Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΤΑΙΣΜΑ ΜΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ . Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 40 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ. ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΤΗΣ NUC ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΤΟΥ DR BROWNS ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΙΠΙΛΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΘΗΛΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΕΦΑΓΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ή ΤΟ ΓΑΛΑ ? ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΜΗΠΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑΤΟΥ ΦΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΑΛΛΑ ΠΟΥ!!!!!!! ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΠΑΛΙ ΣΤΗΘΟΣ. ΚΟΡΙΣΤΙΑ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ . ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΗΣΑΖΩ ΑΛΛΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΥΜΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΓΙΑ ΑΡΧΗ!! ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΔΩΚΙΜΑΣΩ ΑΛΛΟ ΓΑΛΑ ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα Νικολετα!Να σου ζησει το μωρακι :):) !!

Γιατι θες να του δωσεις ξενο γαλα αφου θηλαζετε μια χαρα :roll: ...?

Ειναι παρα πολυ νωρις κ το μωρο σου πολυ μικρο για να αισθανεσαι "φοβους" οτι δε θα φυγει απο το στηθος...ολα εχουν την ωρα τους,η φυση προνοει!Τωρα αυτο εχει αναγκη ;) !

Αν θες βγαζε που κ που δικο σου γαλα με θηλαστρο κ βαζε το στο μπιμπερο να το πινει αν θες εσυ να ξεκουραστεις λιγο ή να σου κρατησει κανεις το μωρο να κανεις καμια δουλεια,να βγεις εξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου νικολετα και να σου ζησει το μωρο!!!!1ον γιατι του δινεις ξενο με το μπιμπερο και δε βγαζεις απο το δικο σου;;;; θες προοδευτικα να σταματησεις να τον θηλαζεις;;;;2ον, ξερω οτι για να παρει πιο ευκολα μπιμπερο ενα μωρο που θηλαζει, πρεπει να του το δωσει καποιος αλλος, ΟΧΙ ΕΣΥ!!!! μαλιστα πρεπει να μην εισαι καν στο δωματιο!!!και φυσικα να ειναι πεινασμενο!!!παντως θελει υπομονη... κι εγω θηλαζω αποκλειστικα, κι οταν δοκιμασα να της δωσω δικο μου γαλα σε μπουκαλι σε μια εξοδο, το παιδι κοιτουσε σαν χανος και ανοιγε διαπλατα το στομα χωρις να ξερει τι να κανει με το μπουκαλι.. :(:(:( πικρα...αναγκαστηκα να ψαξω να βρω μερος να τη θηλασω και δεν το ξανα προσπαθησα απο τοτε...

δοκιμασε να του δινει αλλος το μπουκαλι, μου εχουν πει οτι βοηθαει!!!και καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε, τι θα θέλει καλέ το μωρό; Χαζό είναι να μην θέλει το στήθος της μαμάς; ;)

Θα συμφωνήσω με τις κοπέλες.

Γιατί δίνεις μπιμπερό;

Έχεις πρόβλημα με το θηλασμό;

Δίνοντας σκόνη+μπιμπερό υπονομεύεις το θηλασμό, και μάλιστα από τόσο νωρίς αφού το μωράκι είναι μόλις 40 ημερών.

Θες να αποθηλάσεις;

Ή θα γυρίσεις σύντομα στη δουλειά και θέλεις να δίνεις μπουκάλι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΘΗΛΑΖΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ 3-4 ΜΗΝΩΝ . ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ. ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ ΜΗΠΩΣ ΑΝΥΣΗΧΩ ΑΔΙΚΑ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είμαι ακόμα μανούλα, αλλά είναι πάρα πολύ νωρίς για να δίνεις ξένο γάλα, αφού θηλάζεις μια χαρά! Σκέψου ότι άλλες κοπέλες δυσκολεύονται τρομερά να θηλάσουν, δεν έχουν γάλα, δε θέλει το μωρό το στήθος, κ.λπ. Αφού λες ότι θηλάζεις μια χαρά, γιατί να δίνεις γάλα εμπορίου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, είσαι τρελή :lol::lol:

Ναι, ανησυχείς άδικα :lol::lol::lol:

Χαλάρωσε καλέ και απόλαυσε το νινί σου.

Θήλαζε άφοβα, αδιάκοπα και ανεμπόδιστα. ;):D

Άσε στην άκρη τα μπουκάλια και όταν έρθει η ώρα και τα χρειαστείς τότε με ηρεμία σιγά σιγά θα μάθει το μωράκι να πίνει και απο μπιμπερό.

Καλούς και πολλούς θηλασμούς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...