Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!!!!! ΕΙΔΕΣ ΣΤΑ ΛΕΓΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΟΥΝ ΠΟΙΟ ΚΑΤΑΛΗΛΗ!!!!

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ Κ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Σ ... ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ ΠΡΟΣΟΝ!!!!! ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΑ!!!!!!Κ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!!!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ Τ ΧΤΕΣΙΝΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΝΑΙ ....ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ!!!!! :cry::cry: ΕΞΑΛΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΣΥΝΙΚΙΣΜΟΥΣ ΧΩΡΙΟ.... ΕΔΩ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΑΣ ΕΧΕΙ Κ 1000 ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ!!!!! ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ!!!!

ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΓΙΚΟ ΟΜΩΣ!!! ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ,,ΕΚΕΙ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ> ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΠΟΣΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΗΓΑΝ ΣΤΡΑΒΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ!!!! ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ 30 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ ΜΕ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑ 15 ΤΟΝΩΝ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕΧΡΙ 30ΧΛΜ ΤΗΝ ΩΡΑ Κ ΜΟΛΙΣ 100 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΕΦΥΡΑ(ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΕΦΥΡΑ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΦΕΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ)) ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΠΑΡΕΣ ..ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΑΠΟ 35 ΜΕΤΡΑ ΥΨΟΣ Κ ΝΑ ΣΕ ΠΛΑΚΩΣΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ!!!!

ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΓΩΣΕΙ ΟΛΟΙ!!!!!!!! :|:|:|:|:|:|

ΜΙΚΑ ΠΤΩΜΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ ;););) ΠΟΛΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΠΟΛΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!! ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ!!!! Ε ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΞΥΠΝΑ Ε??? ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΜΥΑΛΟ!!!!! ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ???

ΑΛΕΚΑΚΙ Κ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΑΙΜΑ???? ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ Η ΘΥΜΑΜΑΙ ΛΑΘΟΣ???

ΠΗΓΑ;ΜΕ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΤΟ ΙΚΑ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΠΕΝΤΑΒΑΚ.... ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΥ ΚΟΣΜΟ!!! ΓΥΡΙΣΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΜΠΑΜΙΕΣ... ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΟΥΛΕΥΩ!!!

ΗΡΘΕ Η ΝΟΝΑ ΜΑΣ Κ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΤΟΝ ΕΛΕΦΑΝΤΟΥΛΗ!!! ΔΕΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!!! Κ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΓΟΥΡΟΥΝΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!

ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΟΠΟΙΟ ΘΕΛΩ ΩΣ 300 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΞΑΜΕ ΑΥΤΟ!!!!!!

http://global.pegperego.com/toys-catalo ... ure+Trophy ΒΕΒΑΙΑ ΜΑΣ ΠΕΥΤΕΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Κ ΑΛΛΟ ;) ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ?????

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΧΤΥΠΑΕΙ Η ΚΑΜΠΑΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΚΗΔΕΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΤΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΑ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΚΙ ΑΥΤΟ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ Η ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΟΥ. ΒΕΒΑΙΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΞΕΣΗΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ. ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΡΙΟ Ή ΜΕΘΑΥΡΙΟ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΓΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΠΑΛΙ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΦΘΟΡΑ ΜΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ !!!!

ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΜΑΣ. ΚΑΙ ΣΥΛΛΗΠΗΡΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ. ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ.

ΜΙΚΑ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ. ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΕΣΥ, ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΠΑΛΙ. ΕΛΑ ΚΙΑ ΠΟ ΔΩ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΚΟΥΠΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΟΡΕΞΗ. ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ.

ΑΛΕΚΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΚΟΠΙΚΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΔΩΡΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενάτα μου γλυκιά, μην το βάζεις κάτω..είναι δύσκολο και ψυχοφθόρο και καταλαβαίνω..αλλά έχεις το μικρούλι σου που σε λατρεύει και φυσικά θα ξαναπροσπαθήσεις και θα του κάνεις αδερφάκι..να μην έχεις άγχος μόνο..λογικό είναι τώρα να έχεις χάλια ψυχολογία αλλά μην το αφήσεις να σε πάρει από κάτω..χαλαρά χαλαρά..

Έλενα μου φοβερό το τζιπακι που κερδίσατε!!! Μπράβο σας και πάλι!!! Κάτι παρόμοιο σε κόκκινο ferrari είδαμε με τον άντρα μου και ήθελε να το πάρει του μικρού αλλά εκτός του ότι τα οικονομικά μας είναι χαλια, είπαμε να του το πάρουμε πιο μετά..να μεγάλώσει ακόμα λίγο..ο νονός μας δεν ξέρουμε τί θα μας φέρει..είναι η κουμπαρα μου χαλια με τα δικά της, έχουν και οικονομικά προβλήματα τώρα (δίνουν να φανταστείτε 2000 ευρώ το μήνα δόση σε δάνειο και τώρα δε βγαίνουν..)μάλλον ρούχα θα του φέρουν..καλα είναι και αυτά πάντως!!

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχες και τα συγχαρητήρια!!!Είμαι πραγματικά πολύ χαρούμενη!! Ρενάτα μου φοιτήτρια όταν ήμουν ακόμα και κάναμε την πρώτη μας πρακτική σε ίδρυμα, πήγα σπίτι την πρώτη μέρα και έκλαιγα..για μια βδομαδα ήμουν χαλια και άρρωστη κάθε μέρα από τη στεναχώρια μου γιαυτά τα παιδάκια..αλλά στην πορεία συνηθίζεις και το βλέπεις αλλιώς..ότι θα κάνω τα πάντα για να τα βοηθήσω αυτά τα παιδάκια..με το κλάμα δε βγαίνει τίποτα, αν κάτσω και διαβασω όμως όλο και κάτι περισσότερο θα μάθω! Έλενα μου το ότι είμαι μάνα, τους το τόνισα και τους εξήγησα ότι όντως τώρα βλέπω πολύ διαφορετικα τα παιδάκια..και πριν τα λάτρευα αλλά τώρα μου είναι πολύ πιο εύκολο να τα προσεγγίσω, να καταλάβω τί θέλουν και κυρίως να μπω και στη θέση του γονιού..γιατί πριν μπορεί να τους αντιμετώπιζα λίγο διαφορετικά..τώρα όμως βάζω τον εαυτό μου στη θέση τους και πώς θα ήθελα να φέρονταν οι άλλοι αν επρόκειτο για το δικό μου παιδί..ότι δένομαι πάντα με τα παιδάκια πάντα το παθαίνω και μετά στεναχωριέμαι!!

Αχ σας ζαλισα πάλι!!!Αλλά πιστεύω ότι έπαιξε ρόλο ότι για πρώτη φορά στη ζωή μου δεν είχα αγχος..ήμουν πολύ άνετη και τους μιλαγα σαν να ήμασταν για καφε..όχι στο άγχος κορίτσια..κάνει ΜΕΓΑΑΑΛΟ κακό..Ρενάτα μου ακούς? όχι άγχος!!

Αλέκα η κοκοπίκενα είναι καλύτερα? Με γεια τα δωράκια σας.Να ναι καλά να τα χαρεί η Σάντυ μας!

Μίκα πώς είναι η κοριτσάρα σου?

Ντίμι? Ηλιάννα με τα τρία τα ζουζούνια? Θένα πώς είστε? Μαρία κω, Θαλίτσα πού χαθήκατε?Ζέτα?

Τα φιλιά μου και πάλι σε όλες, 'οπου να ναι θα ξυπνήσει το ζουζουνάκι μου και θα κατσουμε να παιξουμε γιατί έλειπα το πρωινό και δε με χόρτασε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρενατα stay cool ενταξει αλλη μια "αδικη" προσπαθεια (συγχωραμε για τη βαρια λεξη). εχεις ενα παιδακι που σε κοιταει στα ματια και λιωνει. χαλαρωσε, ηρεμησε, διωξε ολο το αγχος και κανε πραγματα με το παιδι σου και με το αντρα σου οπως ψωνια - παιδοτοπους - εκδηλωσεις. επισης παρε μια μερα ρεπο απο το χρηστακι σου και πηγαινε σε κεντρο σπα (ειναι τσιμπημενα τα ατιμα αλλα νομιζεις οτι εισαι αλλου). επισης σου συνιστω και το γυμναστηριο (αν μπορεις να αφηνεις το μικρο) φευγει κατευθειαν το αγχος

μαρακι μπραβο σου μπραβο σου ειδες η θεση ηταν δικια σου φτιαγμενη στα μετρα σου. παντως μπραβο σου που μπορεις να κανεις αυτη τη δουλεια σου αξιζουν συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου τα θερμα μου συλληπητηρια.... αν ειναι να σε βρει το κακο θα σε βρει οπου και νασαι.....

πανεμορφο και καλοταξιδο το αυτοκινητακι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φιλενάδες μου!!! τι κάνετε? χαθηκα λίγο το ξέρω αλλά το σαβ/κο ήταν πολύ δύσκολο...το σάββατο τα ξημερώματα πέθανε η γιαγιά μου και το μεσημέρι είχαμε την κηδεία...έτσι πήγα στο χωριό στην πελοπόννησο και γύρισα αυθημερόν καθώς είχα αφήσει τη δήμητρα στην πεθερά μου και έκλαιγε :(:(:( την κυριακή ήμουνα χάλια, είχα ανακατωσούρα, κρυάδες και το στομάχι μου έκανε περίεργους θορύβους :?:?:? έτσι έμεινα όλη μέρα ξάπλα... μαρία μου συγχαρητήρια :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: χαίρομαι που καμιά φορά τα πράγματα λειτουργούν αξιοκρατικά!!!! θένα μου ευτυχώς που είστε καλά, αλλά γιατί κοπελιά χωρίς ζώνη?! εγώ και στο περίπτερο να πάω πάντα βάζω ζώνη. ρενάτα μου λυπάμαι πολύ :cry::cry::cry: μη σε παίρνει από κάτω, έχεις το γιόκα σου που σε χρειάζεται!!! συμπεθέρα μπράβο για το αμαξάκι σας!!! στο διαγωνισμό της λίμπερο το κερδίσατε? είχαμε πάρει μέρος κι εμείς. άντε θ'ανέβουμε το καλοκαίρι να πάει βόλτα τη νύφη με το αμάξι =))=))=)););) όσο για τον συγχωριανό σου τι να πω?! ήτανε γραφτό του μαλλον του ανθρώπου, κρίμα :cry::cry: εγώ άκουσα χθες από μια κουμπαρα μου ότι πέθανε ένα ανιψάκι του άντρα της σχεδόν 3 χρονών και έχω πάθει σοκ...προσεύχομαι να έχει ο θεός το παιδί μου καλά, καθώς και όλα τα παιδάκια του κόσμου. η μικρή μου περιμένει το δώρο από τον άγιο βασίλη κι όλο μου λέει ''παππούλη, δώρο, καλό'' γιατί της λεώ ότι μόνο αν είναι καλό παιδί θα της φέρει δώρο :lol::lol::lol: αλέκα φούσκωσε η κοιλίτσα? μίκα μου μπράβο που τα προλαβαίνεις όλα, εγώ το παλεύω συνεχώς :oops::oops::oops: φιλιάαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι!!

ΠΗΓΑ ΔΟΥΛΕΨΑ ΓΥΡΙΣΑ Κ ΤΑ ΚΑΚΑ ΜΑΝΤΑΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ..... ΠΟΛΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ!!!! Κ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΕΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!! ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΠΙΜΕΝΩ!!!! ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟΞΕΣΗ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ!!!

ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΑΤΥΧΗ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΞΕΣΗ!!!!! ΑΦΟΥ Μ ΗΡΘΕ ΤΟ ΑΙΜΑ Κ ΕΙΔΑΜΕ ΟΤΙ ΥΠΟΧΩΡΙΣΕ Κ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ Μ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ Κ ΟΙ ΑΚΑΘΑΡΣΙΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΑΠΟΜΕΙΝΑΡΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟΞΕΣΗ!!! ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ... ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟΝΙΣΕΙ ΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥΣ Η ΜΗΤΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ Κ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΑΠΟΞΕΣΗ!!!

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!!! ΕΠΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΜΕΝΕ!!!! ΤΙ ΕΙΔΑΤΕ???? ΥΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΣΑΚΟΣ??? ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ??? ΠΟΣΟΝ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΗΣΟΥΝ???

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΥΛΙΠΙΤΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ!!!!

ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ Κ ΒΟΛΤΕΣ!!!! ΝΑΙ ΖΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΜΠΕΡΟ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΑ!!!! ΟΥΤΕ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΤΟΥΣ ΘΕΩΡΩ ΣΤΗΜΕΝΟΥΣ!! Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΚΡΙΒΟ ΔΩΡΟ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΔΕΝ.... ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΕΙ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ!!!!!!!!!!!! :D Κ ΜΕ ΠΗΡΑΝ Κ ΤΗΛ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΠΟΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΛΩ!!!!! ΕΣΥ ΤΙ ΕΙΧΕΣ ΖΗΤΗΣΕΙ?????

ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ ΤΟΝ ΛΕΜΕ ΑΙ ΜΠΙΛΑ :lol::lol::lol::lol: ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΧΑΜΕΝΕΣ!!!! ΚΑΛΕ Η ΜΑΡΙΝΑ ΖΕΙ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όμορφες καλησπέρα!

Και πάλι σας ευχαριστώ όλες!!

Ζέτα μου συλληπητήρια για τη γιαγια σου, ζωή σε σας.'Ηταν ξαφνικό? Ηταν μεγάλη?

Ρενάτα μου γιατί δεν παίρνεις και μια αλλη γνώμη από άλλον γιατρό? Δε μου έχει τ'υχει ποτέ αλλά οι συμβουλές τις Έλενας μου φαίνονται πολύ λογικες.Τί να πω? Πραγματικά, χαλάρωσε όπως λέει και η Αλέκα και προσπάθα να ξεφεύγεις από τη ρουτίνα λίγο, να ξεχνιέσαι..

Αχ κορίτσια έμαθα σήμερα ότι το 5χρονο αγοράκι της ξαδερφης του άντρα μου έκανε κακά του και γεμισε η τουαλέτα άιμα.Το πήγανε στο γιατρό, του κανανε κωλονοσκόπηση και του βρήκανε πολύποδα! :shock: Το αφαιρέσανε αλλά περιμένουνε τώρα τη βιοψία να δούνε αν είναι καλοήθης ή κακοήθης...Αυτά είναι προβλήματα ρε κορίτσια..και εμείς έχουμε την υγεία μας και γκρινιάζουμε..εγώ τουλάχιστον..κάτι τέτοια σου δίνουν χαστούκια και σε βάζουν ξανά στη θέση σου...5 χρονών παιδάκι...

Τί να πει κανείς...

Μακάρι να ναι καλά τα παιδάκια όλου του κόσμου και τα δικά μας.

Έλενα μου όντως η Μαρίνα χάθηκε..αλλά νομίζω τώρα θα έχει και πολλή δουλειά στο μαγαζί αν θυμάμαι από πέρσι...

Εμε'ις τον Αη Βασίλη το λέμε Βαλίλη!!!!!!

Καληνύχτα γλυκιές μου φιλενάδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου, τί κάνετε?

Με πήραν επίσημα τηλ.σήμερα να μου ανακοινωσουν την επιλογή μου και αυριο θα παω στο νηπιαγωγείο να μιλήσω λίγο με τις κοπέλες εκεί και τη μαμά του παιδιού που θα πάει και αυτή εκεί για να τις ενημερώσει καλύτερα για το παιδάκι.Ε κατα τα άλλα τα ίδια..ο Κωνσταντίνος σήμερα ήταν πολύ ιδιοτροπος και δεν άκουγε..τώρα κοιμάται, ελπίζω όταν ξυπνήσει να γυρίσει σελίδα γιατί δεν αντέχω άλλο κλάμα..στεναχωριέμαι που του θυμώνω και χαλιέμαι και εγώ πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΙ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

ΑΛΕΚΑ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΟ ΠΑΛΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΜΒΡΥΑΚΙ ΕΙΧΕ ΣΥΡΙΚΝΩΘΕΙ. ΕΙΧΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ 6η ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΥΧΕΡΟ ΤΕΛΙΚΑ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΑΝ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ? ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΑΛΛΟ. ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΗΚΑ ΧΘΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11.00 ΤΟ ΠΡΩΙ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΑΡΗ ΜΕΤΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΑΠΛΩΣ ΕΧΑΣΑ ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΕΜΒΡΥΟ ΣΕ ΤΟΣΟ ΑΡΧΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ. ΝΑ ΦΥΛΑΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΟΥ Κ Ι ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ?

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ. ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.

ΟΣΟ ΓΑΙ ΤΗΝ ΜΑΡΙΝΑ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΓΙΟΡΤΕΣ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ? ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑ!!!!ΙΡΕΝΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΡΩΤΑΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΠΟΒΟΛΗ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΞΕΣΗ!!!! ΠΕΣ ΟΤΙ ΜΗΛΙΣΕΣ Κ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ!!!! ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΝΑ ΔΩ Τ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ!!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΣ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ Κ ΣΕ ΕΝΑΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΑΠΕΜΙΝΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΤΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ!!!!

ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΓΙΝΕΤΕ Κ Η ΑΠΟΒΟΛΗ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!! ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΕΒΓΑΖΑ!!!!! ΠΗΧΤΑ!!!!

ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ Ι ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ Μ ΕΔΕΙΞΕ ΜΙΑ ΛΕΥΚΗ ΓΡΑΜΜΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΛΡΥΚΗ ΓΡΑΜΜΗ ΔΕΙΧΕΝΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ!!!!

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΙΟΛΑΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΞΕΣΕΙΣ!!! ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΠΕΡΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟΜΑΤΑ!!!!!

ΜΑΡΙΑ 5 ΧΡΟΝΩΝ????? ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!! :shock:

ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙ ΠΕΘΑΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ρενατα δικιο εχει η ελενα μηπως πρεπει να ρωτησεις το γιατρο σου να καθυστερησεις λιγο τη διαδικασια??? ετσι και αλλιως μετα απο καποιο χρονικο διαστημα ξαναξεκινας τις προσπαθειες.

καλα αφου το εχεις παρει αποφαση κανε οτι νομιζεις καλυτερο για σενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!! ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ 3 ΚΙΛΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΑΛΛΑ ΤΑ 2 ΤΑ ΕΔΩΣΑ ΣΕ ΜΑΜΑ ΠΕΘΕΡΑ Κ ΘΕΙΑ. ΕΓΙΝΑΝ ΤΕΛΕΙΑ , ΕΙΧΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ! Η ΜΑΡΙΑ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΣΤΙΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ, ΛΕΡΩΝΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΕΓΩ ΤΡΕΧΩ ΑΠΟ ΠΙΣΩ. ΤΡΕΛΛΑ!!!!! ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ Κ ΑΣ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ.ΖΕΤΑ ΤΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ Μ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ....ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΝΑΙ ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ. ΧΘΕΣ ΕΙΜΟΥΝ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΑΛΙ Κ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΨΩΝΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΑ..ΠΗΡΕ Κ Ο ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑΚ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑ ΑΠΟ ΖΑΡΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ. ΚΑΚΚΟΚΑΙΡΙΑ Κ ΔΩ ΚΡΥΟ,ΑΕΡΑ Κ ΒΡΟΧΗ..ΨΙΛΟΜΠΟΥΚΩΣΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ...ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! ΕΛΕΝΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικα μου μεχρι εδω μυρισαν τα μελομακαρονα σου!!!!!

η μικρη πηγε στο χωριο με τη μαμα μου θα την ξαναδουμε την κυριακη. αντε λιγες μερες να συμμαζεψω το σπιτι και να βαλω κανενα πλυντηριο με το σκατοκαιρο που εχει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΚΟΠΙΑΣΕ ΝΑ ΣΕ ΚΕΡΑΣΩ!!!!!! ΧΑΜΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΞΩ ΤΩΡΑ ΒΡΟΧΗ Κ ΑΕΡΑΣ...ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΜΠΙΣΚΟΤΑ,ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ .. ΤΑ ΛΙΩΝΕΙ Κ ΤΑ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΤΩ ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΛΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΣΑΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΜΠΑΧΑΛΟ Η ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη ρε κοριτσια ...τον συνδεσμο που σασ εβαλα ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΝΕΙΣ?????????????????

ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΑΠΟ ΖΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΙΔΑ Κ ΑΛΛΑ Κ ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ!!!

,

,

ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΚΑΛΟΦΑΓΩΤΑ ΤΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ!!! Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα, είμαι πτωμα..Εφτιαχνα σοκολατάκια βραχάκια και από φλούδες πορτοκαλιού!! Κοπιάστε να σας κεράσω αφού θα πάτε από της Μίκας για μελομακάρονα!!!

Έλενα επαθα σοκ!! Ανατρίχιασα ολοκληρη!! Τί να πεις βρε παιδί μου?Θα μου πεις εδώ πληρώνουν οι γαλακτοβιομηχανίες εκατομμύρια για να φτιάξει το υπουργείο τις καμπύλες ανάπτυξης που δίνουν αυτοί για να σαμποτάρουν το θηλασμο..δε θα το έκαναν με τα εμβόλια... :evil: πού ζούμε?...

Μίκα μου καλοφάγωτα!!!Με 'για στα χέρια σου!!!Με για και τα ρούχα σας!!!

Μίκα μου και μένα τα τρίβει κάτω, μην ανησυχείς!!!Το χουν τα μωράκια μας!!! :lol:

Εγώ κορίτσια δε συνάντησα σήμερα τη μαμά του παιδιού γιατί με πήρε η νηπιαγωγός ότι αναβλήθηκε η συνάντηση γιατί το παιδακι είναι άρρωστο και δεν μπορούσε η μαμά..αλλά θα επικοινωνήσω εγώ μαζί της και να πάω μια μέρα από το σπίτι τους να γνωριστώ και μαζί της και κυρίως με το παιδάκι.

Ο Κωνσταντίνος καθε μερα με αφήνει άφωνη με αυτά που κάνει και λέει ρε κορίτσια!! Λες και είναι μεγάλο παιδί...

Οι υπόλοιπες τί κάνετε? Εγώ θα σας καληνυχτήσω γιατι είμαι πτώμα!!! Τα φιλιά μου σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΑΝ ΑΚΝΕΙΣ ΜΙΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ GOOGLE ΕΜΒΛΕΙΟ ΜΜR ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ....ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΣΟΚ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ!!!!! ΕΧΩ ΣΟΚΑΡΙΣΤΕΙ ΑΝ ΗΞΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΦΤΙΑΧΝΑ!!!!! ΜΗΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΕΙΝΑΝΕ ΦΥΤΑ :cry::cry::cry::cry::cry::cry: ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΖΗΜΕΙΑ!!!

ΕΨΑΞΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΙΣΜΟΥ ΜΗΠΩΣ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΧΑΜΠΑΡΙ!!!

ΕΧΕΙ Κ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ!!!!

ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ! ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ Κ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ. ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...