Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

μη νομιζεις και εγω αν δεν ειχα σταθερη εστω και εποχιακη που δουλευω δεν θα επιχειρουσα δευτερο παιδακι! απλως του χρονου απο ενος μηνων που θα ειναι το μωρακι εγω πρεπει να παω δουλεια για να κολλησω ενσημα αυτο ειναι το κακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

,

ΟΧΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ FACE !!!! ΑΠΛΑ ΠΛΕΟΙΝ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟΓΥΜΑΤΙΝΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΡΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ Ε ΚΟΙΜΑΜΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩΩΩΩ :oops:

ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΝΑΩ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ :D

ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΝΤΕΕΕΕΕΕΕ :D:D:D:D:D

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΜΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΑΛΕΚΑΚΙ ΓΙΟΥΠΙ ΓΙΟΥΠΙ !!!!!!! ΤΡΕΛΛΑ Ε?????????????// ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟΣ ΗΧΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ!!!!!+

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ!!! Κ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΒΗΧΑΛΑΚΙ !!! ΠΟΛΛΥ ΛΙΓΟ ΟΜΩΣ

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΕΙ :o

ΝΤΙΜΗ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΕΝ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΒΡΕ!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!! ΕΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑλασμενο το θερμομετρο??? ΜΗΠΩΣ ΒΓΑΖΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ??? ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ :? ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕ Κ ΜΕ ΑΛΛΟ!!!!

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ???? :shock::shock::shock: ΠΟΠΟ

ΜΙΚΑ Κ ΕΣΕΙΣ ΑΡΡΩΣΤΟΙ?????? ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ"??????????

ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΚΑΜΙΑ?????????????????????????????????/

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ??????????????????????????????????ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!!!!!ΝΤΙΜΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ!!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΜΕΝΕΣ ΑΜΥΓΔΑΛΕΣ Κ Η ΜΙΑ ΠΗΓΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΠΥΟΝ. ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ Η ΡΟΥΦΙΑΝΑ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΣΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΕΧΩ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ...Κ ΜΟΥ ΡΟΧΑΛΙΖΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΟΥΛΩΜΕΝΗ ΜΥΤΗ. ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΝ ΣΑΣ ΡΟΧΑΛΙΖΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΜΠΟΥΚΩΜΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ. ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΚΟΜΑ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΑΝΕ ΣΠΑΣΜΟΥΣ ΑΠ ΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΧΑΜΟΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ....Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΝΑ Μ ΛΕΕΙ ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ. ΑΦΗΣΤΕ. ΣΤΙΣ 2 ΩΡΑ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΟΜΠΡΕΣΑ ΤΗΣ ΕΠΕΣΕ. ΤΟ ΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΕΚΑΝΑ ΟΛΕΣ Μ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΑΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑΤΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ..!ΕΦΤΙΑΞΑ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΓΟΥΣΤΑ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΙΔΙΟΤΡΟΠΟΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΠΑΡΕΞΕΝΕΥΙ Μ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΧΑΧΑΧΑ :evil::evil::evil::evil: ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΙΝΙ ΑΠ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ. ΑΝ ΒΡΩ Κ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΦΕΥΓΩ ΣΦΥΡΙΖΕΙ Ο ΦΟΥΥΡΝΟΣ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΕΤΟΙΜΟ ΚΟΠΙΑΣΤΕ!!!!!!!!!!!!! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμεις μολις τελειωσαμε το φαγητο και ειμαι ετοιμη για νανι!!!

Μικα μου περαστικα σας και μην αγχωνεσαι και στεναχωριεσαι οτι "εσυ φταις¨και τετοια, ηταν να γινει και εγινε. Αφου ειναι καλυτερα τωρα η μικρη σου ολα καλα θα πανε! Εχεις δικιο οτι οσο οι αντρες μας μεγαλωνουν παραξενευουν, και ο δικος μου τα ιδια και μου τσιτωνει τα νευρα!!!

ελενα μου τρεξε τρεξε να βγαλεις κανενα φραγκο να μας δωσεις και εμας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε ολα κοριτσακια μου????

πως ειστε???

εμεις καλα η γλωσιτσα του νικολα εκλεισε ευτυχως!!!

κατα τα αλλα ειμαστε μεσα τρελλοοοο κρυο ψοφο κανει απαπα!!!

τι να κανουμε αμπαρωθηκαμε μεσα και επιστρατευουμε νεους τροπους παιχνιδιου εσεις τι κανετε ολα καλα? φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον διαβαζω τα νεα σας !!!

ηλιανα τελεια η φωτογραφια τι μικρουλης που ειναι μια χαρα ειναι που τον αγαπανε το μπεμπη τα αδερφακια του !!!! να χαιρεσε και τον αγγελακο σου να ειναι γερος και καλοτυχος !!!!!

ελενακι μου ευτυχως εκλεισε η πληγη ειχα τρελο ανχος!!!

ντεμη μου περαστικουλια σας βρε παιδακι μου πολυ ταλαιπωρειστε φετος!!!

ρενατακι μου τι κανετε πως ειστε ? εμεις ζωηρευουμε οσο μπορουμε κανουμε τρελες πολλες ειμαστε τρελοκομεια τι να κανουμε λιωνουμε με καθε νεα σκανταλια και τρελλα!!!! αν και εγω τον μαλωνω για να μην κανει αταξιεσ και τρελες και μετα εχω τρελες τυψεις!!!

ζετακι μια χαρα οι μικρουλες!!! εγω δεν εχω ανιψια καθολου!!!!

αλεκακι μια χαρα ξεκουρασου οσο μπορεις φυσικα η μικρουλα σου πως ειναι ολα καλα??? μπραβο στο μωρακι σου ειδες δυνατη καρδουλιτσα ολα καλα να πανε !!!

ντεμη μου πραγματικα περαστικα σας βρε ματακια μου μεγαλη ταλαιπωρια εχετε!!!

ελενακι μου εδω ειμαι ολα καλα!!!

μικα μου περαστικα σας κοριτσακι μου να περνανε ανωδυνα!!!!

οι αντρες ολοι τους πιανουν κατι κρισεις ωρες ωρες!!!

φιλακιααααα πολλααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ. ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ? ΚΑΛΕ ΤΙ ΨΟΦΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ?

ΕΛΕΝΑΚΙ Η ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΤΙ ΛΕΕΙ ? ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ Ε ? Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΨΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΞΥΠΝΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΤΑ ΦΑΣ.

ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΜΗΝ ΧΑΝΕΣΤΕ. ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ.

ΑΛΕΚΑΚΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ Η ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ. Ο ΜΙΚΡΟΔ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΟΝΟ ΜΥΞΟΥΛΑ ΕΧΕΙ. ΘΑ ΔΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΕΦΑΓΕ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ , ΤΩΡΑ ΕΧΩ Κ ΚΙΜΑ Κ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΤΑ ΦΑΜΕ ΑΝ ΠΕΡΙΣΣΕΨΟΥΝ. ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ??????????? Κ ΜΕΤΑ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΑΣ. ΝΑΙ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑΚΙ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ, ΕΓΙΝΕ. ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΚΤΩΣ ΑΠΟ ΠΥΡΕΤΟ..ΕΝΝΟΩ ΜΥΞΕΣ ΚΛΠ. Κ ΔΩ ΡΟΔΟ ΚΡΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΠΙΝΩ ΤΣΑΙ! ΚΑΛΗΝΥΧΤΟΥΔΙΑ! :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΤΙ ΦΤΑΙΣ ΕΣΥ ΚΑΛΕ ? ΜΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ. ΟΤΑΝ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.

ΘΑΛΙΤΣΑ ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ. ΤΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΟΥΛΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΟΙΦΗ. ΕΓΩ ΛΙΩΝΩ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΡΟΣΕΞΙΑ ΤΟΥΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΑΠΛΑΑΑΑ ΚΡΥΥΥΥΥΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!! ΤΟΥΡΤΟΥΡΙΖΟΥΜΕ Π ΛΕΝΕ!!!!!!!!!!!!!!1 :?:?:?:?

ΝΙΚΑ Μ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Σ!!!!! Ε ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΛΥ ΑΓΑΠΗ ΤΑ ΚΟΛΛΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ Κ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!! ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!!! ΑΑΑΑ Κ ΚΑΛΑ ΚΑΛΕ ΘΑ ΦΑΣ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΡΙΤΗ??? :shock::shock::shock: Η ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ????????????

ΑΛΕΚΑΚΙ Τ ΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΔΑΝΕΙΟ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!!!ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol:

ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ!!! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΛΙΓΟ ΗΡΕΜΗΣΕ Κ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ!!! ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΠΑΙΖΑΜΕ ΠΛΑΥΜΟΜΠΙΛ!!!!! ΑΧ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΚΑΝΩ Η ΜΑΝΑ!!!!!

ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΡΙΣΗ!!!ΝΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΗ!!! ΚΛΕΙΝΟΥΝ 2 ΜΙΚΡΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ Κ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΣΟΠΙΚΟ Σ ΕΜΑΣ!!!!! ΔΗΛΑΔΗ +10 ΑΤΟΜΑ :shock::shock: ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΟΡΤΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ!!!!!! ΑΠΟΛΥΣΕΙΣ...ΜΕΙΩΜΕΝΑ Κ ΔΕΝ ΣΥΜΑΖΕΥΕΤΑΙ!!!! ΤΙ ΝΑ ΑΚΝΟΥΜΕ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ Σ ΑΥΤΟΥΣ Π ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΥ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΔΙΩΞΟΥΝ ΕΓΓΥΟ!!! ΤΑ ΔΙΚΑΩΜΑΤΑ ΠΛΕΟΝ ΤΗΣ ΕΓΓΥΜΟΝΟΥΣΑΣ ΔΕΝ ΥΣΧΕΙΟΥΝ!!! Κ ΑΥΤΕΣ Π ΛΕΙΠΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ 6 ΜΗΝΑ ΚΤΛ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΙΣ ΠΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΟΥΝ!!!! ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΑ!!!! ΤΙΜΩΡΕΙΤΕ Η ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΧΗ Τ ΝΟΜΟΥ ΠΛΕΟΝ!!!

ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΟΙΜΑΤΕ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΝΑ ΓΙΟΥΒΕΡΛΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΗΣΤΙΚΙΑ!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κορμι τα μακαρονια εχουμε κ σκυλακι που τα τρωεει μια χαρα αλλα ο κιμας μοσχαρι σιγα μη τον πεταξω! χαμος γινεται εξω με απολυσεις κ λοιπα κ γω ψαχνω δουλεια αλλα ευτυχως εδω ροδο με τα ξενοδοχεια παλευεται ...καπως η κατασταση...συννεφια μακαρι να βρεξει..μου θυμιζει χριστουγεννα...ειμαι τρελη η κ σεις σας ερχεται στο μυαλο...αχ μελομακαρονα στολισμενο δεντρο φωτακια κ τα μικρα μας να γκρεμιζουν το δεντρο!!!!!! χαχαχαχα!καλη κυριακη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και από μας!!! τι κάνετε? κι εδώ πολύ κρύο και ψιλόβροχο...τα καλοριφέρ δουλεύουν στο φουλ!!! Μίκα μου περαστικά στην κουκλίτσα σου, μην στενοχωριέσαι, αφού εσύ την έχεις όλη μέρα ήταν πολλές οι πιθανότητες για να κολλήσει...όσο για τους άντρες, όλο να λένε ξέρουν :twisted::twisted::twisted: εγώ μοναξιά και πάλι :(:(:( ο άντρας μου δουλεύει, η δήμητρα κοιμάται...πριν λίγο έφαγα, κοκκινιστο με πατατούλες είχε το μενού σήμερα και σε λίγο θα φτιάξω ένα ωραιότατο εσπρεσάκι με σαντιγύ και θα μαζέψω την κουζίνα... είμαι και αδιάθετη δεύτερη μέρα και είμαι να με κλαιν οι ρέγγες :lol::lol::lol: συμπεθέρα έκοψαν και το επίδομα τοκετού :o:o:o τι να πει πια κανείς?! ευτυχώς τουλάχιστον που προλάβαμε και κάναμε ένα παιδάκι γιατί όπως πανε τα πράγματα δεύτερο δεν προβλέπεται... καλή κυριακή σε όλες :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ποια ειπα για μελομακαρονα και μου ανοιξε η ορεξη για γλυκο??? εεε προσεχετε τι λετε εχετε και μια γκαστρωμενη στη παρεα σας :lol::lol::lol:

Πραγματικα κοριτσια ενω χθες ειχαμε καλοκαιρι περιπου 24βαθμους, σημερα εχουμε ενα @κακοκαιρο βροχη συνεχεια, εβαλε και κρυο και δεν μπορω να παω για κανενα καφεδακι! Φεραμε και τη μικρη απο το χωριο(τωρα κοιμαται δεν ηθελε να κοιμηθει μεσα στο αυτοκινητο) και αυτη τη βδομαδα θα την εχω μαζι μου μιας και τελειωσα ολες μου τις δουλειες! Ευτυχως εχω και την οικογενεια μου κοντα και περνουν τη Σαντυ μαζι τους και ετσι κανω και τις δουλειες μου με την ησυχια μου γιατι ο αντρας μου μονο για το σουπερμαρκετ με βοηθαει!

Θαλιτσα μου αντε σιδερενια η καινουργια σας γλωσσιτσα! Θα πηγαινει ροδανι τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσαρες μου απτην βροχερη αλλα πολυ βροχερη και κρυα ροδο!!! σκατοκαιρος και σημερα, η σαντυ αφου εφαγε και ηπιε το πορτοκαλακι της τωρα ξεραθηκε στο κουνια της. το κακο ειναι οτι πεμπτη ερχεται το καγκελο και με τις κακοκαιριες μαλλον θα ερθει την επομενη βδομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΛΙΓΟ ΤΙ ΛΕΤΕ. ΕΔΩ ΖΗΛΕΨΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ, ΣΙΔΕΡΩΣΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΡΑΞΑ ΣΤΟ PC. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ. ΜΕ ΤΟΝ ΨΟΦΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΒΟΛΤΑ. ΕΧΕΙ ΑΝ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ. ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑ, ΜΑ, ΜΑ...ΧΑΙΡΕΤΑΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΜΥΞΩΜΕΝΟΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΟ ΒΗΧΑ. ΑΠΟΨΕ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ. ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΕΒΗΧΕ ΚΑΙ ΝΙΑΟΥΡΙΖΕ. ΜΙΑ ΤΟ ΡΟΧΑΛΗΤΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, ΜΙΑ Ο ΒΗΧΑΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ, ΕΧΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ 3 ΝΥΧΤΕΣ. ΥΠΟΜΠΟΝΗ !!!!

ΑΛΕΚΑ ΤΥΧΕΡΗ ΕΧΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΒΟΗΘΑΝΕ. ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ. ΚΙ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΒΟΗΘΑΝΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΣΚΟΥΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ. ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΖΗΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλες!!!!! πώς είστε σήμερα? εγώ γύρισα πριν από λίγο, έφαγα φακές και τώρα περιμένω να ξυπνήσει η μικρή για να την πάρω από την μαμά μου, ευτυχώς μένουμε με τους γονείς μου σε πολυκατοικία πάνω κάτω (αυτοί στο ισόγειο και εμείς στον πρώτο) και έχω σωθεί!!!! Αφού το πρωί που φεύγω για το μαγαζί δεν την ξυπνάω την Δήμητρα, ανοίγω την ενδοεπικοινωνία, την πάω στη μάνα μου και όταν την ακούσει ότι ξύπνησε ανεβαίνει πάνω και την παίρνει ;););) Ρενάτα μου περαστικά σας!!! μήπως να ρωτήσεις τον παιδίατρο για κανένα σιρόπι για τον βήχα? υπάρχουν και φυτικά σιρόπια. Συμπεθέρα μιας και έχουμε οικογενειακές πια σχέσεις, στείλε κανένα ''τουβλάκι'' και από 'δω :lol::lol::lol::lol: προτιμώ τα μωβ (ξέρεις 500ευρα)!!! :lol::lol::lol::lol: Καλή η ιδέα για μελομακάρονα αλλά λέω να ξεκινήσω λίγο διατροφή γιατί το έχω ξεφτιλίσει...να φανταστείτε πως μέσα σε 3 μέρες έφαγα 2 σουφλέ σοκολάτας, λουκουμάδες που έφτιαξα χθες και 3 σοκολάτες ιον :oops::oops::oops::oops: μόλις τελειώσω με την περίοδο μου φαίνεται θα πρέπει να κάνω ''αγκαλίτσες'' με τον άντρα μου γιατί έχουμε πολύ καιρό και το'χω ρίξει στα υποκατάστατα :lol::lol::lol::lol: καλή εβδομάδα να έχουμε και πολλά φιλιά σε όλες!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασς γεια σας κοριτσακια μου!!!!

ΤΙ Μ ΚΑΝΕΤΕ????

ΧΤΕΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΡΕΛΟ ΕΜΕΤΤ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ!!!! Κ ΠΟΝΟΚΟΙΛΟ!!!!!! ΤΟ ΚΑΤΑΛΥΠΗΘΙΚΑ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ! ΜΗΛΑΜΕ ΕΒΓΑΖΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΠΡΑΜΑ Κ ΜΕ ΤΟΣΗ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ!!! Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΕΤΡΕΜΕ Κ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΤΟΥ!!! ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ!

3 Η ΩΡΑ ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ Κ ΠΑΙΖΑΜ ΠΛΑΥΜΟΜΠΙΛ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΛΙΓΟ Κ ΜΠΑΣ Κ ΣΥΝΕΛΘΕΙ!!!

4 ΦΟΡΕΣ ΑΛΑΞΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ Κ ΚΑΘΗΣΑ ΩΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΩ ! ΚΟΙΜΗΘΙΚΑ ΕΝΑ 20 ΛΕΠΤΟ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΣΑ ΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΚΑΘΑΡΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!

ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΛΛΗΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ!!! ΠΗΓΑΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΑΥΤΗΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ Κ ΕΦΤΙΑΧΝΕ ΕΜΕΤΟ!!!

ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΙΩΣΗ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ Κ ΕΜΕΤΟΥΣ!!! ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ Τ ΒΓΑΛΩ ΚΑΘΑΡΗ Κ ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!!!!

ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ Μ ΛΕΙΠΕΙ ΥΠΝΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!! ΓΙΑ ΥΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ Κ ΡΕΠΟ!!!

i-)i-)i-)(-|(-|(-|(-|(-|(-| ΚΑΛΥΝΗΧΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΥΧΕΡΗ ΚΙ ΕΣΥ ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΟΥ....

ΡΕ ΣΥ ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ? ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΙΩΣΗ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑΣ. Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ Ο ΝΑΗΨΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ. ΚΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟΝ ΕΙΔΑΜΕ ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!! ΑΠΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΑΨΑΜΕ ΤΟ ΤΖΑΚΙ, ΗΠΙΑΜΕ ΤΑ ΚΡΑΣΑΚΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ ΜΑΣ, ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!Κ ΧΘΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ, Η ΜΑΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ, ΕΧΟΥΝ Κ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΧΑ! ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ Κ ΠΑΛΙ! ΑΛΕΚΑΚΙ ΕΓΩ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ, ΠΕΤΑΞΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΗ <ΣΤΑΝΗ> Κ ΤΣΙΜΠΑ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΧΑ!!!!!!ΕΛΕΝΑ ΑΜΑΝ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΕΜΕΤΟΥΣ Ε? ΠΟΛΥ ΤΑ ΦΟΒΑΜΑΙ Κ ΑΥΤΑ. Κ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ. ΔΕ ΤΟ ΗΞΕΡΕ Κ ΑΥΤΗ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΑΤΕ? ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ!ΖΕΤΑΚΙ Κ ΡΕΝΑΤΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΔΩ ΨΙΛΟΩΡΟΧΟ Η ΜΙΚΡΗ ΞΥΠΝΗΣΕ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕ ΕΦΑΓΑ Κ ΚΕΙΚ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΧΤΕΣ...ΔΕ ΠΙΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΑΛΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Μ ΛΕΕΙ ΜΗ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ ΑΜΑ ΤΡΩΕΙ ΚΡΕΑΣ? ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΣΚΑΣΜΕΝΗ....ΕΣΑΣ ΠΙΝΟΥΝ? ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΛΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ Μ ΞΕΦΥΓΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλά... βλέπω μαζευτήκατε.... πολυ χαίρομαι!!!!

Πω πω πω... βλέπω σας τριγυρνάνε ιωσούλες κ σας..... Μικούλα Ελενάκι Ρενατούλα περαστικούλια σε όλα τα παιδάκια σας ... Συντομα συντομα να γίνετε καλά ..!!!!!

Κι εμεις πήγαμε Δευτέρα ξανά παιδικό ... και πως το σκέφτομαι μην τυχόν ξανακολήσει κάτι.... δεν μπορείτε να φανταστείτε... κι ο γιατρός μου είπε καλό θα ήταν να την κρατήσω κι άλλο σπίτι... αλλά δεν γινόταν ! Τι να σου κάνει κ αυτή η μάνα μου .. πόοοσοοοο πιαααα.... !!!!Δεν την παλεύει άλλο ... Μια βδομάδα τηνείχα "εσώκλειστη" στο σπίτι μου,....χαχαχαχαχαχχαααααααα Βέβαια η Αννα Μαρία έχει ακόμα κάτι μυξούλες ... αλλά τι να κάνω.... Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ !!! Οχι τίποτα αλλο ... αλλά πληρώνουμε τσάμπα τον παιδικό τελικά .... κ δεν είναι κ λίγα... ούτε μας περισσεύουν..

Είσαι πολύ τυχερή Ζετούλα που είσαι με τους γονείς σου τόσο κοντά .... Επίσης κι εσύ Αλεκα .... Ειναι μεγάλη σωτηρία να μπορείς να μείνεις μόνη σου λίγο έστω για μια ώρα βρε αδερφέ ... να κάνεις δυο δουλειές .... Πόσο μάλλον που ετοιμάζεις κ δεύτερο μωράκι!!!! Χρειάζεσαι οπωσδήποτε βοήθεια...! Αχ τι ωραία που είναι που μεγαλώνει πάλι η κοιλίτσα σου έεεε... ??????

Ελενάκι πολύ λυπάμαι που έρχονται έτσι τα πράγματα ... σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί περνάμε το ίδιο άγχος καθημερινά.. ξέρουμε ότι θα γίνουν απολύσεις.. ξέρω ότι... χωρίς "δόντι" δεν θα μείνω .... και απλά δεν ξέρεις πότε θα στο ανακοινώσουν...!!! Απίστευτα ψυχοφθόρο... .!!!

Από την άλλη... προς το παρόν έχω ένα μισθό ακόμα... ΚΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ πάλι... Να δω πόσο ΒΟΗΘΟΣ θα είναι βέβαια....... !!!!

Πάντως κι εγώ ... φτιάχνω φαγητάκια από το σαββατοκύριακο ... και τα τρώμε και Τρίτη... και Τετάρτη μπορεί.... εννοείται δενέχω χρόνο τις καθημερινές και κάνω αρκετή προετοιμασία από το Σαββατοκύριακο... ΕΙδικά σε φαγητά που "κρατάνε" όπως κρεατικά! Ελενάκι μου ... είναι δύσκολες εποχές!!!

Μικούλα .... θέλω κι εγώ μελομακάρονα, φωτάκια... ελατάκια.. ταρανδάκια.... κλίμα χαρούμενο Χριστουγεννιάτικο...!!!αντε αντε έρχονται....

Θαλίτσα... Φιλάκια .... Θενούλα συμπεθερούλα μου ... που είσαι.. ???? Μαράκια.... Μαρίνα... δώστε σημείο ζωής....

Δώστε καμία ιδέα για φαγητάκι... εχω στερέψει... προχτες είχα μελιτζανοπίλαφο... χτες εκανα ομελετα με λαχανικά (πατατούλες,κολοκυθάκια, πρασσο, ντομάτα, αρακά) και τυράκια! Φασολαδίτσα είχαμε τη Κυριακή .. τι νά κάνω.. ???? Σκέφτομαι κανά μπακαλιάρο .... ή να βγάλω κρέας ... κ πως να το κάνω.. ??? :roll::roll::roll::roll:

Από γλυκάκια είμαι πλήρης... έφτιξα cheesecake ...και κρεμούλα Βαυαρίας ..... :?:?:? ... ούτε εγώ την ήξερα ... στο Internet βρήκα μια συνταγή ... καλή βγήκε! .... Ζετούλα άμα στερέψεις από τις σοκολάτες και τα σουφλέ .. σφύρα να σου στείλω κανα κομματάκι...χαχαχχαχαχαχααααααααααα :lol::lol::lol::lol:

αααααααααααααααα.... Μικούλα... κ μένα πινει με πολύ αλλά ΠΟΛΥ ζόρι το γάλα... πολλές φορές αναγκάζομαι να τηνπιέζω ... (οσο κι αν το μισώ αυτό να το κάνω) αλλά θέλω να πίνει γάλα ... έστω αυτά τα 180 το πρωί και 180 το βράδυ !!!! Αφού καμιά φορά για απογευματινό μόλις ξυπνήσει... αντί για γιαούρτι της δίνω λίγο γαλατάκι... 60-80 ml και μετά τις δίνω κ καμια κρέμα ή τόστ ή κάτι άλλο... Στην ουσία το πίνει με δόσεις ... πίνει τα πρώτα 60-80 από τα 200 που της φτιάχνω... σταματάει .. κάνει δυο τρεις βόλτες.. κ μετά από κανά δεκάλεπτο περίπου πίνει άλλα 80 και μετά από κανά πεντάλεπτο της δίνω τα τελευταία αν και όσο πιει... ολοκληρο σίριαλ το κάνουμε .. μην νομίζεις... !!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αυτά ... πάω να δούλεψω λιγάκι...!!!!!!!! Καλό πρωινό σε όλες σας !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας και απο μενα και απο τη συννεφιασμενη ροδο. Σημερα δεν βρεχει αλλα ευτυχως ουτε κρυο κανει. Χθες και εγω Μικα μου ηθελα να αναψω το τζακι αλλα βαριομουνα και αναψα το αιρκοντισιον μια χαρα την εβγαλα!!! τωρα ειμαι στο δωματιο της σαντυς με το λαπτοπ μιας και δεν με αφηνει στο σαλονι να το πιασω, ενω εδω παιζει με τα παιχνιδια της και με αφηνει στη ησυχια μου!!!! φακες θα κανω σημερα γιατι θα την παρουμε εξω οι γονεις μου τη μικρη και θα την ξεπατωσουν στα κρεατα, τουλαχιστον μαζι μου να τρωει λαχανικα και οσπρια.

Ελενα μου περαστικουλια σας ειναι ζορι οταν τα καημενουλια μας ειναι κρυωμενουλικα!!!

Ντιμι μου και εμεις υπομονη αυτο ειναι το κακο με τους παιδικους το χειμωνα. ρωτησες το γιατρο για καμια βιταμινη για το μωρο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα μου κι εδώ κάνει κρυάκι πολύ αλλά δεν βρέχειτώρα .. και επιτέλους σταμάτησε αυτός ο βρωμοαέρας.... !!!!!!!!

Οχι δεν τον έχω ρωτήσει... για πες μου όμως να ξέρω .. τι υπάρχουν??? Εσύ δίνεις στη Σάντυ... στο έχει πει ο γιατρός???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???? :D ΧΑΘΗΚΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΕΣΤΕ!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΝΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΕΙΧΑΜΕ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΒΗΧΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....ΑΛΕΚΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΤΩΡΑ.... :D

ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΒΑΡΙΑΣ ΜΟΡΦΗΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΡΗΤΗ 3ΜΗΝΕΣ ΔΙΑΣΩΛΗΝΩΜΕΝΟ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ....ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΑΙΣΧΟΣ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ....ΜΗΝ ΒΡΕΘΕΙΤΕ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΘΑ ΑΚΟΥΤΕ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΔΡΟΜΟ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ....ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΝ ΣΠΙΤΙ ΑΡΧΕΣ ΝΟΕΒΡΗ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΦΕΡΑΝ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΞΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ....ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΑ ΡΑΚΟΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ....ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα.. Να σας πω την αλήθεια και εγώ δεν ξέρω ποτε είναι η κατάλληλη  στιγμή. Ο ίδιος μας είπε πως δεν υπήρχε και νόημα να πάμε εχθές αλλά επέμενε ο άντρας μου από την χαρά του και δεν ήθελα να του το χαλάσω. Ρώτησα τον γιατρό για να πάμε μετά από 2 εβδομάδες και μου είπε πως την επόμενη θα μπορούμε να διακρίνουμε σίγουρα εμβρυϊκά στοιχεία και πιστεύει πως θα ακούσουμε και καρδούλα. Τι να πω… ακολουθώ τις οδηγίες του.
    • Καλημέρα κορίτσια... ούτε εγώ εχω ετοιμάσει κάτι ακόμα...τα έχω πάρει ολα οτι χρειαζομουν..εκτος απο: 1 κουβέρτα πικέ που θα χρειαστώ, σαμπουαν και κρέμες, παμπερς και μωρομαντηλα...και βάση για το καθισματακι του αυτοκινήτου...θα τα ετοιμάσω αρχές Ιουλίου λέω..να ξεκινήσω να πλύνω και να σιδερωσω ότι είναι! εξάλλου μέχρι τέλους Αυγούστου έχω πολύ καιρό μπροστά! εμένα αυτο που με αγχώνει είναι οτι είπε ο κουνιαδος μου οτι θα μ στείλει καρότσι και καθισματακι αυτοκινήτου και ακόμα δεν μου το εχει στείλει...και καπως ενα αγχος το έχω!
    • @Maria98Συμφωνώ κι εγώ με τη @Diwni! Είσαι πολύ νέα κι εφόσον οι εξετάσεις απ' τη μεριά σου δεν έχουν δείξει κάτι πρέπει ο σύντροφός σου να εξεταστεί άμεσα. Πραγματικά το σπερμοδιαγραμμα δεν είναι τίποτα, ίσως τον αγχώνει περισσότερο το αποτέλεσμα παρά η εξέταση η ίδια, αλλά ο,τι και να είναι (αν φυσικά υπάρχει θέμα, γιατί κι αυτός νέος είναι ο άνθρωπος) θα το αντιμετωπίσετε 😊 υπάρχουν πολλές κοπέλες εδώ που έχουν αναφέρει ότι με όχι καλό σπέρμα κατάφεραν εγκυμοσύνη και 1 και 2 φορές. Είναι θέμα χρόνο ότι θα τα καταφέρετε, 4 μήνες δεν είναι και πολύς καιρός. Όπως σου έγραψα και παραπάνω και σε μας η πρώτη εγκυμοσύνη ήρθε πανευκολα αλλά τώρα μας πήρε χρόνο χωρίς να έχουμε κάποιο "θέμα". Όλα είναι σχετικά, μην απελπιζεστε 🙏
    • @Maria98 ο σύντροφος σου καλο ειναι να εξεταστει αμεσα. Για να έχετε μια εικονα. Για σενα το ειπα με την εννοια οτι εισαι μεσα στα φυσιολογικά πλαισια για  σύλληψη κ δ χρειάζεται να αγχωθεις αμεσα με εξετάσεις. Να περασεις ομορφα τ καλοκαιρι σου και ο Σεπτέμβριος αν δ εχει έρθει μεχρι τοτε ειναι κοντα. Αν ησουν 36 πχ θα σ ελεγα ναι ψαξου κ συ αμεσα. Βαλε ενα χρονοδιάγραμμα, κανε τις προσπαθειες σου, αλλα εστιασε να περασετε ομορφα τ καλοκαιρι σας.
    • Εμείς η αλήθεια είναι πως προγεννητικό δεν είχαμε κάνει πριν μάθω για την εγκυμοσύνη επειδή δεν περιμέναμε πως θα πετύχουμε τόσο γρήγορα, μέσα σε 2 μήνες πιο στοχευμενης προσπάθειας είχε έρθει.  Εγω ειχα κανει καποιες εξετασεις ορμονολογικες-όχι ολοκληρωμενες- επειδη ειχε μια ανωμαλία η περιοδος πριν ξεκινησουμε ελευθερες επαφες, ειχα ξεκινησει και την μυο-ινοσιτολη που είχε προτείνει η γυναικολογος. Επισης εχω ελεγξει και θυρεοειδη ειναι οκ+ οτι εξετασεις ειχα κανει ως προγεννητικο στην αρχη της εγκυμοσυνης επισης οκ. Τώρα είναι 4 κύκλοι που έχουν περάσει, ξανά οι 2 τελευταίοι πιο στοχευμενης προσπάθειας (χρησιμοποίησα και τα τεστακια) . Αλλά περίμενα πως τώρα θα ερχόταν κάπως πιο γρήγορα το σπορακι , όσο δεν έρχεται απογοητευομαστε  Ειχα κανει και αυτές τις εξετάσεις για την θρομβοφιλία μετά την αποξεση ...αλλα τώρα τον έχει πιάσει ένας φόβος μήπως εκεινος έχει κάποιο θεματακι , θα το συζητήσω με τον ουρολόγο εδώ της περιοχής για αρχή και βλέπουμε  Η αλήθεια είναι πως καλύτερα να δούμε και το σπέρμα πιο πολύ και για κεινον , για να φύγουν τυχόν υποψίες ή ακόμα και να διορθωθεί κάτι αν χρειάζεται  Εγώ είμαι 26 χρονών, αλλά από την στιγμή που θέλουμε ένα μωράκι καλό δεν είναι να έχουμε ένα ολοκληρωμένο ιστορικό και να το παρακολουθούμε το πράγμα; κάπως σκέφτομαι πως δεν θέλω να το αφήσω και στη τύχη του  Είμαστε πολύ καλά ως ζευγάρι, έχουμε επικοινωνία περνάμε καλά όλα πολύ καλά, όσο και να θέλουμε το ότι είχαμε μια εγκυμοσύνη που δεν προχώρησε μας περνάει από το μυαλό και το σκεφτόμαστε συχνά ίσως τώρα να είναι μια φάση που να το σκέφτεται και ο σύντροφος μου πιο έντονα 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...