Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Δηλαδη ο εγκεφαλος τους δεν εχει κανει τη συνδεση του γουργουρισματος του στομαχιου με την αναγκη για φαγητο..δεν εχει παρει το σωστο μηνυμα της πεινας!!!

Οταν τη ρωτησα "μα δε πειναει" μου ειπε "οχι!! δε ξερει τι ειναι αυτο ακριβως,εχει συγχιστει με αυτο το θεμα!! γι αυτα το φαγητο μονο τη πεινα δε καλυπτει αυτη τη στιγμη!!".

Γαμώτο! :ymblushing::-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά είσαστε όλες ε?

Με ρώτησε τίποτα καμία, με ανέφερε δεν νομίζω ε? Αν ναι δεν το ειδα :cry:

Λενάκι δεν ειναι τιποτα βρε μην ανησυχείς, αν εχεις άγχος όμως παρακολούθα την πίεση όταν φτάσεις στον 7ο. Ολα καλά θα πάνε θα δεις.

Σισσάκι Δελφικό Τοπίο θα χτυπήσεις ε? Ελα μην στεναχωριέσαι, δεστο αλλιώς. Προσπάθησε να δεις το μέρος όπως το βλέπουν αυτοι που το αγαπάνε. Ειναι και πολύ ωραίο μέρος εδώ που τα λέμε και έχεις και διάφορες επιλογές. Ωηλά το ηθικό! Τα λουκανικοπιτάκια δεν τα σχολιάζω... :shock:

Τονια εχω ακουσει οτι εσεις οι Τρωζοί Κρητικοί κάνετε γάμους και βαφτίσεις και καλείτε 2000 άτομα ισχύει?

Αφροσιτάκι μην αγχώνεσαι με το υψος. και ο δικός μου δεν ειναι και το πρωτο μποι αλλά αυτο δεν έχει σχέση με το ύψος που θα καταλήξει. Θα γίνει 2 μέτρα ομορφάντρας ειμαι σίγουρη :P

Αναστασάκι μου καλό μπανάκι αυριο!

Συμπεθέρα τι κάνεις? Πως σας παει ο καιρός? Ακομα γαμιώντας?

Φιλάκια σε όλες κορίτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!Φευγουμεεεε!(λιγακι νωρις δεν ειναι? :lol::oops: )

Ερακι μου γλυκο δε σε αναφεραμε αλλα πολλες σε σκεφτομαστε!Αλλα νιωθω πως δεν εχεις διαθεση να γραφεις συχνα-πυκνα οποτε δε σε πιεζω ακομα...! :P Παντως εγω εφτιαξα χθες τους ρεβυθοκεφτεδες σου κ η Αφρο τα κουακερομπισκοτακια σου!Οχι για να εχεις κ αποδειξεις οτι σε σκεφτομαστε! :lol::lol:

Αντε φιλια κ πλιτς πλις! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερακι καθε φορα που αναρωτιομαστε τι θα μαγειρεψουμε σημερα,εσενα σκεφτομαστε!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλε ναι αληθεια ειναι αυτο με τα γαμοβαφτισια στη Κρητη!!!!δυστυχως!!!! :twisted::twisted::twisted:

Στο γαμο μου ειχα 8-900 ατομα,αλλα στις βαφτισεις εβαλα φρενο!! 150 μαξ!!! κι αν με ακουγε ο Μακης θα τις εκανα με το πολυ 80 ατομα!!!

Αναστασι καλε για ψαρεμα πατε στη θαλασσα και φευγετε τετοια ωρα;;;;; :lol::lol::lol:

Κι εμεις θα παμε σημερα αλλα δυστυχως δε γινεται να φυγουμε πριν τις 11... :roll:

Η Γωγω ειναι στη μαμα της και μπορει να μην εχουν ιντερνετ εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!Πατε θαλασσα;;

Τονια περαστικα στο μπαμπα σου , ευχομαι ποτε να μην εκδηλωθει η αρρωστια :(

Ερακι καλημερα , πως περνατε;; Φιλακια σε σενα και στο μικρο σου!!!

Αναστασια καλο μπανιο!!!

Για τους γαμους και τις βαφτισεις που λετε στο δικο μου ειχα 2 ατομα, στη βαφτιση της μικρης 25, και του μικρου γυρω στα 100.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελιες .

Ερη μου συνεχεια σε σκευτομαι !!!μου λειπεις πολυ .

λεω να αρχισω στατικο ποδηλατο ,το εχω στο μπαλκονι ...καιρος να το βαλω μεσα ....

και σιγα σιγα να βγαλω και το οργανο για τους κοιλιακους ....

περασαν 2 μηνες και εχω κολλησει στα 70 ....θελω να τα δω να μειωνονται γρηγορα αλλιως θα παθω καταθλιψη απο τα κιλα .....καλη ειμαι ετσι αλλα θελω το σωμα μου πισω ...εκεινο πριν το μανωλη ....

Αν και το βλεπω οτι το ιδιο θεμα θα εχω και τωρα ...δεν θα χανω κιλα μεχρι να μου ερθει η περιοδος ...και θα μου αργισει παλυ κανα 13ρια μηνες :twisted::twisted::twisted::twisted:

μα παλυ στα 70 κολλησα ημαρτον τι εχει αυτο το νουμερο!!!!αλλα θα μου πειτε αφου απο εδω πανω κατω ξεκινησα ....μονο 3 κιλα μου μεινανε απο την δευτερη εγκυμοσυνη ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα......

συμπεθέρα ο καιρός πότε φτιάχνει πότε χαλάει.....από αρχές Αυγ έχουμε καλό καιρό με ήλιο και 25 βαθμούς :D .....αν γυρίσει το Λενάκι από τα Παρίσια δεν ξέρω τι θα γίνει!!!! :lol::lol::lol:

φυσικά και ο γαμπρός μου θα γίνει ομορφάντρας!!!! :x:x

τα παιδιά μου είναι καλά, εγώ απλά......δυστυχισμένη!!!!

η Γωγώ είναι ναι στην μαμά της, όπως θυμάμαι.......

αυτά, σας φιλώ και χαιρετώ....πάω να ετοιμάσω το πρωινό μας!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα

Αργυρω ...ξερεις ποσο σε εκτιμω και σε συμπαθω αλλα νομιζω οτι "δυστυχισμενη" δεν εισαι σε καμια περιπτωση. :!::!::!::!::!::!::!:

ρε κοριτσια στη σομαλια βλέπετε τι γινεται;;; :cry::cry::cry::cry::cry:

30000 νπαιδια χαθηκαν απο λιμο μεσα σε 3 μηνες..... :(:(:(:(:(

Εγω ειμαι απογοητευμενη...απο τον αδερφο μου.... :roll::roll::roll::roll:

Η νυφη μου με την πρωτη δυσκολια πηρε χαπια να σταματησει το θηλασμο.Απο την 3 μερα λοχειας.... :?:?:?:?

Παω να σας διαβασω

Χα Χα.. μεχρι και το τικερακι κιλων με πηρε χαμπαρι και ζητα ανανεωση!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο αδερφος για αλλο θεμα.θα τα γραψω στην ομαδα καποια στιγμη ;)

πριν κατεβει το γαλα πατησε το στηθος της και ειδε αιμα μαζι με πρωτογαλα...οκ..το αναφερει και η Πατσουρου στον πρωτο τομο..συμβαινει επειδη σπανε αιμοφορα αγγεια... (δεν εχει εξωτερικες πληγες)

ε της λεει η Παιδ. να μη θηλασει το μωρο για λιγο και να στειλουν το γαλα για κυταρολογικη εξεταση..οκ...

ε και παει ο γυναικολογος και της δινει χαπι να κοψει το γαλα :twisted::twisted::twisted::twisted:

και εννοειται οτι η δικια μου η ατακα "αν το θηλασεις δεν υπαρχει προβλημα, το εχω διαβασει στο θηλασμος μια υπεροχη σχεση " επεσε κατω

και η συμβουλη μου "Παρε νοσοκομειακι θηλαστρο να κανειος αντλησεις για να διατηρηθει η γαλουχια μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα" ακουστηκε σαν να της ειπα να παει στον Αρη....

αυτααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι δυσκολία αντιμετώπισε αφού ξέρει ότι εσύ θηλάζεις γιατί δεν ζήτησε βοήθεια από σένα? :?:

άσε δεν μπορώ να βλέπω τις φωτό από τα παιδάκια!!!!

εννοώ προσωπική ευτυχία δεν έχω!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι μωρε Αργυρουλα ;;; :roll::roll::roll:

ασε υγεια να υπαρχει!!!!!

ρε εμενα με εβγαλαν εξω οταν της φεραν το μωρο να το θηλασει...για αυτο τα πηρα με τον αδερφο μου....

τα δικα μου παιδια που τα θηλαζα μπροστα σε 40 νοματαίους (και αυτους μαζι) ηταν κατωτερα μαλλον... :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι τα βιζια σου ειναι κατωτερα :twisted::twisted::twisted::twisted:

καλα η παιδιατρος που ειπαι για εξεταση :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: εντελως κουκουρουκου :twisted::twisted::twisted::twisted:

η νυφη μου παντως θηλασε μπροστα μου και μπροστα και στις μαμαδες μας ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως ειπα και στη μανα μου..ο καθενας κοιταει τον ευατο του και χεστηκε για τους αλλους.

2 φορες πηγαμε με τα παιδια στο βολο (40 χλμ πηγαινε ελα και να ψιλοκλαινε) και ουτε μας εδειξαν το μωρο και μας ψιλοεδιωξαν και απο το δωματιο. :?:?:?

οκ.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Χρυσα σε βλεπω μεσα.τι σου ειπε η συμβ.θηλασμου;;;

Αφρο τα βυζια μου ειναι κατωτερα αλλα για αλλο λογο...λογω πτωσης :lol::lol::lol: (ας κανουμε και λιγο χιουμορ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες.....

τι κανετε;;;;.

εγω καλα..βαρεθηκα να ποναω....ειθλικρινα σας το λεω...

σημερα ειναι και η μερα ωραια εχει σχετικη =δροσουλα..και ειναι οτι πρεπει για βολτα..αλλα που...ποναει ο πισινος μου και οσο σοκιν και αν ακουγιετε ειναι λες και με βιασαν 2 μαυροι....μη γελατε καθολου

Αργη γιατι ετσι;;;;...δε θελλω να σε παιρνει απο κατω...εδω εγω με τις ορμονες στο φουλ περιμενω να σταματισω να ποναω για να παρω τα πανω μου γιατι δεν τη μπορω αυτη την καταθλυψη...ελα...cheer up!!!!!!!!!!!!!

Αφρο το γλεντυσε ο Μανωλακηε ε;;;;...αντε παντα τετοια!!!!!!

Παναγιωτα τι να πω...ο καθενας κανει οτι καλυτερο για το παιδι του...αλλα μου τι δινει οταν σου επιβαλλουν κατι τετοιο.

Κατα τα αλλα επιστιμονες σου λεει μετα.

Εμενα μια μαια μου ειπε πως παρολο που το θηλασα πολυ το μωρο δεν ανευασε ικτερο...τι να πω..ασχετοι.

Ερη μου μας λειπεις πολυ!!!

Αναστασι καλο μπανιο!!!

Νατασα φιλακια!!!

Μαρια τελεια η τουρτα!!!

Λενακι μην ανισυχεις ολα καλα..

εμας στη γεννα η υδρονεφρωση δεν υπηρχε απλα πρεπει να προσεχουμε γεννικα..

ευτυχως κανει πολλα τσισα..

οσο για την αρτηρια..απλα θελει προσοχη απο δω και περα..τιποτα αλλο..φιλακια..

επισης μη παρεις πανες Νο 1..εχω ενα πακετο παμπερσ να σου δοσω γιατι πηρα δυο και ο μικρος οπου να ναι αλλαζει νουμερο ο χοντρουλης μου

Παναγιωτα η συμβουλοε ειπε πως δεν εχ καντητα- ευτυχως- αλλα πονανα οι μυες οι πλαινοι στο δεξι στηθος- θα περασει με μασαζ και ζεστα μπανια, επισης ο πονος ειναι επειδη ο μικρος εχει πολυ μικρη γλωσσα και ηπια κοντο χαλινο, θα βελτιωθει πολυ η κατασταση μετα τις 40 ημερες οσο για τιε θηλες που ειναι σκισμενες αυτος τις εσκισε και να βαζω γαλα και σπαθολαδο, θα περασουν, ειναι βουλομενοι και καναδυο ποροι αλλα θα ξεβουλωσουν αμα γιανουν οι πλυγες...αυτα..

επισης και εγω ειχα αιμα στο γαλα λογω πληγομενων θηλων..γι'αυτο λεω..χαζομαρεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!!

ερη καλη μου κ εγω σε σκεφτομαι πολυ!! κ σχεδον καθε μερα οταν λεω τι να μαγειρεψω σε διαβαζω!!!

καλε αναστασι τετοια ωρα πατε για μπανιο?? :lol::lol:

αφρο μια χαρα εισαι στα 70, μην το σκεφτεσαι τοσο πολυ, κανε ποδηλατο αλλα μη σε απασχολουν τοσο τα κιλα μωρε... εκανες 2 παιδακια κ εισαι μια χαρα!

παναγιωτα μη δινεις σημασια μωρε.. αστον αδερφο σου, τι φταιει κ αυτος..

κ εγω ειμαι σχεδον σιγουρη οτι δε θα θηλασω το δευτερο, με εχει πιασει μια αρνηση, οτι δε θα καταφερω τιποτα

αργυρουλα γιατι τοσο πεσμενη κοριτσακι? εχω χασει κατι??? ελα τωρα, ανεβα!!!

τονια ποσα ατομα?????????????????????? :shock::shock::shock:

νενι πως εισαι?

ειχα ενα απαισιο βραδυ, χτες με επιασε κατι κ κατεβασα τα μωρουδιακα του ανασταση, τσακωθηκα με τον τολη γιατι δε μου τα εφερνε κ ανεβηκα πανω στη ντουλαπα, μετα πατησα τα κλαμματα οτι κατι μπορει να γινει κ να μην τα φορεσει το δευτερο, αρχισε να κλαιει κ ο μικρος μετα.. μια ομορφια!

οταν κοιμηθηκε ο αναστασης εψαχνε ο τολης στο ιντερνετ να δει κατα ποσο ειναι σοβαρο αυτο με τις αρτηριες κλπ κ με καθησυχασε καπως.. παρολα αυτα δε μπορεσα να κοιμηθω, εβλεπα ολο εφιαλτες κ με ξυπνησε ο αν απο τις 9!

ρεσυ χρυσα ολο σκεφτομαι να σε παρω τηλ αλλα δισταζω γιατι δε θελω να σε ενοχλησω..

ελπιζω να υποχωρησουν συντομα κ οι αιμορροιδες κ ολα!

οσο για τις αρτηριες απλα θα πρεπει να παρω πιεσομετρο κ να μαθω να μετραω την πιεση μονη μου

ουφ ελπιζω ολα καλα να πανε!

χαχαχαχα μπουλουκακι ειναι το μαναρακι σου ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε παλι πεσμενες ειστε; Χρυσα υπομονη και κρυο νερο δεν ξερω κατι αλλο...

Λενα, τωρα που ξεσπασες , θα καταλαβες οτι τιποτα δεν προκειτε να σε εμποδισει απο το να παρεις αγκαλια το μωρακι σου κι ολα αυτα που σκεφτεσαι ειναι λογω ορμονων...Ολα θα πανε καλα!!!

Παναγιωτα , στη θεση σου δεν θα ξανασχολιομουν, οσο σκληρο κι αν ακουγετε αυτο...Δε θα χαλουσα τις σχεσεις , αλλα θα ημουν πιο απομακρη...Τα υπολοιπα τραγελαφικα δεν τα σχολιαζω, μονο οτι ειναι κριμα για σας και τη μανα σου που δε σας αφησαν να χαρειτε το μωρουλι.... φοβοταν μη το ματισετε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

του εφτιαξα μακαρονακια με λαχανικα (mix λαχανικων καταψυγμενα καροτο-μπιζελι-μανιταρι-καλαμποκι-πιπεριες ) τα εφαγε με την γνωστη του πια πιεση ...εφαγε πανω απο τα μισα !! τις τελευταιες πιρουνιες πιο ευκολα απο τις πρωτες ....και αφου ηταν καλο παιδι τρωει και το γιαουρτακι του !!! :D

δεν ξερω αν η πιεση μου ειναι τοσο κακη ...δεν τον βαραω κιολας ουτε τον τρομοκρατω ....αλλα πιανει και τρωει εστω και λιγο .Ειμαι χαρουμενη που τουλαχιστον σημερα εφαγε κατι που δεν ειχε ξανα φαει ...λαχανικα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε και παει ο γυναικολογος και της δινει χαπι να κοψει το γαλα :twisted::twisted::twisted::twisted:

:o:o:o:o:o χωρίς να της το πει? αυτή πώς συμφώνησε αμέσως? :?:

εγώ δεν θα ασχολούμουν, ο καθένας στην οικογένειά του, αν θέλει κάποιος βοήθεια μπορεί να ζητήσει, δεν νομίζω ότι εσύ θα της αρνηθείς!!!! :!:

εγώ πάντως δεν πιστεύω ότι υπάρχει επιλόχειος κατάθλιψη!!!! :? ....μην βαράτε :lol::lol::lol::lol:

νομίζω ότι όταν μια γυναίκα, η οποία δούλευε πριν την γέννα, τώρα μένει στο σπίτι μόνη με ένα ή δύο μωρά, δεν έχει από πουθενά βοήθεια και δεν βγαίνει και έξω......λογικό είναι να είναι συναισθηματικά κάτω!!!......ας είχε βοήθεια, ας έβγαινε έξω, ας φρόντιζε τον εαυτό της....τότε θα είχε κατάθλιψη?!!!.............ακόμη και λοχείες να μην είμαστε και έχουμε την παραπάνω κατάσταση πάλι κατάθλιψη θα έχουμε.....είμαι και της γνώμης ότι όλα βρίσκονται και στο μυαλό μας και στο ότι δεν είμαστε αποφαστιστικοί να αλλάξουμε την κατάσταση και να την βελτιώσουμε........

στην δική μου περίπτωση δεν με επηρέασε, ούτε νεύρα στην εγκ. ούτε κατάθλιψη στην περίοδο της λοχείας.....ειδικά την 1η φορά......αλλά και την 2η φορά, λίγο χειρότερα από την 1η, αλλά αν και ήμουν άυπνη για 2,5 - 3 χρόνια πάλι καλά ήμουν......τώρα βλέπω ότι τα πράγματα δεν οδεύουν όπως θα ήθελα, και απλά θέλω τα νορμάλ, τίποτα εξωπραγματικό!!!! :!::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ μου συμφωνω σε αυτα που λες!!! απλως η περιοδος της λοχειας,επειδη ειναι και οι ορμονες ταραγμενες,το βιωνουμε πιο εντονα...φυσικα αν ειχαμε ενα ατομο μεσα στο σπιτι να μας ξεκουραζει και να βγαινουμε καμια βολτα θα ηταν ολα καλυτερα! ;)

Καταλαβαινω αυτο που λες προσωπικη δυστυχια... :(:( καμια δουλεια μπορεις να πιασεις εκει που εισαι εστω και ημιαπασχοληση;;;

Λενακι και οι δικες σου ορμονες βλεπω χορευουν καρσιλαμα!!! :lol: ποσο στοιχημα θες οτι θα πανε ολα τελεια!!!! Βαλε κανενα καλο ποσο γιατι εχω κατι αναγκες αυτο το καιρο!!! :lol::lol::lol:

Α μη το ξεχασω!!! Μιλησα με την Αθηνα σημερα και στελνει σε ολες χαιρετησματα και πολλες ευχες στη Χρυσα και το νινι της!!!! :D Ειναι στη Σιφνο με τη μαμα της και την αδερφη της και σημερα ερχεται και το πιπινι!!!! [smilie=sex.gif]:lol::lol::lol: Την εχουν ξεπατωσει ομως οι τσουπρες της!!! :roll:

Λοιπον ο Αλεξ σημερα ξυπναει το πρωι,του βαζω ενα ποτηρι γαλα και μια φετα με μελι,πινει ελαχιστο γαλα και καθολου μελι...δε του λεω τιποτα απολυτως τον κατεβαζω και μετα απο λιγο ανοιγει το συρταρι και παιρνει μια φρυγανια...παμε θαλασσα και τρωει μισο τοστ,πεπονι και μια μπανανα(απλως τα εμφανισαμε και ετρωγε οπιος ηθελε..το μεσημερι του βαζουμε 1 πιατο φασολακια με πατατες καροτα και 1 κομματι φετα καθεται και ο Μακης διπλα και τρωνε μαζι κι εφαγε μονος του το περισσοτερο!!!!

Αν ηταν τοσο απλο(γιατι μπορει να εχει τυχει απο χθες) κι εγω γαμιεμαι με αυτο το θεμα 2 χρονια θα τραβηξω τις κωλοτριχες μου!!!!!! :o

Παναγιωτα κριμα για το μωρακι...καλα το θεμα νυφη-αδερφος ποναει!!! και οχι δε φταιει ο αδερφος!!! δηλαδη επειδη πανε και παντρευονται τη καθε μαλακισμενη,βαζουν στην ακρη τους γονεις και τα αδερφια;;;; :twisted::twisted::twisted:

Κι ο αδερφος μου μια απτα ιδια...αν δεν ηθελαν τη μανα μου να τους μεγαλωνει το παιδι,ουτε γεια δε θα μας ελεγαν!!!! :twisted::twisted::twisted:

Α θυμαστε που σας ειπα οτι πηγα σε εκεινη τη κοπελα που γεννησε το πεινασμενο :lol: 40 εβδομαδων μωρο;;; μιλησα μαζι της κι ευτυχως εκεινη με ακουσε και το θηλαζει αποκλειστικα!!!! :D:D:D ποναει βεβαια γιατι της εχει τσακισει ελαφρως το στηθος,αλλα τη παλευει ακομη!!!! :D

Θουληηηηη!!!!!! που εισαι;;;;;;;; ελα να μου πεις τι ωραρια κοιμηθηκε ο Παντελης γιατι τον εχω ενοια σου λεω!!!!! :lol::lol::lol::lol: ΗΡΩΙΔΑΑΑΑ!!!! :P

Νενη 2 ατομα ειχες στο γαμο;;;;; :o καλε γονεις και αδερφια δεν ηρθαν;;;;; :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρέ δεν είναι μόνο η δουλειά, είναι πολλά π.χ. οι διακοπές και άλλα....

Νένη, μήπως έκανες λάθος? :o:o:o:o:o:o και εγώ ήθελα να το γράψω.....μα μόνο 2 άτομα? μήπως εννοούσες 20? και ξέχασες το 0?!!!!! :?::?::?:

Τόνια μπράβο στον Άλεξ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει να κλεφτηκαν 8-) ο αδερφος μου ετσι εκανε "κλεφτηκαν" μετα απο 3 χρονια αρραβωνα :lol::lol::lol::lol: και παντρευτηκαν στην Ροδο το καλοκαιρι μονοι τους 8-)

τονια ΜΠΡΑΒΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! να τι ηθελα να γραψω πριν ...

την πρωτη φορα που γεννησα περασα μια ασχημη φαση για μερικους μηνες εκλαιγα με το παρα μικρο ειχα ενα πλακωμα στο στηθος ενιωθα μεγαλο το βαρος του παιδιου γιατι επρεπε να το φροντηζω εγω μονη μου και εξαρτιωταν απο μενα απο εδω και περα για παντα !!!δεν μπορουσα καν να χαλαρωσω να κοιμηθω ....πηγα και πηρα χαπια βαλεριανας να με βοηθησουν να ηρεμησω ....πολυ χαλια κατασταση ....

δεν ξερω αν ηταν αυτο που ειπαι η αργυρο για την δουλεια η την βοηθεια για να βγαινω ....αλλα αυτο που θυμαμαι εντονα ηταν ο φοβος για την τοση μεγαλη ευθυνη ....

Τωρα στην δευτερη αν και φοβομουν πριν μην με πιασει τιποτα λογο των δυο παιδιων δεν εχω τιποτα και πεταω !!!ουτε μια μερα δεν ενιωσα χαλια ουτε ενα λεπτο ειμαι μια χαρα ...τουλαχιστον απο αυτο ειμαι καλα και ας ειμαι μονη τοσες μερες ...απο νευρα λιγο πασχω αλλα ειναι αλλο θεμα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :):)

Σήμερα θα φύγει το παιδάκι μου! Θα το παμε στο χωριό και θα γυρίσουμε την Κυριακή. Θα την ξαναδω την Παρασκευη που θα κατέβω και γω.

Βγήκαμε στα μαγαζιά για ψώνια και της πήρα ένα μαγιό και μία καπελαδούρα! Πολύ γέλιο έχει με την καπελαδούρα! :D Της πήρα και ένα φόρεμα για τη βάπτιση του μπέμπη, που θα είναι κουμπαρούλα μαζι με τη μαμά και τον μπαμπά. :D Αλλό ήθελα εγω να της πάρω, άλλο ήθελε αυτή. :evil: Τελικά πήραμε αυτό

που ήθελε αυτή! :roll::lol: Αχ όταν δεν έχω λεφτά, τότε είναι που θέλω να τα ψωνίσω ΟΛΑ!!!

Άφρο μην τρελαίνεσαι ρε συ με τα κιλά... και εγώ έκανα 1,5 χρόνο να χασω τα κιλα που πήρα στη... λοχεία! :lol: Ακόμα προσπαθώ να διατηρήσω ένα βάρος!

Έρη δε διάβασες που σου έγραψα σε ανύποπτη φάση οτι μου λείπεις!;!; :evil::x:x:x:x Ρε συ πόσο να το δω πια όπως το βλέπουν αυτοί που το αγαπάνε...; Μπούχτησα...! Έχω να πάω σε άλλο μέρος διακοπές απο το 2006 που πήγαμε στα Σύβοτα... Μήπως να απαιτήσω να πάμε έστω ένα τριήμερο στους Παξούς...; Θα πάθει εγκεφαλικό ο κουμπάρος μου, που περιμένει τον άντρα μου πώς και πως!

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΔΕΛΦΙΚΟ ΤΟΠΙΟΟΟΟ!!! :twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

Λενάκι μου γλυκό πρόσεχε τι τρως και προσπάθησε να μείνεις ψύχραιμη. Είμαι σίγουρη οτι όλα θα πάνε καλά. Και σταμάτα επιτέλους να παιδεύεις αυτό το καλό παιδί που πήρες για άντρα! :lol::lol::lol::lol::lol:

Τόνια τώρα μάθατε για την ασθενεια του μπαμπά; Πολύ στεναχωρηθηκα ρε συ... Ελπίζω να μην εκδηλωθεί ποτέ!

όσο για τον Άλεξ μια χαρα τα καταφέρνει μέχρι τώρα στο φαϊ Μακάρι να συνεχίσετε έτσι! ;)

Αχ να δεις που όλες πιέζουμε τα παιδιά μας να φάνε τωρα και θα έρθει η στιγμή που θα τα ψέλνουμε να σταματήσουν να μασαμπουκιάζουν! Επίσης είσαι πάντα απόλαυση να σε διαβάζουν! :D

Νένη όντως κλέφτηκες ή εννοούσες 20 άτομα; :)

Αργυρούλα βαδίζεις σε επικίνδυνα μονοπάτια ή μου φαίνεται; :D Τί θα ήθελες να κάνεις και δεν το κάνεις; Και γιατί δεν προσπαθείς προς την επίτευξη αυτού; Το δυστυχία είναι βαριά λέξη. Έχει δύο υγιή και όμορφα παιδάκια. Μην το υποτιμάς ποτέ αυτό. Νομίζω οτι έχεις τις προϋποθέσεις να ζεις χαρούμενα. Μηπως έχεις βαλτώσει με τον Γερμανό σου και χρειάζεται μια ανανέωση η σχέση σας; :oops::roll:

Παναγιώτα και μένα θα με ενοχλούσε ρε συ... αλλά μετά σκέφτομαι πως ήμουν εγώ στο μαιευτήριο (πολύ σπαστική και στριμένη) και σκεφτοαι οτι δεν έχω δικαίωμα να κρίνω.

Επίσης νομίζω πως πρέπει να καταλάβετε οτι δε θέλουν όλες να θηλάσουν και όταν τους δίνεται η αφορμή να αποφύγουν τον θηλασμό, τη δέχονται με μεγάλη ικανοποίηση. ΟΚ είναι θέμα επιλογών. :?

Όλα τα υπόλοιπα που έρχονται στο μυαλό τα έχουμε χιλιοειπωμένα.

Συζητωντας με αρκετές μαμαδες που δε θήλασαν σκεφτομουν τις προάλλες: "Τί διάλο μόνο εγώ το πήρα τόσο βαριά που δε θήλασα"...; :roll::roll:

Νατάσα έχεις πολύ πλάκα όταν θυμώνεις! :lol::lol::x

Χρυσάκι λίγη υπομονή! όλα θα στρώσουν! Σε σκεφτόμαστε! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...