Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

:lol::lol::lol: Οχι βρε , δεν κλεφτικα :lol::lol::lol::lol:

Δυο ατομα ειχα ,την αδερφη μου κι ενα φιλο μας για μαρτυρες..καναμε πολιτικο οταν ημουν στον 8ο στη μικρη..δεν ηθελα κανεναν μαζιμας γιατι το θεωρουσα μια γελοιοτητα το ολο σκηνικο... μετα γυρισαμε σπιτι μου και φαγαμε με τους δικους μου, ΜΟΝΟ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σισσυ συμφωνω για το θηλασμο, κι εγω πιστευω οτι πολλες θελουν μια δικαιολογια , μαλλον γιατι δεν εχουν το θαρρος να παραδεχτουν οτι δε γουσταρουν να θηλασουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ μου ναι μωρε το φανταζομαι οτι δεν ειναι μονο η δουλεια το θεμα,αλλα ελεγα οτι αν απασχοληθεις με κατι θα ξεχνιεσαι..θα βρεις καινουρια ενδιαφεροντα,θα ξεφευγεις απο το σπιτι κι απο τα παιδια.. :roll:

Σισσιω ευχαριστω βρε! :-*:YMHUG: Απο Κυριακη λοιπον θα εισαι χωρις παιδι για λιγες μερες;;;;;ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!!!!! ;):D

Το θεμα του μπαμπα μου το μαθαμε περυσι,μολις ειχα μαθει οτι ημουν εγκυος τη μικρη...

Επισης συμφωνω με το θεμα του θηλασμου και δεχομαι χωρις να το κατακρινω οτι σε πολλες γυναικες δε καθεται καλα ο θηλασμος..απλως λεω κριμα για τα μωρακια που χανουν αυτο το πολυτιμο δωρο της φυσης ειδικα τους πρωτους μηνες της ζωης τους...

Α ρε Μαρακι ρε συ απο χθες θελω να σου πω τι ομορφο το νταιπερ κεικ που εκανες!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: μου αρεσουν παρα πολυ αυτα!!!! :D

Νενη θρησκευτικο δε κανατε;;

Αφρο κι εγω στο 1ο με επιασε καταθλιψη βαρβατη,ενω στο 2ο απλως καταπτωση λογω κουρασης..ε και λιγη καταθλιψη που μου λειπουν καποια πραγματα... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια , οχι, δεν προεκυψε...Και τον πολιτικο τον καναμε μονο και μονο για το παιδι...

Θα θελα παντως καποια στιγμη , αν και ολο πιο μακρυνο μου φαινεται τωρα....

Αν μπορουσα να εκφραστω ελευθερα , θα :twisted::twisted::twisted::twisted: , φανταζεσαι που , μην τα λεμε και δεν ξερω ποιοι διαβαζουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη ου ου!!!

τον χρονο στις συνταγες να τον γραφεις με τεραστια γραμματα και εντονα να το βλεπω καλα να μην το ξεχναω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τα παραψησα τα μπισκοτακια :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα! :D

Τι κάνετε??

Εμείς σπίτι. Πήγαμε το πρωι στη γιαγιά μου, το μεσημέρι φάγαμε στη μαμά μου και αραχτοί στο σπίτι...

Σήμερα θα βγάλω λέπια με τόσο ψάρι που έφαγα :D:D:D

Έρη τη γνώμη έχεις για τα μύδια?? Εγώ τρελένομαι από μικρή. Πόσο ασφαλή είναι όμως??

Νένη γιατί μωρέ να κάνεις γάμο τώρα?

Εγώ στη θέση σου θα έπαιρνα ένα νυφικό από διαδίκτυο, θα το φορούσα ένα βράδυ και θα το χαιρόμασταν τα 2 μας ;);););) (εγώ κ ο Γ εννοώ όχι εγώ και συ :lol: )

Τόνια μπράβο ρε για τον μικρό. Κι εγώ έτσι κάνω και ας μου λένε μερικές φορές κάποιοι γιατί δεν τις κυνηγάω να φάνε. Βάζουμε στο τραπέζι και τρώμε. Αυτό 8-) Περαστικά στον μπαμπά σου.

Αργυρώ μη λες δυστυχισμένη. Οι άνθρωποι που όντως βιώνουν δυστυχία τι λέξη να χρησιμοποιήσουν??

Εγώ πιστεύω περνάς μια φάση τώρα. Κι εγώ νιώθω έτσι κατα καιρούς..αλλά προσπαθώ να αδειάζω το κεφάλι μου και να συνέρχομαι...

Σισσιώ μεγειά σας!!

Α! Έρη τα μύδια μου αρέσουν πολύ και τηγανιτά. Αλλά με το μιγμα μπυρα και αλεύρι γίνονται σα λουκουμάδες και από μέσα τα μύδια είναι μαλακά. Για πες :-B

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Μ εχει αποκτησει και αυτος μωρο!!!

εχει ενα λουτρινο σκυλακι και του αλλαζει πανα γιατι κανει κακα ,του εχουμε βαλει και πανα :lol::lol::lol::lol: το βαζει μονο σε ριλαξ καροτσι η πορτ μπεμπε για να κανει νανι και το νταντευει οποτε νταντευω και εγω τον μικρο :lol::lol::lol::lol: τωρα ερχετε μου το δειχνει και μονου λεει οτι εκανε κακα το εβαλε στην αλλαξιερα εκανε "α κακα μπιαχ " και το πηρε και το πηγε για νανι :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάζω οτι τρώνε τα μωρά μπράβο! :-bd:-bd

Χρυσα μου υπομονή με το στηθος θα σου επουλωθούν οι πληγές..

Η Θούλη που ειναι?

Παναγιώτα για να δεχτηκε να παρει το χάπι αυτο υποθέτω οτι σημαινει πως δεν ηθελε να θηλάσει. Αν ηθελε πιστευω οτι θα το έψαχνε πριν ακονη γεννήσει και θα ηταν ενημερωμένη για το τι μπορει να συμβεί.

Εγώ σημερα μάλωσα με τον αντρα μου, ειχαμε καιρο να "μαλιοτραβηχτούμε" που λέει ο λόγος. Δεν μαγειρεύω σημερα. Ας φάει οτι νομίζει. Μονο μακαρονια θα κάνω για το παιδι.

Εμένα οι γαμοι και οι βαφτίσεις μου φαινονται λίγο θέατρο αλλα αναγκαιο κακο.. Ποτε δεν ειδα τετοιυ ειδους εκδηλώσεις με καλό μάτι.

Α ναι ηθελα να πω και κάτι άλλο, μπερδεύω τον άντρα της Σισσυς με τον άντρα της Λένας! Δεν ξέρω γιατι νομίζω οτι μοιάζουν. Αφου οταν ειδα τις φωτογραφίες του γάμου της Σισσυς σε κάποια φαση μου πέρασε απο τομυαλό οτι ηταν και ο Τολης καλεσμένος.. χαχα, αφου τον ειδα στην φωτο!! Οτιναναι χαχαχα

Απο χθες εχει την μεγαλύτερη Ελληνική γιορτή του Τοροντο, η οποία γινεται εδώ και 18 χρονια. Ειναι για 3 μέρες.. Δεν θα πάμε φυσικά αφου σφαχτηκαμε. Την Δευτέρα κανονικά εχω το εισητήριο μου για πίσω.. Τι κριμα που δεν θα το χρησιμοποιήσω....

Μωρη τρελή αδύνατη Λαρισαία εδώ ειναι μεσημέρι ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΛΕΜΕ και εσυ μου περιγράφεις μύδια τηγανιτά με κουρκούτι??? =p~=p~=p~=p~=p~ ΕΛΕΟΣ!!!!!

Τα λατρεύω τα μύδια, ε θέλουν προσοχή απο που θα τα πάρεις, πιστευω τα βασικά τα ξέρεις, πετάμε αυτα που δεν ανοιγουν και λοιπά.. (Τα κατεψυγμένα ειναι τα περισσότερα ελεγμένα) Και πρεπει να προσέχεις τις ποσότητες.

Εγώ πριν μεινω έγκυος εφαγα μια πιατέλα :@) Γυαλιστερές και το βράδυ σηκωσα πυρετο. Δεν ειχαν κάτι οι γυαλιστερές, απλά εγώ το παράκανα...

Αφροδιτάκι (εμενα να δεις ποσο με λειπεις) δεν πειράζει βρε την επόμενη φορά κρατα τον χρονο. Τωρα δεν τα τρώει με τιποτα? Αν τα βουτηξεις σε γάλα? Μπορεις και να τα χτυπησεις ελαφρώς στο μουλτι και να τα βάλεις σαν τοπιγκ σε παγωτο με σιρόπι :@):@):@)

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη :YMHUG::-*

Εφτιαξα 2 κολοκυθοπιτες, μια αρμυρη και μια γλυκια, περιμενω να κρυωσουν να δω αν ειναι καλες... Αααα και παγωτο κρεμα με κουκις σοκολατας και σιροπι σοκολατας... ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΩ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε τα τρωει ...και την πρωτη φορα ειπαι και "μμμμμ!!!" :lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα με το πασο του δεν εχει πεσει πανω τους .....απο την γενικη αφαγια μαλλον γιατι δεν με αφηνει να πλησιασω το μπισκοτο του :lol::lol::lol::lol: εχω βαλει και ζυμη στην καταψυξη ;)

τωρα να ρωτησω για το εισητηριο και για τι δεν θα το χρησιμοποιησεις η οχι :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη ειδα τον πρωτο κυκλο του games of throne και ξετρελαθηκα!!! περιμενω πως και πως το δευτερο ....το vampire diaries καλο ειναι η πατατα ? ειδα λιγο στο γιουτιουμπι και δεν ξετρελαθηκα ....ξερω και την σειρα βιβλιων αλλα ποτε δεν αγορασα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κολοκυθοπιτα με μεγαλη κολοκυθα, οχι τη γλυκια τις κανονικες..Ειναι με φυλλο πανω κατω, περιπου η υφη της ειναι σα μπουγατσα, αλλα αντι για κρεμα εχει το κολοκυθι με ζαχαρη κανελα ελαχιστο μοσχοκαρυδο και λιγη φρυγανια για να τραβηξει τα πολλα υγρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι αποφασίσαμε να μην ερθουμε στην Ελλάδα για φέτος φιλενάδα.. Ε εντάξει.. τωρα ηρθαμε η αλήθεια ειναι οτι δεν μου φαινεται ακομη να έκατσα πολύ,, και δεν εχουμε τακτοποιηθεί ακομη καλά καλά..

Αν το χρησιμοποιήσω και έρθω τώρα, θα πρέπει τον Σεπτέμβρη να σκάσω αλλα 1200 ευρώ για να γυρίσω πίσω.. Χωρια το πόσα θα φάω εκεί για εναν μήνα που θα μέναμε με τον μικρό... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α οκ Νενι, κατάλαβα. την κλασσικό τρόπο αλλα με κολοκύθα την κίτρινη λες ε?

Εχω να φτιάξω κολοκυθόπιτε φέτος να φάνε και οι κότες. Πολύ κολοκύθα εδώ απο τον Σεπτέμβρη.

Αφροδίτη ένα θα σου πω. Το δευτερο season θα βγει την Ανοιξη του 2012.. :twisted::twisted::twisted:

Εγώ δεν αντέχω και πήρα τα βιβλία και διαβάζω.. τωρα διαβάζω το δευτερο..

Οχι δεν το εχω δει καν το άλλο που λες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρικαλινη παραλλαγη ειναι η μπατζινα ειναι τριμμενο κολοκυθι με ζαχαρι και λιγο αλευρι ...χωρις καθολου φυλο στο ταψι ....ποτε δεν μου αρεσε :ymsick::ymsick: σαν μασημενο φαγητο που το ψησανε :ymsick::ymsick:

ελεος !!!!!ποτε???τοτε????...θα παρω το βιβλιο ...αν το μεταφρασανε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη που το παιζει;Εγω τσαντιστηκα με το τρου μπλαντ ,μια το παιζουν, μια το κοβουν και αντε παλι απ την αρχη...

Ερη αυτη που μου εστειλε η μανα μου ηταν πρασινη και μακρουλη , μισο μετρο, δεν ξερω πως λεγεται.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν ξερεις καμια αλλη καλη σειρα πες μου να την κατεβασω ...σπιτι κλεισμενη με δυο παιδια θελω υλικο

ποιος ειναι ο τιτλος του δευτερο βιβλιου ?

στην αμερικη :lol::lol::lol::lol: τα κατεβαζει ο Κ και τα βλεπουμε ...εχω δει ολο το τρου μπλαντ ...ενα επησοδιο μου μενει γιατι λειπει ταξιδι ο Κ και παιχτηκε και δεν το κατεβασα

μπορεις να τα δεις ολλα απο την σεληδα του αντενα ;) μεχρι και τον τριτο κυκλο(εγω βλεπω τον τεταρτο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAAA!Αποχωρω!

Πρασινη,50εκ και στην εστειλε κ η μανα σου????Γιαααα να πω κ στης δικια μου να παει να μου αγορασει καμια απο κανενα υποπτο μαγαζακι...Κολοκυθα εε?! :)):)):)):)) Μα σα δεν ντρεπομαι! :oops: (οχι δεν ντρεπομαι)

Τωρα που το λες Ερη μου...κ εγω νομιζω οτι μοιαζουν οι αντρες τους!!Ξανθοι,σγουρο μαλλι...ελαφρως :P γεματουληδες...

Τελικα δεν ηταν νωρις κοριτσια...Φυγαμε απο εδω 9+ κ φτασαμε 10+...Εγω τηρω το ασφαλες ωραριο εκθεσης στον ηλιο...Σημερα επειδη ειχε συννεφια καθισαμε μεχρι τη 1...!Αλλιως 12-12.30 φευγουμε! ;)

Ηταν πααααρα πολυ ωραια!!! :D:D:D

Ηθελα πολλα να γραψω(και τα θυμαμαι :shock: ) αλλα υποφερω!Εφαγα μιση πιτσα με το ζορι!(επειδη δεν τη γουσταρω κρυα,πιεστηκα να φαω ολο το μεριδιο μου :lol::lol::@):@):@) )

θα επανελθω οταν χωνεψω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Clash of Kings λέγεται Αφροδίτη.

Νενι :lol::lol::lol: αμανε περιγραφή που λένε και στην πόλη μου :lol::lol::lol:

Πάω μπαλκόνι παφα πουφα

Αναστασάκι γεια σου. και εγώ θα επανελθω μετα το παφα πουφα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη ευχαριστω...

Εβαλα τον αντρα μου να τα βρει, αλλα νομιζω τα πεταξε εξω το αβαστ :?:?

Αναστασια , το διαβαζα μετα και γελαγα σα χαζο, με κοιταει ο αντρας μου :shock::shock::shock:

Ερι κι εγω θελω τσιγαροοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...