Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!

Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΧΑΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.

morouli ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ. ΕΧΩ ΒΡΕΘΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΚΟΨΟΥΜΕ ΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝΕ ΤΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ. ΠΑΝΤΑ ΕΛΕΓΑ "ΓΙΑΤΙ, ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ;" ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΣΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΘΕΜΑ ΘΕΟΥ. ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΙΑΖΟΜΑΙ. ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΛΕΜΕ ΜΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ, ΕΠΕΡΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΝΙΩΘΑ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΗ, ΓΙΑ ΔΑΝΕΙΚΑ ΩΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ. ΗΡΘΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ. ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΟΛΑ ΣΤΟ ΠΛΑΙ...... ΤΟΥΣ ΔΙΕΨΕΥΣΑ ΟΛΟΥΣ. ΗΡΘΕ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ. ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ......... ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!!!

LIL ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΕΥΧΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟ. [smilie=occasion13.gif]

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΩΟΛΛΗΨΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ. %%-

xouanitaki ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΜΑΣ!!!! ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!! ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ.

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΑΚΡΙΣΩ ΑΠΟ ΧΑΡΑ ΜΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΓΕΜΑΤΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΑΠΟ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπάμαι πολύ Μωρούλι.....δεν ξέρω τι να πω για να νιώσεις καλύτερα.....απλά κ μόνο κάνε ότι σε κάνει να νιώθεις καλύτερα....

stroumf.....θα έχεις θετική χοριακή...το νιώθω....

και Lil..... καλή επιτυχία..................... θα τα καταφέρουμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli μου μην το βάζεις κάτω!ξέρεις σε πόσες γυναίκες έγινε πρόταση για δανεικά ωάρια κι αφού έπεσαν στα πατώματα έμειναν έγκυες είτε με δικά τους είτε και με τον πατροπαράδοτο τρόπο;δεν θέλω να φοβάσαι, στενοχωρήθηκα πολύ και φαντάζομαι οτι κι εγώ έτσι θα ένιωθα, όμως κάνε υπομονή, θα ανταμειφθούμε σίγουρα!

Ελίνα μπράβο!!!τέσσερεις :o διδυμάκια;χαίρομαι πολύ, το μήνυμά σου είναι πολύ αισιόδοξο.Κι εγώ νιώθω πως όταν έρθει εκείνη η ώρα δεν θα θυμάμαι πόσος χρόνος πέρασε, τόσο ευτυχισμένη θα είμαι.

Χ+Μ περαστικούλια κι υπομονή, θα περάσει η αδιαθεσία.Αχ, πότε θα καταφέρουμε να το βγάλουμε από το μυαλό μας ;εχεις απόλυτο δίκιο αλλά αυτό μας τρώει.

Στρουμφάκι καλή επιτυχία!!! :)

Melipikto νομίζω ότι αυτή η ευαισθησία μας δεν θα μας βγει σε καλό.Αυτό το πράγμα με τα βαφτίσια φέτος;έχω γίνει εντελώς ακοινώνητη αλλά δεν με νοιάζει πια γιατί το κάνω για δική μου προφύλαξη και βέβαια χαίρομαι για τους ανθρώπους αλλά...αυτό το αλλά που όλες έχουμε νιώσει.Καλά έκανες και δεν πήγες, αυτό έλειπε, μη νιώθεις άσχημα.Σου είπα, ο κόσμος είναι σκληρός και καμιά φορά παίζει και να αντλεί ικανοποίηση από το δικό σου πόνο.Ή, απ΄λούστατα είναι στην κοσμάρα του και δεν μπορεί να σε νιώσει.Δεν είναι κακό, εμείς προχωράμε ακάθεκτες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουλάκι μου γλυκό λυπάμαι πολύ! δεν έχω λόγια και δεν νομίζω να υπάρχει κάτι που να σε κάνει να νιώσεις καλύτερα! εύχομαι πολύ σύντομα να γίνει το θαύμα και για εσάς και να στεναχωριέσαι άδικα τώρα!

Λιλάκι την κάνατε;;; πώς πήγε;;; καλή επιτυχία μάτια μου!

Αγγέλα μου έχεις πολύ δίκιο, αυτό το αλλά είναι μεγάλη υπόθεση!!!

Ελίνα μου ευχαριστούμε για τα όμορφα λόγια και την αισιδοξία! το timing παίζει μεγάλο ρόλο είναι αλήθεια! να χαίρεσαι τα πιτσιρικάκια σου!!!

Χ+Μ μου 11 εβδομάδων!!!!!!!!!! περνάει ο καιρός,ε;;; κάνατε αυχενική;;; σε μία βδομαδούλα λογικά θα φυγουν όλα τα συμπτώματα και θα νιώθεις καλύτερα! ταλαιπωρήθηκες πολύ κοπέλα μου!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες κορίτσια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστω πολυ πολυ πολυ ολα τα κοριτσια που μου εστειλαν τις ευχες τους!!! :D

Δεν εχω τη δυναμη να διβασω ολα τα νεα σας, γιατι ταλαιπωρηθηκα εχθες με την ωοληψια , εχω εντονους πονους περιοδου, δεν κοιμηθηκα καλα και ειμαι στο κρεβατι.

Σημερα ειμαι καλυτερα , αλλα χαλαλι!

Πηραμε 12 αυγουλακια χωρις μεθη!!!Εζησα ολη τη διαδικασια!!

Σημερα μηλισαμε με το γιατρο και μας ειπε οτι γονημοποιηθηκαν τα 9!!!

Ειμαστε πολυ χαρουμενοι με το αποτελεσμα εμεις και ο γιατρος μας!!! :D:D

Αυριο το πρωι θα προχωρησουμε στην εμβρυομεταφορα! %%-:ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιλακι πολυ καλα νεα!!!!υπεροχα!!!!!!!!!!!!!με το καλο!!!!!!πολυ καλο αποτελεσμα αντε με το καλο κι εσυ μελιπικτο και οσες προσπαθουν με τον αντιστοιχο τροπο..

μωρουλι μου γλυκο μη στενοχωριεσαι..ειδες οτι γινονται πολλα μην το βαζεις κατω θα γινεις μανουλα!

καλη συνεχεια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL MOY ΓΛΥΚΙΑ, ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΝΕΑ. ΕΙΣΑΙ ΘΗΡΙΟ!!!! ΚΑΛΗ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!!!!!! %%-%%-%%- ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΕ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΥ PAPP-A TEST ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΙΣΗ. Η ΑΓ. ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.

ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL μου μπράβο!!! 9 ολόκληρα εμβρυάκια!!! Τι καλά! Θα τα βάλετε όλα τώρα ή θα κρατήσετε και για τα έπόμενα αδελφάκια; Είμαι λίγο ασχετη με το πόσα βάζουν για αυτό ρωτάω. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και αύριο και σε λίγες μερούλες να πανηγυρίζουμε όλες μαζί εδώ για την θετική σου χοριακή!

Στα υπόλοιπα κοριτσάκια που το παλεύουν ακόμη εύχομαι πολύ καλή επιτυχία στις προσπάθειες τους! Η ψυχολογία παίζει πολύ μεγάλο ρόλο ρε κορίτσια. Σας καταλαβαίνω γιατί και εμένα μου λέγανε όλο να σταματήσω να ανχώνομαι και να το σκέφτομαι τόσο πολύ αλλά δεν μπορούσα κάτι που το ήθελα τόσο πολύ να το βγάλω έτσι απλά από το μυαλό μου. Τελικά τον μήνα που είχαμε απογοητευτεί από πολλά προβλήματα που μας τύχαν και ήταν και γιορτές και είχαμε και φιλοξενούμενους στο σπίτι και δεν έμεινε χρόνος να το σκεφτώ, τότε εμφανίστηκε το σποράκι από το πουθενά! Εύχομαι να σας κάνει σύντομα την έκπληξη και σε εσάς όλες! Ένα μεγάλο ΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ σε όλες σας!

Χ+Μ θηριάκι το μικρό ε; Μπράβο πολύ χαίρομαι που πήγαν όλα τέλεια, με το καλό και η β-επιπέδου τώρα! Χουανιτάκι εσύ όλα καλά; Περιμένουμε νέα σου!

Φιλιά πολλά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια

LIL πολυ ευχαριστα τα νεα σου.Ευχομαι ολα κατ ευχην αυριο με την εμβρυομεταφορα!!!

stroumf καλη επιτυχια και σε σενα σε λιγες ημερουλες θα ξερουμε τα ευχαριστα!!

Χ+Μ νομιζω δεν θα χρειαστει αμνιοπαρακεντηση, οταν ηδη τα πρωτα αποτελεσματα ειναι καλα!!Θα το δεις και στο επομενο ,στο test alfa !!!

Η Μερεντουλα που χαθηκε....που εισαι καλεεεεεεεεεεε?

roseeeeeeeeeeeeee μας εχεις καμια καλη εκπληξη και κρυβεσαι?

Φιλια σε ολες!!!Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΕΡΧΙΣΩ??

ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΚΙΑ!!!

ΜΠΡΑΒΟ LIL ΜΟΥ!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ...ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ ΝΕΑ!!!!!!!

MOROULI.......ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ...ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΟΣ ΔΕ ΧΑΝΕΤΑΙ...ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ! ;)

ΟΝΤΩΣ Η MERENDA KAI H ROSE ΠΟΥΕ ΕΙΝΑΙ???

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...

ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΣΤΡΑΒΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ...ΜΕ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ ΤΗ ΔΕΤΥΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ!!

ΚΑΝΑΜΕ ΟΜΩΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΑΛΑ.

ΤΟ ΦΥΣΤΙΚΑΚΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΑΛΛΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΟΠΟΤΕ.......ΞΑΠΛΑ ΠΑΛΙ Η ΚΥΡΙΑ!!!!!!!!

ΜΙΛΑΜΕ ΠΩΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΑΚ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΟΥΝΑΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!

ΤΙΠΟΤΑ...ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ....ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΞΑΠΛΑ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ!!

ΑΥΤΑ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 13 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι μπραβο που ειναι ολα καλα!! δεν ειναι υπεροχη η αυχενικη? να βλεπεις το σπορι να εχει γινει μωρο!!? :) κι εγω ειχα μια μικρη αποκολλησουλα την προηγουμενη βδομαδα και τρομαξα. Ευτυχως ολα καλα, απλα ειναι ακομα χαμηλα ο πλακουντας.. σπιτι 1 βδομαδα φυσικα, εχω πηξει λιγακι... αλλα υπομονη!! καλη ξεκουραση γλυκια μου

στις υπολοιπες καλη δυναμη και περιμενουμε τα ευχαριστα απο τις περισσοτερες!!! :)

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο χουανιτακι !!!τι ομορφα!!!!!ποσο χαιρομαι δε λεγεται..καθιστε τωρα αναπαυτικα κι εσυ και η τουιγκι μεχρι να περασουν ολα αυτα..το σημντικο ειναι οτι τα σπορακια πανε καλα!καλη μας συνεχεια σε ολες και να φυσηξουμε και τα κοριτσουδια μας εδω να ερθουν στο αλλο κλαμπ συντομα!!! ;) φφφφφφουουουουουουουουουουουουουουουουουου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκες μου!!!!

Χ+Μ ,μπραβο με την αυχενικη διαφανεια!! :D

Θα περασει και η αδιαθεσια συντομα και ολα θα πανε υπεροχα! :x

Αναστασια μου, Cuandaki,Madi , Twiggy με το καλο και με ενα πονο!!!

Tha gino manoyla σε ευχαριστω πολυ και σου στελνω τις ευχες μου!!! :-*

Αγγελα με το καλο και εσεις!!! %%-%%-%%-

Χουανιτακι μου, μπραβο και σε εσενα !!!Κλεισαμε 13 εβδομαδες? Υπεροχα!!!

Ξεκουρασου λοιπον, ολα θα πανε καλα!!!!! @};-%%-

Μωρουλι, καντε οτι μπορειτε, θα ανταμειφθειτε, γινοντε και θαυματα γλυκια μου!!!! :YMHUG::YMHUG:%%-

Εμεις σημερα διαλεξαμε απο τα 9, και βαλαμε τα 4 καλυτερα εμβρυακια!!!!

Ειμαι ξαπλα, ξεκουραζομαι γιατι ακομα εχω λιγα πονακια....

Η χοριακη πρωτα ο θεος θα εναι την αλλη Δευτερα!!!

Σας φιλω ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.τι κανετε?

πολυ καλη επιτυχια στην λιλ μας με μια μεγαααααλη χοριακηηηηηηη σε λιγες μερες %%-%%-%%-%%- για να δουμε ποσα γερα μωρουλακια θα εχεις ;)

σε ολες τις εγκυουλες μας πολλα πολλα διπλα φιλακια :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

τουιγκι και χουανιτακι προσοχη και ηρεμια τα μωρουλια σας θελουν ξαπλα ;) οποτε ξερετε εσεις φεεεεεεεεεεεεεεεεεετααααααα :lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*

κοριτσια μου εγω μπαινω που και που διαβαζω τα νεα σας αλλα η αληθεια ειναι οτι εχω ξεχαστει αρκετα και γι αυτο απεχω.βασικα κουραστηκα να προσπαθω και να μην ερχεται, κουραστηκα να περιμενω..εχουμε τις σωστες μερες επαφη και στο τελος παλι η παλιοπεριοδος ερχεται!τον προηγουμενο μηνα το ειχα παρει ζεστα το θεμα και ειχαμε τις καταλληλες μερες επαφη αυτο το μηνα ομως δεν εχω νιωσει ωορρηξια και μου την εχει δωσει X( ετσι ειμαστε στο φλου ετσι και αλλιως δεν προκειτε να μεινω..δεν ξερω τι να κανω απο την μια σκεφτομαι να ξανακανει σπερμοδιαγραμμα και απο την αλλη βαριεμαι να ξαναμπω σε ολες αυτες τις διαδικασιες με τις εξετασεις.δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν ερχεται αφου μετα την επεμβαση ειχαν ανεβει ολα αρκετα, το μκροβιο λογικα εχει φυγει αρα τι συμβαινει?δεν αντεχω αλλο τον κοσμο να σκεφτεται διαφορα για εμας που ακομα δεν εχουμε παιδι..πλεον δεν μιλανε γιατι τοσα χρονια ρωτουσαν και επαιρναν καθε φορα την ιδια απαντηση αλλα το ξερω και το νιωθω τι μπορει να σκεφτονται.παντρευονται ατομα απο εκει που δεν τα περιμενεις γιατι ξαφνικα εμεινε εγκυος η κοπελα..ΕΛΕΟΣ!!!ποσο βλακες ειμασταν που δεν προσπαθησαμε να κανουμε παιδι απο τοτε που αρραβωνιαστηκαμε,το εχουμε μετανιωσει πικρα αλλα δυστηχως δεν αλλαζει.πιστευω οτι θα ερθει και για εμας μια μερα πιστευω οτι θα γινω μανα η μαλλον θελω να πιστευω αλλα ποτε επιτελους θα γινει?αρχιζω να σκεφτομαι οτι ισως και να μην γινει ποτε...συγνωμη κοριτσια απλα περναω μια φαση απογοητευσης και ηθελα να τα πω να ξαλαφρωσω,θα μου περασει.

να ειστε καλα και να περνατε καλα ;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ λιλ τι ωραια!!!με το καλο!!τα αλλα τα κρατησες;με το καλο μια τεραστια χοριακη!!εχω καλο προαισθημα!!!θα περιμενω εναγωνιως..ερχομαι ελλαδιτσα την παρασκευη και δεν θα χω πολυ ιντερνετ καμια βδομαδα αλλα οποτε μπορω θα ριχνω κλεφτες ματιες!

ροουζ μου ροουζ μου!!!!!!γλυκουλινα!!!σε νιωθω παρα πολυ!μη στενοχωριεσαι..ισως ομως ειναι καιρος να το δειτε..να δεις και τα δικα σου,δεν θυμαμαι τι εχεις και τι δεν εχεις ψαξει..καμια φορα ειναι και τα δικα μας ωάρια και γενικα το θεμα ειναι πολυπλοκο..γιατι αν εφτιαξε το σπερματακι δεν κοιτατε να μιλησετε με καποιο γιατρο και ισως να δοκιμασετε μια σπερματεγχυση που ειναι ενα σπρωξιματακι;ισως τωρα που απελπιστηκες να κανει την εκπληξη...μην το αφησεις παντως..ειχες πει οτι μετα το σπερμο θα βλεπατε τι θα κανετε..ισως ηρθε η ωρα..αν δεν μπορεις κατσε να χαλαρωσεις, και οταν νιωσεις ετοιμη θα δεις...μια μεγαλη αγκαλια κι ενα φφφφφφφφφουυυυυυυυυυυυυυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.τι κανετε?

πολυ καλη επιτυχια στην λιλ μας με μια μεγαααααλη χοριακηηηηηηη σε λιγες μερες %%-%%-%%-%%- για να δουμε ποσα γερα μωρουλακια θα εχεις ;)

σε ολες τις εγκυουλες μας πολλα πολλα διπλα φιλακια :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

τουιγκι και χουανιτακι προσοχη και ηρεμια τα μωρουλια σας θελουν ξαπλα ;) οποτε ξερετε εσεις φεεεεεεεεεεεεεεεεεετααααααα :lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*

κοριτσια μου εγω μπαινω που και που διαβαζω τα νεα σας αλλα η αληθεια ειναι οτι εχω ξεχαστει αρκετα και γι αυτο απεχω.βασικα κουραστηκα να προσπαθω και να μην ερχεται, κουραστηκα να περιμενω..εχουμε τις σωστες μερες επαφη και στο τελος παλι η παλιοπεριοδος ερχεται!τον προηγουμενο μηνα το ειχα παρει ζεστα το θεμα και ειχαμε τις καταλληλες μερες επαφη αυτο το μηνα ομως δεν εχω νιωσει ωορρηξια και μου την εχει δωσει X( ετσι ειμαστε στο φλου ετσι και αλλιως δεν προκειτε να μεινω..δεν ξερω τι να κανω απο την μια σκεφτομαι να ξανακανει σπερμοδιαγραμμα και απο την αλλη βαριεμαι να ξαναμπω σε ολες αυτες τις διαδικασιες με τις εξετασεις.δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν ερχεται αφου μετα την επεμβαση ειχαν ανεβει ολα αρκετα, το μκροβιο λογικα εχει φυγει αρα τι συμβαινει?δεν αντεχω αλλο τον κοσμο να σκεφτεται διαφορα για εμας που ακομα δεν εχουμε παιδι..πλεον δεν μιλανε γιατι τοσα χρονια ρωτουσαν και επαιρναν καθε φορα την ιδια απαντηση αλλα το ξερω και το νιωθω τι μπορει να σκεφτονται.παντρευονται ατομα απο εκει που δεν τα περιμενεις γιατι ξαφνικα εμεινε εγκυος η κοπελα..ΕΛΕΟΣ!!!ποσο βλακες ειμασταν που δεν προσπαθησαμε να κανουμε παιδι απο τοτε που αρραβωνιαστηκαμε,το εχουμε μετανιωσει πικρα αλλα δυστηχως δεν αλλαζει.πιστευω οτι θα ερθει και για εμας μια μερα πιστευω οτι θα γινω μανα η μαλλον θελω να πιστευω αλλα ποτε επιτελους θα γινει?αρχιζω να σκεφτομαι οτι ισως και να μην γινει ποτε...συγνωμη κοριτσια απλα περναω μια φαση απογοητευσης και ηθελα να τα πω να ξαλαφρωσω,θα μου περασει.

να ειστε καλα και να περνατε καλα ;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.τι κανετε?

πολυ καλη επιτυχια στην λιλ μας με μια μεγαααααλη χοριακηηηηηηη σε λιγες μερες %%-%%-%%-%%- για να δουμε ποσα γερα μωρουλακια θα εχεις ;)

σε ολες τις εγκυουλες μας πολλα πολλα διπλα φιλακια :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

εχω 3 μηνες να μπω !!!!roze mou σε παρακαλω μην αισθανεσαι ετσι!!!!θυμασαι και εμενα πως ημουν???προσπαθουσαμε επι 2.5. χρονια και ηρθε τη στιγμη που ελεγα αποκλειεται!!!!!!τωρα η μικρη ειναι 3μηνων.ειχα δυσκολη γεννα αλλα ολα περασαν...ειμαι σιγουρη οτι θα γινεις μανουλα και μαλιστα θα εισαι η πιο καλη-γλυκεια και σεξι που υπαρχει!!!!!σε ολες κοριτσια ευχομαι ενα μωρακι συντομα και μην απελπιζεστε!!!!επι 2.5. χρονια περιμενα....περιμενα....απλα ισως δεν ηταν η στιγμη.,,, :shock:

μπεμπεδοσκονη σε ολες και πανω απολα υγεια ....ψυχικη και σωματικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα....

Γλυκια μου rose.....ειναι απολυτα φυσιολογικο αυτο που αισθανεσαι...ξεσπασε, πες τα να σου βγουν απο μεσα σου για να πετυχεις ηρεμια...νομιζω ηρθε η ωρα να παρετε δυναμικα στα χερια σας την υποθεση....βαλτε τα κατω και δειτε τι κινησεις εχετε κανει και τι πρεπει να ξανα δειτε πιο οργανωμενα, αν χρειαστει να αλλαξετε και γιατρους!!!Με σταυρωμενα χερια δεν γινεται δουλεια!!!Κι εγω νομιζα οτι ειχα κανει τα παντα και τελικα το πιο βασικο ειχε μεινει άλυτο!Σε φιλω γλυκα, ειμαι εδω για σενα!!

Φιλα σε ολες φουυυυυυυυυυυυυυυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροζε μου φυσικα ολες σε καταλαβαινουμε.. ειναι πολυ δυσκολο αυτο που περνας αλλα σημασια εχει να ξεκολλησεις απο τα ασχημα και τα γιατι? και να προχωρησεις με αισιοδοξια! δεν λεω οτι ειναι ευκολο, αλλα δεν υπαρχει αλλη λυση! Αν εχεις κουραστει παρε το χρονο σου και μετα θα βρεις τη δυναμη να συνεχισεις οπως καταφεραμε καπως ολες μας! γιατι η λαχταρα ειναι πολυ πιο μεγαλη απο ολα!! και μην εχεις τυψεις για το παρελθον.. καμια φορα απλα συμβαινουν ετσι τα πραγματα, δεν υπαρχει εξηγηση ουτε δικαιοσυνη..η ζωη μας ειναι ανεκτιμητη και οι σχεσεις μας το πιο σπουδαιο!!Καλη δυναμη, να δεις που συντομα θα φτιαξουν ολα!!

κουαντο με το καλο να ερθεις Ελλαδιτσα... αληθεια επιτρεπονται τα αεροπλανα κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης?

Αναστασια... πωπω εισαι στην τελικη ευθεια!!! απιστευτο... Ευχομαι ολα να πανε καλα και με εναν πονο να ερθει η μικρη σου!!!

φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακια μου σας ευχαριστω παρα πολυ που με στηριζετε να ειστε ολες καλα :x:x:x

κουαντο,αναστασια μου,τουιγκι σας υπερ ευχαριστω εγκυουλες μου πολλα γλυκα φιλακια :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

δεν ξερω τι θα κανουμε βαριεμαι να ξεκινησω οποιαδηποτε διαδικασια,βαριεμαι να τρεξουμε παλι για εξετασεις.βαριεμαι γενικα να μπω παλι σε ολο αυτο το τρυπακι του ψαξιματος...οταν καναμε την τελευταια καλλιεργεια ειπαμε με τον αντρα μου μακαρι να μην ξαναχρειαστει να ερθουμε στο μικροβιολογικο μονο να ειναι για καλο και δεν θελω να ξαναπαω γιατι το καλο δεν εχει ερθει...

κουαντο μου εγω ειμαι μια χαρα το σπερμα ειχε το προβλημα που εχει ανεβει κατα πολυ πλεον με την επεμβαση αλλα ειχε και μικροβιο τοτε που εκανε σπερμοδιαγραμμα και ηταν μετρια η κινητηκοτητα.εφοσον ανεβηκε γιατι δεν μενω?δεν ενιωσα και ωορρηξια αυτο το μηνα και τα εχασα τελειως!δεν θελω να κανουμε καπιοια προσπαθεια εκτος του φυσιολογικου ακομα..εν τω μεταξυ φοβαται ο αντρας μου μηπως του εχει ξαναδημιουργηθει απο τα βαρη που σηκωνει κατα περιοδους..μηπως ξερει καμια σας αν εμφανιζεται ξανα αμεσα?

χαρα μου ειναι 3 μηνων η μπεμπουλα σου?αχου να σου ζησει το αγγελουδι σου δεν τα εχουμε πει εχεις καιρο να μπεις.μπραβο χαιρομαι για σενα που πηγαν ολα καλα.γερο και τυχερο να ειναι το παιδακι σου....αχ εγω εχω τα διπλασια χρονια απο σενα :-s αραγε θα ερθω ποτε στην θεση σου?απο την μια λεω οκ ευτυχως κανω οτι θελω παιρνω οτι θελω εφοσον δεν εχω παιδι ακομα αλλα καποιες στιγμες αναζητω να εχω ενα παιδι και ας μην επαιρνα τιποτα.απλα να ειχα το παιδακι μου :(:ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουζ πρέπει να αποδεχτής την κατάσταση να πάρεις θάρρος και να συνεχίσεις.

πως θα έρθεις στην θέση κάποιας μανούλας αν δεν προσπαθείς ;

τι να κάνουμε, έτυχε και σε εσένα να μην έρθουν όλα ρόδινα.

Φοβάσαι να αντιμετωπίσεις το πρόβλημα ; αυτή την εντύπωση μου δίνεις και ξέρω

πως είσαι δυνατή κοπέλα. Πάρε τον άντρα σου και ξεκίνα το ψάξιμο τώρα !!!

Το θέλεις τόσο πολύ, δεν μπορώ να δεχτώ την φράση σου ''βαριέμαι''

Η κινητικότητα μπορεί να ανέβηκε αλλά η ποιότητα ;

μήπως έχει άμορφες μορφές ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta μου την εχω αποδεχτει την κατασταση αλλα δεν εχω καμια ορεξη να ξεκινησω παλι απο την αρχη με τις εξετασεις.με εχει κουρασει ολο αυτο το τρεξιμο για το τιποτα!ολο λεμε οτι φτανουμε στον στοχο μας και ολο νιωθω οτι απομακρυνομαστε παλι..ολο κατι τυχαινει και ερχομαστε παλι πισω,κουραστηκα πραγματικα!

ειχε οντως αμορφες μορφες αλλα ειχε και το μικροβιο γι αυτο τωρα δεν ξερω τι γινεται πρεπει να ξανακανει σπερμοδιαγραμμα.δεν ξερω προστοπαρον τα αφηνω οπως ειναι και βλεπουμε μπορει να μου την δωσει και να ξεκινησουμε παλι..τωρα νιωθω ετσι θα μου περασει ομως το ξερω!καθε μηνα αισθανομαι διαφορετικα :lol::lol: τι να κανουμε η ψυχολογια μας αλλαζει τοσα χρονια εχουν περασει λογικο ειναι..

αληθεια εσεις τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειναι rose μου η ψυχολογια μας αλλαζει γρηγορα καμια φορα! Το ιδιο συμβαινει και σε εμενα...

Υπαρχουν φορες που λεω οτι θα τα παρατησω. Ομως τωρα που ειμαι στην αναμονη μετα απο αυτη τη διαδικασια που δεν ξερω πιο θα ειναι ακομα το αποτελεσμα και μονο που προσπαθησα ο καλος μου βουρκωσε και μου ειπε ΄΄σε ευχαριστω''.Και μονο αυτη η λεξη με εκανε κομματια και οτι δεν πρεπει να τα παρατησω και να του χαρισω ενα παιδακι.

Συμφωνω με τα κοριτσια παρε οσο χρονο θες , και οταν εισαι ετοιμη ξεκινα.

Σε φιλω :-*:-*:YMHUG:

Cuandaki καλως ηρθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΧΡΟΝΟ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ.ΠΕΡΥΣΙ ΤΑ ΕΛΕΓΑ Κ ΜΕ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΙΟΥΛΙΟ Η ΑΥΓΟΥΣΤΟ Η ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΕΓΩ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ.ΝΟΜΙΖΩ Κ ΜΕ ΣΕΝΑ ΜΕΡΕΝΤΑ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΜΑΖΙ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΕΡΥΣΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΕΜΜΟΝΗ ΙΔΕΑ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΔΗΚΑΣΙΑ ΣΤΑ 5 ΑΥΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΤΙΣΥΛΙΠΤΙΚΑ ΣΕΡΠΑΦΑΡ Κ ΠΕΡΥΣΙ ENESEIS PREGNYL Κ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΟΒΓΑΛΩ ΑΠΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΕΜΟΝΗ ΙΔΕΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΙΩΛΑΣ ΟΤΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΧΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ Κ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΙΧΑΝ Κ 1 Κ 2 ΠΑΙΔΙΑ Κ ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΩΡΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΧΩ ΗΡΕΜΙΣΕΙ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΩ ΠΑΛΙ ΑΠΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΥΠΕΡΥΧΟΥΣ.Κ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΙΟΝ.ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...