Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ? ΤΟΣΗ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΠΙΑ ? ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΖΟΥΜΕ Ή ΑΝ ΠΕΘΑΝΑΜΕ ? ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΔΡΙΜΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΑΝΑΧΑΘΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ. ΒΑΛΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΟΡΕΣΤΑΚΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΑΣ. ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΣΑΣ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΕΙΔΙ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ. ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ. ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΟΣΟ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΜΕΓΕΙΡΙΚΗ. ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΓΩ. ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΣΟΥ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΜΕΛΗΣΕΙΣ. ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙ.

ΑΛΕΚΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΜΟΙΖΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΔΥΟ ΚΙΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΡΗΜΑΔΙΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΝΕΑ. ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ. ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΕΣΥ ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ. ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙ ΣΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΚΟΛΛΗΣΑΝΕ. ΠΡΟΦΑΝΣ ΚΑΤΙ ΤΟΝ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΟΝΤΙ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΤΕΠΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΣΚΕΤΟ. ΤΟΥ ΤΟ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ. ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΠΟΥ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΧΘΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ. ΤΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΑΚΟΜΗ ΧΩΡΙΣΤΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΛΙΩΝΕΙ, ΤΟ ΦΤΥΝΕΙ.

ΠΡΟΧΘΕΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΤΡΩΓΕ ΡΕΒΥΘΙΑ. ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΠΑΓΓΕΤΙ ΜΕ ΓΑΡΙΔΕΣ, ΕΦΑΓΕ ΛΙΓΟ ΖΥΜΑΡΙΚΟ ΜΕ ΣΑΛΤΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΥΡΑΚΙ. ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΦΑΓΕ ΚΙ ΕΝΑ ΜΠΩΛΑΚΙ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΑΛΕΣΜΕΝΟ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΑ. ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ? ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΝΗΣΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΨΩΜΙ ΚΑΙ ΜΠΙΣΚΟΤΑ.

ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΔΗΛΑΔΗ ΤΡΩΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΠΟΥ ΤΡΩΤΕ ΕΣΕΙΣ ?

ΑΝ ΝΑΙ, ΤΟΤΑ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΗΜΕΡΑ :cry::cry::cry:

ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΖΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!

ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΞΕΧΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΘΕΝΑ :o:o:o:o:o ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ :D

ΜΕ ΚΟΛΛΗΣΑΝ Κ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΠΟΣΥΡΣΗ :cry::cry::cry::cry:

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ελενακι μου μονο εσυ με σκεφτεσαι :x:x:-*:-*:-*:-*

κ συνεχιζω :D

περαστικα στα αρρωστουλικα παιδια μασ...βαζω κ τα δικα μου μεσα που παρ ολο που εχουν να πανε μια βδομαδα σχολειο ακομα χαλια ειναι σχεδον ολα κ σημερα κ ο μπαμπασ μασ :cry:

αυτοσ αν κ δικαιολογιμενα γιατι κανει σαν μικρο παιδι με το χιονι κ ολο εξω με αμανικο μπουφαν ηταν για να παιζει κ να φτιαχνει χιοναθρωπουσ μονοσ του :?:mrgreen: να φανταστητε ερχοταν μεσα στο σπιτι κ μου ελεγε αν θελω κατι να μου ψωνισει ,καθε τρεισ κ λιγο μομο κ μονο για να βγει εξω κ να παει βολτα στα χιονια :lol::lol::lol: κολο δεν εβαλε κατω :lol::lol:

εγω απο την αλλη ειμαι μεσα στο σπιτι 7 μερεσ κ τα χω παιξει τελειωσ :twisted::twisted: κ δεν εφτανε αυτο κολλησα κ εγω κ νιωθω οτι εχω ακροαστικα ...πηρα τισ εισπνοεσ μου αλλα σημερα αρχισα αντιβιωση γιατι δεν βλεπω να φευγουν

επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε? εμεις ειχαμε ενα ταξιδι πολυ σουπερ με εβγαλε την ψυχη παρε με αγκαλια ασε με απο την αγκαλια!! περπαταγαμε μεσα στο λεωφορειο εν κινησει μιλαγαμε σε ολους μπαιναμε και βγαιναμε σε διαφορα καθισματα ευτιχως δεν ηταν τιγκα το λεωφορειο!! φτασαμε εδω και ειχε τρελη υπερενταση κοιμηθηκε 10.30 το πρωτο βραδυ και καθε μιση ωρα ξυπνουσαμε κλαιγαμε για 5 λεπτα υπνο και παλι απο την αρχη σηκωνεται σχετικα νωρις κατα τις 8 και κοιματε γυρω στις 11.30 με 12 απο την τριτη που ηρθαμε σημερα ηταν λιγο πιο νορμαλ τις υπολοιπες μερες τρεχαμε και δεν φταναμε!!! ευτυχως βρηκε η μαμα μου το νικελοντεον στη τηλεοραση και ηρεμησαμε λιγο!!! σημερα πηγαμε και βολτα στα χιονια τον ειχα στο σλινγ καροτσι δεν περπαταει με τιποτα!!! πηγαμε αγορα γυρισαμε μια χαρουλα στον γυρισμο κοιμηθηκε κιολας στην αγκαλια μου και ολα καλα!!!! αυτα τα νεα μας παω να διαβασω τα δικα σας!!!

φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα :mrgreen:

εχω ενα μεγαλο γιο πολυλογα...εγω τωρα γραφω κ αυτοσ που ψυθιριζει διαφορα δικα του τα οποια δεν δινω συμασια κ του λεω ολο ΄ναι΄ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τι να κανω η μανα πρεπει να σασ γραφω που κ που εστω κ ετσι :oops::mrgreen:

αλεκακι κουκλα η κοιλιτσα αντε να περαει ο καιροσ να σε δουμε κ τουρλα :lol:

ρενατα μαλον υπαρχει προβλημα!!!!!!!!!!!!!! κ εμενα οτι τρωμε του δινω ,απο 8 μων ετρωγε οτι εφτιαχνα εκτωσ αυτα που δεν επρεπε οπωσ ψαρι κτλ αλλα μετα το χρονο δεν του ξανα φτιαξα δικο του φαι κ στα αλλα ετσι ειχα κανει ;) αν τωρα καποιο φαι δεν φαει το κανει συνιθωσ γιατι δεν πεινει κ οχι για αλλο λογο ....σημερα ειχα τσιπουρεσ κ το εφαγε ολο το φαι του αν κ δεν ειναι του ψαριου αλλα τον αφυσα αταιστο μετα απο τισ 11,5 κ ετσι στισ 2 παρα που φαγαμε τα κατεβαζε αμασιτα :lol::lol::lol::lol: κ ισωσ ειναι η τεταρτη φορα που εφαγε ψαρι απο δω κ περα ετσι θα του κανω δοκιμασε το το κολπο πιανει :mrgreen:

μαρακι84 υπομονη θα περασει κ το τριμηνο κ θα φυγουν κ οι αναγουλεσ,σου ευχομαι να εχεισ μια τελεια αυχενικη :D

μικα σου εχω πει την τσαντα χιαστη η τσαντα τρολεϊ, :lol: ιδεσ τωρα που στραβοσεσ :lol::lol: καλε σκολιαση στην ηλικια μασ? :lol::lol::lol::?

αντε περαστικα σε ολεσ κ σε ολουσ ...ειναι δυσκολοσ μηνασ ο φλεβαρησ γι αυτο προσοχη.

φιλια σε ολεσ

αααα μαρινακη καλοσ ηρθεσ κ παλι κ αντε τωρα μη μασ μπεισ παλι του χρονου!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκακι μου τι κανετε ολα καλα? τελεια η κοιλιτσα σου φουσκωνει!!!!

ενα παιδι υπερκινητικο γενικα δεν στρωνει κολο κατω μονο αμα τρωει και βλεπει παιδικα καθεται το πολυ ενα τεταρτο αλλιως για να πεις οτι καθεται πρεπει να καθεσαι και εσυ στο πατωμα και να παιζεις μαζι του ετσι θα κατσει κανα μισαωρο!!!!απο χιονια εχει πραγματικα μπολικα ειναι τελεια ολα κατασπρα αν και επειδη κυκλοφορουν αμαξια τα λερωνουν τα χιονια

χαχαχαχαχαχχαχχα!!! εμεις απο δοντακια εχουμε 16 και κολησαμε ειχαμε κατι φουσκωματα τον προηγπυμενο μηνα στα υπολοιπα 4 αλλα τελικα σταματησαν να ανεβαινουν παλι!!

ντιμη μου περαστικα στην μικρουλα σου!!!

μαρακι μεγια τα πραγματακια σας!!!

ηλιανακι μου περαστικα σας!!! ειναι δυσκολα εμεις περισυ ολο το χειμωνα την βγαλαμε με μασκες και εκνεφωτη ειδικο μηχανημα νοιικιασμενο απο το ικα!!!!!

ρενατακι μου πηγες στην μανουλα σου? αν πηγατε καλα να περασετε και να το απολαυσετε !!!

ελενακι μου πως ειναι ο μικρος? ειστε καλυτερα/?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα ηρθα.................Μου άξιζε το χ....μο μπορω να πω..........είμαι αδικαιολόγητη το ξέρω...........

Ευτυχώς ελενάκι που εκανες like τα φωτιστικά μου..........Και ειπα να δω τι κάνετε.............το face το βαριέμαι και δε μπαίνω..........το μαμμυ νομιζα οτι το κλείσαμε........

Τελοσπαντων επανήλθα!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο στις γκαστρούλες μας!!!!!!!!!!!Και γω το σκέφτομαι να σας πω την αλήθεια.........τώρα που είμαστε μικρές γιατί μετά.............

Θα βαλω και φωτο του Ορέστη............Μόνο που δεν έχω πρόσφατες.........αυτή είναι από το καλοκαίρι!!!!!!!!!

Οι ταξιδιώτισσες καλά να περάσετε και περαστικά στα αρρωστούλικα.........με τόσο χιόνι επόμενο είναι.........

Εμεις δε σταματάμε να μιλάμε.......μια μουρμούρα.........τα πάντα λέει........μέχρι και το Πάτερ ημών του έμαθε η μαμά μου............. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πολύ γέλιο μιλάμε........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ε ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΑΛΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ, ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ! Κ ΤΩΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ 3 ΩΡΕΣ! ΑΧ, ΕΚΑΝΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ Κ ΣΤΡΙΦΤΗ ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΑ ΜΕ ΛΕΠΤΟ ΦΥΛΛΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ . ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ.

ΕΛΕΝΑ ΗΘΕΛΕΣ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΨΑΡΟΝΕΦΡΙ?????? ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΣΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΧΑΣΑΠΗΣ ΑΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΟΝΗ ΑΛΑΤΟΠΙΠΕΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙΣ ΦΕΤΑ, ΛΙΑΣΤΗ ΝΤΟΜΑΤΑ Κ ΡΙΓΑΝΗ Η ΟΤΙ ΘΕΣ. ΤΟ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΜΕ ΟΔΟΝΤΟΓΛΥΦΙΔΕΣ ΚΑΛΑ ΣΕ ΡΟΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΦΥΓΕΙ ΜΕΤΑ Η ΓΕΜΙΣΗ.ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΤΟ ΨΗΝΕΙΣ ΤΥΛΙΓΜΕΝΟ ΣΕ ΛΑΔΟΚΟΛΑ Κ ΜΕΤΑ ΞΕΤΥΛΙΓΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΕΙ ΕΝΑ ΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ. ΚΡΥΩΝΕΙ ΛΙΓΟ Κ ΤΟ ΚΟΒΟΥΜΕ ΣΕ ΦΕΤΟΥΛΕΣ. ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΣΑΛΤΑ ,ΚΡΕΜΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ, ΛΙΓΗ ΜΟΥΣΤΑΡΔΑ Κ ΠΙΠΕΡΑΚΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΤΕΛΕΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ Κ ΥΠΟΜΟΝΗΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕΣ!

ΖΕΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!!!!!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΜΕ ΣΤΡΙΦΤΗ ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ε ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΑΛΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ, ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ! Κ ΤΩΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ 3 ΩΡΕΣ! ΑΧ, ΕΚΑΝΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ Κ ΣΤΡΙΦΤΗ ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΑ ΜΕ ΛΕΠΤΟ ΦΥΛΛΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ . ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ.

ΕΛΕΝΑ ΗΘΕΛΕΣ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΨΑΡΟΝΕΦΡΙ?????? ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΣΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΧΑΣΑΠΗΣ ΑΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΟΝΗ ΑΛΑΤΟΠΙΠΕΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙΣ ΦΕΤΑ, ΛΙΑΣΤΗ ΝΤΟΜΑΤΑ Κ ΡΙΓΑΝΗ Η ΟΤΙ ΘΕΣ. ΤΟ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΜΕ ΟΔΟΝΤΟΓΛΥΦΙΔΕΣ ΚΑΛΑ ΣΕ ΡΟΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΦΥΓΕΙ ΜΕΤΑ Η ΓΕΜΙΣΗ.ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΤΟ ΨΗΝΕΙΣ ΤΥΛΙΓΜΕΝΟ ΣΕ ΛΑΔΟΚΟΛΑ Κ ΜΕΤΑ ΞΕΤΥΛΙΓΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΕΙ ΕΝΑ ΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ. ΚΡΥΩΝΕΙ ΛΙΓΟ Κ ΤΟ ΚΟΒΟΥΜΕ ΣΕ ΦΕΤΟΥΛΕΣ. ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΣΑΛΤΑ ,ΚΡΕΜΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ, ΛΙΓΗ ΜΟΥΣΤΑΡΔΑ Κ ΠΙΠΕΡΑΚΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΤΕΛΕΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ Κ ΥΠΟΜΟΝΗΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕΣ!

ΖΕΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!!!!!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΜΕ ΣΤΡΙΦΤΗ ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναααα αλλες φτιαχνουν σπανοκοπιτες και εγω ενα ξερο μαυρο καφε διπλα μου και ενα μπυκαλι νερο... ουτε καν ενα κουλουρακι για να το βουταω μεσα! να σου πω απο το πονο της μεσης δεν εχεις τι να κανεις και κανεις πιτες???? καλυτερα κανε κανενα ακροβατικο!!!! :oops::oops::oops:

πωπω ενα αντρακι ομορφο που μας ελειψε... καλα μωρη γαιδαρα αντι να βαλεις τη μουρακλα σου με το παιδι βαζεις φωτο το μπαμπα? ΕΣΕΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ... (δε πολυμοιαζει στο μπαμπα του παντως)

θενα μου καλα της τα λες της μικας ακου σκολειωση στα γεραματα!

ελενα μου δεν ειναι γεροντοπαχια ΣΑΝΤΟΠΑΧΙΑ ειναι!!!! μπραβο σας που ειναι καλυτερα ο χρηστακης!

θαλιτσα μου εγω περιμενα με τοσο μεγαλο ταξιδι ο μικρος σου να εβγαινε off αλλα πολυ ντουρασελ! εμεις γιατι ειμαστε ακομη στα 12 δοντακια +2 που εχουν εμφανιστει αλλα δεν λενε να βγουμε ολοκληρα!

καλα βρε ρενατακι μου αστον να πεινασει να φαει το φαι του ολο!!! ελα που μαθανε και θελουνε και διαφορετικο γευμα τα σκατουλικα μας... εδω η σαντυ τρωει το φαγητο ΜΟΝΗ ΤΗΣ με πηρουνι ή κουταλι στο γιαουρτι.... πολυ καλομαθημενο "σκατομαθημενο" τον εχεις

μαρια απο κω καλα αποτελεσματα σου ευχομαι στη αυχενικη σου! και εγω ετσι ημουνα μεχρι και τον τριτο μετα κοπηκαν ολα μαχαιρι. αν δεν μπορεις να αντεξεις πες στο γιατρο να σου δωσει φαρμακο και το ελαττωνει τον εμετο.

και αλλη κρυωμενη στο κλαμπ μαρακι! τελικα ο φεβρουαριος δεν μας μπηκε καλα ολο αρρωσταινουμε! περαστικουλια σου και επισυναψη το βιβλιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι τελευτεα μπενω????

ΜΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΘΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΣΑΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΝΑΩ ΕΓΩ ;););););)

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ!!! ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΨΑΡΟΝΕΦΡΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΠΟΛΛΥ ΣΚΛΗΡΟ!!! :oops::oops::oops::oops: ΙΣΩΣ ΤΟ ΦΗΝΩ ΠΟΛΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ1!!!! ΣΤΟΝ ΑΕΡα να το κανω???? ΣΤΗ ΣΧΑΡΑ Η ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΕ ΤΑΨΑΚΙ ΜΕ ΝΕΡΑΚΙ?????

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ :arrow: Ο ΟΡΕΣΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ :lol::lol::lol::lol:

ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΠΕΡΑΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ!!!! ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ Κ ΘΑ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΔΙΩΞΕΙ!!!! ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ!!!

:lol::lol::lol:

ΡΕΝΑΤΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΑΓΗΤΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ..... ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ ΛΕΠΤΟΚΟΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ Μ ΤΟ ΦΤΥΝΕΙ!!!!! :?:?

ΑΠΟ ΔΟΝΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ 17!!!!! ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΑ ΕΙΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΙΑ???

ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΜΟΝΟ ΤΟΝ 3 ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΕΚΕΙ!!!!

ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΠΕΥΤΕΙ ΑΚΑΘΕΚΤΟ!!!!! ΤΟ ΚΡΥΟ ΤΡΕΛΟ!!!! Κ ΕΜΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΥΞΑ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου........

Βρε Αλεκα μου έψαχνα να βρω ποια ειναι η γαιδάρα που έβαλε φωτο............πολύ γέλασα.........δεν έχω πρόσφατες μαζί του....τι να κανω???????Πολύ χαίρομαι που είπατε την αλήθεια!!!!!!!!!!!Σε μένα μοιάζει ο Ορέστης...........γιατί πριν όλοι έλεγαν οτι ειναι ιδιος ο μπαμπας του γι' αυτό.......τώρα σλανγκ!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα σας βαλω κι αλλη φωτο μολις θυμηθώ να πάρω την φωτογραφική μαζί μου...........

Μαρια Κω υπομονή μεχρι τον 3ο μηνα ολα θα περασουν..........

ΜΙΚΑ μου πολυ ωραια η σπανακοπιτα σου!!!!!!!!!Να μας εστελνες κανα κομάτι...............

Ελενάκι μου (ειδες πως σε καλοπιάνω!!!!!!!!!!!) και ο Χρηστος στη μαμα μοιαζει νομιζω..........

Οι υπόλοιπες βάλτε καμιά φωτο τα μωράκια που εχω 1 χρονο να τα δω και τα πεθυμησα............

Που εισαι συντοπιτισσα???????? Να κανονήσουμε συνάντηση????? Μόνες μας είμαστε..........οι άλλες είναι μακριά...........

Φιλάκια πολλά

Καλό Σαββατοκύριακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!!! μπαίνω στα γρήγορα να σας χαιρετήσω φιλεναδίτσες μου και θα τα πούμε την τετάρτη πάλι!!!! ανυπομονώ αλλά στεναχωριέμαι που θα αφήσω την μικρούλα μου :(:(:( σας φιλώ όλες και περαστικά σε όλα τα μωράκια και τις μανούλες που είναι αρρωστούλες!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠ ΠΡΟΛΑΒΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ???? ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΣ ΜΕ ΜΕΝΑ ΑΠΛΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ!!!! Ε ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ!!!! ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΓΥΟΣ ΕΛΕΓΑ ΤΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΕΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΛΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΤΟΥ!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΟΛΛΥ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!!!! ΠΙΝΑΚΑΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΛΙΑ ΓΚΡΙΖΟΠΡΑΣΙΝΑ ΜΑΤΙΑ :roll::roll::roll: ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΥΥΥΥΥΥ :D:D:D:D

ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΧΙΟΝΙ????? ΕΙΧΑΤΕ???

ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΣΥΝΑΤΗΣΕΙΣ!!!!!!! :D:D:D

ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΝΑ

ΚΑΙ Η ΝΤΙΜΗ ΖΕΤΑ ΘΑΛΕΙΑ ΡΕΝΑΤΑ!!!!!

ΤΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΣΥΝΑΤΗΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ :D:D

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΚΙΑ !!!!!!ΠΙΝΩ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΚΑΦΕ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΩ ΜΑΛΛΙ Κ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΜΕ. ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ Κ ΜΕΤα στην ΚΛΙΝΙΚΗ ΝΑ ΔΩ ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ 2ο ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!!!!!! ΕΛΕΝΑ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΡΟΣ!!!!!!!!!!!!! ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΑΛΛΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΑ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΟ ΧΡΩΜΑ ΤΕΛΕΙΟ. Κ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΞΕΜΑΤΙΑΣΕ ΤΟΝ ΘΑ ΣΤΟΝ ΜΑΤΙΑΣΩ ΕΙΜΑΙ Κ ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΗ. ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΨΑΡΟΝΕΦΡΙ 180 ΒΑΘΜΟΥΣ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΝΕΡΑΚΙ Κ ΛΙΓΟ ΛΕΥΚΟ ΚΡΑΣΙ. ΩΣΤΕ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΞΕΤΥΛΙΞΕΙΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΗΣΕΙ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ ΛΙΓΟ ΑΠ ΤΗ ΜΥΡΩΔΙΑ ΑΠ ΤΟ ΚΡΑΣΑΚΙ. Κ ΤΡΩΓΕΤΑΙ ΤΗΣ ΩΡΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΘΑ ΣΚΛΗΤΥΝΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΨΗΣΙΜΟ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ. ΤΟ ΨΑΡΟΝΕΦΡΙ ΕΙΝΑΙ, ΑΦΡΟΣ!!!!!!!!!!!ΠΑΩ ΝΑ ΙΣΙΩΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΩΡΑΙΑ Ε ΠΩΣ ΜΟΝΟ ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ? ΕΙΜΑΙ Κ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΝΤΕ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΖΕΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!ΑΛΕΚΑ ΑΠΟΥΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΚΑ. ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ. ΤΕΛΕΙΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΤΟΥΛΑ ΣΟΥ !!! ΞΕΡΟΓΛΥΦΟΜΑΙ. ΑΝ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΥΣΑΜΕ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΤΕΤΡΑΠΑΧΗ !!! ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΜΕ ΤΟ ΨΑΡΟΝΕΦΡΙ ΤΗΝ ΑΝΤΕΓΡΑΨΑ ΠΑΝΤΩΣ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ. Η ΕΝΝΟΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.

ΑΛΕΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ. ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΙΚΟΛΟΠΑΧΑ. ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ.

ΘΑΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΦΥΓΑ ΑΚΟΜΗ. ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΓΩ. ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΑΞΕΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ? ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.

ΕΛΕΝΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ Η ΘΑΛΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΣ ΚΙ ΕΣΥ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΝΑΙ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΣΑΣ. ΒΑΛΕ ΚΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ. ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΜΙΑ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΒΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ 61.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΑ ΔΙΚΙΟ ΟΛΕΣ. ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΜΑΘΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ. ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΧΘΕΣ ΠΑΛΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜ ΕΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΠΝΙΓΗΚΕ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΠΑΤΑΤΑΚΙ. ΠΗΓΕ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΥΛΟΥΡΗ. ΤΟΝ ΓΥΡΙΣΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΠΑΝΟΥΣΑ. ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ. ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΡΟΜΑΞΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΒΑΛΕ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΣΕΙΣ ? ΚΑΛΑ ΑΠΟ 8 ΜΗΝΩΝ Ο ΙΑΣΟΝΑΣ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΣΑΣ ? ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ? ΤΙ ΝΑ ΠΩ ? ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΦΟΑΒΙΤΣΙΑΡΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΡΕΑΣ ΤΟΥ ΦΤΑΙΑΧΝΩ ΨΑΡΟΣΟΥΠΑ. ΓΑΙ ΤΟ ΑΨΑΡΙ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΤΑΙ.

Α !! ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ. ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΚΑΝΙΕ ΦΩΤΟΓΑΡΦΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ ΕΝΤΥΠΑ ΚΛΠ. ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ. ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ?

ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥ..............................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω η κοκοπικου κοιμαται και εγω ξαπλα περιμενω να ξεκινησει to masterchef(τοχω απορια μπορουν αυτα τα παιδια και οποιαδηποτε παιδια να μαγειρευουν ετσι???) τελωσπαντων.....

ρενατα μου στο ξαναπα τον εχεις πολυ κακομαθημενο... η σαντυ τα εξτρα τα γαριδακια τα κατεβαζει αμασητα μεχρι bakerolls τρωει απο τα μεγαλυτερα παιδακια και εχουμε μονο 12 δοντια!!!!!

μαρινακι τουλαχιστον την βρηκες την γαιδαρα???οχι τιποτα να κανει παρεα με το γαιδαρακο της σαντυς :lol::lol::lol:

ελενα μου ειναι κουκλος ο μικρος σου ετσι και αλλιως!!!!!!!!!!!!!! κουκουβαγιες ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ1!!!!!!!!

ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΛΕΣ ΤΟ ΡΙΞΑΤΕ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΚΑΘΟΤΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΟΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ!!!

ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΜΙΚΑΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!! ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ ΧΡΟΝΟ :D:D:D ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ ΒΓΗΚΕ :D:D ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΟΚΚΑΛΟ Κ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΙΚΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΛΙΑ1!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΙΚΑ ΜΟΥ ;)

ΡΕΝΑΤΑ ΚΙ ΣΤΟ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ...ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ!!!! ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙ!!!!

ΜΗΝ ΜΠΕΙΣ ΟΜΩΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ!!!! ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ;);)

ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ Σ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΕΙΧΑΝ ΖΗΤΙΣΕΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΤΑΤΣΗΜΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΤΗΣ ΕΤΕΡΕΙΑΣ ΓΙΑΤΙ Μ ΕΙΠΑΝ ΨΑΧΝΟΥΝ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΝΙΑ Κ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕ!!!!! ΚΟΛΑΚΕΥΤΗΚΑΜΕ ΠΟΛΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΝΑ ΝΑ ΠΑΕΙ!!!! ΠΡΟΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ Κ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΜΑΤΙΑΖΟΥΝ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΦΥΛΑΔΙΟ :lol::lol::lol::lol::lol: ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΜΠΟΡΕΥΤΩ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΕ ΤΟΣΟ ΚΟΣΜΟ!!!! ΚΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΜΑΝΑ???? :o:o:o

ΤΕΣΠΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΧΑΛΙΑ ΜΕΧΡΙ Κ ΕΜΕΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΖΟΡΙ ΜΟΥ!

ΑΠΟ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα όμορφες!!

Έλενα μου φτου φτου!! Σκέτο κουκλάκι!! Να μασταν κοντά, θα παιζε ο Χρήστος με τον Κωνσταντινο! Μαρίνα μου σε σένα μοιάζει ο Ορέστης!! Να κανονίσουμε συναντηση αμε!!!

Μίκα μου γεια στα χερια σου!!Αν και δεν τρώω τις χορτόπιτες γενικά, φαίνεται πολύ νόστιμη η πίτα σου!

Αλέκα μου εσύ μου πες για τις βιτάμίνες? τις έπαιρνα και εγώ παλιά, ότως είναι καλές και μάλλον θα τις ξαναξεκινήσω...

Κορίτσια είμαι χαλια...αντί να γίνομαι καλύτερα, γίνομαι χειρότερα...πονάω κόκκαλα, η μύτη μου είναι κλεισ΄τη και δε μορώ να ανασάνω, το κεφάλι μου θα σπάσει και ο βήχας βήχας..φυσικά γιατρό δεν πήγα γιατί είμαι μαζόχα και μου αρέσει να ταλαιπωριέμαι..πρέπει να φτάσω στο απροχώρητο για να πάω γιατί δε θέλω αντιβιώσεις και φάρμακα..και ντεπόν σπάνια πινω..Ο Κωνσταντίνος τα ίδια..μυξούλες και πίνουμε σιροπακι για το βήχα αλλά μου έκανε άλλα..χτες όπως καθόταν και έπαιζε σηκώθηκε και άρχισε ένα σπαραχτικό κλάμα και μου λεγε "κακα"..σκεφτηκα ότι θα πονάει να κάνει παρόλο που δεν ήταν η ώρα του..του χαιδεψα την κοιλιτσα και προσπαθούσα να του σπρώξω τα πόδια για να τον βοηθήσω..πλάνταξε στο κλάμα..μετα του έβγαλα το παμπερς και είδα το πουλάκι του γεμάτο κοκκινίλες, ερεθισμένο και φουσκωμένο :shock::shock::shock: Τρελλάθηκα...του φύσαγα και ανακουφίστηκε..Ηθελε να μου πει τσια και έλεγε κακα..και όποτε προσπαθούσε να κάνει. έτσουζε..πήρα το γιατρό και μου είπε είναι ερεθισμός από την πανα :shock::shock: (παιρνω παμπερσ) :roll::roll: και μου είπε μια αλοιφη και του βαζω τρεις φορές τη μερα..αλλά κορίτσια θέλω να κλαίω καθε φορά που κλαίει..σπαραζει από τον πόνο και μου λεει 'καιει μαμα, καιει"...Και δεν μας φταναν αυτά αλλά είχαμε δυσαρεστα από Πατρα..θυμάστε τη γυναικα που σας 'ελεγα που ήρθαν στο γαμο μας, γειτονες των πεθερικών μου, και πηγαμε το Σεπτέμβρη και εμεις που παντρευε το γιο της?? Μια βδομαδα τώρα την πόναγε το κεφάλι της και νομιζε ότι είχε πάθει ψύξη..μεχρι που προχθες, όπως καθόταν με τον άντρα της, του λέει δε μπορώ και πεφτει κατω νεκρή! Ο αντρας της φωναζε βοήθεια Γιάννη, στον κουνιαδο μου που μενει από κάτω και ετρεξε ο κουνιάδος μου με τον πεθερό μου..ο πεθερός μου της έκανε μαλάξεις και της έδωσε το φιλί της ζωής..συνήλθε και ωστόσο ήρθε και το ΕΚΑΒ..έπαθε εγκεφαλικό και στο δρόμο για το νοσοκομείο αλλα 2!!!!Τώρα εχει αιμορραγία στον εγκεφαλο και περιμενουν 48 ώρες που είναι πολύ κρίσιμες να δουνε πώς θα πάει..ο γιατρός ειπε πως αν δεν της έκανε μαλαξεις ο πεθερός μου, ή θα πεθαινε η θα μενε φυτό :roll::roll: απότ ην ώρα που το μαθαμε είμαστε ολοι χαλια..πολύ καλή γυναίκα και νέα ρε κορίτσια..θα ναι 55-57 χρονών....

Τελοσπαντων...ευχομαι να παει καλά η γυναίκα και να το ξεπερασει...πρέπει να πάω για ύπνο γιατί δεν μπορώ να γράψω άλλα...

Σας αγαπώ και σας φιλώ όλες!!! Περαστικά σε όλες μας και στα μωράκια μας!!!!

Ζετα, Έλενα, Θένα, Μαρία, Μίκα, Ρενάτα, Μαρίνα, Θάλεια,Αλέκα μου της αγαπη μου!!!!

Δεν ξεχασα καποια αυτή τη φορά ε?

Α!Και μενα ο Κωνσταντίνος τρώει ξεχωριστό φαί..τα κλασσικά του, μπσχαράκι με όλα τα λαχανικά και κοτόπουλο και αυτό επειδή θέλω εγώ να τρώει πιο υγιεινά από μας!! Ο άντρας μου καμιά φορά, μου λέει και κάνω περισσότερο του μικρού και τρώει και αυτός! όχι ότι δε δοκιμάζει από τα δικά μας..του δίνουμε και τρώει αλλά δεν τρωει να χορτάσει! Απλά για τη γευση!!!!Πατατακια τρώει σπανια όταν τρωει κανένα άλλο παιδάκι και θέλει, αλλά δεν του πολυαρέσουν..και σοκολάτα έφαγε πρώτη φορά πριν λίγες μερες!!!!Και αυτό γιατί του δώσαμε εμείς και δοκίμασε..!!!Μπισκοτάκια τα τσακίζει και του παίρνω κατι βιολογικά, οργανικά και στη χειρότερη προσπαθω να μην έχουν πολλή ζαχαρη..ε σε σπίτια που πάμε και τον κερνούν, τρώει διάφορα, αλλά μία στο τόσο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια..............

Πολύ ωραίο Σαββατοκύριακο περάσαμε..........Το Σάββατο πήγαμε παιχνιδότοπο και ο Ορέστης δεν είναι συνηθισμένος κοντά σε άλλα μωράκια.........στεκότανε κοντά στην πόρτα και γω δίπλα.........όλα τα μωρά έτρεχαν φωναζαν.........ο δικός μου ακίνητος...........Κρατούσε μια μπαλίτσα και ήρθε ενα αγοράκι να του την πάρει.....όταν δεν του την έδωσε του εδωσε και σφαλιάρα του μωρού μου και άρχισε να κλαίει............

Έχουμε ένα πρόβλημα αντικοινωνικότητας μπορώ να πω...........Φοβάται τα άλλα μωράκια.............

Για πειτε τι πρεπει να κανω...........

Μαλλον πρεπει καθε βδομαδα να πηγαινουμε να παιζει με αλλα μωράκια.......έπαιζε με το μπαμπά του προχθές αλλά τι να κάνουμε??????

Χτες πήγαμε λουναπαρκ ωραια ητανε μπηκε στα παιχνιδια..........Ολο βολτες..............

Και σημερα δεν ξυπνουσαμε για δουλεια......στις 10 ηρθα!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...