Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: ΚΟΡΙΤΣΑΑΑΑΡΑ ΜΟΥ!!!!

ΜΑ ΤΙ ΚΟΥΚΛΑ ΝΥΦΗ ΕΧΩ!!!!! ΘΥΛΙΚΟ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ( Κ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ) :lol:

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΦΑΤΕ ΜΑΤΙΑ ΨΑΡΙΑ :P:P

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΨΩΝΕΙΑ!!! ΠΗΡΑ ΠΑΛΤΟ ΠΗΡΑ ΜΠΟΤΕΣ 2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ Κ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!!

ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ Κ ΔΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ!!!!

ΓΥΡΝΟΝΤΑΣ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΦΟΥΛ ΣΤΗΝ ΜΥΞ Κ ΣΤΟΝ ΒΗΧΑ!!!

ΟΛΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΛΥ ΜΥΞΑ!!!!!! ΒΡΥΣΗ ΛΕΜΕ!!!!!

:?:?

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΤΙΜΗ ΟΤΑΝ ΤΟ ΓΡΑΨΑ Κ ΜΕΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΙΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΚΙΛΑ ΕΙΤΕ ΤΖΙΝ ΤΟΝΙΚ!!!!

ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΤΕΚΙΛΙΤΣΑ :D:D:D Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΠΙΝΑ :roll: ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΠΙΩ!!!!!! :roll:

ΤΙ ΑΛΛΑ ΝΕΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ!!!! :roll::roll::roll::roll: ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΝΥΦΗ Κ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ ΟΛΛΑ :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΤΙ ΩΡΑΙΕΣ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ? ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΑΣ !!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΣΟΥ. ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΑ !!!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΦΕΤΟΣ. ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ. ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΕΣΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΕΥΟΥΝ ΤΩΡΑ ΠΙΑ.

ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia moy ti kanete emeis kala metamesoniktia pali opos sinithos

zetaki koykla i mikri einai foberi fatsa!!! emeis isixia eixame episkepsis to apogeyma irthe enas filos mas apo leykada na mas dei kai ipiame kafedaki bebea kathe fora pou mas milouse pigaine o nikolas kai toy edeixne ta paixnidia toy kai to agkaliaze gia na milaei mono sto nikola eix epoli gelio

olo to spiti katevase na toy deiksei!!!!

kata talla kanei anisixo ipno simera kai eimai sto pigaine ela!!!!

elenaki perastika sas kai megia ta pragmatakia soy !!! kaloforeta!!!

hlianaki moy kala eimaste koritsaki moy kai eyxomai kai esi na niotheis teleia siga siga!!

ayta filakia polla se oles

kalo bradi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!!! εγω εκλεισα το μαγαζι εγω το ανοιγω? αχχαχαχαχχαχα

τι κανετε πως ειστε ολες ξεκουραση λογω σκ εγω παλι βρηκα ευκαιρια εχει το νικολα ο μπαμπας!!!!

ελενακι εγραψα και στο φεις πως ειναι ο χρηστακης ειστε καλυτερα? περαστικα σας

φιλακια πολλα σε ολες κοριτσακια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου, πως ειστε?

εμεις μια απο τα ιδια, κρυωμενοι ολοι εκτος του αντρα μου. σημερα ειχε λιγο πυρετο η αννα μαρια μου της εδωσα πονσταν κ τελικα ενταξει ειναι τωρα. τον μπεμπη μαλλον θα τον παμε στην παιδιατρο την δευτερα κ ο αγγελος μες στη μυξα. αφηστε σκ@τ@ σας λεω.....

τι πραγμα ειναι αυτο ουτε κ ξερω...

αλεκα μου πως ειστε?

ζετα θεαααααααααααααααα η δημητρουλα μας!!!!!!!!!!!!!!!!

κορμιιιιιιι περαστικα στον χρηστακη!!! πως ειναι σημερα? μεγια τα ψωνια!!!!!!

ρενατα μου τι κανετε? πως ειναι ο μικριυλης σου?

θαλεια μου χαιρομαι που ειστε καλα κοπελα μου!!!!

ντιμι μου τι κανετεεεεεεεε????? εννοειται την επομενη φορα να το κανονισουμε να σας γνωρισω κ εγωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!

μικααααααα που εισαι????? πως ειστε???

φιλακια πολλααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ. ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΤΑ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΑ ΨΩΝΙΑ. ΛΑΙΚΗ, ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ.

ΕΙΧΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ. ΕΜΕΙΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΓΗΤΟ. ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΑ ΕΦΤΙΑΞΑ. ΜΕ ΕΤΟΙΜΟ ΦΥΛΛΟ ΦΥΣΙΚΑ.

ΧΘΕΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΨΩΝΙΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΡΘΕ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΟΛΑ 5 ΚΑΙ 10 ΕΥΡΩ. ΔΕΛΕΑΤΗΚΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΣΤΡΩΤΑ ΣΕ ΜΠΕΖ ΧΡΩΜΑ ΜΕ 5 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΜΕ ΨΗΛΟ ΤΑΚΟΥΝΙ ΣΕ ΧΑΚΙ ΜΕ 10 ΕΥΡΩ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΔΕΛΕΣΤΗΚΑ. ΕΧΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΣΗΜΕΙΑ. ΑΝ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ. SHOES BANK ΛΕΓΕΤΑΙ.

ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΓΩ ΨΩΝΙΖΑ ΠΑΝΤΑ ΑΚΡΙΒΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΕΙΠΑΜΕ....ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΠΕΦΥΚΙΤΙΔΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΚΟΛΛΥΡΙΑΚΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ. ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΛΛΗΣΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα επαθα πλακα τωρα ειδα τη δημητρουλα με το μαλλι κοτσιδα στο πλαι και εμεινα με ανοιχτο το στομα η τρελη που η σαντυ τωρα βγαζει μαλλια!!!! παναγια μου να σου ζησει η κοπελαρα σου!!!!!!! φτου σας φτου σας!!!

λοιπον αυτες τις μερες δεν εχω λαπτοπ και επειδη βαριεμαι να πηγαινω στο δωματιο της μικρης για να σας σχολιαζω μη ανυσηχησετε μια χαρα ειμαι.... ελπιζω το λαπτοπιον να μη εχει κατι το σοβαρο και να το εχω γρηγορα στη αγκαλια μου!!! αυριο φερνω τη κοκοπικο σπιτι!!! σας καλυνηχτιζω και σας φιλω γλυκα στα μαγουλακια (αααα εχετε και τα χαιρετισματα απο το κολοκυθα που δεν εχει σταματησει ολη μερα να κλωτσαει που θα παει θα κοιμηθει καποια στιγμη και αυτος!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ΜΑΣΤΕΚ ΕΜΕΙΣ!!!!!!!!!!!

ΠΑΕΙ ΠΕΡΑΣΕ Κ ΑΥΤΗΝ Η ΑΘΛΙΑ ΜΕΡΑ!!!!!!!

Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΔΕΝ Μ ΑΦΗΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ!!!!!! ΕΒΗΧΕ ΣΗΚΩΝΟΤΑΝ ΕΚΛΕΓΕ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ!!!!!

ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!! :|:|:| Μ ΛΕΙΠΕΙ ΥΠΝΟΣ ΛΟΙΠΟΝ!!!! :|

ΠΡΩΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ Κ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΑΜΑΝΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΟΥ Κ ΕΦΥΓΑ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΝΙΚΟ Κ ΕΝΑ ΠΑΛΤΟ ΑΚΟΜΑ :oops::oops::oops::oops: Ε ΜΑ ΤΟ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΑΛΥΣΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΑΖΑΝΕ Κ ΡΙΧΝΑΝΕ Κ ΑΛΛΟ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ Κ ΑΠΟ 75 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΠΗΓΑΝ ΣΤΑ 20 :o:o:o Ε ΚΡΙΜΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΩ???????????? :D:D:D:D:D:D

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΑ ΛΙΓΟ :lol:

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΝΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΖΕΣΤΟ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ ΜΠΗΚΕ ΚΑΤΙ!

ΡΕΝΑΤΑ Κ ΚΟΡΜΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!

ΕΜΑΣ ΓΙΝΕΤΕ ΠΟΛΕΜΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΟΡΟ!!!! ΦΥΣΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΣΕ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΟ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΚΑΛΑ!!!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΨΩΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!! ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΑ!!! :D:D:D

ΑΛΕΚΑΚΙ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΛΟΚΥΘΑ!!!!!!!!!!

ΘΑΛΕΙΑ Σ ΕΙΠΑ Ε??? ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΛΑΠ ΤΟΠ ΜΑΖΙ!!!! ΒΑΛΤΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ!!!!

ΚΑΛΕ Η ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΕΤΕ ΕΤΣΙ????? ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ!!!!!

ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ????? Η ΜΗΠΩΣ ΜΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσάρες μου γεια σας!!!!

Μου λειπετε αφάνταστα!!!

Ρε κορίτσια να σχολιάσω τα δικά σας πρώτα και μετά σας λέω τα δικά μου!

Ηλιάννα μου περαστικά σου κοπέλα μου, περαστικά και στα μικρά σου..εύχομαι ότι ήταν να περάσει και να μην ξαναπάθεις ποτέ κάτι τέτοιο..

Είδα τις φώτο από τη συνάντηση σας και πραγματικά ζήλεψα...θέλω και εγώ συναντηση...θα πάω στο παμε πακέτο να βρω τη Μαρίνα που χαθηκε και να συναντηθούμε!!!!!Αχ πόσο θέλω να σας γνωρίσω και εγώ από κοντά...στο κλαμπ των ακάθιστων βάλτε και το γιο μου!!!Καλά κούκλες μάνες, κουκλιά παιδιά!! Φτου φτου σε όλες σας!!!Ζετα μου ειδικά η τελευταία φώτο της Δημητρούλας, είναι καταπληκτική!!Να τη χαίρεστε!!!Χειλάρες, ματάρες...μαλλί στο πλάι..φτου φτου!!!

Θένα μου περαστικά και σε εσάς!!! Με γεια το μαλλί!!!

Ελενα μου περαστικά και στο Χρήστο μας! Πώς είναι? Με γεια και τα ψωνια!! Καλοφόρετα!!!

Αλέκα μου για κάτσε λίγο τον ποπό σου κάτω και άσε τις δουλειές..

Μαράκι μου μπράβο για την καρδούλα!Τέλεια!!

Μίκα μου για ηρέμησε και εσύ..ξεκουράσου λίγο!

Όσο για το βιβλίο που σας έλεγα κορίτσια θα το σκανάρω όταν τον πάρω και θα σας το στείλω..είναι σας λέω πολύυυυ καλόοοο!!!

Εγώ κορίτσια μου είμαι χαλια...ξυπνάω πολύ νωρίς καθημερινά..το μεσημερι δεν ξεκουραζομαι καθόλου και το απόγευμα παιχνίδι με τον Κωνσταντίνο..και το σκατούλι αργεί να κοιμηθεί..όταν τον βάλω νωρίς, επειδή τον κοιμίζω εγώ με τραγουδάκια και ιστορίες, αποκοιμιέμαι καθώς τον κρατάω.. :shock: αλήθεια..και μετά που κοιμάται, δεν μπορώ να σύρω τα πόδια μου..κάθομαι στην τηλεόραση και αποκοιμιέμαι...νιώθω χάλια..εντομεταξύ διερωτώμαι που δεν αντέχω καθόλου και λέω μήπως μου πεσε το σίδερο και έχω αδυναμίες..από χτες με πονανε τα δόντια μου και δεν μπορώ να φάω..τρωω με τα μπροστινα σαν κουνέλι...πήγα οδοντίατρο και θέλω σφραγίσματα και το ένα το άνοιξε, έβαλε φάρμακο μέσα και θα πάω σε μια βδομάδα για απονεύρωση..και θέλει πολλες φορές η απονεύρωση μου πε...αλλά πονάω ακόμα... :?:? δε με νοιάζει τίποτα αλλά τον πόνο του δοντιού και του αυτιού τους φοβαμαι πααααρα πολύ....

Στην δουλειά πάμε μια χαρά..πολύ ήσυχα..το παιδάκι κάποιες φορές δεν έρχεται επειδή είναι κρυωμένο αλλά γενικά περναω ομορφα..πληρώθηκα κιόλας χτες..778 ευρώ καθαρά!!! Μια χαρά από το τίποτα!!!

Και το ευχάριστο δε σας το πα!! Ο λογοθεραπευτής του δημοτικού σχολείου που βλέπει και παιδάκια από το νηπιαγωγείο, πήρε το τηλ.μου για να με συστήνει για ιδιωτικά, και ήδη μου έστειλε και ένα παιδάκι!!!Μ ετον πρώτο μου μισθό θέλω να πάω να πάρω ρούχα και παπούτσια του μικρού..για μένα θα κάνω οικονομία προς το παρών!!!!

Ο Κωνσταντίνος καλά είναι..ζωηρός ώς συνήθως απλά 2 μέρες τώρα είναι πολύ ατίθασος..δεν ξέρω τί τον έπιασε..κάνει του κεφαλιού του και δεν ακούει τίποτα...προσπαθώ να εφαρμόσω και τις οδηγίες του βιβλιου αλλά δεν τις θυμάμαι!!!! :lol::lol:

Σας αγαπώ πολύ και σας σκέφτομαι αλλά ειλικρινά μετα που τον κοιμίζω βλέπω το λάπτοπ απέναντι μου και δεν έχω δυνάμεις να το ανοίξω και να γράψω..ενώ πριν λέω ότι μόλις τον κοιμισω θα μπω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Κορίτσια και εγώ θελω αλλαγή στο μαλλί μου...μια ζωή το ίδιο...βαρ'εθηκα...αν ήξερα οτι σίγουρα θα μου πήγαινε θα το έκοβα σαν της Ελεωνόρας Μελέτη..Μου αρεσει πολυ..αλλά φοβάμαι ότι θα με πιασει κατάθλιψη αν δεν μου αρέσει..έχω μανία με το μακρί μαλλί αλλά με πιάνουν κάτι τάσεις για να το κόψω έτσι..και το συγκεκριμένο μου αρέσει πολύυυυ....και τα πιο extreme ακόμα..δηλαδή να τα κουρέψω με μηχανή στη μια πλευρά...αλλά λέω ότι μάνα με παιδί και επαγγελματίας σοβαρή τώρα...πού θα πάω με τέτοιο κούρεμα...Εντομεταξύ και τώρα το καλοκαίρι που τα είχα κόψει μέχρι τους ώμους, ενώ το ευχαριστήθηκα τότε, μετά από λίγο καιρό, στεναχωριομουν για το μαλλάκι μου..έβλεπα τις μπούκλες των άλλων και έλεγα τί βλακεία έκανα!!!!

Τί θυμήθηκα τωρα..το κουμπαράκι μας το μικρό, πήρε ipad με δόσεις από τη CYTA!!! Ρε κορίτσια τί τέλειο είναι!!!Θελω και εγώ!!! Μου πε ο άντρας μου να πάρουμε και εμείς αλλά έιπα ότι δεν 'εχουμε λεφτά για περιττά εξοδα..έχουμε άλλες προτεραιότητες!! :?

Τέσπα...θα σας καληνυχτισω τώρα..θα προσπαθήσω να μην χάνομαι..

Σας φιλώ όοοοολεεες πολύ γλυκά και σας στέλνω όλη μου την αγάπη και τη θετική μου ενέργεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ! Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ , ΠΡΩΙΝΟΣ. ΕΒΓΑΛΑ ΨΑΡΟΝΕΦΡΙ ΝΑ ΕΦΤΙΑΞΩ ΕΥΚΟΛΟ Κ ΓΡΗΓΟΡΟ! ΕΦΕΡΑ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙΜΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ. ΟΧΙ ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΣΑΝ ΤΗΝ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΝΑ ΜΑΓΙΡΕΥΩ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ...ΑΜΑΝ ΤΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΧΤΕΣ Κ ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΚΑΝΑ ΦΟΥΛ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ...ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΟΥ. ΕΔΩ ΡΟΔΟ ΣΥΝΝΕΦΙΑ ΘΑ ΒΡΕΞΕΙ..ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ. ΑΛΕΚΑΚΙ ΑΝ ΠΑΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ?ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΣΟΥ, ΕΙΧΑ ΨΩΝΙΣΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 170 ΕΥΡΩ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΡΑΤΣΙΑ Κ ΘΑ ΔΟΥΜΕ. ΠΩ ΠΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΑ Λ Ε Φ Τ Α Μ Ο Υ ! ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΟΥΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ...ΤΕΣΠΑ..ΡΕΝΑΤΑ ΕΠΙΦΙΚΥΤΙΔΑ ΕΚΑΝΕ Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΟΜΠΡΕΧ ΤΙΣ ΣΤΟΓΟΝΕΣ Κ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2-3 ΜΕΡΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΕΧΙΖΩ...ΡΕΝΑΤΑ ΙΣΩΣ ΔΟΝΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΕ ΚΛΑΜΑΤΑ Η ΚΑΝΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΚΟ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΔΟΝΤΙΑ.. Κ ΜΕΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ,ΑΝΗΣΥΧΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΙΑ ΓΚΑΛΙΑ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ. Κ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΑΠ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ . Κ ΟΤΑΝ ΝΥΣΤΑΖΩ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΟΥΤΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ Κ ΝΕΥΡΑ....ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΑΝ ΗΣΥΧΟ ΠΑΙΔΑΚΙ? ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΤΟΥ ΕΧΕΤΕ ΒΑΛΕΙ??????????????? ΕΛΕΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΟΡΟ Κ ΤΗΣ ΤΑ ΡΟΥΦΑΩ ΚΛΑΕΙ ΣΠΑΡΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΜΗ ΤΗΣ ΑΦΗΣΩ ΤΙΣ ΜΥΞΕΣ ΜΕΣΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΚΑΜΙΑ ΩΤΙΤΙΔΑ...ΕΔΩ ΘΑ ΤΡΙΓΥΡΙΖΩ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ. Κ ΤΟ ΚΑλυτερο για το τελος...ΖΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΑΡΑ , ΘΕΑ!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΖΗΛΕΥΩ ΟΠΩΣ Κ Η ΑΛΕΚΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΑΣ...ΡΕ ΑΛΕΚΑ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΘΕΙ ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΜΑΣ ΣΑΝ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΘΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ..ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΘΕΛΩ ΜΑΛΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα

γρηγορα περαστικα στα μωρα μασ κ εμενα δεν ειναι κ στα καλυτερα τουσ τα αγορια ...ο γιωργοσ αντιβιωση κ ο ιασονασ βηχα κ φλεμα κ λιγο δεκατα :cry::cry:

βρηκα δουλιτσα οχι κατι τελειο αλλα απο το τπτ κατι ειναι κ αυτο...σασ ειχα πει για την αγγελια που ειχα βαλει? ε με πηρε τηλεφωνο μια νοσοκομα εχει μια εννιαχρονη κ μια δεκαπεντε μηνων θελει να πηγαινω μερικα πρωινα αλλα 6 να ειμαι εκει κ να φευγω κατα τισ 3,5 :? που θα γυριζει κ οταν θα πηγαινει απογευματα θα πηγαινω 2,5 μεχρι 7-8 περιπου αλλα οχι καθε μερα γιατι θα την βοηθαει κ ο αντρασ τησ καποιεσ μερεσ οποτε ισωσ 3-4 μερεσ να πηγαινω αλλα δεν με χαλαει ισα ισα για να βλεπω κ τα παιδακια μου κ να βγαζω κανα χαρτζιλικι γιατι κ εγω εχω μαθει με δικα μου λευτα κ τωρα που μου μενει μια φορα ακομα απο ταμειο ανεργιασ αρχιζω κ τρεμω αφυστε που του αντρα μου του κολλησε να αλλαξουμε το αυτοκινητο γιατι δεν χωραμε κ χθεσ τελικα εκλεισε ενα απο γερμανια κ ειμαστε σε εξοδα γιατι μεχρι να πουλησουμε κ αν δλδ πουλησουμε αυτο που εχουμε θα πεσει πηνα για λιγο καιρο :mrgreen::roll::roll:

αυτα τα λιγα φιλια καλα να περνατε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τί κανετε?

Θένα μου περαστικά σας..όσο για το αμαξι και εμένα μουρμουραει ο άντρας μου ότι θελουμε δεύτερο..αλλά θέλουμε πραγματικά...και τώρα μόλις πάρει δουλειά θα πάρουμε ένα από αγγλία...δικαιούται και αφορολόγητο λόγω του ότι είναι Ελλαδίτης στην Κύπρο..

Μίκα μου ξεκουρασου σήμερα και απόλαυσε τη μερα σου..τώρα που είπες παιδότοπο..μου βαλες ιδέα..άνοιξε ένας χώρος καινούριος εδώ και σκέφτηκα να πάμε καμιά βόλτα με το μικρό αν δεν πιάσουν καταιγίδες... :?

Εμάς ήρθε η θεία μου από Πάφο και έφερε και τον παππού μου να δει τον αδερφό του που είναι στο κρεβάτι άρρωστος και μόλις κατεβηκε από το αμάξι, παραπάτησε ο παππούς, έπεσε, τον τρέχανε στα νοσοκομεία...άνοιξε λίγο το κεφάλι του, τίποτα σοβαρό αλλά με το που είδε αίμα λιποθύμησε 2 φορές..χεστήκανε όλοι ότι πάει ο παππούς..είναι και μεγάλος σε ηλικία...είναι και αδύναμος...αυτό ήταν τώρα...ζαλίζεται λέει..τί να πω..στενοχωρηθηκαμε όλοι πολύ..καλός παππούλης είναι, δεν ενοχλεί κανένα..ενταξει περιμένουμε και το μοιραίο αλλά όσο να ναι..η μάνα μου, τα παιδιά του δηλαδή τον πονάνε ΄πολύ...τους περιμέναμε και εμείς με μια χαρά και μας χάλασε η ψυχολογία με το συμβαν και αγχωνόμαστε πώς θα πάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΣΥΓΑΧΡΗΤΗΡΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΕΦΤΑ!ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ! ΜΑΡΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥΛΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΟΠΤΑ ΣΟΒΑΡΟ...ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ..ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΜΠΑΝΙΑΡΙΣΤΟ Κ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΑΛΛΙ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ. ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΚΟΝΤΡΟΛ ΑΠ ΤΟ ΑΙΡΚΟΝΤΙΣΙΟΝ Η ΜΑΡΙΑ ΠΙΤΑ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΦΑΝΟΥΡΗ ΤΑΖΩ ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ. ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΤΟ ΨΑΡΟΝΕΦΡΙ ΓΕΜΙΣΤΟ ΕΓΙΝΕ ΜΟΥΡΛΙΑ! ΗΠΙΑ Κ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΡΑΣΙ! ΤΩΡΑ ΩΡΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΣΟΚΟΛΑΤΑ..ΦΙΛΙΑ..ΜΑΛΛΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΙΩΣΕΙΣ Κ ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΡΟΟΠΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ λιγούρεψα τη σοκολάτα σου Μίκα μου!!!Σε ευχαριστώ για τα περαστικα..ξέρεις που λένε ο γέρος είτε από πέσιμο θα πάει είτε από..... Ε τον φοβούνται όλοι τώρα παρόλο που φάνηκε τυχερός στην ατυχία του και δεν έσπασε κανένα πόδι, πλευρό κλπ..αλλά στο κοντινότερο νοσοκομείο που τον πήγαν (είναι πολύ χασάπηδες, εχουν όνομα), ούτε μια ακτινογραφία δεν του έκαναν..τον τύλιξαν με γάζες και τον έδιωξαν..και θα τον πάει η θεια μου αύριο στην πόλη τους να τον ξαναδούν οι γιατροί εκεί...

Θένα μου ξέχασα πριν, καλοριζικη η δουλειά!!! Μπράβο, τουλάχιστον θα έχεις ένα έξτρα εισόδημα..τί λες τώρα? με τέτοια κρίση? Συγχαρητήρια και πάλι συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eίπα και εγώ να μπω και χαθήκατε εσείς..βολτάρετε? Εμείς πήγαμε σε παιδοτοπο με τον Κωνσταντίνο, το νονό του και τον αδερφό του..Ο νονος του ανέβηκε σε όλα τα παιχνίδια με τον Κωνσταντίνο και αυτός το καταυχαριστήθηκε!!!Ετρεχε πανω κάτω, χαιρότανε με τα άλλα παιδάκια...συγκινήθηκα που τον έβλεπα!!!

Εγώ αύριο δεν έχω δουλειά επειδη είναι των Τριών Ιεραρχών και είναι αργία! Θέλω να πάω να ψωνίσω του Κωνσταντίνου φουτεράκια, και παπούτσια..Ν α δούμε αν θα τα κατα'φερω..

Σας φιλώ γλυκά όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΥΤΕΑ Κ ΚΑΤΑΙΔΡΩΜΕΝΗ :?:?:?:?:?

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ!!! ΤΙ ΠΑΛΙΟΒΗΧΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Κ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΟΥΤΕ Κ ΜΕΝΑ!!!!!!!

ΠΕΡΝΑΩ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ!!!!!

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ Κ ΚΑΤΙ ΠΟΙΟ ΣΟΒΑΡΟ!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!! 5 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ!!!!! :cry::cry::cry: ΠΟΛΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ1!!!!!

ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ!!!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ Κ ΡΙΞΤΕ ΚΑΜΙΑ ΕΥΧΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΚΙΝΙΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΕ ΤΗ ΝΥΠΕΡΑΝΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ!!!

ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ ΕΚΑΝΕ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΜΠΑΡΩΣΑ

ΕΛΕΝΑΚΙ ΞΑΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ Κ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ Θ ΑΤΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

ΘΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΑΡΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΘΗΚΕΣ!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ!!!

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΡΙΤΗ ΜΕ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΠΡΩΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΑΣ

ελενακη σταγονεσ κ παλι σταγονεσ (σολντεσανιλ) ακριβοσ ετσι ηταν κ ο γιωργοσ κ μονο με σταγονεσ σταματουσε ο βηχασ δοστου 20 σταγονεσ κ εισπνοεσ ειναι ιωση με βηχα εμενα τωρα επιασε κ τον ιασονα αλλα οχι τοσο βαρια οπωσ τον γιωργο αφου απο τον βηχα τον πολυ τον πονουσε η κοιλια απο το σφυξιμο :? ρωτησα κ τη γιατρο κ ο γιωργοσ μπορει να παρει απο 100 μεχρι 150 σταγονεσ οποτε μη φοβασε να τουσ τισ δοσεισ τισ 20

παω γιατι εκανε κακα ο ιασονασ ,ηρθε κ μου το ειπε :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΚΑΛΕ ΤΙ ΓΡΑΨΑΤΕ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ? ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ !!!

ΚΑΛΕ ΤΙ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝΕ ΣΒΑΡΝΑ.

ΘΕΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΘΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ. ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΕΙΝΑΙ ΦΑΓΑΝΟΣ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΞΑΝΑ. ΜΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΨΩΝΙΑ ΣΟΥ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ. ΚΙ ΕΓΩ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑ ΕΤΣΙ ΠΤΩΜΑ ΘΑ ΕΝΟΙΩΘΑ. ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ. ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥΛΗ ΣΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΟ ΕΠΕΘΕΣ ΚΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΣΑΤΕΙΣ. ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΦΑΓΗΤΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΤΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΧΘΕΣ ?

ΑΛΕΚΑ ΗΡΘΕ Η ΚΟΚΟΠΙΚΕΝΑ ? ΕΧΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ? ΡΕ ΣΥ ΑΛΕΚΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ Ο ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΚΛΩΤΣΑΕΙ. ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΛΩΤΣΑΕΙ. ΕΙΣΑΙ ΜΟΛΙΣ 19 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΖΩΗΡΟΣ. ΕΓΩ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ 18ΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ. ΟΤΑΝ ΣΤΡΙΜΩΧΤΗΚΕ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΚΛΩΤΣΙΔΙΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΚΟΛΟΚΥΘΑ !!!

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑΞΙΔΕΥΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ. ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ. ΜΗΟΩΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΗ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ. ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ. ΔΕΝ ΤΙΣ ΒΑΖΩ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ ΜΕ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ.

ΗΛΙΑΝΝΑ, ΖΕΤΑ, ΜΑΡΙΑ (ΚΩ), ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΕΝΑ. ΠΑΝΤΑ ΗΜΟΥΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΤΙΑΝΕΥΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ. ΟΧΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΧΡΗΜΑΤΑ. ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΧΑΤΗΡΙ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ. ΒΕΒΑΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΗ. ΕΧΩ ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ.

ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ. ΔΝΕ ΒΛΕΠΩ ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΩ. ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΝΕΑ. ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΠΕΡΑΣΕ. ΤΟΜΠΡΑΤΕΞ ΜΑ ΣΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ. ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ. ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΙ ΦΑΚΟΥΣ ΕΠΑΦΗΣ ΚΙΑ ΔΝΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΤΑΚΤΙΚΑ ΚΟΛΛΥΡΙΟ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΦΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΟΡΑΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΝΤΑΙ. ΧΩΡΙΣ ΦΑΚΟΥΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΛΙΘΙΚΗ ΕΠΟΧΗ. ΤΟ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ. ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΤΟΥ ΑΚΙ ΜΠΟΥΚΩΣΕ. ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΔΡΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΥΞΕΣ. ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΟ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ. ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΑΝ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΜΑ ΚΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΠΙΑ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΚ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΛΑ.

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΦΗΜΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΨΑΡΟΝΕΦΡΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ. ΟΜΙΚΡΟΣ ΕΚΑΤΣΕ ΚΥΡΙΟΣ ΣΤΗ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΙ ΕΤΡΩΓΕ ΨΩΜΑΚΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΛΕΜΟΝΟΚΟΥΠΑ. ΥΠΗΡΧΕ ΚΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ 4.5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΟΤΑΝ ΗΣΥΧΟΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΕ ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΟΤΑΝΕ.

ΧΘΕΣ ΗΡΘΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ. Ο ΝΙΚΟΣ ΝΥΣΤΑΞΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΦΥΓΑΝ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 4.30 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ.

ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΨΟΦΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ. ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΜΕΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κοκονίτσες μου .....

Βλέπω οι αρρώστιες πάνε κι έρχονται... κ εμείς μια από τα ίδια (ΕΛενάκι μη σκας ... δεν είστε οι μόνοι) ... μην νομίζετε... Παρασκευή την πηρα από τον παιδικό με δέκατα ...ώς το βράδυ ήπιαμε το πρώτο depon με 38,5... ξημερωθήκαμε με γκρινίτσα κ δέκατα.... κ οπως καταλάβατε περάσαμε ενα υπέροχο ΣΚ κλεισμένοι μέσα στο σπίτι... Ευτυχώς απο χτες ήταν καλύτερα ... με λίγες μύξες (κλασικά( και πολυ αλλά ποοοολυυυυ .. τσιγαρόβηχα !!!! (1,5 πακέτο Marlboro άνετα το καπνίζει το παιδί μου) χαχαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol:

Περαστικά σε όλες σας ... κ επειδή θυμάμαι την ερώτηση της Μίκας απαντώ σε εκείνη ... ότι ναι εμείς χρησιμοποιούμε μαξιλάρι... γιατί μας το χε προτείνει κι ο γιατρός όταν ήταν με μπούκωμα .. .Την βοηθάει στον ύπνο να είναι ανασηκωμένο το κεφαλάκι της για να αναπνέει καλύτερα !!!!!

...αααααα και Θενούλα συγχαρητήρια!!!!!!!!!! Μη το συζητάς καθόλου /.... ας είναι λίγες ώρες ας είναι κ λίγα τα χρήματα /...έστω ένα χαρτζηληκάκι δενπειράζει >....!!!

..και Μαράκι βλέπω κ εσύ χρειάζεται ανανέωση ..... κάντην μωρέ.. μια ψυχή που είναι να βγει ας βγει...

Φιλάκια σας αφήνω ... δεν προλαβαίνω πάλι.... κι έχω κι ένα άγχος για το πως θα πάρω τη μικρή πάλι από το σταθμό .... αφήστε τα ...!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα! Εγώ γενικά συμφωνώ με το να πας σε ενδοκρινολόγο αλλά για να μην αγχώνεσαι και πάρα πολύ και εγώ έχω πάθει το ίδιο. Δηλαδή συνέπεια στους κύκλους μέχρι και στην ώρα κάθε μήνα και τους τελευταίους 4 που προσπαθούμε για δεύτερο παιδάκι έχω συνέχεια περίπου 5 μέρες καθυστέρησης σε κάθε κύκλο. Άσε
    • Να πάς σε ενδοκρινολόγο για τις πολυκυστικές καθώς πρόκειται για μια ορμονολογικη διαταραχή και όχι γυναικολογική. Μόνο ενδοκρινολόγος που ειδικεύεται στις ορμόνες αναπαραγωγής μπορεί να σε βοηθήσει για ποιοτικότερη ωορρηξία. Για το άλλο που ρωτάς τι απάντηση να σου δώσει κάποιος;; Πρέπει να κάνεις εξετάσεις 2η-4η μέρα του κύκλου σου για να έχεις μια εικόνα του τι γίνεται..! Ζήτα από το γυναικολόγο σου να σου γράψει έναν πλήρη έλεγχο και αν είναι όλα καλά και το μωράκι συνεχίζει να μην έρχεται, θα πρότεινα και μια σαλπιγγογραφια και ένα σπερμοδιαγραμμα σε εξειδικευμένο διαγνωστικό σπερμολογιας 
    • Μια χαρά είσαι κορίτσι μου!! Την προλακτίνη σου βελτίωσε για να κάνεις καλή ωορρηξία, δεν είναι το πρόβλημα στο αποθεματικό σου! Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να σε βάλει να επαναλάβετε τις εξετάσεις (ίσως με ρυθμό προλακτίνης, ρώτα το) και εφόσον η προλακτίνη παραμένει ανεβασμένη θα σου δώσει ένα χαπακι να την ρίξετε και σε λίγους μήνες θα είσαι πάλι έγκυος!! Παίζει ρόλο να ξέρεις και το αν θηλάζεις.. Και για τον γυναικολόγο θα σου πρότεινα να πάρεις και άλλη γνώμη.. δεν είναι δυνατόν βλέποντας αυτές τις εξετάσεις να σου μιλάει για αποθεματικό ωαρίων!! Το βρήκαμε όλοι νέα μόδα..! Ναι μεν η ΑΜΗ είναι σχετικά χαμηλή για την ηλικία σου αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο παράγοντας! Μια χαρά είναι! Χαλάρωσε λοιπόν όλα καλά, απλά πάρε και άλλη γνώμη για να μην σου πω να τον αλλάξεις..
    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...