Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κανετε κοριτσακια μου χαθηκαμε!!!! τι νεα περασε η γιορτουλα μας ολα ηταν πολυ ωραια!!!!

αλλα ειμαι πολυ κουρασμενη πηγα και στον εποπτη ειχαμε ραντεβου με το αφεντικο τιποτα τζιφος

δεν προκειται να παρουμε τα λεφτα μας εκτος και αν παμε ποινικα!!! οποτε ξεκιναμε νεες περιπετειες!!! φιλακια πολλα σε ολες σας!!! καλο βραδυ

Υ.Γ. δεν εχω διαβασει τα νεα σας καθολου οποτε οτι και να πειτε θα εχετε δικιο!!!! :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και από εδώ φιλενάδες!!! τι μου κάνετε? εγώ σπίτι με την μικρή...δεν ξέρω πότε θα γυρίσει η μαμά μου από το χωριό και στην πεθερά μου δεν θέλω να την αφήσω οπότε κάθομαι εγώ μαζί της στο σπίτι 8-}8-} προς το παρόν καλά είναι, δεν με έχει κουράσει ιδιαίτερα εκτός από το γεγονός ότι μου έχει κάνει ένα σπίτι μεσα στη βρωμιά και στα μπισκότα :o:o:o την είδα σήμερα έχει βγάλει άλλα 4 δόντια οπότε μας μένουν άλλα 4 και τέλος!!! εδώ και 3 μέρες ξεκίνησε να λέει και λεξούλες με 4 συλλαβές και ειδικά ''πατατούλα''με έχει ζαλίσει #-o#-o μαρία μου ο πατέρας μου δεν έχει πάει σε γιατρό αλλά κάθεται συνέχεια μόνος του, δεν μιλαει και αν πει καποια στιγμή κάτι αυτό θα είναι για το μαγαζί...τελοσπάντων υπάρχει κατι νεότερο και πιο αισιόδοξο αλλά μέχρι να το σιγουρέψουμε δεν θα σας το αναφέρω...πάντως αν γίνει θα είστε οι πρώτες που θα το μάθετε ;;);;) αλέκα μου αύριο έχεις αυχενική? όλα καλά να πάνε και να μας πεις το φύλο του μωρού ;) εγώ αν ξαναμείνω έγκυος δεν θέλω αυτή τη φορά να μάθω τι θα είναι...έχουμε συμφωνήσει με τον άντρα μου να το μάθουμε όταν θα γεννήσω!!! οι υπόλοιπες πώς είστε? δεν πετυχαίνω καμιά ούτε πρωί, ούτε απόγευμα :((:(( τελοσπάντων, πάω να δω το φαγάκι μου, κοτόπουλο κοκκινιστό με μακαρόνια, και να σκουπίσω γιατί θα πάθω αποπληξία με τα τριμμένα μπισκότα πάνω στα χαλιά :twisted::twisted::twisted: σας φιλώ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ ΗΔΗ/ ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΛΥΚΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ !!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ....

ΘΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ. ΚΑΝΑΤΕ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ Ε? ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΦΕΤΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΩ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ. ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΞΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΟΥΣ.

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΑΤΡΙΚΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ, ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑ ΣΤΙΣ 8.30 ΤΟ ΒΡΑΔΥ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΔΕΛΦΗ ΣΟΥ. ΠΩΣ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ? ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΦΤΑΝΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ? ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ? ΤΙ ΝΑ ΠΩ ?

ΑΛΕΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΥΟΦΟΡΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ, ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ. ΕΓΩ ΠΡΟΣΕΧΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ. ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ?

ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΝΗΨΑΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΣΟΥ.

ΖΕΤΑ ΕΛΠΙΖΩ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ.....ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΟ, ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΥΠΝΗΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω!!! λοιπον πρωτα θα σας πω τι περασα σημερα και μετα θα σας ανακοινωσω στο περιπου το φυλο...

η σαντυ βγαζει δοντια και με εχει ψοφησει δεν τρωει δε πινει γαλα αστα ναπανε.το βραδυ μου ηταν τραγικο η μικρη εκανε εμετο στο κρεβατι της (κοιμαται σε κανονικο κρεβατι) και 2το πρωι αλλαζα σεντονια παπλωματα μαξιλαρια και φυσικα ρουχα της μικρης. τελοσπαντων πεφτω να ξανακοιμηθω και ακουγα τη βροχη και γλαρωκοιμομουνα. το πρωι σηκωθηκα νωρις για να ετοιμαστω και εγω και η μικρη και επειδη εχει ευκοιλια τη περισσοτερη ωρα τη βγαλαμε και οι δυο στη τουαλετα αυτη να χεζει και εγω να ξερναω. ντυνομαστε παμε στο παιδικο την αφηνω και παω σε μια φιλη μου που ειναι κοντα στο νοσοκομειο να πιω ενα καφε στα γρηγορα πριν παω. πινω το καφε, ξανακανω εμετο και παω στο νοσοκομειο να περιμενω το γιατρο για αυχενικη. μου λενε "εχει χειρουργειο", ωχ την εβαψα ολη τη μερα εδω θα τη βγαλω. ερχεται βλεπει τις εξετασεις και παμε στο υπερηχο. και βλεπουμε το κολοκυθα!!! μεγαλωσε το σκατουλακι μου ειναι 6 ποντους!!! τα χερακια του τα ειχε γροθιες κοντα στο προσωπο του και τα ποδαρακια του μαζεμενα!!! παιρνει τις μετρησεις που θελει και προσπαθω να τον πεισω να μου πει αν ειδε το φυλο για να μου το πει αλλα να επιμενει να μου το πει στον τεταρτο δεν μου το ελεγε. και εκει που σταματησα να ρωταω λεει "ελα κυριε τεντωσε τα ποδια σου" εγω καγκελο, γουρλουνω τα ματια και γυρναει και μου λεει "μου ξεφυγε, αλλα μαλλον παμε για γιο". καλα πεταω απο τη χαρα μου! τριτη παιρνω τα αποτελεσματα του pappA μακαρι να πανε ολα καλα και κλεινουμε καινουργιο ραντεβου για το γεναρη και φυσικα να μη χριαστει να κανω παλι αμνιο!

ζετουλα μου τον εχει επιρεασει αρκετα η κατασταση με το μαγαζι γιαυτο και ειναι ετσι. υπομονη

καλα τι να πω για το μπουμπουκι σου εμεις εχουμε δρομο ακομη!!!

ρενατα μου ξεχασα να ευχηθω για το νικολακι σου να το χαιρεσαι και να τον δεις οπως επιθυμεις! τι ειναι αυτο το εμβολιο???

θαλιτσα μου θα πατε ποινικα τελικα..πωπω κριμα... αλλα αμα ειναι να τα παρετε τα λεφτα δεν υπαρχει αλλος δρομος

ελενα μου εδω ειμαστε οποτε νιωσεις ετοιμη πες τα να ξαλαφρωσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο αλέκα!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: καταρχήν που ο υπέρηχος σου είναι μια χαρά κι έπειτα για το αγοράκι!!!! εγώ πραγματικά δεν ξέρω αν κάνω δεύτερο παιδί τι θέλω να είναι... οπωσδήποτε ήθελα να κάνω κορίτσι και ευτυχώς το πέτυχα!!!! τώρα για δεύτερο καλά θα ήταν κι ένα αγόρι για να θέλει περισσότερο τη μανούλα (η δήμητρα είναι κολλημένη στον μπαμπά) αλλά και πάλι τόσα ρούχα που έχω τι να τα κάνω οεο?!!!! :-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Μαρία μου να σου ζήσει το ανηψάκι σου!! Περαστικά στον πεθερό σου..Δίνε κουράγιο στον άντρα σου.

Ζέτα μου προσπαθήστε να του φτιάξετε τη διάθεση ή έστω και να δείχνετε εσείς αισιόδοξοι..αν σας βλέπει εσάς αλλιώς ίσως αλλάξει και η δική του ψυχολογία..η κατάθλιψη είναι ύπουλο πράγμα..μπορεί να μην είναι κατάθλιψη αλλά το άγχος και η στεναχώρια έίναι εξίσου άσχημα...

Αλέκα μου συγχαρητήρια!!! Μπράβο που έχεις ένα υγιέστατο μωρακι, και εύχομαι ολόψυχα τα αποτελέσματα του pappA να είναι ΑΡΙΣΤΑ αλλά μπράβο που έχεις ένα αγοράκι που τόσο ήθελες!! Πάλι μπράβο κοπέλα μου και περαστικα στη ζουζουνα σου!!Και κοίτα να χαλαρώνεις και λίγο.

Θαλίτσα μου δεν τα γλυτώνετε τα δικαστήρια ε...μακάρι τα πράγματα να γίνουν όπως τα θες.

Οι υπόλοιπες πού είστε κορίτσια? Ηλιάννα με τα 3 τα σκαθάρια πώς τα περνάς?

Θένα? Έλενα? Μίκα?

Εμείς καλά είμαστε..τα ίδια..στολίσαμε επιτέλους και ο Κωνσταντίνος δεν αφήνει τις μπάλες στην ησυχία τους!!

Κορίτσια για βραδυνό τί τους δίνεται? Ο Κωνσταντίνος ξεκίνησε να μη θέλει την κρέμα του εδώ κι κάποια βράδια και του φτιάχνω μακαρονάκια..όχι ότι αυτά τα τρώει και ευκολα..θέλει συνεχεια "πικότο" μπισκότο λέει τα μελομακάρονα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκατζης ο κωνσταντινος ενω η δικια μου μονο μπισκοτα και οτι εχει σχεση με ασπρη κρεμα δεν της αρεσει η σοκολατα. μαρακι προσπαθω να της δινω παντα το μεσημεριανο μας φαγητο οποιο και αν ειναι αυτο (εκτος απο κινεζικο και πιτσα που δεν της αρεσει). αν δεν το θελει της φτιαχνω οτι κρεμα εχω στο ντουλαπι (μπισκοτοκρεμα, δημητριακων, ανθος αραβοσιτου) και της βαζω μεσα οτι φρουτα εχω στο καλαθι ως συνηθως πορτοκαλι και μπανανα, δαμασκηνα και το τρωει μια χαρα. αν την πιασουν τα νευρακια της και δεν θελει να φαει τη κρεμα της γεμιζω το κουταλι κρεμα και στη μυτη του κουταλιου βαζω το γιαουρτακι που της αρεσει. ετσι γλειφει τη μυτη με το γιαουρτι, της αρεσει και ανοιγει το στομα και τρωει και το υπολοιπο (το τι σκαρφιζομαι δε λεγεται)!!!! επισης της δινω τραχανα αλλα δεν το τρωει παντα και πολλες φορες τοστακι ειτε ψημενο ειτε αψητο σα ψωμακι με τυρακι και γαλοπουλα. το μακαρονακι ή το αστρακι δεν το πολυτρωει της αρεσει καλυτερα μακαρονια με κιμα με μπολικο τυρι.

αααα μη το ξεχασω αν εχεις χειροποιητη μαρμελαδα ριξε ενα κουταλακι μεσα στη κρεμα ισα ισα για να παρει τη γευση και να δεις που θα παθει πλακα ο μικρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοριτσάκια μου !!!!!!!!!

Αλεκάκι μας μπράβο .. Ευχομαι να είναι όντως ο πολυπόθητος Υιός !!!!!!

Ζετούλα προσπάθησε να είσαι κοντά στο μπαμπά σου .... όσο μπορείς ..γιατί σίγουρα σε χρειάζεται...

Ρενατούλα μου καλά κάνεις και προσέχεις .... !!!!!!!!!!!!!! Καλή συνέχεια !!!!!!!!!!!!

Να ρωτήσω και κάτι η χαζούλα... ???? Τι εννοείται για βραδυνό ρε κορίτσια ??? Δηλαδή τι ώρα του ς δίνεται αυτό το βραδυνό??? Και γάλα πότε πίνουν ... αν πίνουν.... Και με την ευκαυρία μετά από πόσες ώρες απογευματινού υποτίθεται .... ????

Φιλάκια πολλά .... Καλό Σαββατοκύριακο σε όλες σας !!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντιμι μου εγω της δινω το "βραδυνο - απογευματινο" κατα τις 6:30 αφου τη σηκωνω 5 και κατι. μεχρι της 7:30 (θελουμε το χρονο μας για μαμ) και κατα τις 9 και κατι πινει το γαλα (αν και πλεον δεν το πινει το βραδυ). ελπιζω να εννοεις αυτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααα............ οκ!!!!!!!

Το ονομάσατε "βραδυνό" και τρόμαξα ... έπαθα ένα κάτι τις.... όχι τίποτα άλλο.. αλλά η δικιά μου δεν τρώει καλά καλά το μεσημεριανό της στις 13,00 περίπου είναι αυτό (μου βγάζει το λάδι).. και λέω κ εγώ !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

ΜΠΡΑΒΟ ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΛΕΜΦΟΚΥΤΑΡΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΥΞΗΘΟΥΝ ΤΑ ΑΝΤΙΠΑΤΡΙΚΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΩΘΕΙ Ο ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΑΠΟΒΟΛΗΣ, ΠΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΑΝΤΙΠΑΤΡΙΚΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΙΣΤΟΣΥΜΒΑΤΟΤΗΤΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΔΟΤΗΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΕΜΒΡΥΟ. ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΑΥΤΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ. ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ..Ο ΠΝΙΓΜΕΝΟΣ ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΟΥ....

ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΓΙΑΟΥΡΤΙ Ή ΚΡΕΜΜΑ. ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΤΟΥ. ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΓΑΙΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΥΠΕΡΩΡΙΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΙΩΞΑΝΕ 2 ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ ΜΑΣ ΦΙΛΟΥΣ. ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ. ΝΑΤΟ ΤΟ ΒΛΑΣΤΑΡΙ ΜΟΥ...ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΦΩΝΟΥΛΑ ΤΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ? ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ? ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΙΓΟ Η ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ. ΕΝΩ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΩΡΑΙΑ ΣΤΙΣ 10, ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΟΥΡΛΙΑΖΟΝΤΑΣ. ΤΟΝ ΠΗΡΑΜΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΟΦΕΡΝΟΥΜΕ. ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΚΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΥΣΤΑΓΜΕΝΗ. ΚΑΙ ΚΡΥΩΝΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΟΥΚΟΥΛΩΘΩ ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.

ΜΟΝΟ ΤΟ ΖΕΤΑΚΙ ΒΛΕΠΩ ΜΕΣΑ. ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω!!! γυρισα απο το χωριο πηγα τη μικρη σημερα μονη μου γιατι ο αντρουλης μου ειναι χαλια εμετους - διαρροιες κυκλοφορει γαστρεντεριτιδα γιαυτο. η μικρη παντως μια χαρα βρηκα τι την πειραζε το βραδυ και ειναι το γιαουρτι και ετσι το σταματησαμε για λιγο!!! κοριτσια παντως το πρωι δεν τη προλαβαινω στο φαι!!!!

αχ ρενατα μου το κακο ειναι το παιδια μας μας τυρρανανε τωρα που εμεις δεν μπορουμε, τοσο καιρο μια χαρα ηταν ολα, τωρα λες και το καταλαβαν οτι θα εχουν αδελφακι και θελουν ολη μας τη προσοχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας, γεια σας!!! τι κάνετε? δεν σε είδα βρε ρενάτα μου χθες :oops::oops::oops: αλλιώς κι εγώ κουβεντούλα ήθελα γιατί ήμουν μόνη στο σπίτι...συμβαίνει καμιά φορά τα μικρούλια μας για κάποιο λόγο να κάνουν τέτοια περίεργα...η δήμητρα πριν 3 μέρες, ενώ πίνει το γάλα μόνη της στην κουνια και όταν τελειώνει με φωνάζει για να πάρω το μπουκάλι και πέφτει για ύπνο, για πρώτη φορά μετά από σχεδόν 8 μήνες ήθελε αγκαλιά και κούνημα :o:o:o της έκανα το χατίρι γιατί υπέθεσα ότι κάτι θα την ενοχλούσε αλλά το επόμενο βραδυ που άρχισε πάλι να γκρινιάζει και να ζητάει ''γκαλιά''δηλαδή αγκαλια, της εξήγησα ότι θα πρέπει να κοιμάται μόνη της γιατί και η μαμά θέλει να πάει να κοιμηθεί, της έδωσα αγκαλίτσα την λούτρινη μίνυ που έχει πάντα στην κούνια της, την χάιδεψα στην πλάτη και στα μαλλάκια και κοιμήθηκε μια χαρα :D:D:D παρεπιπτόντως σας ευχαριστώ όλες για τις συμβουλές σας και για μένα αλλά και για τον μπαμπάκα μου... η αλήθεια είναι ότι λίγο πολύ φανταζομαι κάπως έτσι είμαστε όλοι :(:(:( κι εγώ σκέφτομαι ότι όταν σταματήσω απο τον μπαμπά μου θα αντιμετωπίσω πια κανονικότατα οικονομικό προβλημα και η διαθεσή μου είναι όλο σκαμπανεβάσματα :?:? σκέφτομαι πως αν συνεχίσουμε έτσι δεν θα μπορέσω να κάνω και αδερφάκι στην δήμητρα και θα την αφήσω μόνη και στενοχωριέμαι περισσότερο... τελοσπάντων, στα πιο ευχάριστα...χθες πήγαμε την καθιερωμένη βολτούλα μας με την αδερφή μου και την ανηψιά μου και περάσαμε πολύ ωραία :D:D:D πήγαμε θαλασσίτσα, στο πόρτο ράφτη, ήπιαμε καφέ, περπατήσαμε με τις μικρές που είναι τρέλα όταν φιλιούνται και αγκαλιάζονται, και μετά πήγαμε στον μουστάκα τους πήραμε δύο τρία παιχνιδάκια και κάτσαμε στο σπίτι της αδερφής μου μέχρι τις 9 το βράδυ!!! η δήμητρα χόρτασε παιχνίδι!!!τώρα γύρισε η μαμά μου απο το χωριό και μόλις την είδε φώναζε ''γιαγιά μου'' και άπλωσε κατευθείαν τα χέρια για να την πάρει...έτσι τώρα κάθομαι και απολαμβάνω το καφεδάκι μου!!!! πάντως πραγματικά παρότι είναι ζωηρή, τώρα που μπορούμε να συνεννοηθούμε μπορώ να την κρατάω συνέχεια ενώ παλιότερα κουραζόμουν απίστευτα...συμπεθέρα συνήλθες? άντε πες τα μας να ξαλαφρώσεις, γι'αυτό είμαστε εδώ!!! αλέκα περαστικά στον άντρα σου, πρόσεξε να μην κολλήσεις εσύ και η μικρή. τσακίζει η γαστρεντερίτιδα...εγώ τώρα που κάνει κρύο αποφεύγω το γιαούρτι, συνήθως το απόγευμα τρώει φρούτα και το βράδυ το γάλα της...τις κρέμες τις έχουμε κόψει από 12 μηνων περίπου. και μένα από το πρωι μέχρι το μεσημέρι τρώει συνέχεια, μετά πολύ ελαφρια!!! μακάρι να το κρατήσει έτσι για να μην παχαίνει όταν μεγαλώσει!!!!οι υπόλοιπες τι κάνετε? πείτε κι εσείς τα νέα σας ολόκληρο σεντόνι σας άπλωσα πάλι :lol::lol: ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρώει φρούτα ευτυχώς δεν μου έμοιασε...το πρωί πίνει οπωσδήποτε χυμό και το απόγευμα τρώει ή αχλάδι ή μισό αχλάδι και μισή μπανάνα κλπ, εξαρτάται τι έχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και η σαντυ τα ιδια μονο στο παιδικο τα τρωει ολα αλεσμενα. στο σπιτι της τα κανω ολα κομματακια και στο χερι ας λερωνει δεν πειραζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!!!!!!! ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΘΑΛΕΙΑ Κ ΝΤΙΜΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΒΆΣΤΑΡΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!! ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΑ , ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΤΗ ΖΩΟΥΛΑ ΤΟΥΣ!!!!!!ΑΛΕΚΑ ΜΠΡΑΒΟ Ο ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ! ΡΕΝΑΤΟΥΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΟΧΙ ΠΟΛΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΝΤΙΜΗ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΞΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΣΟΥ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΑΝΑΠΑΥΣΕΙ ΤΗ ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΗΣ. ΕΙΧΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ?ΝΤΙΜΗ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΚΟΨΕ ΤΟ ΓΑΛΑ Κ ΠΑΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ. ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΕΥΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΑΝ ΤΡΩΕΙ ΚΡΕΑΣ ΛΕΕΙ ΟΚ.ΤΙ ΠΑΤΕΝΤΕΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΕ ΛΕΓΕΤΕ. ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΟ ΦΤΥΝΕΙ...ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΡΥΖΟΓΑΛΟ(ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΑΛΛΙΑ ΑΓΓΕΛΟΥ-ΦΙΔΕ).ΔΕ ΤΟ ΤΡΩΕΙ Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ. ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ ΜΕ ΓΑΛΛΑ Κ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΙ ΧΥΜΟ ΑΛΛΑ ΚΟΒΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΥΦΗ. ΤΥΡΙΑ ΜΠΟΛΙΚΑ ΣΕ ΤΟΣΤΑΚΙ Η ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΙΝΙ ΒΑΒΥΜΠΕΛ. ΡΕΝΑΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΜΕ ΙΣΣΟΡΠΟΠΗΜΕΝΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ Κ ΛΙΓΟ ΣΕΧ. ΧΑΧΑΧΑ!!!! ΣΑΛΑΤΟΥΛΕΣ ΜΑΖΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ ΜΙΚΡΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΦΑΓΗΤΟΥ Κ ΟΧΙ ΓΛΥΚΑ ΠΟΛΛΑ ΜΟΝΟ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙ ΕΤΡΩΓΑ ΟΠΩΣ Κ ΤΩΡΑ ΔΗΛ. ΖΕΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΑΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΣΟΥ, ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ!!!!!!ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Κ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΣ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ!!!!!!!! ΜΑΡΙΑΧΑΡ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΚΟΥΚΛΑ?ΚΟΡΜΙΙ ΕΛΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ? ΗΛΙΑΝΑ!!!!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ. ΕΙΧΑΜΕ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ Μ ΝΙΚΟΣ Κ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑ. ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΟΤΟΠΙΤΑ, ΚΟΡΜΟΣ ΣΟΚΟΛΑΤΑ Κ ΑΛΜΥΡΟ ΚΕΙΚ ΑΛΛΑ ΒΓΗΚΕ ΜΑΜΑΚΙΑ. ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Κ Ο ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ. αααα ΒΟΗΘΗΣΑ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΠΟΥ ΚΑΘΑΡΙΖΕ ΤΟΝ ΚΗΠΟ...ΤΩΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΑΣΚΑ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Η ΜΑΡΙΑ ΘΑ ΙΣΙΩΣΑ ΤΡΙΧΩΜΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ. ΑΛΕΚΑ ΜΑΓΙΚΟ ΚΑΣΤΡΟ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΑΡΠΑΖΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΠ ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΝΑ ΔΕΡΝΕΙ. ΤΙ ΚΟΡΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΕ??????? ΦΥΛΑΚΗ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ...ΑΛΕΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΣΤΗ ΔΑΣΚΑΛΑ ΕΛΥΣΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ! Κ ΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΣΑΒΤΙΣΤΕΙ ΠΕΤΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Η ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ Η ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ. ΤΗ ΜΑΛΩΝΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙ? Κ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΝΤΙΜΗ Ι ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΔΙΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΝΕΙ. ΑΛΕΚΑΚΙ ΟΥΤΕ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια τι κρυο κανει σημερα??? καλα την εχω αραξει κατω ακριβως απο το αιρκοντισιον (η μικρη ειναι χωριο). θελω να παω να φτιαξω καφε αλλα κρυωνω να παω στη κουζινα!

μικα μου τι κουκλιτσα η μαρια σου σωστη κυρια. η σαντυ για να καθησει εστω 5λεπτα σε καρεκλα ή και στο καρεκλακι της πρεπει να τρωει κατι. το γαλα το σταματησε το βραδυ αλλα προσπαθω να της το δινω εστω και λιγο ξεγελοντας την! ηδη τα καταφερα και πινει 100μλ το βραδυ!!! αχ ποσο καιρο εχω να κανω μασκα ομορφιας μου μυριζουν ολα τα καλλυντικα και δεν τα θελω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκάκι το πόσο σε καταλαβαίνω δε λεγεται...η δήμητρα ούτε για να φάει δεν κάθεται, τις περισσότερες φορές όρθια τρώει εκτός και αν θελήσει να φάει μόνη της οπότε κάθεται για κανένα δεκάλεπτο στο καρεκλάκι της :?:? μίκα μου η μικρή σου είναι σαν δεσποινιδούλα στην καρέκλα, ολόκληρο παιδί έχει γίνει :D:D εγώ δυστυχώς είμαι πολύ γλυκατζού, μπορώ να ζήσω μόνο με γλυκά και μακαρόνια και ενώ μέχρι να γεννήσω δεν είχα πρόβλημα, κυμαινόμουν πάντοτε κάπου ανάμεσα στα 52-55 κιλα, τώρα είμαι 59 και δεν μπορώ να ξεκολλήσω από κει :oops::oops::oops: όσο για μάσκα, εγώ για μπάνιο και μπαίνω με το ζόρυ μόνο αν είναι κάποιος εδ΄ω να μου την κρατήσει...σήμερα την κράτησε η μαμά μου και έκανα μπανιο και μετά από πολύ καιρό ίσιωσα και τα μαλλιά μου τα οποία παρεπιπτόντως σκέφτομαι να τα κόψω κοντά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου όμορφες καλησπέρα σας!!

Σας έγραψα ένα σωρό και ο κανακάρης μου κάτι πάτησε και βγήκα έξω!!

Μίκα μου ολόκληρη κοπέλα η Μαρία σου, φτου φτου!! Παρεπιμπτόντως, ο Κωνσταντίνος όταν είδε τη φώτο έκανε "Αμάααανν" !!!

Αλέκα περαστικά στον άντρα σου.

Αχ..Ζέτα μου γλυκαντζου 'ειμαι και εγω πολύ..μα πολύ όμως!!!! :D:D

Εντομεταξύ και εμένα τώρα ενώ ξεκίνησε να μην τρώει βραδυνό, τώρα κοβει αυτές τις μερες και τα υπόλοιπα :( εντέξει δεν είναι αδυνατούλης για να ανησυχώ αλλά γιατί???? Σκάω...

Εμένα όταν ξυπναέι το απόγευμα κατά τις 4-5 του δίνω ένα ποτήρι γάλα, μετά από καμιά -μιάμιση ώρα΄τρώει το γιαούρτι του και το βρ'αδυ κατά τις 9 την κρέμα του.Τώρ αέκοψε την κρέμα του και του δίνω μακαρονάκια η ψαρόσουπα που είχαμε το μεσημερι..τρώει υποτίθεται λίγο..αλλά αυτές τις μέρες δεν τρώει ούτε το πρωί ούτε φρούτα, ούτε αυγό, ούτε φρυγανιές με τυρί ή μαρμελαδα σπιτική που τρώμε και εμείς..τίποτα..κάνουμε πόλεμο να φάει..και το μεσημέρι με το ζόρι και το θέατρο πάλι να φάει..λέτε να ναι φάση?? αλλά τί θα τρώει μέχρι να του περάσει? αέρα κοπανιστό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...