Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΣΤΟ ΑΛΕΚΑΚΙ Κ ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕ ΜΑΣ ΕΙΔΑΝ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ, ΣΑΣ ΤΗΣ ΧΡΩΣΤΟΥΣΑ! ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ!!!!!!! ΑΛΕΚΑ ΠΗΡΑ 12 ΚΙΛΑ Κ ΕΧΑΣΑ 21!!!! 55 ΕΙΜΑΙ! ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΜΜΑΖΕΨΩ Κ ΕΡΧΟΜΑΙ ΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ! ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ! ΣΤΙΣ ΦΑΝΕΣ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΑ! ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοπελιεσ ,μπηκα κ βλεπω αυτα τα ομορφα μουτρακια τισ κουκλαρασ τησ μικα :D καλα ιδια με τον πατερα τησ ειναι ακομα κ στο υφοσ :lol: φτου φτου στην ομορφη οικογενια ;)

οι εγκυουλεσ τι κανουν?κανα νεο ρενατα?πωσ τα πασ εχεισ κ εσυ αναγουλεσ :?:

εμεισ καλα ευτυχωσ ,ο ιασονασ περναει ελαφρα τισ αρρωστιεσ οσο για την νυφουλα μου κ την συμπεθερα περαστικα σασ κοριτσια κ ορο ορο ορο :mrgreen: ......κ εγω τουσ βαζω το βραδυ οτριβιν οχι για πανω απο 5 μερεσ ομωσ κ βιξ τα τριβω στο στιθοσ κ βαζω κ λιγο στη μυτη,οσο για τον υγραντιτα αν εχεισ με κρυο ατμο ειναι καλυτερα για τι με το ζεστο μπορει να κανει λυριγγιτιδα εμενα ο γιωργοσ μου κανει ακομα κ τωρα αν βαλω τον υγραντιρα :roll: .

απο λογια τπτ αυτα που λεει τα λεει 2-3 φορεσ κ μετα δεν τα ξαναλεει μου ελεγε αυτεσ τισ μερεσ κ το 'ναι' αλλα τελοσ κ αυτο το κοψε :? κοιματε στην κουκετα εδω κ ενα μηνα κ ευτυχωσ ολα καλα ακομα δεν ανεβοκατεβαινει μονοσ του ουτε σε κρεβατια ουτε σε καναπεδεσ ισωσ να ειναι κ ο μονοσ αλλα δεν του εχω μαθει να το κανει κ ευτυχωσ,γενικα του αρεσει που ειναι 'μωρο' κ ετσι θελει να μινει ...μπουλησ :lol::lol::lol: αχ ετσι ηταν κ ο γιωργοσ ...ποσο πολυ μιαζουν βρε παιδι μου αυτα τα δυο :!:

στο σχολειο παει ανετα αλλα τα αλλα παιδακια ειναι μικροτερα κ εκει το παιζει νταησ κ τουσ ριχνει κ καμια :oops: .....τα μεγαλα μου εφεραν κ ποιματακια για τα χριστουγεννα ο γιωργοσ θα ειναι ελατο κ η δαναη μπαλαρινα αντε να μαθουμε τα λογια καθε φορα σκωτονομαστε :twisted:

με τον γιωργο η δαναη δεν πολυσκοτιζετε αν το μαθει το μαθε αλλιοσ ......

αυτα τα λιγα απο μασ φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες!!!

Αν και αργά μπήκα να δίαβάσω τα νέα σας!

Μίκα μου φτου φτου!!! Κούκλα και η δική σου πριγκίπισσα,τέλειο υφάκι!!!Πολύ όμορφα και τα ρούχα και η τοποθεσία, όπως φάνηκε.Και εσύ πανέμορφη!! Τέλεια και τα μαλλιά, το βάψιμο και το φόρεμα! Μου αρέσει πολύ το χρώμα του φορέματος!!Φτου σας! Να στε καλά να χαίρεστε την οικογένεια σας!

Είδα και τα τραγούδια που λέγατε..ααααααχχχ τί μου θυμήσατε..Στο γάμο μας χορέψαμε αυτό

αλλά εγώ αφιέρωσα στον άντρα μου αυτό

και έλιωσε μόλις το άκουσε και έγινε το τραγούδι μας!

Αααααχχχχ πολύ σιρόπι ρε κορίτσια!!! :x:x:x

Τέλοσπαντων, επειδή έχω να κάνω και δουλειά ακόμα, να στείλω σε όλες σας πολλά φιλάκια και στα όμορφα μωράκια σας επίσης!!!Εμείς γυρίσαμε σήμερα από τον παππού τελικά.Περάσαμε πολύ όμορφα με τους συγγενείς, θυμηθήκαμε τα παλιά με τα ξαδέρφια μου..είχε κρυώσει και λίγο ο παππούς και τον φροντίσαμε λίγο..εμένα με πονάει αφάνταστα ο λαιμός μου και τρέχει η μύτη μου το ίδιο και του Κωνσταντίνου..Ξεκινήσαμε αμέσως ορούς και βλέπουμε..εντομεταξύ, βγάζει και τρία δόντια τώρα ταυτόχρονα, και αν και ποτέ δεν τον πειράξανε τα δόντια θέλω να ελπίζω ότι είναι από εκεί και ότι δεν κρύωσε..ή δεν τον κόλλησα.. :?:?

Ντίμι μου περαστικά στη μικρούλα σου..αυτά έχει ο παιδικός τί να γίνει..

καταπληκτική η εικόνα με τη μικρή κάτω από το δέντρο..λέτε να κάνει και ο δικός μου έτσι ή θα βρει τα λαμπάκια και θα τα τυλίξει πάνω του? :?:lol::shock::shock:

Θένα μου μη μας τα κάνει αυτά..μας λείπεις!!!

Ρενάτα μου καλά να περάσεις και κοίτα να ξεκουραστείς και να χαλαρώσεις..

Ελενάκι μου τί έγινε και είσαι μελαγχολικιά εσύ? Έλα εσύ βρίσκεις πάντα τον τρόπο να μας φτιάχνεις ολονών τη διάθεση,,μη χαλιέσαι εσύ τώρα..

Κορίτσια να σας πω το νέο? Ήρθε μια δημοσιογράφος σήμερα χωριανη που κάνει ρεπορτάζ για μια εφημερίδα και ήθελε να πάρει συνένετευξη από τη μάνα μου επειδή είναι η πρώτη Κύπρια που έκανε παιδί με τη μέθοδο του σωλήνα στην Αγγλία!!Πήρε και από μένα, και μου πε να της στείλω και κάτι φωτο μας με email και θα δημοσιευθούν στην εφημερίδα την Κυριακή. Μας είπε αν θέλουμε , θα γίνει και εκπομπή στην τηλεόραση και να πάμε στο στούντιο!!!Στον Αντέννα Κύπρου!!Αλλά η μάνα μου ντρέπεται και δεν πάει, το ίδιο και εγώ!!!Με φαντάζεστε στην τηλεόραση? :o

Να αρχίσω να σας δίνω αυτόγραφα??? :lol::lol::lol::lol:

Φιλιά σε όλες σας..πρέπει να πάω για νάνι..

Αλέκα μου φιλιά και στη Σάντυ και στην κοιλίτσα σου μιας και δε σε ανέφερα πριν, το ίδιο και στην Ηλιάννα με τα ζουζούνια της..Συγνώμη αν ξέχασα καμία..Σας αγαπώ όλες!!!ΜΜΜμμάαακιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας (η μικρη ειναι σχολειο, απο μενα και το κολοκυθα που εχω στη κοιλια μου) αφου τη σαντυ την λεω κοκοπικο το καινουργιο νινι το λεω κολοκυθα!!!!

μαριαχαρ εγω θελω αυτογραφο και ας μη βγεις στη τηλεοραση και με ιδιοχειρη αφιερωση παρακαλω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΡΑΨΑ ΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΤΟ Κ ΔΕ ΤΑ ΠΗΡΕ! ΕΝ ΣΥΝΤΟΜΙΑ ΘΕΝΑ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!! ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΕΡΑ ΤΗΣ ΠΟΛΥ! ΤΟΝ ΕΒΑΛΕΣ Κ ΣΥ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΚΡΕΒΑΤΙ..ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΕΣ ΣΑΝ ΤΗ ΣΑΝΤΥ!ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!! ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗ ΣΕ ΕΚΑΝΕ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ? ΕΛΕΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ! ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΜΠΟΥΚΩΜΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ. ΔΕ ΜΠΟΡΩ....ΜΑΡΙΑ ΜΑΚΑΡΙ Κ ΣΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗ!ΕΔΩ ΣΥΝΝΕΦΙΑ, ΟΤΑΝ ΣΧΟΛΑΣΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ, ΘΑ ΑΝΑΨΟΥΜΕ Κ ΤΖΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!!!!!! ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΔΕΝΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ! ΕΦΤΙΑΞΑ Κ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ! ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΡΠΟΝΑΡΑ ΛΑΔΕΡΟ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΤΑΨΥΞΗ. ΕΠΛΥΝΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΑΠ ΤΟ ΠΡΩΙ, ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΘΑ ΒΑΛΩ Κ ΠΑΝΤΟΦΛΑΚΙΑ ΧΑΛΑΚΙΑ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ!ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ! ΑΛΕΚΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΑΝΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ΜΠΑΙΝΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια χασαμε τη ρενατα... ρενατα που εισαι??? ελπιζω να μην εχει συμβει τιποτα κακο και απλως δεν μπορεις να μπαινεις σου στελνω ολη μου την αγαπη και πολλα φιλακια!!!

σημερα μαγειρευω φασολαδα (ο μπαμπας μας ειναι σε διαιτα και δεν θελει κρεας, εγω θα ηθελα παντως μια πιτσα!). τωρα που σας μιλαω εχω βαλει το βαζακι της μερεντας μπροστα μου και το τσακιζω

μικα μου για καφεδακι πηγα μη νομιζεις ελεγα να κανω και εγω το μπανιο αλλα βαριομουνα....οσο για λουκουμαδες μαλλον θα παρω απο τη στανη! ειναι ιδια ο μπαμπας σας κοιμοσουνα εσυ μαλλον!!!! απο που το ειχες παρει το φορεμα στη βαφτιση πολυ μου αρεσε. και μενα ειναι ψιλομπουκωμενη η μικρη αλλα μαθαμε το φου τη μυτουλα!!!

ελενακι μου περαστικουλια σου κοριτσαρα μου!!!

θενα μου μπραβο σας και σε σας για την μεταφορα σας στο μεγαλοοοο κρεβατι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςς μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ να'μαι κ εγωωωωωωω!!!!!

τι κανετε καλε?πως ειστε???τα μικρουλια μας πως ειναι????

εμεις καλα ειμαστε μια χαρα , εκανε ο αγγελος το εμβολιο του 13000 κιλα ζυγιζει το γοριλακι μου θρεφταρακι χιχιχι κ ο μπεμπης 4600 αλλο θρεφταρακι απο κει χιχιχι!!!!

πηγα κ εγω στον γιατρο με ειδε ολα οκ!!!!τον ρωτησα κ για σπιραλ αλλα φοβαμαι ρε γμτ δεν ξερω τι θα κανω πφφφφ :roll::roll:

δεν ξερω κ καμια που να εχει βαλει για να μου πει...

μικακι μου ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!κουκλες ειστε μαμα κ κορη!!!!!να χαιρεσε την οικογενεια σου κοριτσακι μου!!!!

ντιμι μου περαστικουλια σας κοπελα μου!!!!!!

αλεκα κ ρενατα πως ειναι οι κοιλιτσες? φιλακια!!!

κορμιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι αρρωστη κ εσυυυυ????περαστικουλια σουυυυυυυυυυυυ!!!!

μαρακι μου χαιρομαιπου περασατε ομορφα!!!υπομονη μετα δοντακια!! κ εμενα ο αγγελος βγαζει 4(τους κοινοδοντες).

θενα πως τα πατε εσεις??? ε δεν πειραζει βρε οπως τα μαθουν!! πωπω φανταζομαι κ εγω αυτες τις στιγμες με τα σχολεια..... η μαλλον δεν θελω να τα φανταζομαι αυτα, :lol::lol::lol:

φιλια!!!!

θαλεια μου καλυτερα ειναι ο νικολακης ε???πολυ χαιρομαι!!!φιλια!!!!

πολλα φιλακια σε ολες κοριτσακια μου κ σε ολα τα μικρουλια ταρζανακια μας!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είχα γράψει ένα κατεβατό και κλασικά με πέταξε έξω, τα νεύρα μου :twisted::twisted::twisted::twisted: θα πω λοιπόν μόνο περαστικά στις αρρωστούλες μανούλες και τα παιδάκια τους και στην μίκα μας δύο πράγματα:πρώτον η κόρη σου είναι μια γλυκύτατη κουκλίτσα αλλα ούτε φιλική συμμετοχή δεν είχες :lol::lol::lol::lol: και δεύτερον σε μισώωωωωωωωωωωω :lol::lol::lol::lol: άκου 21 κιλά :o:o:o:o πως το κατάφερες? εγώ κουβαλάω ακόμα 5 και δεν μπορώ να τα χάσω με τίποτα...πέρα από την πλάκα, είσαι πολύ πολύ όμορφη γι'αυτό βγάλε αυτή τη φωτό από το προφίλ σου και βάλε άλλη γιατί σε αδικεί...αλέκα η ρενάτα έχει πάει στην μαμά της γι'αυτό δεν μπαίνει. ηλιάννα μια χαρά τα παιδάκια σου, ζουμερά ζουμερά :lol::lol::lol: θένα μου είδα και τα δικα΄σου στο fb κουκλιά και ειδικά ο ιασονάκος έχει μια πονηρή φατσούλα ;););) ντίμη πως είστε σήμερΑ? συμπεθέρα δώσε σημεία ζωής!!!! φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti nea koritsakia mou ego trexo kai den ftano!! prospatho na kano mia sxetiki geniki stolisame kai dentro tin kiriaki!!! xamos kai tin triti giortazoume me pianei panikos!!! pote tha prolabo na ta kano olaaaa?????

filakiaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες!!

Είμαι χάλια..πονάει λαιμός, τρέχει μύτη..άστα να πάνε είμαι...Ο Κωνσταντίνος σταθερός είναι, τον έχω πλακώσει στο φυσικό χυμό μανταρίνι και καρότο!!! (πορτοκάλι δεν είχα σπίτι!!)Το ίδιο πίνω και εγώ!!!

Τώρα μόλις τελείωσε το έργο μου, "άσπρα μπαλόνια", είναι κυπριακό και πολύ ωραίο!!

Μπράβο Ηλιαννούλα μου, θρεφταράκι ο μικρός σου, και ο μπέμπης δεν πάει πίσω! φτου φτου φτου!! Για το σπιράλ, δεν ξέρω προσωπικά αλλά άκουσα από άλλες καλά λόγια.. :? τί να πώ? και μένα ο γυναικολόγος μου είχε πει τα καλύτερα αλλά αν δεν ρωτήσεις παθούσες..γιατί δεν ανοίγειος ένα θεματάκι εδώ στο μάμμυ να σου πούνε και άλλα κορίτσια?

Πάω στο μικρό που τσιρίζει..φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia κ απο μενα

ολα καλα βλεπω κ οι κοιλιεσ στη θεση τουσ :lol:

εμεισ σημερα ειχαμε τα αγορια σπιτι ο ενασ λογο πυρετου ο μεγαλοσ δλδ κ ο αλλοσ λογο απεργιων η δαναη σχολειο.....ο μικροσ μου βγαλε την πιστη τα πιραζει ολα οπου παω απο πισω κ ανοιγει σιρταρια κ ντουλαπια κ γελαει.....βγαζει τα ρουχα τα μαζευω τα ξαναβγαζει..ουφ ουτε μια δουλεια σωστη δεν εκανα με τα καμοματα του μονο μαζευα οτι εκανε :evil: . ελυπε κ η πεθερα μου απο χθεσ μπηκε ο πεθεροσ να κανει μια μικροεπεμβαση κ βοηθεια καμια :cry: .

αυριο θα εχω μονο τον γιωργο αν κ ειναι απυρετοσ θα τον κρατησω καλου κακου.

ηλιαννα εμενα η κουνιαδα μου ειχε βαλει σπιραλ μια χαρα ηταν μου ειχε πει αρκει να το προσεχεισ ανα 6 μηνεσ να το κοιταει ο γιατροσ γιατι μπορει να φυγει απο τη θεση του οπωσ μιασ φιλησ μου με 3 παιδια κ τελικα εκανε κ τεταρτο :shock::lol: εγω αν θα εβαζα θα προσεχα κ ολασ ;)

αυτα παω για ξαπλα ηρθε ο αντρασ του σπιτιου για υπνο πονιρο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοριτσαρεσ μου!11

ψιλοΣΥΝΗΛΘΑ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΛΑ!!!!

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΥΠΟ ΤΟ ΜΗΔΕΝ :cry::cry::cry::cry::cry:

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!! ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΚΑΤΑ!!!! ΠΟΛΛΥ ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ!!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΗΘΕΙΑ???? ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥ ΣΩΛΗΝΑ ΕΙΣΑΙ?????? ΕΛΑ ΡΕ???? Κ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΠΟΛΛΥ ΠΡΟΧΩ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ!!!!! ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ???? ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΙΝΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ??? ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΧΩ!

ΘΕΝΑ Μ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!! ΕΜΕΙΣ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΜΕ!!!!

ΚΟΡΜΙ ΜΗΝ ΜΕΝΙΣ ΥΣΗΧΗ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΡΑΛ!!! Η ΞΑΔΕΡΦΗ Τ ΑΝΤΡΑ Μ ΕΠΙΑΣΕ ΜΕ ΣΠΙΡΑΛ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΥΤΟ ΓΑΝΤΖΩΘΗΚΕ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΣΠΙΡΑΛ!!!! :shock::shock::shock::shock: ΗΘΕΛΕ ΠΟΛΛΥ ΛΕΠΤΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΣΠΙΡΑΛ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΛΑΨΕΙ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ!!! ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΤΥΧΕ Κ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΟΛΟΥ ΚΑΛΤΣΑ :lol::lol::lol::lol: ΤΟ ΣΛΟΓΚΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΣΠΙΡΑΛ ΕΚΑΝΕ ΜΟΝΟΖΥΓΟ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΑΒΟ???? :lol:

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΑΜΑ Ε???? ΩΡΑΙΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΑ ΑΜΕΣΑ ΣΧΕΔΕΙΑ ΜΟΥ111!!!!

ΝΤΙΜΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ???? ΜΕ ΚΟΛΛΗΣΕΣ Κ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ????

ΜΙΚΑ???? Η ΜΙΚΡΗ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ !!! ΤΙΣ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΞΑΝΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ!!!ΑΛΛΑ Κ Η ΜΑΝΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ!!!!! ΒΕΒΑΙΑ ΜΗΝ ΧΕΡΕΣΑΙ ΟΝΤΟΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ!!!!!!

ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ???????

Α ΝΑΙ ΤΗΝ ΚΟΚΟΠΙΚΕΝΑ!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ω ΡΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Μ ΞΕΧΑΣΑ!!!!!!!!! ΝΤΡΟΠΗ ΜΟΥ!!!! :?:?:?:?

ΔΩΣΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΝΥΦΑΚΙ ΜΑΣ//1!!!! ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ!!!!

ΑΑΑ Κ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΟΛΛΥ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΕΙΝΑΙ 13!!!! ΑΛΛΑ ΜΙΚΡΟ ΗΤΑΝ ΙΔΙΟ Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεια σας!!

Θένα μου περασαστικά στο μικρό!! Και εγώ το στόλισμα το έχω στα άμεσα σχέδια μου..

Ελενάκι μου μία από τα ίδια και εγώ..χάλια και λόγω αρρώστιας αλλά και λόγω ψυχολογίας...Περιμένω τις κάρτες μου από τους κουμπάρους μου γιατί χωρίς κάρτες δεν μπορώ να πάω σε παιδίατρους..οι κουμπάροι μας το έχουν τονίσει ότι λεφτά δεν πρόκειται να πάρουν για τίποτα, και τώρα καθυστερουν γιατί έχουν τα δικα τους και ένα σωρό δουλειές 'αλλες και έτσι δεν έχω το θάρρος να τους πιέσω γιατί είναι τζαμπα.. :roll: Τους υπενθυμίζω με τροπο και όλο λένε "πω πω, πρέπει να σου τις κάνουμε".Ο άντρας μου σε πλάκα τους είπε ότι θα πάμε αλλού και είπανε ότι θα μας τις κάνουμε..μετά πάλι δε θέλω να σκαλίζω για τις κάρτες γιατί αυτοί πάνε για χωρισμό..με 4 παιδιά (το μεγάλο 17 και το μικρό 3), όλο καβγάδες, εγωισμούς, σπασμένα νεύρα κλπ.Ο κουμπάρος μας νομίζω φταιει λίγο περισσότερο αλλά άστα να πάνε..έχουν το σπίτι τους υποθήκη..έχουν δόση 2000 ευρώ το μήνα και καταλαβαίνετε..όταν περνάς καλά και ξαφνικά έρθει κριση και δε βγαίνει η δόση, έρχονται γκρίνιες κλπ...πήγαμε σήμερα από τη δουλειά τους και είμαι να σκάσω..και οι δύο με μούτρα μεταξύ τους, η κουμπάρα βουρκωμένη..έγινα πιο χάλια...

πήγα σήμερα το πρωί εντομεταξυ, και έκανα α'ιτηση στη σχολική εφορια του χωριού, γιατί ζητάνε στο νηπιαγωγείο συνοδο/σχολικό βοηθό για ένα παιδάκι με πρόβλημα..είναι ώρες σχολείου, μέχρι τις 13:35 , με τις αργίες των δασκάλων κλπ.και μισθό γύρω στα 800αν και δεν είμαι και σίγουρη και αν μείνουν ευχαριστημένοι σε κρατάνε μέχρι το παιδάκι να βγάλει το δημοτικό..αν με πάρουν (χλωμό το βλέπω,θα πέσει μεγάλο βύσμα), θα μπορω το απόγευμα να δουλευω και σαν λογοθεραπευτρια και θα είμαι και διπλα στο σπίτι μου..ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.........

Αυτ'α τα κυπριακά νέα μου..Έλενάκι μου πες μας τα δικά σου να ξαλαφρώσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γειααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα σααααααααααααααααααςςςςςςς

λουλουδες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

να'μαι κ εγω!!!! τι κανετε??πως ειναι τα ζιζανιακια μας?????

εμεις καλα ειμαστε μια χαρα, να εδω εγω μαζευω , κανω καμια δουλεια ψιλογενικη δηλαδη, γιοτρες ερχονται να μαζευτουμε λιγακι!!!!!!

οσο για το σπιραλ τελικα δεν θα το βαλω, δεν ξερω το φοβαμαι, οχι απο θεμα εγκυμοσυνης αλλα που θα ειναι αυτο μεσα... :roll::roll::?:shock:

κορμιιιιι αντε να γινεις εντελως καλα βρε, μερες ταλαιπωρεισε!!!!!

θενα κ εσενα ο μικρος ετσι κανει ε??? πωπωπω κ εμεναο αγγελος τα ιδια παει κ βγαζειοτι βρει απο συρταρια ντουλαπες ντουλαπια..... δεν προλαβαινω να φτιαχνω!!! :twisted::twisted:

θαλεια μου μην σε πιανει πανικος, ολα θα τα προλαβεις!!!!

ζετα μου πως ειστε??η δημητρουλα?????

μαρακι μου τι κανεις??? ο μικρουλης???

πολλα πολλα φιλακια σε ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...