Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

Καλησπέρα στις φίλες μου, χάθηκα αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν διαβάζω τα νέα σας, μπαίνω πολύ γρήγορα διβάζω ότι προλαβαίνω και μερικές φορές μπαίνω και δεν διαβάζω καθόλου μόνο το ανοίγω αλλά δεν τα καταφέρνω. Δουλειά δουλειά δουλειά.

Αδιαθέτησα εχτές μετά από 4 μέρες καθυστέρηση, δεν έκανα τεστ φυσικά γιατί κουράστηκα με αυτή ν την διαδικασία. Πήγα όμως στο Neogenesis και έκανα τον υπέρηχο και την ορμονική. Τα νέα και καλά και όχι πολύ καλά. Θα ξεκινήσουμε την νέα μέθοδο σπερματεχυνσης. Βέβαια ο pregnyl και κάποια άλλα φάρμακα που μου έδωσε είναι πανάκριβου και δύσκολα εδώ τα πράγματα. Η ορμονική FSH έχει ανέβει πράγμα που σημαίνει ότι πρέπει να προλάβω μην με προλάβει η εμμηνόπαυση.

Θα το παλέψω όσο μπορώ και ελπίζω, Ευχομαι να το καταφέρω. Το εύχομαι και σε σας σύντομα να έχετε ++++++++++++++++++++++++.

εύχομαι να τα καταφέρεις σύντομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουλι θα τα καταφερεις!!!!!!!!!!χουανιτακι πως εισαι;μελιπικτο καλη αρχη!παναγια μου αναστασουλα ποσο λιγο εμεινε!!σαν χτες μου φαινεται που το ανακοινωνες!!!!και που προσπαθουσες επισης!!!κοριτσια ερχεται καποια στιγμη αυτη η στιγμη!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας....

cuando ετσι ειναι σαν χθες το ελεγα και κοντευω να την παρω αγκαλια...θυμαμαι κι εσενα με την πρωτη σπερματεγχυση την απογοητευση σου και σου ελεγα μην το βαζεις κατω θα ειναι η επομενη...και κοιτα ενα ομορφο τικερακι που εχεις....αυτο ισχυει για ολες σας κοριτσια!!!!Θα ερθει παλεψτε, ειστε μαχητριες, καντε το σκοπο ζωης, αυτη ειναι η δουλεια σας.Αν καποιος γιατρος ή κατι δεν σας καθεται καλα μην επαναπαυεστε..περα απο εσας κανεναν αλλο δεν ενδιαφερει για το αν θα κανετε μωρο ή οχι!!

Απαιτηστε,φωναστε,μιληστε,αλλαξτε 30 γιατρους αν χρειαστει!!!Σιγουρα υπαρχει μια μικρη λεπτομερεια που θα σας ξεφυγε!!Εδω ειμαι για αποριες σας, αν μπορω να βοηθησω με την εμπειρια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ....ΔΕΝΕ ΧΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΚΟΜΑ....Κ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΕΞΙΑΣ ΕΙΧΕ ΔΕΙΞΕΙ ΣΩΣΤΑ ΑΦΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΚΛΟ....!!! ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΚΥΡΙΑΚΗ....ΑΝ Κ ΕΧΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ....ΠΡΗΞΙΜΟ..ΠΟΝΟ ΣΤΙς ΘΗΛΕΣ...ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΠΩΣ ΣΧΕΔΟΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟ....!!! ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες!!!

Ημουν αρρωστη την περασμενη εβδομαδα και μαζευτηκε ολη η δουλεια προς το τελος γι αυτο δεν ειχα χρονο να μπω. Σημερα παω στο γιατρο να δουμε πως παμε με τη διεγερση... :roll:

Εχω μεγαλη αγωνια να δω αν εχω κανει αυγουλακια...

Μωρουλι προχωρα μην το καθηστερεις,ολα θα πανε καλα!!

Μελι καλη αρχη,με το καλο!!! %%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και καλη εβδομάδα κι εδώ!!!

mariagiorgos λίγο υπομονή ακόμα και θα ξέρεις!!! αν βοηθάει κάνε μία χοριακή νωρίτερα! εγώ που χρειάστηκε να κάνω εξετάσεις κάποια στιγμή την 21η μέρα του κύκλου και δεν έπρεπε να την κάνω αν είμαι έγκυος και δεν ήξερα αν είμαι ή όχι γιατί κάναμε ελεύθερα με έστειλαν για μία χοριακή και μόλις βγήκε μηδενική συνεχίσαμε! οπότε μάλλον δείχνει ααπό πολύ νωρίς!!! αλλιώς λίγες μέρες έμειναν ακόμα!

Αναστασία & Cuando έχετε δίκιο! θα έρθει για όλες μας μια μέρα αρκεί να μην το βάλουμε κάτω! απλά καμιά φορά νομίζεις ότι έχεις φτάσει στον πάτο και δεν μπορέι τίποτα να σε παρηγορήσει! τα έχετε περάσει και τα ξέρετε από πρώτο χέρι, είμαι σίγουρη!

Λιλάκι μου καλά νέα να έχετε κορίτσι μου!!! όλα θα είναι καλά!!! ;) Περαστικούλια σου κιόλας!

Σας στέλνω τα φιλιά μου και όλη μου την θετική σκέψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ ΜΕ ΛΟΓΙΑ.

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΜΗ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΛΕΙΠΩ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ! ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΓΙΑ ΓΟΥΡΙ.

ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΡΙΤΗ, 01/11, ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ. ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ, ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΧΩ INTERNET, ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΓΙΑ ΟΡΟ. ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΑΦΥΔΑΤΩΣΩ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΕΜΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ 1ο ΤΡΙΜΗΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ. ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ. ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΕ ΧΑΣΕΤΕ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+ μ ολα θα φτιαξουν υπομονη και καλη επιτυχια την αλλη Τριτη με την αυχενικη διαφανεια!!!

Μελακι μου τε ευχαριστω !!Με το καλο και εσυ!!!

Μολις γυρισα απο το γιατρο παμε καλα εχουμε 7 αυγουλακια!

:D:D

Θα ξαναπαω παλι μεθαυριο να με ξαναδει πως παμε... :ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα....

LIL μια χαρα 7 αυγουλακια,θα δει και την εξέλιξη τους ο γιατρος και ολα μια χαρα θα πανε θα δεις!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χ+μ με το καλο η αυχενικη και να περασουν ολα οσα περνας τωρα! λιλ 7 ωραια αυγουλακια;μπραβο!!!!!!!καλη επιτυχια!!!!!ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!!!!!καλη επιτυχια!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL και melipikto πολύ πολύ καλή επιτυχία σας εύχομαι όπως και σε όλα τα κορίτσια!

Μην το βάζεται κάτω και θα έρθει το θαυματάκι και στις δικές σας αγκαλιές!

Πολλά ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ κορίτσια!

Χ+Μ υπομονή και κουράγιο! Οι πρώτοι μήνες είναι δύσκολοι για μερικές αλλά σύντομα θα βελτιωθούν τα πράγματα. Τουλάχιστον να σκεφτεσαι ότι αφού έχεις αναγούλες άρα μεγαλώνει το φασολάκι σου. Όλα θα πάνε καλά! Καλά αποτελέσματα στην αυχενική και ετοιμάσου για μοναδικές στιγμές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagiorgos....ypomonh..otan eisai stis prospatheies k kathisterei se kanei na skeftesai diafora.... symfono k go na kaneis xoriakh...

lil soy eyxomai na gonimopoihtoyn k ta efta k na pane ola kala....kalh epityxia

X+M stylaki tha bgeis apo thn genna.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

X+M ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΜΕΤΟΥΛΗ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ...ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ...ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ...ΤΟ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟ ΓΑΙΔΑΡΟ!!! ;)

LIL MOY????????

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΛΑ....ΟΛΑ ΟΜΟΡΦΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΘΑ ΔΕΙΣ

MELIPIKTO,ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΕΤΕ ΣΕΙΡΑ!!!!!!!!!!

:D:D:D

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ 2 ΚΙΛΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΡΗΣΜΕΝΗ!

Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΧΕΙ ΜΕΛΑΝΙΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ....

ΕΙΠΑΜΕ...ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ (ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΗ ΑΓΩΝΙΑ!!!!!!!!!!)....ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΑ...

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ

ΦΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki & X+M καλή επιτυχία με τις αυχενικές σας!!! Χ+Μ περαστικούλια σου κορίτσι μου! λίγο έμεινε πλέον! μόλις μπεις στην 13 θα εξαφανιστούν όλα!!!

κοριτσάκια μου ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές! είμαι σε υπερένταση από την αγωνία και την προσμονή! έχω κάνει γενική το σπίτι, έστρωσα τα χαλιά, άλλαξα ρούχα στις ντουλάπες, ξαναέκανα το σπίτι, έχω παέι 5-6 φορές σουπερμάρκετ μέσα σε 5-6 μέρες!!! χρειάζομαι με κάτι ν απασχολώ μυαλό και σώμα για να μην το σκέφτομαι συνέχεια!!! μέχρι στον ύπνο μου έβλεπα ότι είχα μιά στρατιά παιδιά, διαφόρων ηλικιών, όχι δικά μου αλλά της οικογένειας και έλεγα λέει να βαφτίσουμε το κοριτσάκι Φαίδρα Ειρήνη ή Άννα!

Φιλάκια πολλά σε όλες τις εγκυούλες και σε όλες τις μέλλουσσες εγκυούλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, Λιλ μπράβο κοπέλα μου, με το καλό να έχεις όλα τα θετικά, Μελιπικτο και εσύ φυσικά μια μεγάλη επιτυχία σου ευχομαι, και σε όλες μας.

Χουανιτάκι δεν πειράζει η μελανιτσες όπως είπες, εγώ παιδιά έχω ένα χέρι κατάμαυρο απο την εξέταση την προχτεσινή και δεν μπορώ να το βλέπω.

Αχ αυριο πρωί ξεκινάω και εγώ τις ενεσούλες, Παναγίτσα μου, Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντω, βοηθησέ με να πετύχει αυτην την φορά και ας γίνει μαυρη η κοιλίτσα μου δεν με πειράζει.

Αναστασια κουκλίτσα μου πλησιαζει η στιγμή σας, όλα να πάνε κατ ευχήν κοπέλα μου.

Guandaki τι καλά που βλέπω αυτό το νουμεράκι να ανεβαίνει, ευχομαι να είναι τελεια μέχρι την ώρα που θα πρέπει το μικρό μπεμπέ να βγεί απο την κοιλίτσα.

Rose, γλυκειά μου δεν απογοητευόμαστε απο τίποτα έτσι, λίγο μας παίρνει απο κάτω αλλά μετά ξανά το κεφάλι ψηλά...

MaDi, tha_gino_manoyla, X+M, merenta, marikaki καλή επιτυχία, σας φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ:!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΓΩ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ Κ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ, ΚΑΝΑΜΕ ΧΘΕς ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΣΕ 12 ΜΕΡΕΣ Η ΧΟΡΙΑΚΗ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τha_gino_manoyla, morouli και stroumf80 καλή επιτυχία και σε εσάς εύχομαι! Τα Χριστούγεννα όλες με ένα ή γιατί όχι και 2 υγιαίστατα σποράκια στην κοιλίτσα σας! %%-%%-%%-%%-%%-

Rose μου δε το βάζουμε κάτω! Αυτή τη φορά τα κανόνισα με την κυρία κοκκινιάρα! Της έδωσα κάτι παραπάνω και κανονίστηκε το θέμα. Μου είπε να σου πω να μην την παρεξηγήσεις αλλά δε θα σε επισκεφθεί για τους επόμενους 9 μήνες! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!

stroumf καλη επιτυχια κοριτσι μου, ευχομαι σε 12 ημερες ενα μεγαλο ++++++++++++++++++++++!!!!

morouli μου ναι φτανει η ωρα μετραω αναποδα, μονο γερο να ειναι και δεν σκεφτομαι τιποτα αλλο.Η Αγια Ειρηνη θα σε βοηθησει ειμαι σιγουρη!!!

cuandaki πως εισαι εσυ?τι κανει το μπεμπουλινι πλεον?εφυγε απο την κατηγορια σπορακι! :D

χουανιτακι στην αρχη το σωμα μας κανει παιχνιδια μεχρι να καταλαβει τι γινεται!!!Θα δεις πολλες αλλαγες απο εδω και περα!

Χ+Μ τι κανεις?Καλη επιτυχια με την αυχανικη σου,ολα τελεια θα ειναι...

Μερεντουλα που χαθηκες εσυ?Σια? θα τις βγαλω τις κοτσιδες και τις δυο τους!!! :mrgreen: το Μαρικακι πεθυμησα!!!!

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ κρυο κρυο ειναι κι ολας!!!!Φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα αναστασια μου!!!περιμενω να το νιωσω..νομιζω πως κατι νιωθω ωρες ωρες αλλα δεν ειμαι παντελως σιγουρη,σε κανα δυο βδομαδες θα το καταλαβω καλα πιστευω!!!χαχαχα..πωπωπωπω.δεν το πιστευω οτι μετρας αντιστροφα!!!!!!ειναι φοβεροοοο!!!!!!!αντε με το καλο!!!!!!!γερο θα ναι και ομορφο παιδακι! :D

αντε κοριτσακια να εχουμε πολλα θετικα τεστακια και χοριακες..ο,τι αποριες εχετε και ο,τι βοηθεια χρειαζεστε ειμαστε εδω..τα περασαμε κι εμεις και ο,τι μπορουμε να βοηθησουμε!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ:!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΓΩ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ Κ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ, ΚΑΝΑΜΕ ΧΘΕς ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΣΕ 12 ΜΕΡΕΣ Η ΧΟΡΙΑΚΗ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??????????????

καλή επιτυχία!!!!με μια θετικότατη χοριακή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τha_gino_manoyla, morouli και stroumf80 καλή επιτυχία και σε εσάς εύχομαι! Τα Χριστούγεννα όλες με ένα ή γιατί όχι και 2 υγιαίστατα σποράκια στην κοιλίτσα σας! %%-%%-%%-%%-%%-

Rose μου δε το βάζουμε κάτω! Αυτή τη φορά τα κανόνισα με την κυρία κοκκινιάρα! Της έδωσα κάτι παραπάνω και κανονίστηκε το θέμα. Μου είπε να σου πω να μην την παρεξηγήσεις αλλά δε θα σε επισκεφθεί για τους επόμενους 9 μήνες! ;):D

αχ δώσε και στη δικιά μου την κοκινιάρα κάτι να μην ξανάρθει για 9 μήνες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια,Cuando, Xouanitaki, tha gino manoyla, morouli, Madi,Rose ,Twiggy και ολα τα κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες και σας ανταποδιδω και εγω πολλες μεσα απο την καρδια μου!!

Μωρουλι με το καλο και εσυ!!!Οσο αφορα τις ενεσουλες να κοιτας να μην εχουν φουσκαλιτσες αερα στο υγρο τις ενεσουλας, εγω δεν εχω κανει μελανιες .Ολα καλα θα πανε!!!

Στρουμφακι φιλεναδα κατσε και ξεκουρασου, απολαυσετο!!!Καλη επιτυχια με μια τεραστια χοριακη!!!!!!!!!!! %%-%%-%%-@};-

Εγω πιο πολυ περιμενω την ωρα αυτη που θα ξεκουραζομαι.Το βλεπω σαν διακοπες.Τι να πω ....τρεχω σαν τρελη για να προλαβω τις δουλειες για να μην εχω εννοιες μετα...

Μολις γυρισα παλι απο το γιατρο παμε καλα, την Δευτερα παμε για ωοληψια.... :ympray:

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL ΜΟΥ ΤΟ 7 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ, ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ. ΚΑΛΗ ΩΟΛΛΗΨΙΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑ. %%-%%-

melepikto, morouli, stroumf80, Τha_gino_manoyla ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΣΠΟΡΑΚΙΑ!!! %%-

xouanitaki ΜΟΥ, ΧΙΩΤΙΣΑ ΜΟΥ ΕΣΥ!!!, ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ ΕΜΕΙΣ.... ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΑΥΡΗ ΑΠΟ ΤΑ ΤΣΙΜΠΙΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΡΙΧΟΥΛΕΣ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΡΚΟΥΔΑ!!!! ΑΝΤΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΗΓΕΝΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ!!!!

cuando Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΝΟΙΩΣΩ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΑ ΜΟΥ. ΕΔΩ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΩ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. :-* ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ. ΘΑ ΜΕ ΧΑΣΕΤΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.... ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΟΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΑΣΑ ΑΛΛΑ 2 ΚΙΛΑ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΧΟΥΜΕ Η' ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...