Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

ναι αυτες που γεννανε με φτ δεν περνουν τιποτα γιατι παει για τα εξοδα του νοσοκομειου αλλα δεν ξερω τι γινεται για μενα που θα γεννησω με καισαρικη

αν θυμαμαι καλα με φτ ειχες γεννησει τη κωνσταντινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΑΙ ΜΕ ΦΤ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΑ!!!!ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΣΟ ΟΧΙ ΟΛΑ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ....ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΒΓΑΛΑΝ ΕΓΚΥΚΛΙΟ ΟΤΙ Η ΓΕΝΝΑ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΙΣΧΥΕΙ ΑΡΑΓΕ????ΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΧΛΩΜΟ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ...

ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΗΛ ΣΤΗΝ EUROMEDIKA ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟΙ...ΕΣΥ ΑΚΟΥΣΕΣ ΤΠΤ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και αυτο ισχυει αλλα αμα παρνεις τρικλυνο στη ιδιωτικη... περιμενε λιγο να δεις τι ακριβως θα γινει με το ΙΚΑ και το ΕΟΠΥΥ παντως ισχυει τα 200 ενσημα τα δυο τελευταια ετη για τα επιδοματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ !!! ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΕΓΩ ΜΠΑΙΝΩ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ. ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ.

ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΝΑ ΠΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ. ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ !!!

ΑΛΕΚΑ ΚΑΙ ΜΑΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΛΕΟΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ 1500 ΕΥΡΩ ΕΙΤΕ ΓΕΚΝΝΗΣΕΙΣ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΕΙΤΕ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ. ΚΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΤΙ ΖΗΤΗΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΕΝ ΠΡΕΙΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ, ΟΛΟΙ ΖΗΤΑΝΕ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΔΥΜΑ. ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΑΛΤΑΡΑ. ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ? ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΣΥΛΛΑΒΕΙ ? ΠΑΝΤΩΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΕΥΤΧΙΣΜΕΝΗ.

ΠΗΡΑΝ ΦΩΤΙΑ ΟΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΒΛΕΠΩ. ΖΗΛΕΨΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΡΟΔΙΤΙΣΣΕΣ ? Ή ΜΗΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΒΡΕΘΕΙ ?

ΧΑΣΑΕΜ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΤΙΜΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΟΥΧΑ. ΑΥΡΙΟ ΟΜΩΣ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΗ. ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ? ΧΘΕ ΣΤΟ ΒΡΑΔΥ Ο ΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΟΣ. ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ...ΟΧΙ ΝΙΚΟΛΑΚΗ, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙΣ ΤΩΡΑ. ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΤΗΣΗ !!!..........ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΓΩ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΤΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙ ΜΟΥ :o:o:o ΤΗΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΖΑΛΙΣΕΙ...ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΕΓΩ ΦΑΓΗΤΟ, ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΜΟΝΗ ΤΗς ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ :o:o:o:o ΕΙΠΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...ΟΝΤΩΣ ΜΙΚΑ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΔΙΔΥΜΑ :o:o:o ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ, ΑΥΤΗ ΕΔΩ Η ΣΟΥΠΙΑ Μ'ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ OFF :oops::oops::oops::oops: . ΕΜΕΙΣ ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΩΣΟΥΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ. ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΣΟΥ ΑΝ ΞΑΝΑΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΩΡΑ, ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ :D:D:D ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ? ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙς ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΟΣΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ. ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕΙ.

ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΙ ΕΓΩ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΕΝΝΑΣ ΠΛΕΟΝ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ? ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΑΝ ΤΗΝ ΕΣΧΑΤΗ ΛΥΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ν'ΑΛΛΑΞΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ...ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΠΩς ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΜΕΣΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζετουλα μου πολυ γελασα που λες τη Δημητρα σουπια γιατι τη σαντυ τη λεω φωκια :lol::lol::lol:

ρενατα μου για φτ πληρωνεις στο δημοσιο νοσοκομειο καπου στα 1000ευρω με το δωματιο (δε μιλαω για το φακελακι του γιατρου), αν κανεις καισαρικη ομως δεν πληρωνεις τιποτα θεωρειτε χειρουργειο γιαυτο. δεν ξερω τι γινεται στα ιδιωτικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΟΙ ΑΜΥΓΔΑΛΕΣ ΜΟΥ Κ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ....ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ...ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ Κ ΓΩ ΚΟΥΚΟΥΛΩΜΕΝΗ .ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΜΟΥ..ΑΛΕΚΑΚΙ ΝΑΙ ΒΡΕ ΜΟΝΕΣ ΝΑ ΚΑΦΕΔΙΑΣΤΟΥΜΕ. ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΜΗΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ. ΡΕΝΑΤΑ ΜΕ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΓΕΝΝΗΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!!!! ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΣΤΙΣ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΕΣ ΛΕΝΕ=ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ. ΟΧΙ ΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΕΣ , ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΑ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ..ΒΓΑΙΝΩ ΘΑ ΜΠΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΑ..ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου! Καλέ πόσα γράψατε!!!!

Αλέκα μου σου είπα να σας ζήσει ο κολοκύθας ο Πέτρος? Άντε να χεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να αποκτήσεις ένα υγιέστατο μωράκι!!!

Μαρία μου τί ευχαριστα νέα είναι αυτα? Μπράβο, συγχαρητήρια!! Αντε καλοστέριωτο να ειναι και να έχεις και εσύ μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να αποκτήσεις ένα υγιέστατο μωράκι!!

Μπράβο κοριτσάκια μου, αντε να αυξανόμαστε σίγα σιγά!!!!

Κορίτσια εγώ τον Κωνσταντίνο το φωνάζω σκαθάρι και ζουζούνι! Και του λέω ότι είναι το αστέρι μου!!!

Μίκα μου αλήθεια γιατί θες να κάνεις εξωσωματική?

Κορίτσια αλήθεια τόσα πληρώνεις τώρα σε δημόσιο στην Ελλάδα?

Θένα να σου ζήσει ο Γιωργάκης σου!! Να ναι παντα καλα κοπέλα μου!!

Οι υπόλοιπες τί κάνετε? Ελενάκι μου ο φίλος Χρήστος τί κάνει? Ντίμι? Ρενατα?

Τα φιλια μου σε όλες σας!!!

Α Αλέκα μου πολύ ωραία τα χρώματα που διάλεξες, και ουδέτερα! Κοιτα και αυτό το σαιτ με ταπετσαρίες..έχει πολύ ωραίες!!!Εγώ το κοίταγα για το καινούριο σπίτι!!

http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2_itemId=1686

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικα μου τώρα είδα το μην. σου! Περαστικα σου!! Πάντως αν θες γρήγορη ανακούφιση απο τις αμυγδαλες και αντέχεις τη μυρωδιά, βρασε σκορδο και πιες το ζουμί :shock: !! Κι ομως κάνει θαυματα στις αμυδγαλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκει που ελεγα να το κανουμε πορτοκαλι με πρασινο το δωματιο ο αντρας μου τα αλλαζει. τελικα να παραμεινει απο πανω το ροζ και απο κατω μπλε.... θα δουμε

ειδα καστρα με δρακους και ιπποτες σε αποχρωσεις πρασινο και γκρι και μου αρεσαν πολυ θα ταιριαζουν με τα αυτοκολλητα της σαντυς(καστρο ροζ με νεραιδες). τι λετε τι αλλο θεμα προτεινετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα το σαιτ που σου εβαλα το ειδες? ακόμα και να μην παραγγείλεις μπορείς να παρεις ιδεες..εχει απίστευτα σχέδια..φαρμα..κάστρα..βυθό..λειβαδια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα μαρια μου το ειδα το σαιτ(οχι ολο δεν με αφηνε η φωκια θα συνεχισω τωρα).ειμαι και εγω αναποφασιστη παντως φαρμα ειναι κοινοτυπο πλεον θα ηθελα κατι πιο περιεργο σα αγοριστικα καστρα ή πειρατες αλλα και πειρατινες. κατσε να σας βαλω φωτο να δεις πιο μου αρεσε πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΤΙΣ ΩΡΕΣ ΜΟΥ ΕΓΩ.

ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΡΑΚΟΥΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΟΥΝ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΣΤΑ. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΣΥΜΨΩΝΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ.

ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΨΑΞΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ. ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΘΑ ΜΑΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΗ Η ΩΡΑ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ. ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ ? ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ.

ΜΑΡΑΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΩ ΜΕ ΧΙΛΙΕΣ ΔΥΟ ΛΕΞΕΙΣ. ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΖΩ, ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ, ΝΟΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΠΛΗΡΗΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΝΟΙΩΘΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ. ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟΣ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΜΟΝΑΔΙΚΑ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρενατα μου παρα εισαι κουκουβαγια!!!!!! δεν ξερω επειδη ειναι τοσο ανεξαρτητη η σαντυ δεν εχω τοσο τρελο κολλημα! ειμαι free to go mother!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρααααααααα!!! τι κάνετε? μόλις έβαλα την μικρή για ύπνο και μπήκα στα γρήγορα γιατί θέλω να πάω να κάνω μπάνιο πριν ξυπνήσει...εγώ να δείτε με πόσες λέξεις την φωνάζω...πάντως το μόνιμο το οποίο την φωνάζω από την μέρα που την γέννησα και συνεχίζω ακόμα είναι το ''στολιδένια μου'' :D:D:D αχ ρενάτα μου όλες έτσι νιώθουμε...ποτέ δεν περίμενα ότι θα ένιωθα τόσο τρελό έρωτα για το ίδιο φύλο :lol::lol::lol::lol::lol: εγώ τώρα που κάθομαι όλη μέρα μαζί της παρόλο που με κουράζει το απολαμβάνω!!! μου φαίνεται ότι τελικά το είχα ανάγκη να την έχω πάλι λίγες μέρες συνέχεια εγώ!!!! αλλα λίγες το τονίζω!!!! το μόνο που δεν αντέχω αλλά κάνω τα στραβά ματια είναι ότι το πάτωμα μου κάτω έχει ότι μπορείτε να φανταστείτε...τουβλάκια, μπάρμπι, τάπερ, ζωάκια, σαλιάρες κλπ...εγώ τα μαζεύω κι έρχεται απο πίσω ο ανεμοδούρας και τα σκορπίζει πάλι :o:o:o:o αλέκα μου δεν έχω κοιτάξει ακόμα αυτά που πρότεινες, θα το κάνω το βράδυ και θα σου πω την γνώμη μου...μπράβο που είσαι πιο άνετη με την σάντυ. νομίζω καλό κάνει στα παιδάκια μας να μην τα έχουμε κολλημένα πάνω μας. εγώ στην αρχή δεν την άφηνα πουθενά...τώρα καμιά φορά την αφήνω να κοιμηθεί στους γονείς μου και κανόνισα και το ταξίδι μας με τον άντρα μου κάτι που ούτε που μου πέρναγε από το μυαλό πριν λίγους μήνες γιατί δεν μπορούσα να την αφήσω...από του χρόνου που θα είναι πιο μεγάλη θα την αφήνω και στην αδερφή μου για να παίζει με την ξαδέρφη της, το περιμένω πώς και πως γιατί ξέρω ότι και οι μικρέσ λυσσάνε για παιχνίδι μαζί!!! μίκα μου περαστικά,πρόσεξε το κοριτσάκι μας να μην κολλήσει :?:? μαρία μου το ξεκινήσατε το σπίτι σας? συμπεθέρααααααααα ποου είσαι? θένα? ηλιάννα? μαρία κω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επέστρεψα καλές μου ... εν τάχει ... αλλά πολύ τάχει... σας διάβασα και χάρηκα τοοοοσσσοοοο ποοολύυυυυ!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια καταρχήν στην Αλέκα μας (κα΄θότι πρηγείται στα νέα της) για τον ΑΓΟΡΑΡΟ !!!!!!!!!!

Και Πολλές Πολλές Ευχές στο Μαράκι για μια τέλεια τέλεια αλλά πολύ τέλεια σε όλα εγκυμοσύνη !!!!!!!!!!!!!!

Εμείς καλά είμαστε ... δεν κάναμε το εμβόλιο ακόμα βέβαια.... δεν προλαβαίνω να σας αναλύσω όλες .... Ρενατούλα κ Ζετούλα βλέπω ότι τα καμάρια σας μου τα προσέχετε πως κ πως για την συνάντηση!!!!!! Μπράβο μπράβο... κι εμείς λίγο βηχαλάκι έχουμε κ της άρχισα σιροπάκι αλλά δεν νομίζω να έχουμε άλλο θέμα (ΕΛΠΙΖΩ... !!!) Αλλά δεν έχω καταφέρει να μπω στο fcb για την Θάλεια ... !!

Κοριτσάρες μου σας αφήνω ... θα τα πούμε αύριο με το καλό !!!

Φιλάκια πολλά !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενατούλα κ Ζετούλα μόλις έστειλα κ στη Θάλεια μήνυμα στο fcb ... της έδωσα κ το κινητό μου να με πάρει όποτε θέλει για να συννενοηθούμε !!!! Περιμένω ..... κ ανταλλάσουμε αύριο κ μεις τα κινητά μας για τις λεπτομέρειες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι εγραψα κ δεν το πηρε μαμοτοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΛΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΟΠΩΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ!!!! ΑΧ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!!

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΜΑΘΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ Κ ΕΜΑΣ!!! :D:D

ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΔΗΜΟΣΙΟ Κ ΣΥΓΧΗΣΤΙΚΑ Μ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ!!!!! ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΔΙΠΛΑ Σ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΙΕΤΕ??????????? :o:o:o Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΤΙΜΙΣΑ ΔΗΜΟΣΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΣΕ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ Κ ΑΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!!!

ΜΙΚΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!

ΑΛΕΚΑ Η ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ http://www.perfectparty.gr/index.php?ta ... t_id=31150

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΨΗΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ?! ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ, ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ...ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΤΙ ΔΩΜΑΤΙΟ ΗΣΟΥΝ, ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΣΕ ΤΡΙΚΛΥΝΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΤΟΥ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΡΙΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝ Ο ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ :o:o:o ΠΩΣ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ?! ΤΙΓΚΑ ΣΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΦΕΡΝΑΝ ΓΙΑ ΜΑΜ, ΜΟΛΙΣ ΠΑΤΑΓΑ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΕΦΕΡΝΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΟΤΑΝ ΠΑΛΙ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quot e=ΖΕΤΑ2010]ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ν'ΑΛΛΑΞΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ...ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΠΩς ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΜΕΣΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΚΑΙΣΑΡΚ

ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΑΣ Κ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ :lol::lol::lol::lol:

ΠΟΥΛΗΣΕ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΚΑΛΕ?????????? [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΣΕ ΔΙΚΛΙΝΟ ΤΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ Ο ΜΩΣ :D:D:D:D ΜΑ ΤΙ ΜΕΣΟΝ ΕΧΩ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΕΣΠΑ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΕΤΣΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΝ Κ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ

ΕΝΩ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΑΝΑΚΑΙΝΗΣΗ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΥΡΕΞΑΚΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΩ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΟΙΟ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ :D:D:D ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΟΥΤΕ ΤΙΣ 2 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΑΝΕ!!!! ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΜΑΝΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kaneite emeis kala!!!

molis koimisa to mikrouli mou!! to psomaki mou akoma psinete!!!

pigame simera to proi kai pirame papoytsakia gia to nikola!!

araboniezetai to aderfaki mou to mikro se 1 mina peripoy kai exoume ksekinisei piretideis etoimasies na pame na zitisoume to koritsi mas!!!

eseis ti nea ti kanoun ta mikroulia sas???

ntimi sou apantisa sto mnm!!! aleka mou na sou zisei o mpempis me to kalo na exeis mia kali egkimosini!!!! maresoun poli ta kastra kai oi ipotes san thema se paidiko domatio tairiazoun me tis prigipises poli!!!!

maraki kali egkimosini kai se sena koritsaki mou me to kallo to moraki sou na exeis mia kali egkimosini!!

koritsakia den sas exo diabasei mono tis 2 teleytees selides :oops::oops::oops::oops:

eyxomai na eiste oles kala kai ta aggeloudia sas to idio!!

koritsakia mou ego pou genisa se kratiko nosokomeio ipokratio thesaloniki paroti kratiko ta mora mas ta epernan ego zitisa na exo to moro mazi mou dipla alla den afinan me tipota mono 5 ores se olo to 24oro ta eixame mazi eytixos ekatsa mono 3 meres ekei kai apo tote den apoxoristika to nikola katholou ektos apo tis meres pou efaga ta xeiroyrgia opote anagastika ton eixe i manoyla mou !! pantos kai ego eimai iper tou na exeis ti zooula sou dipla kai na min sto pernoun!!!

filakia polla se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΣΝΤΗΝΟΥΝ ΤΟ ROOMING IN!!!!!!

http://www.childit.gr/v2/index.php/chil ... 3-03-45-05

ΕΧΩ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟΔΙΑΒΑΣΑ!!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry:

http://www.childit.gr/v2/index.php/chil ... aieutirion

ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ!!!!! ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια. Περιμένω αύριο ή Τρίτη την περίοδο μου. Είναι το τρίτο βράδυ που ξυπνάω για τουαλέτα και είπα να κάνω ένα τεστ clearblue που δείχνει 6 μέρες νωρίτερα. Και βγήκε σαν αχνος σταυρός στα 3 λεπτά ενώ είναι το τεστ με τις δυο γραμμές. Να πω την αλήθεια δεν το πολύ εμπιστεύομαι. Έβγαλα και φώτο αλλά εννοείται πως δεν φαίνεται όπως από κοντά. Τι μπέρδεμα μαυτα τα τεστ 😒. Εσείς βλέπετε κάτι η κάνουν πουλιά τα μάτια μου?
    • Καλημέρα! Εγώ γενικά συμφωνώ με το να πας σε ενδοκρινολόγο αλλά για να μην αγχώνεσαι και πάρα πολύ και εγώ έχω πάθει το ίδιο. Δηλαδή συνέπεια στους κύκλους μέχρι και στην ώρα κάθε μήνα και τους τελευταίους 4 που προσπαθούμε για δεύτερο παιδάκι έχω συνέχεια περίπου 5 μέρες καθυστέρησης σε κάθε κύκλο. Άσε
    • Να πάς σε ενδοκρινολόγο για τις πολυκυστικές καθώς πρόκειται για μια ορμονολογικη διαταραχή και όχι γυναικολογική. Μόνο ενδοκρινολόγος που ειδικεύεται στις ορμόνες αναπαραγωγής μπορεί να σε βοηθήσει για ποιοτικότερη ωορρηξία. Για το άλλο που ρωτάς τι απάντηση να σου δώσει κάποιος;; Πρέπει να κάνεις εξετάσεις 2η-4η μέρα του κύκλου σου για να έχεις μια εικόνα του τι γίνεται..! Ζήτα από το γυναικολόγο σου να σου γράψει έναν πλήρη έλεγχο και αν είναι όλα καλά και το μωράκι συνεχίζει να μην έρχεται, θα πρότεινα και μια σαλπιγγογραφια και ένα σπερμοδιαγραμμα σε εξειδικευμένο διαγνωστικό σπερμολογιας 
    • Μια χαρά είσαι κορίτσι μου!! Την προλακτίνη σου βελτίωσε για να κάνεις καλή ωορρηξία, δεν είναι το πρόβλημα στο αποθεματικό σου! Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να σε βάλει να επαναλάβετε τις εξετάσεις (ίσως με ρυθμό προλακτίνης, ρώτα το) και εφόσον η προλακτίνη παραμένει ανεβασμένη θα σου δώσει ένα χαπακι να την ρίξετε και σε λίγους μήνες θα είσαι πάλι έγκυος!! Παίζει ρόλο να ξέρεις και το αν θηλάζεις.. Και για τον γυναικολόγο θα σου πρότεινα να πάρεις και άλλη γνώμη.. δεν είναι δυνατόν βλέποντας αυτές τις εξετάσεις να σου μιλάει για αποθεματικό ωαρίων!! Το βρήκαμε όλοι νέα μόδα..! Ναι μεν η ΑΜΗ είναι σχετικά χαμηλή για την ηλικία σου αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο παράγοντας! Μια χαρά είναι! Χαλάρωσε λοιπόν όλα καλά, απλά πάρε και άλλη γνώμη για να μην σου πω να τον αλλάξεις..
    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...