Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελενα μου ζηλευω πρωτα απο ολα τα χιονια σας!!!! αλλα και ο χρηστακης παιχνιδιαρης με το χιονι!

ρενατα μου εγω θα τον εβαζα για φωτογραφηση ενα εξτρα εισοδημα ποτε δεν ειναι κακο!!!

μαριαχαρ παρε τις βιταμινες και θα με θυμηθεις... αφου τις ξερεις και ξερεις και τα αποτελεσματα στον οργανισμο σου κακως που δεν τις εχεις παρει ακομη... οσο για το παμπερς εχω ακουσει και απο αλλες στο παιδικο (αγορομανες πιο πολυ) οτι ειχαν προβλημα με τα παμπερς, η σαντυ φοραει λιμπερο και πιο οικονομικες και δεν εχουμε διαρροες και δεν την επιρεαζει που χρησιμοποιουν μωρομαντηλα για το σκουπισμα της... δοκιμασε της λιμπερο αλλα και της babylino sensitive και σταματα για ενα διαστημα τα μωρομαντηλα. οσο για τα φαγητα δεν θα το σχολιασω!!!!

μαρινακι υπομονη θελει και να ασχολειτε πιο πολυ με παιδακια για να εξικοιωθει μη αγχωνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑΑ ΓΙΑΤΙ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΝΑ ΒΡΑΖΟΥΝ!!!!! :D Κ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΝΑΝΙ!!! :D

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΓΙΑ ΑΠΙΔΟΤΟΠΟ ΞΥΛΟ ΦΑΓΑΜΕ :roll:

ΑΛΕΚΑΚΙ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ :D:D:D ΑΝ Κ ΕΡΙΞΕ ΤΟΣΗ ΒΡΟΧΗ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΑΠΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ :cry: ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΜΑΣ ΡΙΞΕΙ ΦΡΕΣΚΟ!!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΕΓΩ ΠΕΡΝΩ ΠΟΤΕ ΠΑΜΠΕΡΣ ΠΟΤΕ ΛΙΜΠΕΡΟ!!!!ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ Κ ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ!!! ΑΛΕΚΑΚΙ ΑΝ ΠΕΡΙΣΕΥΕΙ ΣΤΕΙΛΕ Κ ΚΑΝΑ ΚΩΔΙΚΟ ΛΙΜΠΕΡΟ ΚΑΤΑ ΕΔΩ!!! :mrgreen:

1

ΜΑΡΑΚΙ ΠΑΡΕ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!! ΑΝ Κ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΗΝ Η ΙΩΣΗ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΑ Μ ΠΗΓΕ ΕΜΕΝΑ Κ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ :cry:

ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣΑ ΝΕΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΩΡΕ!!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΣΤΡΑΓΓΙΞΩ Κ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα δεν μαγειρευω ελενα μου εχω μπριζολιτσες απο χθες, σπανακοπιτα και κοτοσουπα!!!!

τους κωδικους της λιμπερο ακου τι κανω παω στο σουπερμαρκετ και σημειωνω τους κωδικους απο τα λιμπερο(ειναι απο την αναποδη αλλα βγαζω ακρη)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ. ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ.

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΑΙΞΑ ΜΠΑΜΙΕΣ. ΕΥΚΟΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΒΡΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΞΑΝΑΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ. ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΠΗΓΑΜΕ ΔΗΛΑΔΗ. ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΚ ΠΕΡΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ. ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΜΕ 2 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΠΙΣΗΣ, ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ. ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΣΑ. ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙ ΑΝΕΒΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΤΡΕΧΕ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΙ ΟΜΩΣ. ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΣΥΝΗΘΙΣΟΥΝ. ΕΙΝ ΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ. ΚΙ ΟΣΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑΘΜΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΝΤΩΣ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ. ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΤΩΝ ΜΑΤΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΠΡΕΠΕΙ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟΝ ΦΕΡΝΕΙΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙ, ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΤΑΓΕ ΤΑ ΚΟΥΜΠΙΑ, ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΕΣΠΡΩΧΝΕ. ΤΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ? ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ. ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ. ΚΑΙ ΔΝΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΤΙ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΒΛΕΠΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.

ΕΛΕΝ ΑΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟ ΜΑΤΙ. ΑΛΛΑ ΛΕΣ ΝΑ ΜΑΤΙΑΖΟΜΑΤΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ? ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙ. ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΑΠΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ. ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΤΟΥ.

ΜΑΡΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ? ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ? ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΒΑΣΙΚΑ ΤΙΣ ΠΑΜΠΕΡΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΙΚΕΣ. ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΣ LIBERO, ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΒΡΙΣΚΩ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ. ΠΑΛΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΣΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ LIBERO, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ, ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΓΑΛΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΝΥΝΤΑΣ. ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΑΥΤΕΣ ΤΟΥ LIDL ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ. ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΕΣ, ΑΝ ΤΙΣ ΑΦΗΣΕΙΣ 4-5 ΩΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΡΡΟΕΣ. ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΣ ΞΑΝΑΠΑΡΩ. ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ. ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ. ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΡΑΜΑΤΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ ΧΩΡΙΣΤΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΟ ΕΓΩ Η ΤΡΕΛΗ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΑΖΟΥΝΕ. ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΥΓΙΕΙΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΔΕΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΒΓΑΛΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΑΚΙ ΤΟΥΣ. Ε ! ΤΑ ΕΙΔΑΝ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΚΙ ΕΓΙΝΕ ΧΑΜΟΣ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΑΝ ΤΟ ΣΠΟΥΡΓΙΤΙ ΕΦΑΓΕ ΛΙΓΑ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΠΝΙΓΗΚΕ ΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε καλε τι πολλα που γραψατε να δω ποτε θα τα διαβασω ολα????? εμεις εδω εκτος αποκρυο και χιονια οι ετοιμασιες καλα κρατανε!!!! πηραμε ρουχαλακια πρεπει να κανονισουμε τα λουλουδια αλλα τελιωνουμε τα τελευταια μεινανε αν και αυτος ο καιρος καθολου δεν βοηθαει μεσα στα χιονια χτες ψιλοβρεχε σημερα εχει ξεσκιστει να βρεχει ασταματητα!!! χαμος !!! σας αφηνω θα παμε στο νουνο μας ελπιζω να διαβασω τις 4 σελιδες το βραδυ!!!! φιλιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι πισω!!!

ΡΕ ΑΛΕΚΑΑΑΑΑΑ ΕΙΣΑΙ ΑΘΕΟΦΟΒΗ ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!

ΘΕΛΙΤΣΑ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΑΣ!!! ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΑΒΩΝΑΣ??

ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!! ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΕΦΑΓΑ Κ ΤΟΣΤΑΚΙ ΜΕ ΜΙΑ ΦΕΤΑ ΟΜΩΣ ΨΩΜΙ. ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΖΥΓΙΖΟΜΑΙ ΑΝ ΔΩ Κ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ ΠΑΝΩ ΞΕΚΙΝΑΩ ΕΓΚΡΑΤΕΙΑ Κ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ..ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΧΤΕΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ. ΕΛΕΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΕΤΥΧΕ Η ΣΥΝΤΑΓΗ!!!!! ΡΕΝΑΤΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ, ΕΥΚΟΛΟ, ΓΡΗΓΟΡΟ Κ ΕΥΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΟ ΠΙΑΤΟ. ΑΛΕΚΑΚΙ Κ ΜΕΝΑ Η ΜΑΡΙΑ ΤΡΩΩΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΦΟΥΝΤΟΥΝΙΑ Η ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ. ΣΑΝ ΛΥΣΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ. ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΤΗΣ ΖΗΛΕΥΕΙ. ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΗΣ ΔΙΝΩ 10 ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ. ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΖΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΜΑΚΙΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΩΝΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ ΣΜΕΤΑ.ΜΑΡΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΝΑΡΩΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΘΑΛΕΙΑ, ΖΕΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ,ΜΑΡΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ, ΝΤΙΜΗ, ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Κ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΚΑΡΦΟΥΡ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΙΔΗ ΠΡΟΙΚΩΣ.ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΕΤΕΙΟ ΓΑΜΟΥ.....5 ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΙΑ ΤΟΥΡΤΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΚΕΤΗ ΚΟΛΑΣΗ. ΟΤΙ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΤΕΛΩ..ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΣΕΡΚΙ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ. ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΦΑΓΗΤΟ ΕΧΩ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Κ ΨΗΤΟ ΦΟΥΡΝΟΥ ΜΕ ΣΑΛΤΣΑ ΠΟΥ ΝΤΕΛΙΒΕΡΙΣΕ Η ΠΕΘΕΡΑ. ΠΑΤΑΤΕΣ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ Κ ΣΑΛΑΤΑ. ΒΥΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ : ΟΠΩΣ ΓΕΛΑΕΙ Η ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΜΕΧΡΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΗΣ Κ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΙΣ ΑΜΥΓΔΑΛΕΣ ΣΤΗ ΜΙΑ ΔΗΛ ΛΙΓΟ ΑΣΠΡΟ. ΕΙΝΑΙ ΛΕΤΕ ΑΡΡΩΣΤΟ Η ΑΠΛΑ ΛΙΓΟ ΕΡΕΘΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΤΗΣ? ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Η ΘΑ ΜΕ ΠΕΙ ΓΚΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ?

ΚΑΙ ΤΟ ΔΥΕΤΕΡΟ Η ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΗΝ ΠΙΤΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΕΛΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΠΙΤΑ Κ ΜΕΤΑ ΠΟ ΛΙΓΟ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ??????? ΘΕΛΩ ΠΙΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ Η ΜΑΝΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΒΑΖΕ 2 ΛΕΞΕΙΣ ΜΑΖΙ!!!!!!!!ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΚΑΤΙ ΛΕΕΙ ....ΟΧΙ...Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ Η ΟΜΟΡΦΗ! ΣΥΝΝΕΝΟΟΥΜΑΣΤΕ ΠΛΗΡΩΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου..........

Θαλίτσα μου ποιος αρραβωνιάζεται?????Εχω χασει πολλά επεισόδια!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά να περάσετε με γεια τα ρουχαλακια σας..............

Εγω τωρα στις εκπτώσεις έψαξα να παρω στον Ορέστη ένα μπουφάν και τίποτα...........Τα εξαφανίζουν όλα οι αθεόφοβοι και μας κοροιδεύουν ότι τα πούλησαν............Τα φυλάνε για του χρόνου............

ΜΙΚΑ μου δεν ξερω να σου πω για τις αμυγδαλες!!!!!!!!!!!Πάρτον τηλ αλλά αν θέλει βίζιτα θα σου πει να την παρεις να την δει!!!!!!!!

Κορίτσια μεγάλη απογοήτευση με τον γιατρό μας...........Νομίζει ότι είμαστε πάμπλουτοι και τα πετάμε.........Κάθε φορά 50 ευρω.........Και τώρα που είχαμε ουρωλοίμωξη διπλές αναλύσεις..........Μήπως ξέρετε αν χρειάζεται να κάνουμε υπέρηχο μετά από ουρωλοίμωξη????????Αυτό μου είπε αλλά δεν ξέρω αν θα κάνουμε..........το σκέφτομαι..........

Και μεις συνεννοούμαστε πλήρως.........συνεχεια τουτο τουτο και τουτο τουτο αμα θελει κατι....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΚΟΜΗ.

ΚΑΛΕ ΧΘΕΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΜΑΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΑ ΧΙΟΝΑ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ. ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ.

ΘΑΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΙ ΑΡΡΑΒΩΝΕΣ. ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΙΝΑΙ ? ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΣΑΣ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑ. ΜΗΝ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΥΤΟ, ΑΥΤΟ ΑΥΤΟ. ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ. ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΛΕΞΕΙΣ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙ. ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ. ΚΙ ΕΜΑΣ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ 50 ΕΥΡΩ ΠΑΙΡΝΕΙ. ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΘΕΩΡΕΙ ΠΛΟΥΣΙΟΥΣ. ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ, ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ. ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΑ 40 ΠΙΣΩ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΜΥΓΔΑΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΠΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ. ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΜΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ, ΑΛΛΑ ΖΥΓΙΣΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ. ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΙΛΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. ΓΕΝΙΚΑ ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΛΥΚΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΧΤΥΠΗΣΩ. ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ. Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΣΤΑ 60. ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ 2-3 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ. ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΕΤΡΩΓΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΙΔΕΡΩΝΕΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΩΝΕ 3,5 ΩΡΕΣ. ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ, ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ. ΕΦΤΙΑΞΑ ΧΟΙΡΙΝΟ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ. ΚΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΡΕΜΜΥΔΟΠΙΤΑΚΙΑ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ. ΠΑΧΥΝΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΣΟ ΜΕΤΡΟ ΧΙΟΝΙ :o:o:o:o:o:o

ΚΑΤΑΣΡΟΦΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o

ΕΠΕΣΑΝ Κ ΞΕΡΙΖΩΙΘΗΚΑΝ 2 ΜΕΓΑΛΑ ΔΕΝΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΟΥ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ!!!

ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ Κ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΩ ΤΗΝ ΟΠΤΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΤΣΟΜΠΟΛΑ ΓΕΙΤΟΝΙΣΑ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΤΡΩΩ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ :cry::cry::cry::cry::cry: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΛΑΙΩ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΕΙΧΑ!!!! ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΤΩΡΑ ΠΑΝΕ :cry::cry::cry::cry:

ΕΠΕΣΕ Κ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ ΠΕΥΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Κ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ!!!

ΤΩΡΑ ΗΡΘΕ Η ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ...

ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΑΛΛΑ ΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΟΦΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΕΝΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΡΕΡΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΧΙΟΝΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ!!!!

Κ ΤΑ ΠΕΥΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ( Ε ΟΛΟ ΕΚΕΙΝΟ ΕΠΕΣΕ Κ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΔΡΟΜΟ)

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΜΕΙΝΑΝΕ :cry::cry: ΓΚΑΝΤΕΜΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλα ρε Ελενακι........πάνε τα κυπαρισσάκια????????Πολύ κρίμα...........Σε καταλαβαίνω...........Μα τόση κακοκαιρία πια???????Έρχεται η εποχή των παγετώνων νομίζω.............

Και ήτανε πολύ όμορφα................ :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Έτσι ετσι τωρα θα με τρώτε στη μούρη 2-3 φορές τη μέρα...........να συμπληρώσω τις απουσίες!!!!!!!!!!!!!

Ουτε εμεις λεμε 2 λεξεις μαζι.........2 συλλαβές μόνο.......στην τρίτη δυσκολευεται...........Σιγά σιγά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερακια! που ειστε καλε? εμεις εδω τρωω γιαουρτακι με αχδαδι κ δημητριακα κ η μαρια μια απ τα ιδια αλλα τα αλλαξει πιατα σε λιγο θα γινει χαλια παλι.....κ το γιαουρτι δεν το τρωει. βρε ελενα κριμα τα δεντρα σου, ξερεις κ με τα φυτα δενεσαι συναισθηματικα αμα τα φροντιζεις κιολας. τι να πεις να ειστε καλα εσεις κοριτσαρα μου! τελικα την βρηκα την φορμα με τον πατο που φευγει απο κατω κ τα υλικα ετοιμα για την τουρτα μας! εκανα το λαθος κ πηγα με μποτες οχι πολυ ψηλες αλλα γυρω στουσ 8 ποντουσ κ τωρα η μεση μου μαυρο χαλι. θα κανω ενα καυτο μπανιο θα πιω κ ενα παυσιπονο κ ελπιζω να συνελθω. μα καμια δεν ειναι εδω. τις ωρες μπαινεται καλε? φιλια! αλεκα απουσια....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΣΥ ΘΕΣ 5 ΦΟΡΕΣ ΗΤΝ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΙΣ ΑΠΟΥΣΕΙΕΣ :lol::lol::lol:

Α ΜΙΚΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΞΕΜΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΑ ΤΑΚΟΥΝΙΑ!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ :oops::oops: ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Κ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΑΝ ΤΗΝ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ :lol::lol::lol:

ΚΑΛΕ ΤΟ ΓΙΑΝΝΕΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ????? ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΕ????? ΘΕΝΑΑΑΑΑΑ???????????? :geek:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΓΙΝΕΤΕ ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ!!!! :o:o:o:o:o

ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΔΕΝΤΡΟ ΜΠΑΣ Κ ΣΗΚΩΘΕΙ ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ!!! :cry::cry: ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΜΟΛΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΠΑΣ Κ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ!!!! ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΘΑΜΕΝΟ!!! :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου τα καημενα τα δεντρακια.... απο τη γλωσσοφαγια της διπλανης που δε σε εβλεπε πηγαν τα καημενα....

και εδω τα ιδια αν και δεν χιονισε(που τετοια τυχη) ειχε εναν τρελο αερα και μας εκοψαν απο χθες το digea και δεν ειχαμε και τηλεοραση και σε πολλα σημεια της ροδου ουτε ηλεκτρικο απο τη κακοκαιρια... τοση πολλη νετ ειχα χρονια να δω! αφου να φανταστειτε εμπαινα στο μαμμυ και εβγαινα και πηγαινα για υπνο, πολυ ομως υπνο!

ααα ξεχασα να σας πω πηρατε στολες για τα κουκουβαγιοπουλα σας??? εμεις της πηραμε σημερα στολη απο τα τζαμπο τη πειρατινα μια χαρα της ειναι ετσι και αλλιως για το παρτι του παιδικου τη πηραμε αφου εδω στη ροδο ολο μακακιες κανουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο ζωακια εχει μονο τα ολοσωμα... στην αρχη λεγαμε να της παρουμε τιγρακι αλλα ειναι ολοσωμο ενω η πειρατινα εχει το φορεματακι το σατεν με το φρου φρου απο κατω,το γιλεκακι της, ξεχωριστο καπελακι και μποτουλες για να κρυβει τα παπουτσακια!

τα ζωακια του ηταν πολυ μωρουδιστικα!!! ηθελα στη αρχη να ψαξω να της βρω στολη ντοματα αλλα ουτε στο ιντερνετ δεν εχουν οχι στα τζαμπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βρε ειχε λιονταρι, τιγρη, δεινοσαυρο και κατι αλλα που δε τα θυμαμαι (αυτα μου καν εντυπωση γιαυτο). να ξερεις τα ολοσωμα ειναι με 24μηνων αλλα αμφιβαλλω αν μπαινουν στα παιδια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Έλενα μου κρίμα τα καημένα τα δεντράκια...

Κορίτσια χαλια είμαι..χτες είχα 38.5 πυρετο, είχα και μαθημα και το έκανα με πυρετο...σήμερα το πρωί καλύτερα αλλα΄από το μεσημερι πάλι πυρετο...κοιμηθηκα αλλα τωρα παλι κομμάτια είμαι...ο Κωνσταντίνος έχει μυξούλες, ξυπναει τη νυχτα και κλαίει αλλα ευτυχώς το πουλάκι του είναι μια χαρα τώρα..η γυναίκα είναι σταθερή και αυριο θα της κανουν χειρουργείο να της αφαιρέσουν το αιματωμα..να το καυστηριάσουν..κατι τέτοιο...

Πάω για ύπνο γιατι δεν αντέχω..σας φιλώ όλες αν και δεν σας σχολίασα και ζητώ συγνώμη..φιλιά στα μωράκια σας!!

Αλέκα ούτε εμείς πηραμε στολή αλλά μας βλέπω για καμιά στολή από το τζάμπο και εμάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.................

Και εδω βρεχει...........αλλά φυσικά έχουμε και λίγο ήλιο!!!!!!!!!!!

Περαστικά σου Μαριγώ...........και στον Κωνσταντίνο.........Φιλάκια πολλά

Ούτε εμείς πήραμε στολή..........και μεις από τα τζαμπο μαλλον!!!!!!!!!!!Και θα παμε και σε παρτυ και πρεπει να παρω και γω και ο αντρας μου κατι!!!!!!!!!!!!!Τα παρτυ μας ελειπαν!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τα ίδια ησυχίες............Χάθηκε η Θένα Ελενάκι..........αποκλείστηκε.........

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα καναμε τα ψωνια μας στο σουπερμαρκετ και τωρα ξαπλα στο καναπε να χαζευω....

περαστικα σου μαρακι μου και οσο μπορεις ξεκουρασου και πορτοκαλαδες γιατι δεν σε βλεπω καλα!!!

κοιτα ελενα αφου εμεις εδω στο νησι χωρις χιονια δεν ειχαμε τηλεοραση αρα και η θενα που εχει χιονια δεν εχει ιντερνετ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...