Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

σε καταλαβαινουμε λεβου μου!τι να πω..την οωρηξια μπορει να την εχασες και να μην την ειδες στο τεστακι..και παντα μπορει ενας κυκλος να μην εχει οωρηξια αλλα δε σημαινει τιποτα..γιατι δεν κανονιζεις στον επομενο κυκλο να την παρακολουθησεις με υπερηχο;και να μιλησεις στο γιατρο σου να δεις λιγο τις ορμονες να ηρεμησεις τουλαχιστον..πολλες φορες απλα θελει το χρονο του.Μια ζεστη τεραστια αγκαλια απο μενα κι ευχομαι συντομα να μη σε πιανει το παραπονο με τιποτα αλλα να εισαι ευτυχισμενη με ενα μωρακι στην κοιλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ πολύ cuandaki μου γλυκό, είχα στο πρόγραμμα μετά την περίοδο να κλείσω ραντεβού με τον γιατρό για τεστ Παπ οπότε θα συζητήσω μαζί του και θα δούμε που θα πάει όλο αυτό....

Να είστε καλά πάντως οι εγκυούλες που δεν μας ξεχνάτε και μας συμπαραστέκεστε! Πολλά φιλάκια στα σποράκια σας, να προσέχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστώ cuando mou,

αλλά επηρρεαζεσαι.. θα σου στείλω πμ να σου πω τι έγινε...

Τέλος παντων.... Είμαι καλύτερα σημερα αν και το σκέφτηκα αλλά θα φύγει που θα παει...

Απορώ με την γαιδουριά του ομως, να κατσει να πει και στον άλλο αυτά που είπε. ..

Μουλαρια,,,

αχ δεν διαβασα τι εγινε σημερα..το σημαντικο ειναι οτι ηρεμησες..μην ακους κανενα καμια ιστορια δε μοιαζει με αλλες και μην αφηνεις κανεναν εκτος απο τον γιατρο σου που εμπιστευεσαι να σου λεει τη γνωμη του..ε;
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια στα παλια και στα νεα..και λεω νεα αυτα που ειναι στην κοιλια ;) εμ τι να κανουμε γυναικοπαρεακι γιναμε τελεικα :-p για να δουμε πια θα φερει τον παιδαρο :lol::lol:

λεβου μου ολες μας τα εχουμε σκεφτει αυτα αλλα ακρη δεν βγαζουμε μονο αγχωνομαστε περισσοτερο.μην σκεφτεσαι τιποτα μονο να κοιτας τι θα κανεις για να ερθεις και εσυ στην θεση τους.συμφωνω και εγω με την κουαντο να πας να σε παρακολουθει ο γιατρος για να εισαι σιγουρη για την ωορρηξια σου.καντο για ενα μηνα μονο να δεις και τι θα σου πει...ευχομαι γρηγορα να φουσκωσεις σαν μπαλονι :lol::lol::-*:-*:-*

λιλ ευχομαι ολα καλα να ειναι την Δευτερα :-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-

cuando μου φιλακια σας πολλα :-*:-*:-*:-*:-*

stroumf80 καλα εκανες και πηγες ετσι ξεσπας και μετα ηρεμεις.η Αγια Ειρηνη θα μας βοηθησει ολες μας ειμαι σιγουρη!σε λιγο καιρο θα κοκκινησουμε ετσι οπως μας εχουν στριμωξει οι εγκυουλες δεν θα μας αφησουν να φυγουμε :-p τοσα φυσηματακι ριχνουνε τσαμπα θα πανε νομιζετε?αμ δε...

twiggy μου ολα καλα εσυ?μεγαλωνετε μεγαλωνετε?πολλα φιλακια στο μπεμπακι σου :-*:-*:-*

αναστασακι,μερεντουλα :x:x:x:x@};-@};-@};-@};-@};-:-*:-*:-*:-*

σιακι μου ευχομαι να εισαι πολυ καλα εχουμε καιρο να μιλησουμε να ξερεις σε σκεφτομαι και θελω να ειστε καλα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-@};-

Madi,x+m που ειστε εσεις μαννουλες?φυσηματακια θελουμε μην μας ξεχνατε ;)

μορουλι και εσυ χαμενη εισαι?βρε τι γινεται σκορποχωρι γιναμε μου φαινεται..

το μαρικακι μας και αυτη εχει να φανει καιρο.που εισαι ρε φιλεναδα να δωσεις καμια γυριστη [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] μπας και μυρισει η σια και μπει να μας παρει ολους σβαρνα :lol::lol::lol::lol::lol: οχι τιποτε αλλο αλλα τωρα με την μπεμπα θα ειναι διπλες και φαντασου μαλλι που θα κανω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αντε κοριτσια ελατε ολες να μοσχοβολησει το μαμμυ..πραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααατςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :-o:-o:-o με το παρδον :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose τι ωραιο μηνυματακι γεματο όμορφες φατσούλες!!!

Πολύ καλο!! Πολύ καλο!!!!

Εσυ τι κανεις? Πώς είσαι??

Σου στέλνω πολλές πολλές φατσούλες!!!

[smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif]

Καλό απόγευμα

;););););););););););););););););););)

καλησπερα κοριτσια στα παλια και στα νεα..και λεω νεα αυτα που ειναι στην κοιλια ;) εμ τι να κανουμε γυναικοπαρεακι γιναμε τελεικα :-p για να δουμε πια θα φερει τον παιδαρο :lol::lol:

λεβου μου ολες μας τα εχουμε σκεφτει αυτα αλλα ακρη δεν βγαζουμε μονο αγχωνομαστε περισσοτερο.μην σκεφτεσαι τιποτα μονο να κοιτας τι θα κανεις για να ερθεις και εσυ στην θεση τους.συμφωνω και εγω με την κουαντο να πας να σε παρακολουθει ο γιατρος για να εισαι σιγουρη για την ωορρηξια σου.καντο για ενα μηνα μονο να δεις και τι θα σου πει...ευχομαι γρηγορα να φουσκωσεις σαν μπαλονι :lol::lol::-*:-*:-*

λιλ ευχομαι ολα καλα να ειναι την Δευτερα :-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-

cuando μου φιλακια σας πολλα :-*:-*:-*:-*:-*

stroumf80 καλα εκανες και πηγες ετσι ξεσπας και μετα ηρεμεις.η Αγια Ειρηνη θα μας βοηθησει ολες μας ειμαι σιγουρη!σε λιγο καιρο θα κοκκινησουμε ετσι οπως μας εχουν στριμωξει οι εγκυουλες δεν θα μας αφησουν να φυγουμε :-p τοσα φυσηματακι ριχνουνε τσαμπα θα πανε νομιζετε?αμ δε...

twiggy μου ολα καλα εσυ?μεγαλωνετε μεγαλωνετε?πολλα φιλακια στο μπεμπακι σου :-*:-*:-*

αναστασακι,μερεντουλα :x:x:x:x@};-@};-@};-@};-@};-:-*:-*:-*:-*

σιακι μου ευχομαι να εισαι πολυ καλα εχουμε καιρο να μιλησουμε να ξερεις σε σκεφτομαι και θελω να ειστε καλα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-@};-

Madi,x+m που ειστε εσεις μαννουλες?φυσηματακια θελουμε μην μας ξεχνατε ;)

μορουλι και εσυ χαμενη εισαι?βρε τι γινεται σκορποχωρι γιναμε μου φαινεται..

το μαρικακι μας και αυτη εχει να φανει καιρο.που εισαι ρε φιλεναδα να δωσεις καμια γυριστη [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] μπας και μυρισει η σια και μπει να μας παρει ολους σβαρνα :lol::lol::lol::lol::lol: οχι τιποτε αλλο αλλα τωρα με την μπεμπα θα ειναι διπλες και φαντασου μαλλι που θα κανω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αντε κοριτσια ελατε ολες να μοσχοβολησει το μαμμυ..πραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααατςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :-o:-o:-o με το παρδον :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια! απ'ο,τι διάβασα έχουμε girl power!!! με το καλό στην αγκαλίτσα σας, τα μωράκια σας και σύντομα όλα τα κορίτσια να είναι φουσκίτσες!

cuandaki χαίρομαι πολύ για σένα! αλήθεια, ο κινέζος τι προέβλεπε??? :lol::lol::lol: σ'εμένα θυμάσαι έλεγε κοριτσάκι, αλλά τελικά το πουλάκι, πουλάκι και να! ένας αγόραρος!!!

levou, εφόσον κοριτσάκι μου σκοπεύεις να πας για τεστ παπ, κανόνισε να είναι κατα 14η μέρα, για να δεις το αυγουλάκι σου. πάντως εγώ δεν κατάφερα να "εξακριβώσω" ωορρηξία με το τεστάκι (ψηφιακό, νομίζω clear blue) και για 2 μήνες που το έκανα, φατσάκι να μου χαμογελάει δεν είδα :?

τώρα που πήγα για παπ, κανόνισα και ήταν 14η μερα, οπότε είδα το έτοιμο αυγό μου. χαλαρά λοιπόν!

Αναστασάκι, πλησιάζει η μεγάλη μέρα! τι καλά [smilie=love7.gif]

στρουμφακι και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν για το μωράκι, εύχομαι να ευοδωθούν οι προσπάθειες και σύντομα οι κοιλίτσες να είναι ΝΑ! με το συμπάθειο!

ακούστε και το τελευταίο που έμαθα βρε κορίτσια: τώρα που πήγα για το παπ - επέλεξα γυναίκα γιατρό κ στην περιοχή μου - μου έκανε αναλυτικό υπέρηχο και μου εξήγησε ότι η μήτρα μου είναι οπίσθια. ήξερα βεβαια ότι ήταν προς τα πίσω, αλλά όχι ότι ήταν "εντελώς, μα εντελώς οπίσθια"...... συμπέρασμα που εξάγεται απο την παραπάνω διαπίστωση είναι ότι σε αυτές τις περιπτώσεις, συστήνεται στις γυναίκες να μένουν μπρούμυτα μετά την επαφή για να φτάσει το σπέρμα εκεί όπου πρέπει (να βοηθηθεί) :shock:

προσωπικά, δεν γνωριζα ούτε κ φανταζόμουν τέτοια περίπτωση, δεν την εφάρμοσα καν...προφανώς, είπε η γιατρός ότι είναι δυνατό το σπέρμα μας, ωστόσο υποστηριξε ότι είναι και θέμα τυχης.

τόσο καιρό εδώ στο φόρουμ, ακούω κορίτσια να λένε για πόδια ψηλά, αλλά τελικά μπορεί έτσι να μην βοηθηθεί καθόλου η όλη διαδικασία της σύλληψης...

φαντάζομαι ότι θα έχετε διαπιστώσει τη θέση της μήτρας σας, αλλά καλού κακού δεν ξαναρωτάτε τον γιατρό? εμένα, καλός, χρυσός κ άγιος, αλλά δεν μου είχε αναλύσει και πολλά. ήξερα μεν, όχι με σαφήνεια, δε...

φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις κούκλες, ήθελα πραγματικά να σας ευχαριστήσω όλες για την συμπαράσταση και την κατανόηση! Είναι πολύτιμες οι συμβουλές σας και ο καλός σας λόγος, δυστυχώς οι απ'έξω που δεν ξέρουν ή δεν τους κόβει μόνο χοντράδες και κακίες ξέρουν να πετάνε! :evil::twisted:

Εντάξει εμείς δεν έχουμε πεί σε κανέναν ότι προσπαθούμε για παιδάκι (και το περνάμε μόνοι μας όλο αυτό) αλλά τα πικρόχολα ή ηλίθια σχόλια δεν λείπουν... "Τι περιμένετε και δεν κάνετε παιδί?? Μήπως δεν μπορείτε?? Μετά θα προσπαθήτε και δεν θα πιάνετε!" και άλλα τέτοια ευχάριστα....

Η αλήθεια είναι πως πληγώνομαι και στεναχωριέμαι αλλά τουλάχιστον είμαι αρκετά τυχερή να έχω όλες εσάς που με καταλαβαίνετε και με συμβουλεύετε. Επίσης έχω τον καλύτερο άντρα του κόσμου και αγαπιόμαστε απίστευτα οπότε νιώθω πως μαζί μπορούμε να ξεπεράσουμε τα πάντα!!!!

Ούφ! Έβγαλα τα εσωψυχά μου πάλι.... :oops:

Στέλνω την αγάπη μου και τις ευχές μου σε όλες και σε κάθε μία ξεχωριστά, να είστε όλες καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ LEVOU ΑΣΤΕΡΙ!!!!!!!!!!

ΓΙΓΑΝΤΑ ΜΟΥ ΕΣΥ!!!!

ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΚΟΥΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ!!

ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ........ ;)

ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝ!!

ΗΡΘΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ(ΚΑΙ ΠΟΤΕ??ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ!!!!)...ΟΜΩΣ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ...ΑΑΑ

ΚΑΛΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΑΛΙ....ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ....

ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΡΝΙΟΜΟΥΝ ΠΕΙΣΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΤΟ ΚΑΚΟ!!!

ΕΙΧΑΝ ΔΙΚΙΟ............ΜΕΓΑΛΟ!!

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ''ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙ........''

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ!!!!!

ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.........

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumf80 ευχαριστω πολυ!ετσι πρεπει να ειναι η ζωη μας με χαμογελα και αισιοδοξια.καλα ειμαι εγω δοξα το Θεο.μπορει η περιοδος μου να ερχεται αλλα ειμαι συνηθισμενη πλεον..συνεχιζουμε δυναμικα φυσικα :D:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

ωραιες οι φατσουλες σου γεματες εκπληξη ;) ετσι καποια μερα θα ερθουν και τα μωρακια μας θα ειναι μια εκπληξη μεγαλη ;;);;)

χουανιτακι μου φιλια πολλα και στο σκυλακι σου :-p:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

λεβου μια μεγαλη αγκαλια απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: κλεισε τα αυτια σου και προχωρα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou γεια σου και σε όλα τα κορίτσια φυσικά, που προσπαθούμε για το θαυματακι! εχω να σου πω μια μικρη ιστοριούλα. Λοιπον, έχω μια φίλη παντρεμένη εδώ και 3 1/2 χρόνια. Προσπαθουσε για μωράκι αλλά τίποτα, έκανε εξετάσεις ο άντρας της όλα καλα, έκανε και αυτή όλα καλά. ενα μικρο θέμα με την περίοδο είχε αλλά όχι κάτι σοβαρό.πριν απο μερικους μήνες έκανε μια μικροεπεμβαση για κονδυλώματα και πήγαν όλα καλα. Έπρεπε αυτό το μήνα να κάνει ένα τεστ παπ για ναδει αν όλα πήγαν καλά. Στο διαστημα αυτο ειχε αρχισει να το ψάχνει πιο εντατηκά και ειχε κλείσει να κάνει και σαλπιγγογραφία. Παει λοιπον στο γιατρο την εξετάζει και της λέει "είσαι έγκυο", έχασε την γη! Δεν μπορούσε να το πιστεψει, και μάλιστα 6 εβδομάδων. Χρειάστηκε να ξαναπάει για να το πιστέψει!Ξέρεις λοιπόν πότε έμεινε, το καλοκαίρι που μετακόμησε σε άλλο σπίτι και που είχε για ένα μήνα φιλοξενούμενους, το ξέχασε και έμεινε. Αυτά είναι τα παιχνίδια του μυαλού! Το σποράκι πιάστηκε τον Αυγουστο τον μήνα της Παναγίας και αυτο για να μας πει ότι είναι εκεί και ότι ο θεούλης δεν θα αφήσει κανέναν!!!

Φιλιά πολλά σε όλες σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...είμαι καινούργια στο φόρουμ κ πολύ απογοητευμένη μετά το αποτέλεσμα της 2ης αποτυχημένης εξωσωματικής....δεν άφησα τον εαυτό μου να κλάψει αυτή τη φορά...βαρέθηκα να κλαίω... κ δε πιστεύω πια ότι φταίει το άγχος....μάλλον κάτι έχω και δε μπορώ να το βρω.... γίνανε και οι 2 σε ιδανικές συνθήκες.... η μία με 2 άριστα κ η 2η με 3 άριστα έμβρυα... κουράστηκα...αλλά δεν έχει γυρισμό αυτός ο δρόμος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha gino ...... Δεν πρέπει να απογοητεύεσε! Η αποτυχια θα πρέπει να σε κάνει πιο δυνατή, καταλαβαινω πως νοιώθεις όλες έχουμε περάσει απο αυτή την δύσκολη κατάσταση αλλά ο σκοπός ειναι αυτός που μας δίνει δύναμη!Εγώ μόλις χθες πήγα για ωοληψία και τελικά το ωάριο μου δεν ήταν καλο και δεν προχώρησα. Φαντασου ότι σήμερα 'ημουν έξω με τον αντρούλη μου και περιμένω πως και πως να έρθει ο επόμενος μήνας να ξαναρχίσουμε! Εχω κάνει άλλες 2 αποτυχυμένες.. Είπα ότι η επόμενη θα είναι και η τελευταία, τα οικονομικά δεν αντέχουν!

όμως τι σου είπε ο γιατρός σου? Τι φταίει?Που την έκανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα & Καλή εβδομάδα!!

tha gino manoyla, μην είσαι έτσι κοριτσάκι, έτυχε,ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ, θέλει λίγο χρόνο ακόμα και θα τα καταφέρεται. Ο γιατρός σας είπε κάτι, μιλήσατε?

Προσπάθησε να ξεσπάσεις, γιατί αν θα σου πουμε μην στεναχωριέσαι δεν είναι λογικό και δεν είναι δυνατόν. Ξέσπασε και προσπάθησε να βρεις την δύναμη να συνεχίσεις. Το οφείλεις στον εαυτό σο, να προσπαθήσετε πάλι!!!!

Ο γιατρός είπε κάτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose μου ετσι αισιοδοξια θελουμε και γελαστες φατσουλες!!! :D:D:D

Ολα θα γινουν!!!

Εγω μολις γυρισα απο το γιατρο και επεσα στο κρεβατι...ουτε να δουλεψω δεν μπορω σημερα.

Εχω μαλλον κρυωσει :(

Μου ειπε οτι παμε καλα και την Τεταρτη ξεκιναμε τη διεγερση.Μαλλον τελος του μηνα θα γινει η ωοληψια... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Με το καλο ολες μας κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα γινω μανουλα...μην απογοητευεσαι.καθε θετικη σκεψη θα βαλει ενα λιθαρακι να ερθεις πιο κοντα στο επιθυμητο αποτελεσμα. σιγουρα δεν γνωριζω πως αισθανεσαι και πως ειναι η ολη διαδικασια που περνατε απο πρωτο χερι. ομως και εγω δεν συνελλαβα με την μια.περιμεναμε 4 μηνες. τους πρωτους 3 με αγχος γιατι ειχα πολυκυστηκες, και σχεδον ανυπαρκτη περιοδο. αστατος κυκλος κλπ.ουτε καν ποτε υπηρχε ωορηξια δεν ξεραμε.οταν ειπα τελος, οτι ειναι να γινει θα γινει, τοτε και εγινε!!μαλιστα καθυστερησα να κανω τεστ γιατι το ειχα βγαλει απο το μυαλο μου εντελως!!κι ομως...ηρθε!

μια πολυ καλη μου φιλη εκανε 3 προσπαθειες εξωσωματικης και ειπε και τελευταια. ε ηταν και τυχερη η τελευταια.γεννησε μια κουκλιτσα και να σου πω και κατι ακομα... πριν 1 χρονο ξανα εμεινε εγκυος χωρις να το περιμενει. ηρθε και ενα αγορακι με εντελως φυσιολογικες διαδικασιες.

χαλαρωσε το μυαλουδακι σου και το σωμα σου. ολα θα ερθουν και θα ειναι πολυ πολυ ομορφα!!στο ευχομαι ολοψυχα σε σενα και οσες θελουν να γινουν μανουλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?

Θελω αισιοδοξια απο ολες αλλιως δεν παλευεται.Σκοπος ζωης ειπαμε τα μωρακια μας!!!!

Λοιπον σκεφτομαι να μικρυνω λιγο την λιστουλα μας και να αφησω μονο τα κοριτσια που θα μεινουν εγκυες πολυ συντομα(ειμα σιγουρη),γιατι νομιζω ειναι λιγο κουραστικο να φαινεται αυτος ο σιδηροδρομος προς τα κατω.....εκτος κια ν καποια θελει να την αναλαβει και να μην την πειραξω καθολου.

Πειτε μου οτι θελετε!!!!

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σε ολες!!!!!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha gino ...... Δεν πρέπει να απογοητεύεσε! Η αποτυχια θα πρέπει να σε κάνει πιο δυνατή, καταλαβαινω πως νοιώθεις όλες έχουμε περάσει απο αυτή την δύσκολη κατάσταση αλλά ο σκοπός ειναι αυτός που μας δίνει δύναμη!Εγώ μόλις χθες πήγα για ωοληψία και τελικά το ωάριο μου δεν ήταν καλο και δεν προχώρησα. Φαντασου ότι σήμερα 'ημουν έξω με τον αντρούλη μου και περιμένω πως και πως να έρθει ο επόμενος μήνας να ξαναρχίσουμε! Εχω κάνει άλλες 2 αποτυχυμένες.. Είπα ότι η επόμενη θα είναι και η τελευταία, τα οικονομικά δεν αντέχουν!

όμως τι σου είπε ο γιατρός σου? Τι φταίει?Που την έκανες?

o γιατρός στενοχωρήθηκε κ αυτός....πίστευε ότι αυτή τη φορά θα είναι οκ...την προηγούμενη θεωρεί ότι ήμουνα άτυχη....υποτίθεται ότι το μόνο πρόβλημα είναι η ασθενοσπερμία...και ότι εγώ δεν έχω... αλλά αφού δεν έχω γιατί δε γίνεται εμφύτευση??? κάνω καλά ωάρια...όχι πολλά (150 Puregon)7 περίπου αλλά μου πήρανε 4 και τις 2 φορέςτα άλλα δε τα προλάβαμε γιατί αν προλαβαίναμε αυτά θα ήταν ανώριμα τα άλλα που ήταν πιο λίγα...διαρούνται μια χαρά τα 3.. οικονομικά είμαστε ταπί...

ο άνδρας μου απολύθηκε...

εσύ κάνεις χωρίς φάρμακα??? γι αυτό μπορείς τον επόμενο μήνα???γιατί εμένα μου λέει πρέπει να περάσουν 3 μήνες...πριν 3 μήνες είχα κάνει την πρώτη...και άντε να περιμένω 3 μήνες....λεφτά θα υπάρχουν?????????

μήπως πρέπει να κάνω κάποιες εξετάσεις??? για νκ κύτταρα έχετε κάνει??

σε σένα τι φταίει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα γινω μανουλα...μην απογοητευεσαι.καθε θετικη σκεψη θα βαλει ενα λιθαρακι να ερθεις πιο κοντα στο επιθυμητο αποτελεσμα. σιγουρα δεν γνωριζω πως αισθανεσαι και πως ειναι η ολη διαδικασια που περνατε απο πρωτο χερι. ομως και εγω δεν συνελλαβα με την μια.περιμεναμε 4 μηνες. τους πρωτους 3 με αγχος γιατι ειχα πολυκυστηκες, και σχεδον ανυπαρκτη περιοδο. αστατος κυκλος κλπ.ουτε καν ποτε υπηρχε ωορηξια δεν ξεραμε.οταν ειπα τελος, οτι ειναι να γινει θα γινει, τοτε και εγινε!!μαλιστα καθυστερησα να κανω τεστ γιατι το ειχα βγαλει απο το μυαλο μου εντελως!!κι ομως...ηρθε!

μια πολυ καλη μου φιλη εκανε 3 προσπαθειες εξωσωματικης και ειπε και τελευταια. ε ηταν και τυχερη η τελευταια.γεννησε μια κουκλιτσα και να σου πω και κατι ακομα... πριν 1 χρονο ξανα εμεινε εγκυος χωρις να το περιμενει. ηρθε και ενα αγορακι με εντελως φυσιολογικες διαδικασιες.

χαλαρωσε το μυαλουδακι σου και το σωμα σου. ολα θα ερθουν και θα ειναι πολυ πολυ ομορφα!!στο ευχομαι ολοψυχα σε σενα και οσες θελουν να γινουν μανουλες!!

μέχρι τώρα αυτό προσπαθούσα...θετική σκέψη...αλλά τίποτα δεν έγινε....2 χρόνια προσπαθούμε... δεν έχω κ πολλά περιθώρια...σε λίγους μήνες 37........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς προσπαθούμε πάνω από ένα χρόνο και σκεφτόμαστε πολύ σοβαρά πλέον την εξωσωματική :?

Δεν έχω ιδέα από πού να ξεκινήσω και τι να κάνω...σήμερα πρώτη μέρα περιόδου, είμαι στις μαύρες μου και πρέπει να αποφασίσω τι θα κάνω και πού...δεν ξέρω πού να απευθυνθώ αυτή τη στιγμή-ούτε γυναικολόγο δεν έχω... Ξέρω ότι είναι ακριβή η διαδικασία και ο καημένος ο αντρούλης μου δε θέλει να μου χαλάει χατίρι αλλά είμαστε ολίγον στενάχωρα λόγω δανείων κλπ...

Αν μπορεί να με διαφωτίσει κάποια κοπέλα για τη δική της εμπειρία, να προετοιμαστώ τουλάχιστον ψυχολογικά. Επίσης επειδή βρήκα διάφορα κέντρα εξωσωματικής στο ίντερνετ για Θεσσαλονίκη, δεν ξέρω όμως καθόλου τι παίζει με ειδικευμένους γιατρούς,αν ξέρει κάποια,ας μου στείλει πμ.

Ευχαριστώ πολύ :roll:

PS tha_gino_manoyla, αυτό με την ηλικία και τα περιθώρια που στενεύουν το νιώθω και εγώ πολύ πολύ έντονα και σε καταλαβαίνω.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για Θεσ/κη δεν ξέρω... είμαι Αθήνα... εγώ έκανα κ 4 σπερματεγχύσεις πριν την εξωσωματική....μετά τους 10 μήνες αρχίσαμε να παρακολουθούμε ωορηξία να σιγουρεύουμε ότι σπάει το ωάριο κτλ....όλα καλά φαινόταν αλλά τίποτα...στον 1 χρόνο ξεκινήσαμε σπερματεγχύσεις.... πρέπει να πας πρώτα σε γυναικολόγο να εντοπίσετε το πρόβλημα..ο άντρας σου έχει κάνει σπερμοδιάγραμμα??? εμάς σε ένα χρόνο περίπου 8.000 ευρουλάκια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8.000ευρώ :shock:

Πολλά λεφτά κοριτσάκι...Ελπίζω η επόμενη φορά να είναι η τυχερή σου...Μου λένε ότι πρέπει να είσαι χαλαρή, ήρεμη και αισιόδοξη...εύκολο να το λες αλλά στην πράξη είναι πολύ πολύ δύσκολο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα, φιλενάδα, Ρόουζ, εδώ είμαι και εγώ... κάπως αργοπορημένη... έχω χάσει πολλές ημέρες γιατί δεν έμπαινα στο μάμμυ.

Να σου ρίξω μια στριφογυριστή, μακρόσυρτη, ενισχυμένη, και πολύ καυτερή;;;;;;;;;; Χθες φάγαμε σε Μεξικάνικο.... [smilie=booty.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=booty.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=booty.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=fart.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif][smilie=puke.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_farao.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=hippy2.gif][smilie=love1.gif][smilie=icon_rr.gif] [smilie=icon_scratch.gif]

Διαλέγεις μαλλί και παίρνεις... [smilie=munky2.gif][smilie=munky2.gif][smilie=munky2.gif]:D:D:D:D

Εμείς, φτού και απο την αρχή :-w:-w:-w:-w Η κυρία ήρθε και έφυγε!

Λίλ καλή επιτυχία φιλενάδα, κάπου είδα ότι ξεκινάς διέγερση. Άντε με το καλό, με το καλό, να πάρεις και εσύ τη θέση σου στην κόκκινη λιστούλα [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Levou σε νοιώθω βαθιά...

Πολλά φιλάκια σε όλες τις γκαστρούλες μας :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* και πολλές αγκαλίτσες σε όλες τις υποψήφιες γκαστρούλες της λιστούλας μας :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!

Σε ευχαριστω πολυ Marikaki μου, αυριο ξεκιναω.... :ympray::ympray::ympray:

Και εσυ να ξεκινησεις με το καλο!!!!! :x:x:x

Ετσι ριξε καμια καφτερη μπας και γινω καλα δεν θα δουλεψω και σημερα, ποναει ο λαιμος, εχω συναχι τρεχει το ματι μου, ευτυχως σταματισε ο πυρετος... :mrgreen:[smilie=happy5.gif] [smilie=icon_geek.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΤΡΕΛΛΟΚΟΡΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ!!!!!!! :D

LIL ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΕΦΕΡΕΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΕΣ???

ΤΑ ΒΓΑΛΑΜΕ ΟΛΑ ΕΞΩ????????? :lol:

ΓΙΑ ΗΡΕΜΗΣΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΜΑ ΣΕ ΛΙΓΟ!!!!!!!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!

ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΜΑΡΙΚΑΚΑΚΙ ΤΟ ΚΛΑΝΙΔΟΚΟΡΙΤΣΟ!! :P

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡ!!!!!!!!!!!!!!!

:!:

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ???ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΠΗΡΕΣ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ??

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΛΙΣΤΑ........ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΒΓΑΛΕ ΤΙΣ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΚΡΥΝΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!

ΑΥΤΑ ΛΟΙΠΟΝ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΕΑΑΑΑΑΑ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΦΥΣΤΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΚΑΛΑ........

ΕΝΑ ΦΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ!

ΦΙΛΙΑ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...