Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΚΑΚΙ. ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΚΙ ΕΣΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ. ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ. ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ? ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ? ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.

ΕΛΕΝΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΕ ΚΛΛΗΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΧΑ ΧΑ ΧΑ....

ΜΑΡΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ Ο ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ. ΑΝ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΕΥΓΕΙ. ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ. ΚΑΙ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙ. ΦΤΟΥ ΣΑΣ ΚΙ ΕΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις γυρισα σπιτι αφου κατεβηκαμε στα μαγαζια με τον αντρα μου για βολτα τσακισαμε και απο ενα γλυκακι και τωρα σπιτι μπανακι και νανι!!! φτιαχνω φωτο να σας βαλω ειναι απο το σεπτεμβρη μη με μαλωσετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα φιλεναδίτσες μου!!! τι μου κάνετε? εμείς καλά...πήγαμε το πρωι την καθιερωμένη μας βόλτα με την ξαδέρφη μας, είχε έρθει και η νονά της δήμητρας μαζί μας και περάσαμε τέλεια!!! η φτώχεια θέλει καλοπέραση που λένε :lol::lol::lol: για ποιο παιδάκι να πρωτοπώ δεν ξέρω!!!! είναι όλα τους πανέμορφα και αυτό που είδα είναι ότι ρε κορίτσια δεν είναι πια μωράκια, είναι παιδάκια πλέον!!!!! κι εγώ κουκουβάγια είμαι εννοείται αλλα το ωραίο το βλέπω και αλλού... μαρία μου κουκλάκι το αντράκι σου και τέλειο το ντύσιμό του στην τελευταία φωτό!!!! ρενάτα μου πολυ στυλ ο μικρός σου και τέλειο το μαλλάκι του, ξανθούλη και πολύυυυυ!!!! μαρία μου καλά την θυμόμουνα την κούκλα σου, σωστή δεσποινίδα έχει γίνει και τι καλά που έχει ίσιο μαλλάκι!!!! ντίμη μου η κόρη σου έχει ομορφύνει απίστευτα όμως...θένα ποιος τη χάρη σου για τη νύφη σου :lol::lol::lol: η κυρία κοκοπίκου όπως πάντα...κυρία!!!!! τρελή φάτσα, πανέμορφη!!!! συμπεθέρα άσε τα τρελά σου και βάλε και συ φωτό του γαμπρούλη μου, να τον καμαρώσω ντε ;););) θα βάλω κι εγώ της μικρής με την πρώτη ευκαιρία... ηλιάννα μας χρωστάς φωτό και του άγγελου αλλά και του μπεμπακου, άντε ντε... ελπίζω να μην ξέχασα να σχολιάσω καμία :oops::oops::oops: όσο για τα μαλλιά κορίτσια μην ανησυχείτε...εγώ θα προτιμουσα να μην έχει τόοοοοοοοοοοοα πολλά μαλλιά... είναι πολλά, είναι και σγουρά και κάθε πρωί ξυπνάει και η ζουγκλα μαζί μας :)):)):)) αφού όταν σηκώνεται από την κούνια είναι σαν τον αινστάιν =))=))=))=)) θα πρέπει να την κουρέψω για δεύτερη φορά και άντε να καθίσει :o:o:o τώρα την κάνει μπάνιο τη μικρή ο μπαμπάς της και εγώ σερφάρω ;););););) αύριο έχω πολλές δουλειές γιατί θα έρθουν το βραδάκι κάτι φίλοι στο σπίτι αλλά οκ γιατί όταν έρχονται αυτοί περνάμε πολύ πολύ ωραία :P:P:P α και μαρία μια χαρά δουλειά είναι, μακάρι να έβρισκα κι εγώ που ψάχνω μανιωδώς αλλα μάταια :?:?:?:? συμπεθέρα μήπως ζήλεψες από την αλέκα και ξαναγκαστρώθηκες? :roll::roll::roll: αλλιώς περαστικά σου!!! αλήθεια η θένα που είναι?!άντε σεντόνι σας άπλωσα για να διαβάσετε :lol::lol::lol: καλό σαββατοκύριακο να έχουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκουβααααααααααααααααα κουκουβααααααααααααααααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol:

εδω ειμαι κ εγω!!!!!!

ταιζω τον μπεμπη κ σας γραφω συγχρονος,χεχε

μαρακι μου πολυ χαιρομαι πουβρηκε δουλιτσα ο αντρας σου, ειδες που αγχωνοσουνα? απ'το τιποτα βεβαια κατι ειναι κ αυτο!!!!!

μικακι μουτι κανεις??πως ειστε κοριτσακι μου?? γιατι σου βγαζει ετσι βρε κοπελα μου?

ζετουλα μου μια χαρα περσατε στη βολτιτσα σας ε??πολυ ωραια!!!!

αλεκα βολτιτσα στα μαγαζια ε?αχ κ εγω εχωνα κατεβω ποσο καιρο....

ρενατα μου πως ειστε κοριτσακι μου??πολλα φιλακια!!!

θενα που βρισκεσαι οεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο????????????????

κορμιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι πτωμα εισαι απο την κουραση ε?????αντε αντε σας ειπα τωρα να παιρνετε σειρα μια μια!!! ;);););) περαστικα σου κοριτσακι μου!!!

το ξερω σας χρωσταω φωτογραφιες του μπεμπη αλλα κ του αγγελου. αν προλαβω θα σας βαλω πιο μετα αλλιως αυριο φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλιααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ!!!!! Η ΜΕΓΑΛΗ ΩΡΑ ΕΦΤΑΣΕ!!!!!!!!

ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ........ ΤΟ ΝΕΟ SEX SYBOL THS 100 ΕΤΙΑΣ!!!!!!!!

ΛΥΠΟΘΗΜΙΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑP1020377mamm.jpg[/attachment:3g7b9hjc]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ ΕΣΥ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΕΣ. ΣΚΕΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΜΕΣ ΣΤΓΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ !!! ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ.....ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ.

ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΠΑΛΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ. ΠΗΓΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΣΚ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ? ΕΜΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ, ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΣΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!!!

2 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΚΗ!!! ΠΤΩΜΑ ΓΙΝΑΜΕ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΡΕΠΟ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ?!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕΝΑΤΑ Μ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Σ ΛΟΓΙΑ!!!!!!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ Ο ΑΤΙΜΟΣ!!!! ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ :lol::lol::lol:

ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ Κ ΕΝΩ ΠΕΡΝΑΩ ΤΑ ΨΩΝΕΙΑ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ<<ΜΑΜΑ ΔΩΣΕ ΚΟΚΑΚΟΛΑ>> ΜΕΤΑ ΛΕΕΙ <ΜΑΜΑ ΘΕΛΩ ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ>> ΑΧ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΙ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ!!!! ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ??????????

18 ΜΗΝΩΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock:

ΑΙΝΤΕ Κ ΜΕΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ Μ ΜΙΛΑΕΙ :lol::lol::lol::lol: ΣΚΑΤΑ!!! ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ :roll:

ΛΕΜΕ ΠΑΡΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΛΕΞΕΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ Κ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ~~!!!!!!

ΜΟΥ ΡΘΕ ΚΑΠΩΣ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσας τα αγγελουδια σας παρεμειναν ιδια εμενα γιατι αλλαξε η κοκοπικενα????οεο????

πεταω απο τη χαρα μου γιατι η μικρη ξαναξεκιναει παιδικο απο αυριο. δημιουργηθηκε θεση(στο προγραμμα που δεν πληρωνεις το παιδικο) στο παιδικο που την πηγαινα το καλοκαιρι και μας δεχτηκανε αφου ειμασταν πρωτες επιλαχουσες!!! ετσι απο τωρα μεχρι το αυγουστο δεν πληρωνω τιποτα!!! και ετσι και πιο ανετη θα ειμαι στη γεννα αφου η μικρη τα πρωινα θαναι στο χολειο και δεν θα χριαζεται να κανω εμετο καθε φορα που θα χεζεται!!!!

ελενα κουκλος κουκλος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου!!! καλή εβδομάδα!!! τι κάνετε? συμπεθέρα το αντράκι σου έχει μεταμορφωθεί σε μεγάλο τυπάκι!!!! τρελό φατσάκι!!!! ε δικαιολογημένα είσαι τόσο κουκουβάγια!!!! σε λίγο θα σου βάλω και φωτό της νύφης σου για να δεις ότι και εμείς δεν πάμε πίσω ;;);;);;);;) αλέκα μου τι εννοείς ότι άλλαξε η σάντυ?! άντε καλή αρχή στον παιδικό!!! ρενάτα εμείς μόνο την κυριακή πήγαμε μια βόλτα το πρωί στην πλατεία και μετά σπίτι... καλά ήταν, ξεκουράστηκα λίγο και χάρηκα και την μικρή γιατί την είχα 3 μέρες σερί χωρίς να την αφήσω στη γιαγιά της. είχε πάθει και μαμακίαση κιόλας και όλο εκλαιγε και με ζήταγε και δεν μου πηγαινε καρδιά να την αφήσω :?:?:? σήμερα όμως έχω λίγο μπουκωμένη μύτη, μια βραχνάδα στο λαιμό και πονοκέφαλο...μου φαίνεται την άρπαξα γαμώτο :cry::cry: οι υπόλοιπες που είστε? ηλιάννα ακόμα περιμένουμε φωτό, τι θα γίνει?! :-w:-w:-w πάω να φτιάξω ένα καφέ γιατί νυστάζω και θα ξαναμπώ σε λίγο μπας και πετύχω καμία...φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλησπερααααααααααααααααααααααα!!!!!!!κ ναι λοιπον τα καταφερα σημερα να μπω!!!!!!!!!

κορμιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι κουκλι ο χρηστακος σου!!!!! κ πολυ μαγκακι λεμεεεεεεεεε!!!!!!!!!χιχιχι

ρενατα μου τι κανετε?????

αντε ζετα μουυ κ εγω εχω φτιαξει το καφεδακι μου κειπα λιγο να σερφαρω, γιατι μιλοαμε για πολλα νευρα!!!!!!γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ :twisted::twisted::twisted:

παω να σας βαλω να δειτε τα καμαρια μου!!!!

κουκουβαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιάννα μου!!! να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!! είναι όλα τους κουκλάκια, βέβαια απο τις φωτό δεν καταλαβαίνω αν σου μοιάζουνε, νομίζω πως έχουν όλα το βλέμμα σου ή κανω λάθος?! να τα καμαρώσεις γλυκιά μου όπως επιθυμείς :-bd:-bd τον ήπιες τον καφέ σου? εγώ σκ@τ@...είναι τώρα κάμποση ώρα που το τερατάκι δε με αφήνει σε χλωρό κλαρί, όλο κάτι θέλει...τώρα για παράδειγμα θέλει να της φουσκώσω μπαλόνια, έλεος :twisted::twisted::twisted::twisted: κι αν δεν της κάνω το χατίρι πέφτει κάτω στο χαλί και κλαίει :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙΘ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΦΩΤΟ ΗΛΙΑΝΝΑΣ???????????

ΤΙΣ ΕΣΒΗΣΕΣ ΜΟΡΗ ΚΑΚΟΥΡΓΑ?????????????????????????????

Ε Ε Ε Ε????? ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΓΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ????? ΦΑΤΣΑ????? ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΚΑΝΑ ΕΙΚΟΝΙΔΙΟ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΜΑΡΙΑ Η ΜΑΝΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΑΣ ΜΙΣΟ!!! ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΒΑΛΕ ΔΗΜΗΤΡΑ!!!!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΟΧΙ Η ΣΑΝΤΥ ΔΕΝ ΑΛΑΞΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!! ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΑΤΣΟΝΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΞΑΝΘΙΑ :lol::lol::lol: ΕΛΠΙΖΩ ΟΧΙ Κ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ :lol::lol::lol::lol: ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥΛΗ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΟΝΟ ΝΑ ΜΗ Σ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΟΛΟ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΔΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΤΕΤΟΙΑ!!!!

ΚΑΛΕ Η ΘΑΛΕΙΑ Κ Η ΘΕΝΑ Π ΕΙΝΑΙ????????????????

ΘΕΝΑ?????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΠΟΛΛΥ ΓΟΥΣΤΑΡΩ BABY FACE ΑΓΓΕΛΟΥ!!!!! ΓΛΥΚΑΣ ΕΙΝΑΙ

ΑΛΛΑΑΑΑΑΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!!! ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΩΡΕ ΜΩΡΕ!!!!! ΔΑΚΡΥΣΑ!!!!

ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΔΕΥΕΡΗ ΦΩΤΟ Μ ΘΥΜΗΣΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ ΜΙΚΡΑΚΙ !!! ΕΙΧΑΜΕ Κ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΟΡΜΑΚΙ!!!!

ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΥ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ.

ΚΑΛΑ ΗΛΙΑΝΝΑ ΤΡΕΛΛΟ ΦΑΤΣΟΝΙ ΚΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΖΗΛΕΨΑ ΜΩΡΕ.ΡΕ ΣΥ ΗΛΙΑΝΝΑ ΕΣΥ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΜΩΡΟ ΠΩΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ? ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΦΑΝΑΤΖΟΜΑΙ. ΕΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΘΕ 1,5 ΩΡΕΣ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΒΥΖΙ. ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΝΑ ΕΙΚΟΣΑΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΦΤΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΟΛΟ ΜΕ ΤΟ ΒΥΖΙ ΕΞΩ ΗΜΟΥΝΑ.

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ? ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΟΥΜΕ. ΚΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ.

ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ. ΟΛΕΣ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΣΕ ΜΑΣ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ?

ΑΛΕΚΑ Η ΣΑΝΤΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ.

ΕΛΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΡΕΠΑΡΟΥΜΕ ? ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ? Η ΑΠΟΓΡΑΦΗ ΑΤΙΜΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ? Ή ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΓΙΟΝΕΤΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!!

ΡΕΝΤΑΤΑ ΜΟΥ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΚΝΟΥΜΕ ΑΠΟΓΡΑΦΗ ΝΟΕΜΒΡΙΟ Κ ΜΑΙΟ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ !!!

ΕΚΑΝΑ ΨΑΡΟΣΟΘΠΑ ΜΕ ΓΛΩΣΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!! ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΙΝΕ ΦΑΓΑΜΕ ΕΒΑΛΑ Τ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑ !!!!! ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΖΑΜΠΟ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΟΙΞΑΝ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ!!!!!! ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ!!! ΑΝ ΜΑΣ ΜΕΙΝΟΥΝ ΛΕΦΤΑ :?

ΚΑΛΕ ΠΕΣΤΕ ΚΑΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΙΔΕΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ. ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ε ? ΚΙ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ ΒΑΡΙΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ.

ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΕΜΕΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ. ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΟΡΕΥΕΙ. ΚΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑ ΚΙΟΥΠΙ ΜΕ ΣΧΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΤΗΣ FISHER PRICE. ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΑΖΟ ΜΕ ΜΠΙΣΚΟΤΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΙΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ. ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΤΕΤΟΙΑ. ΓΙΑΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΟΝΟ ΜΑΜΑ, ΜΠΑΜΠΑ, ΓΙΑΓΙΑ, ΜΑΜ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΚΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΕΣ ΑΥΤΟ, ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες , να'μαι κ εγω.εχω αγκαλια τον μπεμπη κ σας γραφω ενω η αννα μαρια με τον αγγελο παιζουν.

ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια φιλεναδιτσες!!!!!!!

καλα ψωνια ελενακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ρενατα μου οχι δεν θηλαζω θηλασα για λιγο στην αρχη , μετα ομως δεν μπορουσα να ειμαι συνεχεια με το βυζι απ'οξω, με αλλα δυο παιδια απο πισω....! οσο για τα υπολοιπα προσπαθω να τα προλαβαινω οπως κ πριν.βεβαια τις περισσοτερες φορες μην κοροιδευομαστε δεν προλαβαινω τιποτα, αλλα οπως ειπαμε το παλευω...!!χιχιχι

βρε δεν φοβαμαι μην το ματιασετε αλιμονο!!!!!σας βαζω αμεσως κ φωτο της αννουλιτσας μου!!!!!!

ααααα βρε συ ελνα καλα αυτο το παιδακι που λες καλα τι παιδι ηταν που τα ελεγε ολα κ τα δικα μας λενε τα βασικα??χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΡΙΣΤΕ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλα δεν το συζητω ολοιδια η μανουλα!!!!!!χιχιχι

1224.jpg[/attachment:c161z4g9]

post-1311-13873934649868_thumb.jpg933.jpg[/attachment:c161z4g9]

post-14664-13873938139686_thumb.jpg

post-14664-13873938140848_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααααα σημερα στολισα κ το σπιτακι μααααααααααααααας!!!!!!!ειχα το δεντρο τρεις μερες σαν σκιαχτρο μες στη μεσηαστολιστο κ σημερα επιτελους τα καταφερα!!!!!!!!αχ τι καλα μυρισε χριστουγεννα πολυ μ'αρεσει!!!!!!

φετος θα περασω τα πιο ωραια χριστουγεννα γιατι ειμαστε πληρης κοριτσια!!!!!!αχ βρε κοριτσια μου νομιζω πως ηθελα ενα τριτο παιδι, μου χρειαζοτανε, νιωθω πως το ειχα αναγκη!!!!!!!!

φιλιαααααααααααααααααααααααααααα σε ολες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!!!τι κάνετε? τελικά ναι ηλιάννα...τώρα που βλέπω καλά την κόρη σου γιατί στην άλλη φωτό δεν πολυφαινόταν, σου μοιάζει πολύ!!!! εγώ γιατί δε μπορώ να βάλω φωτό?! τι δεν κάνω καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...