Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΧΑΡΑ ΣΑΣ!!!!!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ......ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΕΚΠΛΗΞΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΧΑΜΕ!!!! :D:D

Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ :D:D

ΗΡΘΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ Η ΘΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ Κ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ :D:D:D

ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΠΟΛΛΥ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΞΑΝΕ... ΤΑΙΡΙΑΞΑΜΕ ΠΟΛΛΥ

(( ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΟΙΟ ΚΟΝΤΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΟΛΟΣ Κ ΒΡΑΚΙ...ΕΓΩ Ο ΚΟΛΟΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ))

ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΞΑΝ ΠΟΛΛΥ (ΘΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΦΕΡΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΝΤΑΝΑΗ ΝΤΑΝΑΗ :lol:

ΒΓΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΒΕΡΝΟΥΛΑ Κ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ................ Ο ΙΑΣΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΠΙΟΟΠΟΙΟ ΗΣΥΧΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ :o:o:o ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΣ ΛΕΩ!!!!!!!!!! ΕΚΑΤΣΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ ΕΦΑΓΕ ΗΣΥΧΑ ΗΣΥΧΑ Κ ΟΥΤΕ ΚΟΥΝΗΘΙΚΕ!!! ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ!!!!! ΚΑΛΕ ΑΥΤΗΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΠΕΡΑ με3!!!!!

ο χρηστοσ μου εκανε ποιο πολλυ σαματα απο οτι κ τα τρια μαζι!!!!! :lol::lol::lol:

ΣΟΒΑΡΑ ΜΗΛΑΩ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΕ ΣΤΟΝ ΚΟΛΟ ΤΟΥ Κ ΟΤΑΝ ΠΛΕΟΝ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΚΡΙΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΗΝΝ ΓΙΑΓΙΑ ΓΙΑΝΑ ΦΑΜΕ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!!!

ΑΧ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ :roll::roll::roll::roll:

ΘΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!! ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!! ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΛΥ Η ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!!!! Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΟΥΜΕ :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

απαπαπαππαπααααααααααααααααααααααααααααααα

ΘΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Κ

ΚΟΡΜΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΜΑΖΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ????????????????????????????????

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

κ λεω να μπω λιγο στο μαμμυ κ βλεπω θενα κ ελενα μαζιιιιι ε οχι βρε κοριτσια, θελω κ εγωωωωωωωωωωωωωωωωω αλλα ειμαστε ολιγον τι μακρυα.....

κοριτσακια μουδεν εχω διαβασει τιποτα συγχωρεστε με :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ηθελα να μπω την πρωτοχρονια κ υστερα για μερες, να σας ευχηθω αλλα ειχε χαλασει εδω το μαμμυ κ μετα δεν το ξαναεπιχειρησα!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕς ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ, Ο ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΦΕΡΕ Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ , ΣΕ ΕΣΑΣ Κ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ Κ ΜΕ ΡΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ Κ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΟΣΕΣ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μου εχετε λειψει κ σας σκεφτυομαι!!!!!

πολλα πολλα φιλακια σε ολες σας μανουλιτσες αλλα κ στα μπουμπουκακια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααα ζηλευω που ειμαι μακρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θενα μου τι να πω σε κανω 15χρονο φτου σου κοπελαρα μου

καλα για τα αντρακια σας δεν το συζητω ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΛΑΗΜΕΡΑ :D:D:D:D

Μ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΧΤΕΣ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΤΗΣ ΦΩΤΟ !!!! ΚΑΛΕ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock: ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ !!!!! ΦΟΒΕΡΟ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΚΙ ΜΑΡΙΑ!!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΠΟΛΛΥ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΑ ΑΚΡΑ!!!!!!!

ΑΛΛΑ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ Κ Η ΘΕΝΑ 2,5 ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!! ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ!!!! Ε ΕΣΥ ΜΕ ΤΟΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟΟ ΠΟΙΟ ΛΙΓΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!! :lol::lol::lol:

ΩΣΤΩΣΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΗ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ Κ ΜΑΣ ΑΠΕΙΛΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΟΤΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΚΟΚΟΠΙΚΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΦΙΛΟΥ ΜΑΣ :lol::lol: ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ Κ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΚΥΡΙΑΡΧΙΣΕ :lol::lol::lol:

ΗΛΑΙΝΝΟΥΛΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΣΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΩΣΩΩΩΩΩ :|

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!! ΠΑΩ ΝΑ ΡΙΞΩ ΞΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ....ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΑΓΟΡΑΚΙ.

ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΠΑΛΙ ΕΤΡΕΧΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΑΙΞΕ ΜΕ ΤΟΝ ΝΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΕ. ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ. ΕΠΕΣΕ ΞΕΡΟΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΙΣ 5.30 ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 6.30 ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΞΑΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΙΣ 10.30 ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΑΛΙ.

ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΙΣ ΠΡΟΙΚΕΣ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΥΠΟΨΗΦΙΕΣ ΝΥΦΟΥΛΕΣ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ? ΠΟΙΑ ΕΙΝΙΑ Η ΕΚΠΛΗΞΗ ? ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΕΓΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΙΑ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ. ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΣΑΣ. ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΟΥΠΕΡ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΟΑ ΙΑΣΟΝΑΣ ΜΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΑΔΕΛΦΟΣ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ.

ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ? ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ. ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΡΟΔΙΤΙΣΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΘΕΙ ΗΔΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΒΡΕ ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ!!!!!

ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΕΚΠΛΗΞΗ..... ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΓΟΛΓΟΘΑ!!!!!!

ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΕΓΝΑΤΙΑ ΟΔΟΣ ΑΠΟ ΧΙΩΝΟΠΤΩΣΗ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΑΝ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΤΑΞΙΔΕΨΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!

ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΙΚΑΜΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΡΙΝΟ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΦΕΤΟΣ!!!

ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΟΙ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΙΑΝΕΣ ΕΙΣΤΑΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΕ!!!

ΝΤΙΜΗ ΡΕΝΑΤΑ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Η ΘΑΛΕΙΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΕΙΔΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΘΕΙ!!!!

ΑΧ Μ ΦΕΝΕΤΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΑΤΕ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΣΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ναι λοιπον αυτοι ειμαστε εμεισ :lol::lol: φτυστε να μη ματιασετε :lol:

καλα ο χρησταρασ τι να σασ πω ενα κουκλι κοκκινομαλλικο το ερωτευτικα το παιδι,κατι βλεφαριδεσ ΝΑ με το συμπαθιο :lol::lol: αλλα το παιδι μια χαρα ειναι οι γονησ του ειναι που δεν εχουν υπομονη :mrgreen: αν κ ο μπαμπασ το χει καλομαθημενο :lol::lol:

για τη μαμα τι να πω :x:x:YMHUG::YMHUG:;;);;) γκομεναρα :lol::lol: τα λεει ολα ;)

καλυτερα ελενακι που ειμαστε μακρια γιατι να ξερεισ αν εμενα κοντα σου εγω θα εμπενα σπιτι σου με δικο μου κλειδι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εδω μπαινουν αλλοι κ αλλοι εγω δεν θα εμπενα :lol::lol::lol::lol:

ειπα σημερα να αρχισω διαιτα γιατι πηρα 3 κιλα στισ γιορτεσ :o:cry::cry: κ βρηκα αυτη

http://www.greekmasa.gr/index.php?optio ... pic=7833.0

αλλα ειπα μπασ κ αρχισει κ η πεθερα μου αν κ αυτη θελει καμια τριανταρια κιλα να χασει κ με αυτη την διαιτα δεν πεινασ λενε γιατι τρωσ οσο θεσ αρκει να τρωσ αυτο που πρεπει

αυτα τα λιγα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΗΛΕΥΩ, ΖΗΛΕΥΩ, ΖΗΛΕΥΩΩΩΩ!!!!! Μπράβο κορίτσια που συναντηθήκατε!!! και ντροπή σε εμάς που μένουμε στην Αθηνα και ακόμα δεν το έχουμε κανονίσει... για να βάλουμε και εμείς μπρος λοιπόν ;);) τι να πρωτοσχολιάσω δεν ξέρω...τα πανέμορφα παιδάκια ή τις κούκλες μανούλες τους? εντάξει θένα στο έχω ξαναπεί, αν ήταν όλες οι γυναίκες σαν εσένα δεν θα είχαν ανακαλύψει οι πλαστικοί χειρουργοί το λίφτινγκ :lol::lol::lol::lol: πόσο πολύ μικροδείχνεις πια?!?! γλυκιά μου συμπεθέρα, γλωσσού μου εσύ :lol::lol::lol::lol::lol: μια κουβέντα έγραψα και με έστησες στον τοίχο...μωρέ μήπως είσαι και οι 7 θανάσιμες πεθερές μαζί?! =))=))=))=))=)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι!!!!

ΠΗΓΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΓΥΡΙΣΑ ΧΑΛΙΑ!!!!!!! :?:? ΜΕ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΑΥΧΕΝΙΚΟ ΚΤΛ1!!!! Ε ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΜΑΤΙΑΖΟΥΝ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΕ ΑΛΛΙΩΣ!!!!!

ΘΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΔΩ ΛΕΜΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΚΛΕΙΔΙ :lol::lol::lol::lol: ΘΑ ΣΕ ΥΟΘΕΤΟΥΣΑ ΚΙΟΛΑΣ!!!! :lol::lol: ΘΑ ΣΕ ΕΙΧΑ ΝΑ ΜΕ ΨΥΧΑΓΩΓΕΙΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΠΟΣΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΡΕ????? ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΥΣΤΕΡΙΚΟ :?:?:? Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΕΝΩ Ο ΙΑΣΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΥΠΟΣ Κ ΥΠΟΓΡΑΜΜΟΣ!!!! ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΕΙ :lol::lol::lol:

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΔΙΕΤΑ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΟΛΥΠΙΣΤΕΥΩ!!!!

ΟΠΑ ΟΠΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ...... ΗΡΘΕΣ ΣΤΑ ΛΟΓΙΚΑ ΣΟΥ??????? ΕΚΑΤΣΕΣ Κ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΤΙ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΧΑΣΑΤΕ Κ ΧΑΛΑΡΩΣΕΣ????? ΑΝΑ ΕΤΣΙ!!!!! ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΕΙ ΑΕΡΑ ΤΟ ΘΥΛΙΚΟ :lol::lol::lol:

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΑΣ ΧΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΒΡΕ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ. ΦΕΤΟΣ ΟΜΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΚΙ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.

ΟΝΤΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΗ ΑΘΗΝΑ. ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ. ΜΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙΣ ΚΙ ΕΔΩ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΣΧΕΔΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ. Ή ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΚΙΝΗΣΗ.

ΕΛΕΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ? ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΜΑΤΙΑΖΟΥΝ. ΚΙ ΕΓΩ ΣΧΕΔΟΝ ΟΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ, ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΖΩ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΑΤΙΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ.

ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΙ ΕΓΩ ΣΙΔΕΡΩΣΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΕΔΩ. ΣΝΙΦ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε βρε !!

Φιλεναδίτσες μου τρελές και παλαβές πολύ σας χαίρομαι !!!!!!!!!!

Ενα μεγάλο μπράβο για τη συνάντησή σας !!!!!!

Το έχω προτείνει 2-3 φορές Ζετούλα μου εγώ για να συναντηθούμε εμείς που είμαστε πιο "ευκολες" υποτίθεται ... αλλά δεν έχω αναπόκριση δυστυχώς ....!!!! Τη μια μου λέτε είναι Χειμώνας κ κάνει κρύο ... την άλλη ότι μένουμε μακρυα η μια από την άλλη....την άλλη είμαστε άρρωστοι συνέχεια .....

Εγώ πάντως θέλω πολύ να το κανονίσουμε κ είμαι μέσα από τώρα ... αν θές κι εσύ να βρούμε ένα βολικό σημείο ... να απαντήσουν όσες θέλουν να συναντηθούμε κ να το κάνουμε !!!!!!!!!!!!!!! Αντε ντεεεεεεε... γιατί ζηλεύω κι εγώ ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Χάθηκα ... είμαστε καλά όμως... η μικρή πάλι παιδικούλι κλασικά ..εγώ δεν πήρα άδεια καθόλου αυτές τις μέρες ... δούλευα συνέχεια κ θα πάρω αδειούλα 16 & 17 του μήνα ... θα έρθει η κουμπάρα μου κ καλύτερή μου (κολλητή μου) φίλη από το γυμνάσιο από τη Σύρο ... έχω κλείσει τη γιαγιά από τώρα για αυτές τις μέρες ... κ θα αφοσιωθώ για λίγο στον εαυτό μου !!!!!!!!

Συμπεθέρα απίστευτη.... ατελείωτη.... Ιασονάκος όλα τα λεφτά !!!!!!!!!! Εγώ το έλεγα ... αν δεν ταιριάζαμε δεν θα συμπεθεριάζαμε !!! Η για καλόγερους θα πάνε τα παιδιά μας ή ... θα ξεσαλώσουν ξαφνικά στη δεύτερή τους εφηβεία ... κι εκεί να δεις τα γλέντια !!!!!!!!!! χαχχααχχχαχαχααααα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..... Νάτα ... δεν σας τα λεγα ??????

Με πρόλαβε η Ρενατούλα μας ... !!!!!!!!!!!! Ελα βρε Ρενατούλα μου.... εδώ οι άλλες κάνανε 2,5 ώρες δρόμο μες τα χιόνια με αλυσίδες κ με 3 παιδιά ... !!!!!!!!!!!!!!!!!! Αλίμονο... αν το θέλουμε ... δεν είναι καθόλου δύσκολο να βρεθούμε ... ! Μια μικρή συνεννόηση χρειάζεται από όλες μας ... Ας πούμε πότε κ που μπορεί η κάθε μία ... κ αναλόγως να το δούμε. Εγώ πάντως να ξέρετε από τώρα .. μπορώ να έρθω σχεδόν σε όποιο σημείο της Αθήνας μου πείτε ή και Πειραιά κι επίσης σχεδόν όλες τις μέρες ή ώρες(μετά τις 17.00 τις καθημερινές και Σαββατοκύριακα free) με εξαίρεση αν τυχόν εκείνη τη μέρα που διαλέξετε η μητέρα μου για κάποιο λόγο δεν μπορεί να μου κρατήσει το παιδί.

Φιλάκια μικρές μου !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σας!!! πώς είστε? εμείς πήγαμε στον γιατρό σήμερα γιατί η δήμητρα έκανε πυρετό, έφτασε μέχρι 39,3 :o:o:o τελικά εχει ωτίτιδα, πού την τσίμπησε δεν ξέρω... τώρα είναι απύρετη αλλα όλο το απόγευμα ήταν ζαβλακωμένο το καημένο και ήθελε μόνο στην αγκαλιά μου να κάθεται :?:? ποιά? αυτή που την παρακαλάω να κάτσει λίγο αγκαλίτσα μου...ντίμη μου εμένα να με υπολογίζεις για την συνάντηση, θα με βόλευε κάπου κεντρικά όπως στο mall για παράδειγμα, νομίζω πως αν βρούμε ένα κεντρικό σημείο θα μπορέσουμε να μαζευτούμε...αν όχι πάμε οι δυό μας, δεν πειράζει ;););) συμπεθέρα μήπως τελικά ματιάζεσαι μόνη σου? δεν εξηγείται διαφορετικά =))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΕΓΩ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ.

ΝΤΙΜΙ ΜΟΥ ΕΣΥ ΛΕΣ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ? ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΟΡΩ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 6.00 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΤΡΟ. ΣΚ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ.

ΑΝ ΠΡΟΤΙΜΑΤΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΡΕΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΧΩΡΙΣΤΑ. ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΣΚ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΥΠΟΨΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΕΝΙΔΙ. Η ΖΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ.

ΟΡΙΣΤΕ ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΙΔΕΕΣ ΓΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΦΕΡΝΩ ΟΛΑ ΔΥΣΚΟΛΑ. ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΖΗΤΑΩ Ε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!

ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!! ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΩΣΕΙ Η ΝΤΙΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ!!!

ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΤΕ ΒΡΕ ΜΑΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΙΑ???? ΤΙ ΣΟΙ ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!

ΑΝΤΕ ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ Κ ΠΑΝΤΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ!!!

ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ PLAYMOBIL FUN PARK ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ!!! :cry::cry::cry:

ΘΑ ΠΩ Κ ΤΗΝ ΘΑΛΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ ΣΤΟ ΦΕΙΣ1!!! ΑΙ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΜΟΥ!!!! ΑΧ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!! ΑΚΟΥΣΕ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΠΡΟ Κ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΑΥΤΙ %-(%-(%-( !!! ΑΧ ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΜΑΝΑ ΤΟ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!!! :) ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!! ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΕΣ ΤΗΣ!!!!

Κ ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΑΤΙΑΖΟΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΥ ΑΠΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΚΑΘΡΕΥΤΗ ΛΕΩ<<ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΘΕΑ ΕΙΣΑΙ >> :lol:=))=))=))=))=))=))[smilie=love10.gif] ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

ΡΕΝΑΤΑ Μ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟ ΚΗΝΙΤΟ ΣΕ ΕΦΑΓΑ :lol: ΘΑ ΣΗΚΩΣΩ ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΡΙΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΙΟ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΟΥΔΕΣ ΘΕΝΑ Κ ΕΛΕΝΑΚΙ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ Η ΘΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΙΣΤΙΚΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ! ΒΡΕ ΑΛΕΚΑΚΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ Κ ΜΕΙΣ ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Η ΔΥΟ ΜΑΣ, ΦΕΡΕ Κ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ! ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΠΙΤΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΙΟΛΑΣ. ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΤΟΝ ΑΜΠΑΚΟ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΑΓΑ. ΠΑΩ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΛΕΩ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΜΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΓΟΥΡΟΥΝΑ. ΕΔΩ ΚΡΥΟ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΧΙΟΝΙ ...ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ..Η ΜΑΡΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΛΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ, ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΑΠΟΤΕΛ Κ ΗΡΕΜΗΣΕ. ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΣΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΝΑ ΦΑΜΕ. ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΤΥΘΟΥΜΕ ΚΑΛΑ Κ ΒΓΩ ΝΑ ΠΑΩ ΕΣΤΩ Κ ΕΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ. ΒΑΣΙΚΑ ΓΛΑΣΤΡΕΣ Κ ΧΩΜΑ ΝΑ ΜΕΤΑΦΥΤΕΨΩ ΚΑΤΙ ΦΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΘΡΗΝΙΣΩ ΣΕ ΛΙΓΟ. ΦΙΛΙΑ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι έτσι σας θέλω .....

λοιπόν... αν θέλετε κ τα ζουζούνια μαζί .. πολύ ευχαρίστως! Απλά έτσι θα γίνει λίγο πιο δύσκολο αλλά θα τα καταφέρουμε!

Για τους μπαμπάδες ... δεν θα το έλεγα ότι είναι καλή ιδέα... τουλάχιστον για τον δικό μας ... αν θέλετε τον δικό σας να τον φέρετε μαζί ... no problem!

Για το playmobile fun park δεν έχω ιδέα που είναι αλλά αν εσείς θέλετε ... οκ! Θα συμφωνήσω με Ζετούλα για mall ... είναι μια πολύ καλή λύση νομίζω!!! ...από πολλές απόψεις...

Το Μενίδι δεν νομίζω ότι έχει συγκοινωνίες εύκολες κ δεν θα είναι εύκολο για όλες το σημείο ! Αν δεν κάνω λάθος .. ήθελε οπωσδήποτε να συμμετέχει κ η Θάλεια η οποία μένει Πειραιά ...! Εχω καιρό να τη δω εδώ αλλά ίσως τη βρω στο fcb...

... για μέρα ... όπως σας είπα δεν έχω θέμα... προτείνω λοιπόν για αρχή να αρχίσουμε να συζητάμε για 19 ή 20 Ιανουαρίου .... Πως σας ακούγεται ??? Πιο πριν έχω κλεισμένες τις μέρες. Δευτέρα-Τρίτη 16-17 θα έχω επισκεψεις τη κουμπάρα μου και έχω πάρει άδεια να είμαστε μαζί. Τετάρτη 18 λέω να κλείσω εμβόλιο της μικρής ... οπότε ... πείτε κ σεις τα "θέματά " σας για να κατασταλάξουμε στην καλύτερη ημερομηνία !

Οσες συμφωνούν για Mall ας σηκώσουν τα χεράκια ψηλά !!! :lol::lol::lol::lol:

Όμορφές μου !!!!!!!!!!!! ... περιμένω τα νέα σας ....

Στις υπόλοιπες ......... φιλούρες πολλές πολλές!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααα......... ξέχασα να δώσω συγχαρητήρια στη μαμά της Ζέτας για το κόψιμο της πάνας !!!!!!!!! ...άντε και λίγα στη Ζέτα !!!!!!! Δεν μπορεί... θα το πάλεψε κι εκείνη λιγουλάκι...... χιχιιχιχιιιιχιιχι :D:lol::P

Μίκα να συμφωνήσω μαζί σου για την εκπομπή Chef ston aera του σκάι! ..... και υπομονή με τα δοντάκια σας ... κι εμείς πετάξαμε κ τους δυο κυνόδοντες μαζί αυτές τις μέρες....

Αφού τις τελευταίες 15 μέρες μέσα στη νύχτα μου ξυπνάει 4-5 φορές .... φωνάζει μαμά .. πάω τη ξαπλώνω κ ξανακοιμάται...

Δεν άντεχα βέβαια άλλο αυτόν τον ύπνο... και τώρα έχω καθιερώσει το εξής.... της μιλάω από την ενδοεπικοινωνία μόλις φωνάξει κ της λέω .. "η μαμά δεν μπορεί να σηκωθεί... είναι νύχτα ακόμα... ξάπλωσε μόνη σου .. .βρες το μαξιλαράκι σου και κοιμήσου... "... κι έχουμε κάνει κ το σχετικό κύρηγμα από το βράδυ.... Δηλαδή ΄... ότι πρέπει να κοιμόμαστε χωρίς να φωνάζουμε τη μαμά μέσα στη νύχτα.... ότι μπορεί μόνη της να ξαναξαπλώσει και να βρει το μαξιλάρι της κ να κοιμηθεί ... κι όλα τα σχετικά ....

ΕΥτυχώς το παιδάκι μου προς το παρόν είναι συνεργάσιμο αρκετά .... !!!!! Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι αυτός είναι ύπνος κανονικός ... αλλά θα το φτιάξουμε σιγά σιγά !!!!!! Ηδη έχουμε πρόοδο προχτές δεν ξύπνησε καμία χτές ξύπνησε μία ... θα δούμε ....

Πάω ... στο παιδάκι μου .... να το πάρω από το σταθμό ... να το πάω σπίτι ... έχει babysitting σήμερα γιαγιά κ παππούς .. κι η μαμά έχει πεντικιούρ !!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια φιλάκια σ όλες !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλεσ

ουφ μπουχτισα στισ δουλειεσ αυτεσ τισ μερεσ ...πολυ φασινα κ μπουγαδα :? κ οχι τπτ αλλο κανω κ τη διαιτα κ ειμαι απο καναπε σε καναπε απο την εξασθενιση...αγορασα πουβιταμινεσ μπασ κ στανιαρω εχουν κ ταυρινη μεσα :lol::lol::lol::lol:

τι ακουω ποιοσ εκοψε την πανα τι εχασα καλε?ζετουλα πολυ προχοσε βλεπω :lol::lol:

αντε να βρεθητε κ εσεισ να δουμε καμια φοτο

ευχαριστω για τα καλα σασ λογια αλλα δεν φενομαι μονο μικρη...ειμαι μικρη ;):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ. ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΤΟ ΚΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ. ΟΧΙ ΟΧΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.

ΝΤΙΜΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΠΗΡΕΣ ΦΩΤΙΑ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. ΕΓΩ ΣΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΡΤΥ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΤΕ. ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΡΘΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟ ΕΧΩ ΕΓΑΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.

ΤΟ MALL ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΟΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ. ΠΑΡΑΜΟΝΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ GOLDEN HALL ΚΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΟΥΦΛΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ ΣΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ. ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΖΩΗΡΟ.

ΤΟ ΜΕΝΙΔΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ. ΤΗΝ ΘΑΛΕΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ. ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΖΕΤΑ ΘΑ ΒΟΛΕΥΕ.

ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ. ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΚΙΝΗΤΗ. ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ. ΟΠΟΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΩ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΤΕ ΚΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΕΡΘΩ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΔΩΔΕΚΑΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΔΕΙΧΝΩ!!!!!

ΑΙ ΜΑΡΗΗΗΗΗ ΘΕΝΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ Κ ΔΙΑΙΤΑ!!!!!! ΑΦΟΥ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΟΚΟΥΤΟ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ :lol::lol::lol::lol::lol: ΦΕΤΑΡΕΣ ΟΙ ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ!!!!!

ΚΑΛΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΕΝΝΕΘΛΚΙΑ Η ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΙΞΕ??????

Α ΣΗΜΕΡΑΣΚΟΥΠΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΧΑΛΙ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΒΡΑΧΙΟΛΑΚΙ ΤΗΣ ΔΑΝΑΗΣ :) TO KRATHSE Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑ ΕΝΘΥΜΙΟ!!!!

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΤΗΣ???? :lol::lol::lol: ΚΑΛΟΟΟΟ!!! :lol::lol::lol: ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΧΩΡΙΣ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ Μ ΞΥΠΝΑΕΙ Ε????? :P

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΖΟΡΙ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΟΛΑ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΤΑΧΤΗΚΑΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΠΡΩΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΟΝΕΣΑΝ!!!!! :D:D:D

Κ ΕΠΕΙΔΗ ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ.... ΝΟΜΙΖΩ ΟΥΙ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΜΟΥΧΛΑ!!!!! :D:D:D:D:D ΑΗ ΜΑΡΗΗΗΗΗΗ ΠΑΡΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ Σ ΚΑΙ ΠΑΝΕ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΣΕΙ ΗΣΥΧΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ...ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΜΠΑΜΠΑΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΙΧΑΜΕ ΧΑΣΕΙ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΥΧΛΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΓΥΡΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΛΙΑ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΒΟΥΝΟ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ. ΚΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΒΟΛΙΚΟΣ. ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΩ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ ΗΡΕΜΑ ΟΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ? ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κοριτσιαα, και εγώ σήμερα έκανα το δεύτερο μπανιο, νομίζω με παίρνει ένα ακόμα κ μετά τέλος. Κ εγώ έλεγα δεν θα μπαίνω αλλά δεν μπορώ να πω όχι στην θάλασσα 🫠
    • Επικίνδυνο δεν είναι το πολυποδακι, δεν είπα κάτι τέτοιο! Έχω αφαιρέσει 2 φορές ως τώρα! Ούτε μπορεί το έμβρυο να εμφυτευτει πάνω σε πολύποδα και αυτό είναι το θέμα.. δηλαδή οι πολύποδες στη μήτρα μειώνουν τα σημεία που θα μπορούσε να εμφυτευτει ένα έμβρυο..! Με την αφαίρεση του λέω έχουμε μεγαλύτερες πιθανότητες να προχωρήσει σε εμφύτευση ένα γονιμοποιημένο υγιές έμβρυο.  Στη φάση που είσαι τώρα δεν θα μπορέσει να αφαιρεθεί ο πολύποδας λόγο του πάχους του ενδομητρίου. Δηλαδή κανονικά για να αφαιρεθεί πρέπει να είσαι λίγες μέρες μετά την περίοδο και πριν την ωορρηξία όπου το πάχος του ενδομητρίου είναι λεπτό ακόμα και θα μπορέσει ο γιατρός να το αφαιρέσει με επιτυχία. Η αποξεση επίσης έχει καταργηθεί ως τρόπος αφαίρεσης πολύποδα γιατί ουσιαστικά αυτό που γίνεται στην αποξεση είναι να πηγαίνει ο γιατρός και να "ξύνει" ουσιαστικά το πάνω στρώμα του ενδομητρίου στα τυφλά. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να λεπταίνει με κάθε αποξεση το ενδομήτριο και να μην αφαιρείτε με επιτυχία ο πολύποδας. Με την υστεροσκοπηση πάει ο γιατρός με κάμερα και αφαιρεί το πολύποδα με χειρουργικό ψαλίδι οπότε έχουμε με ακρίβεια την αφαίρεση του και δεν επηρεάζει το ενδομήτριο για μελλοντική εγκυμοσύνη. Γενικότερα αν προχωρήσετε εντέλει σε αποξεση λόγο της εγκυμοσύνης που δεν προχωράει, μετά από 1-2 κύκλους που θα σου έρθει περίοδος, πήγαινε για ένα τσεκ να δείς τι γίνεται με αυτό..
    • Πολύ όμορφα άρχισε η εβδομάδα κορίτσι μου.  Χρόνια πολλά σε όλους και όλες κορίτσια μου!!! Να περάσετε όμορφα ότι κι αν κάνετε σήμερα!
    • Καλησπέρα κορίτσι μου! Θα συμφωνήσω με την @Παρασκευαιδου. Χοριακη γιατί ξανά έκανες εφόσον είδατε σάκο κτλπ ; Όσον αφορά το μικρόβιο που βρέθηκε συνήθως αν είναι στην αρχή της εγκυμοσύνης τα αντιμετωπίζουν άμεσα οι γιατροί και δεν υπάρχει κίνδυνος για το έμβρυο. Επίσης , το ουρεοπλασμα το ίδιο , πάλι το αντιμετωπίζουν αν και ξέρω γυναίκες που το είχαν και δεν είχαν κανένα πρόβλημα στην εγκυμοσύνη τους. Αυτό βέβαια εννοείται διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα!    Τι έγινε τελικά ;  ευχομαι να έχεις ευχάριστα νέα!! 
    • Καλημερα κορίτσια! Τι ωραία που θα ήταν να ξεκίναγε έτσι κάθε Δευτέρα 🤷‍♀️🙈 Καλά να περασετε ότι κι αν κάνετε  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...