Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

γεια σασ ΚΑ ΠΟ ΕΜΑΣ!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟΝ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΟ ΜΑΣ ;) ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΙΔΑΚΙ !!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!

ΔΕΝ Σ ΛΕΩ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕΝ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ Ο ΠΟΝΟΣ!!!!

ΑΝΤΕ Κ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ ΟΟΟΟΛΕς ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ Κ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΜΠΕΜΠΗ!!!!!

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΟΝΤΙ!! :shock::shock::shock::shock: ΕΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ Μ ΚΑΘΕΤΑΙ ΟΜΩΣ!!!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κουκλιτσες μου, καλες μου φιλεναδιτσες!!!!!πως ειστε?????τα υπεροχα παιδακια μας?????

εμεις καλα ειμαστε. σημερα ολη μερα ετρεχα για να τα ετοιμασω ολα το σπιτι , τα παιδια που θα ειναι εδω, εμενα κλπ...!! τωρα τελειωνω , ξεπατωθηκα!!!!

αυριο θα μπω μεσα πολυ πρωι στις 7 κ κατα τις 8 με 8:30 θα γεννησω!!!!

θελω πραγματικα να σας; ευχαριστησω μεσα απο την καρδια μου κοριτσακια μου που εισασταν διπλα μου σε ολο αυτο το ταξιδι των 9 μεηνων της εγκυμοσυνης μου , που μοιραστηκα τα παντα μαζι σας , κ που ειμασταν κοντα!!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!! ΣΑΣ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ!!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑΚ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΤΙς ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!!!!!

αχ ειμαι τοσο συγκινημενη......!!!!!

συγχωρεστε με δεν μπορω να γραψω κατι αλλο!!!!

σασ φιλω γλυκα!!!!

θα τα πουμε οταν επιστρεψω στο σπιτι παλι!!!

καλο βραδυ φιλεναδες!!!!!!

θα σας σκεφτομαι!!! :D:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου όμορφες γεια σας και χαρά σας!!!!

Τί κάνετε???

Ηλιαννούλα μου τώρα σίγουρα θα κρατάς στην αγκαλιά σου το πανέμορφο σου αγοράκι!!! Να σου ζήσει κοπελάρα μου,να είναι γερός και καλότυχος και περιμένουμε σχόλια και φώτο του νέου μέλους!!!

Εμείς θα σας ετοιμάσουμε welcome party!!! :ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif]

Οι υπόλοιπες πώς είστε?

Έλενα μου και ο δικός μου είναι πολύ ζωηρός και ακριβώς τα ίδια μου λέει και η μάνα μου..εγώ δεν τον έχω χτυπήσει αλλά με θυμώνει αφάνταστα που δεν παίρνει από λόγια..και χωρίς να του το κάνουμε ποτέ,αυτός μας σηκώνει χέρι άμα του θυμώσουμε ή πετάει τα παιχνίδια του... :twisted:

Και εμένα οδοντόβουρτσα από μικρό δεν την δεχότανε..τώρα τον αφήνω να μας βλέπει και εμένα και τον μπαμπά του κάθε φορά που πλένουμε τα δόντια μας..ξέρετε για να πάρει το καλό παράδειγμα!! :D προς το παρών μάταια!!!

Όσο για το γάλα που με ρωτάγατε..δεν πρέπει 2 φορές τη μέρα να πίνει γάλα..αλλά τουλάχιστον 2..εάν θέλει και περισσότερες δεν του το απαγορεύεις..και νομίζω ότι αυτά που θηλάζουν πιο δύσκολα μπαίνουν σε πρόγραμμα..εγώ σας είπα,του έδινα και κάθε φορά που ήθελε σαν παρηγοριά μετά από κλάμα,χτύπημα και τέτοια..τώρα τα κόψαμε όλα τα ενδοιάμεσα και τον θηλάζω πρωί,βράδυ και λίγο το μεσημέρι για να κοιμηθεί..συνεχίζει να μη θέλει το ξένο...θα πυροβοληθώ!!!! :?:?:?

Κορίτσια φατσοβιβλίο θα κάνω σε κάποια φάση..!!!! ...αλλά μου αρέσει εδώ βρε κορίτσιαααα... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΔΩ ΒΡΕ ΜΑΡΑΚΙ. ΓΡΑΨΤΕ ΚΑΤΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ... ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ Ε ? ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΕΛΕΝΑ. ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΥΣ ΜΑΖΕΨΕ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΚΕΙ. ΕΛΕΝΑ ΘΑ ΦΑΣ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΜΑΣ...

ΚΙ ΕΜΕΝ ΑΟ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙ. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΧΤΥΠΑΩ ΠΟΤΕ, ΟΤΑΝ ΘΥΜΩΝΕΙ ΜΕ ΧΤΥΠΑΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΑ ΜΩΡΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΕΣ.

ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ. ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΟ. ΕΧΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΚΑΤΑΡΟΗ. ΧΘΕΣ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ. ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΛΑΙΓΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΝΑΣΑΝΕΙ. ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΒΗΧΑΣ. ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΒΗΧΕΙ ΚΛΑΙΕΙ. ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΣΑΝ ΤΑ ΞΑΔΕΛΦΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΤΟΤΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΝΝΑΡΩΣΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΟΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΑΕΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΘΑΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΧΕΤΟ ΝΕΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ. ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣΑΝ ΓΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΑ ΤΟΣΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΩ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ. ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΚΑΠΩΣ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...ΑΣ ΒΡΩ ΕΓΩ ΜΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΚΙ ΑΥΤΟ. ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΕΝΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΩΣΩ Κ ΠΑΛΕΥΩ ΕΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑ Κ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ!!!!!!!!

ΜΙΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΥ ΣΥΓΚΗΝΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΥΤΑ Π ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕΣ!!!!!

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΖΟΥΖΟΥΛΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΤΡΕΧΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ !!!!

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟΝ ΡΙΧΝΩ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΚΟΛΟ ΒΑΖΕΙ ΜΥΑΛΟ?????

ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΗ ΕΦΑΓΕ ΟΤΑΝ ΞΕΠΑΤΩΣΕ ΤΗΝ ΜΠΡΙΖΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΗΓΕ ΣΕ ΜΠΡΙΖΑ~!!!!!! Ε ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ Τ ΕΙΝΑΙ!!!!

ΕΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ Μ ΧΤΥΠΑΕΙ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΚΤΛ!!!!

ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΝΕΥΡΑ!!!! ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΤΩ Κ ΤΣΙΡΙΖΕΙ :lol::lol::lol: ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΚΑΡΔΙΖΕΣΑΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΣ!!!! :lol::lol::lol:

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΗΑΤΥΗ Η ΦΑΣΗ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΣΤΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ!!!!! ΕΥΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ Μ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΝ!!!!!

ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΜΩΡΕ ΝΑ ΞΕΛΑΜΠΙΚΑΡΕΙ Κ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ Σ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες...!

Κι εμείς από χτες έχουμε βηχαλάκι ... αρχίσανε τα πανηγυρια τα φθινοπωρινά ... ! Ολα τα παιδάκια στο σταθμό στην ίδια κατάσταση είναι ! Βήχουν όλα... λες κι έχουν καπνίσει 2 πακέτα τσιγάρα ... μύξες ... γκρίνιες.... Anyway ...τα περιμέναμε αυτά! Ο γιατρός μας έδωσε σιροπάκι και βλέπουμε στη πορεία....

Κι η Αννα Μαρία σηκώνει χέρι χωρίς να το έχει δει ποτέ σε κανέναν ... προσπαθούμε να της το κόψουμε χωρίς υστερίες πολλές πολλές (γιατί μετά θα το κάνει κι από αντίδραση) ... αλλά με το καλό λέγοντάς της ότι ποτέ δεν σηκώνουμε το χεράκι για κανένα ... έτσι αν της ξεφύγει καμιά φορά μες τα νεύρα της αμέσως μετά το καταλαβαίνει κ μας χαιδεύει ... ! Και κάποιες φορές αδιαφορώ αν το κάνει κ δεν της λέω τίποτα απολύτως - κάνω σαν να μην συνέβει ποτέ ! Είναι τρικ κι αυτό .... που πιάνει αρκετές φορές στα παιδάκια μας... Νομίζω είναι της ηλικίας αυτής όλα αυτά .. κ κάποια στιγμή θα το κόψουνε κι από μόνα τους ! Απλά μέχρι τότε .. εμείς προσπαθούμε για το καλύτερο.

Ρενατούλα ούτε να το σκέφτεσαι! Να πας στη συνέντευξη και αν με το καλό σε πάρουνε... θα γίνουν κ όλα τα υπόλοιπα με το καιρό τους. Η αλήθεια είναι ότι όσο πιο πολύ καιρό είσαι "κοντά" στο παιδί, τόσο πιο πολύ δένεσαι και δεν είναι εύκολο να το αποχωριστείς. Αυτό όμως .. δεν είναι κι ότι καλύτερο ... υπάρχουν κι όρια θεωρώ. Πρέπει να μάθει να σε αποχωρίζεται και πρέπει να κάνει κι άλλα πράγματα εκτός από τα μεταξύ σας !!!!! Θα το συνηθίσετε κι οι δύο σας αν με το καλό χρειαστεί, πιστεύω. Η αρχή θα είναι λίγο δύσκολη ... αλλά όσο περνάει ο καιρός... να θυμάσαι ότι θα γίνεται δυσκολότερη ... !!!! Κάποια στιγμή θα γίνει ούτως ή άλλως ! Και σίγουρα θα σου κάνει καλό να δουλέψεις ... από διάφορες απόψεις ΄!

Ελενάκι καλές δουλίτσες λοιπόν ...εγώ ούτε που έχω κατεβάσει τα χειμωνιάτικά μου - δεν προλαβαίνω τις καθημερινές με τίποτα - περιμένω το σαββατοκύριακο ... δεν κατεβαίνεις κατά δω να βοηθήσεις λίγο τη κατάσταση... ?????

Θα φτιάξω σήμερα τρουφάκια ... κ λέω να φτιάξω κ κανά cheesecake .... !!!!! Τι λες ????? Είσαι ?????

Φιλάκια σε όλες .... μια γλυκιά καλημέρα ειδικά στην Ηλιανούλα .... και μια ακόμα ειδική καλημέρα στη συμπεθερούλα μου, γιατί της έχω αδυναμία ... Συγχωρέστε με ...εεεεε????? :P8-):):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

συμπεθερα ζορικη η αννουλα :lol::lol::lol::lol:

μην σε φοβιζει ειναι η ηλικια που κανουν ετσι εμενα ο ιασονασ οταν βλεπει τον γιωργο ξαπλωμενο παντα παει κ τον σφαλιαριζει στο κεφαλι κ μετα γελαει ενο ο γιωργοσ κλαιει :mrgreen: το χει δει σαν παιχνιδι ασε που περνει τουσ μαρκαδορουσ κ οπου δει τζαμι παει τα χτυπαει με τα μολιβια κ με κοιαει πονιρα σαν να λεει κοιτα τι κανω μαμα ,δε θα με μαλωσεισ?' εγω τωρα δεν δινω συμασια βαριετε κ φευγει αλλα μεχρει να φυγει τα χω δει ,ποτε θα σπασει κανα τζαμι κ θα τουρθει στο κεφαλι δε ξερω!.

απο μυξα εχουμε κ εμεισ παντοσ ο γιωργοσ που περνει βιταμηνεσ ειναι καλα τωρα για να δουμε μεχρι ποτε!.

απο τσιμπιματα αλλο τπτ σκεφτομαι να παρω τα παιδια κ κ παω 3 μερεσ στη μανα μου γιατι δεν παει αλλο,,,,ολη μερα ψεκαζω κ ψεκαζομαι κοιμαμαι μα λαστιχα στα μανικια :? κ σημερα ιδα κ τα παιδια να εχουν μελανιεσ περιεργεσ μικρεσ μικρεσ κ μαλιστα με εματακια μικρα στου ιασονα το φανελακι :roll: η στο ποδι τησ δαναει μικρα τσιμπιματα....πηραμε χυεσ κ ψεκασαμε κ με ενα φαρμακο απο γεοπονο που πηραμε ,ψεκασαμε κ στα μπαλκονια αλλα τπτ να φανταστιτε ολη μερα βαζω εντομοαποθυτηκα επανω μου κ με εφαγαν στο λαιμο στη παλαμι κ στο πηγουνι που δεν ειχα βαλει τι αλλο να κανω δεν ξερω εχω απελπιστει σημερα θα παω κ τα παιδια στη παιδιατρο να τα δει κ αυτη.

ειπα κ στον αηδονι να πουμε να μασ κανουν απολυμανση κ να φυγουμε μπασ κ γινει κατι :roll::roll:

εδω εχει κρυο κ εχω βγαλει παπλωματα σε ολουσ κ ρουχα χοντρα εχω στρωσει τα δωματια τουσ κ το σαλονι χαρα αυτα ειχαν πεσει κατω κ σερνοντουσαν στο χαλι :mrgreen::mrgreen: ακομα κ το μωρο λεσ κ καταλαβαινε

αυτα παω να ξυθω :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε ,.... τι κακό σας βρήκε !!!!!!!!!!!!!!!! Μα τι είναι αυτά τα μαμούνια ????? Μεταλλαγμένα θα είναι ..... !!!!!!!!!!!!!! Προφανώς .... κάτι σαν ψύλλοι θα είναι που δεν θα φαίνονται με το μάτι ..... Υπομονή ... το είχε πάθει κ μια φίλη μου αλλά σε χωριό .. κ σε σπίτι που είναι κλειστό όλο το χειμώνα.. !!!! Τι να πω.... Σε δερματολόγους έτρεχε για 6 μήνες .... Ενημέρωσέ μας τι θα σας πει ο γιατρός για τα παιδιά. ... Και τι βιταμίνες δίνεις στο Γιώργο ??? Στις έχει δώσει ο γιατρός σας να φανταστώ ... ???? Φιλάκια καλή μου ... κ ... που σαι... αγόρασε κανά κράνος για τα "ζουζούνια" σου γιατί δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΜΑΝΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΗΗΗΗ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΑΙ Κ ΔΩ! ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕ! ΕΜΕΙΣ ΒΓΑΛΑΜΕ 4 ΤΡΑΠΕΖΙΤΕΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟΥΣ ΕΒΓΑΖΕ. ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ Κ ΚΥΝΟΔΟΝΤΕΣ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ...ΕΧΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ Μ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΙΣ 11.30 ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΗΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΤΗΣ ΩΡΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8.30 ΜΗΠΩΣ Κ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΠΑΛΙ. ΕΓΩ ΑΠΟ ΓΕΝΙΚΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΣΧΕΔΟΝ, ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΤΩΡΑ ΜΕΝΕΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΕΝΑ ΨΙΛΟΦΡΕΣΚΑΡΙΣΜΑ ΣΕ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΥΓΡΑΣΙΑ. ΡΟΥΧΑ ΒΑΖΩ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΑ. Ε ΔΕ ΘΑ ΣΚΑΩ ΚΙΟΛΑΣ.ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.. ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΦΟΡΜΑ ΑΠ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ. ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ? ΤΟΝ ΕΠΛΥΝΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΦΟΡΕΣΩ . ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΧΩΡΙΣ ΚΟΥΒΕΡΤΑ...Κ ΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΚΡΙΝΙΕΣ Κ ΠΕΙΣΜΑΤΑ Κ ΤΗ ΜΑΛΩΝΩ. ΤΗΣ ΔΙΝΩ Κ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΑΜΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ. ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΑ Κ ΛΙΓΟ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΑΕΡΑ...ΡΕΝΑΤΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΞΕΛΑΜΠΙΚΑΡΕΙΣ ΛΙΓΟ Κ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙΣ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ!!!!!!! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ...ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες μουυυυυυυυυυυυυυ!!!!! τι κάνετε? πώς είναι τα κουκλάκια σας? συγχωρέστε με αλλά εξαφανίστηκα από παντού... δεν προλαβαίνω :cry::cry::cry: είχα και 10 μέρες χαλασμένο τον υπολογιστή :cry::cry: δεν έχω άλλο κουράγιο, ειλικρινά...από δουλειά τίποτα, ευτυχώς ακόμα δουλεύω με τους γονείς μου στο μαγαζί. ξυπνάω 6:4 5 και γυρίζω κατά τις 4, την ώρα δηλαδή που ξυπνάει η δήμητρα από το μεσημεριανό της σουρούπι :roll::roll::roll: από εκεί και μετά αρχίζει το πανηγύρι :o:o:o η μικρή δεν μαζεύεται με τίποτα όμως... τσιρίζει, πειράζει τα πάντα, ότι φτάνει το χερι της, τρέχει συνεχεια, όλο κάτι θέλει δηλαδή νερό, φαγητό ότι τελοσπάντων της έρθει στο κεφάλι και όλη την ώρα από πίσω μου... ούτε τουαλέτα δεν πάω μόνη μου, έλεος!!!! συν ότι έβγαλε τους τραπεζίτες και μάλλον τώρα σκάνε οι κυνόδοντες και δαγκώνει τα πάντα... :o:o:o:o τι να κανω δεν ξέρω... της φωνάζω με γράφει, την γράφω με γράφει, της ρίχνω καμιά στα μπουτάκια με γράφει...είναι ένα πολύ κουραστικό παιδάκι, βλέπω άλλες μανούλες που έρχονται στο μαγαζί με τα παιδάκια τους και πίνουν καφέ και είτε κάθονται στα καρότσια τους ή ακούνε τις μανάδες τους και σκέφτομαι ότι εγώ και για καφέ που πάω είμαι πάντα είτε όρθια να κυνηγάω την μικρή ή φωνάζω σαν την τρελή, κάτι που απεχθάνομαι ''μη δήμητρα ή έλα εδώ δήμητρα''... τι κάνω λάθος?! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ ωχ ωχ :o:o:o:o ΣΥΜΠΑΘΕΡΑ Μ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΑΙΡΙΑΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!!!!!

ΣΑΝ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!! ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΕΡΝΑΩ Κ ΤΡΑΒΑΩ!!!! :cry::cry::cry: Κ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!!!!

ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΗ Κ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΥ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΔΑΦΝΙ

!!!!!!!!

ΝΤΙΜΗ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΝΑ ΤΡΟΥΦΑΚΙ ΚΑΤΑ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρεεεεεςςς!!!!

Τί κάνετε? Πώς είστε?

Σήμερα αποφάσισα να αντιδράσω διαφορετικά στο γιο μου που σηκώνει χέρι και θυμώνει..όταν αυτός με χτυπάει, αντί εγώ να θυμώσω ή να μη δώσω σημασία, τον χαιδεύω και του λέω πόσο τον αγαπάω..πιστέψε με, ήταν δύσκολο μερικές φορές γιατί ήμουν μες τα νεύρα και ήθελα να του δώσω ένα ξύλο..αλλά έπιασε..μαλάκωσε και μετά δεν σήκωνε χέρι..θα το συνεχίσω και αύριο να δω αποτελέσματα.. :?

Καλά μας πουλάνε και μας αγοράζουν ότι ώρα θέλουν ε?

Και μένα κάνει κάτι σαν της Θένας..κάνει κάτι που ξέρει ότι θα θυμώσω και λέει από μόνος του "κακόοο"

και μετα με κοιτάει πονηρα και με τρόπο σαν να μου λέει "άντε, περιμένω να θυμώσεις.δε θα πεις κάτι?"

Βρε Θένα μου τί πάθατε...πω πω..πες μας τί σας είπε ο γιατρός..

Πάντως εμας εδώ, τουλάχιστον σε παιδάκια που ξέρω είναι επιδημία ένας ιός που βγάζει κάτι σαν σπυράκια, μικρές φουσκαλίτσες σε στόμα, χέρια και πόδια και εξαπλώνονται..έτσι λέγεται και ο ιος "στόμα, χέρια,πόδια" και πρέπει να κάνει τον κύκλο του..μια φίλη έβγαλε και η ίδια στις παλάμες της λόγω που ερχόταν σε επαφή συνέχεια με το δέρμα του παιδιού της..

Πού είσαι βρε Ζετούλα?σε πεθυμήσαμε! Καλά και εγώ με τον Κωνσταντίνο κάπως έτσι είμαι..'Ελα, κακό, αταξία και πάλι από την αρχή!!!

Ρενάτα μου σε καταλαβαίνω για το δέσιμο που λες, αλλά στη συνεντευξη να πας..οι καιροί είναι δύσκολοι και θα πρέπει να νιώθεις τυχερή που σε καλέσανε..δεν ξέρεις σίγουρα να σε πάρουν αλλά αν? ο αποχωρισμός είναι δύσκολος αλλά σκέψου ότι θα είναι σαν να τον στέλνεις σταθμό..

Για τις υπόλοιπες, δε θυμάμαι τί είπατε ακριβώς γιατί είμαι και κομμάτια, γιαυτό, Μίκα, Έλενα, Ντίμι τα φιλιά μου και την αγάπη μου!!!Αν ξέχασα καμια συγνώμη, είναι καταλάθος..Κοιμάμαι όρθια..Πάω να ξεκουράσω την κορμάρα μου!!!!Τις ευχές μου για γλυκές καληνύχτες σε όλες σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας γειά σας!

Εν συντομία τα νέα μας που δεν είναι κ τόσο ανθηρά ... ! Κυριακή κάναμε εισαγωγή στο νοσοκομείο με την ΑνναΜαρία να έχει πυρετό εως 39,5 .. που δεν έπεφτε... κ πρησμένο ενα λεμφαδένα στο λαιμό. Μας κράτησαν μέσα γιατί αυτό εχει την ιδιότητα να επειδινώεται πολύ γρήγορα .. κ φτάνει σε σημείο να πρήζεται πολύ να πονάει να σκληραίνει σε σημείο που γίνεται ακαμπτο το κεφάλι του παιδιού, μαζεύει πύον (είναι κάτι σαν τις αμυγλαδές) κ αν δε το προλάβεις ... μπορεί να χρειαστεί χειρουργείο... Η κατάστασή της μας είπαν χρειαζόταν ενδοφλέβια αντιβίωση κι όχι από του στόματος γιατί δεν ειναι τόσο ισχυρές. Ετσι ... βγήκαμε επιτέλους χτες το απόγευμα κ γυρίσαμε σπίτι μας με συνέχεια αντιβίωση από το στόμα για 7 ημέρες ... κ βλέπουμε... Κορίτσια σας εύχομαι να μην τύχει σε καμία σας να βρεθεί υπό παρόμοιες συνθήκες - το παιδάκι μας τοοοοσσοο μικρο... εξετάσεις ... ξανά εξετάσεις... ούρα .. αίμα .. ζάχαρα ... τρυπήματα ... κλάματα ... ταλαιπωρία ... κ μετά από πόσες ώρες αναμονής για να βγει το πόρισμα... "εισαγωγή" ... ορό... αντιβίωση ενδοφλέβια...ξανά τρυπήματα... καλώδια... δωμάτιο νοσοκομείου... άγχος .. πίεση ...κούραση ... στεναχώρια .... στη πορεία.. .έξοδα ... αυπνία... τι να σας πω κορίτσια... ειλικρινά να ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΥΧΕΙ ΠΟΤΕ να δείτε το παιδάκι σας έτσι !!!!!!!! Το χειρότερο ήταν όταν με κοιτούσε στα μάτια με τους ορούς και τα καλώδια ξαπλωμένη στο κρεββατάκι του νοσοκομείου προσπαθώντας να μου πει"μαμά μείνε εδώ, μείνε δυνατή, κάνε κάτι να με πάρεις από δω....μόνο σ εσένα έχω εμπιστοσύνη"... Δεν ήθελε κανέναν άλλον .. αλλά εγώ ήθελα να κλάψω τόοοοοσοοοο πολύ... αλλά ΟΧΙ... δεν θα το έκανα αυτό ποτέ μπροστά της !!!!!!!!!!!!!

Κι ήταν ρε κορίτσια κάτι ... πολύ "απλό" .... Φανταστείτε στα πιο δύσκολα.... ! Anyway... Αν το ζήσεις... βλέπεις τα πράγματα μετά ... από άλλη διάσταση...! Κοιτάς γύρω σου... κ ότι άλλο βλέπεις .. λες ... ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ !!!! Ας είναι αυτό το τελευταίο ........... Θα τα πούμε σύντομα !!!!!! Να είστε όλες γερές να αντέχετε τα "δύσκολα" ... κ όχι μόνο !!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερω οτι χαθηκα αλλα σας αποζημιωνω με ενα πολυ ευχαριστο νεο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 4ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΜΑΘΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τελος του μηνα σταματαω και απο τη δουλεια και θα τα λεμε συνεχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif]

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο βρε!!!!!Απίστευτα καλά νέα!!!!!!!Άντε τα Πανμαιακόπαιδα μας να αποκτούν όλα αδερφάκια σιγά σιγά!!!! ΄Εκανε την αρχή η Ηλιάννα και πάμε με Αλέκα...έτσι έτσι!!!! :D:D:D

Έχε χάρη καημένη μου που είναι καλό το νέο αλλιώς ξέρεις τί θα ακουγες?

Για πες μας..η Σάντυ τί κάνει? Πώς είναι? Εσύ με τη δουλειά? Σε περιμένουμεεεεεε!!!!!!

Ντίμι μου τί ήταν αυτό που περάσατε..στην ιδέα και μόνο βουρκώνω...εύχομαι να ήταν η τελευταία φορά που ταλαιπωρήθηκε έτσι η Άννα Μαρία μας..Υγεια, Υγεία και πάντα υγεία να χετε και εσείς, και όλα τα παιδια του κόσμου..Περαστικά σας..Σίγουρα αλλάζεις οπτική με την οποία βλέπεις κάποια πράγματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού είστε όμορφες?

Κατάλαβα...Κυριακή μεσημέρι..ή κοιμάστε ή βολτάρετε οικογενειακώς ε??

Καλά κάνετε!!!!

Για μπείτε όμως να μας πείτε τα νέα σας...άντε και σας πεθύμησα καλέεε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φιλεναδεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????πως ειναι τα ζωηρουλια παιδακια μας????

τι εγινε η που θα μπινουμε ολες μαζι η που δεν θα παταει καμια??? για να μαζευομαστε σιγα σιγα, αρχισε να χειμωνιαζει!!

εμεις ειμαστε μια χαρα,εχουμε βρει το προγραμμα μας κ ολα ειναι ενταξει κ με τα τρια λουλουδακια μου!!!

μαρακι μου ειδες ολες κολογυριζουν κ ουτε που πατανε εδω!!!τι κανεις εσυ κοριτσακι μου?? το μιρκουλι σου πως ειναι??

ρεναταααααααααααααααααα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ τι ευχαριστα νεα ειναι αυτααα??? :ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif]

μπραβο κοριτσακι μου χαρηκα παρα πολυ για την εγκυμοσυνη σου!!!ολαθα πανε τελεια κ θα αποκτησει αδερφακι η μικρη μας σαντυ!!!

αντε κοριτσακια να περνετε σειρα μια μια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ντιμι μου πολυ στεναχωρηθηκα κοπελιτσα μου με ολα αυτα που περασατε!!μου θυμησες αυτα που ειχαμε περασει με την αννα μαρια μου οταν ηταν μολις ενος χρονων που ειχαμε παει νοσοκομειο για ενα χειρουργιο που επρεπε να κανει! :(:(:(:cry::cry::cry::cry::cry:

τα δυσκολα κ τα δυσαρεστα περασανε κοριτσι μου, κ να μην ξαναερθουν, ειναι πισω σας ολα αυτα τωρα!!

να ειναι παντα γερη η αννα μαρια μας κ ποτε μα ποτε να μην ξαναπερασετε κατι τετοιο , οπως κ κανενα αλλο παιδακι του κοσμου βεβαια!!

κορμιιιιιιιιιιιιι τι εγινε ακομα σε τρεχεις ο χρηστακης?????

θενα , μαρινα , θαλεια , ζετα , γεωργια ,μικα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα με ευχαριστα :D:D:D

αλεκακι που εισαι βρε ψυχηηηηη αντε καλο εννιαμηνο ..ολο τετεια ακουω τελευταια εισαι η τεταρτη που ξερω εγκυουλα μεσα σε 4 μερεσ .για πεσ κανα νεα απο τη μπουμπου σου θα εχει γινει τωρα ολοκλυρη τσαπερδονα :mrgreen:

μαρακι σε εχω χασει τι λεει η κυπροσ? καλε ελατε κ απο το fb εκει βολευει κ δεν σε πεταει εξω ;)

τελικαηταν κοριοι δεν ξερω αν εφυγαν ολοι μετα απο το καθαρισμα ,θα δουμε :roll: κατι μικρο τσιμπιματα ειχα χθεσ αν κ δεν ηταν σαν τα αλλα.

εμεισ την πεμπτη πηγαμε οικογεννιακοσ για να κανουν εμβολια......2 ο γιωργοσ 2 ο ιασονασ κ 1 η δαναη...δεν φανταζεστε τι εγινε :shock::shock::shock: .....το βραδυ ο ιασονασ εκανε εμετο κ μετα αρχισε το τσιρλιο :? για κανα διο μερεσ,μετα αρχισε η δαναη κ απο χθεσ ο γιωργοσ κ ο αντρασ μου :twisted: δεν ξερω αν θα παρω σειρα αλλα μεχρι τωρα ειμαι καλα :roll:

φυσικα ολη μερα τα παιδια εδω μαζι μου κ τα νευρα μου κροσια.

αυτα τα λιγα απο εμασ φιλακια πολλα παω να ανοιξω τα παραθυρα μπασ κ ξευρομησουμε λιγο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου τι κανετε???? ναι σταματησα δουλεια γιατι τραβαω κατι σουβλιες στη μεση και υποφερω....

σημερα εκανα παλι χοριακη εχει 5πλασιαστει απο τη τεταρτη που ειχα κανει για πρωτη φορα που σημαινει οτι παμε μια χαρα!!! τωρα θα παρω τηλ το γιατρο μου να κλεισουμε ραντεβου να δουμε το σπορακι!!!

Θενα μου φανταζομαι τι εγινε με τα εμβολια χαμος!!! Ηρθε λιγη σκατιλα και εδω στη Ροδο

Ηλιαννα μου συγχαρητηρια για το μωρακι σου.... μπηκες σε ρυθμο και με τα τρια τωρα??? Ολα καλα θα πανε

Ντιμι μου μακαρι ολα να ειναι για περαστικα με τη μικρουλα σου. Πολλα φιλακια να της δωσεις

Μικα μου συγχαρητηρια με το ονοματακι σας. τι κανεις τωρα δουλευεις???

Μαριαχαρ πως τα περνατε στη Κυπρο? Προσαρμοστηκε ο αντρας σου???

Οσο για τη Σαντυ εγινε πολυ πωποπαιδι (μη πω τιποτα χειροτερο) πονηρη, ζηλιαρα, ατιθαση, ανυπακοη αλλα πολυ χαδιαρα!!!!

Οι υπολοιπες που ειστε αντε τωρα που τελειωσε το καλοκαιρι και ξεκιναει το κρυο να ξαναμαζευτουμε εδω να τα λεμε. Φιλακια απο τη Σαντυ στα παιδακια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις γυρισαμε απο το καφεδακι μας με τη σαντυ μαγειρευουμε και βλεπουμε τα ζουζουνια στη τηλεοραση μεχρι να ξεκινησει η ζωη της αλλης που την εχασα χθες. καλα να τη βλεπετε χορευει και τρωει πορτοκαλι τελειος συνδυασμος!!!!

Το απογευμα εχω γυναικολογο για να δουμε το σπορακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yohoooooo κοριτσακια μ τι κανετε????? σορυ για την απουσεςια αλλα τρεχω σαν τον βεγγο ολη μερα!!!! κανω κατι αλαγες στο σπιτι με την ευκαιρια τησ γενικησ κ εχω κ τον μικρο μαζι ουυυυ καταστροφη!!!!

σημερα πηγαμε βεροια για βολτα ψωνεια κ καφε!!!!! κ εκει που ειμασταν σε μια πλατεια(σ αυτην που σκοτωσανε τον μικρο αλεξ αν θυμαστε) ο χρηστακοσ εσπρωχνε το καροτσι τον πηρε η κατηφορα πευτει κατω κ τσουπ ενα καρουμπαλο στο μεγεθοσ 1 ευρου!!!!!!!!! κατασκωτοθηκεο φουκαρασ!!!!!!

αλεκακι μου καλωσ ορισες!!!! με το καλο το νεο μελος!!! πολλυ χαρηκα μηλαμε!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D

θενα βαριεμαι ρε εσυ καθε μερα να λεω περστικα!!!!! παρε μια για ολο το χρονο χαχα περαστικαααααααααααααααα

σε ολες τι αλλεσ φιλακια θα προσπαθησω να βρω χρονο αυριο να τα πουμε!!!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες!!

Είμαι κομμάτια από τις δουλειές!

Έλενα μου περαστικούλια στο Χρηστάκο..πάλι καλά που δεν ήταν τίποτα χειρότερο...

Βρε Θένα μου...μπήκατε στο βιβλίο ρεκόρ γκίνες ή ακόμα?και ακόμα δεν μπήκε για τα καλά το κρύο..περαστικά σας κοπέλα μου..

Αλέκα μου μια χαρά είμαστε εδώ..ο άντρας μου δεν είχε πρόβλημα..του αρέσει1 Μαζί να μαστε και όπου να ναι!!! ;) Πες μας για το σποράκι...βάλε μας τη Σάντυ καμιά φώτο να τη δούμε..

Φιλάκια και καληνύχτες και στις υπόλοιπες κοριτσάρες!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΙΖΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΛΕΣ...ΘΕΝΑ ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ ΣΤΟ ΛΕΩ...ΕΓΩ ΜΕ ΝΑ ΠΑΙΔΙ Κ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΝΤΩΝΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΕΓΩ ΘΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΔΑΦΝΗ :evil::evil::evil: ΑΛΕΚΑ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΕΙΔΑ ΒΕΡΟΠΟΥΛΟ ΕΜΠΑΙΝΕΣ ΣΤΟ ΤΟΥΤΟΥ ΕΜΕΙΣ ΠΑΡΚΑΡΑΜΕ Κ ΔΕ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΓΜΤ. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ Μ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!! Η ΣΑΝΤΥ ΑΛΗΤΑΚΙ Ε? Κ ΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ..ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΑΚΙ ΞΕΡΕΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΕ Κ ΣΤΡΑΤΕΣ Κ ΚΑΘΙΣΤΑ Κ ΕΚΑΝΕ Κ ΙΣΣΟΡΟΠΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΑΠΟΣΥΡΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙ. Κ ΑΠ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΑΠ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ..ΔΕ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΗ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ. ΑΛΕΚΑ ΟΧΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΨΑΧΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ. ΙΣΩΣ ΞΑΝΑΠΑΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΛΗΜΕΡΙΑ . ΕΛΕΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΟ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΑΚΙ ΣΑΣ! ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!!!

ΠΩ ΠΩ ΤΟ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΑΠΑΙΣΕΙΑ ΜΕΛΑΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑ :cry::cry::cry:

ΑΤΑΧΤΟΥΛΗ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΛΕΣ ΜΙΚΑ ΜΟΥ!!!!!!

ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Μ ΒΓΗΚΕ ΟΛΟ ΜΑΖΕΜΕΝΟ !!!!!! ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΝΙΑΤΑ ΤΟΥ!!!!!! :lol::roll:

ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΟΥΖΕΣ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΤΟΥΜΠΕΣ!!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΑΑΑ ΠΟΛΛΥ ΖΩΗΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!

ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΩΡΕ!!!!!! Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΤΕΣ ΤΟΥ ΠΗΡΑ ΜΠΛΟΚ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΚΑΙΚΥΡΟΜΠΟΓΙΕΣ!!!!!

ΖΩΓΡΑΦΙΖΑ ΕΓΩ Κ ΑΥΤΟΣ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!!! ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕΝ ΑΦΗΣΕ ΚΑΤΩ ΤΟ ΜΠΛΟΚ!!!

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΟΒΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΟΓΙΑ Κ ΝΑ ΜΟΥΤΖΟΥΡΩΣΕΙ :?:?:? ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΑΜΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ!!!

ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑΤΕ??????

ΑΛΕΚΑΚΙ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΣΠΟΡΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσαρες μου. ταισα την σαντυ και την εβαλα στη κουνια της για να κοιμηθει να καθαρισω το μπανιο μου που ζεχνει απο σκατα και μυξες!!!! το κακο ειναι οτι δεν μπορω να αλλαξω τη μικρη μου ερχεται αναγουλα αστα να πανε. εβαλα και το φαι στο φουρνο, εδιωξα και το μπαμπα απο το σπιτι βουρ για το μπανιο!!!

ελενα μου και μην αγχωνεσαι δεν θα μεινει το καρουμπαλο τα παιδια μας εχουν εφεση στις διαολιες. Οσο για τη ζωγραφικη μια κανει μουτζουρες και την αλλη τρωει τις μπογιες.

μικα μου καλα σε ειδα στο βεροπουλο αλλα ειχα τη κυρια κοκοπικου μαζι μου και ηθελα οσο πιο γρηγορα να φυγω που γκρινιαζ γιατι δεν της πηρα χυμο!!!!!!

τελικα χθες το ειδα το σπορακι ειναι 33χιλιοστα και δεν ακουσαμε καρδουλα γιατι ειναι πολυ μικρο. Παει καλα η εγκυμοσυνη μου ειπε ο γιατρος και μου εδωσε μονο φολικο οξυ. την καρδουλα την ακουμε 11/11 καλα μεχρι τοτε θα ταχω παιξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...