμαστε 2 εβδομάδες σχεδόν πίσω. Φυσικά ούτε καρδιά ακούσαμε ούτε έμβρυο ειχε σχηματιστεί. Ο γιατρός βέβαια μου ειπε πως εμπειρικά πιστεύει πως ισως παει καλα απο το σχήμα του σάκου. Οτι το σχήμα  που εχει ειναι ενος σακου που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και το εμβρυο. Δεν το πιστεύω καθόλου. Θα ξανα παω σε μια βδομάδα και ειμαι σίγουρη πως παει για παλινδρομη..
    • Κι εγώ έχω πάρει κορτιζόνη, όλες τις φορές. Medrol ή Prezolon. Δεν θα είναι για καιρό, μη φοβάσαι. Εύχομαι να πα΄νε όλα καλά. Καλή επιτυχία!
    • Καλησπέρα κοριτσι μου! Το δίνουν αρκετοί γυναικολόγοι προληπτικά επειδη υπαρχει περιπτωση ο οργανισμος να αντιμετωπίσει το εμβρυο σαν ξενο σωμα και να του επιτεθεί.. η δοσολογία π θα παιρνεις τη μερα (υποθετω 5mg) δυσκολα θα σου φερουν τα συμπτωματα που αναφερονται στο φυλλάδιο..εγω σε προηγούμενη προσπάθεια που ειχα παρει μαλιστα μου ειχαν πει να περιορισω αλατι κ ζαχαρω οχι να τα κοψω εντελως!!! Καλη επιτυχια μα εχεις!!! ❤️
    • Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου.. και το ξέρω καταβαθος.. απλά είναι δύσκολο να μην ταυτίζεσαι με το πόνο αυτό όταν ειδικά το έχεις ξαναζήσει.. μακάρι να ανήκουμε στην όμορφη πλειοψηφία με υγιή μωράκια και όλα να πάνε κατ'ευχήν...! 🙏🙏🙏🙏 Μπράβο στη στάση του συντρόφου σου! Ναι άστον να το ζήσει όπως θέλει ο ίδιος..! Άστον να σε παρασύρει..! Είναι βάλσαμο αυτή η θετικοτητα.. Εγώ λέω ότι είναι στο κόσμο τους βέβαια που πιστεύουν ότι όλα θα πάνε καλά.. δεν είναι κακό όμως, βοηθάει και εμάς πολύ..! Και ο δικός μου έτσι καρακοσμαρα.. μέσα στην θετική ενέργεια και πως κακώς τα σκέφτομαι.. δεν νοιώθει την αγωνία μου μεν αλλά η στάση του δεν παύει να με βοηθάει.. άγνοια κινδύνου λέγεται.. και την ζηλεύω πολύ... γιατί καταλήγουν να το ζούν περισσότερο από εμάς..! Υ.Γ. Σας φιλώ! Πάω να δω μια παιδική anime ταινιουλα να ξεχαστω μπας και ευθυμήσω λίγο... 
    • Εκτός από την προγεστερόνη, τα cyclacur, filicine, salospir αύριο θα ξεκινήσω και κορτιζόνη. Μου είπε να κόψω αλάτι και ζάχαρη. Όλες πήρατε κορτιζόνη; Είναι πρώτη φορά που θα πάρω κ φοβάμαι με αυτά που διαβάζω. Κατάθλιψη, αύξηση βάρους, αϋπνία κλπ
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...