Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!

ΣΑΣ ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ....ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ FACEBOOK!!!! :D:D:D

ΚΟΙΤΑΩ Κ ΤΙΣ ΠΕΡΣΥΝΕΣ Κ :shock::shock::shock::shock::shock::shock: ΒΛΕΠΩ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!!!! ΑΝΤΕ ΒΑΖΩ Κ ΜΙΑ ΠΕΡΣΙΝΗ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ γεια σασ

επιτελουσ ευτιαξα τον υπολογιστη :mrgreen::mrgreen: ευτυχωσ την βγαλαμε καθαρη μονο με την αλλαγη ενοσ τροφοδοτικου 40 ευρουλακια 8-) γιατι εγω ελεγα παει ειναι για ανακοικλοση :lol::lol:

ελενακι μου καλε πωσ μεγαλοσε ετσι εμενα ειναι ακομα μπεμπησ :lol::lol: μαλλον τον κατσιαζω σαν μικροτερο που ειναι :lol: εσενα διχνει αντρακι καλε!

εμεισ τα χριστουγεννα τα περασαμε οικογεννιακα τπτ το ιδιαιτερο αλλα να σου πω καλυτερα ετσι παρα κατι αναπαντεχο κακο ;) θα βαλω κ εγω σε λιγο καμια φοτο μολισ ξεκαθαρισω καμια

προσ το παρων αυτα τα λιγα παω να την πεσω διπλα στο τζακι να ζεσταθω

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε συμπεθερούλα μου καλή..... !!!!!!!!!!

Κι εμείς περάσαμε καλά ήσυχα ... οικογενειακά.. φάγαμε στη πεθερά μου τα Χριστούγεννα κ την επόμενη πάλι όλοι μαζί (οσοι είμασταν τηνπροηγούμενη) στο σπίτι του αδερφού μου κ μαγείρεψε η μαμά μου κι εγώ τις σαλάτες.... Την Πρωτοχρονιά θα τους κάνω εγώ το τραπέζι σπίτι μου κ θα αλλάξουμε το χρόνο ΄΄ολοι μαζί όπως κάθε χχρόνο ! /...ετοιμάζω το μενού... πείτε ιδέες..... Λέω για κότσι χοιρινό με πατάτες στη γάστρα και κρέπες (δικές μου σπιτικές) με κιμά κ τυράκια. Θα τους κάνω κ μια ρεβυθάδα πουτους αρέσει,.... κ σαλατούλες .... πείτε κάτι σε ορεκτικούλι .... ή καμιά σαλατούλα περίεργη...

Ρε συ Ελενάκι ... κι εμείς προχτές βλέπαμε βίντεο από πέρυσι το Πάσχα.... κ τρελαθήκαμε .... !! Ρίξαμε κάτι γέλια ... κοροίδευοντας ... στην ουσία τη ποντικίσια φάτσα του παιδιούμας !!!!!! Πωωωωςςςς ήταν έτσι ???????????? Τώρα που το κοιτάζαμε... επιβεβαίωναμε όλους αυτούς που μας φωνάζαμε "αρχοντες" !!!!!!!!! χαχαχαχχαχαχχα

Φιλάκια Χρυσές μου !!!!!!!!!!!!! με τα Χρυσούλια σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε συμπεθερούλα μου καλή..... !!!!!!!!!!

Κι εμείς περάσαμε καλά ήσυχα ... οικογενειακά.. φάγαμε στη πεθερά μου τα Χριστούγεννα κ την επόμενη πάλι όλοι μαζί (οσοι είμασταν τηνπροηγούμενη) στο σπίτι του αδερφού μου κ μαγείρεψε η μαμά μου κι εγώ τις σαλάτες.... Την Πρωτοχρονιά θα τους κάνω εγώ το τραπέζι σπίτι μου κ θα αλλάξουμε το χρόνο ΄΄ολοι μαζί όπως κάθε χχρόνο ! /...ετοιμάζω το μενού... πείτε ιδέες..... Λέω για κότσι χοιρινό με πατάτες στη γάστρα και κρέπες (δικές μου σπιτικές) με κιμά κ τυράκια. Θα τους κάνω κ μια ρεβυθάδα πουτους αρέσει,.... κ σαλατούλες .... πείτε κάτι σε ορεκτικούλι .... ή καμιά σαλατούλα περίεργη...

Ρε συ Ελενάκι ... κι εμείς προχτές βλέπαμε βίντεο από πέρυσι το Πάσχα.... κ τρελαθήκαμε .... !! Ρίξαμε κάτι γέλια ... κοροίδευοντας ... στην ουσία τη ποντικίσια φάτσα του παιδιούμας !!!!!! Πωωωωςςςς ήταν έτσι ???????????? Τώρα που το κοιτάζαμε... επιβεβαίωναμε όλους αυτούς που μας φωνάζαμε "αρχοντες" !!!!!!!!! χαχαχαχχαχαχχα

Φιλάκια Χρυσές μου !!!!!!!!!!!!! με τα Χρυσούλια σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kai apo emas...emeis kaname me ta petherika xristougenna to idio kai protoxronia tha pame emeis dioti petheros mou pleon dn kineite einai sto krebati meta apo 2 egkefalika distixws dn paei kai kala ti na kanoume auta exei zoi... :(:( mikri mazepse polla dwra kai lefta episis ta opoia einai trapeza :D xetrelameni na skizei sinexeia koutes :lol::lol: exei tin plaka tis...elena mou kouklos o xristos sou polu megalwsan ta zouzounia mas ante na baloume mpros gia ta epomena :lol::lol: sas bazw kai mia foto tis koritsaras m na tin deite.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΕΓΓΡΑΨΑ ΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΤΟ Κ Μ ΤΑ ΕΣΒΗΣΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΤΑΧΤΗ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ.............................ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μαρακι δεν το συζηταω ολοκληρη κοπελαρα η κορη σου φτου της φτου της μη τη ματιασω!!!

ελενα μου τι καμαρι για τα καινουργια του παιχνιδια ο χρηστακης!!! ολοκληρο παλικαρι εγινε μωρε!!!

οπως λεει και η θενα εμεις μπροστα σας ειμαστε ακομα μωρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμεις μπορει να μην εχουμε στολη αγιοβασιλιτσας αλλα σας δειχνουμε πως τα περασατε τα χριστουγεννα με πολυ ψητο αρνακι!!!!

post-12053-13873938421763_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΝΗΠΙΑ1!!!!! ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕΓΑΛΑ ΝΗΠΕΙΑ!!!!!!!! ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ!!!! ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!

ΚΑΙ Η ΚΟΚΟΠΙΚΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΕ ΑΛΕΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!! Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ Μ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΜΩΡΟ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ!!!!! ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΩΡΕ!!! Γ ΑΥΤΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όμορφες καλησπέρα!!

Φτου φτου κουκλια!!!!

Ελενάκι μου κούκλος ο φίλος μας!!!Αχ, και τι χαρά έχει ειδικά στη δεύτερη φώτο...συγκινήθηκα..ε'ιναι τόσο αθώα και χαίρονται με απλά πραγματάκια...αυτό το βλέμμα το αθώο αλλά χαρούμενο με τρελλαίνει!!!

Μαρία μου φτου φτου και στην Κωνσταντίνα μας!! Κούκλα αγιοβασιλίτσα και όντως φαίνεται πιο μεγάλη!!Πανέμορφο χαμόγελο έχει!!

Και φυσικά last but not least η κοκοπίκου!! Φτου φτου και σε σας!! Κούκλες είστε και βλέπω το τσακίζεται το αρνάκι!!!Του μεζέ μας βγήκε η Σάντυ!!!

Αχ φιλιά σε όλα τα μωράκια σας!!!

Έλενα όντως φοβερή διαφορά με πέρσι..και εγώ κοιτάζω φώτο του γιου μου περσινες και παθαίνω πλάκα..αλλά δεν ξεχνάω με τίποτα τον υπέρηχο που είοχα κάνει και τον είχα δει σαν δεινοσαυράκι..σαν σκουλικάκι που ήταν..και συγκινούμαι...

Θένααααα!!! Μας έλειψες κοπελιά!!!

Εμείς απόψε πήγαμε σε μια εκδήλωση στο χωριό..χορέψανε τα 2 από τα παιδιά των κουμπαρων μας, κανανε ένα παραμύθι αναπαράσταση, ειχανε σατιρα και στο τέλος τόμπολα (παραλίγο να κερδίσουμε 500 ευρώ!!)..ο Κωνσταντίνος δεν έκατσε λεπτό..ήταν απίστευτα ζωηρός σε σημείο που σκεφτόμουν τί έφαγε και ήταν σε τέτοια υπερένταση..μα γίναμε θέαμα...ο άντρας μου τον ανάλαβε και του φυγε η ψυχη..τον κράταγα και εγώ λίγο αλλά χτυπιότανε σε μένα..μετά στην τόμπολα που φώναζαν τους αριθμούς ο Κωνσταντίνος τους επαναλάμβανε και όλοι γέλαγαν!!!!

Τέλοσπαντων η μάνα μου με παρηγόρησε όταν της είπα ότι γίναμε ρόμπα.."ε τί θες, να είναι χαζό? είναι ζωντανο τό παιδί.."Ξέρετε η παρηγοριά τώρα άμα είναι άταχτο το παιδί.....

Καληνυχτίζω και θα τα πούμε αυριο..Ντίμι μου έχω υπόψην κάτι συνταγές, θα σου τις πω αυριο γιατί τώρα κοιμάμαι καθιστή..!!!

Τα φιλιά μου σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαχαρ πρεπει να το παρουμε αποφαση τα παιδια μας ειναι ζουζουνια!!!! σταματημο δεν εχει ο κωλος τους!!! ευτυχως το απογευμα θα ερθουν να τη φορτωσουν μπας και ηρεμησω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε καμια εδω??????

ΜΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΕΣ?????

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΑΝ ΡΕΖΙΛΙ!!!! ΠΗΓΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΙΤΣΑ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΧΑΛΒΑΔΙΑΖΕ Κ ΕΤΣΙ ΚΑΘΗΣΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!! ΗΤΑΝ ΚΥΡΙΟΣ :lol::lol:

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΤΡΟΠΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΙΣΑΩΡΟ Κ ΕΤΣΙ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΗΣΥΧΟΙ ΟΠΟΥ ΠΑΜΕ ΑΝ Κ ΚΡΑΤΑΕΙ ΛΙΓΟ...... ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ!!!! :D

ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΕΣ ΤΤΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ!!!!! ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΜΩΣ???? :?

ΑΝΤΕ ΑΛΕΚΑ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ.... ΠΙΑΣΕ ΤΖΑΚΙ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΓΟΥΣΤΑΡΙΣΕ ΤΟΝ ;););)

ΕΓΩ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΕΧΕΙ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!! :cry:

Α ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΧΤΕΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΑΓΕ ΣΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΤΟΥΜΠΑ ΕΣΚΑΣΕ ΣΤΗΝ ΓΩΝΕΙΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΔΑΡΘΗΚΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ Κ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ :shock::shock: ΜΙΣΟ ΚΙΛΟΟ ΒΟΥΤΥΡΟ ΤΟΥ ΒΑΛΑ Κ ΑΥΤΟ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ.....

ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΑ ΚΟΥΚΛΙΑ. ΚΙ ΟΛΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΛΕΝΑ ΚΙ ΕΒΑΛΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΣΥΝΗ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ.

ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ. ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΚΛΕΦΤΑ. ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΦΑΩ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ !!!! ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΤΕ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ.

ΚΙ ΕΣΥ ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΣΟΥ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΓΓΕΛΑΚΟ ΜΑΣ. ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕ Σ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ.

ΑΛΕΚΑ ΠΡΟΧΩ ΟΙΠΩΣ ΠΑΝΤΑ Η ΣΑΝΤΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΑΥΤΗ. ΣΤΕΡΕΟΕΛΛΑΔΙΤΙΣΑ !!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!! Και εγώ στα κλεφτά μπαίνω, τώρα που κοιμάται..!!

Ρενάτα μου Χρονια πολλά και σε σενα, να σαι παντα καλά, να χαίρεσε την οικογένεια σου!!!

Λοιπόν το ζουζούνι σήμερα δε με άφησε σε ησυχία..είχε πάει να κόψει ελιές ο άντρας μου με τους κουμπάρους,η μανα μου πήγε στο νοσοκομείο από το πρωί για να πάρει κάτι χαπια και έτσι ο μικρός σήμερα δε ξεκόλλαγε από πάνω μου..με το ζόρι να κάνω καμιά δουλειά..δεν ξέρω τί έπαθε..του έβαλα τα ζουζουνια στο κομπιούτερ και ήθελε να κάθομαι δίπλα του..στα κλεφτα 'εφευγα να κάνω κάτι..Εμείς Έλενα μου εκκλησία πάμε τα τελευταια 30 λεπτά που αντέχει ο κύριος γιατί αλλιώς θα σταματήσει και η λειτουργία για παρτι μας!!!Το παιχνίδι δεν το ξερετε? Είναι ένα μηχανηματάκι, το πουλάει και το Τζάμπο και το Καρφουρ..με μια μεγάλη στρογγυλή θηκη που γυρίζει και μέσα έχει μπαλίτσες με αριθμούς..εσύ κρατάς ένα δελτίο με κουτάκια με αριθμούς πάλι, και όποιος αριθμός πέσει εσύ τον "σβήνεις" από το δελτίο.Άμα συμπληρώσεις μια γραμμή, κερδίζεις..μετά άμα συμπληρωσεις όλο το κουτί με τους αριθμούς..εμάς χθες αγόραζες 10 ευρώ το δελτίο, και έπαιρνες 100 ευρώ για γραμμή και 500 για το κουτί!!!Είναι ωραίο παιχνίδι και οι τιμές στην αγορά του δελτίου αλλά και στα δώρα ποικίλουν..παλιά έβγαζαν κρατικά τέτοια κουπόνια και τα έπαιρνες άπό το περίπτερο και κάθε Δευτέρα βράδυ έδειχνε το κρατικό κανάλι την κλήρωση!!!

Ντίμι μου ορεκτικό είναι ωραίο ντιπ με αβοκάντο..βρήκα μια ωραία συνταγή στο ιντερνετ από ενα σαιτ "συνταγες της παρεας" και την έκανα..μαζί με πατατάκια τα τρίγωνα τα μεγάλα..ξετρελλαίνονται όλοι!! Σαλάτα επίσης κάνω μια με κατσικίσιο τυρί, ρόδι, ρόκα και καρύδια και βαλσάμικο ξύδι..η αγαπημένη του άντρα μου είναι αυτή..Πατάτες μπορείς να αλλάξεις λίγο από τα κλασσικά και να τις κάνεις στο φούρνο με τυρί!Από κρεατικά εμείς φτιάχνουμε διάφορα κυπριακά μεζεδάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας βάζω και εικόνες για να καταλάβετε ποιό είναι το παιχνίδι, γιατί έτσι όπως το περιέγραψα...

το ένα είναι ένα από τα κουτάκια του δελτίου, το δελτίο έχει 6 τέτοια κουτιά..και το άλλο είναι το σετ με τις μπάλες..βρήκα τις εικόνες από το google!!! Eμείς λεμε να το πάιξουμε στο σπίτι και να πάρουμε δωράκια για τους νικητές!! Ετσι για την πλάκα!!!

post-12606-13873938424852_thumb.jpg

post-12606-138739384249_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλά Μαράκι μου που με θυμήθηκες....!!!!!!!! Το αβοκάντο με χαλάει λιγάκι ... γιατί δεν μου αρέσει... αλλά η σαλατούλα μου ακούγεται τέλεια!!!!! Μου έδωσες όμως ιδέα με το ντιπ να κάνω ένα με κόκκινη πιπεριά φλωρίνης (!!!!!!!!!!) .... και λέω μήπως κάνω κ μια Κισ λορέν... χιχιχιχιχι

Πάω σπίτι να ξεκινήσω τις ετοιμασίες ........ Φιλάκια !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΑΓΑ ΚΙ ΕΠΑΝΗΛΘΑ. ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΧΘΕΣ. ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ. ΑΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ ΤΟ ΤΖΑΚΙ ΜΑΣ. ΨΗΝΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΟΝ ΞΑΔΕΛΦΟΥΛΗ ΤΟΥ. ΜΑΛΩΝΑΝΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΕΝΑΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ. ΠΗΡΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΔΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΟΤΑΝ ΣΚΙΖΑΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ.

ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ. ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟΣΟ ΑΡΓΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑ. ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ ΕΔΩ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ 9.30. ΑΝΤΕ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΤΙΣ 10.30.

ΜΑΡΑΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΙΑΚΣΕΔΑΣΤΙΚΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΗΞΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδιτσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςς μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ να μαι κ εγωωωω!!!!

τι κανετε μανουλιτσες?πως ειναι τα παιδακια μας??

χρονια πολλα κοριτσακια μου κ με το καλο να ερθει ο καινουριος χρονος κ να μας φερει υγεια στα παιδακια μας κ σε εμας!!!!!!!!!!!1

δεν προλαβα να μπω καθολου αυτες τις μερες να σας διαβασω.. :oops::(:( μου λειψατε βρε κοριτσακια μου

καλε πως εχουν μεγαλωσει ετσι τα παιδακια μας?!!!!!! τωρα πλεον δεν ειναι μωρακια ολοκληρα παιδακια!!!

ασχετα αν για εμας ειναι κ θα ειναι παντα τα μωρα μας!!! :x:x[smilie=love9.gif][smilie=love9.gif]

κορμιιιιιιιιιιι κ παλι να τον χαιρεσετ τον χρηστακο σου!!! καλε πως μεγαλωσε ετσι , αντρακι!!!!!!!!!!!!!!!

το χαλβαδιαζε το γκομενακιο χρηστακος ε?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλεκα μια κουκλιτσα η κοκοπικενα!!!πως ειστε?

μαρακι μου πωπω πως εχει μεγαλωσει ετσι η κορουλα σου!!!!ολοκληρη κοπελα!!!!!

θενα μια χαρα , δεν χαιρεσε,καλυτερα ησυχα παρα τα απροοπτα..!! ;););)

ντιμι μου πως ειστε?τι κανει η αννα μαρια?

ζετα μου τι κανετε εσεις?φιλακια

μαρακι μου παραλιγο να κερδιζατε , ε? φιλακια στο αγορακι σου!!!

θαλεια μου τι κανεις?πως ειναι ο νικολακης??

μικακι μου πως ειστε? το μαρακι?

ρενατουλα μου γλυκια πως εισαι κοπελα μου? το αγορακι σου?πολλα πολλα φιλακια

ελπιζω να τα καταφερω να ξαναμπω κοριτσακια μου παλι πριν τον καινουριο χρονο χαχα!!

που θα κανετε πρωτοχρονια εσεις?

εμεις θα μαζευτουμε εδω σπιτι μου γονεις- πεθερικα, νονες-νονοι , θειες-θειοι , θα τους εχω ολους εδω!!!θα περασουμε πολυ ωραια , θα ντυθει ο αντρας μου αγιος βασιλης κ θα ερθει να δωσει τα δωρακια στα παιδια κ στους μεγαλους (κατι μικρα δωρακια)

αχ ειμαι πολυ χαρουμενη φετος με τα τρια παιδακια μου!!!!

*ααα σας ευχαριστω κ για τα χρονια πολλα για τον χρηστακη μου ( του χρονου βεβαια κ με τ'ονομα επισημος χιχι)

πολλα φιλακια φιλεναδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια!!! τι κάνετε? εγώ γύρισα πριν λίγο από τη δουλειά και χαζολογάω μιας και η δήμητρα είναι με τη μαμά μου στην αδερφή μου. τι να πω για τα παιδάκια μας? είναι όλα τους πανέμορφα πραγματικά :x:x:x:x:x τέλειος και ο χρηστάκης συμπεθέρα και χαίρομαι που το ζουζούνι χάρηκε τόσο πολύ με το αυτοκίνητο!!! α εγώ πέρυσι είχα κερδίσει ένα καθισμα φαγητού της carello σε έναν διαγωνισμό και πολύ είχα χαρεί :lol::lol::lol: εμείς πρωτοχρονιά θα κάνουμε εδώ στο σπίτι μου καθώς και μένα η μικρή κοιμάται στις 9:30. Θα έρθουν και οι γονείς μου, ήσυχα πράγματα δηλαδή καθώς φέτος η ψυχολογία είναι λίγο υπό το μηδέν :?:?:? αυτά προς το παρόν, φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγωωωω για λιγο

τουσ ξεφυγα κ ειπα να σασ γραψω κατι τησ :mrgreen: κλειστικε κ ο μικροσ μεσ το δωματιο κ δεν μπορει να βγει :lol::lol::lol::lol: ειναι κ ο γιωργοσ εκει οποτε ενταξη ;)

ρενατα μου λειπαμε πολυ για το μωρακι σου ξεχασα να το αναφερω :oops::oops: αν κ νομιζω θα προτημουσεσ να το ξεχασεισ :? ...πιστευω οτι εισαι καλα ομωσ ,αυτα συμβαινουν βρεσ δυναμη κ παμε γι αλλα ;) . σου ευχομαι ο καινουριοσ χρονοσ να σου φερει οοοοτι επιθυμεισ.

μαρακι νομιζω λεσ το bingo? γιατι σαν αυτο μου ακουγετε

αχχχ σασ αφυνω ηρθε η πεθερα :shock::lol::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: βρε ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΟΠΛΗΚΤΗ :lol::lol::lol: !!!!!

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ ΒΛΕΠΩ ΞΕΛΑΜΠΙΚΑΡΙΣΕΣ Κ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ!!!

ΞΑΝΘΟ ΚΟΡΜΙ ΑΣΕ ΤΑ ΣΑΠΙΑ ΜΗ ΦΑΣ ΚΑΜΙΑ ΔΥΑΣΙΚΤΙΑΚΙΑ ΣΦΑΛΙΑΡΙΤΣΑ!!!! ΑΙΝΤΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΤΙ ΕΝΝΟΩ

;););););)

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΧΑΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΠΕΥΤΟΥΝ ΒΡΟΧΗ Κ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΑΣ ΜΕΝΙΝΕΙ ΣΤΟ ΡΑΦΙ Ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ :lol::lol:

,

ΜΑΡΙΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΑΙΝΕΙΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!! ΜΠΙΝΓΚΟ ΣΤΟ ΑΜΕΡΙΚΑ :)

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ ΡΧΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ !! ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΠΑΝΤΑ!!! ΗΗ ΣΑΛΑΤΑ ΠΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΟΥΛΙ ΡΟΚΑ ΛΑΧΑΝΟ ΝΤΟΜΑΤΑ, ΛΙΑΣΤΗ ΝΤΟΜΑΤΑ ,ΑΓΓΟΥΡΑΚΙ ΤΟΥΡΣΙ ΣΕ ΦΕΤΑΚΙΑ,ΒΑΛΣΑΜΙΚΟ ΣΕ ΚΡΕΜΑ(ΑΧ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ BALSAMIC CREAM) ΚΑΙ ΤΡΙΜΕΝΟ ΠΕΚΟΡΙΝΟ!!!!

Ε ΤΗΝ ΤΣΑΚΙΖΟΥΜΕ

ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΤΡΩΤΕ ΠΑΝΤΖΑΡΙΑ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ ΕΤΟΙΜΑ ΒΡΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΚΟΒΩ ΣΕ ΦΕΤΕΣ Κ ΠΡΟΣΘΕΤΩ ΣΤΡΑΓΓΙΣΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΕΝΑ ΚΕΣΕΔΑΚΙ 2 ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΜΑΓΙΟΝΕΖΑ Κ ΛΙΓΟ ΤΡΙΜΕΝΟ ΣΚΟΡΔΑΚΙ Κ ΛΑΔΑΚΙ ΞΥΔΑΚΙ!!!! ΤΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΙΣ ΚΑΛΑ Κ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ1?!!!!! Κ ΕΡΧΕΤΕ Κ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ Μ ΑΝΟΙΞΕ Η ΟΡΕΞΗ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΑΛΛΟ!!!

ΑΑΑΑ ΜΕΛΙΤΖΑΝΑ ΨΗΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ...ΤΗΝ ΣΚΙΖΕΙΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΡΙΧΝΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΥΡΙ ΦΕΤΑ ΣΕ ΚΟΜΑΤΑΚΙΑ ΣΚΡΔΑΚΙ ΛΑΔΑΚΙ Κ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΠΙΠΕΡΙΑ ΦΛΩΡΙΝΗΣ!!!!

Ε ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΤΩΡΑ ΠΡΟΧΕΙΡΑ Κ ΕΥΚΟΛΑ!!! ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΚΟΥΡΑΣΟΥΜΕ Κ ΠΟΛΛΥ!!!!!

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ!!! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΟΣΜΟ!!! Κ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ !! ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ (ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ Κ ΤΟ ΜΙΚΡΟ) ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙΑ ΚΤΛ!!!!

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΟΠΟΥ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΕΜΕΝΟΙ ΟΛΟΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά

χρόνια να έρθεις περιμένω

τόσα χριστούγεννα σωπαίνω

και πέφτει χόνι πάντα

μέσα στην καρδιά

Πρωτοχρονιά

έλα την πόρτα να χτυπήσεις

ούτε λεπτό να μην αργήσεις

αυτή θα είναι η τυχερή μου

η χρονιά

....... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ Κοριτσάκια μου ..... !!!!!!!!!!! .. .το άκουγα το πρωί στο ραδιοφωνάκι του αυτοκινήτου κ μου έφτιαξε τη διάθεση (ο ρυθμός κυρίως).... Ρουβάκος .... !!!!!!!!! :lol:

Βλέπω ότι όλες είστε (σχετικά) καλά !!!!!!!!!!

Ρενατούλα μου ... κι εγώ απεύφευγα να σου αναφέρω το θέμα ... αλλά θα σου πω μόνο .... "Ευχομαι να είσαι πάντα γερή κ δυνατή όσο σήμερα, για να μεγαλώσεις σωστά το παιδάκι σου και σύντομα να ξαναπροσπαθήσεις για το δεύτερο !!!! "Ηλιανούλα μου να είσαι καλά κ να χαίρεσαι τα τρία σου πανέμορφα παιδάκια !!!!!!!!!!!!!

Ελενίτσα μου Thanks thanks για τις σαλατούλες .... κι όντως... εδώ και καιρό ψάχνω να βρω ωραία σως βαλσάμικο... !!!!!!!!!!!!!! Θα πάω να την αγοράσω σήμερα κι όλας !!!!!!!!!!!!! Τα πατζαράκια .... δεν είναι κακή ιδέα αλλά θα το σκεφτώ !!!! Κ μελιτζάνες θα τους πέσουν βαριές στο στομάχι νομίζω ..... χαχαχχαχαχαχαχαχχαχχααα κ θα μουρμουράνε βραδιάτικα....

Εγώ ετοίμασα ήδη τις κρεπούλες μου με τον κιμά ... τις έβαλα κατάψυξη κ θα τις βγάλω αύριο για ψησιμο μόνο.... !!! :)

Εχω βάλει τα ρεβύθια να τα ξαφρίσω από χτες κ το βράδυ θα μπούνε στη γάστρα να ψηθούν σιγά σιγά .... κ θα μαρινάρω κ τα κότσια για να είναι έτοιμα για αύριο...

Οι σαλάτες θα ετοιμαστούν αύριο κ θα κάνω κ μια κις λορέν τελικά .... !!!! ..... αν και.... τα πεθερικά μου έμπλεξαν με μια θεία που την είχαν στο σπίτι τους γιατί είναι πολύ μεγάλη σε ηλικία κ μέναν μαζί .... (καθότι έχει γράψει κι ένα μικρό σπιτάκι στον άντρα μου) ... αλλά δυστυχώς χτες το απόγευμα έπεσε μέσα στο σπίτι μόνη της... τρέχαμε ΚΑΤ... κ τελικά έχει σπάσει το ισχύο της..." Εισαγωγή " ... κ σήμερα θα μας πουν οι γιατροί τι προβλέπεται.... Κανά 2μηνο (τουλάχιστον) μας βλέπω να τραβιόμαστε ... κ κυρίως η πεθερά μου !!!!!! ¨Οπότε δεν ξέρω αν θα έρθουνε καν στο τραπέζι .... Χάλια ..... χάλια .... κ κρίμα .....

ααααααααααα..... λέω να κάνω κ μια σοκολατόπιτα... μαζί με την βασιλόπιτα που υποτίθεται ότι θα την έφτιαχνε η πεθερά μου... (την κάνει πάντα τέλεια) .... βέβαια για αγοραστή μας βλέπω τελικά φέτος :roll: !!! :?

Συμπεθέρα μου φιλιά πολλά στα ζουζουνάκια σου !!!!!!!!!! Αλεκάκι ... mariaxarούλα ... Ζετούλα .... Μαράκι ..... κι όλες οι υπόλοιπες που τυχόν ξεχνώ...

.... να έχετε μια ακόμα καλύτερη χρονιά από την προηγούμενη εύχομαι .... με υγεία προπάντων ... όμορφες καλές χαρούμενες (κι ας είναι κ μικρές) στιγμές ..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΝΤΙΜΗ ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ :oops::!::!::oops::oops::oops: ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΕ ΦΟΥΛΑΡΑ !!!!

ΩΡΑΙΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΟΛΑ!!!! ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ !!! ΑΧ Μ ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΡΕΞΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΛΑ!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΠΑΝΤΖΑΡΙΑ Π Σ ΛΕΩ ΠΕΡΝΟΥΝ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΦΟΥΞ ΡΟΖ ΧΡΩΜΜΑ Κ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΓΕΥΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ ΣΕ ΕΜΦΑΝΙΣΗ!!!

ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΣΚΟΡΔΑΚΙ ΕΝΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Μ ΜΕ ΣΚΟΡΔΟ :?

ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΙΑ ΜΩΡΕ ΓΙΟΡΤΙΑΤΙΚΑ!!!!!!

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΑΩ ΝΑΝΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΚΑΛΑΝΤΑ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
    • Προσωπικά να μην κάνεις άλλη χοριακη, να πας για υπέρηχο.  Αχ δεν μπορώ να θυμηθώ το ψευδώνυμο της φίλη μου να την έκανα ταγκ. Είναι στο θέμα εξωσωματικη 2022 Έκανε χοριακες είχε κάτι παρόμοιο με εσένα κραταει την κορούλα της στην αγκαλιά της. Και η μικρή μας είναι σχεδόν 2 Χρ     
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...