Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο15!Αυγουστιάτικοι θυσαυροί


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 849
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τελικά Γιελιζ για Κύπρο δεν ερχονται δωρεαν τα μεταφορικά. Για Ελλαδα ερχονται..Ηταν 11 ευρω τα μεταφορικά..Την αλλη φορα που πήρα το σλιγκ ήταν 5 ευρώ και με συμφερε..

Εκανες τις αγορές σου ε?? Μια χαρά!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι μια χαρά... :D:D:D:D

Ήθελα να πάρω και έναν θερμό για μπιμπερό για να διατηρεί τη θερμοκρασία του το γάλα που βγάζω καμιά φορά όταν πάμε έξω... αλλά δεν βρήκα κάτι που να μου αρέσει στο αμαζον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKI KANETE AGORES E??????KAI EGW SHMERA PARAGIA AYTO TO MENTAGION-MASITIKO....GIA NA TO FORAW GIA TO MWRAKI MOU!!!TO HTHTELA KAIRO PRIN KAI TWRA TO EVALAN STA 10 EURO MONO!!!!!DEITE TO MPOREI NA SAS ARESEI KAI ESAS!!!!!!!!!

http://mariaevita.gr/index.php?dispatch ... ory_id=636

KALES AGORES :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα λεω εγω τελευταια θα γεννησω.......με το καλο κ στην μαρουλιτα...σιγουρα αυτο το ποστ δεν θα προλαβει να κλεισει...θα εχουμε γεννησει ολες...σιγουρα πραγματα :D:D:D

κοριτσια με γιεσ τις αγορες...

συμπεθερα ευτυχως που καταληξατε μπραβο σας...παντως οι τιμες ειναι καλες για ιδιωτικο...κ σε εμας καπου στα 250 κυμαινονται στην καβαλα απο οσο ξερω που δεν εχει κ πολλες επιλογες.αντε με το καλο να ξεκινησει...αν δεν κανω λαθος στις 5/9 ξεκινανε σε εμας.

χριστινα εγω με τους τεχνιτους πονους δεν εκανα επισκληρηδιο...βλεπεις δημοσιο,κρατικο νοσοκομειο κ δεν κανουν...το ιδιο κ τωρα...γιαυτο κ παρακαλαω να παω με τους δικους μου πονους...γιατι η αληθεια χωρις επισκληρηδιο κ τεχνιτους ειναι λιγο ζορι...παντως εφοσον εσυ θα κανεις μην αγχωνεσαι καθολου γιατι με τους τεχνιτους λενε οτι ανοιγεις πιο γρηγορα...αντε με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανατε ψωνια εεεε???εμεις τελειωσαμε με αυτα και περιμενω μονο το σλινγκ τωρα...πριν λιγο η μικρη αρχισε να κουνιεται τρομερα και αρχιζω να πιστευω οτι αλλαζει θεση...ελπιζω δηλαδη...παντως οταν κουνιεται γινονται βουνα και ποναω...Χριστινα εγω αν και ειχα πονους μου ειχαν βαλει και ορο...πηγα στις 7 το πρωι εφαγα καμια ωρα στην ετοιμασια και στις 2 ειχα γεννησει..εξαρταται παντα απο τον τραχυλο αλλα οπως και να εχει οταν εισαι εκει περνανε οι ωρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαρακι έχεις δίκιο..έχω χασει το μυαλό μου με το μπέμπη μου.....!!!!!

Λοιπόν ο μπέμπης μου έχει κανει τη μέρα νύχτα κοιμάται όλη μερα δεν ξυπνά με τίποτα κ το βράδυ παλευω να τον κοιμήσω!!!!!!!!!!!! Τι να κάνω ρε γαμώτο.....δεν ξυπνά με τίποτα, τον τσιμπάω στα μαγουλάκια, τον χαιδευω τον σηκώνω τίποτα............ελπίζω να αλλάξουν οι ρυθμοί του γιατι κοιμάμια το πολύ 3 ώρες καθε μέρα απο τότε που γέννησα...

Ειμαι πολύ στεναχωρημένη ...ο καλός μου :evil: κανόνισε να φυλοξενήσουμε μια οικογένεια για 7 μέρες κ τη δεδομένη στιγμή που παλευω να θηλάσω είναι η χειρότερη..με 2 μεμε έξω είμαι ....κ κουραση τρελή να προλάβω το σπίτι......τώρα 6 άτομα απο τα οποία 2 είναι παιδάκια...(ευχομαι να μην κρυώσουν).....έχω πάθει καταθλιψη................δεν θα προλαβαίνω τίποτα κ το χειρότερο με τις επισκέψεις που ακόμα έχω κ δεν θηλάζω .....μου κόβεται το γάλα...........είμαι χάλια.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikol μου θα σε μαλωσω οταν θηλαζεις θηλαζεις θα λες συγνωμη και θα πηγαινεις στη κρεβατοκαμμαρα γι οση ωρα χρειαστει.εγω αυτο εκανα και αυτο κανω τωρα...αν ειναιλογικοι ανθρωποι θα σε καταλαβουν.τωρα για το θεμα φιλοξενειας θα εχεις την απαιτηση ολοι να βοηθανε στο σπιτι για εκεινες τις μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνουνε οι μωρομανούλες & τα ζουζουνάκια τους???? Είμαστε όλοι καλάάάάά????

Εγώ κοριτσάκια μου... για 3η συνεχόμενη μέρα..... δεν προλαβαίνω να κάνω ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!! Κυριολεκτικώς όμως!!!!! Ο μπεμπούκος είναι κάτι παραπάνω από υπερ-πλήρης απασχόληση!!!!!!! Μετά το τάϊσμα.... μένουμε πόόόόόόόση ώρα στον ώμο για ρέψιμο.... μας παίρνει ο ύπνος.... και μόλις τον ακουμπάω στην καλαθούνα........ ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! Για την ακρίβεια...... εμείς λέμε ...... ΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!! Ξανά-μανά νανούρισμα κι αγκαλίτσα..... δεν αποκλείεται να φύγει έτσι πάνω από 1-1,5 ώρα!!!!!

Το θήλαστρο έχει πάει πολύύύύ πίσω...... τρώμε (αναπόφευκτα) περισσότερο ξένο γάλα, διότι είμαστε αχόρταγα γατάκια....... σκάμε χαμογελάκι στη μαμά που μας μιλάει (και με μαζεύουνε με τα κουταλάκια........ λιώνωωωωωωωωωωωω!!!!!!!) κι επιπλέον...... ξεχνάω να φάω κορίτσια...... χωρίς πλάκα...... όλη μέρα τη βγάζω με πάρα πολύ νερό...... γάλα...... χυμούς..... άντε και κανένα γιαουρτάκι στα κλεφτά...... αλλά για φαγητό...... σήμερα είχα το πιάτο μου έτοιμο από τις 4 κι έφαγα στις 7!!!!!!!!! Καλά δεν είναι???? Όχι τίποτε άλλο...... υποτίθεται πως πρέπει να τρώω και καλά...... δυναμωτικά..... αφού δίνω το γάλα μου στο μωράκι μου!!!!! Πού να προλάβω όμως???? Μέχρι να τον καταφέρω να κοιμηθεί (γιατί μου έχει τρελαθεί στις γκρινίτσες το νινί μου!!!!!) είναι η ώρα για το επόμενο άρμεγμα..... κι όταν τελέψει αυτό.... αποστείρωση κι αν προλάβω..... διότι με προλαβαίνει ο μπέμπης!!!!!

Σήμερα ξεκινήσαμε να τον βάζουμε στο ρηλαξάκι που μας πήρε ο κουνιάδος μου..... και μάλιστα επέμενε η συννυφάδα μου να ξεκινήσουμε να το χρησιμοποιούμε από τόσο νωρίς γιατί κι εκείνης η μπουμπούκα τόσο μικρούλα που είχε τις γκρινίτσες της..... τη βοηθούσε κι ηρεμούσε απίστευτα..... κι όντως.... ηρέμησε πολύ η αλήθεια....

Σήμερα βγήκε πάλι ο καλός μου σε άδεια.... ξαναπάει στη δουλειά την παραπάνω Δευτέρα.... που σημαίνει πως όλες τις ερχόμενες μέρες θα τον έχω κοντά μου..... θέλω αυτές τις μέρες να παλέψω όσο δεν πάει άλλο το θέμα του θηλασμού.... αλλά δε θα περιμένω να πάμε στο 3ωρο για να πεινάσει για τα καλά ο μικρός & να εκνευριστεί με δυνατό κλάμα.... θα κοιτάξω να τον ξυπνάω στο 2,5ωρο.... να παίζουμε.... να κάνουμε αγκαλίτσες.... να τον βάζω στο στήθος που θα είναι ήρεμος.... μάλλον πάντως.... κάτι πάει να γίνει.... οι θηλές της σιλικόνης δεν κολλάνε πια στο βυζί.... ίσως και καλύτερα.... ο μπέμπης τον βλέπω που ψάχνεται.... ψάχνει μόνος του το βυζί..... πάντα θα τον βάλω πριν από κάθε τάϊσμα..... το πολύ 5΄ θα τραβήξει γαλατάκι.... κάτι είναι κι αυτό.... εκεί που δεν ήθελε καν να το δει.... τί να πω.... θα δείξει!!!!

Αυτάάάάάά!!!!!!!!

Σας αφήνω κοριτσάκια μου!!!!!!! Δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να ξαναμπώ...... αφού τις επόμενες μέρες θα κοιτάξω να ξεκουραστώ λιγάκι....... να κοιμάμαι όταν κοιμάται ο μπέμπης αφού θα τον προσέχει ο μπαμπάς..... τα έχω παίξει.... στα όρια μου έχουνε φτάσει οι αντοχές μου!!!!! Κι ίσως προλάβω και καμιά δουλειά.... το σπίτι είναι..... ας μην το πω καλύτερα.....

Καληνυχτώ σας!!!!!!!!!

Nikol μου...... πόσο σε καταλαβαίνω....... κι εμένα σε αυτή τη φάση..... παρόλο που είμαι κλεισμένη στο σπίτι..... που θέλω να βγω έξω & να ουρλιάξω από τη χαρά μου γι΄αυτό όλο που ζω.... παρόλο που θέλω τόσο πολύ να βλέπω κόσμο το έχω ανάγκη.... το χειρότερό μου είναι να έχω κόσμο στο σπίτι..... αφού θέλω όλη μέρα να είμαι με τα μεμέ έξω....

Προσπάθησε να μην σε παίρνει από κάτω κοπέλα μου!!!!!!! Είναι δύσκολο..... το ξέρω.......

Κι εννοείται.......

ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΣΟΥ......

ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΙ ΟΟΟΟΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ..... ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΒΛΕΠΕΙΣ.........

Κι εγώ έτσι κάνω όταν έρχονται τα πεθερικά μου..... ή όποιος άλλος έρθει.....

Κλείνομαι σε άλλο δωμάτιο.... το θήλαστρο μαζί.... ή κι ο μπέμπης..... κι όόόόταν τελέψω τους ξαναβλέπω.... σε όποιον αρέσει!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργούμε πολύ Ιφιγένεια μου στο θηλασμό κ αγχώνομαι όταν με περιμένουν ............το ξέρω ότι αυτο πρέπει να κάνω όμως......... :|

Οσο για την φιλοξενεία οσο κ να με βοηθήσουν κ μόνο που δεν θα βρίσκω την ηρεμία μου στο σπίτι μου ούτε λεπτό.... :roll: θα είναι δύσκολα......έχω στεναχωρήθεί πολύ νοιώθω ότι μου κλέβουν τις καλύτερες στιγμές μου με το παιδί........

αχ Πιπίτσα μου με καταλαβάινεις...αυτο θα προσπαθήσω να κάνω γιατι 7 μέρες αν διακόψω το θηλασμό απο ευγένια πάει το γάλα ...όσο έχει μείνει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ την βραδινή βάρδια!! :lol::lol: Τι κάνετε κούκλες??

Νικολ μου απαράδεκτοι αυτοί που θα έρθουν να τους φιλοξενήσετε... δεν μπορούν να σκεφτούν ότι με τόσο μικρό μωρό δεν κάνει? Και έχουν και παιδιά!!!! :evil::evil::evil::evil: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!

Όσο για τον θηλασμό... και εγώ σαν και εσένα αγχωνόμουν όταν είχα κόσμο (συνήθως γυναίκες) και κάθονταν με τον άντρα μου και υπήρχε μια αμηχανία γιατί κάποιες τις έβλεπε για πρώτη φορά ο καλός μου οπότε έπαιρνα το μωρό και πήγαινα να κάτσω μαζί τους, απο ένα σημείο και μετά ξεπερνάς τις ντροπές... ας ντραπούν αυτοί! Άσε που αν κλεινόμουν στην κρεβατοκάμαρα έσκαγα απο την ζέστη γιατί δεν ερχόταν ο αέρας απο το κλιματιστικό! Οπότε έβγαζα το βυζί έξω και έκανα εμφάνιση!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: σε 5 λεπτά το πολύ 10 είχαν φύγει!! ;););););) Τώρα πια θηλάζω και έξω απο το σπίτι και δεν έχω κανένα πρόβλημα... προσπάθησε να το αποβάλλεις και εσύ!

Πιπίτσα μου κουράγιο... σε κάποιες μέρες θα στρώσουν κατα πολύ τα πράγματα πίστεψέ με! θα βρεί και το μωράκι σου τους ρυθμούς του και εσύ...

Τώρα θα έχεις και τον αντρούλη σου παρέα οπότε προσπάθησε να κοιμάσαι όσο μπορείς!

Εμένα οι άντρες μου κοιμήθηκαν απο τις 11 παρά...έκανα ένα μπανάκι συμμάζεψα λίγο και είπα να δώ τι κάνετε... Αύριο έχει πρωινή εξόρμηση στην αγορά για μερικά ψώνια και καφεδάκι... μαζί με τον μικρό, γιαυτό θα πάμε νωρίς για να μην μας πιάσει η ζέστη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιααα καλα για τις φιλοξενειες τι να πωωωω....ο καθε ενας την παρτη του σκεφτεται...αχχχ..εχω τραβιξει...αλλα τα εχω κοψει πια και οπως παρεξηγιεται ξυδι...οσο για το θηλασμο οτι ειπαν και τα κοριτσια...θα λες ενα σορρυ και θα πηγαινεις στο δωματιο..τιι μηπως να μην φαει γιατι εχεις καλεσμενους...σκασιλα σου..ειδικα με νεογεννητο μωρο σε σπιτι που πανεεε αμα ηταν το δικο τους θα ηθελαν καποιον να μενει...και να παθει τιποτα το παιδι...ελεος...εγω τη Δευτερα περιμενω τη μαμα μου και την αδερφη μου...την Πεμπτη θα φυγει η μαμα μου γιατι εχει και το μαγαζι και το σκ ειναι ολο γαμους και τετοια..παρασκευη θα ανεβει ο μπαμπας μου γιατι το σκ δουλευουμε και εμεις και αν τυχει να γεννησω δεν εχω ποιος να με παει στο νοσοκομειο ..ειχα πει θα παρω ταξι..αλλα αφου θα ερθουν..κανενα προβλημα...και μετα αναλογος τι θα πει ο γιατρος την Παρασκευη για το ποτε γενναω..θα ξανα ερθει η μαμα μου...και μου εχει λειψει...εχω να την δω απο το Πασχα...αχχ τι καλααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορτσουδιααααααααααα....τι λεει η σημερινη μερα?εμας εδω εχει απο χθες που φυσαει ενας παλαβος αερας(καπως εχει δροσισει) αλλα ο ηλιος καιει...παραθυρα κ πορτες δεν τολμω να ανοιξω γιατι ολο το χωμα κ η σκονη μπαινουν μεσα...χθες το απογευμα σκουπισα,ξεσκονισα κ σφουγγαρισα...το τι γινοταν?απο την σκονη γλιστρουσα με τις παντοφλες στα πλακακια...πλακωθηκα κ εγω στις δουλειες κ μετα ολα κλεισιμο...

οποτε σημερα δεν εχω δουλειες. :D:D:D

χθες βγηκαμε με τον καλο μου για ποτακι με την κολλητη μου κ τον αντρα της(κ μελλοντικους νονους)...μια χαρα ηταν...ηπια κ το κρασακι μου,μονο ενα κ νωρις νωρις για υπνο...μαλλον ηταν κ η τελευταια μου βραδινη εξοδος...μετα τα κεφαλια μεσα...

νικολ δεν θα αγχωνεσαι για κανεναν...οταν εισαι με το μωρο,εισαι με το μωρο...αλλα κ αυτοι με νεογεννητο στο σπιτι που πανε...εσυ κοιτα να εισαι ηρεμη γιατι δεν ειναι μια κ δυο μερες,ειναι πολλες...οποτε εσυ ηρεμη,χωρις αγχος να μη σου κοπει κ το γαλα.σκεψου το κ απο την θετικη του πλευρα(αν εχει)...οτι μπορει η γυναικα να σε βοηθαει στα καθημερινα...φαγητο κ συμμαζεμα...

γιεληζ καλη σας βολτα σημερα...ο καιρος θα ειναι ιδανικος με το μικρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!τι μου κανετε;μπηκα στα γρηγορα να δω πως ειστε

σισσυ μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ εφτασε κ εσενα η ωρα ε;

γιελιζ με πληγωσες πολυ.τον ειδαμε κ τον ερωτευτηκαμε το γιο σου

πιπιτσα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ,φιλια στο ζουζουνακι σου

μαρακι πως εισαι;

νικακι;;;;;;

ζαχα μου πως παει το νινακι;

οι υπολοιπες ολες;τι κανετε;

νικολ μια απαντηση επρεπε να δωσεις

οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :evil::evil::evil::evil::evil:

μωρε ειναι κατι ανθρωποι που δε καταλαβαινουν χριστο

κ εμενα στην αρχη κουνιοταν το σοι του αντρα μου κ ηθελαν να ρθουν οικογενειακως να τους φιλοξενησουμε κ φυσικα δε τους περασε.κ στο ξενοδοχειο να πηγαιναν παλι οχι θα λεγα.δε καταλαβα!με τοσο ξενυχτι κ τοση κουραση θα χα ορεξη κ για μακροσυρτες επισκεψεις;γιατι εννοειται οτι εχουν ερθει καποιοι γνωστοι κ συγγενεις σπιτι αλλα στο μισαωρο φευγουν.δε καθονται με τις ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωρες που συνηθως κεθονται οι συγγενεις που ερχονται απο μακρια

για αυτο στο λεω νικολ

μη ντρεπεσαι

πες απλα ΟΧΙ

οπως εσυ πιεζεσαι κ σου κακοφαινεται που δε σε σκεφτονται,ας κακοφανει κ σ αυτους.ξυδι

οι ανθρωποι που πραγματικα μας αγαπανε μας καταλαβαινουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyxaristv koritsakia για την στήριξη...αλλα πιο πολυ φταιει ο άντρας μου...αυτος το πρότεινε κ φυσικα δεχτηκαν,,,χωρις να με σκεφτούν........δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ απο τη στεναχώρια μου......δεν ξέρω τι θα κάνω...........m;ono to mvr;o moy me νοιαζει..........κατεβαίνω γδυτη τα ξημερώματα για αποστειρώσεις τωρα πρεπει να ντυνομαι στο ίδιο μου το σπίτι.....κ την υπόλοιπη μέρα εχω 2 στηθη εξω....

καλα κ επισκέψεις εχω καθημερινα.......τη λύσα λες κ το μωρο θα εξαφανιστει σε μια βδομαδα...

τα εχω πάρει ..πρεπει να χαλαρωσω μη κοπει το γαλα,,,,νοιωθω τυχερη που σας εχω.....

σας γραφω κ ο μπέμοης με ρουφαει...... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες!! Τι κάνετε??

Εμείς γυρίσαμε απο τη βόλτα μας κάναμε μπανάκι και τώρα ρουφάμε τη μαμά (όπως λέει και η Νικόλ) :D:D:D Ήταν πολύ ήσυχο το αγοράκι μου... του αρέσουν οι βόλτες!! :lol::lol:

Μιχαέλα και εδώ έχει αέρα απο χθές... και μου έχει σπάσει τα νεύρα γιατί θέλω να κάνω γενική (έχουμε το Μπαϊράμι την Τρίτη) και ξέρω ότι με τον αέρα θα γίνουν όλα χάλια αμέσως... έτσι αναγκαστικά θα περιμένω την τελευταία μέρα... και έχω κανονίσει να έρθει και η κομμώτρια σπίτι τη Δευτέρα... οπότε αύριο πρέπει να τελειώνω με τις δουλειές και μετά να ελπίζω να σταματήσει ο αέρας! :roll::roll: Ούφ!

Αννούλα αν κάνω και 2ο γιό θα στον δώσω!! Κλείνουμε απο τώρα το συμπεθεριό!! :lol::lol::lol::lol:

Νικόλ μου μην κάθεσαι και στεναχωριέσαι... εσύ να φέρεσαι όπως πάντα... μην δίνεις σημασία, σαν να μην υπάρχουν... ας ασχοληθεί ο άντρας σου που τους καλέσε. Υπάρχει περίπτωση να σε βοηθήσουν τουλάχιστον στο σπίτι? (φαγητό συγγίρισμα κτλ) ή θα τα περιμένουν όλα έτοιμα??? Μακάρι να συμβεί το πρώτο και να βγεί σε καλό τελικά όλο αυτό...

Ο μπέμπης όσο πάει θα σε ρουφάει και πιο δυνατά... έτσι θα αυξηθεί και το γαλατάκι σου!

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια τι κάνουν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!!!! τι κανετε;;;;;...

Αννουλα οι μικρες σου ειναι κουκλες...εχουν τελειες μαγουλιθρες.

Νικολ ο αντρας σου μυαλο κουκουτσι..ειναι δυνατων μετοσο μικρο μωρο να σου κουβαλαει μουσαφιρεους;;;;..καλα λεει η γιελιζ...ας ασχοληθει αυτος μαζι τους.

Θελω να μαγειρεψω και δεν ξερω τι...εχω κοτοπουλο..τι να το κανω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Χρύσα!!

Το κοτόπουλο εγώ το κάνω στο αντικολλητικό με λίγο λαδάκι λίο νεράκι αλάτι ρίγανη... το αφήνω σε πολύ χαμηλή φωτιά με κλειστό καπάκι. Γίνεται σαν σούβλας, λουκούμι!! Κάνω και λίγο πιλαφάκι και έτοιμο!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Παναγια μου τι κουκλι είναι αυτο.. Diosaki είναι κουκλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι το μωρό σου.

Μέχρι τωρα τσακωνόμαστε...αυτο θα κάνω κοριτσακια θα τα αφήσω ΟΛΑ επάνω του να δει πως είναι...........εγω μόνο με το μωρο θα σχοληθώ κ θα προσευχομαι να είναι υγιη τα παιδάκια που θα έρθουν σπίτι μου για να μην μου κολήσουν τίποτα το μωράκι μου...

Cesiliaki ουτε κουκούτσι.............κενόοοοοοοοοοοο

σνίτσελ αν βαριεσαι ή στο φούρνο με πατατούλες......κ εγω κοτοπουλάκι θα φτιαξω...αν κ δεν πάει τίποτα κάτω...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Νικόλ μου!!!

Καλά θα κάνεις που θα τα αφήσεις όλα πάνω του!!! Να δεί πώς είναι!! Και εγώ κοτόπουλο έφαγα... αλλά όχι στο σπίτι, σε γυράδικο χτύπησα έναν γύρο κοτόπουλο και το ευχαριστήθηκα!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...