Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

ΑΧ ΒΡΕ ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΤΙ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ? ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΤΑΡΑΧΗ ΣΟΥ.

ΚΑΛΕ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ ? ΕΙΠΑ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΑΝ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ.

ΕΛΕΝΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ? ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΣΟΥ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σασ κ παλι!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΣΤΑ ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΨΙΛΟΙ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑΝΕ :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ΠΩΣ ΑΛΛΟΝ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!! ΠΟ ΠΟ ΤΟΣΟ ΒΑΡΙΑ ΤΟΝ ΠΗΡΕ????? ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΥΜΠΠΕΘΕΡΙΟ ΟΠΟΤΕ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΓΑΙΔΑΡΟ..... ΤΩΡΑ ΑΜΑ ΣΤΗΝ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΟ ΓΑΙΔΑΡΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΙ ΕΠΑΘΕ Η ΗΛΙΑΝΝΑ ΕΓΒ ΤΩΡΑ Τ ΑΚΟΥΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα δεν σασ ηρθα παω για υπνο :?

επαιζα με τη φαρμεραμα μου κ περασε η ωρα :roll:

μικα περαστικα αχ ποσο τον νιωθω γιατι κ εγω δυο φορεσ που κολλησα κ τισ δυο πηγα νοσοκομειο για λυποθυμια ημουν την πρωτη φορα ηρθε ασθενοφορο να με μαζεψει περσι ηταν τετοιο κερο :roll:

αυριο το πρωι παω να κοψω το μαλλι γιατι απο τα ντεκαπαζ κ τα βαψιματα ειναι καραχαλια :cry:

αχ το μαλλακι μου κ το θελα μακρι αλλα ετσι πωσ ειναι που να το αφυσω...τεσπα αυτα

αντε καληνυχτεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakiamou ti kanete o nikolas koimithike kata tis 11 simera yioupiiiiii!!!!!!

renataki mou sigami me afine an den itan o mpampas mas edo !!!! xaxaaxxaxaxaxa :lol::lol::lol::lol::lol:

malon tha figoyme tin deytera an mporeso na sintoniso eisitiria kai istories!!!

elena exei dikio i zetoyla o nikolas rixnike stin nifi sas kai ayti tin kanei einai blepeis kai tsoumpotos o dikos mou xaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax

alla den iksere oti einai desmeymeni!!!! :oops::oops::oops::oops::oops:

mikaki mou perastika sas popo talaiporithikate poli!!! perastika perastika kai siderenios o mpampas sas!!!

alekaki mou ti kaneis pos pas? i mikri fatsoula pos einai ???

thena perastika sas kai se sas !!! afoy to brikate to problima me to internet ola ok!!!

koritsia gia tin iliana oute ego ksero kati!!!

ola kala? den exo kai tilefono

parepiptontos prepei na allaksoume kai tilefona mono tis elena kai tis dimitroulas exo!!!

filakiaaa pollaaaa se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ , ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΑΡΓΥΡΩ Κ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ. Η ΜΑΡΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕ..ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΦΩΝΑΖΕ, ΜΙΑ ΝΕΡΟ ΣΑΝ ΤΟ ΒΕΓΓΟ ΕΤΡΕΧΑ ΑΠΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΕ ΔΩΜΑΤΙΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ Κ ΖΥΜΑΡΙΚΟ ΠΟΛΥ ΝΟΣΤΙΜΟ!!!!!Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΘΑ ΦΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΑΚΑΡΟΝΑΚΙΑ ΑΣΠΡΑ...ΕΔΩ ΣΥΝΝΕΦΙΑ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ...ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ. ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΗ ΔΟΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΤΟΥ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΔΗΛ Κ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ ΑΜΕΣΩΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΑΣΤΙΕΥΟΝΤΕ. ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΗΡΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΛ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΓΕΛΑΩ...ΛΕΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΕΤΣΙ ΧΑΧΑ!ΘΕΝΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΧΕΣ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΕΙ Κ ΣΥ ΑΠ ΤΟΝ ΕΜΕΤΟ ΤΟΥ ΗΡΘΕ ΕΜΕΝΑ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ..ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσια κολλησα και εγω απο τη μικα τη "τρελαμενη καθαριοτητα" ακι εχω ξεσηκωσει ολο το σπιτι!!! η σαντυ σχολειο, ο κολοκυθας βαραει ασυστολα, τωρα φτιαχνω ντουλαπες σειρα εχει το δωματιο της κοκοπικου και μετα σαλονι!!!! φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ!!!!

ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ !!! :D:D:D

ΣΑΒΒΑΤΟΔΕΥΕΡΟ ΡΕΠΟ Κ 2 ΧΡΩΣΤΟΥΜΕΝΑ!!!!

ΑΧ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΚΟΚΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ!!!!!

ΝΤΙΜΗ ΒΑΛΕ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟΦΕΙΣ!!!!!!!!!!!

ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

post-5130-138739346504_thumb.jpgIMG_1163.jpg[/attachment:7fp1i8hv]post-5130-138739346504_thumb.jpgIMG_1163.jpg[/attachment:7fp1i8hv]post-5130-138739346504_thumb.jpgIMG_1163.jpg[/attachment:7fp1i8hv]Hello...

Εδώ "πιτιτούλα...".... καλαααα πολύ μου άρεσε Ζετούλα μου !!!!!!!!!!!! Η Δημητρούλα μας έγραψε πάλι... Θα το κρατήσω αυτό ... Γενικώς με συμπαθούν τα παιδάκια .... αλλά μάλλον αυτό συμβαίνει γιατί τα αγαπώ κι εγώ πολύ πολύ κι αυτό το διαισθάνονται ... χιχιχιχιχιι

Μα τι έπαθε η Ηλιανούλα ??? Οντως έχει εξαφανιστεί.... όποια μάθει πρώτη ας το πει κ σε μας ....

Θαλίτσα οι βαλίτσες έτοιμες ??? Μαλλί ??? Φορέματα ??? Πάρε γούνα μαζί σου ... γιατί σε βλέπω να γκαγκανιάζεις !!!! χαχαχαχαχαααα

Μίκα μου περαστικά !!!!!!!!!!!!! Αααα παπππααααππππααα ... το χε πάθει κι ο δικός μου αντρούλης πριν 2-3 μήνες .... αλλά το παλέψαμε χωρίς νοσοκομείο... κι ευτυχώς δεν κολλήσαμε και μεις... Εσύ που βλέπεις την αργυρώ .. .δεν μας λες κ καμιά περίεργη συνταγούλα (αλλά δοκιμασμένη απο σένα).... !!

Αλεκάκι... θα έλεγα να "κάτσεις στα αυγά σου " .... :lol: και να αφήσεις τις δουλειες΄και τις καθαριότητες !!

Ρενάτα μου γλυκιά .... να μου φιλήσεις το Νικόλα μας ..... εγώ θα σας έχω στα υπόψη να ξέρεις (καθότι η ΑνναΜαρία σας γλυκοκοιτούσε) ... σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ................. μη πεις τίποτα στη συμπεθέρα μόνο ......

Συμπεθερούλα μου καλήηηη που μας έχεις ξεχάσει.... μακάρι να γινόταν το "θαύμα" και να κλείναμε ραντεβού όλο το TEAM ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΩΝ ΜΩΡΩΝ !!!!!!!!!!!! Ιασωνάκος να ξέρεις είναι πρώτος στη σειρά .... !!!!!!!! Περαστικά σας ... και καλά κουρέματα .... Μη μου τα κόψεις κ πολύ κοντά όμως εεεε???

Ελενάκι ..... καλή ξεκούραση εύχομαι ..... κ ετοιμάσου με ξύλα ... σόμπες.... φλοκάτες..... έρχεται κρυυυυυοοοοοοο ...κ χιόνια .... .!!!!!! Οταν θα ρθουν .. .στείλε κ σε μας λίγα εεεε ????

Φιλάκια πολλά σε όλες !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!! τι κάνετε? καμαρώστε μας :lol::lol::lol::lol: μίκα μου περαστικά στον άντρα σου...πέρυσι το πάσχα το περάσαμε κι εμείς λόγω του άντρα μου κάναμε ανάσταση στο νοσοκομείο της σπάρτης :(:(:( μετά κόλλησε η μικρή όπου το παιδί έλιωσε μια βδομάδα με διάρροια, στο τσακ γλιτώσαμε το νοσοκομείο αν θυμαστε, και μετά εγώ... άστα...πάντως αυτό που οι άντρες πάνε στο νοσοκομείο από γαστρεντερίτιδα, τι να πω?! τελικά είμαστε πολύυυυυυυυυυυυ ανθεκτικές!!! εδώ το παιδί δεν πήγε νοσοκομείο και ο άντρας μου με λίγους εμετούς και διάρροιες πάρτον κάτω :o:o:o τελοσπάντων... εγώ πήγα σήμερα στα χόντος, πήρα βαφή για το μαλλί και πολλάαααααααα κοκκαλάκια στη δήμητρα η οποία τώρα έχει ξετρελαθεί και έχει βάλει ήδη 5 στο κεφάλι της :lol::lol::lol::lol: πού ''κατάντησα΄΄...κάποτε σήκωνα όλα τα καλλυντικά του χόντος και τώρα πήρα κοκκαλάκια :lol::lol::lol: αχ αυτή η μικρή μ'εχει τρελάνει λέμε :D:D:D συμπεθέρα καλή ξεκούραση!!! όπως λεει και η δήμητρα ετοιμάσου καθότι έρχεται τρελό χιόνι...άκουσα ότι δευτέρα και τρίτη θα χιονίσει και στην αθήνα αφού στο κέντρο θα έχει -6...εμείς που είμαστε πιο βόρεια πόσο θα είναι? -9?! :o:o:o αλέκα κάτσε καλά και άσε τις φασίνες τώρα, το τρέλανες το μπεμπόνι στην κοιλιά, βάλε τον απαυτό σου κάτω ;);) θένα κι εγώ μακρύ το είχα το μαλλί αλλά μια ωραία πρωία μου την έδωσε και πήγα και το κοντοκούρεψα αλλά μ'αρέσει, δεν το μετάνιωσα :D:D:D αυτά προς το παρόν...φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera ti kanete????polles koukles manoules kai paidakia blepo mia xara :D:D:D na ste kala na kanete kai alles sinantiseis....krima pou eimai makria apo oles :cry::cry: den peirazei... ;)

mika mou perastika ston antrouli sou kai emena antras m exei perasei tetoio kai brethikame nosokomeio me orous eutuxws gia kana 2wro...elena mou kali xekourasi kai kala psonia xreiazete pou kai pou...

aleka kolokithas s edwse polu aera blepw :D paloukosou kale ligo ektos kai an malwnei pethera :lol::lol::lol:

ilianna pou xathike???kai egw diabasa sto face oti einai nosokomeio alla tpt parapanw elpizw na einai kala :(:(

sta dika mas simera pigame kai akousame kardoula :D :D nai to mikro mou to fasolaki megalwnei ax ti eutuxia dn perigrafete kathe fora einai mia kai monadiki...apo ebdomada tha pame na paroume ta xartia mas na kanoume exetaseis kai se 2 na to xanadoume...ligo mikri mou me kourazei pou thelei olo agkalies alla ti na kanoume ipomoni...

polla filakia se oles!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφυγε ο αντρας μου παει για καφε, η μικρη παει στο χωριο με τους γονεις μου και εγω μονη να απολαμβανω τη κοιλιτσα μου με το καφεδακι μου!

μαρια μπραβο σας που ακουσατε καρδουλα αντε με το καλο και η αυχενικη!

ντιμι εχω παθει πλακα με τις φωτο σας πολυ ζηλευω!!! εμεις ειμαστε σαν και εσας κοκοτες και λεπτουλες, βλεπω η δημητρουλα μας βαζει ολες κατω!

ελενα μου καλη σου ξεκουραση με τα ρεπουδακια σου!!!

θαλια με τοσο κρυο οχι γουνα και κουβερτα θα χριαστεις....

θενα και εμενα μου τη σπαει που δεν μπορω να μακρυνω το μαλλι μου ευκολα λεπτη τριχα εχω και πολυ αδυναμη. αφου ουτε και οι βιταμινες δεν μου κανουν τιποτα! παντως το πηρα αποφαση με το μαλλι μολις γεννησω και ξαναρθω στα κιλα μου(να χασω συνολικα 20κιλα) θα βαλω μονιμη τρεσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδιτσες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ καλησπερα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πως ειστε? πως ειναι τα μικρα μας ζουζουνακια?

δεν εχω διαβασει τιποτα απολυτως κ ειμαι σιγουρη πως εχω χασει πολλα!!!εχυομαι να ειστε ολες καλα κ τα παιδακια σας!!!!

εγω χαθηκα κ οχι χωρις λογο.ημουν στο νοσοκομειο απο την παρασκευη το βραδυ. ειχα απο την πεμπτη πυρετο. ετσι ξαφνικα ενω ξυπνησα μια χαρα το πρωι μετα απο καμποση ωρααρχισα να μην νιωθω καλα.αρχισε να ανεβαινει ο πυρετος ο οποιος δεν επεφτε με τιποτα.

δεν εδωσα σημασια παρολο που μου λεγανε να παμε στο νοσοκομειο , πιστευα πως θα μου περασει.

την παρασκευη το απογευματακι ομως με επιασε ενα ριγος , να μην μπορω να σταθω κ να εχω μελανιασει ολοκληρη. πηγαμε με τον αντρα μου αρων αρων στο νοσοκομειο. ε εκει μου κανανε παπμπολες εξετασεις, μου βαλανε ορο κ μετα απο καποια ωρα επεσε ο πυρετος. ξημερωματα σαββατου ανεβηκε 40.7 κ παρολο τις ενεσεις δεν επεφτε κ παλι.μου βαλανε οξυγονο για τρεις μερες επειδη ειχαν επηρεαστει οι πνευμονες απο τον πυρετο κ ειχα κ δυσπνοια... τελοσπαντων ημουν παρα πολυ χαλια κ τελικα την δευτερα επεσε.

εκει που ελεγα ωραια με επιασε ενα πραγμα παραλιγο να μεινω στην κυριολεξια!!! μια ταχυκαρδια κ να μην μπορω να αναπνευσω ουτε να μιλησω !!!!! ε πλακωσαν οι γιατροι πανω μου με καρδιογραφηματα εξετασεις ενεσεις κλπ ωσπου υστερα απο καμποση ωρα ηρεμησα!!!!

τελικα την τριτη το απογευματακι ηρθα σπιτακι στα παιδακια μου!!!!!

ειμαι καλυτερα μεν αλλα πολυ εξαντλημενη κ ταλαιπωρημενη !!!! εχω που κ που κ κατι δεκατα, τι να πω....

τωρα περιμενουμε να βγουνε καποιες εξετασεις για να δουμε αν ειναι καποιο μικροβιο στο αιμα.

σας φιλω γλυκα ολες κορισσκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελπιζω να μην ξαναχαθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδουλα μου περαστικουλια σου προσεχε βρε συ μας χριαζονται τα μωρακια μας!!! σου ευχομαι περαστικο να ειναι και να μη ξαναρθει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΣΧΟΛΙΑΣΩ :P:P:P:P

ΞΕΚΙΝΑΩ!!!!!!!!!!!!

1) Η ΜΑΡΙΑ ΕΒΓΑΛΕ ΜΑΛΛΙΑ ~x(~x(~x(:lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΕ ΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΡΑΦΛΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!

2)Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΟΥΜΠΟ :P ΖΟΥΜΕΡΗ ΖΟΥΜΕΡΗ........ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΛΕΣ ΦΙΛΕΣ :lol: Κ ΒΑΖΟΥΝ ΣΕ ΦΩΤΟ ΤΑ ΠΕΙΣΤΗΡΙΑ :lol: ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΞΕΤΣΙΠΩΤΑΡΑ!!!!! :lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΜΟΝΤΕΛΑΚΙ!!!!!

3)Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΡΕΝΑΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ !!! ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΕΛΕΝΟΜΑΙ!!!

4)ΚΑΛΑ Ο ΑΛΛΟΣ Ο ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :lol::lol::lol::lol: ΤΟΥ ΑΚΑΘΙΣΤΟΥ!!!!!

ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ :arrow::arrow::arrow::arrow: ΠΟΙΑ ΕΠΙΝΕ ΒΟΤΚΑ?????? ΣΑΝ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ :lol::lol::lol: ΠΗΡΑ ΜΑΤΙ Κ ΤΟ ΠΟΤΑΚΙ Κ ΤΑ ΦΥΣΤΙΚΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΑΝ!!!!

ΟΔΗΓΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΕΕΕΕ ΗΡΕΜΑ!!!!!! :!::!::!:

ΤΕΛΕΙΑ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΖΗΛΕΨΑ ΠΟΛΛΥ :oops::oops::oops:

ΚΡΥΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΟΒΙΖΕΙ!!!! ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑΜΕ -7!!!!!

ΟΠΟΤς ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ!!!!!

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ1!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ τι τρελα μωρα ειναι αυτα αχ ποσο ζουλευωωωωωωω :D:D θελω κ εγωωωωωω να ερθωωωωωωω :cry::cry::cry:

αααα ζετουλα θα σε μαλωσω κανε κρατη στη κορακλα σου γιατι εσυ θα εισαι πιο ομορφη απο αυτη κ δεν κανει :mrgreen::mrgreen: στρουμπουλο το κοριτσι για κοιτα τη νυφουλα μου που ειναι μοντελακι :lol::lol::lol::lol::lol: εκτοσ κ αν την θεσ εσυ μπαμπατσικια για να μην σου τρωει τουσ αντρεσ αργοτερα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα τα αγορια ειναι αντρακια δεν σχολιαζω γιατι εγω τρελενομε για κοριτσια :x:x

αχ βρεκοριτσια μεγαλο καιμο με τα κοριτσια εχω κ δεν θελω γιατι δεν ειμαι για τεταρτο αλλα οταν βλεπω στο σταθμο του ιασονα τισ μπεμπεσ κ ταμικρουλια κοριτσακια πεθαινω η μανα σασ λεω κ ερχοντε ολεσ εκει στα ποδια μου οταν παω κ μου χαμογελανε κ εγω λιωνω :YMHUG::YMHUG:

θελω να τισ παρω ολεσ σπιτι μου να φανταστητε ειχα καθγστεριση 5 μερεσ κ εγω σκεφτομουν μπεμπεσ :oops::oops::oops: αλλα το πρωι σημερα μου ηρθε.ειμαι μαζοχα τι να πω :? κ να πω οτι δεν εχω κορη ,εχω αλλα θελω κ αλλεσ :lol::lol::lol::lol::lol:

ηλιαννα μου περαστικα σου κοπελα μου...τωρα κοιτα να ξεκουραζεσε γιατι ολα σε χρειαζοντε αλλα κ εμεισ που σε χασαμε ;;):-*:-*:-*

το μαλλι κοριτσια το καψα απ οτι μου ειπε η φιλη μου που μου τα κοψε ,εχει τριφτει απο το ντεκαπαζ ενο επανω εχω μαλλι κατω ειναι το μισο ...μου ρο εκοψε κοντα στουσ ομουσ κ με βλεπω για τρεσα γιατι δεν μπορω με τοσο κοντο τρελενομε....πρεπει να κανω κ καμια κουρα μπασ κ συνελθει για πητε καμια ιδεα

αυτα τα λιγα φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε? εμεις καλα μαζευουμε βαλιτσουλες εκανα κατι ψωνια για τους γονεις μου και ετοιμαζομαι σιγα σιγα!!! καλα κρυο απιστευτο θα ντυνω σαν κρεμυδι το νικολακη παλι!!!!

ηλιανακι μου περαστικα σου ματακια μου και σιδερενια ευχομαι ολα να πανε κατευχην και να εισαι μια χαρουλα και να δυναμωσεις γρηγορα γρηγορα!!!

μαρακι μου με το καλο το νινακι σου αντε μια χαρουλα η καρδουλα ολα οκ τι συγκινητικο !!

αλεκακι μου μη κουραζεσαι κουραζεις και το μπεμπακο σου και γιαυτο κλοτσαει φτανει μαμα !!!!

τελειες η φωτο μας και εμεις και τα αγγελουδια μας!!

αυτα προς το παρον φιλακια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!! πως ειστε???

εμεις καλουτσικα ειμαστε αν κ κρυωμενοι οικογενειακως, αλλα ενταξει δεν πτωουμαστε!!χαχαχα

σας ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου!!!

αλεκακι μου πως εισαι κοπελα μου? η κοκοπικενα? :lol::lol: με την εγκυμοσυνη πως τα πας?

κορμιιιιιιιιιιιιιιιιιιι για αλλη μια φορα με εκανες κ γελασα (ασχετα αν δεν καταλαβα κ πολλα γιατι εχω χασει επεισοδια) !!! :lol:8-)

θεναααααα μου καλε τι επαθε το μαλλιιιιιιιιιιιιιιιι?? πως το καψες???????? :o τι κανουν τα ταρζανακια σου?????

θαλλεια μου εχυαριστω πολυ κοριτσακι μου!!πως εισαι εσυ? ο νικολακης τι κανει????

απ'οτι καταλαβα ειχατε συναντησουλα κοριτσακια εεεεε???? αχ θρελω κ εγωωω πολυ να σας γνωρισω...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

αυτα, πολλα φιλιααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΜΠΩ ΕΡΙΞΕ ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΚΛΑΜΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΩ....ΕΚΛΑΙΓΕ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ ΓΙΑ 1 ΩΡΑ ΚΑΙ 1Ο ΛΕΠΤΑ. ΚΙ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙΜΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΝΑΤΟ ΠΑΛΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΣΗ ΩΡΑ. ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 2 ΩΡΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΑΝ ΜΗΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΕΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ. ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟΥΣΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ.

ΚΑΛΕ ΟΙ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ !!!! ΝΤΙΜΗ ΕΙΔΕΣ ΠΩΣ ΚΟΙΤΑΖΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΟΥ ? ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΤΑ ΒΑΦΕΙΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΟΥ ? ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΡΕΜΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ. ΝΑ ΤΟ ΚΑΡΤΑΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΥΛ.

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΣΟΥ. ΘΑ ΧΩΝΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ.

ΑΛΕΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΒΑΡΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ. ΑΣΤΑ ΓΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ Ή ΖΗΤΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ. Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΟΥ. ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΙΟΛΑΣ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΝΑΙ. ΜΟΝΤΕΛΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ? ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΕΠΙΣΗΣ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.. ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ. ΤΙ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ? ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ. ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΚΙΔΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΝΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ. ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ. ΠΟΛΛΑ ΖΗΤΑΩ Ε ? ΑΠΛΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ. ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ ΔΡΟΜΟΣ.

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ. ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΓΑΙΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΙΔΕΡΩΣΤΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περατικούλια Ηλιανούλα .. πολυ λυπάμαι που πέρασες όλη αυτή την ταλαιπωρία... Ελπίζω να μην είναι τίποτα ... κ να περάσει όπως ήρθε!!! ... και σου υποσχόμαστε ότι την επόμενη φορά θα είσαι κ εσύ μαζί μας ... είτε στην Ααααααθήνααααα.... είτε στην Χαλκίιιιιιδαααααα..... θα δούμε ;)...... χιχιχιιχιχιχιχιιιι

Ελενάκι μου... ναι εγώ ήμουν αυτή με τα ... φυστίκια .... μααααααα το μάτι σου ρε παιδί μου ..... !!!! και μην το κάνεις θέμα τώρα για ένα ελαφρύ ποτάκι..... αλλά να έχεις υπόψη σου .... για να αννανεώσεις το μπαρ σου .... τζίν με τόνικ είναι το ποτό μου ,,,,, εεεε?????? (για όταν θα ρθω στο λέω) :lol::lol::lol::lol:

Ρενατούλα περαστικούλια .... τι έγινε ??? Το ματιάσαμε το παλικάρι μας ??? Μήπως είναι δοντάκια???

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλες τις υπόλοιπες .... τα λέμε από Δευτέρα !!!!!!!!!!!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΚΙ ΕΠΑΝΗΛΘΑ. ΑΚΟΜΗ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.

ΡΕ ΣΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΓΙΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΒΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ. ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟΥ. ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΟ ΤΣΙΜΠΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΜΕ ΟΡΟ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ. ΚΑΛΟ ΣΚ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια μου!!! τι κάνετε? ηλιαννούλα μου πώς είσαι κοπέλα μου? περαστικα εύχομαι να είναι και να μην ξαναλείψεις από τα αγγελούδια σου :P:P ρε συ συμπεθέρα τι μάτι είναι αυτό? από μικροσκόπιο μας πέρασες?! :lol::lol::lol: η μικρή μου είναι τσουπωτή τι να την κάνω που είναι γυναίκα με πιασίματα?!η αλήθεια είναι πως χθες έβλεπα φωτογραφίες από όταν ήμασταν μωρα με την αδερφή μου και η δήμητρα της μοιάζει πολύ :o:o η αδερφή μου μέχρι τα 4 ήταν χοντρούλα μετα έκανε ένα κορμί φανταστικό... αλλά η χαζοβιόλα πάχυνε αρκετά απ'όταν γνωρισε τον άντρα της :?:?:? μακάρι να ξεφουσκώσει και η δημητρα όταν μεγαλώσει γιατί η αλήθεια είναι ότι ούτε εγώ ούτε ο πατέρας της είμαστε εύσωμοι. Α και την επόμενη φορά θα βάλουμε παντελόνι για να μην έχει να λέει η συμπεθέρα :lol::lol::lol: ρενάτα μου αλήθεια πολύ πιθανό να είναι από δόντια, έδωσες λίγο ντεπονάκι? η αλήθεια είναι πως όσο μεγαλώνουν σκληραίνουν τα ούλα και πονάνε περισσότερο τα μικράκια μας :(:(:(:( θένα και μόνο που σκέφτεσαι για τέταρτο σου βγάζω το καπέλο :P:P μαρία μου μπράβο που ακούσατε καρδούλα!!! εγώ θυμάμαι όταν ακούσαμε καρδούλα έβαλα τα κλάματα :oops::oops::oops: τι υπέροχος ήχος ήταν αυτός!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...