Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

Κοριτσάρες μου όμορφες κουκουβαααααα!!!!!!!!!!!!

Έτσι πρέπει να χαιρετιόμαστε από δω και να πάει αλλά όχι αδίκως!!

Τα μωράκια σας είναι κουκλιάααα!!! Σαν το δικο μου!!!! Χαχαχαχαχα!!!!! :lol::lol::lol:

Ελενάκι ο φίλος Χρηστος πολύ φάτσα, πολύ μαγκάκος!!!! Φτου φτου!

Το ίδιο και ο Αγγελάκος μας Ηλιάννα μου.Όσο για την κόρη, θεά!!!! Σωστή πριγκίπισσα!!!Για το μικρούλι δεν το συζητώ..κουκλάκι ζωγραφιστό..Φτου φτου και στα δικά σου!..καλά λέει η Έλενα..και εγώ συγκινήθηκα..θυμήθηκα ότι κάποτε ήταν έτσι και το δικό μου αντράκι!

Τί κανετε κοριτσαρες? Αργησα να μπω παλι...Σήμερα πήγαμε Λευκωσία, βόλτα με σύζυγο, παιδί και μάνα.Άνοιξε Leroy Merlin και πηγαμε να δουμε τί εχει..και μετά μια βόλτα από ΙΚΕΑ..πήραμε κάτι μικροπράγματα και ένα κουτί για τα παιχνίδια του Κωνσταντίνου.

Ρενάτα μου μην ανησυχείς για την ομιλία..καθόλου..και ξέρεις ποια σου το λέει..κάποια που είναι η δουλειά της και θυμάσαι τί υστερία είχα πάθει με το θέμα αυτό..ηρέμησε..εμένα τώρα κάθε μέρα με αφήνει άφωνη με τη εξέλιξη του!!Έχει μάθει να μετράει μέχρι το 5 αλλά αφήνει πάντα πίσω το 4!!! :lol::lol:

Περαστικά στην αρρωστουλα Ζέτα..

Και εμένα πάιζει με όλα τα παιχνίδια του..με αυτοκινητάκια που παιζουν μουσική, τρενάκια, ένα κουτί της ficher price με σχήματα, και προχθες μας φέρανε ένα τηλέφωνο της φισερ πραις πουέχει πάνω σαν βιβλιαράκι με ζω'ακια και λέει τραγουδάκια, λέει τους αριθμούς και διάφορα αλλα.αλλά και πάλι παιζει και με τα πιο απίθανα πράγματα..κάτι κουτάλες, κάτι ταπερ!!!! :lol::lol: Και κυρίως με μπάλες..κορίτσια τρελλαίνεται για μπάλες..όπου βλέπει μπάλα, γήπεδο, ποδοσφαριστές, τρέχει και φωναζει γκο γκο (γκολ).Ακόμα και με τις ειδήσεις όταν λένε τα αθλητικά ενθουσιάζεται!!! Λέτε να μου βγει Μεσι το παιδί???

Τεσπα..δε σας σχολίασα όλες γιατί ξέχασα τί γραψατε..μη με παρεξηγήσετε..Μίκα, Ζέτα θέλουμε φώτο!!

Τα φιλιά μου σε όλες σας!!!!Και ειδικά στα κουκουβαγιακια σας!!!!!! :D:D

Τσάααααοοοοοοοο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΕ ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΧΕΣΕΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΣΧΗΜΑΤΑ!!!!!

ΟΥΤΕ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΕΣΑ ΤΑ ΣΧΗΜΑΤΑ!!!!!! ΜΟΝΟ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΑΝΟΙΓΕΙ Κ ΤΑ ΡΙΧΝΕΙ!!!!!! ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΗΣ ΕΥΚΟΛΙΑΣ!!!!! Η ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΓΟΣΤΡΟΦΟΥΛΗΔΕΣ!!!!!!!!!!

ΕΣΑΣ ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?????????????????????????????

ΠΗΓΑ ΤΖΑΜΠΟ ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ΚΓΥΡΙΣΑΜΕ ΤΑ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΞΑΜΕ Κ ΜΕΤΑ ΤΣΙΡΙΖΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!!!!

ΚΑΛΑ ΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ !!!! ΤΟΥ ΠΗΡΑ ΠΟΣΑ ΠΑΙΧΝΙΣΙΑ Κ ΠΗΡΑ Κ ΕΝΑ ΣΕΤ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΚΑΤΣΑΒΙΔΑΚΙΑ ΤΑΝΑΛΙΕΣ Κ ΑΛΛΑ ΕΡΓΑΛΙΑ ΜΕ 1,50 ΕΥΡΩ!!!!!!! Ε ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΑΥΤΑ ΚΑΨΟΥΡΕΥΤΗΚΕ!!!!!! ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΑΥΤΟΣ!!!!!

ΧΜΜΜ ΗΛΙΑΝΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ Σ ΓΙΑΤΙΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΚΟΥΚΛΑ ΤΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΟΛΛΥ????????? ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ??????????????????????????????????

ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑΡΑ!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΑΣΕ ΤΑ ΣΑΠΙΑ Κ ΒΑΛΕ ΜΑΣ!!!!

ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΑΡΙΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ!!!!! ΤΙΠΟΤΑ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΙΛΙΑΣ ΤΟΥΣ?????

ΑΝΤΕ ΤΖΑΜΠΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ????????????? :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι μου έγραψα ένα κατεβατό και με πέταξε εξω... :evil::evil:

Θα ξαναμπω αυριο για να σας γράψω γιατί τώρα δεν ανοιγουν τα ματια μου...

Την αγάπη μου σε ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου κοριτσάκια κι ας άργησα.... !

Τα κουκουβαγιάκια αυτής της "ομάδας" σκίζουν !!!!!!!!!! Από ποιο να ξενκινήσω κ σε ποιο να τελειώσω... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ...όλα είναι κουκλιά !!!!!!!!!!! Να μας ζήσουν τα παιδάκια μας κ να είναι πάντα γερά !!!!!!!!!! Τίποτα άλλο ... πέρα από την πλάκα που κάνουμε... :)

Ρενατούλα σε συμπονώ καθότι (από ότι έχω πει πολλές φορές) κ εμείς ακόμα δεν μιλάμε εκτός των βασικών... μαμα μπαμπα γιαγιά παπού κι άντε κ κατι παπα κ νιαου κ γαβ ..... κ τα δικά της αλαμπουρνέζικα που δεν καταλαβαίνω τι θέλει να πει. Αλλά δεν ανησυχώ καθότι βλέπω κ από τον παιδικό που πηγαίνουμε (κ οχι μονο) ότι πολλά ακόμα παιδάκια αυτής της ηλικίας λένε μόνο τα "βασικά". Από την άλληη.. με πιάνει κ ένα σφίξιμο στο στομάχι όταν ακούω άλλα παιδιά που ανοίγουν διαλογική συζήτηση με τους γονείς τους ή διαβάζουν ολόκληρο παραμύθι (που λέει ο λόγος) :lol::lol::lol:

Αλλά όπως κ να χει ... περιμένουμε όλες τις συμβουλές της Μαρίας.... :roll::roll::roll: Μαράκι πολλά φιλιά κ καλορίζικο το leroi!

Λοιπόν Αθηναίες - Πειραιώτισες .... τώρα που έχει καλό καιρό ακόμα... να κανονίσουμε ένα meeting..??????? Εγώ είμαι μέσα !!!! Πείτε ναι.... όσες το θέλετε για να βρούμε την μέρα κ την ώρα !!!!!!!! ;)

Αχ Αλεκάκι μπράβο !!! Καλό από τη μία γιατί θα σου αφήνει ελεύθερο χρόνο και δεν θα κουράζεται κ τόσο πολύ.. Από την άλλη όμως ... δεν θα αποφύγετε τις αρρώστιες... Μια η άλλη.. Δεν πειράζει !!!!!!!

Ηλιανούλα μου πολύ χαίρομαι που είσαι τόοοοσοοοοο ευτυχισμένη !!!! Και ειδικά αυτές τις μέρες ,.... με τόση ταλαιπωρία κ κούραση ... κ να λλες ΄πόσο πολύ ήθελες το τρίτο σου παιδάκι .... αυτό σημαίνει ΠΟΛΛΑ!!!!! :)

Κ εμείς παίζουμε κυρίως με αυτά τα κουτάκια που χωράνε μέσα σχήματα .... με ένα πίνακα που ζωγραφίζεις.. κ αγαπημένο της είναι το βιβλίο "το αλφαβητάριο" του Δημοτικού :o που τρελαινεται να το ανοιγει κ να της διαβάζω , κ εκείνη μου δείχνει τις εικόνες .. την ρωτάω που είναι ...τι.. κ περνάει κάνά μισάωρο έτσι... με κάτι τουβλάκια... της αρέσουν τα ζουζούνια να τα ακούει κ να χωρεύει κ ενίοτε να βλεππουμε κ dvd... κ τέλος με τα μπολ και τις κουτάλες τις κουζίνας!!!!!!!!! Αλλά πάντα αγκαλιά με το γατάκι της !!! (Εχει ένα αγαπημένο λούτρινο μικρό που το θέλει συνέχεια, στο κρεβάτι, οταν γυρίζουμε από το σχολείο, όταν νυστάζει... ) Αλήθεια εσείς έχετε αγαπημένο - λατρεμένο αντικείμενο... ?????

Βρε συμπεθέρα .... είστε καλά???? Μην αρχίσουμε να ανησυχούμε ... δώσε ένα μικρό μικρό σημείό ζωής τοουλάχιστον.. !!!!!! Έστω ένα Hi .... ενα γεια... ενα goodbye... ενα κάτι βρε αδερφέ.... :|:|:|

Κι εμείς λέμε να στολίσουμε αυτό το σαββατοκύριακο... θα δω.. αναλόγως τα κέφια μας... κ την όρεξη της Αννας Μαρίας :lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά πολλά !!!!!!!!!!!!!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ !!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΤΟ ΠΙΟ ΒΑΣΙΚΟ ΤΡΕΛΟ ΝΕΟ ΠΟΥ ΕΧΩ....ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ !!!!!. ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΤΡΕΛΟ ΝΕΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ. ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΕ ΤΙΣ ΚΥΡΙΟΤΕΡΕΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΟΙ ΕΠΑΦΕΣ ΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΣΤΗΝ 11η μερα. ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΧΑ ΜΙΚΡΟ ΚΥΚΛΟ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ. ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΡΔΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ Η ΨΥΧΗ.

ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΗΠΑΡΙΝΗΣ ΚΑΙ FOLIVIT. ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ. ΚΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ, ΑΛΛΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΦΑΝΤΗ. ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η 27η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ.

ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕΤΕ. ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ. ΑΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ. ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ !!! ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ...

ΕΛΕΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ. ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΑ ΠΕΤΑΝΕ ΤΑ ΣΧΗΜΑΤΑ. ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ. ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΝΟΜΙΖΩ.

ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΣΟΥ.

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΩΡΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΧΑΜΕΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΡΑΨΑ ΤΑ ΣΒΗΣΕ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΜΙΑ ΠΕΡΙΛΙΨΗ!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

ΔΗΛΑΔΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΒΑΖΟΥΝ ΤΑ ΣΧΗΜΑΤΑ ΑΝΕΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΚΥΒΟΥΣ???????? ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΥΣΥΧΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ?????????????????? :shock::shock::shock:

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΑΘΗΜΑ!!! ΜΑΘΑΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ!!!!!! ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ Κ ΜΕΡΙΚΑ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!! ΜΕΤΑ ΕΧΟΥΝ ΣΕΙΡΑ ΤΑ ΖΩΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ Κ ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ!!!!

ΜΕ 2ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΑΘΕ ΣΕΤΑΚΙ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΕΙΔΗ ΕΜΑΘΕ ΚΑΤΙ!!!! Κ ΠΑΩ Κ ΔΙΝΩ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΛΕΦΤΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΣΕΡ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΒΟΗΘΗΣΕ!!!!! :twisted::twisted::twisted:

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?????ΘΑ ΣΤΑ ΠΕΙ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΕΣΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΣΩΩΩΩΠΕΝΕΕΕΕΕΕ

ΜΑΡΙΑ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ!!!!!

ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΠΙΣΩ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΝΕΟ ΤΗΣ ΡΕΝΑΤΑΣ!!!!!

ΑΧ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΟΥΠΙ ΓΙΟΥΠΙ ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!

ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!!!!!!!!!!!

Σ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΕΣ ΝΑ ΦΙΛΑΝΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!

ΞΕΚΙΝΑΕΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!! ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!!!!!!!!!!! :D:D:D

ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΝΕΟ ΤΗΣ ΡΕΝΑΤΑΣ!!!!!

ΑΧ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΟΥΠΙ ΓΙΟΥΠΙ ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!

ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!!!!!!!!!!!

Σ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΕΣ ΝΑ ΦΙΛΑΝΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!

ΞΕΚΙΝΑΕΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!! ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!!!!!!!!!!! :D:D:D

ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!!!!ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΛΑ ΝΑ ΠΩ ΣΤΗΝ ΡΕΝΑΤΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!! :D[smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif] ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! :P

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΟΛΑ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!ΕΛΕΝΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΣΧΗΜΑΤΑ ΜΗ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΑ ΕΒΑΖΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕΤΑ ΒΑΡΕΘΗΚΕ ΜΑΛΟΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΕΤΑΕΙ ΜΕΣΑ ΟΠΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ... :lol::lol:

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑ ΠΟΥ(ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ)ΚΑΙ ΕΝΑ ΝΑΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΩ????ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΧΩ ΨΙΛΟΦΡΙΚΑΡΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΛΕΝΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΕΙ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΑΡΗ ΜΕΤΑ ΤΑ 2 ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΜΕ....ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΛΕΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑΙ :shock: ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΞΗΓΩ ΤΟ ΚΑΘΕΤΙ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΕΙ....ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ :roll::roll: ...ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ Ε ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέραααααααααααα!!! ρενάτα μου!!! τι υπέροχο νέο είναι αυτό?! συγχαρητήρια!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::o):o):o):o) όλα να πάνε τέλεια και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!! εύχομαι και σε όσες θελουν φυσικά να αποκτήσουν γρήγορα δεύτερο ή και τέταρτο παιδάκι!!! (θένα-ηλιάννα για σας είναι αυτό!!!) εμένα μέχρι 18 μηνών η δήμητρα έλεγα λίγα πράγματα. από κει και μετά έχει πάρει η γλώσσα της αέρα!!! αφού καμιά φορά λέω έλεος πια σταμάτα... βεβαια προτάσεις δεν κάνει μόνο 'έλα δω, πού είναι? μαμά κάτσε κλπ'' αυτές είναι οι προτασούλες της. συμπεθέρα και όποιες άλλες θέλετε, έβαλα φωτό στο προφίλ μου γιατί εδώ δεν μπορούσα με τίποτα...μπείτε να μας καμαρώσετε κι εμάς!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες μου..σας έγραψα χθες ένα σωρο συμβουλές αλλά πάνε..θα σας ξαναγράψω όμως..don't worry!!!

Πριν από όλα όμως πρέπει να πω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στη Ρενάτα μας!!! :ymparty::ymparty:[smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif] Μπράβο Ρενάτα μου, μακάρι να πάνε όλα καλά! Καλοστέριωτο και σου στέλνω και εγώ όοοολη τη θετική μου ενέργεια και θα προσεύχομαι για το σποράκι σου!!!! :YMHUG:

Ελενάκι μου μην αγχώνεσαι!!Και ο δίκός μου με τα σχήματα δεν τα πάει καλά! Τα βάζουμε μαζί μέσα, του δείχνω, αλλά βαριέται γρήγορα και τα βάζει από πάνω που είναι ανοιχτό το κουτί!!!Του αρέσει απλά επειδή παίζει μουσική το κουτί κάθε φορά που ακουμπάει κάτι στον πάτο!

Λοιπόν, πάρτε μολύβι και χαρτί και ξεκινάμε το μάθημα, αν και σε αυτή την ηλικία οι συμβουλές είναι πολύ γενικές!!!!

ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΩΣ τα τσιτσί, άτα, άπα, βρουμ και ό,τι άλλη παιδική λέξη υπάρχει!!!(Εμένα μου ξεφεύγει το μαμ καμιά φορά αλλά κολλάω αμέσως από πίσω και το φαί!)

Μιλάτε στα παιδάκια σας 'οχι σαν να είναι βρέφη αλλά σαν να είναι παιδάκια 7-8 χρονών, όλα τα καταλαβαίνουν!!Διαβάστε τους παραμυθάκια, δείξτε τουε εικόνες και εξηγήστε τους το κάθε τι.Ακόμα και από περιοδικά.Ρωτήστε τα, αφού τους τα έχετε πει ήδη, πού είναι το κάθε τι.Πού είναι το σκυλάκι, η κοπελίτσα, η μπάλα κλπ.Περιμένετε να δείτε την απάντηση τους και ΄δέιξτε τους εσείς.Πάρτε το χερακι τους και δείξτε μαζί.Κάθε τι που τους κάνετε, αλλαγή πάνας, μπανιο, ντύσιμο, προετοιμασία φαγητού,βόλτα, να τους το λέτε και να τους τα εξηγείτε.Έτσι τα βομβαρδίζετε με πληροφορίες και καινούριο λεξιλόγιο.Μετά μπορείτε να τα ρωτάτε για να επαναλάβουν π.χ "Κωνσταντίνε μου θα πάμε βόλτα.Πού θα πάμε?" Μπορεί να περιμένετε την απάντηση τους.Ότι και να πουν ακόμα και τα δικά τους τα κινέζικα,εσείς επαναλάβετε τη σωστή απάντηση, αργά και προτιμήστε να έχετε βλεμματική επάφή μαζί τους ώστε να βλέπουν και τις κινήσεις των χειλιών σας.Ο δικός μου το βρίσκει παιχνίδι και αφού γελάσει μετά προσπαθεί μόνος του να επαναλάβει!Ακόμα και σωστά να απαντήσουν, εσέις επιβραβεύστε τα με παλαμάκια, αγκαλίτσες, φιλάκια και ότι άλλο θέλετε εσείς (φτάνει να τους δώσετε να καταλάβουν ότι αυτή ήταν η σωστή απάντηση )και μετά να επαναλάβετε και εσείς τη σωστή απάντηση.Μην περιμένετε να σας τα πουν καθαρά.Είναι μικρά ακόμα.Εμένα ο δικος μου π.χ τη βόλτα τη λέει βότα, ότα, ανάλογα κάθε φορά.Είμαι ικανοποιημένη με αυτό. Γενικά να τους τα λέτε πρώτα εσείς και μετά να τα ρωτάτε για να απαντήσουν.

Μαρία μου είναι όντως μικρά για να φρικάρουμε.Στα 2 που σου είπε και ο παιδίατρος ανησυχούμε όταν δεν λένε απολύτως τίποτα.Αλλιώς το επόμενο στάδιο που πρέπει να θορυβηθούμε είναι 3-3,5χρ.Εκεί τότε είναι καλό να γινει και μια συζήτηση με ένα λογοθεραπευτή.Στην ηλικία που είναι τώρα τα μικρά μας, χονδρικά πρέπει να έχουν ένα λεξιλόγιο τουλάχιστον 20 λέξεων μέχρι 50 και να κατανοούν σύνθετες εντολες (διπλές) π.χ. Φέρε τη μπάλα και κλείσε το κουτί, Άνοιξε την πόρτα και πάρε το αυτοκινητάκι κλπ.Αλλά και πάλι δεν είναι κανόνας.Κάποια παιδάκια μπορεί να μην είναι ώριμα για να έχουν ένα τέτοιο λεξιλόγιο και να είναι ώριμα στον κινητικό τομέα.Και αυτή η ανωριμότητα δε σημαίνει ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ για τη μετέπειτα εξέλιξη τους γιαυτό μην ανησυχήσετε.

Α! Και κατι άλλο! Αυτό που κάνει η μικρούλα της Μαρίας, που ότι θέλει το δείχνει, το έκανε και ο δικός μου.Ή με τράβαγε και ο δικός μου και με πήγαινε εκεί που ήθελε για να καταλάβω.Για λίγες φορές δε σηκωνόμουν.Επέμενε και του έλεγα "Κωνσταντίνο θέλεις νερό?" (ήξερα ας πούμε ότι ήθελε νερό)."Πες μου, μαμά νερό" "Τον έπαιρνα αγκαλιά και του έδινα το νερό του αλλά του έλεγα πάλι "νερό".Ακόμα το κάνουμε αυτό αλλά ήδη έχει μάθει κάποια πράγματα και ενω με τραβάει μου λέει παράλληλα και τί θέλει.

Νομίζω σας ειπα όλα όσα μου ρχονταν στα μυαλό..δεν ξέχασα κάτι..και να ξέχασα εδώ θα μαστε!!!

Έλενα νομίζω πήρα δίκαια το μεροκάματο μου σήμερα εεεεε?????? ;););):lol::lol:

Φιλάααααααακιααααααα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζετούλα μου είδα και την δική σου πριγκίπισσα!!! Σκετη κουκλίτσα με μαγουλάκια για δάγκωμα!! Φτου φτου!!!Να τη χαίρεστε!!!Μια χαρά είναι ομιλία της..φράσεις δύο-τριών λέξεων είναι ότι πρέπει.Και τα δικά μας πρέπει σιγά σιγά να μπουν σε αυτή τη φάση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!! k apo mas ti kanete omorfes emeis kala xathika o nikolas eixe larigitida apo tin pempti meta to embolio lariggitida eytixos eimaste kalitera eseis ti nea oles kala filakia polla!!! den exo diabasei ta nea sas akoma alla tha ta diabaso !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα επαθα πλακα συγχαρητηρια ρενατα μου με το καλο σου ευχομαι να εχεις ενα υγιεστατο μωρακι στην αγκαλιτσα σου!!!! :-bd:-bd:-bd[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif] αντε ολες σιγα σιγα να παρετε σειρα!!!

τωρα τα νεα μας. σημερα ειχαμε γιατρουλη ειμαστε 87cm 11500 μια χαρα καναμε και το εμβολιο και αυριο θα παμε να κανουμε το αντιγριπικο αν και ο γιατρος με διαβεβαιωσε οτι δεν χριαζεται αλλα επειδη θα παει παιδικο ας κραταμε και μια πισινη (βλεπε ντιμι).

καλα τα μωρα μας ειναι κουκλακια σαν αγγελακια ζωγραφιστα. αλλα τη παρασταση εκλεψε ο μπεμπης της ηλιαννας τι φατσουλα ειναι αυτη μεχρι την οθονη φιλησα.....

ελενα μου απο παιχνιδια θελουμε οτιδηποτε κανει ηχο ειτε τραινο, ειτε αυτοκινητο, ειτε τη φαρμα, ειτε μια κιθαρα απο το κινεζικο αρκει να κανει ηχους. οτιδηποτε με τουβλακια και κατασκευες τα εχει βαρεθει. παντως απο ομιλια δοξα τω θεο βλεπω τις ντανταδες στο σκαι και εχω παρει μαθηματα (οτι ακριβως ειπε η μαρια). ολα τα λεει με δικο της τροπο και οτι δεν μπορει να πει μου το δειχνει.

μαριαχαρ και η σαντυ θελει μπαλες, βλεπει ποδοσφαιρο στις ειδησεις και τσιριζει "μπαλια μπαλια" και βρισκει οτιδηποτε στο πατωμα το κλωτσαει και λεει 'γκολ" και μετα τα πεταει και λεει παλι γκολ.....

θαλιτσα μου περαστικα στο νικολα μας αυτα εχει ο χειμωνας ρε μαμωτο

μαρακι απο τη κω παμπονηρα ειναι τα κοριτσια μας γιαυτο δεν θελουν να πολυμιλανε. θελουν να κανουν τις σκανταλιες και να την κοπανανε...... σκατουλες ειναι!!!

ζετα μου εμενα τη μοναδικη προταση που λεει ειναι "μπαμπα που πας" μονο αυτο, αγαπη με το μπαμπα της τρελη!!!

η μικρη μου κοιμηθηκε, ο μπαμπας βλεπει στο σαλονι μπαλα και εγω απολαμβανω την ησυχια μου γιατι σημερα αγκαλια συνεχεια τη μικρη ταπαιξε η μεση μου!!! αντε φιλακια εγω εδω γυρω θαμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA MAI K EGΩΩΩΩΩΩ

ΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΜΕ ΧΑΖΕΨΑΤΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ!!!! ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΟΥΤΣΙΚΟ???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α ΜΑΡΙΑ ΔΙΚΑΙΟ ΤΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!! ΑΥΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ !!!

ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΝΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΝΕΥΡΑ!!!!!!

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕΚΙΣΤΙΚΑ ΛΟΓΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΙΩΣΑ ΣΤΟ ΠΕΤΣΙ ΜΟΥ!!!!

ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟ ΜΑΜ ΤΟ ΒΡΟΥΜ ΒΡΟΥΜ (ΑΜΑΞΙ) Η ΑΛΛΙΩΣ ΝΤΙΝΤΙ!!!!!!

ΓΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΜΑ ΠΑΜΕ .....ΜΠΑΜΠΑ ΠΑΜΕ Κ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΑΜΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΓΙΑ!!!!!!!!! ΤΡΕΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ Κ ΑΥΤΟΣ!!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΨΗΛΩΣΕ ΠΟΛΛΥ Η ΚΟΚΟΠΙΚΕΝΑ!!!!! ΠΟΠΟ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΜΕΤΡΗΘΟΥΜΕ!!!!!

ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Κ ΤΟΥ ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ Κ ΕΜΕΙΣ.....ΛΕΤΕ ΝΑΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΑΔΑ?????

ΗΡΘΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!! ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΛΕΙΠΑ ΜΕ ΡΕΠΟ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΔΕΧΤΩ ΓΚΡΡΡΡΡΡΡ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ??????????????????????

ΜΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΕ ΛΑΡΙΓΓΙΤΙΔΕΣ ΦΑΡΙΓΚΙΤΙΔΕΣ ΚΤΛ!!!!

ΠΕΡΣΑΣΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=ic [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] on_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=blob5.gif]

Τι χαρά τι χαρά τι χαρά!!!!!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Ρενάτα μου !!!!!!! Ξέρω πόσο πολύ το ήθελες ... γι αυτό ευχομαι μέσα από τη καρδιά μου ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θΑΛΙΤΣΑ ... περαστικουλια σας!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι σ ευχαριστούμε πολύ για τις συμβουλές σου !!! Εγώ πάντως κάνω ακριβώς όλα αυτά που μας περιγράφεις... !!! ..... κι όταν αποφασίσει η κυρία ... θα μας κάνει την τιμή ..... !!!!!!!!! :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Φιλάκια σας φιλακια σας !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΕΧΩ ΤΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΚΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 350. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ 27η ΜΕΡΑ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ. ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ, ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΛΛΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΕΣ. ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕΣ ΓΟΥΡΙ. ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΑ ΧΝΑΡΙΑ ΣΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ.

ΚΑΦΕ ΠΙΝΕΙΣ ΕΣΥ ? ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΚΟΨΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΜΑΘΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΤΩΡΑ ΜΕΧΤΙ ΧΘΕΣ ΕΠΙΝΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑΝ ΕΛΑΦΡΥ. ΑΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΑΝΑΚΤΩΣΟΥΡΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟΝ ΚΟΨΩ. ΤΟ ΑΝΤΙΓΡΙΠΠΙΚΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΟ. ΕΓΩ ΣΚΣΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙ ΤΗΝ ΙΔΕΑ. ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΝΟΣΗΣΕΙ.

ΘΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΟ ΦΙΛΟ ΜΑΣ. ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕΙΣ.

ΜΑΡΑΚΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ. ΕΓΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΑ. ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΡΑΒΑΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΙΣΕΙ. ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΟΜΩΣ.

ΖΕΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΚΟΜΗ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΣΟΥ. ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!! δεν είναι καμιά εδώ?! εγώ είμαι μόνη στο σπίτι και απολαμβάνω την ησυχίααααααααααααααααα!!!!! ο άντρας μου είναι στη δουλειά και τη δήμητρα την έχει πάρει η μαμά μου στην αδερφή μου για να παιξει με την ξαδέρφη της. εγώ γύρισα πριν λίγο από τη δουλειά, έφαγα ένα σουβλάκι, σιγά να μην μαγείρευα σήμερα, και σε λίγο θα μπω να απολαύσω ένα μπάνιο ολομόναχη και χωρίς το άγχος να μην κλάψει, να μην ξυπνήσει η κυρία!!!! Ρενάτα μου σε έχω στο μυαλό μου και θα προσεύχομαι κι εγώ για το σποράκι σου για να πάνε όλα καλά!!! έχεις όλη τη θετική μου ενέργεια και σκέψη :YMHUG::YMHUG::YMHUG: Μαρία μου σε ευχαριστούμε για τις πολύτιμες συμβουλές σου!!! κι εγώ αυτά κάνω και μάλιστα έχω πάρει ένα βιβλίο που δείχνει ένα σωρό ζωακια και τα έχει μάθει και μου τα δείχνει όλα όταν την ρωτάω που είναι το καθένα...μερικά τα λέει και με το όνομά τους!!! εμένα συνήθως ότι θέλει το ζητάει, έτσι κι αλλιώς κάτι φαγώσιμο θα είναι ''μπιτότο, μωμί(=ψωμί), κεκ(=κεϊκ), μπανάνα, αλάδι(=αχλάδι)ή πολαλάδα(=πορτοκαλάδα)''και άλλα τέτοια παρεμφερή!!! α ξεκίνησε να λέει και το όνομά της πίτιτα αντί για μιμή που το έλεγε μέχρι πρόσφατα και αν την ρωτήσεις το επίθετό σου λέει πουπούγιου κατά το κυριακοπούλου!!!θαλίτσα μου περαστικά στο αντράκι σου...άντε κοπελα μου δεν θα ηρεμήσετε επιτέλους?! αλέκα μου μανεκέν η κυρία κοκοπίκου, εμείς στο ύψος σας και είμαστε 12500 κιλά!!! ντίμη μου εγώ είμαι μέσα για να συναντηθούμε, να τα πούμε και απο κοντά επιτέλους!!!! συμπεθέρα μου :-h:-h:-h:-h πολλά φιλιά!!! ρε κορίτσια η θένα είναι καλά, ξέρει καμιά? πάω να πλύνω την κορμάρα μου =))=))=)) και θα ξαναμπώ, ελπίζω να πετύχω καμιά σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετο απο τοοοοοοσο καιρο ειπα να ερθω κ απο δω κ τι να δω ποποπο ποποπο :mrgreen:

μαγιοπαιδακια κουκλια ,μα ολα βρε παιδι μου :lol::lol::lol: ασε που σαν να μιαζουν κ ολασ :lol::lol: καλα ο δικοσ μου μιαζει πολυ μετισ μαριασχαρ ε?

κ ΡΕΝΑΤΑΑΑΑΑ κονγκρατσουλεισον βρε αντε με το καλο κοπελα μου με ενα γερο μωρακι σου ευχομαι :)

αχ τι καλα ωραια νεα ...επιτελουσ κερο ειχα να ακουσω κατι καλο γιατι ολο για αρρωστιεσ( μακρια απο δω)ακουω :?

εμεισ το ξεπερασαμε ευτυχωσ ειμαστε καλυτερα

αυριο παω για εξαγωγη φρονιμυτη κ τρεμω απο το φοβο μου :roll::roll:

τεσπα αυτα τα λιγα παω γιατι ο ιασονασ ολο μου ανοιγει τα σιρταρια κ τον κυνηγαω ολη την ωρα :evil:

post-10439-13873938194842_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ω χ ωχ μια φατσα!!!!!! :lol::lol::lol::lol: ΘΕΝΟΠΟΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ Ε?????

ΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ??????? ΚΟΝΤΨΑ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ :lol::lol::lol::lol:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΜΙΜΙΤΑ!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟ ΤΟΝ ΙΙΙΙΙΙΣΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...