Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

Λαγονήσι μου καλώς ήρθες και πάλι στην παρέα μας.Ελπίζω να πέρασες όμορφα στις διακοπούλες σας!!!! Η σαλπιγγογραφία για μένα ήταν η χειρότερη εμπειρία της ζωής μου. Δεν είχα πάρει παυσίπονο γιατί ο ακτινολόγος μου είχε πει ότι δε θα πονέσω. Εκείνη την ώρα ένιωθα έντονους, πολύ έντονους όμως, πόνους περιόδου. Μετά ήμον μια χαρά, πήγα για καφέ, έφαγα...όλα καλά. Μετά από λίγες όμως ώρες άρχισαν πάλι οι πόνοι, δεν μπορούσα ούτε να μιλήσω. Ήμουν έτοιμη για νοσοκομείο. Ήπια ένα depon max και αμέσως συνήλθα...

Πόρισμα: οπωσδήποτε παυσίπονο πριν την εξέταση.

Εύχομαι όλα να πάνε καλά και σύντομα να έχεις ευχάριστα να μας ανακοινώσεις...λένε ότι η συγκεκριμένη έξέταση έχει και θεραπευτικες ιδιότητες!!!

Πολλά φιλιά σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια και εύχομαι από καρδιάς ότι καλύτερο σε καθεμία ξεχωριστά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ κοριτσάκια μου......το παυσιπονο μου το ειπαν ηδη να το παρω μια ωρα πριν.

Θα πονεσω δηλαδη.....ωχ

Ξερετε τι εχω πάθει? Εχω περασει γενικά πολλά με επεμβασεις και διάφορα...(κυριως γυναικολογικά) και δεν αντεχω πια καθόλου τον πόνο.....μόλις καταλάβω οτι θα πονέσω με πιανει πανικός!

Τέλος πάντων,,,,χαίρομαι που σας ξαναβλέπω όλες :D:D:D

twiggy μου εγκυούλα όμορφη,,,,,πως πάει?? Εγω ισως πιάσω μια δουλειά που περιμενω οποτε ισως παω 1-2 μηνες πίσω.....γιατι αν εχω το άγχος της νεας δουλειάς και το άγχος της εξωσωματικής μαζί ...δεν θα τα βγαλω περα... :cry:

Κon μου Eσυ νομίζω θα πας τον Σεπτέμβριο η κανω λάθος??

Marikaki λες να μην χρειαστεί να έρθεις γιατι όπως η φιλη μας η lia το τσάκωσε μόνη της????

Αυτα θα ειναι τα τέλεια νέα!!!!!

Σε ολα τα κορίτσια εδω μεσα......ευχομαι το Φθινόπωρο να μας φερει αυτο που επιθυμούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαγονησι μην ανησυχεις! εισαι θηριο, ποναει λιγο αλλα μια χαρα θα τα πας! παυσιπονο οπωσδηποτε!!

οσο για την εξωσωματικη, εννοειται πως θα το κανεις οταν νιωθεις ετοιμη να συγκεντρωθεις σε αυτο.. ετσι κι αλλιως οταν ερθει το σπορακι τι σημασια εχει ποιο μηνα θα εχουμε?!

μαρικακι φιλια και σε σενα... καλη τυχη σε ολα! κουαντο λιγο εμεινε, υπομονη!!

φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli μου ευχαριστω για το γουρακι..ευχομαι να ειναι τυχερο και για τις δυο μας ;)%%-%%-%%-%%-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

χ+μ που δουλευει ο αντρας σου και λειπει τοσο καιρο?συγνωμη αν το εχεις αναφερει και δεν το εχω δει..παντος αφου τον εκμεταλευτηκες :-p ελπιζω και ευχομαι να εχει καλο αποτελεσμα ;;);;)

μαρικακι μακαρι να μην χρειαστει να ξανακανετε εξωσωματικη και να σας προλαβει το μπεμπε ;) ποτε δεν ξερεις :ymblushing:

κοριτσια οποια θελει μηλαρακι απο την Αγια Ειρηνη την Χρυσοβαλντω μου στελνει π.μ

φιλια σε ολες σας :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lagonisi ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΗ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΘΗΡΙΟ. ΤΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΟΥΛΑ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ;

Cuando ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΑΦΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΔΥΟ ΩΡΑΙΟΤΑΤΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ. ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!!

MaDi ΠΕΣ ΣΤΟ marikaki27 ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΛΑΡΓΟ ΜΕ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ marikaki27 ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΘΑ ΤΟΥ ΔΙΑΨΕΥΣΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ. ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ. ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ!!!! ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ....

rose25 Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΣΕ ΝΤΑΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ. ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΕΙΧΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ. ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΝΟΙΚΙΑΣΕ ΜΙΑ ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑΝ ΑΚΟΜΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΡΕΧΩ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ. ΩΣ ΑΝΕΡΓΗ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΜΕ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια χ+μ!!!!!!!!!το βλεπω το σπορακι ερχεται!!!!!!!!λαγονησι μην πας με φοβο...προσπαθησε τουλαχιστον...εμενα μου λεγαν εκει οι γιατροι οτι οι κοπελες τους ελεγαν αυτο ηταν;ααα...τιποτα...εγω πονεσα αλλα δεν ειχα παρει παυσιπονο...καθε κοπελα ειναι διαφορετικη...ευχομαι να ειναι ολα οκ!!αυιο θα παω στο γιατρο κι ελπιζω να ειναι εκει το σκατουλακι και να μεγαλωνει!!!λιγο αγχος το εχω αλλα οκ!!! :-ss:-ss τα φιλια μου σε ολες...και φφφφφφφφουουουουουουουουουουο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lagonisi ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΗ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΘΗΡΙΟ. ΤΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΟΥΛΑ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ;

Cuando ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΑΦΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΔΥΟ ΩΡΑΙΟΤΑΤΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ. ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!!

MaDi ΠΕΣ ΣΤΟ marikaki27 ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΛΑΡΓΟ ΜΕ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ marikaki27 ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΘΑ ΤΟΥ ΔΙΑΨΕΥΣΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ. ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ. ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ!!!! ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ....

rose25 Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΣΕ ΝΤΑΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ. ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΕΙΧΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ. ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΝΟΙΚΙΑΣΕ ΜΙΑ ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑΝ ΑΚΟΜΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΡΕΧΩ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ. ΩΣ ΑΝΕΡΓΗ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΜΕ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ!!!![/quote

αν δεν ειναι τωρα τοτε πολυ γρηγορα θα εισαι εγκυουλα..ευχομαι με τον γυρισμο σου να φερεις μαζι και το σπορι σου ;) καλα να περασεις :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!!!!! Cuando μου εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και να δείτε ένα σακουλάκι γεμάτο...υπάρχει περίπτωση να ακούσετε καρδούλα ή είναι πολύ νωρίς;;;;;

lagonisi μου πως πήγε η εξέταση;;;;;Ελπίζω όλα να τα βρήκατε σε πολύ καλή κατάσταση....

Εμείς θα πάμε για Σεπτέμβρη ή Οκτώβρη, μιας και περιμένουμε την άφιξη της ανηψούλας μας και θέλω να είμαι χαλαρή και διαθέσιμη.... Πολλά φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κον μου ελπιζω να ακουσουμε...δεν ξερω λογικα πρεπει υποθετω...ααααα...περασαν ομως οι μερουλες,ο,τι ειναι να δουμε θα το δουμε αυριο :ympray: σημερα θα εκανε το λαγονησακι την σαλπιγγο;ουφ ελπιζω να πηγαν ολα καλα..κι εμενα ηταν απο τις χειροτερες εμπειριες της ζωης μου αλλα δεν ηθελα να την κατατρομαξω...ελπιζω να μην πονεσε...με το καλο η ανηψουλα σας κον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando Μου τι κανεις πως πας?Αυριο πας γιατρουλη εεε?Εισαι οριακα να ξερεις για να την ακουσεις, πολυ πιθανον να την δειτε να αναβοσβηνει, στο λεω για να μην αγχωθεις, θα σας το πει και ο γιατρος.Εγω ειχα παει 6+2ή3 και αναβοσβηνε χωρις ηχο ηταν νωρις μου ειπε ο γιατρος!!Ολα καλα θα πανε!!!

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ στα κοριτσια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax quando κι εγω το συγκαταλέγω πια ...σαν μια απο τις χειρότερες εμπειρίες μου!! :cry:

Kορίτσια μου....πέθανα απο τόν πόνο.....το δάκρυ ασταμάτητο.....

Ευτυχώς που ηταν μόνο 5 λεπτά.....

Τα αποτελέσματα ευτυχώς καλά (εκανα την εξέταση για πιθανή υδροσάλπιγγα μιας κι εχω στο ιστορικό μου 2 παλλίνδρομές) Ο γιατρός θέλει να αποκλέισει τα πάντα!

Το κακό της υπόθεσης είναι οτι ενω μετα ημουν μια χαρά.....εχει εδω και 2 ωρες που πονάω απίστευτα και εχω απιστευτα μεγάλο τυμπανισμό!!!

Πηρα στο REA που εκανα την εξέταση και μου ειπαν οτι σε σπανιες περιπτωσεις συμβαινει αυτό αλλά να παρω buscopan και σε κάποια στιγμή θα υποχωρησει το φαινόμενο μόνο του....προς το παρόν προχωράω διπλωμενη στα 2.

Μετά απο ολα αυτά σκεφτομαι ...οτι αν με το καλό μείνω έγκυος.....θα γεννησω με καισαρική ΤΕΛΟΣ.

Δεν αντεχονται αυτοι οι πόνοι...α πα πα!! :):)

Quando περιμενουμε με αγωνία τα νεα σου αύριο...

Χ+Μ κανουμε και βόλτες με νταλίκα ε???? ΤΕΛΕΙΑ!! Μακάρι να τσακώσεις το μωράκι σου......

Αυτα κορίτσια τα νεα μου......ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οριακα ε;ετσι λεω κι εγω αναστασια μου...εχω λιγο αγχος..αλλα ολα θα πανε καλα ετσι πιστευω...να σαι καλα..ας το δουμε να ειναι μεσα στο σακουλι κατι...κι αμα αναβοσβηνει και καμια καρδουλα δεν θα πω οχι.. :D

αχ λαγονησι μου!!!ειναι φρικτη αυτη η σαλπιγγο..εγω οταν πεθαινα απο τους πονους με βαλανε σε ενα δωματιο μονη μου να ειμαι διπλωμενη στα δυο και ειλικρινα ηθελα να μου βγαλουν την κοιλια να την πεταξουν..δεν ειχα ξαναζησει τετοιους πονους..κι ελεγα γιατι πρεπει να τα περασω ολα αυτα;;;παρε το μπουσκοπαν σου..τωρα ξερεις τουλαχιστον οτι ολα ειναι καλα και αυτο ειναι βασικο..ευχομαι να ερθει κι ενα μπεμπακι τωρα...πωπω...λυπαμαι πολυ που πονεσες τοσο..ηθελα να ξερα ποιες ελεγαν στους δικους μου γιατρους οτι δεν ηταν τιποτα..καμια δεν εχω ακουσει να μην εχει πονεσει... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου γλυκιά.....σου εύχομαι απο καρδίας να ακούσετε καρδούλα αύριο καλή μου...να δείτε το βλασταράκι σας.......σου στέλνω την σκέψη μου και τα φιλιά μου....όλα θα πάνε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!........

Λαγονίσι μου κάνε λίγη υπομονή και σύντομα όλα θα πάνε καλά και θα έρθει το νινάκι σας........περαστκούλια και γρήγορη ανάρρωση καλή μου...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ λαγονήσι μου πόσο λυπάμαι που αναγκάστηκες να το περάσεις αυτό! :( Και η δικιά μου εμπειρία ήταν εφιαλτική! Έχω πολύ στενό τράχηλο και δεν μπορούσε να βάλει το κολποσκόπιο αρκετά μέσα για να περάσει το υγρό. Η όλη διαδικασία κράτησε μισή ώρα και τα κατάφερε να περάσει μόνο αφού βρήκε μικρότερο κολποσκόπιο που χωρούσε. Όταν τελείωσα ένιωθα τόση απίστευτη κούραση, πόνο και ζαλάδα που λιποθύμισα στα 5 λεπτά. Συνήλθα μόνο αφού με χτυπήσαν ενδοφλέβια! Και να φανταστείς είχα πάρει και παυσίπονο και υπόθετο από πριν. Για 2 μέρες είχα αίμα κάθε φορά που πήγαινα τουαλέτα και ανέβασα και πυρετό το πρώτο βράδυ 38,5. Άσε θέλω να ελπίζω ότι δεν θα χρειαστεί να την ξανακάνω και αν σε περίπτωση χρειαστεί θα την κάνω μόνο με μέθη (ελαφριά αναισθησία) για να μην καταλάβω και πολλά. Αύριο θα είσαι πολύ καλύτερα. Απλά να προσέχεις λίγο αυτές τις μέρες, να μην κάνεις βαριές δουλειές και να μην σηκώνεις βάρη. Να σκέφτεσαι τουλάχιστον ότι είχες καλά αποτελέσματα που στην τελική αυτό είναι το πιο σημαντικό. Ελπίζω να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα κοπέλα μου και σύντομα να έχεις ευχάριστα αποτελέσματα!

cuando με το καλό να δείτε το σποράκι σας αύριο!

rose ωραία φώτο έβαλες! Εύχομαι σε 9 μήνες να κρατάς το δικό σου μωράκι στα χέρια σου μόνο που θα είναι λίγο μεγαλύτερο!

Τα φιλιά μου και τα ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ μου σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, Lagonisi το πέρασες και αυτό κοπέλα μου, και εγώ παιδιά θεωρώ ότι είναι μια άπο τις χειρότρερες εμπειρίες που έχω ζήσει.Δεν άντεχα τους πόνους και φυσικά το αποτέλεσμα δεν ήταν και το καλύτερο, πονούσα αφάνταστα και δεν βγήκε και η τέλεια ακτινογραφία, χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει ότι δεν είμαι και καλά. Δεν μπορώ να την ξανακάνω πάντως.

Cuando μου με το καλό σήμερα να δείς το σποράκι σου, και ας δεις και κάτι να αναβοσβήνει. Θα σε χερεταει με τον τρόπο του. %%-

Αναστασια και Madi μεγαλώσατε... μπράβο με το καλό και το υπόλοιπο. %%-

Σιαααα ήρωα που είσαι? %%-

Marikaki μου όλα θα πάνε μια χαρά με τον έναν η τον άλλον τρόπο θα γίνουν όπως τα θες.

γλυκειά μου Rose @};-%%-

Merenta ευχομαι να πετύχεις τον στόχο σου και να εμφανιστείς με το τεράστιο ΝΑΙ+++ %%-

Lagonisi, twigy, και όλα τα κορίτσια %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Morouli όπως έχω ξαναπεί τα αποτελέσματα της σαλπιγγογραφίας μου εγώ τα αμφισβυτώ από την πρώτη στιγμή και ειδικά τώρα που κατάφερα και έμεινα φυσιολογικά έγκυος. Μου έβγαλαν ένα σωρό προβλήματα και το κορυφαίο ήταν ότι μου είπαν ότι η δεξιά μου σάλπιγγα έχει κλίση προς τα πάνω οπότε δε μπορεί να αρπάξει το ωάριο. Και μου είπαν ότι βασιζόμαστε στην αριστερή μόνο. Τελικά το μπεμπέ προς μεγάλη μας έκπληξη το πιάσαμε από τα τη δεξιά. Δεν θέλω να ακυρώσω εντελώς αυτή την εξέταση, σίγουρα είναι πολύ σημαντική, αλλά έχω ακούσει ότι όταν πονάς πολύ μπορεί από τον πόνο να κάνει συσπάσεις η μήτρα, να μην προχωράει καλά το υγρό και να βγάλει λανθασμένα αποτελέσματα. Αυτό που θέλω να πω είναι καλύτερα να μην κολάμε τόσο πολύ στα αποτελέσματα τις σαλπιγγογραφίας και να τρελενόμαστε. Εγώ για λίγους μήνες ήμουν πολύ χάλια ψυχολογικά και ειχα χάσει κάθε ελπίδα. Συνεχίστε τις προσπάθειες σας κορίτσια, κάντε αυτά που σας λένε οι γιατροί σας, αλλά προσπαθήστε να μην επηρεάζεστε από εξετάσεις κτλ. Το ξέρω είναι δύσκολο αλλά η ψυχολογία είναι αυτή που μετράει περισσότερο.

Πάντως εγώ το λέω και το ξαναλέω δεύτερη φορά μόνο με μέθη!!! Μια φίλη μου που την 1η πέθανε στον πόνο της βγάλανε χίλια δυο προβλήματα και την 2η που την έκανε με μέθη και ήταν ήρεμη της βγάλανε ελάχιστα προβλήματα και από πόνο ελάχιστο λέει.

Μοrouli μου εύχομαι σύντομα να διαψεύσεις και εσύ την σαλπιγγογραφία σου και σε 9 μήνες να έχεις το μωράκι σου αγκαλίτσα! :D

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε λαγονησακι ταλαιπωρηθηκες... αλλα αντε περασε κι αυτο! και ολα καλα.. ευχομαι να νιωσεις καλυτερα συντομα και να τον ξεχασεις τον πονο!!

κουαντο με το καλο να δειτε το σπορακι και αν ακουσετε καρδουλα ακομα καλυτερα!!

φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδαμε ενα υπεροχο σπορακι να κολυμπαει μεσα στο σακουλακι του και μια καρδουλα να χτυπααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εχω συγκινηθει!!!νομιζω πως συμβαινει σε καποιον αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!ειμαστε ακριβως 6 βδομαδων!!!!!!!!τσκ!!!40 χρονια φουρναρης το υπολογισα με ακριβεια με τα τικερακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε κοριτσι μου γλυκο!!!!!!!!!!!μπραβο μπαραβο μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαιρομαι πολυ για σενα............. :D

ολα θα πανε καλα απο εδω και εμπρος!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσαρες μου να 'μαι και εγω, πριν λιγες ωρες γυρισα απο Ολλανδια και ξαναφευγω παλι αυριο οποτε θα τα ξαναπουμε προς τα τελη Αυγουστου. Μπηκα να διαβασω τα νεα σας και ελπιζω να ξεκουραζεστε και να απολαμβανετε το καλοκαιρακι! :D

Cuando τι καλα !!!Ειδατε το σακο και ακουσατε την καρδουλα!!! :D:D Πρεπει να ειναι απεριγραπτο το συναισθημα!!!!Να ειναι ολα καλα μεχρι το τελος και με ενα πονο!!!

Lagonisi παει περασε, ειναι παντως σημαντικη εξεταση, θεωρειται και θεραπευτικη. Εγω ενιωθα συν τις αλλες και αμηχανια γιατι ηταν και 5 ατομα, ουφ...τι τραβαμε...Αφου λοιπον ειναι ολα καλα,προχωραμε,ε? :D

Χ+μ ,σιγουρα αυτη η αποσταση δεν βοηθαει γι 'αυτο πολυ καλα θα κανεις να εισαι κοντα στον αντρα σου,

ελπιζω να πιασετε το σπορακι ετσι! :D

Πιπιτσα να σας ζεισει!!! :ymparty::ymparty:@};-

Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κουαντακι!!!! :):):) ολα καλα, ετσι να συνεχιστει η εγκυμοσυνη σου και να την απολαυσεις!! φοβερο δεν ειναι? κι εγω ακομα νομιζω οτι συμβαινει σε καποια αλλη κι οχι σε μενα... δεν το χωραει ο νους...να προσεχεις πολυ τωρα μεχρι την αυχενικη, εδω θα ειμαστε να τα λεμε!!

οι υπολοιπες να ακολουθουν!!! φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι πολλες πολλες ομορφες ανακοινωσεις!!!!!!!σε ολα τα κοριτσια!!να πιστευετε οτι θα ρθει και θα ερθει!!!!!!!!!!!φφφουουουουουουουουουουου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άχ!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ, βρε cuando μου, ΜΠΡΑΒΟ φιλενάδα!!!!! ΤΙ ωραία!!!! Είδατε σακουλάκι, είδατε σποράκι, είδατε καρδούλα να χτυπάει!!! Τέλεια!!! Με το καλό η συνέχεια τώρα. Εύχομαι να έχεις μια πανεύκολη εγκυμοσύνη και πριν καλά-καλά το καταλάβεις, να κρατάς τον μικρούλη θησαυρό σου στην αγκαλιά σου :x:x:x:x:x:x:x

Πολλά φιλιά και να προσέχεις όσο μπορείς...

Οι υπόλοιπες, ξέρετε τι πρέπει να κάνετε... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: και όσο για πελαργούς και μωράκια, θα σας φέρω όσα θέλετε όταν μπορέσω να ταξιδέψω :lol::lol::lol::lol::lol:

Έλαααααααα, να μην καθόμαστε κορίτσια... :!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!

Γειά σου Kon21 :-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h καιρό είχα να σε διαβάσω, φιλενάδα, και αναρωτιώμουν που βρισκόσουν. Με το καλό να προχωρήσετε στην επόμενη προσπάθεια. Εάν παραμείνεις στους ίδιους γιατρούς, μπορεί με λίγη τύχη και να συμπέσουμε... %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...