Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

κοριτσια καλημερα ανοιξατε μεγαλο θεμα με το room in room out....

γεννησα σε δημοσιο νοσοκομειο δυστυχως μετα απο πολλες ωρες για φτ εκανα καισαρικη και οταν πηγα στο δωματιο το οποιο ηταν τετρακλινο (ημουνα εγω και αλλη μια κοπελα μεσα) και οταν ανεβηκα στο δωματιο ουρλιαζα και απο τους πονους και επειδη δεν ειχα τη σκατουλα διπλα μου, αλλα και που ηταν διπλα μου την επομενη μερα την πηρα αγκαλια γιατι δεν μπορουσα. ολες τις μερες που ημουν μεσα η σαντυ δεν εφυγε απο διπλα μου αλλα η μαμα μου την "εξυπηρετουσε" εγω απο την τομη ειχα υπερβολικους πονους!

η απεναντι μου ομως και αυτη με καισαρικη στο τριτο της παιδακι χωρις να εχει κανεναν εκει να τη βοηθαει ειτε με το μωρο ειτε για δικια της αναγκη παρακαλουσε τις νοσοκομες να παρουν για λιγο το μωρο ή να καθησει καποια μαζι με το μωρο για να κανει ενα μπανιο και επειδη την γραφανε πηγαινε η μαμα μου και το εβλεπε ή σηκωνε το κρεβατι της κοπελας.

μαυτο το παραδειγμα θελω να παω πως και το room in βοηθαει στη ψυχολογια της μανας αλλα αμα εισαι απο καισαρικη και δεν μπορεις να κουνηθεις απο τους πονους καλο θα ειναι να μη εχεις και ενα μωρο να κλαιει γιατι νιωθεις ανυμπορη.....

ελενα μου μη το βλεπεις ποτε μονοπλευρα (πολυ κουκουβαγιες μου ειστε χαλαρωστε και λιγο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σασ γεια σασ!!!!!

ΗΜΕΡΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗΣ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΡΕΠΟ :D:D:D:D

ΑΛΕΚΑΚΙ ΔΕΝ ΜΗΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΣΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ Η ΜΑΝΑ ΕΧΕΙ ΟΝΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΑΝΑΓΚΗ!!!!! ΤΟΤΕ ΕΝΝΟΗΤΕ !!!!

ΕΜΕΝΑ ΠΧ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ Η ΝΥΦΗ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ Μ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!! Ε ΟΧΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!! ΓΕΝΝΗΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΗΚΟΤΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!

ΦΥΣΙΚΑ Κ ΜΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΧΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΕΝΙΩΘΑ ΑΛΛΙΩΣ!!!!!

ΕΙΧΑ Κ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ!!!! ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ !!!! ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑ Μ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ!!!!! ΜΕ ΕΠΙΡΑΞΕ Η ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ!!! :(

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!!!!! Κ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ!!!!!

ΙΟ ΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕΕ????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τί κανετε?

Πώς είστε? Εμένα με ποναει ο λαιμός μου πολύ... :?

Το παιδάκι μου δεν ερχεται σχολείο αυτες τις μερες γιατί είναι κρυωμένο..είναι και ευαίσθητο..αλλά εγώ το ωράριο ωραριο εγώ..κάνω ψιλοαγγαρείες αλλά βοηθάω και τα παιδάκια που κανουν τα φυλλάδια τους και μου αρέσει πολύ!!!

Οσο για το rooming in που λετε εγώ είμαι πολυ πολύ υπερ..και ευτυχως γεννησα σε κλινική που το υποστήριζε..η'ταν διπλα μου 24 ώρες το 24ωρο..και το ήθελα όχι μονο για μενα αλλά κυρίως για το μωράκι..Και εγώ που γεννησα με καισσαρική και ποναγα πολύ, με βοηθαγε η μανα και ο άντρας μου πολύ αλλα και οι κοπέλες που ερχοντουσαν χωρίς να τις φωνάξω καν, το έβαζαν πάνω μου να το θηλάσω, και του εδιναν μετά και το περιβόητο συμπλήρωμα!! :)

Κορίτσια ακούστε!! Μιλώντας με τις κοπέλες εκεί και τη βοηθό του νηπιαγωγείου μου πρότειναν 'ενα βιβλίο το "μεγαλώνω σωστ'α το παιδί μου?" της Μιράντας Σιδερα.ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ!!! Παρτε το κορίτσια και θα με θυμηθείτε!!!!Είναι μικρό σχετικά, διαβάζετε εύκολα, και είναι φθηνό, γύρω στα 10-13 ευρώ!!! Μου το εφεραν να το διαβάσω και θα το αγοράσω από την εκθεση βιβλίου που θα κάνουν στο σχολείο τέλος του μήνα..Η συγγραφέας είναι ΠΑΝΩ ΑΠΌ ΌΛΑ μητέρα, και ότι συστήνει το εχει δοκιμάσει με την κορη της..δεν πρόκειται για πειράματα..απλες συμβουλες με τις οποίες μεγαλώνουμε τα παιδιά μας χωρίς ξυλο, και χωρίς τιποτα φωνες!!!είναι εκπληκτικό!!!Είναι ψυχολογος και αρα ότι λέει είναι επιστημονικα τεκμηριωμένο!!Κάποια απότα οποία τα ήξερα και εγω από τη σχολή..Από τη μερα που ξεκίνησα να το διαβάζω, ειλικρινα ηρεμησα και εγώ!!Αντιμετωπίζω το μικρό με ηρεμία και προσπαθώ να εφαρμόσω όσα λέει χωρίς φωνή ή μεγάλη αυστηρότητα!!!Εχει παραδειγματα μεσα και είναι πραγματικό ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλια σε όλες σας και ξεχασα: Θαλιτσα μου σε πεθυμήσαμε!!! Μη χανεσαι!!! Να σου ζήσει το αδερφάκι σου και φιλια στο Νικολα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε με τις μεγαλες ωρες παλι !!! ο νικολας κοιμηθηκε ευτυχως γιατι δεν αντεχα αλλο!!!

ειμαι πτωμα!! και μενα μαρεσει το μωρακι να ειναι διπλα σου συνεχεια αλλα εγω δεν μπορουσα δυστηχως!! μαρακι μου περαστικα σας!! ενδιαφερον ακουγετε το βιβλιο που λες θα το ψαξω να ριξω μια ματια!!!

εμεις συνεχιζουμε τις ετοιμασιες και επειδη ειμαι μακρια τουυς ειμαστε ολη μερα στα τηλεφωνα χαμοςαχχααχαχχααχαχαχ!!!! τι να κανουμε!!!

φιλακιαααα πολλααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι το εψαξα το βιβλιο και δεν ξερω ποσο ευκολο ειναι να το βρουμε ελλαδα η αν το φερνουν καποια βιβλιοπωλεια οπου το ειδα ειναι μονο κυπρο και μονο με πιστωτικες αγορα!! αν το βρω θα το παρω διαβασα ενα αρθρο και οπως λες και εσυ εχει και παραδειγματα μεσα μου φανηκε πολυ ενδιαφερον!!

φιλακια πολλααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΞΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ. ΕΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΓΡΑΨΑΤΕ ΤΟ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ.

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΘΑΛΕΙΑ ΜΑΣ. ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΙΕ ΣΥ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΑ ΜΑΣ ? ΦΙΛΙΑ ΑΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΑΣ.

ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΛΙΟ, ΑΛΑΛ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ. ΜΑΡΑΑΚΙ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΕΣΥ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ ΓΑΙΤΙ ΜΑΣ ΞΕΣΗΚΩΣΕΣ ΤΩΡΑ.

ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΟΥ ΘΙΞΑΤΕ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΠΩΣ Η ΖΕΤΑ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΜΑΖΙ, ΜΕ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ ΗΤΑΝ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΩ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ. ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΚΕΙ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΩΝ. ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΑΙΤΙ ΟΑ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ.

ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΥΧΑΙΝΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΓΧΟΝΩΜΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΕΚΛΑΙΓΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΚΙΑ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΛΙΣ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ.

ΕΛΕΝΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΡΘΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΒΑΛΕΣ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ, ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ ΤΙΑ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ.

ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ. ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΩΣΤΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκιά μου συμπεθέρα, όσα άρθρα κι αν διαβάσω δεν θα αναιρέσω την άποψή μου...η κόρη μου επειδή γεννήθηκε 20 μέρες νωρίτερα, στην 37η εβδομάδα, και επειδή ήταν χαμηλού βάρους 2440 έμεινε για 2 μέρες στην ΜΕΝΝ έτσι ώστε να κάνει καποιες περαιτέρω εξετάσεις και να είμαστε σίγουροι ότι το παιδί ήταν εξαιρετικά καλά. δεν μπήκε στη θερμοκοιτίδα και έτσι μπορούσαμε και κατεβαίναμε και την παίρναμε στην αγκαλιά μας μόνο εγώ και ο πατέρας της. Το παιδί μου το είδα μια μέρα μετά τη γέννα γιατί μετά την καισαρική δεν μπορούσα φυσικα να σηκωθώ και να πάω κάτω να την δώ κάτι που έκανε ο πατέρας της. Την τρίτη μέρα από νωρίς το πρωί μου την έφερναν σχεδον κάθε 2 ώρες και αν εγώ ήθελα να την δω στο ενδιάμεσο την ζητούσα και μου την έφερναν πάλι...το παιδάκι μου αναγκάστηκε να είναι μακριά από την μανούλα του για 2 μέρες πλην των λίγων ωρών που μας επέτρεπαν να την δούμε...τι ήταν λοιπόν το καλύτερο γι'αυτήν μιας και ήταν και τόσο λιλιπούτεια? να μείνει μακριά από μικρόβια και από τον πολύ κόσμο...το ξαναλέω ότι αν την είχα μαζί μου την ώρα των επισκεπτηρίων θα είχα πεθάνει από αγωνία για να μην μου κολλήσει κάτι...συν τοις άλλοις δεν ήθελα να κρατάω την μανούλα μου κάθε βράδυ μαζί μου και να μην κοιμάται...γι'αυτό λοιπόν μην είσαι απόλυτη...φυσικά το ότι δεν ήθελα το μωρό μαζί μου συνεχώς δεν νομίζω ότι με κάνει λιγότερο καλή μάνα από όσες το είχαν δίπλα τους, ε? πάμε σε άλλα τώρα...μαρία μου μακάρι να μπορούσαμε να βρούμε το βιβλίο, ενδιαφέρον ακούγεται!!! οι υπόλοιπες τι κάνετε? ρενάτα μίλησες με την ντίμη? χθες έλειπα και δεν μπήκα καθόλου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ!!!!!!!!!!

ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΑΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ....ΓΥΡΙΣΑ Κ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΜΕΝΟ1!!!

ΓΛΑΣΤΡΕΣ Κ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΦΥΓΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Κ ΚΟΒΑΝ ΝΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ!!!! Η ΑΠΛΩΣΤΡΑ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΤΗΣ ΑΥΛΗΣ!!!

ΕΝΑΣ ΠΑΝΙΚΟΣ ΛΕΜΕ!!!!!

ΤΙ ΠΡΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!!!

ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΝΑΝΑΚΙΑ1!!!! ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ Κ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ Κ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ :roll:

ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΨΑΞΕ Η ΘΑΛΙΑ ΑΛΛΙΩΣ ΤΖΑΜΠΑ ΘΑ ΕΨΑΧΝΑ Κ ΕΓΩ!!!

ΤΙ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΚΑΝΑΡΕΙΣ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΕ ΟΛΕΣ :shock::shock::shock::shock: ?

ΘΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΧΤΙΑ ΕΣΥ ΧΑΧΑΧΑΧΧΑ ΑΝΤΕ ΚΑΛΕΣ ΕΤΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΘΑ ΑΝΕΒΕΙΤΕ???? ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ????? Ε ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ Ε?

ΡΕΝΑΤΑ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΤΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΥΠΑΡΞΗ ΑΛΛΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ!!!!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΛΕΩ???? ΟΤΙ ΟΤΑΝ Κ ΑΜΑ ΞΑΝΑΓΕΝΝΗΣΩ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΑΤΟΜΟ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΙΣ 1 ΑΝΤΕ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!!

ΤΟΤΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!!!!! ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΕΙΝΑΙ Α ΑΛΑΝΘΑΣΤΟ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΧΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ!!! ΕΚΛΕΓΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ Κ ΕΛΕΓΑ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΕ!!!! ΕΒΗΧΕ Κ ΦΩΝΑΖΑ ΤΙΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ!!!!

ΤΙ ΧΑΖΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!!!

ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ!!! ΒΡΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΒΡΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΠΑΝΤΟΥ!!! Κ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ ΤΟΥ!!!!!ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΤΡΟΦΑΡΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ!!!!!! ΝΟΜΙΖΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ?!!! ΤΟ ΝΙΩΣΑΤΕ???

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΑΡΗ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ!!!!!!! ΕΙΔΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 2 ΜΗΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΑΛΛΑ ΟΚ ΑΥΤΑ ΜΕ ΧΑΛΑΣΑΝ!!!!

ΣΑΣ ΤΑ ΕΠΡΓΞΑ :lol::lol::lol::lol: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ την είχα συνεχώς δίπλα μου και ήμουν πάρα πολύ αγχωμένη...ακόμα και για να πάω να κάνω τσίσα μου έπρεπε να είναι και κάποιος άλλος στο σπίτι για να κάτσει μαζί της αλλιώς δεν πήγαινα :oops::oops::oops: αλλα χαλάρωσα γρήγορα, αφού 20 ημερών την πήγα στο δωμάτιό της -εννοείται βέβαια με την ενδοεπικοινωνία στη διαπασών- :lol::lol::lol: εδω το πάει για βροχή :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα σε διαβασα συμπεθερα!!!! ΚΑΛΕ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ?????

Κ ΠΩΣ ΝΤΑΡΝΤΑΝΕΨΕ ΕΤΣΙ?????????????

ΚΑΛΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΡΧΙΣΝΑ ΝΑ Μ ΦΕΥΓΟΥΝ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΛΕΓΕ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ :lol::lol::lol::lol: ΑΠΟ ΜΩΡΟ ΕΙΧΑ ΝΑ ΒΡΑΧΩ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από 2 μηνών είχε καλύψει το κενό που της έλειπε τόσο σε βάρος όσο και σε ύψος...τον πρώτο μήνα είχε πάρει 1 κιλό και 3 πόντους ύψος και τον δεύτερο 1200 βάρος και 6 ποντους ύψος... αχ...το στήθος μου ρώτα τι πέρασε που κάθε 2 ώρες αντλούσα γάλα με το θήλαστρο...ούτε να τα θυμάμαι δεν θέλω :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΣΤΟ ΗΠΙΕ ΟΛΟ Η ΑΡΚΟΥΔΙΤΣΑ :lol::lol::lol::lol: ΣΕ ΞΕΖΟΥΜΗΣΕ!!!!! :lol::lol::lol:

Ε ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΜΑΖΙ ΠΗΓΕΝΑΜΕ!!!! ΣΤΟΥΣ 6 ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑΝ Κ ΤΟΝ ΜΕΤΡΗΣΑΝ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩ ΦΙΛΙΑ ΣΤΗ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΟΥ ΜΟΥ!!!! ΠΟΥ ΚΑΙΡΟ ΕΙΠΑΜΕ ΕΧΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΓΚΟΥΧ ΓΚΟΥΧ :roll:

ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΒΡΑΔΥ@@@@@!!!!!

Α ΚΑΙ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΦΕΝΕΣΕ ΟΝ ΛΑΙΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ????????????? :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξέρω πάντως μέσα είμαι ;);) προσπάθησα να βάλω φωτό στο φεις και δεν μπορούσα...θα ξαναπροσπαθήσω...με ξεζούμησε δεν λες τίποτα!!! αλλα γι'αυτό έγινε γυναικάρα :lol::lol::lol: 88 ολόκληρους πόντους και σχεδόν 13 κιλά!!! καλή ξεκούραση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΨΥΧΩΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΗΜΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΔΩ 20 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΟΥΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΠΡΙΝ ΠΕΣΕΙ Ο ΑΦΑΛΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΕΓΩ. ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΑΝΑΛΑΒΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΩ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ. ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΗΡΑ ΦΟΡΑ. ΤΩΡΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ.

ΖΕΤΑ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗ Ν ΝΤΙΜΗ. ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΠΜ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΝΟΗΘΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια σας διαβαζω και σας ξαναδιαβασω και πραγματικα δεν το πιστευω αυτα που διαβαζω! εκτος οτι επαθα επιλοχια καταθλιψη και επι ενα μηνα εκλαιγα στο διπλα δωματιο ποτε δεν καθομουνα διπλα της να την βλεπω πως ανασαινει! και το μπανακι μου εκανα και δουλεια πηγα πολυ νωρις και για καφεδες εβγαινα με τη σαντυ. 2φορες μονο εκανα σα ψυχωτικια οταν την πρωτοαλλαξα δωματιο και κοιμοταν μονη της και το δευτερο οταν κοιμηθηκε πρωτο βραδυ σερι τον υπνο και δεν σηκωθηκε για βυζι ή για οτιδηποτε!

δεν ξερω γιατι δεν εχω το τοσο υπερπροστατευτικο ενστικτο αλλα δοξα το θεο η σαντυ εγινε πολυ ανεξαρτητη μεχρι στιγμης!

θαλιτσα μου συγχαρητηρια για τον αδελφο σου!! μη χανεσαι εσυ!!!

θελω και εγω να μορφωθω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΡΩΕΕΙ ΛΙΧΟΥΔΙΕΣ...ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΡΑΧΑΝΑ. ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΦΤΙΑΞΑ ΣΟΛΩΜΟ ΣΤΟΝ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ. ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΟΜ Κ ΣΕ 15 ΛΕΠΤΑ ΕΤΟΙΜΟ. ΕΚΑΝΑ Κ ΓΕΝΙΚΗ ΞΕΜΕΣΙΑΣΤΙΚΑ , ΑΛΛΑΞΑ Κ 2 ΧΑΛΙΑ ΘΕΣΕΙΣ ΣΑΛΟΝΙ ΜΕ ΚΟΥΖΙΝΑ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΒΕΛΠΩ ΝΑ ΜΕΝΩ ΞΕΡΗ ΑΠ ΤΗ ΜΕΣΗ ΜΟΥ. ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΝΙΚΩΣ Η ΜΑΡΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΞΕΡΟΒΗΧΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΥΞΕΣ,ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ?ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΕΝΝΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΑΤΕ...ΕΓΩ ΕΙΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΤΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΡΙΟ, ΟΠΟΤΕ ΒΟΛΤΑΡΑ Κ ΓΩ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΑ . ΤΟ ΒΛΑΣΤΑΡΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΣΤΗ ΒΙΤΡΙΝΑ Κ ΤΗΝ ΒΛΕΠΑΜΕ ΟΛΟΙ. ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΡΙΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΠΑΛΙ. ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΕ 12 ΩΡΑ, ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΜΙΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ Κ ΥΠΝΟΣ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΝΟΣΟΜΟΜΕΣ Κ ΤΑ ΠΗΡΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΝΙΝΙΑ. ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΚΗ ΟΠΩΣ Κ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 2 ΜΕΡΕΣ.ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΟΧΙ...ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ Μ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΟΛΟ ΤΟΝ ΥΠΝΑΚΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑ. ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ Κ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΒΑΣΙΚΑ. ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε ειχαμε παει στην ξαδερφη μου να τους δουμε λιγο και μαζευτικαμε πριν καμια ωρα

θα βαλω τον ανταρτη για υπνο και θα επανελθω μαρακι η ιδεα της ελενας με το σκαναρισμα με φαινετε η πιο καλη μηπως να σε αγγαρεψουμε? κοριτσακια μεσα για την συναντηση αν και ειμαι γαιδουρα ακομα δεν εχω παρει την ντεμη τηλ θα την παρω αυριο!! φιλακιααα τα λεμεεεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΑΡΗ.

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΤΟΑ ΕΧΩ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ, ΓΙΑΤΡΟ, ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ, ΝΥΧΙΑ. ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ. ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΜΑΣ ΒΟΛΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ. ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΜΟΝΟ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΣΚΕΠΤΟΜΑΣΤΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΘΕΑΤΡΟ ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΙΨΟΥΜΕ ΚΑΝΑ 4ΩΡΟ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΑΚΟΜΗ.

ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΙ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΝΑ ΤΡΙΩΡΟ ΣΧΕΔΟΝ. ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΝΥΧΤΙΑ.

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

ΤΗΣ ΒΟΛΤΑΣ ΣΗΜΕΡΑ :D:D:D

ΠΗΓΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΠΡΩΤΗ ΦΟΑ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟΝ ΧΟΡΟ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ ΜΟΝΟ ΤΟΥ!!!!

ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΑΛΛΑ ΠΗΓΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΤΟΥ ΕΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΠΑΤΣΑ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ!!!

Ε Ο ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΛΕΕΙ!!!!!! <<ΜΑΜΑ ΠΑΙΔΙ ΝΤΑ ΜΠΑΤΑ>> ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗ!!!!

ΟΥΤΕ ΕΚΛΑΨΕ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΚΑΘΟΤΑΝ Κ ΤΟΝ ΚΟΙΤΟΥΣΕ!!!

Ε ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΙΝΙΑ ΜΟΥ :oops::oops::oops: ΠΗΓΑ ΕΠΙΑΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΤΥΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΝΕ Κ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΕΞΩ :oops::oops::oops: ΚΑΤΙΝΑ Ε????? :lol::lol::lol:

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΠΑΙΞΕ ΠΟΛΛΥ Κ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΕ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΜΕΙΝΕ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΘΥΜΑΤΕ Τ ΛΕΕΙ!!!!!!

ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ Κ ΜΑΓΟΥΛΟ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω σας εγραφα πριν αλλα η μικρη με χτενιζε και ποναγα και το εκλεισα!!!

μετα απο το χθεσινο ξενυχτι μη φανταστειτε μονο 2μπυρες μεγαλες, σηκωθηκα το πρωι εστρωσα το κρεβατι της μικρης, πηγα στη φιλη μου για το καθιερωμενο μου καφε και μετα φυγαμε για το χωριο ωστε να φαμε ολοι οικογενειακως και να φερουμε και τη μικρη κατω αφου αυριο εχει χολειο! ηπια και εκει τα κρασακια μου εφαγα καλα καλα και επιστρεψαμε σπιτι οπου η κορη μου κοιμηθηκε πανω μου η καημενουλα πρωτη φορα το κανει και δεν ηθελε να την αφησω και κατω και καταλαβαινεται πως εκανε απο μεσα ο κολοκυθας που τον πιεζε. βγαζει παλι δοντια που ελπιζω αυτη τη φορα να τα βγαλει και σηκωνει πυρετουλη και κλαιει ανευ λογου και αιτιας και εχει και ευκοιλια και δεν θελει να πιει γαλα και δεν θελει καμια πιπιλα και φυσικα οπως καταλαβαινετε ο μπαμπας της θα την βγαλει περα δωθε σημερα! στην αρχη φοβηθηκα μη ειναι κρυωμενη αλλα ευτυχως που μιλαει εστω και σπαστα "τομα αου" και ολο το χερι μπουνια χωσιμο στο στομα.

ασε και αυτο με τις μπατσες, με τις δαγκωματιες και ολα τα συναφη η καημενουλα τα τραβαει στο παιδικο αφου πλεον παιζει μονη της αφου ξερει οτι οι υπολοιποι θα τη χτυπησουν.... και μενα δεν αντιδραει και να σου πω ειναι και καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΝΑΙ ΕΝΝΟΗΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΝΕ!!!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!!!

ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ!!!!!

ΜΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ Κ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ!!!! ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙ ΕΚΑΝΑ Κ ΜΕ ΧΤΥΠΑΕΙ!!!

ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΙΚΑ!!!

ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!! Κ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΠΩΣ ΕΚΕΙΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΓΙΑ;ΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΤΛ!!!!! ΚΤΛ ΚΤΛ

ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!! ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΟΙ ΜΑΝΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!! ΙΣΙΩΣΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑ Κ ΝΙΩΘΩ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΒΑΣΙΚΑ.ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΘΑ ΤΟΚΑΝΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ. ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΟΧΙ ΣΕ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ. Η ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΟΥ ΜΑΓΙΡΕΥΩ ΡΕΒΥΘΙΑ ΕΣΤΡΩΣΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ Κ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΠΑΝΩ ΔΩΜΑΤΙΑ ΝΑ ΑΕΡΙΣΤΟΥΝ. ΓΕΝΙΚΑ ΧΑΛΑΡΑ...ΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ! ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ...ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΑΝ ΔΕΙ ΟΤΙ ΕΡΧΟΝΤΕ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΑ ΣΠΡΩΧΝΕΙ Κ ΤΑ ΚΑΡΠΑΖΩΝΕΙ...ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΝΕΙ...ΤΗΝ ΜΑΛΩΝΩ Κ ΓΩ Κ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΩ ΠΩ Κ ΑΓΚΑΛΙΑ . ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙΡΕΙ ΠΡΩΤΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???????? ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΗ ,ΣΕ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ...ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΩ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΣΕ ΑΤΑΞΕΙΣ Κ ΛΕΩ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ.ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΗ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΕΠΙΣΗΣ ΛΕΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΛΩΣΣΟΥΔΕΣ ΔΗΛ! ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΝΤΕ ΜΑΡΙΑ ΞΥΠΝΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ. ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ <ΓΚΑΛΙΑ>Κ ΛΙΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ... καλημέρα !!!!!!!!!!!!!!!

Λογοδιάρροια βλέπω έχετε .... μπράβο μπράβο ... :lol: ....

Λοιπόν... για να δούμε ... θα τα καταφέρουμε τελικά ???? Συντονίζω συντονίζω..... !!!! :mrgreen:

Φιλιά ... πάω να τις πάρω τηλέφωνο μία μία .... έχουν μαζευτεί και πολλές ... 5 με μένα ... δεν θα χωράμε σε μαγαζί να κάτσουμε όλες μας !!!!!!!!!! χαχαχχααχχαχαχαχχαχααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...