Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Όταν πάρω φωτογραφ'ιες από τη βάπτιση θα τις ανεβάσω στην ομάδα!!!!

Θου :shock::shock::shock: έκανες τριγλυκερίδια ρε τρελλή;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Κομμένες οι νουτέλες και οι χαλβάδες ρε!!!! Εμπρός στο δρόμο της δίαιτας!!!!!!!! Χαρουπομερέντα θα σε τα'ιζω και σένα!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Argi εγώ έχω τριχόπτωση στο φουλ!!! Περόυκα φτιάχνω με ό,τι πέφτει......

Νένη φιλάκια!!!!

Μαρία πάρτυ άνιμαλ ο γ;;;;;; Ουάου!!!!!!!!!!!

Αναστασία μου θα σε τηλ. Βγήκατε; Δε μιλήσαμε καθόλου.....

Λενάκι θα πάτε διακοπές;;;;;;

Παναγιώτα το πήρα το φάρμακο που μου είπες!!! Πυργκαβλέξ!!! 2 φορές τη μέρα από την Πέμπτη!!! :lol::lol::lol::lol:

Τελικά δεν είναι στοματίτιδα. Κοξάκι εέχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άφρο φιλάκια!!! 6400 ο μικρός;;;;;;;

Η δανάη 6500 πριν 20 μέρες ρε συ! Ουάου!!!!

Τόνια καλοπερνάτε με τη Θου εκεί;;;;;;; Μας έθαψε σε σας εκεί κάτω;;;;;;; Πες να τη μαδήσω!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε μανούλες?

Μπηκα να τραγουδήσω στο Χαριλινάκι!!

ΝΑ ΖΗΣΕΙς ΧΑΡΙΛΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙς ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΜΑΛΙΑ ΠΑΝΤΟΥ ΝΑ ΣΚΟΡΠΙΖΕΙς ΤΗς ΓΝΩΣΗς ΤΟ ΦΩς ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΙΑ ΣΟΦΟς!!! [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif]

Νατασακι γειά σου! Και εγώ τα ίδια περνάω τελευταία με τον Κώστα.. λες να μου βγάλει και μεν ακανα δοντι? Μακάρι να ειναι αυτο γιατι μας εχει γονατίσει ελαφρώς...

Φιλάκια σε όλες κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουχουυυυυυυ!!!!!!!

γυρισαμε!!! καλα το καμπιγκ με το παιδι απλα τελειο!! και με σκηνη ουτε καν τροχοσπιτο παρόλα αυτα ητανε τελεια!! ολη μερα με την πανα και το μαγιο ξυπολυτος εκανε και παρεες..τελεια!!

περασαμε πολυ ωραια εκτος απο ενα 24ωρο με τρομερα νευρα λοω του γνωστυου θεματος με το φαγητο..αλλα χαλαρωσαμε οταν ηρθε θεοσταλτη η θεια λενα!! :x

καναμε βουτιες..τρελαθηκε ο μικρος..τελεια σας λεω!!

τωρα βεβαια εχω βαλει ηδη 3 πλευντηρια και εχω μια μπανιερα γεματη ακομα απλυτα αλλα οοοοολα καλα!! :D:D

νατασσα και εγω το βρισκω πολυ κοθραστικ οτο δωματιο με τα παιδια στην ηλικια τω ν δικων μας..εδω στο σπιτι εχουν μιρλα αλλου δεν θα εχουνε? ενω εξω στην φυση ειναι αλλιως.. :)

καλε μολις ειδα φωτο απο την βαφτιση!!! καλε τι κουκλαααα!!!! σαν απο περιοδικο..

θελω και να μου πεις τιποτα ενναλακτικο που τα εχεις ψαξει ρε συ με την αλλεργια..

βαρεθηκα ολο τα ιδια και τα ιδια του δινω..

ημουνα ον λινε και στην γεννα της χρυσας..μα τι αγωνια!!!!!!!! να σας ζησει!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ο αναστασακος παιδια εχει γινει παναγιτσα!! το πιο τελειο παιδι!!!!!!!!!!! ασε που ολη την ωρα χησουσε φαγητο!!μαμ μαμ!!χαχαχαχαχα τελειος!! εβγαλα απωθημενα ταισματος!! :lol::lol:

αντε και του χρονου!! καλως σας βρηκα!!

αυριο δουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες,

Μπήκα να ευχηθώ στο Χαριλινάκι μας και να σας αποχαιρετήσω

Σίσσυ να χαίρεσαι την κουκλάρα σου, να είναι πάντα ευτυχισμένη στην ζωή της και να την καμαρώσεις και νυφούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ετοίμασα βαλίτσες και αύριο το πρωϊ αναχωρούμε,

θα έχω και το λαπτοπ μαζί αλλά δεν ξέρω καταπόσο θα προλαβαίνω να μπώ

Καλά να περάσετε όσες θα φύγετε διακοπές

Πολλά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νένη είναι ιός που κυκλοφορεί. Κάνει σπυράκια κυρίως στο στόμα και ίσως λίγο πυρεττό!

Έρη μαζί σου και γω μάνα....... Κουράγιο......Εγώ έφτασα στα όριά μου!!

Καλέ Βένη που πήγατε για κάμπινγκ; Και ήρθε και η Λένα;;;; Εγώ σας λέω είναι τέλεια! Το κάμπινγκ δεν το αλλάζω με τίποτα!!! Πες τί δεν τρώει ο Φίλιππος και θα σου πω! Έχω μάστερ πια!!!!

Ποιά φώτο καλέεεεεε;;;; Που με είδατε;;; Σε κανένα περιοδικό;;; Στο ΟΚ; Στο Hello;;;;;;; :lol::lol::lol:

Νατάσα καλά να περνάτε !!! Φιλάκια στα αγγελούδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...τα κορίτσια μου κοιμήθκαν κι εγώ περιμένω το Γιώργο να φάω κανενα πιτόγυρο.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Μπήκα και τι να δω....Επιτέλους γύρισε το Νατασάκι.....

Όμορφηηηηηηηηηηηηη θεάααααααα καλωσόρισες...Τι κάνεις γυναικάρα μου;;;;να σας ζήσει η μπουμπού...Τέλειο όνομα... :D:D:D:D Κι εσύ θεά...Σε έβαλε η Αναστασία στο φέισμπουκ..

Ρε τι έπαθε το Ειρηνάκι;;;αυτή ήταν αγγελουδάκι.... :?:?:? Η ψυχούλα μου....

Εγώ γι' αυτο φέτος δεν πήγα πουθενά και ήρθα στον πεθερούλη μου.... :lol::lol::lol::lol::lol: Και περνάμε τέλεια...

Αφροοοοο 6400;;;;;Στανταρ είναι πιο πολλά από την μπέμπα μου...Πριν 15 μέρες ήταν 5510..Τώρα, δεν ξέρω... :roll::roll::roll::roll::roll: τι γάλα έχει μωρή;;;;

Βένη μου καλωσόρισες κι εσύ.....Καλά ρε με δουλεύετε;;;;περνάτε τέλεια σε κάμπινγκ;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Ηρέμησε ο Αναστασάκος;;;;;; :shock::shock::shock: Δεν το πιστευω...Αντε τυχερή συμπεθέρα..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Είναι ντάξει ο Φιλιππάκος τώρα;;;;; :D:D

Νατασουλα μουυυυυυ καλά να περάσετε...Να μπαίνεις που και που...Εμείς φεύγουμε από βόνιτσα Τετάρτη, πάμε στο χωριό στη μαμά μου και θα γυρίσουμε γύρω στις 10-11 του μηνός Αθήνα..Και μετά 23-30 Αυγούστου θα ξαναπαω στο χωριό μου....

Αρτζιιιι ρε κοντεύει 3 χρονών η ΡΕΑ ε;;;;;; :o:o:o Μεγλάωσε το μπουμπούκι...

Καλέ κι εγώ έχω τρομερή τριχόπτωση.... :?:?:?:?:? Αλλά ευτυχώς έχω απειρα μαλλιά.... :lol::lol::lol:

Ηρθε το πιτόγυρο.... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα τζουφιο ειναι το γαλα μου ....ο μανωλης στην ηλικια του Π ηταν 7+ το ειδα σημερα στο βιβλιαριο και πιο ψηλος και με μεγαλυτερο κεφαλι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααα Γωγώ πάω να με δω!!! :lol:

Ρε τρελή καλά έλεγα εγώ να σου στείλω το εξώδικο...

2 σελίδες έλειπαν από ο βιβλίο και το εξώφυλλο ήταν ζωγραφισμένο με κόκκινομαρκαδόρο!!! Αλλά δε με πειράζει.... Κατανοώ τη καλιτεχνική φύση του καθενός!!! :lol::lol::lol:

Πλάκα κάνω φυσικά!!! Μάρεσε πολύ και το γραμματάκι!!!

Ρε συ η Βόνιτσα που κοντά πέφτει;;; :oops::oops::oops:

Λέμε να ρθουμε στη βάπτιση της μικρής να μας κάνετε το τραπέζι. Σε μας και σε 250 καλεσμένους που είχαμε στη δικλή μας βάπτιση και δεν τους τραπεζώσαμε!!! Βολεύει;;; Δεν πιστεύω να σε πειράζει... 4-5 χιλιάρικα παραπάνω θα σου βγει! :lol::lol::lol:

Άφρο δεν είναι καλό το γάλα... >Να το αρμέγεις και να το πετάς!!!

Σας είπα;; Η μικρή δεν πίνει το κατεψυγμένο. Δεν της αρέσει η μυρωδιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε σε εβαλε μια η αναστασια! πανε δες!

καλη ορεξη γωγω μμμμμμμμ αν και εχω φαει τοοοοοοοοοοσο αυτες τις μερες που ειλικρινα εν λιμπιζομαι...

αρχιζω διατροφη αυριο.. εφτιαξα σαλατα ρυζιου το μεσημερι..αν ειναι καλη θα σου πω ερη :D

ρε συ γωγω ειναι τι σου αρεσει.. εμενα μου αρεσε και παλια πολυ..παρεα χαβαλε κτλ κτλ..

τωρα ημασταν με τον μικρο να αλωνιζει εκει μπροστα μεεις με μαγιο και ενα μακο χαλαρα..

αμα ειμασταν σε δωματιο θα ειχαμε την γκρινια του οοοολη την ωρα που θα ειμασταν μεσα..δηλ. απο τις 12-1 μεχρις τις 5 που θα πηγαιναμε παλι θαλασσα..ε, και τι θα καναμε οοοολη εκεινη την ωρα??

εδω πηγαμε για λιγο στην σαρτη το απογευμα της κρισης που σας ειπα και γυρισαμε αρον αρων(δεν θυμαμαι πως γραφετε διαλεξτε!!) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ε μα αμα το παιδι δεν εχει ποδια αλλα πατινια..αστα! :lol::lol::lol::lol:

νατασσα συκια πηγαμε, πηγαιναμε και παλια..του χρονου θα οργανωθω καλυτερα μο υαρεσε πολυ αν και το φοβομουνα με τον μικρο αποδειχθηκε πολυ καλη ιδεα..οχι οτι δεν κουραστηκαμε αλλα ξεκουραστκαμε κιολας..δεν ξερω αν μι πιανς???? :lol::lol::lol:

ο φιλιππακος τωρα δεν τρωει ρυζι μακαρονια γαλακτομικα μοσχαρι μηλο μπανανα :?:?

η λενα ηρθανε 2 φορες ημερησια και ητανε τελεια!

γωγω ο αναστασης καθοτανε διπλα μου και τον ταιζα ετρωγε και μονος και κιχ δεν εβγαζε.. :lol::lol: φτου φτου φτου φτου μην τον ματιαξω φτου!

νατασσουλα καλα να περασετε!!! :x

εμας μας πγηρανε στο εσπα στην δευτερη επιλογη και ειχε 50 θεσεις ο σταθμος..

λογικα οταν βαζεις σταθμο με λιγες θεσεις ειναι πικρα..μαρια του χρονου βαλε πιο πολλες πειλογες και με πιο πολλες θεσεις ρε κριμα!

εγω θα μιλησω με την γιατρο για α ωραρια φαγητου που μας εχει τωρα θα τα πω και στον στθαμο και θα δουμε..λετε να μην τον παρουνε?? :(

θα πρεπει να τον ξεμοναχιαζουνε 11 περιπου γιαν ατ ον δωσουνε την φρουτοικρεμα και μετα φαγητο στις 2-2.30...αν δεν βολευτει? εχω προβληματιστει ειναι η αληθεια.. :?:?

αυτος ειναι..http://www.nipiakoskipos.gr/whyus.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα οχι 11 ατομα 11 το πρωι!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

αφρο πλακα με κανεις για τα κιλα?????? :shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

μπομπος και ο μικρος!! τελειααααααααααααααααααααα(μαρθα σε πεθυμησα!!!) :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακι να χαιρεσαι το Χαριλινακι σου!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] Παντα χαμογελα να βλεπεις το πανεμορφο μουτρακι της!!!! :D

Μωρη Γωγω και στο φαι τα ιδια σκατα ειμαστε!!!! κι εγω πιτογυρα περιμενω!!!! =p~=p~

Α προλαβα και ειδα τις κορες σου στις φωτο που εβαλες καταλαθος στο αλμπουμ της Μαριας και ΠΕΘΑΝΑ!!! Τι ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ βγαζεις μαρη;;;;!!!!!κι αυτα τα ματια της μπεμπουλας θα καψουν κοσμο!!!!! :x:x:x

Νατασουλα γιατι ετσι το Ρηνακι;;; λογω δοντιων;;;; :(:(:( μηπως βγαζει ετεροχρονισμενα τη ζηλεια;;; :roll:

Τι σε στεναχωρησε στη βαφτιση;;;

Βενακι τοσο καλα ηταν στο καμπινγκ;;;; βρε μηπως να αρχισω να το βλεπω με αλλο ματι;;;; μονη μου θα πηγαινα για 1-2 μερες,αλλα με παιδια μου φαινοταν πιο δυσκολο..οχι;;; :roll:

Ρε συ και τι τρωει τωρα ο Φιλιππακος;;; Ο σταθμος μου φανηκε πολυ ωραιος! κι αφου ειναι ιδιωτικος (γιατι στους δημοσιους δε μπορεις να εχεις και πολλες απαιτησεις λογω ελειψης προσωπικου) εννοειται οτι θα τους δωσεις ακριβεις οδηγιες για το φαγητο του μικρου!!! ;)

Νατασουλα,συμπεθερα και λοιπες εκδρομεις καλα να περασετε!!!! :D

Α Αφρο μαπα το γαλα σου να δωσεις ξενο!!!!! :lol::lol::lol:

ξεχασα τι αλλο ηθελα να πω...μου χει παρει το μυαλο η μυρωδια απο τα πιτογυρα!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα οχι 11 ατομα 11 το πρωι!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

=))=))=))=))=))=))=))θεικο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γεια σου Βενετια με τα ωραια σου!!!!

Γεια κ στις υπολοιπες!!!!!!!

Κ εγω θελω καμπινγκ..!Ω ναι!!!!!Κατι εχει αλλαξει...Ξυπναει ο αλλος μου εαυτος!!! :lol: Φοραω λευκα σορτσακια,Λευκα σκισμενα τζιν,εντονα χρωματα...Παραλιγο να φορεσω κ ημιδιαφανο μπλουζακι μονο με σουτιεν απο κατω! :P:P:P

Μαρη Θου ειναι δυνατον???Τριγλυκα??????Διαιτα!!!! :lol::lol:

Νατασακι περαστικα στην Ε!Δε θα σχολιασω τπτ αλλο αν δεν πας να σχολιασεις καμια φωτο ΜΟΥ!Μα σα δε ντρεπεσαι!Μονο στη δικια σου φωτο σχολιασες>?????? :evil::evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol:

Α!Θου!με τους κουμπαρους μας βγηκαμε ρε...Απο σουηδια που ηρθαν ;) ...Βεβαια εγω το κανονισα γτ οι αντρες βγαινουν συνεχεια μονοι τους κ η κουμπαρα εχει σαλταρει...μα ειναι δυνατον>??? :evil:

Αυτο που σας εγραψα για τη ζωη του αντρα που δεν αλλαζει...Με στενοχωρει οχι γτ θα ηθελα κ εγω να κανω αλλη ζωη απο αυτην που κανω!Μου φαινεται μωρε ανωριμοτητα το να συνεχιζεις στον ιδιο ρυθμο!Οκ!Κ θα βγεις κ θα περασεις χρονο μονη κλπ...Αλλα με μετρο!Αλλιως ημουν χωρις παιδι κ αλλιως τωρα!

Ωριμασα!Προχωρησα!ΘΕΛΩ να καθομαι στο σπιτι οταν κοιμαται!Να ειμαι ανα πασα στιγμη εκει!Δεν τελειωνει η ζωη!Τα 1α χρονια ειναι μεγαλυτερες οι αναγκες τους!

Κ αν ημουν αντρας...Νομιζω πως θα ηθελα νασυμμετεχω σε αυτη την αλλαγη!....Τεσπα!Τι νοημα εχει?Κουβεντα να γινεται!

Παντως Αργυρω μου ουτε 1/1000 δε θα εκανα κατι για να "αναγκαστει" ο αλλος να φερθει αλλιως!Κ με τι ρισκο?Την ισορροπια του παιδιου μου?Απαπα!Εγω το ζω αυτο!Εκεινος χανει στιγμες!...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στο Χαριλινακι μας!!!!!Ισα που προλαβα!!!!!!Χαρουμενη σε ολη της τη ζωη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγω!!! Ολα ετοιμα επιτελους! Δεν εκατσα καθολου σημερα!!

Μπηκα να πω χρονια πολλα στο Χαριλινακι μας και απο εδω!!!!!!!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif] Να ειναι παντα γερο το κοριτσακι σου Σισσιω μου!!!

Νατασα καλως ηρθες!!!!!!! Σε ειδα στο φεις και ησουν μια θεα!! Φτου φτου! Του χρονου ξερεις...καμπινγκ!! Διακοπες θα παμε ναι. Σε λιγες ωρες θα ειμαστε Παρισι!!!

Νατασουλα καλες διακοπες και σε εσας!!!!

Συμπεθερα και σε ολες :x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Κοριτσια παω να κλεισω τα ματια μου μια ωρα. Θα εχω ιντερνετ εκει οποτε θα τα λεμε το βραδακι. Φιλακια σε ολες!!!!!!! :YMHUG::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ αν ημουν αντρας...Νομιζω πως θα ηθελα νασυμμετεχω σε αυτη την αλλαγη!....Τεσπα!Τι νοημα εχει?Κουβεντα να γινεται!!

Αναστασι μου αν ησουν αντρας και σκεφτοσουν ετσι θα επρεπε να σε παρει η νασα να σου κανει πειραματα γιατι θα ησουν ειδος προς επιστημονικη μελετη!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ενα μετρο ομως ρε παιδακι μου να μην υπαρχει;;; ουτε κι εμεις ειναι καλο που με το που γινομαστε μανες,χανουμε εντελως το παλιο μας εαυτο και τις συνηθειες-ασχολιες μας...

Συμπεθερα αντε καλο ταξιδι και να γυρισει ανανεωμενη!!!! :-*:-*:-*

Καλο μηνα ειπα;;;;; :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ήρθα στο γραφείο σήμερα να τακτοποιήσω κάποια πράγματα και μετά πίσω :D

Παν μέτρον άριστον που έλεγε και ένας φίλος μου 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλο μηνα..εγω γτ δε βλεπω φωτο απο νατασα???????

νατασα ποτε θα σε δω ε??????????????

απο μεθαυριο τερμα τα γλυκα..τωρα ετοιμαζομαι να φαω 2 φετες με μερεντα :oops::oops::oops: μα τι εξαρτησηηηη

χθες πεξαμε ταμπου κ χαρτια..

ηπιαμε κ λιγο μπυρα κ λιγο βοτκα :o:o:o κ αργησα να κοιμηθω κ ξυπνησα απο 7,30 :twisted::twisted::lol::lol: \

φιλια σε ολες

αυριο γυρναω :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ταμπου και χαρτια;;;; γουσταρω τρελα!!!!! εγω με ποιον θα παιξω;;;;; :((:((:((

Εμενα η μπουμπου ξυπνησε κλασικα γυρω στις 7,αλλα επειδη ημουν κομματια της εβαλα πιπιλα και ξαναξυπνησε 8:20!!! τη πηρα στο κρεβατι,ηπιε το γαλα ξανακοιμηθηκαμε και σηκωθηκαμε 10!!!! \M/ \M/

Αυτο βεβεαι γιατι Αλεξ ακομα κοιμαται!!!!! :o πρωτη φορα τοσο πολυ!!!

Μαρακι συμφωνω με το φιλο σου,παν μετρο αριστον! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα!!! :D

Σας έλειψα; :D

Σας έχασα αγαπημένες, αλλά σας στέλνω την αγάπη μου!

Αδύνατο να σας διαβάσω, είναι 50 ολόκληρες σελίδες!!! :shock::lol:

Κάναμε λίγα μπανάκια στη θάλασσα, ήρθαμε και λίγο βουνό τώρα και την Τετάρτη ξανά στο φούρνο τα κεφάλια (κυριολεκτικά!!!) :lol:

Χρυσοκουμπαροσυμπεθεράκι μου, πολλά πολλά πολλά συγχαρητήρια κι από δω!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Τι άλλο συγκλονιστικό έχασα;

Πείτε μου λεπτομέρειες για τη Χρύσα... Είναι καλά; Πότε γέννησε; Πως; Βγήκε απ' το μαιευτήριο;

Σας φιλώ ολόγλυκα ΟΛΕΣ μία-μία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crete 2011 002.JPG[/attachment:sx8mkw4r]Κοριτσια χαιρετω!! με καθυστερηση διοτι στο χωριο δεν εχω ιντερνετ και οταν παω σε καποιο καφε ισα που προλαβαινω να ελεγξω εμαιλ κλπ...

Με καθυστερηση λοιπον να πω ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ που γνωρισα τη Τονια, τη Θουλη, την αδερφη της Θουλης και την Ποπη (Τεο κουλ)...Δεν θα εχανα ευκαιρια ναε ρθω, σιγα 125 χλμ Σητεια -Ηρακλειο δεν ειναι κ τιποτα! Τα αξιζατε!

Μην ξανακουσω την Τονια κ την Θουλη να μιλανε για κιλα!!! Εγω οταν το σεμπινι ηταν 5 μηνων ημουν 3 φορες οσο ειστε και οι δυο μαζι!!!

Τα μωρα τελεεια! Ο μικρουλης της Θουλης κοιμηθηκε στην αγκαλια μου, συγκινηθηκα (αλλα οχι!! δεν ετοιμαζομαι για δευτερο!!!)...

Σας τραβηξα και μια φωτο, εγω δεν ξερω γιατι αλλα φαινομαι χοντρη, εχω ενα θεμα τελικα εμ τις φωτογραφιες, βγαινω ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ...

Αντε καμαρωστε μας!!

post-14333-13873937448185_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...