Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. ΚΑΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ. ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ? ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ. ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ. ΟΤΑΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΤΑ ΚΟΥΜΠΙΑ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΟ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ. ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΠΙΑΤΩΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΚΙ ΟΑΤΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ. ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ, ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΔΗΛΑΔΗ, ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΙ ΧΩΝΕΙ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΟΥ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ. ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ. ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΟΥΝ ?

ΑΛΕΚΑΚΙ ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΚΑΙ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΛΟ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ, ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ, ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΡΑΞΑ ΣΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ. ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΧΟΡΤΟΠΙΤΑΚΙΑ ΜΕ ΚΡΕΜΜΥΔΙ ΕΨΗΣΑ.

ΜΑΡΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΥΧΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΣΧΗΜΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.

ΝΤΙΜΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΚΟΨΕ Ο ΑΕΡΑΣ ΚΑΛΕ. ΕΔΩ ΦΥΣΑΕΙ ΑΚΟΜΗ. ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ. ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑ ΒΟΛΤΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΛΥΣΑΞΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΑΣ ΕΠΛΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΑΥΡΙΟ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΣΚΟΥΦΙ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΕΤΕ ΦΕΤΟΣ ? ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΧΩΡΟ ΓΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΙ ΕΧΩ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΝΔΡΟ. ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΘΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΛΑΚΩΣΕΙ. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟΛΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΠΟΥ ΨΗΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις το δεντρο θα το βαλουμε πισω απο το καναπε ωστε να φαινεται αλλα να μν μπορει να το φτανει. και εμεις τραβηξαμε τα επιπλα για να παιζει η κοκοπικου αλλα στο υπολοιπο σπιτι ειναι κυρια μονο το κομοδινο μου το πανω συρταρι ανοιγει, να φανταστεις ρενατα μου δεν εχω βαλει προστατευτικα για τα συρταρια στο σπιτι και μαγειρευουμε παντα μαζι. μια φορα πατησε το πλυντηριο πιατων και αυτο ηταν ουτε το ξανακουμπησε απο τη τρομαρα που πηρε!!! ολοι μου λενε παντως αγορι θαναι μακαρι κιολας να "κλεισω το κυκλο μανουλα"!!!!

μαρακι μου τελειωσες με τη δουλεια??? καταθεσες??? και για μας η σεζον ηταν ψιλοσκατα (οχι για το ξενοδοχειο) για τις συγκυριες που μας βρηκαν... αστα δεν θελω να τα σκεφτομαι γιατι στεναχωριεμαι και δεν κανει... περαστικα στο πεθερο σου να δωσεις

κοριτσια κοιμησα τη κυρια κοκοπικου στο ΜΕΓΑΛΟ κρεβατι μονη της!!! θα σας βαλω αποδεικτηρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρενατούλα καλησπέρα κοριτσάκι μου!!!

Δεν ξέρω σε ποια περιοχή μένεις... αλλά Μελίσσια και Κηφισιά ... απο χτες που χάλαγε ο κόσμος... κ έπερνε τα τραπέζια κ τις καρέκλες απο τα μπαλκόνια σήμερα ......είναι σίγουρα ΜΠΟΝΑΤΣΑ !!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αλήθεια που μένεις ??? Ειχαμε πει μήπως κ βρεθούμε αλλά ... δεν το βλεπω με τις βρωμοαρρώστιες και αυτό το βρωμόκαιρο....

Εγώ το ξέρω οτι θα την κυνηγάω συνέχεια να μην πειράζει το δέντρο ... αλλά δεν υπαρχει περίπτωση να μην το στολίσω (αν είμαστε καλά βεβαίως βεβαίως) ... Μ αρεσει πολύ !!!!! Κ θα προσπαθήσω να την "εκπαιδεύσω" να μην πατάει στην "απαγορευμένη περιοχή" .... Κατά τ άλλα ... στο υπόλοιπο σπίτι αλονίζει κ την ώρα που μαγειρεύω την αφήνω εσκεμένα να αδειάζει όλο το συρτάρι με τις κουτάλες και μικροκουζινικάκια μου κ έτσι μ αφήνει κ μενα να κάνω δυο δουλίτσες αλλά μόνη της στο σαλόνι δεν θέλει να πάει... Θέλει να είναι δίπλα μου παρείτσα ..... !!!!!! Σε φιλώ καλή μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο'δω κοριτσάκια μου!!! τι κάνετε? άνοιξα το μάμμυ και είδα μια κουκλίτσα να κοιμάται και κάτι τέλεια σεντονάκια με τη φραουλίτσα!!!!!! καλέ αλέκα της έβγαλες από τώρα τα κάγκελα της κυρίας κοκοπίκου?! συμπεθέρα μου τι έπαθε το αγόρι μας?! :o:o:o περαστικά να είναι... πάντως εμένα όταν η δήμητρα είχε πάθει γαστρεντερίτιδα -θυμάσαι μια βδομάδα να κάνει έως και 30 διάρροιες την ημέρα- στην αρχή ξεκίνησε με εμετό :?:? έκανε τον πρώτο, έκανε και δεύτερο και πήρα τον παιδίατρο και της έβαλα μισό υπόθετο πριπεράν παιδικό και οι εμετοί κοπήκανε μαχαίρι. μου έχει πει ο παιδίατρος ότι οι εμετοι τα αφυδατώνουν τα μωρά αμέσως ενώ οι διάρροιες όχι, γι'αυτό άλλωστε είχαμε γλιτώσει το νοσοκομείο παρότι της είχε κρατήσει 1 βδομάδα η ίωση :cry::cry::cry: Ντίμη μου πολύ ωραία θα ήταν να βρισκόμασταν εμείς που μένουμε αθήνα :D:D:D Ρενάτα μου σαν να μου περιγράφεις το ζιζάνιο μου μου φαίνεται... ανοίγει συρτάρια και βγάζει τα πράγματα έξω, πατάει όλα τα κουμπιά και από το πλυντήριο των πιάτων αλλά και από των ρούχων...όταν σκουπίζω καβαλαει την ηλεκτρική για να την κάνω βόλτα :lol::lol::lol: και ναι σκαρφαλώνει σε καναπέ, τραπεζάκι σαλονιού, κρεβάτια, όπου βρει τελοσπάντων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΘΑ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΩ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ Κ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΠΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΝΝΟΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΡΙΞΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΕΙ...ΑΛΕΚΑ ΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΘΕΣΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ, ΟΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου τι κάνεις? άντε να σε βλέπουμε πιο συχνά τώρα!!!! η κωνσταντίνα μας τι κάνει? θυμάμαι ήταν πολύ ανεπτυγμένο παιδάκι, έχει γίνει ολόκληρο κορίτσι τώρα? κι εγώ κορίτσια στο σαλόνι θα το στολίσω όπως κάθε χρόνο, είναι και μεγάλο και δε χωραει αλλού και ο θεός βοηθός!!!! πέρυσι απλά μου πείραζε τις κάτω μπάλες, μπουσούλαγε τις ξεκρέμαγε και τις κύλαγε στο χαλί...φέτος?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΤΕ ΜΙΚΡΗ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΟΠΟΥ ΖΗΜΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ :lol::lol:...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ :lol::lol: ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΤΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete emeis simera pogame gia embolio pneumoniokokos riksame poli klama xoris logo eklaige ena alo paidaki kai ksekinise na klaei k o nikolas moy kata talla kala spiti krio o nikolas itane ligo mpoukomenos kai thelei na exoume to nou mas

zetaki ta idio kai onikolas me ta plintiria sirtaria ntoylapes xamos!!!

maraki ftou ftou masala to koritsi geri na einai me ygeia na megalonei oso paei kai omorfainei

elenaki perastika sto xrisaki elpizo na mim einai kati sobaro !!!

mikaki teleio to tzaki pos paei i mikri kalitera ante mpas kai sas voithisi i antiviosi!!!

mika emena o nikolas pinei gala poli para poli tha elega alla den troei fagito poli me tlaiporei sto fagito kamia 10aria meres tora!!!!

alekaki teleia i mikri sto megalo tis krebati einai yperoxi mprabo to koritsi!!!!!

kai ego tha stoliso koritsia k malon sintoma etsoi o nikolas tha ti sinithisei k den t ha toy kanei entiposi oute perisi to peiraze maresei to stolismeno dentro boithei tin psichologia!!!!

ama brethite koritsia tis athinas sfirikste k apo do ego meno peiraia krima eimai k ego :oops::oops::oops::oops::oops::oops: mi mafisete monaxoulaaaaaa :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω στο αργα οπωσ παντα!!!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΖΑΜΙ!!!!! ΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΗ ΠΟΤΕ!!!!! ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΥΠΥΘΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΟ Ν ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΛΛΟ Ν ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ!!!!!

ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!! ΚΟΥΚΛΕΣ ΣΑΝΤΥ Κ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ!!!

ΑΛΕΚΑ ΑΛΛΑΞΕ ΠΟΛΛΥ Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ!!!! ΒΑΛΤΗΝ ΜΙΑ ΚΟΝΤΙΝΗ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΚΑΛΑ!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΓΑΛΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ Π ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΤΟΝ ΑΜΠΑΚΟ :lol:

ΔΕΝΤΡΟ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΧΩΡΙΣ ΔΕΝΤΡΟ ΜΠΑΛΕΣ ΚΤΛ!!!! Κ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ [smilie=icon_profileright.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif]

ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ!!!!! 2 ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΛΛΑ Η ΤΡΕΛΛΗ ΠΗΡΑ ΜΩΡΟ ΑΝΤΡΑ Κ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΟ ΚΑΝΑ ΚΡΕΜΜΥΔΙ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ!!!! ΨΟΦΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΚΡΥΟ!!!!!ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!! ΤΟΥ ΨΩΝΙΣΑ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΚΟΥΦΑΚΙΑ ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!! Ε ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ ΤΙΠΟΤΑ! ΚΛΑΨ

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΘΕΝΑ Π ΧΑΘΗΚΕ?????????????????????????????

ΑΜ Η ΚΥΠΡΟΣ???????????????????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρούσα!!!!

Σας ελειψα? εεεεεε?????? Εμένα μου λέιψατε πολύ πάντως! Αχ φιλενάδες μου..πόσο σας αγαπώ..έχω μοιραστεί μαζί σας πράγματα και καταστάσεις που δεν μπορούσα να τα πώ αλλού..σας επρηζα και σας πρήζω και εσείς πάντα με τον καλο το λόγο και τις συμβουλές και τα αστεία σας....αν δεν είχα και εσάς.... :-*

Τελοσπάντων να τα πάρω από την αρχή πριν με πιάσουν τα ζουμιά...

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ σε όοοοοοολλλλαααααααα τα αρρωστούλλικα μωράκια!!!! Να περάσει γρήγορα ότι και αν έχουν, πυρετο, ιωσούλα, βηχαλάκι και τέτοια και να μην ταλαιπωρηθούν καθόλου..

Μαράκι μου μας έλειψες!! Περαστικά στον πεθερό σου και εύχομαι να γίνει καλά και να είναι το τελευταίο άσχημο που περνάτε..

Καλά τα κοριτσάκια μας ,Σάντυ και Κωνσταντίνα, σωστές πριγκίπισσες!!!! Φτου φτου κούκλες!!Να τις χαιρεστε κορίτσια, και Αλέκα έχει δίκαιο η Ελενα, βάλε καμία πιο κοντινή της φραουλίτσας σου!!

Έλενα, στείλε και εδώ Κύπρο κανα τουβλάκι ;););) όντως δύσκολα τα πραγματα ακουγονται...σου έυχομαι να μην είσαι στο προσωπικό που θα μειώσουν..δύσκολοι οι καιροί τώρα για να βρεις δουλειά...

Ντίμι μου αρέσε η φώτο που έβαλες με τα παπούτσια!!! ;)

Τώρα που ξεκίνησε η νηστεία έχω και εγώ πρόβλημα με το φαγητό..ο άντρας μου νηστέυει..πριν νήστευε και Τετάρτες και Παρασκευές...τον πειράζω ότι θα κάνει κράτηση στον Παράδεισο και ότι θα έχω το μεσον, να με βάλει και μενα μέσα!!! Τέλοσπαντων...τώρα πρέπει κάθε μέρα να του φτιάχνω έξτρα φαι και νηστίσιμο..και αν και δεν έχει πρόβλημα, τον λυπάμαι να τρώει νερόβραστα...θα ανοίξω μαγειρικές να βρω νέες συνταγές.... :roll:

Ο Κωνσταντίνος είναι καλά..και εγώ τον αφήνω στην κουζίνα και την κανει ναρκοπέδιο!!!!Τα πιο πολλά ντουλάπια και συρτάρια, τα σφράγισα και δεν μπορεί να τα ανοίξει αλλά του άφησα επίτηδες 2-3 συρτάρια, τα αγαπημένα του, με κουτάλες, μπρίκια, κάτι πλαστικά, δίσκους πλαστικούς,πετσέτες και τα αδειάζει όλα...Από τις πετσέτες παίρνει μόνο μια ρούχινη θηκη για το ψωμί επειδη είναι πολύχρωμή με λουράκια!!! :lol: Εδ'ω χτες και σήμερα έκανε λίγο κρύο..Τις υπόλοιπες μέρες έίμασταν πολύ νορμάλ..Αλλά από χτες βρέχει συνέχεια μέχρι σήμερα!!!Και χτες μες τη βροχή, πήγαμε με άντρα και παιδί βόλτα με το αυτοκίνητο, μες το βράδυ!!!Ο Κωνσταντίνος έκανε μια χαρά με τη βροχή..Νεο νεό (νερο) 'φωναζε συνέχεια!!!Έλενα δεν είσαι μόνη σου!!!!! :D

Δέντρο και εγώ θα στολίσω...στο σαλόνι, αν και στο χώρο που υπολογίζω να το βάλω δεν μπορώ να το προστατέυσω, θα τον τρέχω από πίσω συνέχεια να μην το ρίξει!!! :roll:

Κορίτσια η Μαρίνα και η Θένα πού χ'αθηκαν? Τις βλέπετε στο φέις?΄

Σας φιλώ όλες όλες όλες γλυκά, και εσάς και τα παιδάκια σας!!!!

Καληνύχτα και συγνώμη που δε σας σχολίασα κάθε μία ξεχωριστά...η αγάπη μου είναι για όλες σας..!Μάκια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Ξεχασα για το γάλα!!! Εμέις που κόψαμε τους θηλασμούς και μας έμειναν οι βραδυνοί, πίνει 2 ποτήρια γάλα τη μερα με το καλαμάκι..το γιατρό μας όταν τον ρώτησα στην Πάτρα πόσο γάλα πρέπει να πίνει, μου είπε 2 ποτήρια χοντρικά..αλλά αυτές οι ανάγκες του ασβεστίου και όλων των άλλων ουσιών καλύπτονται και με ένα γιαουρτάκι των 100 γρ.που ισοδυναμέι με ένα ποτήρι γάλα αλλά και με τυράκι και άλλες τροφές..σε μια συζήτηση μας με κάποια άλλα κορίτσια του μάμμυ, μου είπαν ότι στην ουσία είναι "άχρηστο" το γάλα αφού τις ίδιες βιταμίνες, και ασβέστιο μπορέι το παιδί να τις πάρει από τις διάφορες τροφές..άρα μη σκατε αν δεν πίνει γάλα..απλά εμπλουτίστε τη διαροφή του με τροφές πλούσιες σε ασβέστιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζήλεψα και σας βάζω και εγώ μερικές φώτο να μας δείτε επί το έργο!

Α! Και θέλουμε κούρεμα, το ξέρουμε!!Μη μας δείτε έτσι και μας παρεξηγησετε!!! Θα μας κουρεψει αύριο ο μπαμπάς μας!!

Βάλτε και οι υπόλοιπες φωτογραφίες να δούμε πόσο αλλαξαν τα ζουζούνια μας!!

post-12606-13873938096525_thumb.jpg

post-12606-13873938097584_thumb.jpg

post-12606-13873938099572_thumb.jpg

post-12606-13873938101494_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ...ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΟΥΚΛΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ? ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ !! ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΕΙΣΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΑΝ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ? Ή ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ?

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ. ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΚΤΗΣΩ. ΑΧ....ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ !!!!

ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΚΙ ΕΓΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ. ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ.

ΑΛΕΚΑ Η ΣΑΝΤΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ. ΕΚΕΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ? ΔΕΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΠΩΣ ΠΕΣΕΙ ?

ΝΤΙΜΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΜΕΝΩ ΚΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΧΘΕΣ ΦΥΣΟΥΣΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΒΓΗΚΑ. ΣΗΕΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ. ΔΕΝ ΦΥΣΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΙ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ.

ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΙΩΣΕΙΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.

ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΔΝΕΔΡΟ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΓΝΩΜΗ ΠΑΝΤΩΣ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΡΙΓΥΡΙΖΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΟΥ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΝΔΡΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ. ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΕ ΦΑΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.

ΤΟ ΓΑΛΑ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΠΙΝΟΥΜΕ ΦΟΥΛ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΠΙΝΟΥΜ ΣΚΟΝΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΕΒΑΠΟΡΕ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑΝΟΥΡΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ζηλευω με τις φωτο σας αντε τωρα!!! δυστυχως δεν τις εχω φωτο της μικρης επειδη κανει συνεχεια ζαβολιες την τραβαμε βιντεο. το κακο ειναι τι μολις την πηραν οι γονεις μου για το χωριο και ετσι απο δευτερα σας υποσχομαι φωτο.

σημερα ειχαμε γιατρουλη για εμβολιο δυστυχως ουτε το εμβολιο καναμε ουτε ζυγυστηκαμε ΑΘΑΝΑΤΟ ΙΚΑ!!!! την επομενη εβδομαδα τωρα παλι!

κοριτσια πρεπει να καθαρισω το παραρτημα επειγοντως γιατι γεμισαμε σκονη παντου, ελπιζω μεχρι τη παρασκευη να εχει ερθει και η ρομαν και μια και καλη να καθαρισω.

Η Σαντυ το πρωι και το μεσημερι κοιμαται εκει που την βαζεις κουνιεται λιγο αλλα δεν κανει τουμπες ετσι την εβαλα χωρις καγκελο απλως εστρωσα μια κουβερτα απο κατω μη τυχον πεσει, αλλα για το βραδυ της πηρα το καγκελο της chicco το 1.35cm.

Ντιμι μου για τις βιταμινες που λεγαμε το καλοκαιρι δοκιμασα τις LR βιταμινες που ειναι καθαρα απο αλοε βερα ειδα τρομερη διαφορα πανω μου δηλαδη με "ανεβαζε" οταν ημουν πολυ κουρασμενη και περασα μια ασχημη φαρυγγιτιδα και δεν επερνα χαπια και πηρα μονο τις βιταμινες και το χυμο και εγινα περδικη σε 2 μερες μεσα. Δοκιμασα και στη μικρη μου (γιατι κανουν και για μωρακια) και δεν ειδα καποια διαφορα γιατι ηταν καλοκαιρι. Δεν τις συνεχισα γιατι ειναι πανακριβες γιατι ειναι καθαρα αλοη και πρωτογαλα. Εχω παντως αρκετους φιλους που τις δινουν στα παιδια τους και τα βοηθανε στις αρρωστιες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι παιδάκια είναι τούτα ??????????? Τι κουκλιά είναι αυτά?????????? Πόσο έχουν μεγαλώσει όλα τους.... Ετσι έχει μεγαλώσει κ το δικό μου κ δεντο έχω καταλάβει... ?????????????? Πωωωωωωωωω πωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!

...αντε με την ευκαιρία μια που ποζάραμε πρωι πρωι πριν παμε σχολείο .... με το καινούργιο σκουφί μας.... σας στέλνω κι εγώ .....

IMG_1053.jpg[/attachment:36ef337z]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα πραμα εχω να πω κ μαλιστα στα γρηγορα!

ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ!!!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΚΟΥΚΛΟ....ΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΙ ΠΟΥ Η ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΜΟΝΤΕΛΟ..... Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΑ ΚΥΡΙΑ!!!!!!! ΑΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟΣ ΓΛΥΚΟΣ ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΚΟΥΚΛΟΣ Κ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΓΩΘΕΙΤΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδιτσες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ να 'μαι κ εγω!!!!!!!!με ξεχασατε????? :cry::cry: :cry: χαθηκα το ξερω , αλλα εχω τοσο καιρο που δεν εχω κουραγιο να μπω στο μαμμυ να γραοψω , μονο για λιγο στο φεις. δεν εχω διαβασει τιποτα μονο κατι φωτο ειδα.

εμεις καλα ειμαστε στην αννουλα μου της δινω αντιβιωση :cry: :cry: γιατι την πηγαμε σε παιδοδοντιατρο κ εχει κανει 2 αποστηματα στο στοματακι της, για να φυγουν.επισης μα ειπε πως μαλλον θα χρειαστει χειρουργειο το αννουλακι μου για να τηςφτιαξουν τα πισω δοντακια της μεχρι να βγουν τα μονιμα , για να μην ποναει λεει. :cry: :cry: αχχχ ειμαι πολυ χαλια μ'αυτο το θεμα :cry: :cry:

βεβαια θα παμε κ αλλου θα μιλησω κ με την παιδιατρο γιατι δεν ξερω κατα ποσο ισχυουν αυτα που ειπε αυτη... :roll: :roll:

ο μπεμπακος καλα ειναι του βαζω κολλιριο στο ματακι του γιατι κανει τσιμπλιτσες συνεχεια, την παρασκευη θα παμε παιδιατρο να δουμε ποσο εχουμε μεγαλωσει!!!! :)

ο δε αγγελακος..... σκετο φατσονι δεν το συζητω... κ τρελη αδυναμια μου εχει κ του εχω!!!!αααα μου ειπε κ παπαπω = σ'αγαπωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ελιωσα μιλαμε!!!!!!!!

καλε πως εχουν μεγαλωσει ετσι τα παιδακια μας?!!!!!!!!!!!κ τι κουκλια εχουν γινει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!το ενα καλυτερο απο το αλλο!!!!!φτου φτου φτου!!!!!!!

α ρε κορμιιιιιιιι δεν παιζεσαι με τιποτα!!!!!!!!!!!!!!!γι'αυτο σε παω!!!!!

γι'αυτο κ εγω βαζω φωτο τον αγγελο μου επειδη ζηλεψα απο σενα κ επαυξανω!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::-p:-p

πολλα φιλια σε ολες τις φιλεναδες μανουλες κ ολα τα κουκλακια μωρακια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσαρες μου σημερα ειναι μερα πλυντηριων!!! απο το πρωι απλωνω μιας και μαζεψα ολη τη κουνια της μικρης παντες- παπλωματα αφου θα κοιμαται απο δευτερα στο μεγαλο της κρεβατι.

καλα ειπαμε τι κουκλια εχει ο πανμαιακος!!!!! φτου μας φτου μας. κοριτσια εγω δεν ειμαι η μαμα κουκουβαγια δηλαδη ζηλευω που κοριτσακια στη ηλικια της σαντυς εχουν πολλα μαλλακια και κοτσιδακια ενω η δικια μου λιγα μαλλακια ισα ισα κανουμε ενα κοκορακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΗΛΙΑΝΝΑ ΒΑΛΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΦΩΤΟ. ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΓΩΘΟΥΜΕ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες μου!!!

Κουκουβάγια είμαι και εγώ..και ναι το παραδέχομαι!!! :lol:

Ναι βρε κορίτσια βάλτε να δούμε τα αντράκια σας πόσο αλλαξαν!!

Ρενατα και Ντίμι, φτου φτου!!! Σκέτα κουκλιά!!!!Φαίνονται μεγαλύτερα τα παιδάκια σας στις φώτο..Αλλαξαν πολύ!! Αχ..να ναι καλά να τα χαίρεστε!!

Ηλιαννούλα μου περαστικά στη μικρούλα σου..Εμένα ο Κωνσταντίνος 8 δοντάκια έχει όλα και όλα, τα μπροστινά και ένα ακόμα που βγήκε στο πλάι πάνω, πριν λίγες μέρες..τα κάτω ούλη του είναι φουσκωμένα, έτοιμα να εκραγούν εδώ και μήνες αλλά δόντι δε φαίνεται πουθενά... :? Εσείς πώς και την πήγατε σε παιδοδοντίατρο? Σας είπε η παιδιατρος ή είδατε κατι εσεις?

Τα υπόλοιπα κορίτσια πού είναι? Τα μωρακια σας τα αρρωστουλλικα είναι καλύτερα?

Σας φιλώ, γιατί πρέπει να πάω να ετοιμαστώ..έχω ραντεβού σε λίγο..Α!Δε σας είπα και το ευχάριστο! Ο άντρας μου βρήκε δουλειά..security στο αεροδρόμιο..τί να κάνει..ας είναι...παρά τίποτα...μέχρι να βρει κάτι καλύτερο..και φυσικά ακόμα ψάχνει για κάτι άλλο, έτσι και αλλιώς του είπαν σε κανένα μήνα θα γίνει η πρόσληψη γιατί πρεπει να βγουν κάτι χαρτιά από την αστυνομία...το μόνο άσχημο είναι ότι θα λείπει και βράδια..τεσπα...

Σας φιλώ γλυκά όλες και θα προσπαθήσω να μπω και το βραδάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!

ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Μ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΠΟΛΛΥ ΣΤΑ ΧΑΙ ΜΟΥ!!!!!!!!

ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΚΟΛΛΗΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΚΑΘΑΡΗ!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ ΑΚΟΥΩ :roll::roll::roll::roll:

ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΗΝ ΔΙΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΜΙΚΡΙΝΩ ΓΚΡΡΡΡΡΡ!!!!

ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΩ :lol:

ΚΟΡΜΙ ΤΗ ΖΗΜΙΑ ΠΑΘΑΤΕ ΠΑΛΙ ΚΑΛΕ????? ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΣΑΝ ΤΗΝ ΘΕΝΑ Μ ΦΕΝΕΤΕ!!! ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΦΤΟ ΦΤΟΥ!!!!3

ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΜΙΚΡΟ ΧΡΗΣΤΑΚΗ!!!!!! ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!!!! ΠΛΕΑΣΕ!!!!!!!!!!! :roll:

ΜΑΡΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ Σ!!!! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΔΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΕΤΣΙ???? ΑΜΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΖΑΜΙ!!! ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ΜΕ ΠΕΛΑΤΕΙΑ??? ΑΚΟΜΑ ΤΖΙΦΟΣ???? :|

ΑΣΕ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑΚΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑ!!!!! ΘΑ Σ ΖΗΤΟΥΣΕ Κ ΧΤΕΝΙΣΜΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!!! ΕΙΝΑΙ Κ ΜΙΑ ΚΟΚΟΠΙΚΟΥ ΑΥΤΗ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!! ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΓΡΑΦΑ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΠΗΡΕ. ΤΩΡΑ ΞΕΝΕΡΩΣΑ Κ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΛΙΓΑ (ΥΠΟΘΕΤΩ).. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠ ΤΙΣ ΑΜΥΓΔΑΛΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΛΙΓΟ ΒΗΧΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΛΕΕΙ ΦΕΡΤΗΝ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΟΚ. ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΤΗΣ...ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΣΑ Κ ΤΗ ΜΥΤΟΥΛΑ ΕΙΧΕ ΛΙΓΟ ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΒΗΧΕ ΑΠ ΑΥΤΟ. ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΑ!!!!!!!!!!!! Κ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΠΟΛΥ! ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΛΛΙ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ, ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ. ΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΠΡΙΝ <ΑΠΩΛΕΣΕΙ> ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΗΤΑΝ ΑΦΑΝΑΣ! ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΛΙ Κ ΜΠΟΥΚΛΩΤΟ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ. ΕΔΩ Κ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ Μ ΞΥΠΝΝΝΝΝΑΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΕΤΣΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Μ Κ ΜΕΤΑ ΕΙΜΑΙ ΟΚ! ΕΒΑΛΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ, ΧΑΛΑΚΙ ΜΙΚΡΑ-ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ Κ ΕΝΑ ΜΕ ΠΕΤΣΕΤΕΣ. ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΛΙΓΟ ΒΟΡΙΑΔΑΚΙ , Μ ΑΡΕΣΕΙ ΓΑΙΤΙ ΑΕΡΙΖΟΝΤΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ Κ ΣΤΕΓΝΩΝΟΜΑΙ ΡΟΥΧΑ! ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΨΑΡΙΑ ΤΗΓΑΝΗΤΑ Κ ΕΧΩ Κ ΧΟΡΤΑ. ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΡΑΧΑΝΑ Κ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΕΓΩ ΟΛΕΣ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΚΟΠΑΝΗΣΕΙ. ΑΝΤΕ ΦΙΛΟΥΡΕΣ. ΕΙΔΑ Κ ΜΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΤΗΣ ΑΡΓΥΡΩΣ ΜΕ ΧΟΙΡΙΝΟ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΤΟ ΚΑΝΕΙ Κ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ Μ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΕΙΡΑΣ. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...