Μετάβαση σε περιεχόμενο

Kalispera apo Iraklio kritis !! Alexis & Eleni


AlexisEleni

Recommended Posts

Kalispera sto poli (endiaferon) Forum !! Parakoloutho tis sizitisis sas 5-6 meres kai omologo oti exo mini ekpliktos !!

Ta onomata mas eine Alexis & Eleni imaste pantremenoi apo to 1998 !! Meta apo megales distixos atixies pou ixame se themata egimosinis (1 xameno Moro 12 oron, 2 apovoles ston 3o mina 1 eksosomatiki apotiximeni, 1 xirourgio tis ginekas opou aferethikan kai oi 2 salpigges), epitelous me tin deuteri prospathia eksosomatikis vriskomaste ston 5o Mina egimosinis kai ola dixnoun na pigenoun KALA !!!!!!! :cheer:

Eimaste poli xaroumeni kai perimenoume me megali agonia tin genisi tou pediou mas (KORITSAROS) !!! :woohoo:

Diavazo me megali prosoxi auta pou lete pros enimerosi & apofigi tixon lathon mas !!

Kala ne paresoume !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 72
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΑΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΑΣ...ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ, ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ...ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΓΕΡΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ, ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΑΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΑΣ...ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ, ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ...ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΓΕΡΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ, ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσηρθατε σ'αυτην την ομορφη παρεα και με το καλο να ερθει το κοριτσακι σας.Ας τελειωσουν ολες σας οι ταλαιπωριες με την αφιξη της.Εγω ειμαι η Ρουλα κι εχω μια φατσουλα 7,5 μηνων ,την Ειρηνη η οποια αυτη τη στιγμη ζητα απεγνωσμενα την προσοχη μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσηρθατε σ'αυτην την ομορφη παρεα και με το καλο να ερθει το κοριτσακι σας.Ας τελειωσουν ολες σας οι ταλαιπωριες με την αφιξη της.Εγω ειμαι η Ρουλα κι εχω μια φατσουλα 7,5 μηνων ,την Ειρηνη η οποια αυτη τη στιγμη ζητα απεγνωσμενα την προσοχη μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalws hrthate paidia sthn pareoula mas!

Kathe empodio gia kalo pou lene...

Me to kalo na ypodexteite ton koritsaro

sas!Ola tha pane kala apo edw kai pera!

Eimai h Elena kai exw mia koroula

molis 3 evdomadwn! Filakiaaaa!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalws hrthate paidia sthn pareoula mas!

Kathe empodio gia kalo pou lene...

Me to kalo na ypodexteite ton koritsaro

sas!Ola tha pane kala apo edw kai pera!

Eimai h Elena kai exw mia koroula

molis 3 evdomadwn! Filakiaaaa!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙ

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΑΤΕ!!!

ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΟΜΟΡΦΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ

ΔΥΟ ΜΑΖΙ.. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!

ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ..

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ

ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ..

ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ

ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2009!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙ

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΑΤΕ!!!

ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΟΜΟΡΦΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ

ΔΥΟ ΜΑΖΙ.. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!

ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ..

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ

ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ..

ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ

ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2009!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexi k eleni kalos irthate stin parea mas...

omologo pos perasate ena megalo golgotha k sixaritiria gia tin dinami sas na mi to balete kato..sas eyxomai ola na pane teleia sti zoi sa k sintoma na kratate tin koroulas sas..geroi k eytixismenoi panta......

i panagia mazi sas,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexi k eleni kalos irthate stin parea mas...

omologo pos perasate ena megalo golgotha k sixaritiria gia tin dinami sas na mi to balete kato..sas eyxomai ola na pane teleia sti zoi sa k sintoma na kratate tin koroulas sas..geroi k eytixismenoi panta......

i panagia mazi sas,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά καλωσήρθατε στην παρέα μας !

Χαίρομαι που όλα τώρα σας πηγαίνουν ΚΑΛΑ ..

Σας εύχομαι κάθε ευτυχία και με το καλο να υποδεχτείτε τη ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΣΑΣ ...

Θα τα λέμε συχνά τώρα .. !! :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά καλωσήρθατε στην παρέα μας !

Χαίρομαι που όλα τώρα σας πηγαίνουν ΚΑΛΑ ..

Σας εύχομαι κάθε ευτυχία και με το καλο να υποδεχτείτε τη ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΣΑΣ ...

Θα τα λέμε συχνά τώρα .. !! :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX!KRHTH MOU OMORFO NHSI!!!:) KALWS HR8TE STH PAREA PAIDIA!!

LUPAMAI PARA POLU GIA OTI SAS SYNEVEI MEXRI TWRA!:(

EYTYXS O 8EOS SYMPLHRWSE TA KENA K TA EMPODIA POY EIXATE

TOSO KAIRO!!!EUXOMAI TO MWRAKI POU 8A ER8EI STON KOSMO NA EINAIYGIESTATO K KALOFWTISMENO!!K ESEIS GEROI NA TO KAMARWSETE!!!

POLLA FILIA STO HRAKLEIO MAS!!

XRYSA APO RE8UMNO:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX!KRHTH MOU OMORFO NHSI!!!:) KALWS HR8TE STH PAREA PAIDIA!!

LUPAMAI PARA POLU GIA OTI SAS SYNEVEI MEXRI TWRA!:(

EYTYXS O 8EOS SYMPLHRWSE TA KENA K TA EMPODIA POY EIXATE

TOSO KAIRO!!!EUXOMAI TO MWRAKI POU 8A ER8EI STON KOSMO NA EINAIYGIESTATO K KALOFWTISMENO!!K ESEIS GEROI NA TO KAMARWSETE!!!

POLLA FILIA STO HRAKLEIO MAS!!

XRYSA APO RE8UMNO:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσήρθατε στην παρεα του mammyland!!Η περιπτωση σας μου θύμισε μια φίλη μου που έχει περάσει κ εκείνη παααρα πολλα αλλα τώρα έχει 2 κοριτσάκια 3χρονών και το άλλο 2 μηνών.Ο επιμένων νικά!

Σας εύχομαι όλα να πάνε καλά και να φέρετε στον κόσμο μια μπέμπα γεμάτη υγεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσήρθατε στην παρεα του mammyland!!Η περιπτωση σας μου θύμισε μια φίλη μου που έχει περάσει κ εκείνη παααρα πολλα αλλα τώρα έχει 2 κοριτσάκια 3χρονών και το άλλο 2 μηνών.Ο επιμένων νικά!

Σας εύχομαι όλα να πάνε καλά και να φέρετε στον κόσμο μια μπέμπα γεμάτη υγεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδιά καλωςσορήσατε στο mammyland..ελπίζω τώρα με την μπέμπα να ξεχαστούν όλα κ να ξεκινήσετε μια νέα αρχη...

ολα καλά να πάνε κ με γεμάτα με υγεία πάνω απ όλα/..

Είμαι η Ειρήνη κι περιμένω το γίο μου τον Ιανουάριο....

Θα τα λέμε....φιλιά πόλλά :kiss:;):) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδιά καλωςσορήσατε στο mammyland..ελπίζω τώρα με την μπέμπα να ξεχαστούν όλα κ να ξεκινήσετε μια νέα αρχη...

ολα καλά να πάνε κ με γεμάτα με υγεία πάνω απ όλα/..

Είμαι η Ειρήνη κι περιμένω το γίο μου τον Ιανουάριο....

Θα τα λέμε....φιλιά πόλλά :kiss:;):) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου πραγματικά μοναδική ευχή μου για υγιή μωράκια στην αγκαλιά μας!! Για όλο το κόσμο..! Όλα θα πάνε καλά!! 🙏🙏🙏🙏🙏 Λίγες ώρες έμειναν!! Φαντάζομαι την αγωνία σου.. λίγο ακόμα υπομονή... Η καρδούλα του χτυπάει! Να το βγάλεις αυτό από το μυαλό σου σε παρακαλώ..!! Στο λέω πολύ σοβαρά!! Το καφέ δεν είναι πραγματικά τ ι π ο τ α!!!!! Είναι απόλυτα φυσιολογικό και πολλές γυναίκες το έχουν!! Αν δεν δεί τίποτα ανησυχητικό ο γιατρός στον υπέρηχο, συνήθως είναι αγγειακια που σπάνε όσο μεγαλώνει η μήτρα! Έχεις ξαναπεράσει τελειόμηνη εγκυμοσύνη και τα ξέρεις καλύτερα από μένα!! Με το γιατρό μίλησες καθόλου;; Να σε καθησυχάσει βρε παιδί μου λίγο.. δεν χρειάζεται να σε δει, θα σε δεί αύριο μια και καλή..! Αλλά έστω να μην το φοβάσαι τόσο.. εγώ θα στο λέω όσο χρειάζεται πάντως μέχρι να το πιστέψεις!! Εκτός αν θέλεις να σου στείλω καμία φωτό από τις δικές μου αιμορραγίες να πεις "Ωπ! Καλά είμαι!!!!"🤪🤣🤣🤣 Όλα καλά θα πάνε!! ❤️❤️❤️❤️❤️
    • Στις 14:30 έχω ραντεβού, αλλά όπως και στην κόρη μου με ενημέρωσε η γραμματέας ότι ενδεχομένως να αργήσουμε, και ίσως χρειαστεί να πάω να περπατήσω ήταν φάω γλυκό και να επιστρέψω. Οπότε δεν ξέρω τι ώρα θα τελειώσω. Εγώ για αρχή παρακαλώ να ανοίξει ο υπέρηχος και να χτυπάει η καρδούλα...  Έχω και σήμερα λίγα καφέ, σε πολύ έντονο χρώμα. Μου φαίνονται αιώνας οι ώρες μέχρι αύριο ...
    • Τα υπόλοιπα κορίτσια πως είστε;;;  @Tonia.??? @Ελενη βιδ???? @Kate1992???  @lilly1984???  Εμένα μου έστειλε σήμερα η ενδοκρινολόγος εξετάσεις θυροειδή και καμπύλη ζαχάρου.. σκέφτομαι μετά την αυχενική να πάω να τα κάνω.. 😳
    • Προς το παρόν παίρνω cyclacur και από την Πέμπτη τα ουτρο. Σήμερα έκανα υπέρηχο κ το ενδομήτριο είναι 7,5 χιλ. Την επόμενη Τρίτη θα πάμε για εμβρυομεταφορα 
    • Αχχχχχ.. τώρα να σου πω ψέματα;;;; Εγώ θα έψαχνα να βρω να μου κάνουν υπέρηχο.. όχι για να σε μπριζωσω.. εγώ όμως δεν θα την πάλευα.. έχεις ήδη δύο εβδομάδες να δείς το μωράκι νομίζω;; Δεν ρωτάς την γιατρό σου καλύτερα να σου συστήσει έναν δικό της για να σε δεχτεί πιο άμεσα;; 2/7 δεν έχει νόημα..!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...