Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Τι κάνεις Σισσιώ? τίποτα δεν κάνεις!!! υπάρχει τέλειος άνθρωπος? τέλειος γονέας? ΟΧΙ.....και εμένα μου έχει τύχει αυτό που λες, θυμάμαι ένα βράδυ η Ρ. τι ήθελε? να βγάλει το παντελόνι μόνη της και να βάλει την πιτζάμα και εγώ επειδή είχα νεύρα από αλλού και βαζιόμουν κιόλας της είπα όχι θα το βγάλω εγώ....ε εκεί άρχισε και της έδωσα μία και έκλαιγε η καημενούλα, αλλά μετά και εγώ της ζήτησα συγνώμη και η δικιά μου ακόμη και αν της δώσω καμμιά στον πωπό θα έρθει και θα με αγκαλιάσει και φιλήσει :o:o:o δλδ σε κάνει να νιώσεις ακόμη πιο ένοχη!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πάντως αν μπορείτε κάντε μια βόλτα και στις υπόλοιπες παραλίες Πήλιο μεριά..

είναι πολύ ωραία!

Α!! να πάρεις τυρόψωμο από το γωνιακό φουρνο που είναι στα Καλα Νερά

Είναι τέλειο! Μισό ταψί παίρναμε!

Από βρακιά πως πας?? Θα μου δώσεις κανένα για πλύσιμο?? ή την βγάζεις?? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το τυροψωμο το τιμησα ηδη!!!! :D:D:D

Απο βρακια καλα πάω...θα τα παρει η μανα μου Βολο οταν θα ειναι η νυφη μου στο μαιευτηριο και θα μου τα πλύνει!!!!! :oops::oops::oops:

Αφροδιτακη τι κανει η Π;;;καλα ολα με το θηλασμο;;;

Καλημερα Γωγουλα κια Αργυρουλα.

Καλε ανοιξτε θεμα για τη Χρυσα μας!!! :!::!::!::!::!: θα ανοιγα εγω αλλα δε ξερω λεπτομερειες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τώρα επιλέξτε ένα από τα σχήματα παρακάτω το οποίο θεωρείτε ότι σας αντιπροσωπεύει και θα σας πω τι σημαίνει αυτό που διαλέξατε!!!! τι τύπος είστε !!! :D:D

εμενα μου αρεσει το 9..τι κερδιζω;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες που μιλησαμε μου ειπαι οτι ηπιε λιγοτερο ξενο ,σημερα δεν μιλησαμε ακομα ,πηγα και εγω σουπερ μαρκετ και δεν θελω να την πριζω ....αλλα την ακουω την μικρη οταν κλαιει .

σορι που δεν σε πηρα χθες να σου πω για την χρυσα ....ουτε που το θυμηθηκα :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα το θυμάμαι αυτό με τη ΡεΑ ΟΚ εσύ είχες νεύρα και ας πουμε οτι δικαιολογείσαι (οχι η συμπεριφορά σου, αλλά η αιτία της), εγώ όμως χάνω εύκολα την υπομονή μου μου φαίνεται και αυτό γιατί μάλλον με είχε καλομάθει η μικρή που ήταν το τέλειο παιδί, είμαι και εγω καλομαθημένη απο μόνη μου... :oops::oops::oops: Σκεφτομαι να αρχίσω τα ηρεμηστικά. :?:oops::oops::roll:

Καλοπερνάτε τσούπρες εεεε;; Μπραβο κοριτσάκια μου! :x:x:x Καντε καμια βουτίτσα και για μας που ψηνόμαστε! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοπερνάτε τσούπρες εεεε;; Μπραβο κοριτσάκια μου! :x:x:x Καντε καμια βουτίτσα και για μας που ψηνόμαστε! :D

#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s

Σίσσυ δεν έρχεσαι Λάρισα να πάμε να βρούμε την Παναγιώτα

γιατί ντρέπομαι να πάω μόνη μου :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λενε οι παλιες σας φιλες για το μαμμυ κ γενικα που αποκτησατε-με φιλες :?:

Οχι και τα καλυτερα!!! :lol::lol::lol:

πλακα κανω...οι περισσοτερες ειναι χωρις παιδια οποτε το βρισκουν νορμαλ να θελω να βγαινω και με μαμαδες.

Ο Γ. που με εβριζε οταν γνωρισε τα κοριτσια αλλαξε γνωμη. ;)

Γιατι εσενα τι λενε οι δικες σου;;;

Μωρη Αφρο με ξεχασες;;; :evil::evil: δεν πειραζει. φιλια στα αγορακια σου. :x

Προσπαθησα να μιλησω με τη Νατασα και δεν τα καταφερα.ελπιζω να μιλησω σημερα.

Νατασουλα και εγω κοιμαμαι ακομη με το Νικολα ρε.Δεν εισαι μονη σου.

Αργυ πμ_ρε μου την απαντηση στο τεστ αν και απο το κυκλικο του σχηματος κατι σε κυκλοθυμικο-κλειστο μου κανει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο...

Ερη αδεια ανατροφης ..εννοεις στο δημοσιο ή στον ιδιωτικο τομεα;;;Στην ελλαδα ή στον Καναδα;;;

ειναι η αδεια που παιρνει η μητερα ή ο πατερας μετα την αδεια λοχειας.Δηλαδη οταν το παιδι ειναι 3 μηνων.

Μαλλον εχει απαντηθει η ερωτηση ε;;; :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!

Καλε μην ντρεπεστε!!!Βαζουμε στοιχημα οτι μετα τα πρωτα 5 λεπτα θα γινεται κολλητες κ θα μας αρχισετε τις αγαπες κ τα σαλακια???? :lol::lol::lol:

Παναγιωτα δλδ απο τι ωρα μεχρι τις 2πμ ειναι ξυπνιος???οχι για να μην γκρινιαζει μονη της η ΘΟΥ! :lol:

Σισσιω μου να σου πω κατι...Κ εγω που δεν με λες καλομαθημενη κ που ειχα τονους υπομονης,με αυτα που συμβαινουν στη ζωη μου αλλα κ με την Αννυ που μεγαλωνει παλι βαζω τις φωνες 1-2 φορες τη μερα...Οκ δεν εχω φτασει ακομα σε σημειο να ξεφυγει το χερι μου αλλα την εχω σφιξει λιγακι παραπανω,την εχω σπρωξει ελαφρα...τετοια χαζα!Απο αλλου χαθηκε η υπομονη...Τα μωρα μας ομως ειναι κριμα που την πληρωνουν...γμτ...Ενα "ατυχημα" χρειαζεται! ;):lol::lol:

Ιουλια μου η Μαρια(ιωαννα) το διατυπωσε ετσι περι καισαρικης-προυτς!Εγω απλα γελασα πολυ!!!

δε θυμαμαι κατι αλλο..σορρυ..

βρε κοριτσια ποια περιοχη βγαζει ακομα πορτοκαλια???Πειραζει που πηρα να στυψω για την Αννυ?Ηπιαμε απο 1 η καθεμια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια παρε και ενα φτυαρι μαζι ρε!!! :lol::lol::lol::lol:

Αναστασια τι κανεις κοριτσακι μου;;; η Λακωνια κυριως (Σπάρτη) βγαζει πορτοκαλια και η Μεσσηνια.

Μεσα στη μερα κοιμαται πολυ λιγο γιατι ολο και καποιος θα φωναζει και το βραδυ αλλα αντι αλλων...Το μωρο μου την πληρωσε τη νυφη των διακοπων φετος... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουραγιο Παναγιωτα μου!Ισως με τις μερες να συνηθισει κ τις φωνες..Κ ισως εξαντληθει κ κοιμαται ετσι κ αλλιως!Αφου γενικως ειναι υπναρας...θα επανελθει :?

Δεν ντρεπεστε?Θα μας θαψετε???Αχ πλιζ οχι εμενα...δεν ειναι καταλληλη περιοδος για αρνητικα κυματα! :lol::lol::lol::lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβαλα τα ρουχα των παιδιων στην ντουλαπα ...ασιδερωτα ...δεν αντεχω να τα σιδερωσω και ουτε να τα βλεπω εξω μεχρι να μπορεσω να το κανω ....

ποναει η πλατη μου ....θελω να κοιμηθω ....ειναι ακομα 12 και μιση δεν μπορω και να τον βαλω απο τωρα για υπνο ...πρεπει να περιμενω να παει τουλαχιστον 13:30 ....

παω να κανω ενα καφεδακι ακομα ....δεν σικωνει και η Π το τηλ να της πω κατι ....

κοριτσια οσο για αυτο που λετε για φωνες σπροξιματα κτλ ....δεν σας λεω τιποτα εγω ...ωρες ωρες ειμαι απαραδεκτη ...αλλα το εχω παρει αποφαση οτι δεν μπορω να ειμαι τελεια ...εξαντλουνται τα ορια μου γιατι τα βγαζω περα μονη μου εντελως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μην ξεχάσεις να πεις τα καλύτερα για μένα στη Μαρία!! Για τις άλλες πες ο,τι θες σου δίνω το ελεύθερο! :lol::lol::lol::lol::lol:

Α ρε Μαρακι δε μπορεί κάποτε θα συναντηθούμε και μεις!

Πλάκα πλάκα πάντως τις περισσότερες σας έχω γνωρίσει! Αν εξαιρέσω τις Γερμανίδες, πλην της Αθηνάς και τη βαφτιστήρα μου, όλες τις άλλες σας έχω γνωρίσει απο κοντά. Α ναι! Και τη Βίκη δεν έχω γνωρίσει και την Τόνια, λέω για τα κορίτσια που είναι παλιές και ενεργές στο τρενάκι. ;)

Αναστασί χαίρομαι που σε βρισκω σύμφωνη για το ατύχημα! :twisted:;):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσ τσ τσ

τι μάνες είστε εσείς?? Καθόλου ψυχραιμία πια?? Τι σόι μάνες είστε εσείς?? L-)

Οι δικές μου πάντως ούτε που ακούγονται :-s

Τα μεσημέρια δε στο σπίτι επικρατεί νεκρική σιγη (μμπρρρρρ..)

Αν θέλουν να πουνε κάτι το λένε ψιθυριστά :|

Μόλις της βάλω στα κρεβάτια τους κοιμούνται αμέσως αφού προηγουμένως έχουν φάει αδιαμαρτύρητα όλο

τους το φαγητό και μαζέψουν και το τραπέζι.. 8-|8-|8-|

Το σπίτι μας δε..λάμπει , όλα τα παιχνίδια, τζιτζιλα,μίτζιλα στη θέση τους...όλα πάντα τακτοποιημένα..

Δεν ξέρω κορίτσια κάτι κάνετε λάθος..Εγώ τις δικές μου τις έχω μάθει με γαλλικά και πιάνο και γι'αυτό είναι έτσι..

Ακόμη μια μέρα ο Γ travailler και μετά σεζλονγκ και μπλοζόν στην παραλία στα Καλά Νερά 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και δεν ζηταγα ενα εκατομμυριο .....μολις τον μαλωσα τον εβαλα τιμωρια ....και τωρα εχω βαλει πλυντηριο τα καλυματα του καναπε και τα προσθετα και τα κανονικα ....και αυτος κλαιγετε στο δωματιο .....εριξε παλυ για εκατομυρριοστη φορα γαλα ....αυτην την φορα πανω στον καναπε οχι στο τραπεζι οχι στο πατωμα οχι στο επιπλο τν :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία :lol::lol::lol::lol: είσαι τρελό σούργελο! :P:P:x

Άχ ρε Άφρο... :roll: Εγώ έχω σταματήσει να την μαλώνω για ζηνιές. Το έχω πάρει απόφαση... :?

Αλλά όταν χτυπιέται τρελαίνομαι. :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?????????????

πηαγαμε γα μπανιο με αντωνια :D:D:D:D

ιουλια εκανες βαλιτσες?

νατασουλα καλως να δεχτεις το μιχαλη σου..

με το γιογιο πως πατε?

παναγιωτα εμανα μια φιλη μονο ελεγε κ που τι ξερεις κτλ αλλα τωρα οκ

καλε με το που εμαθα οτι γεννησε η χρυσα πηρα νατασα αναστασια κ εσενα για να σας το πω..δε ειδες τη κληση μου?μη λες οτι δε σε πηραααα :P:P:P:P

την παλευεις?

μαρια σημερα θα γνωρισεις τη παναγιωτα?????κ γω θελωωωωωωωω

σισσιω κανα νεο με το αντρα σου?δε μιλατε ακομα? :oops::oops::oops:

αφρο κ τοσα που κανεις σου βγαζω το καπελο λεμεεε

αναστασια τη αλλη πμεπτη σε περιμενω για καφε ε? :roll::roll:8-)8-)8-)

τι εφαγε η αννυ σημερα?

αυριο θα γνωρισουμε με τη αντωνια τη φρα :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

λενακι μου ρε ψαξτο αυτο εμ τη μεση σου...\

αργι θα μας ερθεις ελλαδα τελικα?

σημερα θα επιστρεψει ο αντρας μου..κ γω κανονικα..παλι καλα το αλλαξα..παλι καλαααααα

σας φιλωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε ενα ουτε δυο αλλα 5κομματακια κοτοπουλοοοοοο :D:D:D:D:D:ymparty::ymparty::ymparty: Και οχι μπουκιτσες!Κομματακια!!!Σανν αυτα που εχει ενα χουβαρνταδικο σουβλακι!!!!!!!!!!Οκ δεν εφαγε τα συνοδευτικα(πατατα κολοκυθι) ,αλλα ποιος τα χε,..αυτα???! :lol:

Επισης Θουλακι μου εφαγε κ 1 μπανανα,1 στυμ.πορτοκαλι κ μισο κουλουρακι το πρωι!Κ μασησε(αλλα εφτυσε :lol: ) 4 αμυγδαλα! :P

Τι ωραια περνατε γμτ!!!Κολυμπανε τα μωρα?Τα μεγαλα εννοω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη ζηλεύω!!!

Ζωάρα κάνεις στην Κρήτη!! 8-)8-)8-)8-)8-)

Όχι σήμερα αλλά τις επόμενες μέρες λέω να γνωρίσω την Παναγιώτα από κοντά ;)

Εσύ την γνώρισες?? Λέει? ή τζάμπα θα πάμε μέχρι εκεί?? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...