Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΝΤΑΝ!!!!!!!!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ???????? ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ??

ΕΛΑ ΒΡΕ ΡΕΝΑΤΑΚΙ...... Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ!!!! ΣΟΚ ΠΑΘΕΝΩ!!!! ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!

ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!! ΣΗΜΕΑ ΡΕΠΟ!!! ΕΚΑΝΑ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ ΕΓΩ Κ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕ ΠΟΥΡΕ :D:D:D ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΡΣΕΣΕ Κ Η ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΑΚΑΤΕΜΑ ΤΟΥ ΠΟΥΡΕ :lol::lol:

ΤΟ ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!!!

ΝΥΦΕΣ ΣΚΟΥΤΕ???????? ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!! ;););)

ΗΡΘΕ Η ΜΙΑ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ Μ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΣΧΑ :shock::shock: ΕΚΑΤΣΕ ΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΕΠΑΙΞΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ Κ ΕΦΥΓΕ!!!!! ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!! ΕΧΕΙ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ Κ ΤΟΣΟ ΣΠΑΝΙΑ ΠΙΙΑ????

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ@@@!!!!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΣΥΧΑ ΤΩΡΑ ΟΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΚΗΝΗΣΗ!!!!

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΧΩΝΕΙΣ.

ΜΠΡΟΒΟ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΠΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΠΑΙΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΤΟ MASTER CHEF JUNIOR.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: XAXAXAXA ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΔΗΛΑΔΗ Ε?????

ΧΑΧΑΧΑ ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΔΕΝ ΣΕ ΜΑΛΩΝΩ ΞΑΝΑ :lol::lol::lol: ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ :lol::lol::lol:

ΜΟΥΧΛΑΑΑΑΑ!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ε ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΠΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ ΖΗΜΕΙΑ ΚΡΙΜΑ :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εχουν πεσει ολα μαζεμενα και ειμαι σκατα....

κανω σερβις το αυτοκινητο μου και σημερα εκανα και ευθυγραμμιση επειδη εφευγε το αυτοκινητο και μου λενε εκει οτι δεν το αγγιξαν καν το αυτοκινητο και δεν αλλαξαν τιποτα στο σερβις. πηγαινω στο σερβις (ειναι και το μεγαλο ενα καρο λεφτα κοστισε) και μου λεει δεν χριαζεται να αλλαξουμε αυτο το πραγμα θα το κανουμε πιο μετα και γυρναω σπιτι και το λεω στο αντρα μου και τωρα ξεψαχνισε το αυτοκινητο και ειδε οτι μεχρι και τα μπουζοκαλωδια ειναι κομμενα που αυτα φαινονται και με γυμνο ματι και τα εχει παρει αγρια. αν παει ο αντρας μου στη αντιπροσωπεια (εκει κανουμε ολα τα σερβις) θα γινει χαμος γιατι θα παει με δικηγορο και ετσι αυριο μολις τελειωσω με το γυναικολογο θα παω εγω να τους χεσω.

αστε που δεν ειχα το λαπτοπ γιατι ο αντρας μου κατι σκαλισε και δεν μπορουσα να το συνεφερω με τιποτα

η ψυχολογια μου εχει πεσει αρκετα αφηστε τα.... ελπζιω αυριο ο γιατρουλης να μου πει ευχαριστα και να δω το νινακι μου μπας και ηρεμησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου!

Ρενατούλα όντως... είπα οτι με την ευκαιρία των κοριτσιών που συναντήθηκαν να το κάνουμε κ εμείς τώρα. Στη βράση κολλάει το σίδερο που λένε... Γιατί αν το αφήσουμε, σίγουρα δεν θα το ξαναφέρει στο προσκήνιο καμία. Εγώ είμαι αυτή που σας τα έχω πρήξει... το ξέρω! Αλλά βλέπω ότι όλες λίγο πολυ το θέλετε ... κ έτσι προσπαθώ να σας παρακινήσω! Σαφώς είναι πιο δύσκολα με τα παιδιά ... αλλά δεν θα κάτσουμε κ ολόκληρη μέρα όπως τα κορίτσια που συναντήθηκαν στο σπίτι της Ελενας (εκτός αν θέλετε να έρθετε στο σπίτι μου - Πολύ ευχαρίστως!!!). Και δεν θέλουμε ουτως ή άλλως να ασχολείται κάποιος άλλος (μπαμπάς) με τα παιδιά μας γιατί θα θέλουμε να τα έχουμε κοντά μας κ να τα βλέπουμε ... αυτή είναι η ουσία υποτίθεται ... αλλιώς ας το κάνουμε τελικά χωρίς παιδιά...... Anyway ... όπως κ να χει ας περιμένουμε κ τα άλλα δύο κορίτσια να δούμε τι θα πούνε κ βλέπουμε... Και ας αποκλείσουμε λοιπόν κ την 20η του μήνα .... πάμε για 19 ή 23 ή 24 Ιανουαρίου !!!! Οοοοοοοοχχχχιιιιιιιι ..... νομίζεις ότι θα σ αφήσω τόσο εύκολα να μου ξεφύγεις μικρή μου εεεε..... χιχιιχιχιχιιχιχι :lol: :lol::lol::lol::lol:

Ελενάκι ... λές να φταίει το μαξιλάρι βρε παιδί μου... ????? οοουυυφφφφφφφφφφφφ

Καλή μου συμπεθέρα το μόνο που χρειάζεσαι είναι .... σεξ σεξ σεξ σεξ .... κ να δεις για πότε θα αδυνατίσεις .....χαχχαχχαχαχχαχαχαααααααααα :oops::roll:;):D:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Φιλάκια στις υπόλοιπες ομορφούλες ... !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και από'δω!!!πώς είστε? εμείς εδώ, τα ίδια...η δήμητρα χθες έκανε μόνο μια φορά το απόγευμα πυρετό αλλά λίγο 37,5 αλλά σήμερα το μεσημέρι ξαναέφτασε 39,4 :o:o:o μάλλον δεν θα την γλιτώσουμε την αντιβίωση...όσο για την συνάντηση να γίνει καλά η μικρή και μπορώ κι εγώ την επόμενη βδομάδα και στις 20 αλλά λογικά και αργότερα...απλά εμένα θα λείπει η μαμά μου οπότε θα την φέρω μαζί οπωσδήποτε!!! οπότε ντίμη φέρε και την δικιά σου να παίξουνε!!! ρενάτα μου θα σε μαλώσω, η συμπεθέρα έχει δίκιο...μου φαίνεται όποιος βαριέται να ζυμωσει 10 μέρες κοσκινίζει που λεει και η μαμά μου :lol::lol::lol::lol::lol: κι εγώ αν βρεθούμε mall με τον προαστιακό θα έρθω, δεν θα πάρω αυτοκίνητο και όπως θα διαπιστώσεις αν έρθεις δεν έχω και το πιο εύκολο παιδί στον κόσμο :oops::oops::oops::oops: αλλά για να σας γνωρίσω θα κάνω θυσίες :lol::lol::lol::lol: συμπεθέρα θέλω κι εγώ να πάω στο playmobil fun park απλά επειδή δεν έχει κοντά συγκοινωνία είπα για να βολευτούμε όλες να είναι κάπου κοντα σε τρένο, μετρό ή προαστιακό γιατί δεν ξέρω ποιες έχουν αυτοκίνητο. ο χρηστάκης έιναι έτοιμος για το master chef junior του 2019?! άντε με το καλό :lol::lol::lol: αλεκάκι πήγαινε να δεις το μπεμπε και θα χαλαρώσεις αμέσως...φέταααααααααααααα!!! θένα κι εγώ θέλω να κάνω δίαιτα αλλα δεν το αποφασίζω :oops::oops::oops::oops: θέλω να χάσω 5 κιλα ακόμα :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ΡΕ !!!! ΜΟΛΙΣ ΦΥΓΩ ΕΓΩ ΜΠΕΝΕΤΕ ΟΛΕΣ?????

ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΕΠΙΤΗΔΕΣ???? :roll:

ΝΤΙΜΗ ΜΗΛΙΣΑ ΜΕ ΘΑΛΕΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ <<ΜΕΣΑ>> ΣΤΕΙΛΤΗΣ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΜΗΝΗΜΑ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΕΙΤΕ!!! :D

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ~~!!! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ ΤΙ ΛΕΕΙ???? ΑΝΗΣΥΧΙΤΙΚΟ Μ ΑΚΟΥΓΕΤΕ!!! ΝΑΑ ΝΕΒΟΚΑΤΕΒΕΝΕΙ ΕΤΣΙ!!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΣΥΝΕΛΘΕ ΜΩΡΕ!!!! ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΤΥ!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραααααααααααααα!!! ρεπό σήμερα αλλα με την μικρή και το κρύο δεν μπορούμε να πάμε πουθενά :(:(:(:(:( χαλάσαμε την καθιερωμένη παρασκευή με την αδερφή μου και την ανηψιά μου και η αλήθεια είναι οτι μου κακοφαίνεται :cry::cry::cry::cry: θέλω βολτούλα και καφεδάκι έξω...ευτυχώς η μικρή από χθες δεν έχει κάνει καθόλου πυρετό, το τελευταίο ντεπόν το ήπιε στις 9:30. ο γιατρός μου είπε οτι ο πυρετός είναι από τα αυτάκια της που είναι κόκκινα και μου είπε ότι κατά 80% δεν θα χρειαστεί αντιβίωση γιατί θα της περάσει σε 3 μέρες, οπότε αν δεν κάνει σήμερα πυρετό είμαστε οκ, αν κάνει θα πρέπει να πάρει αντιβίωση. Αλέκα τι κάνει το σποράκι? πάω να φτιάξω καφέ και να προσπαθήσω να κάνω καμιά δουλειά αν και δε με αφήνει να κουνήσω ρούπι αυτή η μικρή ειδικά τώρα που είναι αδιάθετη, τα νεύρα μου :twisted::twisted::twisted::twisted: φιλιάααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουζουνίτσες μου δεν προλαβαίνω να σας πω πολλά ... ειμαι στη δουλειά σε λίγο φεύγω κ θα εξαφανιστώ μέχρι κ την Τετάρτη. Εχω άδεια για όσες δεν θυμούνται. Ζετούλα μου περαστικά σας καταρχήν... σίγουρα εφόσον είναι η τρίτη μέρα σήμερα θα ηρεμήσει... κ δεν θα χρειαστείτε αντιβίωση. Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί κ η Άννα Μαρία δεν θέλει κανέναν άλλον ότνα είναι άρρωστη κ είναι συνέχεια κολλημένη πάνω μου...! Υπομονούλα ...

Και για τις 20 θα το απορρίψουμε αν συμφωνήσουν οι άλλες δύο για Δευτέρα 23 (εφόσον η Ρενάτα δεν μπορεί Δευτέρα)αλλιώς αν δούμε ότι δεν μπορούμε να βγάλουμε άκρη ... αν είμαστε καλά εσύ κι εγώ με τις μικρές μας συναντιόμαστε μόνες στο Μαλλ κ όταν αποφασίσουν οι υπόλοιπες το ξανασυζητάμε .... οκ ??

Ελενάκι αν προλάβεις κ δεις τη Θάλεια(στο fcb) πες της ότι θα προσπαθήσω να τη βρω μές στο Σαββατοκύριακο με το Laptop..κ θα περιμένω τη τελική απάντηση από τη Ρενάτα .... κ μιλάμε πάλι .....

Φιλάκια πολλά πολλά !!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ..ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΜΑΛΩΝΕΙΣ. ΧΑ ΧΑ ΧΑ...

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΔΙΚΙΟ. ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΝΙΓΟΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΥΑΤΑΛΙΑ ΝΕΡΟ.

ΖΕΤΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΣ. ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΣΕΤΕ ΠΡΩΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ. ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΣΟΥ ΦΤΙΑΝΕ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΙΜΗ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΙΟΥΛΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΣΟΥ.

ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΣΤΙΣ 20. ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΑΡΡΩΣΤΗ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ 23. ΚΙ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντίμη μου καλά να περάσεις τώρα που θα έχεις άδεια!!! εγώ θα κάθομαι από την τρίτη γιατί η μαμά μου θα φύγει για το χωριό...ρενάτα μου συμφωνώ να γίνει εντελώς καλά η σουσουράδα μου για να μην έχω και άγχος μην κολλήσει και τα δικά σας και το κανονίζουμε για δευτέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι ειδαμε το νινι που λεει και η σαντυ και μεγαλωνει και ειναι γερο και

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΦΥΛΟ τη δευτερα παλι!

σηκωνομαι το πρωι στις 8 κανω το εμετο μου πλενοντας τα μουτρα μου (μαλλον το νινι φοβαται το γιατρο) και ετοιμαζομαι να φυγω για το νοσοκομειο. φτανω λοιπον και βλεπω αδειο και χωρις κανεναν απεξω απο το γραφειο του γιατρου που παντα γινεται χαμος και ετσι πηγαινω περνω ενα καφεδακι και παω να ρωτησω αν βρισκεται ο γιατρος στο νοσοκομειο. πολυ ευγενικα η νοσοκομα μου λεει αμα θελω μπορει να με εξετασει αλλος γιατρος γιατι ο δικος μου λειπει και δεχτηκα. κατεβαινει αλλος γιατρος και μπαινουμε κατευθειαν για υπερηχο. το μωρο υγιεστατο μα χαρα δυνατη δυνατη η καρδια του αλλα βλεπαμε κεφαλι και πλατη! και τσουπ γυρναει και βαζει το κεφαλι του αναμεσα απο τα ποδια και βλεπαμε επι ενα 10λεπτο μονο μια πλατη και τη σπονδυλικη στηλη... και φευγω απογοητευμενη αφου δεν ηθελε να γυρισει και θα παω τη δευτερα για να μου γραψει ο δικος μου γιατρος οτι χριαζεται ή εξετασεις να κανω!

δεν τελειωνω εδω................

παω που λετε για καφεδακι στη κουμπαρα μου και εκει που καθομουνα αποφασιζω να παω στο γυναικολογο που εχω στο ικα (ας τον πληρωσω δεν με πειραζει αρκει να μαθω θα σκαω απο τη περιεργεια). εεε τι σοκολατα εφαγα, τι κοκα κολα ηπια και φυσικα και νες δυνατο τιποτα επι μιση ωρα το βλεπαμε να τεντωνει τη πλατη του, τα ποδια του και τα χερια του τιποτα αλλο.τι εβηχα, τι κατουρησα, τι περπατησα τιποτα. αλλα το κουφο ειναι οτι αυτος ο γιατρος μαλλον για κοριτσι το ειδε και τωρα ειναι ακομη πιο περιεργη να μαθω τι ειναι!!! κοριτσια θα σκασω αν δεν μαθω μπουμ θα κανω!!!! τετοιο ντροπαλο μωρο δεν εχω ξαναδει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα βρε αλεκάκι, γερό να είναι και ότι να'ναι :D:D:D:D:D πάρε παράδειγμα από μένα, στο δεύτερο είμαι αποφασισμένη να μην μάθω το φύλο!!!!!!!!!!!!!!!!! θα είναι έκπληξη για όταν το γεννήσω!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ. ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΗ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ? ΑΡΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ.

ΕΣΥ ΖΕΤΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΑΥΤΟ ? ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΑΝΤΩΣ Η ΓΕΝΝΑ ΣΟΥ. ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΟΛΟΙ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΝΤΩΣ. ΟΤΑΝ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας έγραψα 10 σελιδες και μου τα σβησε...θα σας τα γραψω άλλη ώρα..τώρα βιάζομαι..όλα καλά...ήμουν χαλια, πολύ κουρασμένη και δεν έμπαινα..θα σας τα πω..τώρα όλα καλά..σας φιλώ όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διόρθωση :

Και για τις 20 θα το απορρίψουμε αν συμφωνήσουν οι άλλες δύο για Δευτέρα 23 (εφόσον η Ρενάτα δεν μπορεί Δευτέρα)αλλιώς αν δούμε ότι δεν μπορούμε να βγάλουμε άκρη ... αν είμαστε καλά εσύ κι εγώ με τις μικρές μας συναντιόμαστε μόνες στο Μαλλ κ όταν αποφασίσουν οι υπόλοιπες το ξανασυζητάμε .... οκ ??

Σωστό :

..... (εφόσον η Ρενάτα δεν μπορεί στις 20)

αχ... τώρα το είδα....

Φιλάκια χρυσούλες μου ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθηναιες μανουλες αν βρεθειτε θελουμε φωτο για να ζηλεψουμε και εμεις!!!

ζετουλα μου αν δεν μαθω θα σκασω ασε που θελω ηδη να ξεκινησω να περνω πραγματακια για το δωματιο τους ειτε κοριτσακι ειναι ειτε αγορακι!!!

το θεμα ειναι οτι ο ενας ο γιατρος μου ειπε αγορι και ο αλλος κοριτσι και παω να σκασω... αν αυριο βρω γιατρο θα κανω αλλη μια προσπαθεια γιατι η δευτερα ειναι μακρια!

μαριαχαρ τι επαθες κοριτσαρα μου???? ξεκινησες δουλεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω μια στα γρηγορα ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΚΕΦΑΛΙ!!!!

ΒΛΕΠΩ ΟΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΗΡΑΝ ΦΩΤΙΑ!!!! ΠΟΛΛΥ ΤΟ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΕΣΤΕ!!!!! :roll:

Μ ΘΥΜΗΣΑΤΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!!!! ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΠΟΡΕΙΣ??? ΟΧΙ ΟΧΙ??? ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΧΙ ΟΧΙ!!!!!ΧΑΧΑ

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΤΗΘΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΛΗ ΖΕΙΤΕ!!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΓΕΡΟ ΝΑ ΝΑΙ Κ ΟΡΘΙΟ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΑΝΤΕ Κ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΕΡΔΙΚΙ Η ΜΙΚΡΑ Ε???

ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ 12950 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΓΟΜΑΡΙΑ .... ΚΑΙ 89,5 ΠΟΝΤΟΥΣ :D:D:D Ε ΚΑΝΑΜΕ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΧΕΤΙΚΑ!!! Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΛΕΙΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΣΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΦΥΓΑΜΕ!!!!

ΕΔΩ Κ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΕΞΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟΥ ΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΠΕΤΑει Κ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!! ΜΠΟΡΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΥΧΑΙΟ!!! Η ΝΑ ΝΥΣΤΑΖΕ... ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ Κ ΣΕ ΕΝΑΝ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ!!!

ΤΟΥ ΜΗΛΙΣΑ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΕΙΑ!!!! ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΟΧΟ ΜΜΡ!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΕΗΜΑΤΙΚΟΣ ΣΤΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΟΣΗ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ Κ ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΘΑ ΜΕ ΧΑΣΕΙ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΙΣΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΡΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ1!11!!!!

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσαρες μου αν και συννεφιασμενος ο ουρανος ειναι μερα πλυντηριου, να παρω και το πρωινοι μου και να παω για καφεδακι!

ελενα μου θα το τρελανεις το χρηστακι ακου πεταει το ματακι του... μηπως εισαι λιγο παρανοικη???

κοιτα αν δεν θες να το κανεις το εμβολιο γιατι να στο επιβαλλει ο γιατρος δεν το καταλαβαινω. δε θες δε γινεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοριτσαρεσ

απ οτι ειδα λειπει αυτο που ειχα γραψει εχθεσ :shock: ναι σασ εγραψα κ τωρα δεν υπαρχει!!!!!!!!!!!!!!

τεσ πα δεβ θυμαμαι κ τι ειχα γραψει :roll:

εμεισ καλα ειμαστε σημερα εχουμε να παμε σε παρτι σε παιδοτοπο κ αυριο εχουμε τα γεννεθλια του γιωργακη μου κλεινει τα 6 :ymparty::ymparty:

ποτε περασαν βρε κοριτσια δεν το πιστευω,το σεπτεμβρη αρχιζουμε διαβασμα :?:mrgreen::twisted:

εμεισ κ εμεισ θα ειμαστε θα φερουμε κ την τουρτιτσα μασ κ ελπιζω να περασει καλα το μαναρακι μου.

αυτα τα λιγα...

αλεκακι σε βλεπω να γεννασ χωρισ να μαθαινεισ τι ειναι :lol::lol::lol::lol::lol: απο τωρα σε δουλευει το μικρο :lol::lol::lol::lol:

ελενακι εγω δεν προσεξα τπτ μια χαρα τον ειδα αλλα μπορει να ειναι κ απο τισ βλεφαριδεσ ,να του κολλανε ;)

φιλια καλο σ/κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΑΛΕΚΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ!!!

ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΕΜΒΟΛΕΙΟΥ Κ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΕΤΟΙΩΝ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΩΝ!!!!

ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ Μ ΛΕΕΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ 1 Η ΣΤΟ 2 ΤΙΣ ΕΚΑΤΟ?????? :o:o:o:o

ΜΑΚΑΚΙΕΣ Μ ΛΕΝΕ!!!

http://www.on-news.gr/2012/01/blog-post ... l?spref=fb Κ ΕΠΕΙΔΗ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΠΑΤΡΕ Κ ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ ΤΑ ΕΜΒΟΛΕΙΑ!!!!

Ε ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ???? ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ????

ΘΕΛΩ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ Κ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΩΝ!!! ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΙΟ ΕΝΑΛΑΚΤΙΚΟΣ ???? ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ????

ΕΠΙΣΗΣ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΓΟΡΟΜΑΝΕΣ???? ΜΕ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???? ΧΤΕΣ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ :D ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙΙ ΤΑ 3 ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ!!! ΕΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΙΚΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑΝ ΠΡΟΧΤΕΣ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!!! :o

Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ!!!

Η ΜΙΑ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΕ ΠΑΙΔΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΤΗΣ ΕΙΠΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ!!!!!! ΕΣΑΣ Τ ΣΑΣ ΛΕΝΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΒΡΕ ΘΕΝΑ ΤΩΡΑ ΣΕ ΔΙΑΒΑΣΑ!!!!

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ!!! ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙ Ν ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ!!!!

ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΛΕΟΝ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ!!!

ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΟΡΟ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΑΕΙ 2 ΠΡΑΜΑΤΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΟΝΡΩΣ ΔΥΟ ΠΡΑΜΑΤΑ!!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ!!! ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ!!!!

ΟΟ ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΚΚΑΛΟ ΤΗΣ ΜΥΤΗΣ ΕΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΑΡΔΥ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΔΕΙΝΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΞΕ 10 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ!!!!

Ε ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΟΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΕΓΩ :lol::lol::lol::lol: ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΟΥΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑ Κ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΟΠΩΣ Μ ΕΙΠΑΝ!!!!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!!!! ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ???

ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ!!!!

ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΗΝ ΠΡΟΤΩΧΡΟΝΙΑ Κ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!

ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ 6???? :D:D:D ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΕΛΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Η ΤΟ ΤΙΚΕΡ ΣΟΥ ΤΑ ΕΠΑΙΞΕ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρη ασε το χρηστακι ησυχο ακου παιδοοφθαλμιατρο???? συνελθε... στο ψιλο μαρη θα σε παρουν!!!!

παντως για το εμβολιο μη το κανεις τι καθεσαι και σκας και ζητας γνωμες. καθε μανα λειτουργει διαφορετικα στο παιδι της

αν και δεν ειμαι αγορομανα και της νυφης μου ο παιδιατρος της ειπε οτι μονο αυτος θα της το ανοιξει και να μη το πειραζει καθολου

θενα μου κλεινει τα εξι??? πωπω πως μεγαλωσε!!! δευτερα ελπιζω να ξερω με σιγουρια αλλιως ο γιατρος θα με βλεπει καθε μερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...