Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο15!Αυγουστιάτικοι θυσαυροί


Recommended Posts

Επίσης ρε κορίτσια κοιτάει το ταβάνι με μεγάλη προσοχή και μετά αρχίζει και κάνει χαρούλες και γελάκια (στο ταβάνι!!!) Τι να βλέπει??? Ωρες ώρες αγριεύομαι!!!! :lol::lol::lol::lol: Λέω " Να ήρθε ο παππούς για επίσκεψη!!!" (από τον άλλο κόσμο) Η κανένας Ε.Τ. :lol::lol::lol:

Το κάνουν και τα δικά σας αυτό??? Η μόνο ο δικός μου το παίζει Χαρδαβέλας????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πολύ γελασα Γιελιζ!!!! Κι εμενα κοιταει στο απειρο κ κανει χαρούλες!!!

Ζαχα μου μεγαλωσε το μωρακι σου μπραβο! Μοιαζουν τα μωρακια μας ε??

Για τη δυσκιλιοτητα εμενα μου εδωσαν το sugarmilk humana βαζεις ενα κουταλάκι στο γαλα του μωρου το πρωί.Ειναι εντελώς αθωο. Εγω ακομη να το δοκιμασω αλλα λενε οτι ειναι καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 849
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

THN TRITH TO PRWI MPAINW ME PROKLISH NA GENNISW KORITSAKIA MOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!!!!!!EKTOS APROOPTOU VEVAIA!!!!!!!!!!!

LOIPON PHGA STO NOSOKOMEIO KAI GINOTAN XAMOOOOOOOOOOOS 3 KOPELES EMPAINAN GIA NA GENISOUN....ALLES PERIMENAN GIA NST....EMENA HRTHE O GIATROS MOU KAI MOU EVALE XERI NA DEI TON TRAXILO KAI DEN EXEI ANOIXEI AKOMA.....(AOUTS PONESE LIGOULAKI)OPOTE MOU EIPE OTI AMA DEN GENISW MEXRI THN TRITH MPAINW TO PRWI THS TRITHS NA GENNISOUME ME PROKLISH!!!!!!!!!AXXXXXXXXXXXXXXXX DEN MPORW NA TO PISTEPSW PWS HRTHE EPITELOUS H STIGMHHHHHHHHHHH POU THA TO DW TO MWRAKI MOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!THA TRELATHWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW 4 MEROULES EMEINAN AKOMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA THA SKASWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!

AKOUSTE KAI TO ALLO THN WRA POU ME EIXAN STON KARDIOTOKOGRAFW EFERAN ENA KORITSAKI 16 XRONWN HTNA EGGYOS EIXE DIASTOLH 4 KAI PHGE STO TZANEIO NA GENISEI KAI DEN THN DEXTIKAN KAI THN EDIWKSAN KAI HRTHE STO ARETEEIO..........AN EINAI DYNATON......KAI APO OTI MATHAME META H KOPELITSA EMENE MONH THS GIATI OI GONEIS THS OTAN EMATHAN OTI EINAI EGGYOS THN EDIWKSAN APO TO SPITI.......TWRA AMA EXEI ANTRA DEN KSERW KAN....NA FANTASTITE OTI THN EFERE MIA GEITONISA STO NOSOKOMEIO.......NTROPH KAI AISXOS...MA POU ZOUME?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επανηλθα κοριτσιαααααα....πηγαμε για ενα καφεδακι με την μικρη...πηραμε κ το φαγητο μας απο τη γιαγια κ τωρα αραξαμε κ περιμενουμε το μπαμπα μας....οπως βλεπετε ακομα κυκλοφορωωωωωω!!!

ευχαριστω πολυ για τις ευχες κοριτσια....

γιεληζ κ που να μεγαλωσει λιγο ακομη...θα παθεις πλακα...μπορουν να κολλησουν ακομα κ με το πιο απιστευτο πραγμα...η δικια μου οταν αρχισε κ καθοταν στο κωλο της...εβρισκε ακομα κ το πιο μικρο χνουδι κ με εκεινο μπορει να παιδευοταν ωωωρες...ειναι απιστευτα!!!

αυτο με το χουμανα κ εγω το ξερο...μια γνωστη του δινει αυτη την μαρκα γαλα...βεβαια ειναι πιο ακριβο απο ολα αλλα ειδε μεγαλη διαφορα δ\σε σχεση με τα αλλα γιατι ειχε θεμα κ αυτη με τα κακα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααα δεν παιζωωωωωωωωωω....θελω κ εγωωωωωωωωωω....

αντε βρε χριστινα, μια μια να περνουμε σειρα.σου ευχομαι παντως να σου ερθουν οι πονοι μεχρι την τριτη κ να μην ταλαιπωρηθεις καθολου.....με το καλοοοοοοοοο...μετρας λοιπον ωρες κ εσυ.

εγω ποτε θα ξαναγινω μανα :?:?:?:lol::lol::lol: οεοεο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαντάζομαι Μιχαέλα, τι κόλπα θα μας κάνουν ακόμα!!!Εδώ και 2 εβδομάδες άρχισε και κάνει πολλά... μας περιμένει γεμάτος χειμώνας!!! :D:D:D τι καλά!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Χριστινάκι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! Άντε με το καλό κοριτσάκι μου!!! Όλα να πάνε τέλεια!!!! Όσο για το κοριτσάκι...τι να πείς...κρίμα!!! Υπάρχουν και τέτοιοι γονείς, που παρατάνε τα παιδιά τους όταν τους χρειάζεται πιο πολύ!!!΄Ότι και να έχει κάνει, παιδί σου είναι και σε έχει ανάγκη!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααα δεν παιζωωωωωωωωωω....θελω κ εγωωωωωωωωωω....

αντε βρε χριστινα, μια μια να περνουμε σειρα.σου ευχομαι παντως να σου ερθουν οι πονοι μεχρι την τριτη κ να μην ταλαιπωρηθεις καθολου.....με το καλοοοοοοοοο...μετρας λοιπον ωρες κ εσυ.

εγω ποτε θα ξαναγινω μανα :?:?:?:lol::lol::lol: οεοεο!!!!

Υπομονήηη και θα έρθει και η δική σου η μπουμπού!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω που φτασαμε δεν μπορω να κανω κ τιποτα αλλο...μονο υπομονηηηηηηηηηηη!!!! :D:D:D περασαν τοσοι μηνες...στην μια εβδομαδα θα κολλησουμε....τα λεω,να τα ακουω κ να παρηγοριεμαι....παντως πλακα πλακα με βλεπω εγω να κλεινω αυτο το ποστ...η χριστινα γενναει...της ευης η μικρη βιαζεται να βγει...μονο η δικια μου δεν κουναει κωλο για να βγει...οποτε με κοβω να ειμαι η τελευταια...μαρεσε που ελεγα σαν δευτερο θα γεννησω πιο γρηγορα...τρομαρα μου... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI NAI ETSI EINAI OTI KAI NA EXEI KANEI TO PAIDI DEN MPOREIS NA TO PETAS ETSI...TI NA PW....MAKARI NA MHN YPHRXAN AYTA........ALLA DYSTIXWS OLA STHN ZWH EINAI!!!!!!!!!!!!!!!

SISI MOU ANTE SIGA SIGA KSEFOUSKONOUME OLESSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!THA ETHEI KAI ESENA H SEIRA SOU DEN EMEINE POLY............. :D:D:D:D

AX DEN MPORW NA TO PISTEPSW THN TRITH THA KRATAW TO MWRAKI MOU AGGALITSAAAAAAAA...KANE THEE MOU NA PANE OLA KALA MEXRI TO TELOS!!!!!!!!!!!!

KORITSIA OTAN SOU KANOUN PROKLISH META APO POLY WRA GENNAS??????KSERETE KATHOLOU????????

ENTOMETAXY THN TRITH EINAI TOU AGIOU ALEXANDROU GIORTAZEI H ADERFH MOU KAI EXOUME KAI 5 XRONIA EPETEIO GNWRIMIAS ME TON ANTRA MOU!!!!!!!!!!!!TO OMORFOTERO DWRO THA KRATAME........AX TO LEW KAI ANATRIXIAZW KAI VOURKONW!!!!!!!ANTE NA PERASOUN OI MEROULES TWRA,,,,,,,,,,,,, :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω που φτασαμε δεν μπορω να κανω κ τιποτα αλλο...μονο υπομονηηηηηηηηηηη!!!! :D:D:D περασαν τοσοι μηνες...στην μια εβδομαδα θα κολλησουμε....τα λεω,να τα ακουω κ να παρηγοριεμαι....παντως πλακα πλακα με βλεπω εγω να κλεινω αυτο το ποστ...η χριστινα γενναει...της ευης η μικρη βιαζεται να βγει...μονο η δικια μου δεν κουναει κωλο για να βγει...οποτε με κοβω να ειμαι η τελευταια...μαρεσε που ελεγα σαν δευτερο θα γεννησω πιο γρηγορα...τρομαρα μου... :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: υπολόγιζες χωρίς τον ξενοδόχο!!!

Παρήγγειλα 2 κουτιά μωρομάντηλα το κάθε κουτί έχει 24 πακέτα των 56 και κάνει 22,22 λίρες... καλά δεν είναι? Αλήθεια εδώ στα ΣΜ πόσο τα έχουν??? τα Pampers sensitive aloe and chamomile...

Πω πω Χριστινάκι ωραία μέρα θα γεννηθεί ο μικρός!!!! Τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινα με την προκληση ειναι αναλογως τον τραχηλο τις καθε κοπελας...μια φιλη που γεννησε πριν σαραντα μερες με προκληση,γεννησε σε 6ωρες (κ πρωταρα).ξερω κ κοπελα που δεν ανοιγε με τιποτα κ τελικα της το πηραν με καισαρικη...υπαρχουν περιπτωσεις πολλες...

κ εγω την μικρη μου απο την ωρα που μου βαλαν το χαπι γεννησα σε 6,5 ωρες...αληθεια θα εχεις επισκληρηδιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιεληζ κ το ρωταςςςςς????απιστευτα καλη τιμη....εγω απο το καρφουρ που ειχα παρει τα σενσιτιβ ειχε τα 4+2 πακετα των 64(νομιζω) κ τα ειχε 11Ε περιπου....οχι απλα καλη τιμη...τρικαλη!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ πλακα κανεις...μη το πεις οτε του παπα που λεμε...σουπερ τιμη!!!!

Χριστινα με το καλο..να εχεις εναν ευκολοκαι γρηγορο τοκετο

Λοιπονκαταληξαμε σε παιδικο σταθμο...

Αυτος ειναι http://www.tomikrotzini.gr/toprograma.php

ειναι κοντα στη μαμα μου πολυ κοντα γιατην ακριβεια, η τιμη του ειναι 240 ευρω δινουν και προινο αλλα αμα θες φερνεις δικο σου και απο οσο ξερω- απεναντη ειναι η αισθητικος μου την εβαλα πολλες πελατισες ειναι ευχαριστιμενεσ.

Οποτε δευτερα θα παμε να κανουμε εγγραφη και σιγα σιγα να ξεκινησει..αντε να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μια χαρά φαίνεται ο σταθμός!!! άντε με το καλό!!!

Έχω ξαναπάρει τα ίδια μωρομάντηλα απο Αμαζον και είναι μια χαρά... στο μαρκετ δεν μου έκοψε να κοιτάξω πόσο κάνουν και δεν ήξερα αν κάνω καλή αγορά η όχι, οπότε αφού το λέτε και εσείς... καλά έκανα! :lol::lol::lol: Μακάρι να έστελναν και πάνες!!! Αυτές και αν έχουν καλή τιμή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουπερ η τιμή Γιελιζ μου!! Οντως στις πάνες κι αν συμφέρει!!

Μιχαέλα μου υπομονή!!! Φαίνεται πως τις αρεσει της μπουμπους στην κοιλίτσα σου!!

Χριστινάκι μου με το καλό!! Είδες ωραίο δωρο θα σου κάνει το μπεμπάκι!!!

Χρύσα μου καλή αρχή στον παιδικό!!

Μίλησα και με την Μαρουλίτα! Μπαίνει με πρόκληση τη Δευτερα εκτός βέβαια απρόοπτου...Αντε αρχιζουν πάλι τα γεννητούρια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα μωρομανούλες.........

Diosaki είναι φοβερή τιμή πήρες 48 πακέτα με 25 ευρω αν τα πάρεις απο ΣΜ θέλεις περίπου 1,5 Ε το κάθε ενα αν θυμάμαι καλά...αρα 72Ε .....

καλή ιδέα... :shock: θα το κοιτάξω κ εγω σίγουρα.........

Χριστίνα μου υπομονή ερχεται το μωράκι σου....

ωχ μου κλαίει.....πάω κ έρχομαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!Τι κανετε??

Αννα μου τι γλυκες οι πασχαλιτσες σου!!!!!!!!

Χριστινακι εφτασε ημεγαλη μερα επιτελου κ για σενα!!!!!!Με το καλοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστω για τις απαντησεις κοριτσακια..εχω αγχωθι μ ετο θεμα του ταισματος μηπως κανω κατι λαθος..Σημερα ηταν ανησυχο παλι..του βαζω θερμομετρο(πηραμε ψηφιακο υπερυθρων)38!!!Επαθα εγκεφαλικο...βαζω του μαιευτηριου που μας εδωσαν 36,8...βαζω υδραργυρου 36,3!!

Τωρα θα παω πισω το ψηφιακο...

Πηρα την παιδιατρο..της ειπα οτι μειωσε το γαλα αλλα παιρνει βαρος κ μου ειπε αν τρωει αυτ τα μλ σταθερα καθε 2,5 3 ωρες ειναι μια χαρα να μην ανησυχω..κ ας κανει οση ωρα θελει για να φαει..

επισης ειπα οτι με αυτο το γαλα εχει πολλαααα αερια κ ειπε οτι ειναι καλο αυτο σημαινει πως δεν κανει κολικους...

Κ επισης νομιζα οτι εκανε διαρροια το βραδυ..κ με ρωτησε αν βγηκαν εξω απο την πανα..εφοσον οχι μου πε παλι ολα καλα!!!!

Θα τον ζυγιζω καθε μερα για μια βδομαδα να δουμε τι βαρος παιρνει..σημερα ειναι 4640 δηλ σε 1 βδομαδα +1 μερα πηρε 350 γρ..

Αυτααααααα!!!

Γιελιζακι πες μου ποια κουνουπιερα ειδες απο το αμαζον...κ γω θα παραγγειλω τα μωρομαντηλα κ τις σακουλες για τον καδο!!

Α κ κατι ακομη..πηρα τον θερμαντηρα της Βeaba bib expresso!!!Κοριτσακια οντως ζεσταινει το νερο απο το ψυγειο σε 24 δευτερολεπτα κ σε 30-35 ειναι ετοιμο το γαλα!!!!!!!!!!!!!!!!!Στους 37 βαθμους!!!

Μετρησα κ αυτο!!!!

οι οποιοι 37 βαθμοι ειναι χλιαρο προς θερμοκρασια δωματιου!!!!Εγω του το κανα πιο ζεστο....

Φιλακια στα μπουτακια των μπεμπακων σας μανουλες και στις κοιλιτσες σας γκαστρουλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα μωρομανούλες.........

Diosaki είναι φοβερή τιμή πήρες 48 πακέτα με 25 ευρω αν τα πάρεις απο ΣΜ θέλεις περίπου 1,5 Ε το κάθε ενα αν θυμάμαι καλά...αρα 72Ε .....

καλή ιδέα... :shock: θα το κοιτάξω κ εγω σίγουρα.........

Χριστίνα μου υπομονή ερχεται το μωράκι σου....

ωχ μου κλαίει.....πάω κ έρχομαι.....

Γειά σου Νικόλ μου!! Τα 24 πακέτα κάνουν 22,22 λίρες όχι τα 48... αλλά και πάλι συμφέρει...

Κατερινάκι μεγαλώνετεε!! Μπράβο σας!!!

Οι κουνουπιέρες είναι αυτές

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000NCAF8W/ref=oss_product

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000YHHWHS/ref=oss_product

και τα μωρομάντηλα αυτά... http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004YBCF9K/ref=oss_product

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ μου τι κάνεις??

Κατερινάκι μου γιατί αγχώνεσαι για το βάρος του?? Μια χαρά ειναι το μωράκι σου...Θερμόμετρο το βάζεις στον πωπό ε?? Γιατι οι παιδίατροι λένε ότι για τα βρέφη μονο από εκεί είναι αξιοπιστο. Ο παιδίατρος μου είπε ότι μέχρι 37.7 είναι φυσιολογικό για τα βρέφη.

Γιελιζ μου πόσα σου στοίχισαν τα μεταφορικά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι όλη μέρα με τον μπέμπη μου κ δεν το χορτσίνω με τίποτα....έρωτας....μεγάλος..........αλλα όταν κοιμάται μπαίνω συνέχεια ............. :D

Πως πάτε με το ταίσμα? αργεί ακόμα το μωρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ μου εμείς δεν είχαμε θέμα με το χρόνο για το γάλα...η Κατερίνα το είχε αναφέρει...

Γιελιζ κι εμενα λεει Super Saver Delivery από κάτω αλλά όταν κάνω τσεκ άουτ μου γράφει και μεταφορικά, μήπως πρέπει να πατησω κάτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...