Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια μου!!! τι κάνετε? γράφω στα γρήγορα, δεν προλαβαίνω να τα διαβάσω όλα γιατί σε λίγο θα βγει το θηριάκι μου από το μπάνιο που την κάνει ο μπαμπάς της :P:P:P ρενάτα μου κι εγώ φωνάζω στη δήμητρα και κλασικά μετά το μετανιώνω, άνθρωποι είμαστε με χίλια δυο προβλήματα και κούραση, τι να΄κάνουμε :oops::oops::oops: εγώ τρελαίνομαι που δε μ'αφήνει να κάνω καμία δουλειά... μου ανοίγει όλα τα ντουλάπια, κατεβάζει ότι πιάνει το χέρι της...το σπίτι μου είναι σαν βομβαρδισμένο :oops::oops::oops: καλά για ζακετάκι και άλλαγμα δεν το συζητώ...γίνεται μάχη :lol::lol::lol: τώρα τελευταία έχει και τρελή γκρίνια γιατί βγάζει τους κυνόδοντες και προφανώς πονάει το μικράκι μου :(:(:( σχεδόν κάθε βράδυ δίνω λίγο ντεπονάκι. αυτά θέλω να πιστεύω πως θα ηρεμήσει μεγαλώνοντας... μαρία μου κάτσε εκεί που κάθεσαι, εδώ η κατάσταση απλά δεν παλεύεται άλλο :(:(:( χειρότερα δε θα βρεις πουθενά... ντίμη μου 9800 είναι η άννα μαρία? καλέ προπονείται για τοπ μόντελ? εμείς πατήσαμε τα 12 :?:?:? ασήκωτη έχει γίνει. το σκατιάρικο όμως μου λέει όλο λογάκια και τρελαίνομαι :D:D:D τώρα έμαθε και μου λέει ''παπάω'' δηλαδή ''σ'αγαπάω'' και λιώνωωωωωωωωωωωωωωω. Αλέκα υπομονή, το πρώτο τρίμηνο είναι λίγο δύσκολο, άλλωστε τα ξέρεις αυτά ;););) Μαριλού εγώ είμαι η ζέτα, ήρθα πολύ μετά στην παρέα οπότε δε σε ξέρω καθόλου... να σου ζήσουν τα παιδάκια σου, αλήθεια πώς το αποφάσισες κάνεις τόσο γρήγορα το δεύτερο?! εγώ έχω μια κόρη τη δήμητρα, στις 6 γίνεται 19 μηνών, είναι πάαααααααααααααρα πολύ ζωηρή και προς το παρόν δεν το σκεφτόμαστε καθόλου μα καθόλου για δεύτερο παιδάκι και λόγω οικονομικών φυσικα... αυτά τα νέα μας προς το παρόν. Πολλά φιλιά σε όλες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρααααααααααααααα!!! μπήκα στα γρήγορα αφού έπλυνα τα μπαλκόνια μου και πούντιασα απλά γιατί θυμήθηκα πως δεν απάντησα στη ρενάτα :oops::oops::oops::oops: Ρενάτα μου εμείς το έχουμε κάνει το αντιγριπικό εμβόλιο. μας είπε ο παιδίατρος πως αφού δεν πηγαίνει παιδικό σταθμό δεν είναι απαραίτητο αλλά αν θέλουμε να το κάνουμε εφόσον δεν έχει κιόλας παρενέργειες. έτσι το κάναμε και όλα καλά,είναι ένα μήνας τώρα και μέχρι στιγμής μόνο ένα μικρό μπούκωμα μου έκανε για 2 μέρες ενώ όλοι οι υπόλοιποι είχαμε ψιλοκρυωσει. αυτά...καλημέραααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ. ΕΓΩ ΜΠΑΙΝΩ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟΥΣΕΣ.ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΑ ? ΕΤΣΙ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ? ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ. ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΒΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ. ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΙ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΑΣΚΟΠΑ. ΤΩΑΡ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΚΥΨΕΙ.

ΜΑΡΙΛΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΔΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ. ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ. ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ.

ΕΛΕΝΑ ΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΦΩΝΕΣ. ΚΑΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ. ΟΣΟ ΓΑΙ ΤΟ ΚΟΥΡΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ.

ΜΑΡΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΚΟΒΩ ΤΗΝ ΦΡΑΝΤΖΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΟΥΤΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΑΣ. ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΠΑΛΙ. ΑΝ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ. ΜΕ ΤΑ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΣΚ ΕΙΧΑΜΕ ΔΥΟ ΠΑΡΤΥ. ΕΝΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΙ ΕΝΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΧΑΡΗΚΕ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΑΛΛΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ . ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΚΙ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ. ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΜΑΖΩΞΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ 15 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ 25 ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ.

ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ. ΕΓΩ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΩ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΤΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΑΙ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ. ΚΙ ΕΓ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΤΑΘΜΟ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΘΕΙ ΟΑΤΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ Η ΓΙΑΓΙΑΚΑ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΕΔΩ ΣΤΑ ΠΕΡΙΞ Κ Η ΜΑΜΑ ΕΚΑΝΕ ΗΣΥΧΗ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ Μ ΚΥΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!

ΑΧΧΧΧ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΙΚΑ :D

ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ ΕΠΕΥΤΕ ΚΑΡΩ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ Κ ΕΚΛΑΙΓΕ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ :cry: ΑΦΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦ ΑΝ ΜΑΣ ΜΗΛΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΑΛΛΙΩΣ~!!!!! ΕΜ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΛΑΜΑ ΕΠΕΣΕ Κ ΞΕΡΟΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!!!

ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΒΟΥΚΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΕΔΩ!!!! ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΦΟΡΑΝΕ ΤΩΡΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ>>>>????

ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 23 Κ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΝΑ ΔΥΜΗΝΟ ΑΚΟΜΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ !!!

ΤΑ ΣΠΟΡΤΕΞ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 22 Κ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ!!! ΣΤΑΜΠΑΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΝΙΚΕ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ 26 ΕΥΡΩ ΕΧΟΥΝ!!!! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΦΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΙΚΕ!!!!! :shock:

ΕΜΕΙΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΑΝ Κ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ....ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΜΙΑ 15ΑΡΙΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!! ΠΟΙΟΣ Μ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ???

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΡΕΦΤΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΘΑ παρουμε :lol::lol::lol::lol: ΜΠΟΥΛΟΥΚΙ Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ Κ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΕ ΠΙΑΣΗΜΑΤΑ!!!!!

ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΤΗΣ ΚΟΛΛΗΤΗΣ ΜΟΥ!!!! ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΕΞΩ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!! ΕΚΛΕΙΝΕ ΤΑ 3!!!

ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΧΑΡΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ!!!! ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΜΕΤΡΗΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ........

ΑΛΛΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΦΑΓΗΤΑ :lol::lol::lol::lol::lol: ΜΗΛΑΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΕΚΣΤΑΣΙΑΣΜΕΝΟΣ ΤΑ ΠΙΑΤΑ Κ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ!!!!! ΕΠΕΡΝΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΔΑΓΚΩΝΕ Τ ΑΦΗΝΕ ΕΠΕΡΝΕ ΑΛΛΟ!!!! ΓΕΜΙΖΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΕ 5 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!!!! ΜΠΥΚΩΝΟΤΑΝ!!!! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΦΕ ΔΕΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΗΚΕ ΛΕΠΤΟ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ :lol::lol::lol::lol::lol: ΘΑ ΕΙΠΑΝ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΤΑΙΖΕΙ :lol:

ΑΦΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΠΗΡΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΠΙΤΣΑ ΚΟΤΟΜΠΟΥΚΙΕΣ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΡΟΜΟ :o:o

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ!!!!! ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΤΟ ΚΟΡΜΙ Μ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου παρτυ και εξοδους ακουω??? Χθες ειχαμε γλεντι, μας εβγαλε το ξενοδοχειο εξω για να γιορτασουμε τα βραβεια που πηραμε (τρομαρα μας) και φαγαμε και ηπιαμε αλλα τιποτα δεν ευχαριστηθηκα αφου δεν ηπια παρα μονο κοκα κολα με λιγο κρασι και ενω εφαγα πριν επιστρεψω σπιτι τα ειχα βγαλει ολα!!!

Ρενατα μου στη Σαντυ μεχρι να γεννησω δεν ειχα κανενα συπτωμα δηλαδη αν δεν εκανα τεστ δεν θα επερνα χαμπαρι αν ειμαι εγκυος, ενω σαυτο το μπεμπε απο το πρωι που ξυπναω ναυτιες αναγουλες κουραση υπνηλια πολυ πονο στη μεση. Γιαυτο πιστευω οτι ειναι γιος και οχι κοριτσακι!!!!!

Ελενα μου και εμεις μην δουμε φαι σαν πεινασμενες κανουμε (ειμαστε και κοριτσακια παναθεμα μας). Παντα θελουμε και στα δυο χερια φαι και αλλο στο στομα. Αφου στο παιδικο τους εκλεβε απο τα παιδακια τα ψωμακια τους η ελεεινη!!! Οσο για τα παπουτσακια φοραμε 23νουμερο και κανενα μεγαλο 22. Παντως εγω οπου και να την αφησω τη Σαντυ καθεται ειτε γιαγια ειναι, ειτε παπους, ειτε και ξενος θα παει και ουτε καν θα με ζητησει αρκει να την παιζεις και να την ταιζεις!

Σημερα βαλαμε το αιρκοντισιον στο σαλονι και ακομη ειναι αναστα ο κυριος!!! Τουλαχιστον καταφερα και επεισα στον αντρα μου να βαλουμε ρομαν κουρτινες (ειχα κουρτινοξυλο με σωληνα) και πηγα και αγορασα το μηχανισμο, το απογευμα θα το παω στη μοδιστρα με τις παλιες κουρτινες και θαναι τελειες. Το πολυ πολυ να μικρυνω λιγο το κουρτινοξυλο (μπαινει ακριβως απο κατω απο το αιρκοντισιον) και να βαλω απο μεσα τις ρομαν και απεξω διακοσμιτικη κουρτινα. Θα δουμε θα δουμε παντως πολυ χαρηκα μου αρεσουν πολυ οι αλλαγες. Επισης αλλαξαμε και λιγο τα επιπλα στο σαλονι και ανοιξε και η μπαλκονοπορτα και θα πεφτει τελεια η ρομαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μουυυυυυ!!!!τι κανετε???πως ειστε????? τα μικρουλια μας????

εμεις ειμαστε μια χαρα ολοι,!!!!!σημερα βγηκα εξω πηγα για ψωνια με τον αντρα μου για αυριο για την γιορτη τοιυ αγγελακου μου!!!ποιος μπορει μεσα μεχριτις 19 που σαραντηζω.. :roll::roll::twisted: !!

αχ γιορταζει το αγγελακι μουυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!

πωπω κοριτσια ο χρηστακος μου μεγαλωσε, μεγαλωνει το πουλακι μου!!!!!!

ελενα τι κανεις βρε κορμι????ο χρηστακης?????? εμεις κοριτσια δεν ειναι ποδι αυτο που εχουμε αλλα ολοκληρη γκουμουτσα!!!!!φοραμε 26 με 27!!!!!!!!!!!!!!1 :shock::shock::shock::shock::o:o:o:o

μαρυλου καλως ηρθες κοπελα μου!!!!εγω δεν σε ξερω καθως ηρθα πολυ μετα εδω στο παρεακι. να σου ζησουν τα κοριτσακια σου!!!!!

αλεκα πως εισαι?πως παει η εγκυμοσυνη??η σαντυ μας τι κανει??

θεναααααααα που εισαι βρε??????τι κανουν τα καμαρια σου????? πωςειστε με τα κρυολογιματα?????ελπιζω να ειστε καλα!!!!

μικακι μου τι κανεις????η μικρουλα μοας πως ειναι??

ντιμι μου τι κανετε???πως ειστε???

ουφφφφ δεν θυμαμαι κατι αλλο,

φιλακια σε ολα τα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete emeis kala oi glositsa toy nikou paei poli kalitera epoulenetai !!!

eseis ti kanete ola kala ??? emeis den exoume kanei emvolio gripis sto nikola!!! kai kanoyme mpanio me poli megali xara kolimpame stin mpaniera xamos ginete na bgoume den theloume gia na ton bgaleis apo to mpanio deineis maxiiii!!!! axxxaaxxaaxxaaxxa !!!

elenaki kai emeis 23 foreme se mpotaki dexim kai ego thelo na toy paro sportex alla den exo brei kati na maresei!!!

alekaki me to kalo to moraki sou poli xarika pou eisai egios!!! emeis den to skeftomaste akoma gia 2o paidaki!!!

renataki ti kanete ola kala?

maraki mou pos eiste katalaba kala exete gygei eksoteriko den exo prolavei na diabaso ola ta nea sas olo to xrono mou ton klebei o nikolas!!!

ilianaki mou pos eiste ola kala ? exete zilies pros ton mpempi ?

zetaki ti kanete ti nea???

mikaki ti kanete eseis me tin mikroyla?

ntimi mou na se leo ntemi mou maresei pio poli esena? eseis ti kanete ola kala?

marilou ksana kalos irthes stin parea mas ego eimai apo tis pio palies imoun sto foroum apo otan imoun egios sto nikola diladi apo to 2009!!!

filakia polla se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θαλεια μουυυυ τι κανεις κοπελιτσα μου????ο νικολακης????τι καλα που ειναι ενταξει τωρα η γλωσσιτσα του!!!

καλα ειμαστε εμεις, μια χαρα!!!!η αννα μαρια δεν ζηλευεικαθολου, ισα ισα που τον λατρευει , με βοηθαει να τον φροντιζουμε κ παιρνει κ αυτη τις κουκλες της κ κανει πως ειμαστε ιδιες φιλεναδες!!!!!χαχαχαχα

ο αγγελακος ζηλευει λιγο πχ μου λεει να βαλω για υπνο τον μπεμπη κ να τον αγκαλια ή παει κ του βουταει την πιπιλα αγαρμμπα :twisted: (το μικορ μου ομως ειναι τοσο καλο που δεν μιλαει,αχ ποσο συγκινουμαι), ομως ειναι μικρουλης μωρε κ αυτο κ οσο να'ναι του φαινεται καπως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AXXXX ΘΑ ΚΛΑΨΩΩΩΩΩΩΩΩ :cry::cry::cry::cry: ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!!!!

ΑΧ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΕΣ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟΔΟΥΛΗΣ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ!!!!!!!

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΙΝΕΙ Η ΓΛΩΣΣΙΤΣΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ!!!! ΔΕΝ ΜΑΣΑΕΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ :lol:

ΚΑΛΑ ΡΕ ΗΛΙΑΝΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ 23!!!!

ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ !!! ΑΝΕΒΗΚΕ 4 ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΕ 1-1,5 ΜΗΝΑ???????????? :shock::shock::shock:

ΜΗΠΩΣ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΑΙ???????????? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου !!

Χάθηκα πάλι γιατί ..."κόλλησα" από τη συμπεθερούλα μου το σύνδρομο της "μόνιμης αρρώστιας"... Πάλι .. δεν προλάβαμε να βγούμε από το νοσοκομείο... κ ξανακυλήσαμε με άλλη ίωση πιθανον.. με δέκατα από την Πέμπτη κ μια φορά την ημέρα(...αν οχι δυο) ανεβάζει κ ένα 38,5 ... Depon... γκρίνια αααπιιιστευτηηη..... δεν κοιμόμαστε το βράδυ... ξυπνάει δηλαδή κ δεν μπορεί να ξανακοιμηθεί.. θέλει μόνο να την κρατάω αγκαλιά κ να την παίρνει ο υπνος πάνω μου ... μια μέρα σηκωθήκαμε κ με υποθερμία (34,8) !!! .... Πάντως κι εγώ δεν αντέχω πολλές φορές... είμαι τόσο κουρασμένη κ ταλαιπωρημένη που δεν μπορώ να συγκρατηθώ κ της βάζω τις φωνές ... κι όσο κι αν λεω ότι δεν ειναι σωστό κ ποτέ δεν ήθελα να κάνω αυτά που βλέπω σε άλλες μανούλες κ δεν μ αρέσουν καθόλου ... τόσο τα κάνω κι εγώ κ μετά στεναχωριέμαι λίγο που ξεπέρασα τα όριά μου....

Ελενάκι μου εμείς πάντως φοράμε 21 :o :o :o :o :o !!!!!!!!! Και στα αθλητικά 22 !!!! .....

Και ναι Ζετούλα μου ... μόνο 9,800 (άντε να χουμε πάει 10,000 τώρα που μιλάμε) !!!!!! :shock: shock: shock: shock: shock: shock: ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΑ με όλη τη σημασία της λέξης.... χαχαχαχαχαχα

Αλεκα ... κάτσε φρονιμούλα θα έλεγα κι άσε τις δουλειές και τα τοτρελίνια...τώρα που έιναι αρχή... κι όπως λένε όλες ... καμία εγκυμοσύνη δεν είναι ΙΔΙΑ! ;)

Μαριλού καλωσόρισες ... να σου ζήσουν κ τα δύο σου παιδάκια!!! Κι εγώ είμαι από τις τελευταίες της παρέας κ δεν σε γνωρίζω καθόλου.... :? αλλά θα είμαι εδώ για να σε γνωρίσω καλύτερα... χιχιιχχιχι

Ηλιανούλα μου .... πεεεθαίιινννωωωω!!!!!!!!!!!! Για πατουσίτσες μικρές,... για πλασματάκι μικροσκοπικό ... αχ αχ αχ μου λείπει κ εμένα.... !!!!!!!!! Να είσαι πάντα έτσι καλά κ με τα τρία σου παιδάκια κ να έχεις δύναμη κ κούράγιο να τα μεγαλώνεις και ..... να τα ταιζεις :D ... γιατί από ότι φαίνεται .... είναι πολυ πεινασμένα .... :D:D:D:D:D

Θαλίτσα ...το ντεμι ... μου κάνει μια χαρά !!!!!! Μη σου πω μ αρέσει κ πιο πολύ γιατί μου θυμίζει τη Ντεμι Μουρ.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... αντε ο Νικόλας μας δυναμώνει.... κ ετοιμάζεται ... γι άλλα /.....!!!!!!!

Συμπεθέρα..... ζεις... ???? Αυτός ο παιδικός πάντως μέχρι το τέλος του χρόνου ... θα με αποτελειώσει.... δεν ξέρω εσείς πως πάτε.... αλλά με τόσες ιώσεις και κρυώματα ... το 1/3 του χρόνου είμαστε στο παιδικό και τ αλλα 2/3 είμαστε σπίτι κ προσπαθούμε να γίνουμε καλά .... Τι να πω..... ιδιαίτερα φιλιά στον ΙΑΣΟΝΑΚΟ μου!!!! Τι κάνει... ???? Πως τα παει στο σταθμό... ???? Λεει καμιά "λεξούλα" πια...???? Εμείς πάντως τώρα ξεκινήσαμε να λέμε το παππού.... (εκτός το μαμα, το μπαμπά κ το νιανια (που είναι η γάτα της) .... κ όλα αυτά τα αλαμπουρνέζικα τα δικά της ... που ανάθεμα αν καταλαβαίνει κι η ίδια τι λεει.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μαράκια, Ρενατούλα, Μικούλα, Γιωργία ... κι όσες ακόμα είστε χαμένες .... ελπίζω να είστε καλά κ να περνάτε ακόμα καλύτερα !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΝΟΥΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΑΚΟ ΣΟΥ !!! ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΥΓΙΗ ΟΛΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΤΕΛΕΙΑ Η ΦΩΤΟ ΣΑΣ. ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ....

ΕΛΕΝΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ 22 ΦΟΡΑΜΕ. ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΓΑΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ. ΦΟΒΕΡΟΣ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΣΟΥ. ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΣΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΔΟΝΤΙΑ ΠΙΣΩ, ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ. ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΚΛΑΙΕΙ ΤΑ ΒΛΕΠΩ. ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ.

ΜΠΡΑΒΟ ΘΑΛΙΤΣΑ ΠΟΥ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ ΞΑΝΑ ΚΙ ΕΣΥ.

ΝΤΙΜΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΝΙΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ. ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΟΡΜΑΡΑ ΑΥΤΗ. ΘΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΓΕΙ.

ΑΛΕΚΑ ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΕΓΩ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΟΛΑ ΜΟΥ ΒΡΟΜΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΕ ΑΗΔΙΑΖΑΝ. ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙ Η ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ. ΑΠΛΑ Η ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ.

Η ΘΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ.

Η ΜΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΙΕ ΠΑΛΙ ΓΕΝΙΚΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ.

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και από εμας!!! πώς είστε? εγώ συναχωμένη δυστυχώς αλλά η δημητρούλα ευτυχώς είναι μια χαρα!!!! Ηλιάννα μου να χαίρεσαι τον αγγελάκο σου!!! χιλιόχρονος να είναι, γερός και τυχερός!!!! τέλεια η νέα φωτό!!!! ντίμη μου περαστικά στο κοριτσάκι σου...κι εγώ αυτά φοβάμαι όταν θα ξεκινήσουμε με το καλό παιδικό :?:?:? αλέκα μου υπομονή κι εγώ όπως λες σε όλη την εγκυμοσύνη δεν είχα καταλάβει τίποτα!!! λες αμα κάνω δεύτερο να το πληρώσω διπλά αυτό?! συμπεθέρα η δήμητρα 21 νούμερο φοράει και σε κάτι πούμα που έχει αθλητικά αλλά και σε μποτάκια που της πήρα από τα κροκοδιλίνο. Πρέπει να την ακούσετε όταν βλέπει την διαφήμιση με τη φέτα, νομίζω της μεβγάλ, φωνάζει και αυτή ''έεεεεεεετα''δηλαδή ''φέεεεεεεεεετα''. Θαλεια ευτυχώς όλα εντάξει με τη γλωσσίτσα του ο νικόλας ε? άντε και να ηρεμήσετε κι εσείς επιτέλους!!! κορίτσια σας φιλώ, πάω να μαζέψω τον νεροχύτη γιατί σε λίγο θα ξυπνήσει το σπλάχνο μου και θα θέλει παιχνίδια... έχουμε και την ξαδέρφη της εδώ, κάτω στους γονείς μου, και όλη μέρα εκεί τη βγάζουμε για παιχνίδι :P:P α ρε κορίτσια το τι χαρά κάνουν όταν βλέπουν η μία την άλλη δεν περιγράφεται!!!!! σήμερα είχα ρεπό και εγώ και ο άντρας μου και τις πήγαμε βόλτα για καφέ και μετά τζάμπο και όλοι νομίζανε ότι ήταν δίδυμες :P:P:P τα γλυκούλια μου, τα λατρεύω και τα δύο!!! αφού καμιά φορά νομίζω ότι έχω δύο παιδάκια, τόσο πολύ την αγαπάω και την ανιψιά μου!!! αλήθεια εσείς έχετα ανήψια? φιλιάααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλιτσες μου ομορφες τι κανετε??? Η κοκοπικενα ειναι ετοιμη για νανι, ο μπαμπας μας ετοιμαζεται για καφεδακι και εγω βαριεμαι να ξεκουνησω απο το καναπε ισως και να κοιμηθω κιολας.... Για φαι εχω φακες στο μουσκιο και θα φερει η μαμα μου παστιτσιο για να παρουνε το παιδι εξω στο χωριο.....

Βρε κοριτσια εσεις που εχετε φατσοβιβλιο η γιωργια απο θεσσαλονικη (η συμπεθερα μου) τι να κανει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! τι κάνετε? είναι καμιά εδώ απόψε?! Αλέκα η συμπεθέρα σου μια χαρά είναι, μας είχε γράψει ότι πέρασε μια δύσκολη περίοδο αλλά τώρα πια είναι μια χαρα :P:P:P εσύ γιατί δεν φτιάχνεις σελίδα στο facebook?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 11 ΜΗΝΕΣ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΟΣΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ. ΑΘΗΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΙ, ΑΠΛΑ ΜΕ ΤΑ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΥΧΝΑ.

ΑΛΕΚΑ ΤΙΣ ΦΑΚΕΣ ΤΙΣ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥΛΙΑΖΟΥΝ ? ΕΓΩ ΤΙΣ ΝΕΡΟΒΡΑΖΩ ΠΡΩΤΑ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ.

Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ. ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΠΑΝΩ ΟΥΡΛΙΑΖΟΝΤΑΣ. ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ. ΣΠΑΝΙΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ. ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΝΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΣΗΜΕΡΑ....ΝΤΕΠΟΝ ΠΗΡΑ ΤΕΛΙΚΑ.

ΛΕΙΠΕΙ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ.

ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟΨΕ ? ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΡΑΘΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΩ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!! :D:D:D:D:D

καταρχην καλημερα σε ολες σας. Πριν απο καμια ωρα πηγα στο γιατρο και ολα πανε μια χαρα, η κουκιδα μεγαλωσε εγινε φασολι και η καρδουλα του χτυπαει παρα πολυ δυνατα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ....

Πολύ στεναχωριέμαι να σας πω την αλήθεια που έχουμε χαθεί από δω.. κ δεν τα λέμε οπως πριν λίγους μήνες.... λίγο γιατι εχουμε "βολευτεί" με το fcb, λίγο γιατί έχουν μεγαλώσει τα παιδάκια μας κ τρέχουμε πιο πολύ, λίγο γιατί έχουμε περισσότερα "βάσανα" όσο περνάει ο καιρός... τι να πω..... :cry:

Εμείς πήγαμε στο γιατρό τελικά προχτές γιατί ο πυρετός δεν σταματούσε... δεν μας βρήκε τίποτα από λαιμό, αυτιά ακροαστικά κλπ.... οπότε το πιο πιθανό είναι ίωση που κράτησε παραπάνω μέρες... κι αν τυχόν ξανανεβάσει.. πάμε για μια καλλιέργεια ούρων .... κουράστηκα κοριτσάκια μου ... τόσες μέρες παιδευόμαστε πια... Θέλω να βγούμε έξω λίγο...... εγώ συνέχεια δουλειά, σπιτι, δουλειές στο σπίτι, ύπνος και ... πάμε πάλι.... δεν κάνουμε τίποτα άλλο....

Αφήστε που έχουν ξεκινήσει να στολίζουν την Αθήνα (γίνεται λίγο πιο συμπαθητικά ειδικά το βραδάκι)... και να ανοίγουν τα μαγαζιά με τα εποχιακά χριστουγεννιάτικα... Ανυπομονώ να στολίσω κι εγώ δεντράκι ... Οπως κ να το κάνουμε... "ομορφαίνει" λίγο η διάθεσή μας !!!!!!!!!!!!

Χαίρομαι τις φιλενάδες μου (όλες εσάς εννοώ) που μένουν στην επαρχία....

Ηλιανούλα μου ... κοριτσάρα μου... χαίρομαι που είσαι τρισευτυχισμένη.... !!!!!!!!!! Να είσαι πάντα έτσι....!!!!

Φιλάκια ομορφούλες μου και να περάσετε ένα γλυκό ζεστό Σαββατοκύριακο !!!!!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδουλεεεεεεεες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε βρε???????καλε ολες χαμενες ειμαστε πλεον :cry::cry::cry:

εμεις καλα ειμαστε κλασσικα , τα ιδια!!!! ο χρηστακος μου σημερα εκλεισε ενα μηνα ζωης κοντα μας!!!!!!

αχ μεγαλωνει το παιδακι μου!!!!!

αλεκα ακουσατε καρδουλα!!!!!!!! μπραβο πολυ χαιρομαι κοπελα μου!!!!!!πως ειστε??

ντιμι μου ωχ περαστικα σας βρε κοριτσακι μου!!!!!! οσο γινεται πιο γρηγορα να γινει περδικι η αννα μαρια μας!!!!!!!!!πολλα πολλα φιλακια κ στις δυο σας κουκλιτσες!!!!!!

πολλα φιλια σε ολες φιλεναδες!!!!!!!!!!!

ααααα τωρα που το θυμηθηκα ελενα οχι βρε δεν κανω λαθος για το νουμερο παπουτσιου, 26 φοραει κ αν ειναι μικρο το καλουπι φοραει 27 :shock::shock:

κ εγω εχω παθει πλακα αφου η αννουλα μου φοραει 28 με 29....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ. ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.

ΜΠΡΑΒΟ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΒΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ.

ΝΤΙΜΙ ΜΟΥ ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ? ΜΑΛΛΟΝ ΙΩΣΟΥΛΕ ΘΑ ΗΤΑΝ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΜΥΞΕΣ ΕΧΕΙ. ΑΠΟ ΧΘΕ ΣΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΓΚΟΜΑΧΟΥΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.

ΗΛΙΑΝΝΟΥΛΑ ΕΙΔΕΣ ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ? ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ. ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΙ Η ΘΕΝ ΑΗ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ? ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΠΙΑ ?

ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΜΕ ΦΑΕΙ. ΕΙΠΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΙ ΕΧΕΙ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρααααααααααα!!! τι κάνετε? εμείς μόλις γυρίσαμε από βολτούλα και έβαλα τη μικρή για ύπνο!!! οι παρασκευές είναι εξαιρετικά αφιερωμένες στο λουλουδάκι μου!!! έχει πάρει η αδερφή μου αντί για 2 ώρες κάθε μέρα, μιά ολόκληρη μέρα από ρεπό από τη δουλειά της λόγω μητρότητας και έτσι έρχεται εδώ με τη μικρή και βγαίνουμε βολτούλες!!!! σήμερα περάσαμε τέλεια!!!! μετά από πολύυυυυυυυυυυ καιρό ευχαριστήθηκα καφέ!!! η μικρή ήταν πολύ καλή!!!! χθες πήγαμε για εμβόλιο...86 ποντους και 12500 κιλά η κυρία... Αλέκα μου μπράβο σας!!!! εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και σε μερικούς μήνες να μας περιγράφεις τη ζωή σου με τα δύο σου αγγελούδια :D:D:D αλήθεια, είναι το ίδιο μαγική η στιγμή όταν ακούς την καρδούλα όπως και στο πρώτο?! Ντίμη μου περαστικά σας, τουλάχιστον αυτή τη φορά η μικρούλα δεν έχει τίποτα το σοβαρό οπότε είναι ζήτημα ημερών να αναρρώσει πλήρως ;);) Ηλιάννα μου πέρασε κιόλας ένας μήνας?! πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός με τα παιδάκια μας ρε κορίτσια... Ρενάτα μου περαστικά και στον μικρούλη σου... να του βάζεις ορό, ελπίζω να μην συναχωθεί περισσότερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες! Θα σας γράψω και αργότερα..σας είχα γράψει ένα σωρό..ξύπνησε ο μικρός τον έφερα εδώ και κάτι πατησε στο ποντίκι και σβηστήκαν όλα..τωρα δεν μπορώ να σας γράψω άλλα..

Τα φιλια μου σε όλεςςςςς!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΑΥΡΙΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΓΛΩΣΣΟΥΔΕΣ! ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΥΡΕΤΟ ΑΠ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ. ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας κοριτσαρες μου τι κανετε??? Εγω βαριεμαι τωρα εβαλα καφε στη μηχανη (ντεκαφεινε φυσικα), ο αντρας μου εφυγε και δεν θελω να παω πουθενα, θα καθησω να δω το τουρκικο με την ησυχια μου γιατι ο αντρας μου δεν με αφηνει!!!!

Ντιμι μου υπομονη περαστικα σας! Εχεις δοκιμασει να δωσεις βιταμινες στη μικρη για να δυναμωθει ο οργανισμος της??

Ζετουλα μου δεν εχω φατσοβιβλιο γιατι δεν θελω να με βρισκουν απο δουλεια και η οικογενεια μου (δεν εννοω γονεις). Να σου δωσω ενα παραδειγμα : ο μπαμπας μου εχει φατσοβιβλιο και επειδη εχουμε μεγαλο επιθετο (μακρυ) ειπε να το κοψει σα nickname πιο ευκολο δηλαδη. Εεε λοιπον τον βρισκουνε στο facebook συγγενεις και επειδη τον ειδανε με κομμενο το επιθετο του πηραν τη μαμα του τηλεφωνο (τη γιαγια μου) και της ειπαν οτι ο γιος σου αλλαξε το επιθετο του και η γιαγια μου εκλαιγε επειδη "απαρνηθηκε" το ονομα ο γιος της. Γιαυτες τις μαμακιες δεν φτιαχνω λογαριασμο!!!

Μπραβο η Δημητρουλα μας, μας βαζει ολες κατω... Εμεις τριτη εχουμε εξεταση και εμβολιο!

Οσο για τη καρδουλα και πως συγκρινω το "πρωτο" με το "δευτερο" καρδιοχτυπι ειναι εντελως διαφορετικο εχεις την χαρα αλλα οχι το αγχος. Στη Σαντυ επειδη μεχρι να ακουσω τη καρδουλα επερνα προγεστερονη, εκανα ενεσεις, ειχα αιμα, ημουν ξαπλα συνεχεια, η χοριακη ανεβαινε σιγα σιγα και ειχα παρα πολυ φοβο αν θα παει καλα η εγκυμοσυνη (ειχα ηδη μια παλλινδρομη και ειχα χεστει πανω μου). Σε αυτο δεν παιρνω χαπια μονο φολικο οξυ, σε μια βδομαδα ειχε πενταπλασιαστει η χοριακη μου και εχω ολα τα συπτωματα της εγκυμοσυνης - ημουν πιο ηρεμη γιατι ειμαι σιγουρη οτι αυτη ειναι "γερη" εγκυμοσυνη!!!

Αυτο απευθυνεται σε ολες σας : Οταν με το καλο θα σας ερθει το δευτερο μωρακι ή το τριτο ή ακομη και το τεταρτο να ξερετε ΚΑΘΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!!! Χτυπαν διαφορετικα με αλλο ρυθμο και τοτε συνειδητοπιεις οτι ναι ερχεται αλλο ενα ανθρωπακι στη ζωη με εντελως αλλιωτικο χαρακτηρα!!! (ελπιζω να σας επεισα για δευτερο μπεμπε)

Ηλιαννα μου αφου εχετε μπει σε ρυθμο ολα ενταξει ειναι!!!! Παντως bigfoot ο γιος σου δεν εξηγητε αλλιως!!!

Ρενατα μου καλως τα δεχτηκες!!! Εμεις ειμαστε κυριες στις βολτες μας, καθομαστε στο καροτσι με το γυαλικο μας (χωρις τις ζωνες) για να φαινονται τα ρουχα μας, σταυρωνουμε χερια και ποδια και δεν βγαζουμε αχνα! Αν ομως κανεις το λαθος και την κατεβασεις απο το καροτσι την εβαψες εκτος αν της εχεις τοστακι στα χερακια!!!

Μικα μου περαστικα σας!!!!

Αυτα τα νεα μου θα παιξω λιγο παιχνιδακι και μετα θα παω μεσα να σιδερωσω ρουχα της μικρης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβα... κι εγώ έχω πολύ σίδερο για το βράδυ :cry::cry::cry::cry: 4 πλυντήρια :o:o:o:o εγώ σιδερώνω μόλις βάλω τη Δήμητρα για ύπνο διαφορετικά δε με αφήνει :roll::roll::roll: αφού και τώρα για να κάτσω λίγο στον υπολογιστή θα το πληρώσω πολύ ακριβά :(:(:( έχει ήδη αδειάσει 1 ντουλάπι και 1 συρτάτι από την κουζίνα :o:o:o για αυτούς τους λόγους λοιπόν ζωή να έχει το παιδάκι μου αλλά παραείναι ζωηρούλα και φυσικά για τη ρημάδα την οικονομική κρίση που μας έχει τσακίσει, ήδη έκλεισα ένα χρόνο που ψάχνω για δουλειά, λεμε προς το παρόν να το αφήσουμε το 2ο παιδάκι... άλλωστε θέλω να μεγαλώσει κι άλλο η Δήμητρα πριν να κάνω αλλο μωρό γιατι δε θα την παλέψω :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...