Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

ΑΧ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ?

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ ΤΟ ΑΥΤΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ !!!!

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΜΙΛΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΟΜΟΙΟΠΑΘΟΥΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ ΤΗΝ ΚΡΥΑΔΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΧΘΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αααα φιλεναδα ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ!!!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ Κ ΠΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Κ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ Κ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ ΟΛΑ!!!!!!!! ΚΡΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ???? Ε????? Ε?????

ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΒΡΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!! ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!

ΣΧΟΛΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΠΑΝΙΑΡΙΣΤΙΚΑ Κ ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα μου μπραβο σας για τα νεα σας καθε φορα που γραφεις εχω ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια χωρις καποιο ιδιαιτερο λογο!!!!

μικα μου να τη κανεις βλεπω τον αδελφο μου που ταλαιπωρειτε συνεχεια με τους φακους του λεγαμε να παει να την κανει αλλα φοβαται ο χαζος... παντως οσοι ξερω που την εχουν κανει λενε οτι σωθηκαν!!! εισαι πιο ομορφη χωρις τα γυαλια!!!!

ρενατα μου πρωτα απο ολα μη στεναχωριεσαι. αν εγινε αργα η συλληψη θα αργησει να ακουσεις καρδουλα, αν πραγματι δεν παει καλα αυτη η ψυχουλα τι να κανουμε παμε για αλλα....

πριν τη σαντυ ειχα και εγω μια αποτυχημενη εγκυμοσυνη με φουλ συμπτωματα αλλα με χαμηλη χοριακη δηλαδη ανεβαινε σιγα. το παλεψαμε με το γιατρο μου με ουτρογκεσταν μεχρι που με προειδοποιησε οτι σε μια βδομαδα θα το εχω χασει οπως και εγινε, αλλα ποτε δεν μου ειπε "αυριο αποξεση". μη καθεσαι και σκας αφου εγινε η αρχη θα ερθει συντομα και το επομενο μωρακι.... ολα γινονται για καποιο σκοπο..... εχεις ενα πανεμορφο παιδακι που σε λατρευει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ. ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ.

ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΘΕΣ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 21.416. ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΓΙΝΕ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ. ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΩΣ ΑΔΥΝΑΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ γω!!!!!!!! Αλεκα η Μαρια μου βλεπει τον Αγιο Βασιλη στο τικερακι σου κ φωναζει, Βασιλη! χαχα! εκανα ολες μου τις δουλειες εκκρεμει ενα πλυντηριο να απλωσω κ γινεται κ κατακλυσμος ( κατω απ το μπαλκονι θα τα απλωσω) Αλεκα σε ευχαριστω χωρις γυαλια ειμαι διαφορετικη. χαιρετισμους στη μαμα σου κ καλες γιορτες να της πεις!!!!! της ανοιξα γιαουρτι δε το τρωει. . . δε ξερω βρε κοριτσια τι εχω παθει με την περιοδο...23 μερες? πολυ συντομα...τεσπα ..οσο για τα ματια θα τα κανω αλλα πρπει να ειμαι ετοιμη ψυχολογικα! θα ψαξω συνταγη για να κανω τη γλυκια κολοκυθα , πιτα. Ρενατα ολα καλα θα πανε!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D μην αγχωνεσαι! ντα ντα θα σε κανω! ελενα που εισαι μπανιαρηστικες κ αραξες ε? καλη ξεκουραση! Ηλιανα φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρααααααααααα!!! τι κάνετε κοριτσάκια μου? εμείς καλά, δόξα τω θεό!! συμπεθέρα μου χαίρομαι που μας άνοιξες την καρδούλα σου και ξελάφρωσες...το μόνο που θα σου πω είναι πως σε όλα τα σπίτια υπάρχουν και τα αγκάθια δυστυχώς...κι εγώ το έχω ζήσει...εσύ να κοιτάς την οικογένειά σου μόνο και να είσαι ευτυχισμένη με τον άντρα σου και το παιδάκι σας ;););) ρενάτα μου γλυκιά μακάρι όλα να πάνε καλά..νομίζω η χοριακή σου είναι πολύ ανεβασμένη, πώς γίνεται να μην ακούσεις καρδούλα?! εμένα θυμάμαι η χοριακή μου ήταν 1600 σχεδόν και πάλι καρδούλα ακούσαμε, νομίζω λοιπόν πως την δευτέρα θα μας πεις ευχάριστα νεα ;););) πάντως όπως και να έχει, έκανες ήδη ένα παιδάκι και αυτό είναι που έχει σημασία!!! Μίκα μου εγώ έχω κάνει λέιζερ. δεν είναι τίποτα, μόνο την πρώτη μέρα είχα μια μικρή ενόχληση. στην αρχή έβλεπα θολά αλλά τώρα δεν έχω καθόλου μυωπία :D:D:D ανοίγω τα μάτια μου το πρωί και βλέπω καθαρότατα, όπως επίσης και στην θάλασσα που αν δεν φόραγα τους φακούς δεν έβλεπα την τύφλα μου :lol::lol::lol::lol: ηλιάννα μου μεγάλωσε και ο χρηστάκης ε΄? δώσε φιλάκια στα πατουσάκια του!!!! αλεκα όλα καλά με το σποράκι εσύ? φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φιλεναδιτσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςς μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πως ειστε μανουλες κ παιδακια????

εμεις ειμαστε πολυ καλα!!!!!σημερα παρατησα κ δουλειες κ ολα κ επαιξαα με τα παιδακια μου (κ τα 3 μαζι) χιχιχιχι

ελενα μου ετσι, χεσμενους τους εχουμε τετοιους τυπους!!!! ;)

μικακι μου καλε πως μεγαλωσε ετσι η κορουλα σοου???δεσποινιδουλα ολοκληρη!!!!!

αλεκα μου πως εισαι καλη μου??η μικρουλα?φιλακια!!!

ρενατουλα μου οπως σου ειπαν κ τα κοριτσια, οχι βιαστηκες κινησεις!!!!ολα θα πανε καλα!!!!επειτα εχεις κ το παιδακι σου που θελει την μανουλα του να ειναι κ να την βλεπει καλα!!!!!!!!! ;)

ζετα μου τι κανετε??πως ειστε??χαχα γελασα με αυτο με την θαλασσα!!!!!!!!!!!!

πολλα πολλα γλυκα φιλακια μανουλιτσες κ παιδακια καθως κ σπορακια!!!!!!!!!!!!!!!! ;);):D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω εβαλα το τερατακι για νανι (το καλο ειναι οτι κοιμηθηκε σημερα το απογευμα και ξεκουραστηκα και εγω).

δεν σας ειπα χθες την πηγα στο παιδιατρο για να κανουμε γενικο σερβις εμβολιο, αιμα, και πληρη ελεγχο!!! μας βρηκε υγιεστατες, μυξιαρες και πολυ κλαψιαρες. τι κακο με το που βλεπει το γιατρο κλαμα κορομηλο. ειμαστε 87ποντους (δεν ψηλωσαμε) αλλα αισιως 12κιλα!!!! μεχρι και τα ζελεδακια του γιατρου εφαγε η λιχουδα!

αυριο δεν θα παει στο χωριο θα την εχω εγω μιας και ο μπαμπας μου ειναι αρρωστουλης και φοβαμαι μη την κολλησουν

μικα μου την αλλη φορα με ρωτησες τι να κανεις που η μαρια επιτιθεται σε αλλα παιδακια. μην ανυσηχεις δεν ειναι τιποτα που να δεις τη σαντυ που τωρα στο παιδικο ειναι μονο αγορακια και ειναι η μοναδικη κυρια!! φαση ειναι οσο μαθαινουν με αλλα παιδακια να δεις που θα αλλαξει η συμπεριφορα της, μη ανυσηχεις. αχ γλυκια κολοκυθα πολυ μου αρεσει και η σαντυ να δεις ιδιαιτερα για το κοτοπουλο με γλυκια κολοκυθα. καλα βρε τρελη εβαλες πλυντηριο σημερα??? εγω μαλλον αυριο θα βαλω αλλα δεν ειμαι σιγουρη ακομα....παντως εγω δυσκολα να γραψω στο λαπτοπ με τη μικρη ή εστω να σας διαβαζω

ζετουλα μου πως ειναι ο μπαμπας σου???

ηλιαννακι μου γλυκο τι ομορφη στιγμη να παιζεις και με τα τρια σου μωρακια! αχ συγκινηθηκα παλι!

ντιμι μου πως ειναι η κορη σου??

θενα μου πως τα πατε στην εξοχη???? σας βαλανε σε καραντινα???

μαριαχαρ τι απεγινε με τη δουλεια που μας ελεγες???

ελενα μου εσυ χαλαραααααααααααααααααα φεταααααααααααα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 6 ΜΕΡΕΣ. ΓΙΑ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ. ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΟΡΜΟΝΕΣ. ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΒΟΗΘΑΝΕ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ. ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΚΟΥΡΕΜΑ ΚΑΙ ΧΤΕΝΙΣΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ. ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, ΟΠΟΤΕ Η ΑΥΡΙΑΝΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεσ μου καλεσ καλεσ μου φιλεσ τι κανετε ολα καλα?

εμεισ καλα γενικα ειμαστε ....την πεμπτη ειχαμε με τη δαναη ενα ατυχιμα με το αυτο κινητο :cry:

πατησα ενα κουναβι ημουν με το μικρο το αυτικινητο κ δυστιχωσ μετα απο ενα ανεξελενκτο χορευτικο του καταληξαμε πανω σε ενα τοιχο κ μετα τουμπαρε στο πλαι.ζωνεσ δεν φορουσαμε αλλα παρολ αυτα βγηκαμε κ οι δυο μασ χωρισ γρατσουνια ο αγιοσ ελευθεριοσ μασ βοηθισε κ ειμαστε τωρα πισω στο σπιτι μασ....πηγαμε στο νοσοκομειο προλυπτικα αλλα εγω ρελικα εβαλα κολλαρο στο λαιμο αλλα για καμια βδομαδα....περασα δυσκολη νυχτα τη πεμπτη αξονικεσ λυποθυμιεσ κτλ αλλα ηταν ολα απο την ταλεπορια κ την στεναχορια μου...φυσικα το ματιζακι ειναι για ανταλακτικα αλλα αφου εμεισ ημαστε καλα ουτε που μασ νιαζει ;)

ρενατα μου μην πτωτρεχεισ εγω νομιζω ολα καλα θα ειναι θα δεισ ,εχεισ καλη χοριακη μαλον ο γιατροσ ειναι λιγο......

φιλια σε ολεσ καλο σ/κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DE MPORW NA GRAFW ELLHNIKA...TESPA..MOLIS KOIMHTHIKE THA ISIWSW MALLI. PERIMENV ANTROULI NA FAME K META AN PROLAVOUME KAMIA VOLTA STA MAGAZIA GIA TA DWRA. XTES PHRA STA VAFTISTIKA MA K TA ANIPSAKIA POU GIORTAZOUN OLA...AMAN POLLA E3ODA RE KORITSIA..GIA MAS TIPOTA DE MENEI. PALIOKATASTASI...RENATA PERIMENOUME EYXARISTA NEA OLA MIA XARA THA PANE. THENA AW PAEI STA SIDERA TO KAKO ALLA ZWNH NA FORAW KORITSAKI MOU, POTE DE 3EROUME TI MPOREI NA SYMBEI. ALEKAKI AGOROKORITSA MAS VGHKAN..ZWHROYLES OI KORES MAS. PISTEYW NA STRWSOUN GIATI DE MAERESEI NA XTYPAEI ALLA PAIDAKIA. ANTE FILAKIA KALH KYRIAKH PAW NA PERIPOIHTHW! HLIANA KALA EKANEW K PERASES MIA MERA ME PAIXNIDI GIA TA ZOYZOYNIA SOY. EXEI ENAN AERA NOTIA ALLA DEN KANEI KRYO EYTYXWS. THELW MAGAZIA!!!!!!! FILIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ Ο ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ. ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΠΡΗΖΕΤΑΙ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ. ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ. ΕΒΑΛΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΙΑΟΥΡΙΖΕΙ. ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΝΑ ΣΑΡΑΝΤΑΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ. ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙ ΜΟΥ. ΟΝΤΩΣ ΜΙΚΑ ΠΟΛΛΑ ΕΞΟΔΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΗΨΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΨΩΝΙΣΕΙ ΑΚΟΜΗ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΑΓΙΟ ΕΙΧΑΤΕΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΘΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!

Συγνώμη που δε μπήκα τόσες μέρες αλλά δεν είχαμε internet..Κάποιο πρόβλημα είχε όλη η περιοχή μας μου είπαν..σήμερα έχουμε εκλογές για δήμους, κοινοτάρχες, δημοτικά και κοινοτικά συμβούλια. Πήγαμε ψηφίσαμε και όπου να ναι θα πάμε σε μια ξαδερφη μου επίσκεψη για καφε και να κανονισουμε για τα Χριστουγεννα πού θα βρεθούμε. Ο Κωνσταντίνος καλά είναι, κάει ζουζουνιές..τον έντυσα για να πάμε βόλτα του είπα και τώρα τρέχει μες το σπίτι και φωναζει βότα,βότα!!!! Τώρα με νευρίασε ο άντρας μου που δεν πάει από τώρα λέει και θέλει πιο μετα...και καθομαι ντυμένη φτιαγμένη και τον περιμενω.. :evil: Τέσπα..Αλέκα μου για τη δουλειά που σας έλεγα μέχρι τις 15 ήταν η διορία για τις αιτήσεις και την Παρασκευή με πήραν τηλ. και μου είπαν την Τρίτη το πρωί να πάω για συνεντευξη...Θα δείξει.. :-ss:ympray::ympray:

Θένα μου τί πάθατε κοπέλα μου? Πάλι καλά που είστε καλά και τα σίδερα μην τα κλαις..αλλά όπως είπε και η Μίκα, να φοράς ζώνη ρε κοπέλα μου..

Ρενάτα μου ηρεμησε..χαλαρωσε και θα πάνε όλα καλα..

Αχ...σας διάβασα και τώρα ξεχασα τί ήθελα να σχολιασω..μη με παρεξηγησετε..

Ελενάκι μου, Ηλιάννα μου, Θαλίτσα μου, Μίκα μου τί κάνετε εσείς??

Τα φιλιά μου σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μικκρη μου εχει μια απιστευτη γκρινια γιατι δεν της εσκαγε ο κωλος να κοιμηθει και κοιμηθηκε μονο μιση ωρα μεσα στο αυτο. μολις τωρα τελειωσαμε το φαι της πιαστηκε η μεση μου με το βρωμοπαιδο που εχω!!!!

μαριαχαρ καλη επιτυχια στη συνεντευξη σου!!! σου ευχομαι ολοψυχα να τη παρεις τη θεση

θενα μου αν και εγω δεν μπορω να πω οτι ειμαι πολυ φαν της ζωης η σαντυ παντα φοραει ζωνη ειτε στο καρεκλακι ειτε οχι...

ρενατα μου think possitive!!! μεχρι τη τριτη μπορει πολλα να αλλαξουν. το οτι ξεπρηστηκε το στηθος σου δεν σημαινει κατι... θετικες σκεψεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA MAI K EGV!!!!

ΡΕΝΑΤ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΕΓΩ????

ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΩ ΚΑΡΔΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΑΩ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΡΤΕΛΑ Κ Μ ΚΑΝΟΥΝ ΗΠΕΡΗΧΟ Κ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΑΝ ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΠΑΛΙΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ!!!!! ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΠΟΥΚΑΡΑ ΜΕΣΑ Κ ΤΗΣ ΛΕΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΘΕΛΩ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Η ΛΑΡΔΙΑ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ :D:D:D

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΠΕΙΜΕΝΩ!!!!!!1111111 ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΝΑ ΕΥΧΕΛΕΟ????? ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!! ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΟ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ!!!!!!! ΩΣΤΩΣΟ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΖΩΝΗ!!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ....... ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΞΑΝΑΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!

ΜΑΡΙΑ ΔΕΙΞΕ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΟΥ ΕΑΥΤΟ!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ!!!!!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΘΕΡΙΟ Η ΣΑΝΤΥ Ε???? ΠΟΣΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙΣ Κ ΕΣΥ!!!!!!!

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΟΛΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΕΣΜΟΥ ΕΙΣΙΑ!!! ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΙΣ!!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟΒΟΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ :D

ΑΧ ΑΧ ΑΧΧΧΧ ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΚΙΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!!!!!!ΕΔΩ ΑΕΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΣΥΝΝΕΦΙΑ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ. ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΛΙΓΕΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ...ΟΧΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΕΞΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ. ΝΑ ΤΗΝ ΝΤΥΣΩ ΚΑΛΑ Κ ΕΞΩ. ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΠΑΛΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΣΑ...ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ.ΑΛΕΚΑΚΙ ΑΝ ΒΡΕΘΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΔΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ...ΕΛΕΝΑ Η ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΤΑΧΤΗ πχ. ΑΝΟΙΓΕΙ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΒΓΑΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΞΩ, ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΡΟΥΧΩΝ Κ ΠΙΑΤΩΝ ΤΑ ΠΑΤΑΕΙ.ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΩ ΚΑΝΕΙ ΙΣΣΟΡΟΠΙΑ,ΣΤΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑΚΙΑΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΦΙΣΕΡ, ΑΚΡΟΒΑΤΗΣ. ΠΑΝΤΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ ΤΡΩΕΕΙ Κ ΟΤΑΝ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΑ ΛΙΩΝΕΙ Κ ΤΑ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΤΩ. ΑΝ ΤΥΧΕΙ Κ ΔΕΙ ΤΗ ΠΟΡΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΕΑΣ ΑΝΟΙΧΤΗ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΜΕΤΑ ΤΗ ΒΟΥΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ ΠΟΛΥ. ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΟΥΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΓΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΟΥΛΑ. ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΟΛΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΙΟΛΑΣ. ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΟΥΤΕ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΤΣΙΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ. ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΑΓΟΡΑΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΕΤΒΟΟΚ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΡΟΥΧΑ ΔΕ ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΔΩΡΟ ΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΔΩ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΠΟΣΣΟ ΤΕΛΕΙΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ Κ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ..ΕΦΑΓΑ ΤΟΣΤΑΚΙ Κ ΓΑΛΑ! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΑ ΑΤΑΚΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.

ΜΑΡΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΙΚΑΚΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΛΑ. ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ BEAUTE.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ? ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΗ Ή ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΚΙ ΕΥΚΟΛΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΘΕΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ. ΕΧΩ ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΗΝ ΑΠΟΤΥΧΙΑ. ΑΦΟΥ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΚΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ. ΤΩΡΑ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΞΕΣΗΣ ΠΑΡΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ. ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΕΝΑΣ ΦΟΒΟΣ. ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΑΝΗΨΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 4 ΕΤΩΝ. ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ. ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ. ΟΤΑΝ ΔΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ!!!!

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!! Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΑΝ ΠΕΙ Κ ΚΑΝΑ ΠΟΙΗΜΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΠΛΑΝΤΑΞΩ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ!!! ΕΔΩ ΜΕ ΤΑ ΞΕΝΑ Κ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΕ!!!

ΑΧ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!,

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ!!!!! Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ!!! ΗΤΑΝ Κ ΓΝΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ@!!!! ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΥΧΕΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΒΡΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΝΑΠΟΔΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΤΥΧΕΙ!!!!!!!!!!

ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝΝ ΓΕΦΥΡΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣΣΤΑ 100 ΜΟΛΙΣ ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΕΣΠΑΣΕ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ Κ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ!!!!! Κ ΔΕΝ ΜΗΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΑΜΑΞΑΚΙ ΜΗΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΒΑΜΒΑΚΙΟΥ ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ Η ΟΠΟΙΑ Κ ΕΠΕΣΕ ΠΑΝΩ ΤΟΥ!!!!!! ΤΡΑΓΙΚΑ!!!!!!!!

ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΝΒΗΚΕ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΛΥ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΒΟΥΜ ΒΟΥΜ ΒΟΥΜ!!! Ε ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ Κ ΓΕΛΟΥΣΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΑΒΑΤΗ :lol: ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΕΝΕ!!!! Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΕΠΕΜΕΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΓΟΥΡΟΥΝΑ ΤΟΥ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΟΝΑ?????? Ε ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΤΟΣΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!!!!!

Α ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ!!!! ΠΗΡΑΜΕ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ Κ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ Κ ΜΗΧΑΝΟΚΗΝΙΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ :lol::lol::lol: Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ!!!! ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝΤΗΛ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΜΕ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΓ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΦΕΡΙΕ~~~~!!!!!!

Κ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΑΣ ΗΡΑΘΝ 2 ΟΧΗΜΑΤΑ!!!! Ε ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΝΑΜΕ Κ ΑΛΛΟ ΣΗΜΕΡΑ??? :shock::shock: Ε ΔΕΝ ΛΕΕΙ!!!! ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩΡΑΩ ΕΓΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!!!

ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΧΩΡΙΖΕΤΕ ΛΕΠΤΟ ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙ Κ ΤΗΝ ΓΟΥΡΟΥΝΑ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου!

Μπαίνω βιαστικά γιατί θα πάω για νανι να είμαι φρέσκια αύριο στη συνεντευξη!! Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχες..να στε καλά φιλενάδες μου!!Μακάρι κορίτσια, μακάρι..την έχω ανάγκη τη δουλειά..

Ρενάτα μου ηρέμησε..Και εγώ με βλέπω να πλαντάζω στο κλάμα άμα δω το μικρούλινα λέει ποίημα..αχχχχ...

Ελενα μου ήταν γνωστός σας? Συλληπητηρια..καμιά φορά έρχεται από εκεί που δεν το περιμενεις βρε παιδί μου..

Όσο για τα δώρα σας, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Να ναι καλά ο Χρηστάκος μας να τα χαρεί!!! Καλορίζικα, πάντα τέτοια!!! Αχ ρε κορίτσια και εγώ χαίρομαι όταν τον βλέπω να χαίρεται με τα δικά του και εκείνη την ώρα τα ξεχνάω όλα και όλους..τί μας κάνουν ε αυτά τα μικρά...?

Τα φιλια μου και τις καληνύχτες μου σε όλες σας!!

Θα σας ενημερ'ωσω αύριο πως πήγε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠ ΤΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΟΥ!!!!!!ΤΗΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΑΝΘΟΣ ΑΡΑΒΟΣΙΤΟΥ ΜΗΠΩΣ Κ ΦΑΕΙ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ...ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΞΕΡΟΒΗΧΑ Κ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΜΥΤΗΣ. ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΥΧΗ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ..ΧΤΕΣ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΦΟΡΤΩΣΕ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ Μ ΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ Κ ΕΙΜΑΙ ΦΡΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΚΑΛΑ...ΠΑΛΙ ΒΟΛΤΕΣ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ.ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ!!!! ΡΕΝΑΤΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.....ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!! ΕΛΕΝΑ ΠΟΛΥ ΛΥΠΗΡΟ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ...ΑΛΕΚΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ? ΜΑΡΙΑ ΚΩ, ΗΛΙΑΝΑ,ΘΑΛΕΙΑ,ΖΕΤΑ ΝΤΙΜΗ Καλημερα!!!!!ΕΒΑΛΑ ΣΚΟΥΠΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΤΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΧΑΛΙΑ Η ΜΑΡΙΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΑ Κ ΞΕΣΚΟΝΙΣΑ. ΚΑΝΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΘΑ ΒΑΛΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Α ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΧΤΕΣ ΕΒΛΕΠΕ ΤΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΤΟΥ ΤΖΑΜΠΟ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Κ ΕΤΡΕΞΕ ΑΜΕΣΩΣ ΠΗΓΕ ΑΠΟΘΗΚΗ ΕΠΙΑΣΕ ΣΑΚΟΥΛΑ ΤΟΥ ΤΖΑΜΠΟ Κ Μ ΛΕΕΙ ΤΖΑΜΠΟΟΟΟΟΟ! ΧΑΧΑ! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΣΤΡΟΦΗ ΛΕΕΙ ΠΑΡΑΑΑΑ ΠΟΛΛΕΣ ΛΕΞΕΙΣ Κ ΤΩΡΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Κ ΛΕΕΙ ΧΟ ΧΟ ΧΟ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα!!! εδω ειμαι εδω ειμαι δεν χανομαι!!!

χθες ηρθε η νονα της μικρης στο σπιτι μας και καθησαμε ολες μαζι και παιζαμε, ηρθε για να της φερει το μπουναμα της (λεφτα γιατι ρουχα θα της φερει ο νονος της απο την αμερικα- ελπιζω να φερει και για μενα τιποτα!!!)

το κοκοπικο ειναι τσιμπλιασμενο το κακομοιρο, το κακο ειναι οτι δεν της πηραμε παλι αιμα γιατι παλι κουνιοταν και σπασανε οι φλεβες. τωρα το απογευμα εχω ενδοκρινολογο και για τη μικρη αλλα επειδη δεν καταφεραμε 2φορες να της παρουμε αιμα μπας και μας βαλει εξετασεις για το γεναρη!

βραζω πατατουλες για πουρε, εχω και ψητα κρεατα στο ψυγειο μια χαρουλα θα τη βγαλουμε και σημερα και θα παω να παρω τη μικρη απο το χολειο

ρενατα μου ελπιζω το βραδακι να μας πεις τα καλυτερα νεα!!!!!

μαριαχαρ βουρ για τη συνεντευξη η θεση ειναι δικια σου!

ελενα μου τι να πω ειστε κωλοφαρδοι!!! πωπω δωρα ο χρηστακης πρωτη μουρη λεμε!

μικα μου το πολυ πολυ ας δερνονται οι κορες μας μεταξυ τους!!!! τυχερη και λαπτοπ και ρουχα εγω τιποτα δεν εχω ψωνιζει ουτε και για το αντρα μου (και δεν το βλεπω για δωρακια μεταξυ μας φετος) αλλα για τη μικρη της γεμισαμε το δεντρο δωρα (ναναι καλα τα καρφουρ που ειχε τα παιχνιδια μισοτιμης!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάκια μου είμαι τρισευτυχισμένη!!!Πήγα 9 η ώρα το πρωί για συνέντευξη.Είχε πάρα πολλες κοπέλες αλλά τις περισσότερες τις ήξερα από το χωριό και ευτυχώς για μένα, δεν είχαν σχέση με το αντικείμενο..Μου έκαναν κάποιες ερωτήσεις, η αλήθεια πήγα και εγώ άνετη πολύ γιατί πίστευα ότι θα πέσει βύσμα μες το χωριό και θα πάρουν κάποια άλλη..έλα όμως που υπήρχε και γυναίκα από το υπουργείο και όλη η διαδικασία ήταν με βάση προσόντων? Και ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!!!! Με πήρε ο πατέρας του παιδιου καμιά ωρα μετά που γύρισα και μου είπε ότι εμένα διάλεξαν όλοι!!!! Θα ξεκινήσουμε μάλλον με το νέο χρόνο..δεν ήξερε λεπτομέρειες απλά πήρε να με ενημερώσει..του ειπαν ότι θα έπαιρναν και από το υπουργείο να μου πουν και λεπτομέρειες αλλά αυτός ήθελε να με πάρει να μου το πει και να με παρακαλέσει να πάω καμιά μέρα στο σπίτι τους να γνωρίσω και το παιδάκι εκτός σχολείου.Άλλωστε θα το πρότεινα και εγώ αυτό. Είμαι πολύ χαρούμενη ρε κορίτσια... :D Κερνάωωωωω!!!!!!Αλλά με προβληματίζει πολύ το παιδάκι..είναι πολύ δύσκολη περίπτωση, έχει ένα σύνδρομο, έχει κάνει 3 εγχειρήσεις μέχρι τώρα, δεν πρέπει να πέσει κάτω γιατί με το παραμικρό σπάνε τα κόκκαλα του και έχει και γαστροστομία..αλλά πού θα πάει θα τα καταφέρω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...