Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

μαριαχαρ σου ευχομαι ολοψυχα να τη παρεις τη θεση επιπλεον εισοδημα δεν κανουν ποτε κακο!!! οσο για τους κουμπαρεους σου τι να πω η κριση φερνει γκρινια και χωρισμο. ειμαι της αποψης απτο να τσακωνονται και να φωναζουν μπροστα στα παιδια ας χωρισουν τουλαχιστουν να τους βλεπουν και τα παιδια πιο ηρεμους.

ελενα μου υπομονη ολα θα φτιαξουν ετσι και αλλιως παρτο αποφαση αχαριστεια και ζηλεια παντα θα υπαρχει οσο και καλες και αγιες και αν ειμαστε

ηλιαννα μου και εγω το φοβαμαι το σπιραλ, υπαρχει περιπτωση να μη το δεχτει ο οργανισμος σου να το ξερεις αυτο και δεν ειναι παντα ασφαλες για μπεμπε...

θενα γερα θα γιανουν τα παιδια!!!!!!!!!

σημερα στολισαμε και το δεντρο και το σαλονι και μας μενουν τα μπαλκονια. η κοκοπικενα παντως αδιαφορη με το δεντρο και με τα φωτακια μονο τις μπαλες ηθελε "μπαλια μπαλια γκοοοολ". η μικρη ειναι στο χωριο με τους γονεις μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εδω ειμαι!!!!3

ΑΛΕΚΑ Η ΡΕΝΑΤΑ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝΝ ΜΑΝΑ ΤΗΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΙ ΙΝΕΡΝΕΤ ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙΣ

ΒΡΕ ΚΟΡΜΙ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΝΕΙΣ?>>>>??? ΜΑ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΣΟ ΛΑΟ?????

ΜΑΡΑΚΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ@!!!!! Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝΝ ΘΕΣΗ!!! ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΠΑΝΕ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΔΕΙΞΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΚΟΠΟ!!!!!! Ε ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΤΙΣ ΘΕΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΥΚΤΙΩΘΕΙΣ ΚΤΛ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ!!!!! ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΟΝΤΩΣ Η ΚΡΙΣΗ ΦΕΡΝΕΙ ΚΡΙΣΕΙΣ!!!! ΑΛΛΑ Κ Η ΦΤΩΧΕΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΗ!!!! :D

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω τωρα γυρισα σπιτι απο καφε και ψωνια και μαγειρευω τα αγαπημενα μου μακαρονια με κιμα. πηγα και στα τζαμπο μπας και βρω στολη αγιοβασιλιτσα για τη κοκοπικενα αλλα τζιφος απο 6χρονων και ανω...γαμωτο καλα δεν ηταν και της προκοπης αλλα ετσι για το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! όντως η φτώχια θέλει καλοπέραση...μεγάλη κουβέντα και σοφήηη......

Έλενα μου εντομεταξύ συγνώμη αλλά τώρ αθυμήθηκα ότι δε σου απάντησα (και σε κάποια άλλη φιλενάδα και συγνώμη που δε θυμάμαι τώρα ποια) για το παιδί του σωλήνα..ναι είμαι και όντως τότε ήταν και πολύ προχώ!!Γιαυτό άλλωστε και οι συνεντεύξεις στην εφημεριδα..αύριο βγαίνει και θα δούμε τα μουτρα μας!!Ήταν επίπονη τότε διαδικασία, πολύ ψυχοφθόρα και ακριβή..το πως τα καταφέρανε οι γονείς μου που τα είχανε χάσει όλα στην εισβολή και ξεσπιτωθήκανε, ένας Θεος ξέρει...βασικά ναι είναι νομίζω η σημερινή εξωσωματική..φυσικά σήμερα θα έχει εξελιχτεί η μέθοδος..απλά ξέρεις..μεγαλώνοντας εγώ άκουσα πολλά ακόμα και από συγγενείς..π.χ πήγανε Αγγλία για να φέρουν το υιοθετημενο και ένα σωρό άλλα..αλλά ευτυχως που μοιάζω και στους δύο και εχω χαρακτηριστικά εντονα και από τα δύο σόγια και το βουλώσανε όλοι...Τέλοσπαντων..όσο για την αχαριστία που λες..το μόνο που δε χωνεύω και η άτιμη με κυνηγάει! Και ακόμα και εδώ τώρα με τη δουλεια μου διαπίστωσα πως όσο απρόσιτη, αυστηρή και ψυχρή είσαι τόσο περισσότερο σε εκτιμάνε..όταν είμαι καλή, με χαμόγελο και προσέχω να μην δυσαρεστήσω κανένα μένουν πάντα ανικανοποίητοι και έχουν παράπονα και δε σέβονται τίποτα... :evil:

Τέλοσπάντων..εγώ είμαι κάπως καλυτερα..μπουκωμένη αλλά καλύτερα..και ο μικρός το ίδιο..

Σήμερα διάβαζα κάτι δυνατά και με άκουγε και επαναλάμβανε με αποτελέσμα τωρα να τον ρωτάμε "τί κάνει η αγάπη?" και αυτός να απαντάει "άπη ενώνει"!!! :lol::lol: Μου ρχεται να τον φάω όταν το λέει!!!

Οι υπόλοιπες τί κάνετε φιλενάδες μου? Τα μωράκια σας?

Πολλά πολλά φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!!! τι κάνετε? πρωί πρωί σήμερα αλλά σηκώθηκα για να σιδερώσω και είπα να μπω να πω μια καλημέρα πρώτα :D:D:D η δήμητρα έμεινε στους γονείς μου χθες το βράδυ γιατί είχαμε κάτι φίλους στο σπίτι και είπα να μην την ξεσηκώσουμε με τη φασαρία...συμπεθέρα μου ελπίζω να είσαι καλύτερα, πάντως μην σκας η αχαριστία υπάρχει παντού σε όλο της το μεγαλείο...μαρία μου ευτυχώς που παρ'ολες τις αντιξοότητες οι γονείς σου τα κατάφεραν και σε απέκτησαν!!!! κάτι τέτοια ακούω και προσπαθώ να σκέφτομαι ότι κάτι θα γίνει και όλα θα πάνε καλά ακόμα κι αν τώρα μου φαίνονται όλα μαύρα :roll::roll: οι υπόλοιπες τι κάνετε? κι εμείς στολίσαμε χθες και φέραμε την μικρούλα στο σπίτι όταν ήταν όλα στολισμένα και το τι χαρά έκανε ρε κορίτσια δεν λέγεται :x:x:x έτρεχε από δω και από κει, χόρευε γύρω από το δέντρο και όπου έβλεπε άγιο βασίλη έλεγε ''παππούλη''. τελικά οι γιορτές θα είναι για τα παιδάκια μας από δω και πέρα!!! αυτά προς το παρόν κόρες...το μεσημεράκι ίσως πάμε καμιά βολτούλα μιας και έχει πολύ καλό καιρό και αν μπορέσω θα ξαναμπώ αργότερα. πάω να φτιάξω ~o)~o)~o)~o) και να σιδερώσω :cry::cry: μακάρι να είμασταν κοντά να πίναμε το πρωινό καφεδάκι μας μαζί!!! φιλιά!!! :-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας!!

Ζέτα μου όντως υπάρχουν τόσα μαθήματα ζωής γύρω μας που πρέπει να διδασκόμαστε καθημερινά από αυτά!

Εξάλλου κάποιος είπε "Μη στεναχωριέσαι γιαυτά που διορθώνονται και γιαυτά που δε διορθώνονται!!" ;)

Αλλά ποιός το κάνει αυτό οεο??

Οι υπόλοιπες τί κάνετε?

Βγήκε η εφημερίδα και καμαρώνω τα μούτρα μου!!!

Πήγα και μια βόλτα τον Κωνσταντίνο μέχρι το γήπεδο και επειδή το φτιάχνανε το γρασίδι, είχε μια λακκούβα και το σκατούλι έπεσε μέσα και έγινε όλο λάσπη :shock::shock::shock: Εγκεφαλικό εγώ..τον άρπαξα όπως όπως και τρέχαμε σπίτι για να τον αλλάξω..ήμασταν και με τα πόδια..Τεσπα, πάω να τον ταίσω και το απόγευμα περιμένω επισκέψεις..μια ξαδέρφη μου με το γιο της.

Φιλάκιααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές για τη δουλειά..Μακάρι μακάρι μακάρι...στη φάση που είμαστε είναι ελάχιστο εισόδημα που δε φτάνει ούτε για τα βασικά.. :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθομαι στο καναπε και καμαρωνω το δεντρακι μου το στολισμενο και ειμαι ετοιμη παλι να βαλω τα κλαματα. τι κακο ειναι αυτο βρε κοριτσια με το παραμικρο τσουπ κλαμα και δεν σταματαω αστα να πανε....

η κοκοπικου κοιμαται γιατι δε κοιμηθηκε στο αυτοκινητο και κουτουλαγε. ξερετε το καινουργιο που μου κανει σηκωνει τα πατζακια απο τα παντελονια της και τραβαει τις τριχες απο τα ποδια της (τι τριχες δηλαδη ενα ξανθο προς το ασπρο χνουδι) και οχι μονο τις τραβαει τσαντιζεται κιολας που δεν μπορει να τις βγαλει. πειτε μου τι να την κανω με εχει τρελανει....!!!

μαριαχαρ αντε καλως να τη δεχτεις τη ξαδελφη να παιξουν και τα παιδια σας!!! καλα επαθα πλακα με το Κωνσταντινο ακου "απη ενωνει" ενω εμεις πιασαμε τα ονοματα ολης της οικογενειας

ζετουλα και εγω το πρωι σιδερωσα δεν μου παει το σιδερο τελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι πάλι!! Οι υπόλοιπες βολτάρετε? Αλέκα μου οι άτιμες οι ορμόνες κάνουν πάρτι ε?? :lol::lol:

Έφυγε η ξαδέρφη μου..Αλέκα μου η ξαδέρφη μου είναι μεγάλη και ο γιος της είναι 16 χρονών..Περάσαμε όμρφα όμως..ο Κωνσταντίνος δεν ξεκόλλαγε από το παιδί αυτό και εκείνος ασχολιόταν πολύ μαζί του..Τώρα χαζεύω λίγη τηλεόραση και έχω και τον Κωνσταντίνο να αλωνίζει δίπλα μου.Η μαμά μου πήγε σε μια γειτόνισσα και ο άντρας μου στο γήπεδο να δει την ομάδα του χωριού με το κουμπαράκι μας το μικρό.

Έτοιμη για αποτρίχωση η κοκοπίκενα ε??? Ρε το θηλυκό το είδες? .. :lol::lol:

Εμενα ο Κωνσταντίνος 2-3 μέρες τώρα ξεκίνησε νέο σύστημα και φωνάζει,τσιρίζει και τρέμει από τα νευρα του..και αυτά τα κάνει συνήθως όταν δε γίνεται το δικό του..όταν κάνει έτσι μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι..μου έρχεται να του δώσω ένα ξύλο...και καλά να τα κάνει μες το σπίτι, αγνοώ τη συμπεριφορά αυτή και σταματάει..αλλά το έκανε και στο σουπερμάρκετ προχτές και μας κοίταζε ο κόσμος και δε μπορούσα να κάνω τίποτα..αυτά που κοροίδευα τα λούζομαι τώρα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΜΠΗΚΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΗΡΘΑΜΕ ΚΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΠΑΝΕΛΑΒΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΙ ΗΤΑΝ 4005. ΑΝΕΒΗΚΕ ΠΟΛΥ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ.

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΟΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΣ. ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΜΙΚΑ ΕΙΔΑ.

ΦΤΟΥ ΣΑΣ ΚΙ ΕΣΑΣ. ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ. ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΕΣΥ ΚΙ ΕΧΑΣΕΣ ΤΟΣΑ ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ 3 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΞΑΝΑ. ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ? ΧΙ, ΧΙ, ΧΙ.....

ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ορισες στη παρεουλα μας ρενατα μου. φοβηθηκα βρε μην επαθες κατι!!!! ασε τις πολλες δουλειες τωρα πολυ ξαπλα να περιλαμβανει το προγραμμα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Ρενάτα μου μπράβο, πολύ ευχάριστα τα νεα σου! Πέρασατε καλά φαντάζομαι!

Τώρα όπως είπε και η Αλεκα, ξεκούραση ε?

Οι υπόλοιπες που χαθήκατε?

Εγώ δε νιώθω πολύ καλά..αδιαθέτησα και είμαι κάπως..νεύρα, ψυχολογία, όλα από λίγο..

Για την ώρα σας χαιρετώ!!

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ. ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΠΙΟ ΑΠΛΕΣ. ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΠΙΟ ΒΑΡΙΕΣ. ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ, ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΚΟΥΠΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ. ΛΟΓΩ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΩΝ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ. ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΣΥΜΜΑΖΕΜΑ, ΑΔΕΙΑΣΑ ΤΙΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΗΠΑΡΙΝΗΣ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕΣ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΑΝΩΜΑΛΛΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΓΟΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΡΙΘΗΚΑΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ. ΕΙΧΑ 2 ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΕΣ ΚΑΙ 2 ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΚΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΤΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΕΣ.

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΑΝ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ.

ΖΕΤΑ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ. ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΙΑ ΔΙΕΞΟΔΟΣ ΚΙ ΕΝΑ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ. ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΚΟΠΟ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΝΟΗΜΑ Η ΖΩΗ ΜΟΥ. ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΝΤΟΥΖΕΝΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ? ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΕΣΕΝΑ ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ? ΠΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΞΑΛΑΦΡΩΣΕΙΣ. ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ.

ΜΑΡΑΚΙ ΟΝΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΕΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ, ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΟΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΣΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ 4 ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΧΩΡΙΖΕΙΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝΕ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ? ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΑΣ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΑ 3 ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ. ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ. ΚΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΚΥΒΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΩ ΚΑΙ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΕΣ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΛΕΟΝ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΧΑΝΕΣΑΙ. ΓΙΑΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ?

ΘΑΛΙΤΣΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ?

ΜΙΚΑ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ...

ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΡΑΓΕ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑΤΕ ΕΜΕΙΣ ΧΟΡΕΨΑΜΕ ΤΟ "YOU WERE ALWAYS ON MY MIND" TOY ELVIS. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΒΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΤΕ.

ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΤΑ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΧΑΛΑΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες όμορφες και γλυκές!!!

Τί κάνετε?

Ρενάτα μου από τα αγαπημένα μου τραγούδια αυτό, και ο Elvis από τους αγαπημένους μου τραγουδιστές!! Μικρή δίάβασα ότι ζούσε στη Χαβάη και ονειρευόμουν ότι άμα μεγαλώσω θα βρω δουλειά, να έχω λεφτά και να πάω Χαβάη να τον βρω και να τον παντρευτώ!!! :shock::shock:

Εγώ κάθομαι και λιάζομαι στην αυλή με το λαπτοπ. Ο άντρας μου κλαδεύει μια συκιά και ο Κωνσταντίνος πήρε μια σκούπα και κάνει ότι σκουπίζει την αυλή!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaxxxxxxxxxxxx ρε κοριτσάκια μου............ που είστε καλές μου???

Εμείς απο υγεία μια από τα ίδια ... ακόμα μπουκωμένες ... κ δεν περνάει με τίποτα αυτό το βρωμο κρύωμα !!!!!!!! Κατά τα άλλα ... ειχαμε ένα δυσάρεστο στην οικογένεια... αυτοκτόνησε μια μικρή μου ξαδερφούλα (35 ετών) ...δεν σας λέω τίποτα ... δεν υπάρχει αυτό ..... κοριτσάκια μου είμαστε ένα τίποτα.... κάτι τέτοια με κάνουν να αναθεωρώ λίγο τη ζωή μου κ να "ξυπνάω" από το λήθαργο που μπαίνω χωρίς να το καταλαβαίνω πολλές φορές! Χτες ήταν η κηδεία κ δεν νομίζω ότι υπάρχουν λόγια πολλά να σας πω.............................

Πολύ γρήγορα είδα ότι σε γενικές γραμμές είστε καλά! Οι εγγυούλες είστε μια χαρούλα.... το Μαράκι λιάζεται στη Κύπρο ... άρα καλά .... μόνο το Ελενάκι μας δεν το "βλέπω" καθόλου καλά ... Δεν μας αρέσει να σε ακούμε στεναχωρημένη... Αν θέλεις να το βγάλεις από μέσα σου ... εμείς είμαστε εδώ να ξέρεις !!!

αααααααααααα.... πολύ στεναχωριέμαι επίσης γιατί η μικρή έχει αρχίσει κ μου κάνει απίστευτα νάζια με το γάλα της... έπινε που έπινε λίγο ... τείνει να το κόψει εντελώς τώρα!!! Δεν μπορωωωωωωωωωω ... τα νεύραααα μου ............ τι με το καλό τι με φωνές.... τίποτα.... κ μετα στεναχωριέμαι που φωνάζουμε, χαλάμε τη διάθεσή μας ... κ βέβαια για το καλό της κ μόνο το κάνω... αλλά δεν έχει ουσία σκέφτομαι μετά που είμαι πιο ήρεμη ... εφόσον στο τέλος περνάει το δικό της .. δεν το πίνει δηλαδή... τώρα χτες δοκίμασα Ολυμπο φρέσκο δικό μου ... ήπιε λίγο παραπάνω ... για να δούμε ....

επίσης έχει αρχίσει να κάνει τα δικά της ... κλάματα άμα δε γίνεται ότι θέλει .... φωνές .... άντρα θέλω τώρα τονε θέλω.. το ξέρετε.. ???? :lol: προσπάθώ να είμαι ήρεμη όσο γίνεται... αλλά δυστυχώς πολλές φορές με φέρνει εκτός ορίου... κάτι που απεχθανόμουν κάποτε κι έλεγα (πριν κάνω παιδί) ότι δεν θέλω να φτάσω ποτέ σε παρόμοια σημεία ..δηλ. να φωνάζω... να ουρλιάζω... κ να μαλώνουμε ... άδικα για μικροπράγματα... κ να στεναχωριόμαστε κ να κλαίμε ... κ να χαλιόμαστε....

Και μετά νιώθω κ λίγες τύψεις... κ σκέφτομαι ότι εδώ άλλοι άνθρωποι έχουν πραγματικά προβλήματα κι εγώ κάθομαι κ σκάω για μ@@@@

Anyway ..... αυτά ... δεν είμαι κ στα καλύτερά μου δηλαδή .... :oops:

Φιλάκια σε όλες όμως ... κ ελπίζω να είστε πολύ καλύτερα από μένα.... !!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα ειχα μια τελεια μερα με πολυ υπνο οχι ομως και τη νυχτα που η μικρη μου εβγαλε το λαδι με τα δοντακια της αφου αναγκαστηκα να της δωσω μισο ντεπον μπας και ξεραθει γιατι εκλειναν τα ματια μου και ας μη κανω τιποτα. αφηστε που η σκατιαρα σημερα στο παιδικο επειδη δεν της αρεσει το ρυζι το πεταξε ολο το πιατο πανω στη δασκαλα της εχει γινει μεγαλο βρωμοπαιδο.. τωρα την εβαλα για νανι και παω να δω αν ηπιε το γαλα και ξαναρχομαι να σας διαβασω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ντιμι μου επαθα πλακα τωρα με τη ξαδελφη σου τωρα... καλα τη εζησε απτη ζωη της ωστε να τα αφησει ολα και να παει στο θανατο??? τα συλλυπητηρια μου στεναχωρηθηκα πολυ τωρα γιατι ηταν νεα κοπελα... τελοσπαντων αυτη καλα εφυγε οι βαριομοιροι γονεις τι φταινε που αφηνει πισω??? πωπω τι να πω αλλο...

ρενατα μου αφου πλεον ηδη ξερεις οτι εχεις θρομβοφιλια και φυλαγεσε καλο ειναι ομως να αποφευγεις αρκετα πραγματα οχι μονο τις μυρωδιες απο τα απορρυπαντικα.... εγω μονο μια παλλινδρομη ειχα πριν τη σαντυ η οποια ηταν τυχαια. οταν ηρθε η σαντυ το πρωτο τριμηνο το περασα με ενεσεις προγεστερονης εκτος απο τα ουτρογκεσταν και τα υπολοιπα που επινα και ξαπλα πολυ ξαπλα, ενω σαυτο το εχω δει και λιγο ανετη και υπαρχουν φορες που παθαινω κατι πονους που με διπλωνουν στα δυο αλλα αυτο το σπορακι ειναι δυνατο απλως οταν ζοριζομαι μου στελνει εμετους και πεφτω ξερη στο κρεβατι!!! ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαριαχαρ και καφε και λαπτοπ και βεραντα και ηλιο χωρις κανενα κεικ ή κουλουρακι???? κακως!!! τι μανια με τα παιδια μας να καθαριζουνε το σπιτι πολυ μαρεσει!!!

ελενα μου εισαι καλυτερα???

αυριο εχω ανεργια να εισπραξω και μετα πρεπει επιτελους να καθαρισω το μπανιο δεν γινεται βρομισαμε!!! φιλακια σε ολες

αααα και μη το ξεχασω θαλιτσα μου να χαιρεσαι το νικολακι σου και οι υπολοιπες μανουλες να χαιρεστε τους νικους και τις νικολετες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου μπηκα στα κλεφτα εκανα γενικη και χαθηκα σημερα ειναι η γιορτη μας !!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΝΙΚΟΥΣ

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΣΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε? καταρχήν να ευχηθώ στην θάλεια μας αλλά και στην ρενάτα μας να χαιρονται τα ζουζούνια τους!!! πολύχρονα τα παιδάκια σας κορίτσια μου, να τους καμαρώσετε γαμπρούς ;););) Ντίμη μου τι άσχημα νέα είναι αυτά :(:( συλληπητήρια...γιατί τόσο νέο κορίτσι? συμπεθέρα πώς είσαι? ο χρηστάκος? εμείς καλά, όσο μπορούμε δηλαδή αν και τον πατέρα μου τον βλέπω να προχωράει προς κατάθλιψη :(:(:( αύριο δεν θα πάω για δουλειά γιατί θα πάει η μαμά μου στο χωριο να δει τη γιαγιά μου που μάλλον θα μας αφήσει χρόνους...αλλά εντάξει είναι 95 χρονών και από πέρυσι έπαθε δύο εγκεφαλικά και βασανίζεται η καημένη, οπότε μάλλον καλύτερα θα είναι για να ξεκουραστεί. Το κουκλάκι μου ευτυχώς είναι μια χαρά :D:D:D συνεννοούμαστε πλέον τέλεια και κάνει και μένα δουλίτσες!!! βάζει τα άπλυτα στο καλάθι, τα παπούτσια της στην παπουτσοθήκη, μαζεύει τις καλτσες της όταν τις μαζεύω από την απλώστρα και ξεσκονίζει και το τραπεζάκι του σαλονιού!!! βέβαια μου πειράζει τις μπαλες από το δέντρο αλλά προς το παρον στο πολύ χαλαρό...ντίμη και μένα η δήμητρα στριγγλίζει όταν δεν γίνεται το δικό της και μου μου ανάβει κόκκινα λαμπάκια...είναι κάτι που απεχθάνομαι...ελπίζω πως μεγαλώνοντας θα στρώσει γιατί συνέχεια της εξηγώ ότι δεν πρέπει να κάνει έτσι...κι εγώ της φωνάζω και μετά μετανιώνω :oops::oops::oops: ηλιάννα μου, θένα μου, μαρία μου, αλέκα μου και όποια αλλη δεν αναφέρω, πολλά φιλιάααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζετα μου εγω της φωναζω και δεν το μετανιωνω καθολου αν και με πιανουν γελια. στο σπιτι δεν εχω ξεστολισει τιποτα, δεν ανοιγει συρταρια εκτος απο το τριτο και τις κουταλες και με τα μπωλ, δεν πειραζει το δεντρο ουτε και τη φατνη που ειναι κυριολεκτικα στο πατωμα. στο δωματιο της η κυρια περνει τα παραμυθια της και καθεται στο κρεβατι της και παιζει με τα παιχνιδια που μετα τα ξαναβαζει στα κουτια ενω απο το υπολοιπο σπιτι το βομβαρδιζει με τα παιχνιδια της μπουρδελο.δε μπορεις να περασεις το διαδρομο απο τις κουκλες της και απο τα μπισκοτα, πατας και ακους κριτσι κριτσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε?????

ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΕΡΕΣΑΙΙ ΤΟΝ ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ!!!! ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ Κ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ!!!!!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ Κ ΕΣΥ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΝΙΚΟΛΑΚΗ!!! ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!! ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ Κ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ!!!!!

Κ ΕΝΑ ΣΥΛΗΠΥΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΝΤΙΜΗ ..... ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ ΣΤΑ ΛΑΗΘΕΙΑ!!!!!!

Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!!!! ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΟΛΑ ΟΤΑΝ ΣΥΝΕΛΘΩ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΤΡΑΠΑΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ!!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩΩΩΩ :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Αν και γαιδούρα ήμουν σήμερα!!

Θάλεια μου και Ρενάτα μου, να χαίρεστε τα μωράκια σας, να ναι πάντα καλά και ευτυχισμένα, γεμάτα υγεία!!

Ντίμι μου συλλυπητήρια για την ξαδέρφη σου..τί να πω? Αυτά είναι προβλήματα και όχι τα άλλα τα δικά μας που νομίζουμε ότι πνιγόμαστε...περαστικά και στην κοριτσάρα σου..

Εμένα ο Κωνσταντίνος αλλά και εγώ, κλείσαμε μια βδομάδα μπουκωμένοι αλλά ήδη είμαστε πολύ καλύτερα και οι δύο!!

Ζετο'υλα μου και εμένα έτσι κάνει ο Κωνσταντίνος..και δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ..με θυμο, με αδιαφορία..δεν ξέρω τί είναι καλύτερο..βρ'ηκα αυτό http://www.rsts.gr/infobank/index.asp?xkey=21 και μου άρεσε πολύ αν και πιστέυω κάνει για πιο μεγάλα παιδάκια που καταλαβαίνουν περισσότερο..ρίχτε μια ματιά και εσείς κορίτσια!

..εύχομαι τα καλύτερα για τον πατέρα σου..γιατί λες για κατάθλιψη? πήγε σε γιατρό? όσο για τη γιαγιά σου να γίνει αυτό που είναι καλύτερο..τώρα πια θα είμαστε τυχεροί αν φτάνουμε τα 75 με όλα αυτά τα άγχη και τις συνθήκες..

Αλέκα μου πάλι όμως να προσέχεις..μην ξεσαλώνεις με δουλειές..μπορεί το σποράκι να είναι δυνατό αλλά και εσύ ταλαιπωρείσαι..πρόσεχε ε!

Ελενάκι μου τα φίδια από τη δουλειά σε πικράνανε??

Οι υπόλοιπες τί κάνετε?

Θένα, Μίκα, Μαρίνα? Ποιά ξέχασα?

Τα φιλιά μου και τις καληνυχτες μου σε όλες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και Ευχαριστώ όλες σας για τα συλληπητήριά σας!!!!

Και συγνώμη που ξέχασα τα Νικολάκια σας !!!!! :oops::oops: ....αλλά με τις δικές μου στεναχώριες... ούτε τη πεθερά μου που γιόρταζε δεν θυμήθηκα ......

Λοιπόν...έστω κ με μια μέρα καθυστέρηση... Χρόνια Πολλά στα Παιδάκια σου Θαλίτσα και Ρενατούλα μου ... κι όσες ακόμα έχετε κάποιον συγγενή ή φίλο...!!!!!!!!!!! Να είναι πάντα γερά κι ευτυχισμένα :):) :) :)

Φιλάκια καλές μου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΡΕΝΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑΛΕΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!!

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΚΡΙΜΑ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕ....

ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΥΚΩΜΑ ΕΠΙΣΗΣ ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΚΟΚΚΙΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ ΠΑΛΙ....

ΠΕΘΕΡΟΣ ΕΠΑΘΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΝΟΣΟΚ.ΕΔΩ ΚΑΙ 10ΜΕΡΕΣ...

ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΝΕΟ ΓΕΝΝΗΣΕ ΧΤΕΣ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ(36ΕΤΩΝ ΜΕ Φ.Τ.) ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑΝ ΠΕΔΑΡΟ 3845 :shock::shock: ΜΕΤΑ ΑΠΟ 19ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗ.... :D:D

ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΙ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΚΑΙ ΜΟΣΧΟΜΥΡΙΣΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ....ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΝΙΝΑΚΙΑ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...